|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
soomer
vastuseid: 3379
vaadatud: 983245
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.05.2026 09:20:21 pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
| Nad pakuvad telefoni teel ja emaili teel konkreetset hinda, aga lepingusse kirjutavad, et on konkreetse suurusega soodustus koos punktiga, et nendel on lubatud ühepoolselt paketti baashinda muuta. |
teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
soomer
vastuseid: 3379
vaadatud: 983245
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.05.2026 10:32:18 pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
MobiilID sertifikaate vaja vahetada. Elisa saadab SMS, et tule vaheta kaart välja esinduses.
Esinduses öeldakse, et sim kaardi vahetus maksab 11 EUR!
Iseteenindusest odavam, aga sellel on era ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
soomer
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679911
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 23.01.2026 10:18:14 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Sain sellise sõnumi Elisalt:
" anname teada, et alates xx.03.2026 muutub küll Teie numbri(te) ******* kuutasu 1,99 € võrra numbri kohta, kuid lisame sama summa väärtuses (1,99 €) soodustus ... |
teema: Hiina ja Lõuna-Aafrika ühendati nähtamatu kvantniidiga – loodi side, mida spioonid ei kuule |
soomer
vastuseid: 18
vaadatud: 6754
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 01.04.2025 10:36:44 pealkiri: Re: Hiina ja Lõuna-Aafrika ühendati nähtamatu kvantniidiga – loodi side, mida spioonid ei kuule |
Kvantside aluseks on footonite kvantpõimitus, mille olemus on selles, et samast allikast tekkinud footonid jäävad omavahel seotuks ja see mõju on hetkeline sõltumata asjaolust, kui kaugele need ... |
teema: AMD Navi arutelu |
soomer
vastuseid: 6725
vaadatud: 1081287
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.03.2025 12:02:37 pealkiri: AMD Navi arutelu |
TomsHardware review järgi on suhteliselt lähedal 7900 xtx'le
https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/jXJvkFKNAMrFvkvZwGqCpW-970-80.png.webp
Allikas: https://www.tomshardware.com/pc-components/gp ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
soomer
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679911
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.03.2025 14:13:39 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Mis hetkel on parim letialune pakkumine, kui nr liikuma panna ? kuu lõpus saab taas 2a sooduka aeg läbi, seega tuleb taas uus nr.liikumine teha.
Tea kas parim aga tehti selline.
Mõnusalt Ulme ... |
teema: E-valimised on turvalised ja läbipaistvad |
soomer
vastuseid: 59
vaadatud: 12567
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 09.02.2025 16:48:46 pealkiri: E-valimised on turvalised ja läbipaistvad |
Soomes juba aastaid vastupidist juttu räägitud kui meil:
https://uueduudised.ee/soomes-asi-selge-e-valimised-on-nii-ebausaldusvaarsed-et-sellest-enne-peatseid-parlamendivalimisi-isegi-enam-ei-raa ... |
teema: E-valimised on turvalised ja läbipaistvad |
soomer
vastuseid: 59
vaadatud: 12567
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 08.02.2025 22:03:34 pealkiri: E-valimised on turvalised ja läbipaistvad |
Praeguse Riigikogu valimistel seda rakendust polnud. Inimesed ei mõista pikka juttu, sellepärast tuleb öeldaks ühe lausega "E-valimised on turvalised ja läbipaistvad"
Öeldakse usu aga kontrol ... |
teema: E-valimised on turvalised ja läbipaistvad |
soomer
vastuseid: 59
vaadatud: 12567
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 08.02.2025 15:16:18 pealkiri: E-valimised on turvalised ja läbipaistvad |
Tundub, et see uudis "E-valimised on turvalised ja läbipaistvad" on tehtud selleks, et mingilt suuremalt probleemilt tähelepanu kõrvale juhtida.
Tegelikult oleks asi väga lihtne, nii e-sedeli ... |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
soomer
vastuseid: 1815
vaadatud: 257163
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.02.2025 13:03:37 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
Edward Snowden slams Nvidia's RTX 50-series 'F-tier value,' whistleblows on lackluster VRAM capacity
RTX 40 ja 50 seeria kaardid on disainitud mänguritele.
