|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia TV |
zlenard
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182813
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.04.2022 22:07:12 pealkiri: Telia TV |
| Nii digiboxiga (VIP5305), kui ka androidTV Telia beta rakenduses kanaleid edasi-tagasi vahetades, vahetab vahepeal 2 kanalit korraga... (hüppab üle 1 kanali), kas on teised ka sellist anolmaaliat ko ... |
teema: Telia TV |
zlenard
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182813
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.04.2022 13:14:49 pealkiri: Telia TV |
| Nii digiboxiga (VIP5305), kui ka androidTV Telia beta rakenduses kanaleid edasi-tagasi vahetades, vahetab vahepeal 2 kanalit korraga... (hüppab üle 1 kanali), kas on teised ka sellist anolmaaliat ko ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
zlenard
vastuseid: 10301
vaadatud: 2684756
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.10.2020 14:51:42 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| . |
teema: USB ühendus muutub väiksemaks ning pööratavaks |
zlenard
vastuseid: 11
vaadatud: 6795
|
foorum: Riistvara postitatud: 05.01.2014 18:51:35 pealkiri: USB ühendus muutub väiksemaks ning pööratavaks |
Uutel Iphone5 on sarnane laadija. Huvitav, miks on nüüd sellist vaja.
Eks appe üldiselt teeb ees ja teised järgi
Eks üldiselt ole ikka vastupidi , aga eks erand kinnitab reeglit! : ... |
teema: WRC (Wales Rally GB 12.11. - 15.11.2015) |
zlenard
vastuseid: 1888
vaadatud: 288413
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 19.12.2013 14:31:01 pealkiri: WRC (Wales Rally GB 12.11. - 15.11.2015) |
no loodame et tõestab järgmine aasta siis  |
teema: Omamoodi rekord - Speek on HV foorumis loonud läbi aegade 100 topeltkasutajat |
zlenard
vastuseid: 102
vaadatud: 109255
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 18.12.2013 00:50:31 pealkiri: Omamoodi rekord - Speek on HV foorumis loonud läbi aegade 100 topeltkasutajat |
ulme vana ikka küll  |
teema: F1 2014 hooaeg |
zlenard
vastuseid: 5276
vaadatud: 603368
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.12.2013 15:17:25 pealkiri: F1 2014 hooaeg |
| Millal Jerez-i testid Jaanuaris hakkavad? |
teema: F1 2014 hooaeg |
zlenard
vastuseid: 5276
vaadatud: 603368
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 04.12.2013 02:26:37 pealkiri: F1 2014 hooaeg |
 |
teema: F1 2014 hooaeg |
zlenard
vastuseid: 5276
vaadatud: 603368
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 26.11.2013 00:47:49 pealkiri: F1 2014 hooaeg |
Ei jõua ära oodata, võiksid ikka aastaläbi lasta
Kimile teine tiitel siis  |
teema: e-sigareti teema |
zlenard
vastuseid: 4023
vaadatud: 830984
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 11.10.2013 17:28:27 pealkiri: e-sigareti teema |
 |
teema: e-sigareti teema |
zlenard
vastuseid: 4023
vaadatud: 830984
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 07.07.2013 14:53:44 pealkiri: e-sigareti teema |
BuyTec.eu veebipoel nüüd uus kujundus ning kaubavalik suurenenud  |
teema: Sinu lemmik CaseMod |
zlenard
vastuseid: 284
vaadatud: 117408
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 02.06.2013 17:59:22 pealkiri: Sinu lemmik CaseMod |
No see pole enam caseMOD pigem scratch build  |
teema: ... |
zlenard
vastuseid: 3
vaadatud: 1799
|
foorum: WWW postitatud: 17.05.2013 14:10:49 pealkiri: ... |
| ... |
teema: ... |
zlenard
vastuseid: 3
vaadatud: 1799
|
foorum: WWW postitatud: 15.05.2013 23:43:20 pealkiri: ... |
| ... |
teema: E-POED / Prestashop, Opencart, Magento |
zlenard
vastuseid: 61
vaadatud: 123357
|
foorum: WWW postitatud: 10.02.2013 23:04:51 pealkiri: E-POED / Prestashop, Opencart, Magento |
| Miks mitte kasutada [url=http://addons.prestashop.com/en/administration-tools-prestashop-modules/5496-1-click-upgrade-autoupgrade.html]1click upgrade prestashopil ? |
teema: ZTE Blade |
zlenard
vastuseid: 1858
vaadatud: 371644
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.12.2012 00:11:20 pealkiri: ZTE Blade |
EDIT: Korras  |
teema: ZTE Blade |
zlenard
vastuseid: 1858
vaadatud: 371644
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.11.2012 19:50:34 pealkiri: ZTE Blade |
 |
teema: Sleeving |
zlenard
vastuseid: 93
vaadatud: 63827
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 27.09.2012 19:31:36 pealkiri: Sleeving |
| http://www.modikomp.ee/modding/00870S/ |
