Eino mis kuradi erick, ma teen adekvaatse soovituse ja sa kukud niimoodi lahmima ma olen kõik oma imp. eq pannud kõrge reloadiga heavyde peale va. rammer. Mida suurem reload apraadil on seda parem on ta rammerita, järgiproovitud värk! _________________ Mina panin kunagi kaa hästi
Täna siis selline mäng (FCM36 PAK 40). 9 killi, 1862 dmg. Ei mingit skilli, 95% ajast campimine. Lisaks sellele OP view range. Ükshaaval tuldi peale ja tulemus selline.[/url] _________________ Use your fist and not your mouth - MM
Tegin ka ise hommikul 16 mängu T-50-2ga. Kaks neist olid Ace Tankerid. Kui kedagi huvitab, siis selleks oli hommikul vaja 1080+ base XP. Esmane mulje antud tankist on pigem meeldiv.
Plussid: 1. gun handling 2. kiirendus ja power to weight ratio on oma tieri lightide seas pika puuga parim 3. väga normaalne shell velocity, 990m/s AP ja 1238m/s APCR
Miinused: 1. puine traverse võrreldes teiste lightidega 2. pole vert stabika tuge
vahest olen klõpsind ikka. Kuigi mitte jah enam nii palju kui varem. Sai pikalt välismaal konnatud ja polnd nagu aega sellist. Aga sai tutvustatud mängu töökaaslastele, mõned ikka testisid aga vist keegi oma kontot siiski ei teinud. Eriti suur oli kihk oli neil just t10 -d taguda null mängukogemuse juures sest noobid teevad t4 tanke ju ja nii mõnegi tanki stasid said ikka räigelt ära rikutud seeläbi aga noh savi sellest
Wohoo. 5000 bondsi saabuski. Ja 5mln krediiti. Kohe artyle kobedam rammer peale ja tuld _________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
No "leFH18B2" puhul saaks seega 2. mürsu juba teele lasta kui 1. alles lennus. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Täna oli harukordne võimalus sattuda kokku sellise platooniga mängides Luchsi - Luchs, M8A1 ja Luchs. Ütleme nii, et ma polegi varem vist nii professionaalseid seal clubbereid näinud:
Täna oli harukordne võimalus sattuda kokku sellise platooniga mängides Luchsi - Luchs, M8A1 ja Luchs. Ütleme nii, et ma polegi varem vist nii professionaalseid seal clubbereid näinud:
Spoiler
Win chance mängu alguses oli 28%. Aga võit tuli.
Mis mehed siis vastastiimis pidid olema kui teil oli vähemalt 4 ülikõrgete statsidega mängijat ja win chance oli selle peale vaid 28%? Või olid nad su vastastiimis ja teie võitsite?
"kokku sattuma" puhul eeldaks et need olid ikka vastastiimis, vastasel juhul oleks võinud kirjutada et "koos mängima/võitlema".
P.S. Kaugel juba siis ka SU-130PM maratoniga ollakse või mida sellest üldse arvatakse? _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Mauno Lurbe, olid vastas jah Ühe sain ise maha, teiste eest kandis hoolt tiim. Ütleme nii, et lahingu alguses mu ootused just väga kõrged polnud, aga tundub et madalates tierides nuubide farmimine ikkagi ei anna seda hallollust juurde, mis võimaldaks paremini mängida kogenud vastaste vastu. Lõppkokkuvõttes tegin üksi 1100 dam ja nemad kolme peale kokku 1250.
Oskab keegi öelda, kas WoTil on plaanis millalgi Tier 10 tanke ka soodukaga müüa? Plaan oleks soetada Venelaste T62, aga jõuluraames võib järsku üllatussoodukaid ehk tulla? _________________ Use your fist and not your mouth - MM
Varem jagati pühade puhul -15%, viimasel aastal jah -30% juba korduvalt olnud seoses erinevate "tähtpäevadega". _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Lihtsalt huvi pärast küsin, et mille järgi neid klannide pingeriead paika pannakse?
Olen PEXEC`is ja meil selline rahulik toimetamine ainult. Ei trügi kuskile ega miski.
Liikmete keskmiste statside järgi? _________________ WOT kasutaja: Abe_Normal
- Fight more battles. The more battles your clan fights per day, the higher its Clan Rating.
- Research Tier X vehicles. The more Tier X vehicles your clan members have, the higher the Clan Rating.
