|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Riik soovib otsustada, kes teeb ajakirjandust ja kes mitte |
raul141
vastuseid: 10
vaadatud: 919
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 20.06.2026 10:05:57 pealkiri: Riik soovib otsustada, kes teeb ajakirjandust ja kes mitte |
| , need summad esiteks, mida sa mainid, googeldades viib ikka teiste nubriteni. Püsikulu ongi pidev kulu, see , et kinni pandi on kokkuhoidliku mõtlemisviisi näide. , täienduseks, päevi hiljem, ... |
teema: Riik soovib otsustada, kes teeb ajakirjandust ja kes mitte |
raul141
vastuseid: 10
vaadatud: 919
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 15.06.2026 16:00:02 pealkiri: Riik soovib otsustada, kes teeb ajakirjandust ja kes mitte |
| , Kas nüüd halvasti peab ütlema, aga mulle väga meeldis EKRE plaan erastada err. Probleem vähemalt suurema raharaiskamise osas kaoks. Ja ei saagi süüdistada kedagi rahva raha eest kellegi parte ... |
teema: Riik soovib otsustada, kes teeb ajakirjandust ja kes mitte |
raul141
vastuseid: 10
vaadatud: 919
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 14.06.2026 13:13:23 pealkiri: Riik soovib otsustada, kes teeb ajakirjandust ja kes mitte |
| No siis tuleks luua ka hindamisministeerium, uue koalitsiooniga hea ju kaarte jagada. Ühesõnaga võiks ju kõik ministeeriumid selle loa üle vaadata. Siis on hea vaadata, kes tööd teevad. On hea ... |
teema: MacBook Neo |
raul141
vastuseid: 61
vaadatud: 5824
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 12.06.2026 07:59:35 pealkiri: MacBook Neo |
| , jah võibolla esinduses kuskil antud toode olemas, saab mõnd avalikku lehte seal lahti teha läbi interneti, siis saabki ju tunnetuse kätte, kui kiiresti asi töötab. Arvata poes ka saadaval m ... |
teema: Windows 11 |
raul141
vastuseid: 4791
vaadatud: 800856
|
foorum: Microsoft postitatud: 08.06.2026 09:33:24 pealkiri: Windows 11 |
, kuidas see tugi saada? Muidu väga huvi pole, sest ilma uuendusteta töötab see w10 hästi Et ma lasi w11 maha ja olukorra sunni tõttu pidin uuesti panema, aga sain vaid w10 panna, tehnili ... |
teema: Windows 11 |
raul141
vastuseid: 4791
vaadatud: 800856
|
foorum: Microsoft postitatud: 08.06.2026 07:41:06 pealkiri: Windows 11 |
, õige märkus, üsna palju sai valida Naljakas ongi see, et Linuxi puhul ootad , et uuendusi tuleks, hirmuta paned peale, Pehmokese puhul vaatad taeva poole ja loodad et uusi uuendusi ei tuleks ... |
teema: Windows 11 |
raul141
vastuseid: 4791
vaadatud: 800856
|
foorum: Microsoft postitatud: 07.06.2026 08:39:04 pealkiri: Windows 11 |
| Samas ei ole kuulnud, et keegi Linuxis FF- itahaks rookida. Kuigi jah Edge nüüd suur konkurent pole. Mingit turvaauku vast ei jää, kui seda üldse ei näpi? Tundub natuke vihmase igava ilma teem ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
raul141
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681940
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.05.2026 09:57:45 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| Mul väike mure pultide osas. Ekraani heledus on menüüs"peidetud" uutel nii, et peab mitu korda nuppe vajutama. Samsungil endal üks vana mudel on see nupp olemas eraldi, aga võibolla ma ei oska go ... |
teema: MacBook Neo |
raul141
vastuseid: 61
vaadatud: 5824
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.05.2026 13:48:31 pealkiri: MacBook Neo |
| , jah, siin ju võibki vaidlema jääda, sest erinevad inimesed ju hindavad erinevaid asju. Antud toodet ju ei hakkakski kunagi inimene ostma, kes jõudlust võtaks konkureerivaks elemendina, arvesta ... |
teema: MacBook Neo |
raul141
vastuseid: 61
vaadatud: 5824
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.05.2026 10:56:54 pealkiri: MacBook Neo |
| Sai ka seda näppida. Hea oli see, et kirbukirja sai ikka talutavaks muuta. Pean veel vaatama, palju see operatsioonisüsteem ressurssi õgib, aga jah 8gb mälu isegi digi-ajalehte lugedes jääb kiire ... |
teema: Elektrilised tõukerattad :: Akud ja laadijad |