teema: Uus Windows surub peale tahvelarvuti-loogikat |
zlenard
vastuseid: 158
vaadatud: 27790
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 13.06.2012 10:04:30 pealkiri: Uus Windows surub peale tahvelarvuti-loogikat |
Esimest korda vist elus pean "härra" tahanteada-ga nõustuma
Ise kasutasin W8-sat läpparil, millele ei tahtnud pira winni peale panna, ning ausalt öeldes, ega keegi normaalne inimene ka w7 ... |
teema: ZTE Skate |
zlenard
vastuseid: 95
vaadatud: 43946
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.05.2012 03:31:10 pealkiri: ZTE Skate |
Sai endale ka Orangest San Francisco II ostetud, unlockisin ise ära, Tartus võin ära teha, failid jms alles  |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
zlenard
vastuseid: 8072
vaadatud: 1436376
|
foorum: Microsoft postitatud: 21.01.2012 21:27:31 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
w8 develop. ongi w7 metro ja paari lisa vidinaga  |
teema: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?) |
zlenard
vastuseid: 1724
vaadatud: 334451
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 20.01.2012 23:38:06 pealkiri: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?) |
I don't want to live on this planet anymore
Ime ka siis, et eestist noored minema ei lähe, ise tingivad kõik selle ju  |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
zlenard
vastuseid: 8676
vaadatud: 1620882
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.01.2012 13:03:19 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
Praegu pole ju 1. aprill
V nh arvestades kellaaega siis, võiks ikka kaineks saada enne kui HV-sse tulla
Me saame kõik aru, UUS KASUTAJA staatusest, aga see ei õigusta lugemisoskuse puudumist
... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
zlenard
vastuseid: 8676
vaadatud: 1620882
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.01.2012 20:47:04 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
Mõtlesin läpparit veidi uuendada, praegu peal Intel Core i3-2310M, millist i5 või ka i7(on võimalik?) asemele sobitada annab üldse?
Milline chipset läpakal on?
Google andis Intel HM65 Expr ... |
teema: Enemy Territory |
zlenard
vastuseid: 5944
vaadatud: 977658
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.11.2011 21:19:34 pealkiri: Enemy Territory |
Räägi lähemalt nendest alternatiividest..
(peale aktiivsete adminnide) |
teema: Enemy Territory |
zlenard
vastuseid: 5944
vaadatud: 977658
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.11.2011 09:33:40 pealkiri: Enemy Territory |
| Huvitav, millise modiga eestis servut oleks mõttekam teha(etpro v jaymod(v mingi muu?) , et võimalikult palju eestlasi (üldse rahvast) sees käiks ? |
teema: Enemy Territory |
zlenard
vastuseid: 5944
vaadatud: 977658
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.11.2011 22:04:30 pealkiri: Enemy Territory |
Omnibotidega on piisavalt hea manual kaasas, et seda teha ise  |
teema: Q: Arvuti ei tunne teist HDD'd ära |
zlenard
vastuseid: 20
vaadatud: 5708
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 08.11.2011 22:23:11 pealkiri: Q: Arvuti ei tunne teist HDD'd ära |
Saan aru, et windows ketta lõpuks tunnistab??
Kui ei, kas BIOS-es ikka enabletud/ üldse leiab ? |
teema: naljakad lehed |
zlenard
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231973
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 30.09.2011 13:12:03 pealkiri: naljakad lehed |
, nii tahaks uskuda, et selliseid inimesi on USA-s kahjuks aga ilmselt mingi trollija niisama See lihtsalt ei saa tõsi olla.
Inimene, kes nii loll on lihtsalt ei oskaks netti kasutada, veel ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
zlenard
vastuseid: 8676
vaadatud: 1620882
|
foorum: Protsessorid postitatud: 30.09.2011 13:04:25 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
Mõtlesin läpparit veidi uuendada, praegu peal Intel Core i3-2310M, millist i5 või ka i7(on võimalik?) asemele sobitada annab üldse?
Milline chipset läpakal on?
Google andis Intel HM65 Expr ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
zlenard
vastuseid: 8676
vaadatud: 1620882
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.09.2011 20:22:29 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
Mõtlesin läpparit veidi uuendada, praegu peal Intel Core i3-2310M, millist i5 või ka i7(on võimalik?) asemele sobitada annab üldse?
Milline chipset läpakal on?
