|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Sony Xperia Z5 |
sten7
vastuseid: 510
vaadatud: 183339
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.01.2017 10:31:39 pealkiri: Sony Xperia Z5 |
Äkki augus mingi sodi? Lase taskulambiga valgust ja piilu põhja.
Nope, täitsa tühi seest |
teema: Sony Xperia Z5 |
sten7
vastuseid: 510
vaadatud: 183339
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.01.2017 01:52:12 pealkiri: Sony Xperia Z5 |
z5 compact läks hulluks. 1 korra varem ka juhtunud:
Käitub nagu nühiks kõrvaklapi otsikut edasi tagasi-sisse välja. Täiesti tühja koha pealt hakkas.
GPS töötab (waze) ja kuulan muusikat ja ... |
teema: (LG) Google Nexus 5 |
sten7
vastuseid: 1623
vaadatud: 416934
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.02.2016 16:27:57 pealkiri: (LG) Google Nexus 5 |
Kõne ajal on telefon täiesti black.
Kõne katkestada ei saa.
Kui näiteks kellelgi kõneposti läheb siis pean power+ volüümi nuppu peal hoidma, et restart teha...vastasel korral jääkski kõne ... |
teema: Browseripõhised mängud |
sten7
vastuseid: 392
vaadatud: 492255
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.01.2016 14:27:47 pealkiri: Browseripõhised mängud |
http://antica.e-sim.org/
Üsna huvitav. saab soomlastega kakelda  |
teema: (LG) Google Nexus 5 |
sten7
vastuseid: 1623
vaadatud: 416934
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.11.2015 13:00:01 pealkiri: (LG) Google Nexus 5 |
Kust tellid?
Ma hiinakat proovisin aga see paras loto...sellepärast tahangi eestist kohapealt osta. Pärast hea ust kraapima minna kui midagi pekkis |
teema: (LG) Google Nexus 5 |
sten7
vastuseid: 1623
vaadatud: 416934
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.11.2015 12:32:39 pealkiri: (LG) Google Nexus 5 |
Oskab keegi öelda kust Tallinnas n5 akut saab osta?
Hea oleks kesklinn. |
teema: (LG) Google Nexus 5 |
sten7
vastuseid: 1623
vaadatud: 416934
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.04.2015 15:51:48 pealkiri: (LG) Google Nexus 5 |
| Probleem ei olegi selles kas ta ennast ise sisse-välja lülitab või selles kas ta peaks/võiks koguaeg töötada...vaid selles, et seda ei saa normaalselt lülitada. |
teema: (LG) Google Nexus 5 |
sten7
vastuseid: 1623
vaadatud: 416934
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.04.2015 15:39:34 pealkiri: (LG) Google Nexus 5 |
Sest akukestvus?
Ja tööl terve päev wifis istuda siis pole mõtet, et mobiilne andmeside ka veel taustal tiksub. |
teema: (LG) Google Nexus 5 |
sten7
vastuseid: 1623
vaadatud: 416934
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.04.2015 15:10:48 pealkiri: (LG) Google Nexus 5 |
Andmekasutust ei saa sisse lülitada.
Algselt oli probleem lihtsalt avakuval oleva "lülitiga", et vajutad sinna peale ja siis läheb edasi setingutesse mitte ei lülita automaatselt andmekasutust.
... |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
stenn
vastuseid: 2782
vaadatud: 694354
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.12.2014 15:10:01 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
| Kas midagi märkimisväärset ka muutus? Parem kui enne midagi? |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
stenn
vastuseid: 2782
vaadatud: 694354
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.11.2014 11:29:31 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
| Kas keegi on juba nende "iseenesest" pragunevate klaasidega ka kokku puutunud? Kui hull see asi tegelikult on ja kas see tehakse ka garantii poolt korda? |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
stenn
vastuseid: 2782
vaadatud: 694354
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.11.2014 16:49:32 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
| Kas orig. docki DK48 kuskil Eestis ka juba müüa on? Ja mis see maksab? |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
stenn
vastuseid: 2782
vaadatud: 694354
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.10.2014 12:29:32 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
| Kas Z1'st alates on kõigil telefonidel magnetpesad laadimiseks ühesugused? Mõtlesin, et kas saaksin Z1 orig. docki (DK31) Z3C laadimiseks kasutada? Või see ei sobi enam ja pean uue docki DK48 ostm ... |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
stenn
vastuseid: 2782
vaadatud: 694354
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.09.2014 16:31:38 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
| Järgmisest nädalast siis jõuab lettidele? |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
stenn
vastuseid: 2782
vaadatud: 694354
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.09.2014 16:23:56 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
| Millal see telefon kuskil reaalselt poelettidele jõuab ja näppida saab? Või on Elionis juba olemas? |
teema: Kommenteerimine: jarmo026 |
sten7
vastuseid: 77
vaadatud: 14769
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.05.2012 22:32:59 pealkiri: Kommenteerimine: jarmo026 |
| xbox 360 mängu ostsin. Kaup ilust käes ja korras. 5+ |
teema: Sony Ericsson XPERIA neo |
sten7
vastuseid: 377
vaadatud: 97461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.02.2012 16:22:38 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA neo |
,
Tere!
