|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Colortemp monitoril õige 11000 juures |
szd4
vastuseid: 1
vaadatud: 1136
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.11.2018 02:48:07 pealkiri: Colortemp monitoril õige 11000 juures |
Kallis(1300 eur) ja vana IPS monitor. Factory reseti järel colortemp 6500 tugevalt kollane. Kusagil 11000ni kasvatades tundub paigas olevat.
Mis viga võib olla?
NEC pa271w Ips qhd |
teema: Hiinlased paigaldasid serveri emaplaatidele pealtkuulamise mikrokontrollereid |
szd4
vastuseid: 66
vaadatud: 22021
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 05.10.2018 12:15:16 pealkiri: Hiinlased paigaldasid serveri emaplaatidele pealtkuulamise mikrokontrollereid |
| Kõlan ilmselt jube paranoiliselt ja vast olen ka, aga mulle tundub, et see kiip polegi niivõrd uudis kui sellest kiibist endast rääkimise ajastus. Hetkel käib USA ja Hiina vahel väike kaubanduss ... |
teema: Kommenteerimine: Martin2k |
szd4
vastuseid: 6
vaadatud: 1844
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2018 12:18:05 pealkiri: Kommenteerimine: Martin2k |
| Ostis monitori. Kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: Nika0 |
szd4
vastuseid: 216
vaadatud: 63070
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2018 12:16:28 pealkiri: Kommenteerimine: Nika0 |
Korralik ostja  |
teema: Monitori vasakus servas 3mm tumedam triip |
szd4
vastuseid: 6
vaadatud: 2218
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.08.2018 19:25:28 pealkiri: Monitori vasakus servas 3mm tumedam triip |
Ei liigu kuidagi. Kõlab hea variandina, loodan ka, et nii
Oli aasta aega seisnud. |
teema: Monitori vasakus servas 3mm tumedam triip |
szd4
vastuseid: 6
vaadatud: 2218
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.08.2018 17:22:22 pealkiri: Monitori vasakus servas 3mm tumedam triip |
| Polnud ostuhetkel õiget kaablit, et testida. Ütlesin, et sebin kaabli ja testin - kui kõik ok pole, siis raha tagasi. Ndlv polnud saada eriti ja sai ka vale ostetud, aeg venis päeva kaupa. Pärast ... |
teema: Monitori vasakus servas 3mm tumedam triip |
szd4
vastuseid: 6
vaadatud: 2218
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.08.2018 11:42:28 pealkiri: Monitori vasakus servas 3mm tumedam triip |
| Kallis töö? Saab ja jääb korda pärast seda? |
teema: Monitori vasakus servas 3mm tumedam triip |
szd4
vastuseid: 6
vaadatud: 2218
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.08.2018 20:40:24 pealkiri: Monitori vasakus servas 3mm tumedam triip |
Ostsin endale paar p tagasi kasutatud monitori. Nüüd mõtlen, et kas kiiruga tagasi anda.
Kui triip on stabiilne ja "edasi ei levi", siis jätaks endale, ei häiri, monitor meeldib väga.
