Avaleht
otsing leidis 52 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Colortemp monitoril õige 11000 juures
szd4

vastuseid: 1
vaadatud: 1137

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.11.2018 02:48:07   pealkiri: Colortemp monitoril õige 11000 juures
Kallis(1300 eur) ja vana IPS monitor. Factory reseti järel colortemp 6500 tugevalt kollane. Kusagil 11000ni kasvatades tundub paigas olevat.

Mis viga võib olla?



NEC pa271w Ips qhd
  teema: Hiinlased paigaldasid serveri emaplaatidele pealtkuulamise mikrokontrollereid
szd4

vastuseid: 66
vaadatud: 22023

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 05.10.2018 12:15:16   pealkiri: Hiinlased paigaldasid serveri emaplaatidele pealtkuulamise mikrokontrollereid
Kõlan ilmselt jube paranoiliselt ja vast olen ka, aga mulle tundub, et see kiip polegi niivõrd uudis kui sellest kiibist endast rääkimise ajastus. Hetkel käib USA ja Hiina vahel väike kaubanduss ...
  teema: Kommenteerimine: Martin2k
szd4

vastuseid: 6
vaadatud: 1844

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2018 12:18:05   pealkiri: Kommenteerimine: Martin2k
Ostis monitori. Kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: Nika0
szd4

vastuseid: 216
vaadatud: 63070

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2018 12:16:28   pealkiri: Kommenteerimine: Nika0
Korralik ostja thumbs_up.gif
  teema: Monitori vasakus servas 3mm tumedam triip
szd4

vastuseid: 6
vaadatud: 2222

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.08.2018 19:25:28   pealkiri: Monitori vasakus servas 3mm tumedam triip
Ei liigu kuidagi. Kõlab hea variandina, loodan ka, et nii icon_smile.gif
Oli aasta aega seisnud.
  teema: Monitori vasakus servas 3mm tumedam triip
szd4

vastuseid: 6
vaadatud: 2222

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.08.2018 17:22:22   pealkiri: Monitori vasakus servas 3mm tumedam triip
Polnud ostuhetkel õiget kaablit, et testida. Ütlesin, et sebin kaabli ja testin - kui kõik ok pole, siis raha tagasi. Ndlv polnud saada eriti ja sai ka vale ostetud, aeg venis päeva kaupa. Pärast ...
  teema: Monitori vasakus servas 3mm tumedam triip
szd4

vastuseid: 6
vaadatud: 2222

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.08.2018 11:42:28   pealkiri: Monitori vasakus servas 3mm tumedam triip
Kallis töö? Saab ja jääb korda pärast seda?
  teema: Monitori vasakus servas 3mm tumedam triip
szd4

vastuseid: 6
vaadatud: 2222

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.08.2018 20:40:24   pealkiri: Monitori vasakus servas 3mm tumedam triip
Ostsin endale paar p tagasi kasutatud monitori. Nüüd mõtlen, et kas kiiruga tagasi anda.

Kui triip on stabiilne ja "edasi ei levi", siis jätaks endale, ei häiri, monitor meeldib väga.

htt ...
  teema: Kommenteerimine: iJodix
szd4

vastuseid: 34
vaadatud: 8544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2018 01:32:25   pealkiri: Kommenteerimine: iJodix
Müüs läpaka. Kaup korrektne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Store
szd4

vastuseid: 308
vaadatud: 46952

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2018 01:30:44   pealkiri: Kommenteerimine: Store
Mûüs lãpaka thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
szd4

vastuseid: 1903
vaadatud: 322888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2018 01:29:52   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Aitas kaabliga thumbs_up.gif
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
szd4