Lugesin siin foorumist, et plaanid ka oma neole uut korpust osta- mul sama plaan. Vaatasin järgi, ebays on praegu olemas 24 dollarit ja free shipping. Äkki koopereeruks? Ma pole varem tell ... |
teema: ACTA-vastane protest Tallinnas, VABADUSE Väljakul, 11-ndal veebruaril kell 13:00 — 14:30 |
sten7
vastuseid: 382
vaadatud: 86256
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 06.02.2012 17:28:54 pealkiri: ACTA-vastane protest Tallinnas, VABADUSE Väljakul, 11-ndal veebruaril kell 13:00 — 14:30 |
| Kohal! |
teema: HV pokker |
sten7
vastuseid: 1301
vaadatud: 413861
|
foorum: HV üritused postitatud: 02.02.2012 11:35:28 pealkiri: HV pokker |
Pokerstarsis peaks olema võimalik ka "kodumänge" teha. muidugi live mäng on ikka midagi enamat  |
teema: Sony Ericsson XPERIA neo |
sten7
vastuseid: 377
vaadatud: 97461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.02.2012 10:11:46 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA neo |
Kahjuks nii ta kipub olema. Sai ostetud punase korpusega, lihtsalt sellepärast, et Tele2-s oli 2 viimast alles ja mõlemad punase korpusega. Nüüd tahakski valge vastu välja vahetada  |
teema: Sony Ericsson XPERIA neo |
sten7
vastuseid: 377
vaadatud: 97461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.02.2012 14:37:48 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA neo |
Need silikoonjunnidega klapid ei ole ju normaalselt eemaldatavad sealt, ainult purustamise teel. Kui vaatad uut korpust Neo'le, siis vaata ikka selline, kus need klapid tagakaane küljes juba on.
... |
teema: Sony Ericsson XPERIA neo |
sten7
vastuseid: 377
vaadatud: 97461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.01.2012 14:03:31 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA neo |
| kui osta teist värvi korpus, siis HDMI ja USB klapid jäävad ikka samad mis stockis, või on keegi mingi hea lahenduse leidnud kuidas neid vahetada? |
teema: Skype üldteema |
stenp
vastuseid: 6915
vaadatud: 1489239
|
foorum: Microsoft postitatud: 30.10.2011 20:41:27 pealkiri: Skype üldteema |
http://windowslivehelp.com/solution.aspx?solutionid=935bb770-b07c-4393-9de9-6bc1192dc8cc
Suured tänud, sain tööle. |
teema: Skype üldteema |
stenp
vastuseid: 6915
vaadatud: 1489239
|
foorum: Microsoft postitatud: 29.10.2011 21:43:15 pealkiri: Skype üldteema |
Mida event viewer näitab?
The description for Event ID ( 1000 ) in Source ( Windows Live Messenger ) cannot be found. The local computer may not have the necessary registry information or message ... |
teema: Skype üldteema |
stenp
vastuseid: 6915
vaadatud: 1489239
|
foorum: Microsoft postitatud: 27.10.2011 14:03:19 pealkiri: Skype üldteema |
| Tere! Üleeile siis tekkis väike probleem kui suhtlesin msnis ja järsku jooksis kokku. Tuli ette aken, kas saata error raport või mitte. Vajutasin ära saada. Nüüd kui msni avan tuleb ette sellin ... |
teema: Must have symbiani proged |
sten7
vastuseid: 255
vaadatud: 77796
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.01.2009 10:01:06 pealkiri: Must have symbiani proged |
| selline mure et power mp3 lülitab ennast ise peale igat lugu välja. oskab äkki keegi aidata? n79 |
teema: Nokia N79 Symbian OS 9.3 |
sten7
vastuseid: 49
vaadatud: 13221
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.01.2009 10:19:40 pealkiri: Nokia N79 Symbian OS 9.3 |
| sellega ta teeb lihtsalt display valgeks :/ |
teema: Nokia N79 Symbian OS 9.3 |
sten7
vastuseid: 49
vaadatud: 13221
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.01.2009 17:45:36 pealkiri: Nokia N79 Symbian OS 9.3 |
kas fm-saatja nime saab kuidagi vahetada? on keegi kursis? muidu näitab "NOKIA" aga äkki saab seda muuta kuidagi?