raul141
vastuseid: 2844
vaadatud: 640434
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 24.05.2026 17:49:29 pealkiri: Elektrilised tõukerattad |
| Seal ei tohigi tõuksga sõita, ainult rattaga või kahekesi käest kinni jalutada Huvitav, ma seda riigi teatajas küll punkti üles ei leidnud. Transpordiameti lehel ka kergliikur kuuluks jagrattate ... |
teema: Muruniidukivaatlus :: Kodu- ja köögitehnika |
raul141
vastuseid: 654
vaadatud: 124475
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 22.05.2026 10:19:51 pealkiri: Muruniidukivaatlus |
| See mainitet 600 ruutu niitmist robotiga kas mitte imelik pole? Ise valiks väiksema akutoitel niiduki. Jah kui mõni ärimees, kes ei viitsi liigutada. Aga isegi vanaduses väiksema akul töötavat m ... |
teema: Windows 11 |
raul141
vastuseid: 4791
vaadatud: 800856
|
foorum: Microsoft postitatud: 19.05.2026 08:30:21 pealkiri: Windows 11 |
| , see vist emaplaadiga seotud. Mul näitena nii linuxis kui windoosas jamab. Panen korraks talveunne ja tagasi ärgates usb töötab. Tegu siis llenovo läppariga. Mul kuskil oli juhend ka netavarust ... |
teema: Smart-ID konto registreerimine muutub mugavamaks ja turvalisemaks: lisandub ID-kaardi NFC-tugi |
raul141
vastuseid: 77
vaadatud: 5054
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 11.05.2026 14:33:36 pealkiri: Smart-ID konto registreerimine muutub mugavamaks ja turvalisemaks: lisandub ID-kaardi NFC-tugi |
| paljud odavamad nutitelefonid senimaani ju müügis ilma NFC- ta. Arvata , sellepärast nüüd vist telefoni küll ei hakka vahetama. |
teema: Smart-ID konto registreerimine muutub mugavamaks ja turvalisemaks: lisandub ID-kaardi NFC-tugi |
raul141
vastuseid: 77
vaadatud: 5054
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 05.05.2026 14:21:16 pealkiri: Smart-ID konto registreerimine muutub mugavamaks ja turvalisemaks: lisandub ID-kaardi NFC-tugi |
| , jah, põhimõtteliselt saaks viipemaksega kah ühildada need boonuspunktid, üle 50 siis paned PIN- i. Aga selline asi nagu id kaardi tellimine võiks üldse vabatahtlikuks jääda, kes tahab plasti ... |
teema: Smart-ID konto registreerimine muutub mugavamaks ja turvalisemaks: lisandub ID-kaardi NFC-tugi |
raul141
vastuseid: 77
vaadatud: 5054
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 05.05.2026 07:08:55 pealkiri: Smart-ID konto registreerimine muutub mugavamaks ja turvalisemaks: lisandub ID-kaardi NFC-tugi |
| , seda ka , aga tulevik ikka üleeuroopaline ikka võiks olla, kõik võidaksid. Näitena - QR kood enne covid epideemiat oli ikka isoleeritud üksiküritus ju. Coopil näiteks pangakaart ilusti tö ... |
teema: Smart-ID konto registreerimine muutub mugavamaks ja turvalisemaks: lisandub ID-kaardi NFC-tugi |
raul141
vastuseid: 77
vaadatud: 5054
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 03.05.2026 08:43:17 pealkiri: Smart-ID konto registreerimine muutub mugavamaks ja turvalisemaks: lisandub ID-kaardi NFC-tugi |
Tegelikult see asi võiks euroopa piires töötada, isegi isiku tuvastamisena, ei pea reisile kaasa võtma. Jääb see plastikprügi ära. Põhimõtteliselt see ei olegi vaja väljastada id kaart ... |
teema: Riigi e-teenuste turvalisemaks sisselogimiseks on 26. veebruarist kasutusel Smart-ID+ |
raul141
vastuseid: 11
vaadatud: 2163
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 30.04.2026 18:17:57 pealkiri: Riigi e-teenuste turvalisemaks sisselogimiseks on 26. veebruarist kasutusel Smart-ID+ |
| , põhimõtteliselt ei teagi, kui praegu konto teha, vana id kaardiga ka ei saa registreerida. Ei tea kas vana kaardiga pangas saabki. |
teema: Riigi e-teenuste turvalisemaks sisselogimiseks on 26. veebruarist kasutusel Smart-ID+ |
raul141
vastuseid: 11
vaadatud: 2163
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 30.04.2026 13:02:27 pealkiri: Riigi e-teenuste turvalisemaks sisselogimiseks on 26. veebruarist kasutusel Smart-ID+ |
natuke kiiresti tuli minu jaoks see uudis. ei viitsiks küll panka minna tuvastama, kui vaja kontot uuendada.