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191333

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 27.03.2018 00:56:48   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Galaxy note 4 kuldne
Kaamerat katvas klaasis mõra. Pildi kvaliteet ok aga tahaks vahetust ikka(äkki pikdi kvaliteet hakkab langema vms)
Palju maksab?
  teema: Kommenteerimine: Vylx
szd4

vastuseid: 50
vaadatud: 14967

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2018 23:59:40   pealkiri: Kommenteerimine: Vylx
Kiire, arvestav. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: artur987
szd4

vastuseid: 113
vaadatud: 28010

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2017 17:20:38   pealkiri: Kommenteerimine: artur987
kõik ok
  teema: Kommenteerimine: Erko90
szd4

vastuseid: 259
vaadatud: 71223

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.12.2017 17:27:14   pealkiri: Kommenteerimine: Erko90
Müüs monitori, kõik vastab kirjeldusele
  teema: ID-kaardiga autentinute arv Hinnavaatluses
szd4

vastuseid: 300
vaadatud: 203893

sõnumfoorum: Hinnavaatluse uudised   postitatud: 23.10.2017 08:29:04   pealkiri: ID-kaardiga autentinute arv Hinnavaatluses
Kui suured numbrid tänaseks on?
  teema: Kommenteerimine: antu14
szd4

vastuseid: 192
vaadatud: 65293

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2017 16:47:50   pealkiri: Kommenteerimine: antu14
toimetab aegsalt!
  teema: Kommenteerimine: Chaza!
szd4

vastuseid: 58
vaadatud: 28006

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.08.2017 16:52:57   pealkiri: Kommenteerimine: Chaza!
Ostis süleri, kiire, ok!
  teema: Kommenteerimine: indre329
szd4

vastuseid: 749
vaadatud: 304510

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.08.2017 23:02:49   pealkiri: Kommenteerimine: indre329
Suur aitäh
  teema: RF mõõtmisseadme remont(Kelle juurde viia)
szd4

vastuseid: 4
vaadatud: 2374

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 29.07.2016 16:41:26   pealkiri: RF mõõtmisseadme remont(Kelle juurde viia)
asukoht oleks abiks algatuseks. selle " imemasinate" remondimehe kohta võid kasutaja max27 käest küsida. nad ostas teevad kohati sellega äri.

Asukohaks on Tallinn.

Oleks nii paari p jooksul ...
  teema: RF mõõtmisseadme remont(Kelle juurde viia)
szd4

vastuseid: 4
vaadatud: 2374

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 26.07.2016 15:36:21   pealkiri: RF mõõtmisseadme remont(Kelle juurde viia)
Tere

Oleks vaja parandada ühte RF meetrit. CORNET ED78
http://www.norad4u.com/monitor/home-emr-meters/cornet-ed78

Panin eile käima korra ja display läks korra tööle ning pärast seda just ...
  teema: Kommenteerimine: küüned
szd4

vastuseid: 6
vaadatud: 1670

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.07.2016 22:26:13   pealkiri: Kommenteerimine: küüned
tehing sujus ladusalt
  teema: Kommenteerimine: etike89
szd4

vastuseid: 292
vaadatud: 49995

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2016 15:06:40   pealkiri: Kommenteerimine: etike89
Meeldiv asjaajamine, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: luhasalu
szd4

vastuseid: 42
vaadatud: 11080

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2015 22:42:37   pealkiri: Kommenteerimine: luhasalu
Otsis süleri. Positiivne diil.
  teema: Kommenteerimine: goclever
szd4

vastuseid: 0
vaadatud: 1624

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2015 22:14:56   pealkiri: Kommenteerimine: goclever
Legit vend, sai äri tehtud.
  teema: Kommenteerimine: ZaZ
szd4

vastuseid: 91
vaadatud: 28073

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.08.2015 21:42:15   pealkiri: Kommenteerimine: ZaZ
Ostsis tel. kaaned. kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: vortex
szd4

vastuseid: 41
vaadatud: 27258

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.08.2015 22:52:16   pealkiri: Kommenteerimine: vortex
Kiire diil(Y)
  teema: Kuhu viia laptop remonti/diagnostikasse :: Sülearvuti akulaadijad
szd4