Kui Nvidia paneks sinna rohkem mälu ... |
teema: Path of Exile II |
soomer
vastuseid: 274
vaadatud: 48289
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2024 14:14:24 pealkiri: Path of Exile II |
Mina ledsin juba ühe Orb'i mis lisab support sloti skillile.
Support slottide lisamine:
Lesser Jeweller's Orb: Adds a Support Gem Socket to a Skill Gem slot. Works on Skill Gems with 2x Support ... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
soomer
vastuseid: 1749
vaadatud: 291316
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.11.2024 12:53:24 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
4 Superarvutit top 10'st on Euroopas. https://top500.org/lists/top500/2024/06/
Kolm neist kasutavad nvidia kaarte. Jensen muidugi tahaks et need kõik uuendaks oma riistvara kõige kallimate graa ... |
teema: X (endine Twitter) |
soomer
vastuseid: 9
vaadatud: 4065
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 17.07.2024 11:52:56 pealkiri: X (endine Twitter) |
https://fp.lhv.ee/image?id=75254
Elon lihtsalt asendas sõna "content moderation" sõnaga "censor", sõna "legal" (EU seaduste jälgimine, Digital Services Act (DSA)) sõnaga "illegal" ning "public ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
soomer
vastuseid: 2442
vaadatud: 496334
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 27.10.2023 18:10:43 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
Left side aknaga suur korpust oskab keegi soovitada?
Ideaalis peaks ülesse mahtuma 360mm radikas.
Ise leidsin selle:
https://www.coolermaster.com/catalog/cases/full-tower/cosmos-c700m/
Natuke ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
soomer
vastuseid: 2442
vaadatud: 496334
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 24.10.2023 23:05:11 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
Tervist,
Oskab keegi nõu anda, kuidas oleks võimalik sellele monitorile paigaldada monitor stand? Monitoril endal ei ole taga 4x kruviauku. Arvutitark poodi külastades rääkisid nad mulle "VESA ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
soomer
vastuseid: 2442
vaadatud: 496334
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 06.10.2023 17:43:47 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
Otsin 27" monitori mängimiseks.
Hetkel on freesync 27" fullhd curved 165hz.
Meeldib väga see monitor aga piklsid on sellised et kaotab mängus pildi kvaliteeti.
Uus monitor võiks olla:
... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
soomer
vastuseid: 2442
vaadatud: 496334
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 04.10.2023 08:47:47 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| Eks see DDR5 ost sõltub suuresti platvormist (Intel vs AMD). Nüüd on ju täiesti eraldi mälud tehtud. Ühed Inteli jaoks ja teised AMD jaoks, kuigi mõned saab ka "võõra" platvormi peal normaals ... |
teema: AMD Navi arutelu |
soomer
vastuseid: 6725
vaadatud: 1081287
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.09.2023 14:29:51 pealkiri: AMD Navi arutelu |
7700XT on ju olemas või kuidas ta oma hetkel olemasolu ja konfi ja hinda ei õigusta?
30 euri odavam kui 6700XT ja 25%+ kiirem.
7800XT on
150 euri odavam kui 6800xt ja 0%+ kiirem.
79 euri odava ... |
teema: AMD Navi arutelu |
soomer
vastuseid: 6725
vaadatud: 1081287
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.09.2023 10:07:36 pealkiri: AMD Navi arutelu |
5700XT oli Navi10, uue uarchi esimene kivi. Õige nimi oleks olnud Navi12 kivi suurust vaadates.
6700XT on Navi22.
