Avaleht
otsing leidis 95 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia TV
zlenard

vastuseid: 59373
vaadatud: 14182813

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 16.04.2022 22:07:12   pealkiri: Telia TV
Nii digiboxiga (VIP5305), kui ka androidTV Telia beta rakenduses kanaleid edasi-tagasi vahetades, vahetab vahepeal 2 kanalit korraga... (hüppab üle 1 kanali), kas on teised ka sellist anolmaaliat ko ...
  teema: Telia TV
zlenard

vastuseid: 59373
vaadatud: 14182813

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.04.2022 13:14:49   pealkiri: Telia TV
Nii digiboxiga (VIP5305), kui ka androidTV Telia beta rakenduses kanaleid edasi-tagasi vahetades, vahetab vahepeal 2 kanalit korraga... (hüppab üle 1 kanali), kas on teised ka sellist anolmaaliat ko ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
zlenard

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684756

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.10.2020 14:51:42   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
.
  teema: USB ühendus muutub väiksemaks ning pööratavaks
zlenard

vastuseid: 11
vaadatud: 6795

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 05.01.2014 18:51:35   pealkiri: USB ühendus muutub väiksemaks ning pööratavaks
Uutel Iphone5 on sarnane laadija. Huvitav, miks on nüüd sellist vaja.

Eks appe üldiselt teeb ees ja teised järgi icon_biggrin.gif
Eks üldiselt ole ikka vastupidi icon_rolleyes.gif, aga eks erand kinnitab reeglit! : ...
  teema: WRC (Wales Rally GB 12.11. - 15.11.2015)
zlenard

vastuseid: 1888
vaadatud: 288413

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 19.12.2013 14:31:01   pealkiri: WRC (Wales Rally GB 12.11. - 15.11.2015)
no loodame et tõestab järgmine aasta siis icon_rolleyes.gif
  teema: Omamoodi rekord - Speek on HV foorumis loonud läbi aegade 100 topeltkasutajat
zlenard

vastuseid: 102
vaadatud: 109255

sõnumfoorum: Hinnavaatluse uudised   postitatud: 18.12.2013 00:50:31   pealkiri: Omamoodi rekord - Speek on HV foorumis loonud läbi aegade 100 topeltkasutajat
ulme vana ikka küll icon_lol.gif
  teema: F1 2014 hooaeg
zlenard

vastuseid: 5276
vaadatud: 603368

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.12.2013 15:17:25   pealkiri: F1 2014 hooaeg
Millal Jerez-i testid Jaanuaris hakkavad?
  teema: F1 2014 hooaeg
zlenard

vastuseid: 5276
vaadatud: 603368

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 04.12.2013 02:26:37   pealkiri: F1 2014 hooaeg
thumbs_up.gif
  teema: F1 2014 hooaeg
zlenard

vastuseid: 5276
vaadatud: 603368

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 26.11.2013 00:47:49   pealkiri: F1 2014 hooaeg
Ei jõua ära oodata, võiksid ikka aastaläbi lasta icon_cool.gif

Kimile teine tiitel siis icon_wink.gif
  teema: e-sigareti teema
zlenard

vastuseid: 4023
vaadatud: 830984

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 11.10.2013 17:28:27   pealkiri: e-sigareti teema
icon_lol.gif icon_lol.gif
  teema: e-sigareti teema
zlenard

vastuseid: 4023
vaadatud: 830984

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.07.2013 14:53:44   pealkiri: e-sigareti teema
BuyTec.eu veebipoel nüüd uus kujundus ning kaubavalik suurenenud thumbs_up.gif icon_wink.gif
  teema: Sinu lemmik CaseMod
zlenard

vastuseid: 284
vaadatud: 117408

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 02.06.2013 17:59:22   pealkiri: Sinu lemmik CaseMod
No see pole enam caseMOD pigem scratch build icon_eek.gif
  teema: ...
zlenard

vastuseid: 3
vaadatud: 1799

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 17.05.2013 14:10:49   pealkiri: ...
...
  teema: ...
zlenard

vastuseid: 3
vaadatud: 1799

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 15.05.2013 23:43:20   pealkiri: ...
...
  teema: E-POED / Prestashop, Opencart, Magento
zlenard

vastuseid: 61
vaadatud: 123357

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 10.02.2013 23:04:51   pealkiri: E-POED / Prestashop, Opencart, Magento
Miks mitte kasutada [url=http://addons.prestashop.com/en/administration-tools-prestashop-modules/5496-1-click-upgrade-autoupgrade.html]1click upgrade prestashopil ?
  teema: ZTE Blade
zlenard

vastuseid: 1858
vaadatud: 371644

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.12.2012 00:11:20   pealkiri: ZTE Blade
EDIT: Korras icon_smile.gif
  teema: ZTE Blade
zlenard