vastuseid: 4
vaadatud: 3524

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 11.04.2015 13:05:28   pealkiri: Kuhu viia laptop remonti/diagnostikasse
Proovisin ka teist adapterit ja tundub, et viga pole selles. Muutsin esimese posti ära.
  teema: Kommenteerimine: Winman
szd4

vastuseid: 1518
vaadatud: 194546

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.04.2015 23:05:28   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Kiire, konkreetne ostja
  teema: Kommenteerimine: Toomas24
szd4

vastuseid: 82
vaadatud: 20328

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.04.2015 22:14:55   pealkiri: Kommenteerimine: Toomas24
Usaldusväärne, sõbralik müüja - soovitan.
  teema: Android Kitkatil automaatne lennurežiim
szd4

vastuseid: 1
vaadatud: 1148

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.03.2015 14:43:31   pealkiri: Android Kitkatil automaatne lennurežiim
Tere

Kasutan Kitkati ja lugesin netist, et mu 10 automaatse lennurežiimi appi ei tööta kuna:
No, Tasker cannot do this under KitKat or even (pretty certain) Jelly Bean. The latest versions of A ...
  teema: Kommenteerimine: Haanz
szd4

vastuseid: 15
vaadatud: 8087

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2015 23:29:59   pealkiri: Kommenteerimine: Haanz
Ostis monitori. Viisakas ostja.
  teema: Kuhu viia laptop remonti/diagnostikasse :: Sülearvuti akulaadijad
szd4

vastuseid: 4
vaadatud: 3524

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 26.02.2015 23:36:37   pealkiri: Kuhu viia laptop remonti/diagnostikasse :: Sülearvuti akulaadijad
Hei,

Oleks vaja laptop üle vaadata/parandada. On kellelgi ehk mõtteid milles asi võib olla?
hp 8730w Elitebook.

EDIT:
Proovitud tänaseks kaks adapterit. Orig. 180w:
Kui adapter taga ja a ...
  teema: Kommenteerimine: MorroW
szd4

vastuseid: 375
vaadatud: 156897

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.02.2015 23:24:53   pealkiri: Kommenteerimine: MorroW
Asjalik ostja, kõik ok!
  teema: Kommenteerimine: Taavenz
szd4

vastuseid: 14
vaadatud: 5779

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2015 15:56:34   pealkiri: Kommenteerimine: Taavenz
Sai soodsalt VGA kaablid ostetud. Kiire diil!
  teema: Kommenteerimine: cannibal
szd4

vastuseid: 267
vaadatud: 64905

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2015 15:55:15   pealkiri: Kommenteerimine: cannibal
müüs Prillid, kiire diil
  teema: Kommenteerimine: RedMist
szd4

vastuseid: 59
vaadatud: 15919

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2015 22:29:28   pealkiri: Kommenteerimine: RedMist
Kiire ja korralik ostja. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: spiderman
szd4

vastuseid: 18
vaadatud: 6269

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2015 21:47:41   pealkiri: Kommenteerimine: spiderman
korralik ostja, soovitan
  teema: Kommenteerimine: Lauri0112
szd4

vastuseid: 60
vaadatud: 26268

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.12.2014 23:05:13   pealkiri: Kommenteerimine: Lauri0112
Müüs Telefoni, kiire tehing! thumbs_up.gif
  teema: Hp laptopi adapter särisebkui aku jõuab teatud laetuseni :: Sülearvuti akulaadijad
szd4

vastuseid: 1
vaadatud: 1716

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 29.11.2014 22:23:15   pealkiri: Hp laptopi adapter särisebkui aku jõuab teatud laetuseni :: Sülearvuti akulaadijad
Mul Elitebook 8730W. Kui aku saab 82% täis siis hakkab adapter ragisema nagu vana kõvaketas.
Tihti säriseb siis ka edasi kui läpakas kinni ja adapter seinast väljas aga läpakaga veel ühendatu ...
  teema: Kommenteerimine: m2ka
szd4

vastuseid: 56
vaadatud: 20922

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.11.2013 00:51:18   pealkiri: Kommenteerimine: m2ka
kiire korrektne ostja, meeldiv asjaajamine
  teema: Kommenteerimine: lx122
szd4

vastuseid: 12
vaadatud: 5050

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.11.2013 23:48:18   pealkiri: Kommenteerimine: lx122
Väga meeldiv müüja. Kiire ja abivalmis. Soovitan kindlasti kaupa teha!
  teema: 2,5" hdd expernal karpi
szd4

vastuseid: 2
vaadatud: 1132

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 23.11.2013 18:34:54   pealkiri: 2,5" hdd expernal karpi
Tere,