6800 ja 6800xt oli sama suur kivi kui 6950XT - 520 mm2
---------------------- ... |
teema: AMD Navi arutelu |
soomer
vastuseid: 6725
vaadatud: 1081287
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.09.2023 14:09:29 pealkiri: AMD Navi arutelu |
7700XT läks 30 odavamaks kui 6700XT ja 7800XT läks 150 odavamaks kui tema nimeline eelkäija mida tema elukaare ajal sellise hinnaga sisuliselt kunagi osta ei saanud. Konkurent pidi oma hindades s ... |
teema: Kommenteerimine: iYCloud |
soomer
vastuseid: 23
vaadatud: 4489
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2023 16:38:02 pealkiri: Kommenteerimine: iYCloud |
| Kiire tehing, ostsin klaviatuuri, samal päeval sain kätte. |
teema: AMD Navi arutelu |
soomer
vastuseid: 6725
vaadatud: 1081287
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.09.2023 21:14:51 pealkiri: Edasiminek? |
https://i.ibb.co/B35m3RL/Screenshot-846.png
Allikas: https://www.tomshardware.com/reviews/gpu-hierarchy,4388.html
Eelmises generatsioonis oli 6800xt esimese taseme kivi - navi X1 (21), nüüd ka ... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
soomer
vastuseid: 1749
vaadatud: 291316
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.09.2023 23:29:58 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
4070 Hinnad kukuvad ~ $50
Allikas: https://www.tomshardware.com/news/gpu-makers-slash-prices-of-geforce-rtx-4070-to-dollar549
Saksa Amazonis juba kukkunud, kaarte on 610+ Euroga saadaval. ($550 ... |
teema: Bitcoinide pealt teenitud tulu eest tuleb Maksuametile tasuda tulumaks |
soomer
vastuseid: 104
vaadatud: 53802
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 25.07.2023 08:00:30 pealkiri: Bitcoinide pealt teenitud tulu eest tuleb Maksuametile tasuda tulumaks |
Tundub, et praegu kehtivas seadusandluses puudub regulatsioon, kuidas määrata tehingu rahalist väärtust juhul, kui kasutatav arveldusvahend ei ole keskpanga poolt aktsepteeritud valuutade nimeki ... |
teema: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna |
soomer
vastuseid: 587
vaadatud: 127556
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 19.06.2023 11:42:44 pealkiri: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna |
Paistab, et plaanid on muutunud? Enam ei räägita otseselt rahast ega teenuse maksimaalsest kvaliteedist, vaid paigutatavatest reklaamidest ja kvaliteedist "as is"?
https://www.fjordmail.no/online ... |
teema: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna |
soomer
vastuseid: 587
vaadatud: 127556
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 13.06.2023 08:39:35 pealkiri: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna |
Nii, et Telia Müüb Eesti kasutajate kontod koos vanade emailide ja kõigi seal sisalduvate äri- ja isikuandmetega välismaa firmale?
Isegi kui te kustutate oma emailid ja konto, ei pruugi olla k ... |
teema: AMD Navi arutelu |
soomer
vastuseid: 6725
vaadatud: 1081287
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.02.2023 10:38:08 pealkiri: AMD Navi arutelu |
väga vs teemaks ära läinud.
Ei ole VS teema..
Puhas nVidia teema ju paistab olevat  |
teema: AMD Navi arutelu |
soomer
vastuseid: 6725
vaadatud: 1081287
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.01.2023 09:46:13 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Zen 1 tuli ja toimis kohe 2017 aastal ilma lastehaigusteta? AMD fännid ei ole need kes seavad ebarealistlikku ootusi. Need on sinusugused kes pärast siis parastama tulevad kui ulmeline ennustus mill ... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
soomer
vastuseid: 1749
vaadatud: 291316
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.01.2023 15:48:58 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
20 euri kuu tundub palju kuidagi. eeldab ikka päris korralikku mänguaega, et asjal mõte oleks.
Ma võrdleks seda lisaks ka pideva arvuti uuendamise kuluga. Selle asemel at 500, 1000, 1500 eu ... |
teema: AMD Navi arutelu |
soomer
vastuseid: 6725
vaadatud: 1081287
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.01.2023 10:59:07 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Tüüpiline graafikutega manipuleerija:
Tüüpiline Nvidia ostja
https://www.techspot.com/images2/news/bigimage/2023/01/2023-01-10-image-4.jpg
Graafiku tulpade pikkuse järgi peaks 70 ... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
soomer
vastuseid: 1749
vaadatud: 291316
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.12.2022 11:28:43 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