https://www.smart-id.com/et/smart-id-konto-registreerimine-muutub-mugavamaks-ja-turvalise ... |
teema: Google Chrome üldteema |
raul141
vastuseid: 3235
vaadatud: 795604
|
foorum: Tarkvara postitatud: 26.04.2026 18:17:05 pealkiri: Google Chrome üldteema |
| , endal ka sama asi, ainuke miinus on see, et kontot ei ole brauseril nagu chromel või FF- il. Hea mugav , tirib kõik järjehoidjad ja paroolid kaasa vanast seadmest. Huvitav on ka see, et chome tee ... |
teema: Elektrilised tõukerattad :: Akud ja laadijad |
raul141
vastuseid: 2844
vaadatud: 640434
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 26.04.2026 09:22:19 pealkiri: Elektrilised tõukerattad |
| , põhimõtteliselt selle puhul viskad selle prügikasti, kui õhku hakkab läbi laskma? Teipida seestpoolt vöibolla kuigi saab, aga see teip vaevalt peab? Sisekummil surus välisrehv selle teibi vas ... |
teema: Elektrilised tõukerattad :: Akud ja laadijad |
raul141
vastuseid: 2844
vaadatud: 640434
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 25.04.2026 19:24:31 pealkiri: Elektrilised tõukerattad |
| , Varsti muljetan, kas tasus ära täiskummi vahetus. Väga ebamugav, korduvalt seda sisekummi vahetanud, ilgelt ebamugav, teen ühe raksuga ära, enam ei pea muretsema. Õnneks ma ise sellega ei sõi ... |
teema: Windows 11 |
raul141
vastuseid: 4791
vaadatud: 800856
|
foorum: Microsoft postitatud: 25.04.2026 07:34:23 pealkiri: Windows 11 |
| , Jah tänud, tegin ära. Mul oli üleüldse microsofti enda konto, panin kohaliku konto peale seaded. Ja needust ka ei kasuta sellega, auto veakoode lihtsalt lugeda- kustutada. Muuks see w väga ei ... |
teema: Windows 11 |
raul141
vastuseid: 4791
vaadatud: 800856
|
foorum: Microsoft postitatud: 25.04.2026 06:48:34 pealkiri: Windows 11 |
| Ma arvan ka, et enamus inimesi ikka ostaks paroolivaba arvuti, kui see peale jäetakse, on hoopis sinu antireklaam. Tegelikult tavainimene, kellel midagi tundlikku seal peal pole , ikka meeletu aeg l ... |
teema: Windows 11 |
raul141
vastuseid: 4791
vaadatud: 800856
|
foorum: Microsoft postitatud: 14.04.2026 12:55:13 pealkiri: Windows 11 |
| , kohtus vist sellise selgitusega läbi ei lähe, sest teenuse pakkuja ametlik on ikkagi go3, HBO, mitte mingi suvaline tont internetis. Arvata neil ju omavaheline leping ja Go 3- st ei saa ju filmi ... |
teema: Jura kohvimasin on Eestis sadu eurosid kallim kui Saksamaal. Riik algatas menetluse |
raul141
vastuseid: 26
vaadatud: 3499
|
foorum: Hinnad postitatud: 04.04.2026 11:54:36 pealkiri: Jura kohvimasin on Eestis sadu eurosid kallim kui Saksamaal. Riik algatas menetluse |
| Naljakas uudis. Kütuse hindade jälgimisega ei suudeta midagi ära teha, nüüd suudavad konkurentsitult hästi jälgida kohvi tarbimist jälgida?Tegelikult ongi riigil raha millegi vahva asjaga tege ... |
teema: Windows 11 |
raul141
vastuseid: 4791
vaadatud: 800856
|
foorum: Microsoft postitatud: 21.03.2026 18:12:45 pealkiri: Windows 11 |
| 8 vist oli mõeldud rohkem tablettidele? |
teema: Muruniidukivaatlus :: Kodu- ja köögitehnika |
raul141
vastuseid: 654
vaadatud: 124475
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 21.03.2026 11:32:36 pealkiri: Muruniidukivaatlus |
| , selle mõte on hein samasse kohta jätta, et kuivatada. Üks hobune või lehm kodus, ajab asja ära, eriti, kui suur tehnika mudasesse kohta ei saa. |
teema: Kuidas on Linuxi AMD graafika tugi? |
raul141
vastuseid: 23
vaadatud: 14034
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 20.03.2026 10:56:40 pealkiri: Kuidas on Linuxi AMD graafika tugi? |
| , ühesõnaga usb pulgalt proovides ikka töötas nupp. Tegin uue installi , ikka ei tööta, isegi tarviduse pärast dualboot w10 peal, seal ka nupp töötab. Ju siis arvata uued installikad ei paku ... |