Google andis Intel HM65 Expr ... |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
zlenard
vastuseid: 8072
vaadatud: 1436376
|
foorum: Microsoft postitatud: 25.09.2011 23:33:46 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
| Installid selle Windows 8 developer preview peale, sis muutub ka bootloader selliseks: http://www.eightforums.com/attachments/f1/f11/1779d1316237383-dual-boot-windows-7-windows-8-delete-windows-8-deve ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
zlenard
vastuseid: 8676
vaadatud: 1620882
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.09.2011 18:55:09 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
| Mõtlesin läpparit veidi uuendada, praegu peal Intel Core i3-2310M, millist i5 või ka i7(on võimalik?) asemele sobitada annab üldse? |
teema: TSI (VIDEO): Kuidas remontida Playstation 3 "YLOD".(Kehtib ka läpakate emaplaatidele näiteks) 1080p HD |
zlenard
vastuseid: 14
vaadatud: 8604
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 29.08.2011 18:46:45 pealkiri: TSI (VIDEO): Kuidas remontida Playstation 3 "YLOD".(Kehtib ka läpakate emaplaatidele näiteks) 1080p HD |
Ei saa aru, kuidas on võimalik üldse, kui lahti suudad võtta, ja sis lihtsalt kokku ei oska/suuda panna  |
teema: Mafia 2 |
zlenard
vastuseid: 4121
vaadatud: 779083
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.10.2010 19:03:02 pealkiri: Mafia 2 |
| Ma röövisin ja sain küll sisse |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
zlenard
vastuseid: 2003
vaadatud: 715611
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 15.10.2010 18:47:15 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
mõeldud on ikka vast et kui tuled teiselt planeedilt  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
zlenard
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640456
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 07.10.2010 22:15:53 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Ega kellelgi juhuslikult pole yle Logitech x-530 või x-230 yhte kõlari korpust (tagumisi v vasakut)
http://www.upload.ee/image/818015/vasak.jpg
... |
teema: Mafia 2 |
zlenard
vastuseid: 4121
vaadatud: 779083
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.09.2010 18:27:13 pealkiri: Mafia 2 |
| osta originaal mäng |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
zlenard
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640456
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 20.09.2010 14:08:23 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Ega kellelgi juhuslikult pole yle Logitech x-530 või x-230 yhte kõlari korpust (tagumisi v vasakut)
http://www.upload.ee/image/818015/vasak.jpg |
teema: Mafia 2 |
zlenard
vastuseid: 4121
vaadatud: 779083
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.09.2010 17:10:49 pealkiri: Mafia 2 |
| Siis pole sul polegi tundeid:D |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
zlenard
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640456
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 16.09.2010 18:01:46 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
aa et on kahjuks ka neid kes ei püüa elektriga ?  |
teema: Mafia 2 |
zlenard
vastuseid: 4121
vaadatud: 779083
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.09.2010 17:33:53 pealkiri: Mafia 2 |
| tegelt 3.as sis ju |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
zlenard
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640456
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 16.09.2010 15:31:25 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
traati, elekter postiotsas  |
teema: Mafia 2 |
zlenard
vastuseid: 4121
vaadatud: 779083
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.09.2010 15:28:58 pealkiri: Mafia 2 |
| console on töötav ammu olemas, jimmy modis vist ei saand ainult. |
teema: Kuulutuselehed ja arvutikuulutused |
zlenard
vastuseid: 292
vaadatud: 242650
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 13.09.2010 19:58:20 pealkiri: Kuulutuselehed ja arvutikuulutused |
| ei saa lingist aru... |
teema: Mafia 2 |
zlenard
vastuseid: 4121
vaadatud: 779083
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.09.2010 15:12:19 pealkiri: Mafia 2 |
| wtf ma terve mäng ainult simupeal mängind, mõtlesin alguses jah et krt mafia v lfs on ? aga harjusin kohe 2ra, praegu krt eriti yle 210 ei saa. |
teema: Mafia 2 |
zlenard
vastuseid: 4121
vaadatud: 779083
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.09.2010 22:35:42 pealkiri: Mafia 2 |
| haha:D |
teema: Mafia 2 |
zlenard
vastuseid: 4121
vaadatud: 779083
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.09.2010 23:58:02 pealkiri: Mafia 2 |
| hmm ainult vastas suunas sõidad sis tulevad jah meelega sisse sulle:D |
teema: Mafia 2 |
zlenard
vastuseid: 4121
vaadatud: 779083
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.09.2010 13:28:02 pealkiri: Mafia 2 |
| ei tohiks töötada |
teema: Mafia 2 |
zlenard
vastuseid: 4121
vaadatud: 779083
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.09.2010 00:16:53 pealkiri: Mafia 2 |
| Päris hästi tehtud:D |
| |