4080 Ei müü? Kui video ise näitab et mitmes suures poeketis (newegg, Best buy) on välja müüdud?
Välja ei ole müüdud osades Micro Center poodides, kuna nad limiteerivad oste: ühe isiku ... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
soomer
vastuseid: 1749
vaadatud: 291316
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.12.2022 10:33:19 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
NVIDIA GeForce RTX 4090 with Nearly Half its Power-limit and Undervolting Loses Just 8% Performance
https://www.techpowerup.com/301649/nvidia-geforce-rtx-4090-with-nearly-half-its-power-limit-and-und ... |
teema: Euroopa Liit keelab alates märtsist 8K kvaliteediga telerid |
soomer
vastuseid: 159
vaadatud: 31502
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 15.11.2022 20:26:42 pealkiri: Euroopa Liit keelab alates märtsist 8K kvaliteediga telerid |
| Ku sa eitad füüsikaseaduseid, ei too välja kuidas mingi imeline tehniline lahendus võimaldab imemisjõudu sama hoida väiksema energiakuluga siis pole mõtet sel teemal trollida - sorry aga tõest ... |
teema: Euroopa Liit keelab alates märtsist 8K kvaliteediga telerid |
soomer
vastuseid: 159
vaadatud: 31502
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 14.11.2022 12:26:34 pealkiri: Euroopa Liit keelab alates märtsist 8K kvaliteediga telerid |
| Tundub, et sa ise ei jaga matsu. Füüsikaseadusi nimelt. Vähendades imemisõhu hulka otsiku ahendamise teel (väheneb vooluhulk - väheneb võimsus)- aheneb ka puhastatav pindala. See on aga justnim ... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
soomer
vastuseid: 1749
vaadatud: 291316
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.11.2022 17:37:23 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
| , Jah varasemalt on kah suudetud PCIe kaableid sulatada aga need on olnud võrdlemisi üksikud intsidendid ja pole olnud seotud ühe konkreetse ja kalli tootega, kuna PCIe kaablitel on seni olnud üli ... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
soomer
vastuseid: 1749
vaadatud: 291316
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.11.2022 17:01:15 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
NVIDIA GeForce RTX 4090 16-Pin '12VHPWR' Connector Melts Despite Proper Connection, First Case of 4090 Founders Edition Also Reported
https://wccftech.com/fully-connected-16-pin-connector-on-the-nvid ... |
teema: Euroopa Liit keelab alates märtsist 8K kvaliteediga telerid |
soomer
vastuseid: 159
vaadatud: 31502
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 11.11.2022 11:09:46 pealkiri: Euroopa Liit keelab alates märtsist 8K kvaliteediga telerid |
Enamus praeguseid 4K filme on nagunii juba madalalt resolt ehk 2K DI pealt upscale-tud. Ehk siis kui nokkida - tegu pole tegelikult 4K filmidega.
Vähesed on filmitud 4K kaameraga. Veel vähem kui mi ... |
teema: Facebook/Meta üldteema |
soomer
vastuseid: 3042
vaadatud: 779425
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 10.11.2022 11:02:51 pealkiri: Facebook/Meta üldteema |
Mark Zuckerberg has sacked more than 11,000 employees at Meta as the mass job cuts across Silicon Valley deepen.
The Facebook owner confirmed it will cut roughly 13pc of its global workforce as it ... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
soomer
vastuseid: 1749
vaadatud: 291316
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.11.2022 19:47:46 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
Huvitav video, kuts tuuakse väga konkreetseid näiteid DLSS 3.0 artifaktidest ning kasetatakse kasutajate peal kas neil õnnestud pimetestis ära tunda tava vs DLSS 3.0
[youtube]https://www.youtu ... |
teema: AMD Navi arutelu |
soomer
vastuseid: 6725
vaadatud: 1081287
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.11.2022 17:35:02 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Ma ei tea mida seal ülevaates suitsetatud on aga mida suurem kivi seda kordades suurem kasu chiplettide arhitektuurist. Näiteks 1000 mm² kivi on kordades odavam toota 500+10x50mm² jupina.
Jah, ... |
teema: AMD Navi arutelu |
soomer
vastuseid: 6725
vaadatud: 1081287
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.11.2022 16:00:52 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Ma kaldun arvama, et lihtsalt üritab head nägu jätta ja oma ennustuse puusse panekut veidigi paremaks teha. NAAF oma viimases videos vabandas, et eksis täiega, millesse ta ise uskus. Nii peabki, k ... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
soomer
vastuseid: 1749
vaadatud: 291316
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.10.2022 10:03:02 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
https://www.tomshardware.com/news/eight-rtx-4090s-can-break-passwords-in-under-an-hour
Sedasi varsti seni turvalised 8 kohalised salasõnad ei olegi enam kuigi turvalised, kuigi puhtalt arvutusjõudl ... |
teema: Kui suurt palka teenitakse Eesti kõige nõutumatel ametikohtadel? |
soomer
vastuseid: 56
vaadatud: 17065
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 20.10.2021 14:39:07 pealkiri: Kui suurt palka teenitakse Eesti kõige nõutumatel ametikohtadel? |
ongi nii lihtne, et paar kuud käid java kursusel ära ja poolteist tonni kohe taskus? kõlab nagu lihtne raha. .