teema: Android telefon + DigiDOC + ID kaardilugeja |
raul141
vastuseid: 18
vaadatud: 6447
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.03.2026 09:58:31 pealkiri: Android telefon + DigiDOC + ID kaardilugeja |
| , ma mõtlesin 32 bitist tuge ID kaardi programmile, praegu seda ametlikult pole, ma ei tea, kas keegi põlve otsas selle tööle on saanud 32 bitisel masinal. |
teema: Android telefon + DigiDOC + ID kaardilugeja |
raul141
vastuseid: 18
vaadatud: 6447
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.03.2026 19:52:37 pealkiri: Android telefon + DigiDOC + ID kaardilugeja |
| Hea, et üldse 64 bitine süsteem Ubuntuga töötab, 32 bitine tugi kaotati juba aastaid tagasi ära. Kuigi jah osad ju on isegi Linuxi Android telefoni pannud, samas on see sama naljakas, kui keegi ... |
teema: Kuidas on Linuxi AMD graafika tugi? |
raul141
vastuseid: 23
vaadatud: 14034
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 28.02.2026 10:17:54 pealkiri: Kuidas on Linuxi AMD graafika tugi? |
| , üleval mudel kirjas, enne ikka töötas ilusti. usb pulgalt ikka ei hakka katsetama, loogiliselt ju peaks siiis töötama. grub menüüd ei saa mitte miski klahviga ette, seal ju pakettide parandu ... |
teema: Kuidas on Linuxi AMD graafika tugi? |
raul141
vastuseid: 23
vaadatud: 14034
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 25.02.2026 15:50:27 pealkiri: Kuidas on Linuxi AMD graafika tugi? |
| Lubuntu 24.04.4 LTS (Noble Numbat),t14-20ues3e500, Kernel: 6.17.0-14-generic. Ja mainitud on , et GPU on AMD radeon. Heledus käis ikka ilma fn kasutamata ülemisel real need nupud olemas, ainult tu ... |
teema: Kuidas on Linuxi AMD graafika tugi? |
raul141
vastuseid: 23
vaadatud: 14034
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 21.02.2026 12:07:05 pealkiri: Kuidas on Linuxi AMD graafika tugi? |
| Radeon RX Vega 6 (Ryzen 4000/5000 Mobile Series) videokaart siis masinas. Keegi , kui aega võiks olla, mingi töötava commandline siia, et dispei heleduse nupud tööle saaks. T14 lenovo masin. Pra ... |
teema: Windows 11 |
raul141
vastuseid: 4791
vaadatud: 800856
|
foorum: Microsoft postitatud: 05.02.2026 21:24:58 pealkiri: Windows 11 |
Tol ajal ka aeti need asjad sassi omavahel ja eriti , mille peal masin töötas
kas te saate aru kui suur vahe on ISIKLIKU ja KOLHOOSI masina vahel? |
teema: Windows 11 |
raul141
vastuseid: 4791
vaadatud: 800856
|
foorum: Microsoft postitatud: 28.01.2026 12:34:28 pealkiri: Windows 11 |
, Microsoft Provided Private BitLocker Recovery Keys to the FBI
https://www.techpowerup.com/345597/microsoft-provided-private-bitlocker-recovery-keys-to-the-fbi |
teema: Pesumasinavaatlus :: Pesumasinad |
raul141
vastuseid: 1938
vaadatud: 496402
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 11.01.2026 08:38:06 pealkiri: Pesumasinavaatlus |
| , Vabandust, et tükk aega ei vastanud, tükk aega ei saanud foorumisse. Aga jah, huvitav, et kohe enda maualis selle Spin funktsiooni ei leidnud. Peab kunagi katsetama. Mingi läbi nutirakenduse antu ... |
teema: Pesumasinavaatlus :: Pesumasinad |
raul141
vastuseid: 1938
vaadatud: 496402
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 09.01.2026 08:14:33 pealkiri: Pesumasinavaatlus |
Lg kasutajtel küsiks üle, tekkis tasakaaluhäire masinal , tõrke tähis siis UE, nojah, kogemata sai rohkem pesu pandud, aga sai siis restardi tehtud, et paneks väiksema kogusega tsentrifuug ... |
teema: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe |
raul141
vastuseid: 141
vaadatud: 14578
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 04.01.2026 19:22:36 pealkiri: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe |
See juhtub jah siis, kui mees Cancel nuppu ei oska kasutada.