- Strive for victory in Skirmishes and Advances. A higher Clan Rating can be obtained in the following cases:
- Your clan participates in more Skirmishes and Advances.
- Your clan wins more Skirmishes and Advances.
- Your clan participates in higher Division Skirmishes.
- Upgrade your Stronghold. The higher the level of the Stronghold structures, the higher the Clan Rating.
- Capture provinces on the Global Map. The higher the Elo Rating on the Global Map, the higher the Clan Rating.
- Improve your clan members’ skills. The higher your clan members’ Personal Rating, the higher the Clan Rating.
Klanni FAQst valemit vaadates on ebaproportsionaalselt (ülejäänud faktoritega võrreldes 4x) kõrgem rõhk kahel faktoril - ELO rating globaalsel klannikaardil ja liikmete keskmine PR rating. Seega üks taktika kuidas päris kiiresti clan ratingut boostida oleks liikmete PRi boostida Team Battleites, eeldusel et olete võimelised seal võitma.
Korrektuur Sakassi kohta: Sakass ei läinud laiali vaid elimineeriti onu Serbi poolt kuna katsetused klanni logoga ei olnud Sebile meeltmööda. Mingi kits käis pealekaebamas ka, et üldse logovahetus teemaks tuli. _________________ Mina panin kunagi kaa hästi
Huvitav... Ehk oskad ka teinekord viidata mõnele kasutustingimuse punktile mida ma väidetavalt rämedalt rikun ? _________________ Mina panin kunagi kaa hästi
kalm, Nõustud mitte sisestama solvavaid, roppe, labaseid, halvustavaid, vihkavaid, ähvardavaid, seksuaalse-suunitlusega või muid seadustega või reeglitega vastuolevaid postitusi või hinnanguid. Vastasel juhul võidakse sind karistada Aeg Maha (AM) staatusega, korduva rikkumise korral sinu kasutajanimi sulgeda ja/või sinu ligipääs HV keskkonnale jäädavalt ära keelata.
kalm, Nõustud mitte sisestama solvavaid, roppe, labaseid, halvustavaid, vihkavaid, ähvardavaid, seksuaalse-suunitlusega või muid seadustega või reeglitega vastuolevaid postitusi või hinnanguid. Vastasel juhul võidakse sind karistada Aeg Maha (AM) staatusega, korduva rikkumise korral sinu kasutajanimi sulgeda ja/või sinu ligipääs HV keskkonnale jäädavalt ära keelata.
Hm, ei pannud küll isegi tähele mida kalm sellist kirjutas aga fallosest pajatab siin keegi teine ju. _________________
fellanor, kus neid siis veel avaldama peab? Nelli Teatajas või?
Küsimus "miks kustutati" esitati ka avalikult (ms siis et seda enam näha pole). Ja saavad ka teised läbustajad teada mis neid ees ootab... _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
fellanor, mis näidispoomist? Keegi ei keela kasutajal kalm postitada midagi sisukat. Viimased tema postitused on lihtsalt nõmetsemine olnud... Mõnes teemas selliseid sallitakse, mõnes mitte. Kogu lugu.
ainuke asi mida bondside eest tasub panna on sihtimine. vent, optika on mõttetus kuubis. kõikidel masinatel on etteantud mõõtmed mida sa ei suuda muuta. kui masinal peab sihtimine olema kehv, näiteks t57heavy, siis võid panna bondside eest mõlemad sihtimise süsteemid, aga midagi paremaks ei muutu.
mis puutub bottidesse, siis nüüd on WG ise ka tunnistanud bottide olemaolust. mängijaid tegelikult pole nii palju kui näidatakse, eriti kui mängida päeval.
mina olen sellel aastal kulutanud sellele mängule 10 eurot, mäng teenis eelmises aastal kasumit 500 miljonit dollarit
mõelge, pay2win mängijad. maksate oma võidud kinni
bladerunner: sa oled tüüpiline koolikiusaja, miks sind ei bännita nagu ei bännita ericut? sõbravärk?
normaalses foorumis oleksite mõlemad ammu bännitud
ainuke asi mida bondside eest tasub panna on sihtimine. vent, optika on mõttetus kuubis. kõikidel masinatel on etteantud mõõtmed mida sa ei suuda muuta. kui masinal peab sihtimine olema kehv, näiteks t57heavy, siis võid panna bondside eest mõlemad sihtimise süsteemid, aga midagi paremaks ei muutu.