Mis seal lihtsat.. Tavaline 40 tundi nädalas töö.
Programmeerimises o ... |
teema: Kui suurt palka teenitakse Eesti kõige nõutumatel ametikohtadel? |
soomer
vastuseid: 56
vaadatud: 17065
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 19.10.2021 16:58:28 pealkiri: Kui suurt palka teenitakse Eesti kõige nõutumatel ametikohtadel? |
Õpid tarkvara arendajaks või koodikirjutajaks ja hakkad kohe hästi teenima?
Arvo Pärt teenib arvatavasti paremini, õpi siis juba heliloojaks.
Heliloojate keskmine on 1413 |
teema: Häkkerid varastasid tuhandetelt inimestelt üle poole miljardi euro väärtuses krüptoraha |
soomer
vastuseid: 7
vaadatud: 4695
|
foorum: Varia postitatud: 13.08.2021 09:56:42 pealkiri: Häkkerid varastasid tuhandetelt inimestelt üle poole miljardi euro väärtuses krüptoraha |
Hackerid on suurema osa, kui mitte kõik juba tagasi saatnud.
Tegid seda Pulli pärast. |
teema: Riik loodab uuel aastal mobiil-ID asemel uue lahenduse kasutusele võtta |
soomer
vastuseid: 58
vaadatud: 13509
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 13.08.2021 09:50:20 pealkiri: Riik loodab uuel aastal mobiil-ID asemel uue lahenduse kasutusele võtta |
SIM kaarti peaks olema samuti suhteliselt lihtne kloonida. See ei ole argument, et SIM kaart on füüsiline ja kuidagiviisi ületab muid mooduseid. Ka telefonis olev kiip(praegu ju Windows 11-ga hul ... |
teema: Cyberpunk 2077 |
soomer
vastuseid: 2204
vaadatud: 468321
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.07.2021 11:55:16 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
Vaadates kui kaua läks aega, et NoMansSky vennad midagi tegema hakkasid siis ei oota küll midagi enam, eriti kui NoMansSky ikka täpselt samasugune on lihtsalt 5-6 aastaga lisasid pisikese baasi e ... |
teema: Ragnar Sass: Valgevene hävitab IT-sektori, lahkunud on kümneid tuhandeid arendajaid |
soomer
vastuseid: 2
vaadatud: 2493
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 26.05.2021 09:14:13 pealkiri: Ragnar Sass: Valgevene hävitab IT-sektori, lahkunud on kümneid tuhandeid arendajaid |
Elu maakeral on täna muutuste tuules, ning tuleb kodukontorist ja mugavustsoonist välja ronida tegusasse/kirevasse ilmaellu:
See ei ole midagi uut, Eesti asutused on juba palju aastaid seda teinu ... |
teema: Facebook blokeeris reklaamikampaania, mis juhtis tähelepanu kasutajate andmete kogumisele |
soomer
vastuseid: 8
vaadatud: 4079
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 10.05.2021 16:29:24 pealkiri: Facebook blokeeris reklaamikampaania, mis juhtis tähelepanu kasutajate andmete kogumisele |
Natuke uhhuu oled?
See käib nii, et su telefon kuulab ja vaatab absoluutselt igal ajahetkel absoluutselt kõike, mida sa teed, ütled, mis jääb kaamerasilma ette, kus sa viibid jne. Seda datat ana ... |
teema: Facebook blokeeris reklaamikampaania, mis juhtis tähelepanu kasutajate andmete kogumisele |
soomer
vastuseid: 8
vaadatud: 4079
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 07.05.2021 09:35:16 pealkiri: Facebook blokeeris reklaamikampaania, mis juhtis tähelepanu kasutajate andmete kogumisele |
Need reklaamid ei tööta nii, et facebook jagab või müüb infot reklaamijatele. See info on nende kullauk ning kellelegi nad seda ei müü.
See töötab nii, et reklaamija saab valida:
1. Mis ... |
| |