Okk
https://www.upload.ee/image/18948657/353xjt.jpg
See on siis kui naine koju jõuab. |
teema: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe |
raul141
vastuseid: 141
vaadatud: 14578
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 04.01.2026 14:46:39 pealkiri: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe |
| , ei tea ju. Isegi mina ei tea, mis hinnaga ma elektrit ette ostsin, sest lepingust võib müüja ju osaliselt lahti öelda. Ja see, et me ei tea, mida me teinud oleme, ei tähenda rumalust alati, sed ... |
teema: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe |
raul141
vastuseid: 141
vaadatud: 14578
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 04.01.2026 13:36:02 pealkiri: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe |
Selle intressi maksad sina kauba maksumusega. Vaba rahaga ostes võidad, rumalus on mujal.
No aga kui nulliga antakse? Täiesti loll oleks seda raha koguda või isegi välja osta kui see raha olemas ... |
teema: Pesumasinavaatlus :: Pesumasinad |
raul141
vastuseid: 1938
vaadatud: 496402
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.12.2025 20:45:49 pealkiri: Pesumasinavaatlus |
| Hea reklaam. Praegu võiks võiks selle 10 aastase garantii mootorile asendada eluaegse selle loogika põhjal, sest neid masinaid on meeletult toodetud. Et kui garantiisse minnakse, seletatakse arvutu ... |
teema: Pesumasinavaatlus :: Pesumasinad |
raul141
vastuseid: 1938
vaadatud: 496402
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 12.12.2025 23:38:07 pealkiri: Pesumasinavaatlus |
| , Osaliselt arvata õigus, keegi ei tee teaduslike analüüse sellisel mõtetul teemal ja arvata ju kinnimakstud ka. Mul näiteks 14 minuti pesu, millega ma nagu võrdlen? Teiseks 20 aastat tagasi ... |
teema: Pesumasinavaatlus :: Pesumasinad |
raul141
vastuseid: 1938
vaadatud: 496402
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 12.12.2025 22:31:14 pealkiri: Pesumasinavaatlus |
|
teema: Pesumasinavaatlus :: Pesumasinad |
raul141
vastuseid: 1938
vaadatud: 496402
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 12.12.2025 13:54:15 pealkiri: Pesumasinavaatlus |
, ikka kõvasti siis pesu , kui juba 4 pesu suutnud pesta Aga loodame, et peab pikalt vastu  |
teema: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe |
raul141
vastuseid: 141
vaadatud: 14578
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 11.12.2025 16:22:25 pealkiri: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe |
, tavaliselt ta ei jõua ära vabandada, et hinnatõusu plaanitakse, ta isegi tunnistab seda Ja kui sa ütled, et see on ju hea, et hinnatõus tuleb, siis ta usub seda ja räägib teistele eda ... |
teema: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe |
raul141
vastuseid: 141
vaadatud: 14578
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 11.12.2025 15:57:00 pealkiri: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe |
Ja siis on mälud odavamad isegi, kui enne hinnatõusu.
Sõltub sellest kas AI mull läheb lõhki või mitte. |
teema: Netflix laienes Eestisse |
raul141
vastuseid: 1703
vaadatud: 517512
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 09.12.2025 00:22:48 pealkiri: Netflix laienes Eestisse |
| Kas mitte tulevikus hoopis klient kaotab selle otsuse tõttu? Otsus veel kinnitamata, ise klient pole, aga kui teenuse valik jääb tulevikus konkurentsitu turu tõttu kesiseks, siis keegi ei võida ... |
teema: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
raul141
vastuseid: 5334
vaadatud: 1428705
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 08.12.2025 22:18:34 pealkiri: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
| , saa aru, matemaatiliselt ei saa kõik rikkad olla, keegi peab vaene ka olema. Sealt edasi tuleb endal edasi mõelda, kuidas rikkus majja toodi. Kui kõik rikkad oleksid, mis selle mõte on? Seda rik ... |
teema: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
raul141
vastuseid: 5334
vaadatud: 1428705
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 08.12.2025 19:00:21 pealkiri: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
| , osta tammekirste, ajas nõutud kaup. Isegi , kui kaup läheb poes kallimaks, sa ju ei osta poodi soolast ja tikkudest tühjaks. Palgapäeval virtuaalkulda virtuaaltitaaniumi vastu jne. Konjuktuur ... |
| |