vastuseid: 1858
vaadatud: 371644

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.11.2012 19:50:34   pealkiri: ZTE Blade
icon_rolleyes.gif
  teema: Sleeving
zlenard

vastuseid: 93
vaadatud: 63827

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 27.09.2012 19:31:36   pealkiri: Sleeving
http://www.modikomp.ee/modding/00870S/
  teema: Uus Windows surub peale tahvelarvuti-loogikat
zlenard

vastuseid: 158
vaadatud: 27790

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 13.06.2012 10:04:30   pealkiri: Uus Windows surub peale tahvelarvuti-loogikat
Esimest korda vist elus pean "härra" tahanteada-ga nõustuma icon_lol.gif
Ise kasutasin W8-sat läpparil, millele ei tahtnud pira winni peale panna, ning ausalt öeldes, ega keegi normaalne inimene ka w7 ...
  teema: ZTE Skate
zlenard

vastuseid: 95
vaadatud: 43946

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.05.2012 03:31:10   pealkiri: ZTE Skate
Sai endale ka Orangest San Francisco II ostetud, unlockisin ise ära, Tartus võin ära teha, failid jms alles icon_wink.gif
  teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
zlenard

vastuseid: 8072
vaadatud: 1436376

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 21.01.2012 21:27:31   pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
w8 develop. ongi w7 metro ja paari lisa vidinaga icon_wink.gif
  teema: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?)
zlenard

vastuseid: 1724
vaadatud: 334451

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 20.01.2012 23:38:06   pealkiri: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?)
I don't want to live on this planet anymore icon_neutral.gif
Ime ka siis, et eestist noored minema ei lähe, ise tingivad kõik selle ju icon_confused.gif
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
zlenard

vastuseid: 8676
vaadatud: 1620882

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 07.01.2012 13:03:19   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
Praegu pole ju 1. aprill
V nh arvestades kellaaega siis, võiks ikka kaineks saada enne kui HV-sse tulla
Me saame kõik aru, UUS KASUTAJA staatusest, aga see ei õigusta lugemisoskuse puudumist icon_wink.gif
...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
zlenard

vastuseid: 8676
vaadatud: 1620882

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.01.2012 20:47:04   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
Mõtlesin läpparit veidi uuendada, praegu peal Intel Core i3-2310M, millist i5 või ka i7(on võimalik?) asemele sobitada annab üldse?

Milline chipset läpakal on?

Google andis Intel HM65 Expr ...
  teema: Enemy Territory
zlenard

vastuseid: 5944
vaadatud: 977658

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.11.2011 21:19:34   pealkiri: Enemy Territory
Räägi lähemalt nendest alternatiividest..
(peale aktiivsete adminnide)
  teema: Enemy Territory
zlenard

vastuseid: 5944
vaadatud: 977658

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.11.2011 09:33:40   pealkiri: Enemy Territory
Huvitav, millise modiga eestis servut oleks mõttekam teha(etpro v jaymod(v mingi muu?) , et võimalikult palju eestlasi (üldse rahvast) sees käiks ?
  teema: Enemy Territory
zlenard

vastuseid: 5944
vaadatud: 977658

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.11.2011 22:04:30   pealkiri: Enemy Territory
Omnibotidega on piisavalt hea manual kaasas, et seda teha ise icon_smile.gif
  teema: Q: Arvuti ei tunne teist HDD'd ära
zlenard

vastuseid: 20
vaadatud: 5708

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.11.2011 22:23:11   pealkiri: Q: Arvuti ei tunne teist HDD'd ära
Saan aru, et windows ketta lõpuks tunnistab??
Kui ei, kas BIOS-es ikka enabletud/ üldse leiab ?
  teema: naljakad lehed
zlenard

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231973

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 30.09.2011 13:12:03   pealkiri: naljakad lehed
, nii tahaks uskuda, et selliseid inimesi on USA-s icon_lol.gif kahjuks aga ilmselt mingi trollija niisama icon_razz.gif See lihtsalt ei saa tõsi olla.
Inimene, kes nii loll on lihtsalt ei oskaks netti kasutada, veel ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
zlenard

vastuseid: 8676
vaadatud: 1620882

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 30.09.2011 13:04:25   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
Mõtlesin läpparit veidi uuendada, praegu peal Intel Core i3-2310M, millist i5 või ka i7(on võimalik?) asemele sobitada annab üldse?

Milline chipset läpakal on?

Google andis Intel HM65 Expr ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
zlenard

vastuseid: 8676
vaadatud: 1620882

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.09.2011 20:22:29   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
Mõtlesin läpparit veidi uuendada, praegu peal Intel Core i3-2310M, millist i5 või ka i7(on võimalik?) asemele sobitada annab üldse?