Plaan osta selline ketas:
http://www.hgst.com/hard-drives/mobile-drives/9.5mm-mobile-hard-drives/travelstar-5k750

Vaatasin pildilt, et seal peal mingi "auk" ja kiri juures "do not cover": ...
  teema: Vanale sub-notebookile elu sisse.
szd4

vastuseid: 19
vaadatud: 7163

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 23.11.2013 12:04:26   pealkiri: Vanale sub-notebookile elu sisse.
Tänud. Panen win 7 peale nüüd.
Mul on kasutada micro sd ja dell precision 4500m removable dvd-r. Micro sd peal mingid suvalised failid, muutsin boot orderi ära aga sellegipoolest arvuti ei hakanu ...
  teema: Vanale sub-notebookile elu sisse.
szd4

vastuseid: 19
vaadatud: 7163

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 19.11.2013 00:43:12   pealkiri: Vanale sub-notebookile elu sisse.
Tere,
Huvitav mõte

Mudel on Inspiron 11z
Model no. 11Z-9995
1121 peaks ta vist teise nimega olema.

See celeron tegelikult üllatavalt nobe siin peal. Atomiga ei anna võrreldagi! Mozillas 3 ...
  teema: Salvestatud loengult kerge taustamüra eemaldamine
szd4

vastuseid: 1
vaadatud: 1056

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 11.11.2013 21:24:09   pealkiri: Salvestatud loengult kerge taustamüra eemaldamine
Tere,

Sai natuke salvestatud ühte loengut ja loengul esineja hääl jäi väga kenasti ja selgesti peale. Kuna saalis oli ca 50in siis on kvaliteet väga hea, st pole palju köhimisi jms aga pigem ...
  teema: Vanale sub-notebookile elu sisse.
szd4

vastuseid: 19
vaadatud: 7163

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 09.11.2013 16:11:06   pealkiri: Vanale sub-notebookile elu sisse.
tänud! eks panen siis win7 esialgu.

Selline küsimus veel, et touchpad on pmselt "unusable" juba stockist. selline enamvähem esimeste generatsioonide nuppudeta touchpad. ainult et nupuosa on jä ...
  teema: Vanale sub-notebookile elu sisse.
szd4

vastuseid: 19
vaadatud: 7163

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 08.11.2013 23:34:34   pealkiri: Vanale sub-notebookile elu sisse.
Tere, pmselt mul üks ca 2-3a vana 12" dell inspiron mis pisut aeglaseks jäänud. Mõtlen, et paneks ehk sisse kiirema HDD(160gb 7200rpm) või nt 64 ssd.
Kas selline uprgade on mõttekas või midagi ...
  teema: Samsung I9300 Galaxy S III
szd4

vastuseid: 2430
vaadatud: 571075

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.11.2013 16:16:42   pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III
Mul sinine s3 ja kűlgedelt värv natuke kulunud v koorunud. Kas seda on võimalik kuidagi parandada?
ainuke mis endal pähe tuli on sama värvi markeri leidmine ja ehk mingi cover mis ulatuks pikalt ...
  teema: Telia Mobiilne Internet
szd4

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473425

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.10.2013 02:24:23   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Tere,
Mul mingine 20€ diili Huawei pulk ja 3g pakett. Plaanin vahele ühendada 5m usb võimendusega kaabli. Kaks kergesti kättesaadavat oleks sellised:
http://yeint.ee/it-multimeedia/usb-pikendaj ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.