htt ... |
teema: Kommenteerimine: iJodix |
szd4
vastuseid: 34
vaadatud: 8544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2018 01:32:25 pealkiri: Kommenteerimine: iJodix |
Müüs läpaka. Kaup korrektne  |
teema: Kommenteerimine: Store |
szd4
vastuseid: 308
vaadatud: 46952
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2018 01:30:44 pealkiri: Kommenteerimine: Store |
Mûüs lãpaka  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
szd4
vastuseid: 1903
vaadatud: 322886
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2018 01:29:52 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Aitas kaabliga  |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
szd4
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191286
|
foorum: Töövahendus postitatud: 27.03.2018 00:56:48 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Galaxy note 4 kuldne
Kaamerat katvas klaasis mõra. Pildi kvaliteet ok aga tahaks vahetust ikka(äkki pikdi kvaliteet hakkab langema vms)
Palju maksab? |
teema: Kommenteerimine: Vylx |
szd4
vastuseid: 50
vaadatud: 14967
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2018 23:59:40 pealkiri: Kommenteerimine: Vylx |
| Kiire, arvestav. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: artur987 |
szd4
vastuseid: 113
vaadatud: 28007
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.12.2017 17:20:38 pealkiri: Kommenteerimine: artur987 |
| kõik ok |
teema: Kommenteerimine: Erko90 |
szd4
vastuseid: 259
vaadatud: 71222
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.12.2017 17:27:14 pealkiri: Kommenteerimine: Erko90 |
| Müüs monitori, kõik vastab kirjeldusele |
teema: ID-kaardiga autentinute arv Hinnavaatluses |
szd4
vastuseid: 300
vaadatud: 203889
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 23.10.2017 08:29:04 pealkiri: ID-kaardiga autentinute arv Hinnavaatluses |
| Kui suured numbrid tänaseks on? |
teema: Kommenteerimine: antu14 |
szd4
vastuseid: 192
vaadatud: 65293
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2017 16:47:50 pealkiri: Kommenteerimine: antu14 |
| toimetab aegsalt! |
teema: Kommenteerimine: Chaza! |
szd4
vastuseid: 58
vaadatud: 28006
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.08.2017 16:52:57 pealkiri: Kommenteerimine: Chaza! |
| Ostis süleri, kiire, ok! |
teema: Kommenteerimine: indre329 |
szd4
vastuseid: 749
vaadatud: 304509
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2017 23:02:49 pealkiri: Kommenteerimine: indre329 |
| Suur aitäh |
teema: RF mõõtmisseadme remont(Kelle juurde viia) |
szd4
vastuseid: 4
vaadatud: 2373
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 29.07.2016 16:41:26 pealkiri: RF mõõtmisseadme remont(Kelle juurde viia) |
asukoht oleks abiks algatuseks. selle " imemasinate" remondimehe kohta võid kasutaja max27 käest küsida. nad ostas teevad kohati sellega äri.
Asukohaks on Tallinn.
Oleks nii paari p jooksul ... |
teema: RF mõõtmisseadme remont(Kelle juurde viia) |
szd4
vastuseid: 4
vaadatud: 2373
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 26.07.2016 15:36:21 pealkiri: RF mõõtmisseadme remont(Kelle juurde viia) |
Tere
Oleks vaja parandada ühte RF meetrit. CORNET ED78
http://www.norad4u.com/monitor/home-emr-meters/cornet-ed78
Panin eile käima korra ja display läks korra tööle ning pärast seda just ... |
teema: Kommenteerimine: küüned |
szd4
vastuseid: 6
vaadatud: 1670
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.07.2016 22:26:13 pealkiri: Kommenteerimine: küüned |
| tehing sujus ladusalt |
teema: Kommenteerimine: etike89 |
szd4
vastuseid: 292
vaadatud: 49995
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2016 15:06:40 pealkiri: Kommenteerimine: etike89 |
| Meeldiv asjaajamine, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: luhasalu |
szd4
vastuseid: 42
vaadatud: 11078
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2015 22:42:37 pealkiri: Kommenteerimine: luhasalu |
| Otsis süleri. Positiivne diil. |
teema: Kommenteerimine: goclever |
szd4
vastuseid: 0
vaadatud: 1621