ja oskab keegi soovitada programmi millega saab kaamera flashi taskulambina kasut ... |
teema: Nokia N79 Symbian OS 9.3 |
sten7
vastuseid: 49
vaadatud: 13221
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.01.2009 15:10:01 pealkiri: Nokia N79 Symbian OS 9.3 |
| mina näiteks lülitasin selle välja et ta automaalselt display pilti keerab kuna hakkas endale ka pinda käima. seda saab vabalt setingutest teha. aku kestab küll vähe jah... |
teema: Nokia N79 Symbian OS 9.3 |
sten7
vastuseid: 49
vaadatud: 13221
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.12.2008 14:24:06 pealkiri: Nokia N79 Symbian OS 9.3 |
fm vastuvõtja on täitsa tip-top. pane lihtsalt kõrvaklapid külge ja töötab.
s-10 äkki sul on mingi uus salvestamata sõnum?
nupud jah veits harjumatud alguses aga mina vähemalt harjusin ... |
teema: Nokia N79 Symbian OS 9.3 |
sten7
vastuseid: 49
vaadatud: 13221
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.12.2008 11:31:45 pealkiri: Nokia N79 Symbian OS 9.3 |
| endal on see telefon ja olen väga rahul kuigi vajab veel kõvasti avastamist. |
teema: Nvidia Quadro NVS 140M draiverid |
stenn
vastuseid: 1
vaadatud: 1504
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.12.2008 17:23:47 pealkiri: Nvidia Quadro NVS 140M draiverid |
| Tahaksin sellele kaardile peale lasta kõige uuemaid draivereid, aga ei leia http://www.laptopvideo2go.com/drivers yhtegi sobivat versiooni või ma ei oska otsida. Ühegi draiveri all minu kaardi ei ... |
teema: Printeri jagamine läpaka ja lauaarvuti vahel |
stenn
vastuseid: 9
vaadatud: 2538
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.08.2008 18:30:07 pealkiri: Printeri jagamine läpaka ja lauaarvuti vahel |
| mul tuleb nende sisestamisel ainult must kast ette korraks, kust ei jõua midagi lugeda. Milles nüüd siis probleem on? |
teema: Printeri jagamine läpaka ja lauaarvuti vahel |
stenn
vastuseid: 9
vaadatud: 2538
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.08.2008 17:41:37 pealkiri: Printeri jagamine läpaka ja lauaarvuti vahel |
kuidas seda pingimist veel kontrollida saab? ning kus ma arvuti ip-d näen?  |
teema: Printeri jagamine läpaka ja lauaarvuti vahel |
stenn
vastuseid: 9
vaadatud: 2538
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.08.2008 10:38:00 pealkiri: Printeri jagamine läpaka ja lauaarvuti vahel |
| mõlemad printerid on lauaarvuti küljes. Lauaarvutil kontrollisin tulemüüri exceptsionite alt ja peaks nagu sharingut lubama, linnuke oli ees, samamoodi on ka läpaka tulemüüriga. Läpakal sisest ... |
teema: Printeri jagamine läpaka ja lauaarvuti vahel |
stenn
vastuseid: 9
vaadatud: 2538
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.08.2008 22:41:11 pealkiri: Printeri jagamine läpaka ja lauaarvuti vahel |
| Laptopil windows xp pro, lauakal xp home. Kodus on 2 printerit- HP Laserjet 1010 ja Canon IP 4200. Tahtsin luua sellist võimalust, et saaks ka laptopist printida. Printerite alt on erinevad sharingud ... |
teema: IBM Lenovo Thinkpad T61'ga probleem :: Sülearvutid |
stenn
vastuseid: 4
vaadatud: 2126
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 25.07.2008 10:26:06 pealkiri: IBM Lenovo Thinkpad T61'ga probleem |
nendest pole abi. rescue and recovery alt tuleb error ette ja siis send või dont send. ütleb et mu süsteemil puudub sellisele asjale litsents.
kuidas ma veel seda parandada saaks?  |
teema: IBM Lenovo Thinkpad T61'ga probleem :: Sülearvutid |
stenn
vastuseid: 4
vaadatud: 2126
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 25.07.2008 02:04:53 pealkiri: IBM Lenovo Thinkpad T61'ga probleem :: Sülearvutid |
Terv,
Nimelt selline probleem, et tahtsin oma sülearvuti startupi kiiremaks muuta. Sisestasin RUN'i msconfig ja valisin sealt diagnostic startup. Tegin restardi, kuid siis tuli mingi suur error ja ... |
teema: Kommenteerimine: stenk |
stenk
vastuseid: 7
vaadatud: 1476
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2005 16:22:19 pealkiri: Kommenteerimine: stenk |
| soodent, saa aru et prosesi ei ole enam ! |
teema: Sims 2 |
sten_
vastuseid: 464
vaadatud: 98774
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.09.2004 12:57:57 pealkiri: Sims 2 |
| daemon tools töötab nagu nalja,ise kasutan |
| |