Kas siis tasub panna sihtimist või mitte? Algul väidad, et tasub panna ja siis, et võid panna aga kasu ei ole? Ma ise olen kahele skaudile pannud parema optika. Ei oska küll öelda kas ja kui palju see on aidanud võrreldes varasemaga. Samas neid bondse niisama pole ka mõtet hoida.
ainuke asi mida bondside eest tasub panna on sihtimine. vent, optika on mõttetus kuubis. kõikidel masinatel on etteantud mõõtmed mida sa ei suuda muuta. kui masinal peab sihtimine olema kehv, näiteks t57heavy, siis võid panna bondside eest mõlemad sihtimise süsteemid, aga midagi paremaks ei muutu.
Kas siis tasub panna sihtimist või mitte? Algul väidad, et tasub panna ja siis, et võid panna aga kasu ei ole? Ma ise olen kahele skaudile pannud parema optika. Ei oska küll öelda kas ja kui palju see on aidanud võrreldes varasemaga. Samas neid bondse niisama pole ka mõtet hoida.
Ma panin artyle kiirema laadimise. Sihib nagu sihib, aga laeb 0,6 sek kiiremini nüüd. Lihtsalt pika laadimisaja puhul on efektiivsem kui tanki peal.
ainuke asi mida bondside eest tasub panna on sihtimine. vent, optika on mõttetus kuubis. kõikidel masinatel on etteantud mõõtmed mida sa ei suuda muuta. kui masinal peab sihtimine olema kehv, näiteks t57heavy, siis võid panna bondside eest mõlemad sihtimise süsteemid, aga midagi paremaks ei muutu.
Kas siis tasub panna sihtimist või mitte? Algul väidad, et tasub panna ja siis, et võid panna aga kasu ei ole? Ma ise olen kahele skaudile pannud parema optika. Ei oska küll öelda kas ja kui palju see on aidanud võrreldes varasemaga. Samas neid bondse niisama pole ka mõtet hoida.
Sihtimisele ikka tasub panna, aga teatud piir on olemas kus sa võid mida iganes teha, aga kasulikku mõju pole. See oleneb tankist.
Näiteks batchatile ta juurde suurt ei anna, aga leopard1 natuke annab. Kui batchatile annaks, siis see tank muutuks OP tankist, seda ei soovi WG kuidagi.
Näiteks vene medium tankidele annab. Kui bondse on vähe, siis kindlasti enne panna sihtimisele kui vendile (eriti kui mängid ratsiooniga+BIA).
Loogilselt ju saad ise ka aru, lõpmatuseni ei saa tanki paremaks teha.
See väike elc tundub olevat üks lahedamaid tanke mängus. Eriti see kamo ja õige kaart. Prokhorovka ja 1900 base exp.
Lahe on ta ainult siis kui sa sõidad sellega ise või kui ta on sinuga samas meeskonnas. Oskaja vastase käes on ta tüütu nagu sääsk pimedas magamistoas.
Aga hea töö sellegi poolest! _________________ Use your fist and not your mouth - MM
Mõtlesin, et lähen teen ka Even90ga paar tiiru. Esimeses lahingus sain spotti, kihutasin eemale ja arty kukutas mürsu lagipähe. See oli märk, et täna rohkem lahinguid ei tee
See väike elc tundub olevat üks lahedamaid tanke mängus. Eriti see kamo ja õige kaart. Prokhorovka ja 1900 base exp.
Lahe on ta ainult siis kui sa sõidad sellega ise või kui ta on sinuga samas meeskonnas. Oskaja vastase käes on ta tüütu nagu sääsk pimedas magamistoas.
Aga hea töö sellegi poolest!
See on väga hea võrdlus. Selles suhtes on eriti vastik masin, et pihta on sellele ka keeruline saada, täpselt nagu pimedas sääsele....
Ma suht nõus enamus asjadega mida QB räägib siin. Kes siiani mängib WoT'i, siis võiks ära vaadata..
Väga asjalik analüüs ja suuresti võib selle jutuga seal nõustuda. Lisaks veel omalt poolt juurde selle, et viimane kaart mis nad lisasid (Empires border) tekitab alati tahtmise mäng kinni panna. Mõned vanad head kaardid võiks hoopis tagasi tulla.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.