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2015 22:14:56 pealkiri: Kommenteerimine: goclever |
| Legit vend, sai äri tehtud. |
teema: Kommenteerimine: ZaZ |
szd4
vastuseid: 91
vaadatud: 28073
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.08.2015 21:42:15 pealkiri: Kommenteerimine: ZaZ |
| Ostsis tel. kaaned. kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: vortex |
szd4
vastuseid: 41
vaadatud: 27257
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.08.2015 22:52:16 pealkiri: Kommenteerimine: vortex |
| Kiire diil(Y) |
teema: Kuhu viia laptop remonti/diagnostikasse :: Sülearvuti akulaadijad |
szd4
vastuseid: 4
vaadatud: 3524
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 11.04.2015 13:05:28 pealkiri: Kuhu viia laptop remonti/diagnostikasse |
| Proovisin ka teist adapterit ja tundub, et viga pole selles. Muutsin esimese posti ära. |
teema: Kommenteerimine: Winman |
szd4
vastuseid: 1518
vaadatud: 194544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2015 23:05:28 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
| Kiire, konkreetne ostja |
teema: Kommenteerimine: Toomas24 |
szd4
vastuseid: 82
vaadatud: 20324
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2015 22:14:55 pealkiri: Kommenteerimine: Toomas24 |
| Usaldusväärne, sõbralik müüja - soovitan. |
teema: Android Kitkatil automaatne lennurežiim |
szd4
vastuseid: 1
vaadatud: 1148
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.03.2015 14:43:31 pealkiri: Android Kitkatil automaatne lennurežiim |
Tere
Kasutan Kitkati ja lugesin netist, et mu 10 automaatse lennurežiimi appi ei tööta kuna:
No, Tasker cannot do this under KitKat or even (pretty certain) Jelly Bean. The latest versions of A ... |
teema: Kommenteerimine: Haanz |
szd4
vastuseid: 15
vaadatud: 8083
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2015 23:29:59 pealkiri: Kommenteerimine: Haanz |
| Ostis monitori. Viisakas ostja. |
teema: Kuhu viia laptop remonti/diagnostikasse :: Sülearvuti akulaadijad |
szd4
vastuseid: 4
vaadatud: 3524
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 26.02.2015 23:36:37 pealkiri: Kuhu viia laptop remonti/diagnostikasse :: Sülearvuti akulaadijad |
Hei,
Oleks vaja laptop üle vaadata/parandada. On kellelgi ehk mõtteid milles asi võib olla?
hp 8730w Elitebook.
EDIT:
Proovitud tänaseks kaks adapterit. Orig. 180w:
Kui adapter taga ja a ... |
teema: Kommenteerimine: MorroW |
szd4
vastuseid: 375
vaadatud: 156897
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2015 23:24:53 pealkiri: Kommenteerimine: MorroW |
| Asjalik ostja, kõik ok! |
teema: Kommenteerimine: Taavenz |
szd4
vastuseid: 14
vaadatud: 5779
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2015 15:56:34 pealkiri: Kommenteerimine: Taavenz |
| Sai soodsalt VGA kaablid ostetud. Kiire diil! |
teema: Kommenteerimine: cannibal |
szd4
vastuseid: 267
vaadatud: 64905
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2015 15:55:15 pealkiri: Kommenteerimine: cannibal |
| müüs Prillid, kiire diil |
teema: Kommenteerimine: RedMist |
szd4
vastuseid: 59
vaadatud: 15919
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2015 22:29:28 pealkiri: Kommenteerimine: RedMist |
| Kiire ja korralik ostja. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: spiderman |
szd4
vastuseid: 18
vaadatud: 6269
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2015 21:47:41 pealkiri: Kommenteerimine: spiderman |
| korralik ostja, soovitan |
teema: Kommenteerimine: Lauri0112 |
szd4
vastuseid: 60
vaadatud: 26267
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2014 23:05:13 pealkiri: Kommenteerimine: Lauri0112 |
Müüs Telefoni, kiire tehing!  |
teema: Hp laptopi adapter särisebkui aku jõuab teatud laetuseni :: Sülearvuti akulaadijad |
szd4
vastuseid: 1
vaadatud: 1716
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 29.11.2014 22:23:15 pealkiri: Hp laptopi adapter särisebkui aku jõuab teatud laetuseni :: Sülearvuti akulaadijad |
Mul Elitebook 8730W. Kui aku saab 82% täis siis hakkab adapter ragisema nagu vana kõvaketas.