Milline chipset läpakal on?

Google andis Intel HM65 Expr ...
  teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
zlenard

vastuseid: 8072
vaadatud: 1436376

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 25.09.2011 23:33:46   pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
Installid selle Windows 8 developer preview peale, sis muutub ka bootloader selliseks: http://www.eightforums.com/attachments/f1/f11/1779d1316237383-dual-boot-windows-7-windows-8-delete-windows-8-deve ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
zlenard

vastuseid: 8676
vaadatud: 1620882

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.09.2011 18:55:09   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
Mõtlesin läpparit veidi uuendada, praegu peal Intel Core i3-2310M, millist i5 või ka i7(on võimalik?) asemele sobitada annab üldse?
  teema: TSI (VIDEO): Kuidas remontida Playstation 3 "YLOD".(Kehtib ka läpakate emaplaatidele näiteks) 1080p HD
zlenard

vastuseid: 14
vaadatud: 8604

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 29.08.2011 18:46:45   pealkiri: TSI (VIDEO): Kuidas remontida Playstation 3 "YLOD".(Kehtib ka läpakate emaplaatidele näiteks) 1080p HD
Ei saa aru, kuidas on võimalik üldse, kui lahti suudad võtta, ja sis lihtsalt kokku ei oska/suuda panna icon_rolleyes.gif
  teema: Mafia 2
zlenard

vastuseid: 4121
vaadatud: 779083

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.10.2010 19:03:02   pealkiri: Mafia 2
Ma röövisin ja sain küll sisse
  teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
zlenard

vastuseid: 2003
vaadatud: 715611

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 15.10.2010 18:47:15   pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
mõeldud on ikka vast et kui tuled teiselt planeedilt icon_biggrin.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
zlenard

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640456

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 07.10.2010 22:15:53   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi juhuslikult pole yle Logitech x-530 või x-230 yhte kõlari korpust (tagumisi v vasakut)
http://www.upload.ee/image/818015/vasak.jpg
...
  teema: Mafia 2
zlenard

vastuseid: 4121
vaadatud: 779083

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.09.2010 18:27:13   pealkiri: Mafia 2
osta originaal mäng
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
zlenard

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640456

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 20.09.2010 14:08:23   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi juhuslikult pole yle Logitech x-530 või x-230 yhte kõlari korpust (tagumisi v vasakut)
http://www.upload.ee/image/818015/vasak.jpg
  teema: Mafia 2
zlenard

vastuseid: 4121
vaadatud: 779083

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.09.2010 17:10:49   pealkiri: Mafia 2
Siis pole sul polegi tundeid:D
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
zlenard

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640456

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 16.09.2010 18:01:46   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
aa et on kahjuks ka neid kes ei püüa elektriga ? icon_lol.gif
  teema: Mafia 2
zlenard

vastuseid: 4121
vaadatud: 779083

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.09.2010 17:33:53   pealkiri: Mafia 2
tegelt 3.as sis ju
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
zlenard

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640456

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 16.09.2010 15:31:25   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
traati, elekter postiotsas icon_biggrin.gif
  teema: Mafia 2
zlenard

vastuseid: 4121
vaadatud: 779083

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.09.2010 15:28:58   pealkiri: Mafia 2
console on töötav ammu olemas, jimmy modis vist ei saand ainult.
  teema: Kuulutuselehed ja arvutikuulutused
zlenard

vastuseid: 292
vaadatud: 242650

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 13.09.2010 19:58:20   pealkiri: Kuulutuselehed ja arvutikuulutused
ei saa lingist aru...
  teema: Mafia 2
zlenard

vastuseid: 4121
vaadatud: 779083

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.09.2010 15:12:19   pealkiri: Mafia 2
wtf ma terve mäng ainult simupeal mängind, mõtlesin alguses jah et krt mafia v lfs on ? aga harjusin kohe 2ra, praegu krt eriti yle 210 ei saa.
  teema: Mafia 2
zlenard

vastuseid: 4121
vaadatud: 779083

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.09.2010 22:35:42   pealkiri: Mafia 2
haha:D
  teema: Mafia 2
zlenard

vastuseid: 4121
vaadatud: 779083

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.09.2010 23:58:02   pealkiri: Mafia 2
hmm ainult vastas suunas sõidad sis tulevad jah meelega sisse sulle:D
  teema: Mafia 2
zlenard

vastuseid: 4121
vaadatud: 779083

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.09.2010 13:28:02   pealkiri: Mafia 2
ei tohiks töötada
  teema: Mafia 2
zlenard

vastuseid: 4121
vaadatud: 779083

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.09.2010 00:16:53   pealkiri: Mafia 2
Päris hästi tehtud:D
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.