Tihti säriseb siis ka edasi kui läpakas kinni ja adapter seinast väljas aga läpakaga veel ühendatu ... |
teema: Kommenteerimine: m2ka |
szd4
vastuseid: 56
vaadatud: 20922
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.11.2013 00:51:18 pealkiri: Kommenteerimine: m2ka |
| kiire korrektne ostja, meeldiv asjaajamine |
teema: Kommenteerimine: lx122 |
szd4
vastuseid: 12
vaadatud: 5050
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.11.2013 23:48:18 pealkiri: Kommenteerimine: lx122 |
| Väga meeldiv müüja. Kiire ja abivalmis. Soovitan kindlasti kaupa teha! |
teema: 2,5" hdd expernal karpi |
szd4
vastuseid: 2
vaadatud: 1132
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 23.11.2013 18:34:54 pealkiri: 2,5" hdd expernal karpi |
Tere,
Plaan osta selline ketas:
http://www.hgst.com/hard-drives/mobile-drives/9.5mm-mobile-hard-drives/travelstar-5k750
Vaatasin pildilt, et seal peal mingi "auk" ja kiri juures "do not cover": ... |
teema: Vanale sub-notebookile elu sisse. |
szd4
vastuseid: 19
vaadatud: 7162
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 23.11.2013 12:04:26 pealkiri: Vanale sub-notebookile elu sisse. |
Tänud. Panen win 7 peale nüüd.
Mul on kasutada micro sd ja dell precision 4500m removable dvd-r. Micro sd peal mingid suvalised failid, muutsin boot orderi ära aga sellegipoolest arvuti ei hakanu ... |
teema: Vanale sub-notebookile elu sisse. |
szd4
vastuseid: 19
vaadatud: 7162
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 19.11.2013 00:43:12 pealkiri: Vanale sub-notebookile elu sisse. |
Tere,
Huvitav mõte
Mudel on Inspiron 11z
Model no. 11Z-9995
1121 peaks ta vist teise nimega olema.
See celeron tegelikult üllatavalt nobe siin peal. Atomiga ei anna võrreldagi! Mozillas 3 ... |
teema: Salvestatud loengult kerge taustamüra eemaldamine |
szd4
vastuseid: 1
vaadatud: 1056
|
foorum: Tarkvara postitatud: 11.11.2013 21:24:09 pealkiri: Salvestatud loengult kerge taustamüra eemaldamine |
Tere,
Sai natuke salvestatud ühte loengut ja loengul esineja hääl jäi väga kenasti ja selgesti peale. Kuna saalis oli ca 50in siis on kvaliteet väga hea, st pole palju köhimisi jms aga pigem ... |
teema: Vanale sub-notebookile elu sisse. |
szd4
vastuseid: 19
vaadatud: 7162
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 09.11.2013 16:11:06 pealkiri: Vanale sub-notebookile elu sisse. |
tänud! eks panen siis win7 esialgu.
Selline küsimus veel, et touchpad on pmselt "unusable" juba stockist. selline enamvähem esimeste generatsioonide nuppudeta touchpad. ainult et nupuosa on jä ... |
teema: Vanale sub-notebookile elu sisse. |
szd4
vastuseid: 19
vaadatud: 7162
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 08.11.2013 23:34:34 pealkiri: Vanale sub-notebookile elu sisse. |
Tere, pmselt mul üks ca 2-3a vana 12" dell inspiron mis pisut aeglaseks jäänud. Mõtlen, et paneks ehk sisse kiirema HDD(160gb 7200rpm) või nt 64 ssd.
Kas selline uprgade on mõttekas või midagi ... |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
szd4
vastuseid: 2430
vaadatud: 571054
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.11.2013 16:16:42 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
Mul sinine s3 ja kűlgedelt värv natuke kulunud v koorunud. Kas seda on võimalik kuidagi parandada?
ainuke mis endal pähe tuli on sama värvi markeri leidmine ja ehk mingi cover mis ulatuks pikalt ... |
teema: Telia Mobiilne Internet |
szd4
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473367
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.10.2013 02:24:23 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
Tere,
Mul mingine 20€ diili Huawei pulk ja 3g pakett. Plaanin vahele ühendada 5m usb võimendusega kaabli. Kaks kergesti kättesaadavat oleks sellised:
http://yeint.ee/it-multimeedia/usb-pikendaj ... |
| |