Avaleht
otsing leidis 1432 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: [XSX] Xbox Series X
noxton

vastuseid: 1555
vaadatud: 425135

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.04.2024 12:56:50   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
  teema: [XSX] Xbox Series X
noxton

vastuseid: 1555
vaadatud: 425135

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.03.2024 00:02:03   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Kas keegi on proovinud LeadJoy VX2 aimboxi klaviatuuri ja roti jaoks?

https://www.amazon.com/GameSir-Keyboard-Connection-Converter-Compatible/dp/B09KTNJTZD
  teema: Kuhu võiks kaduda 100 Mbps?
noxton

vastuseid: 16
vaadatud: 4939

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.03.2023 23:34:08   pealkiri: Kuhu võiks kaduda 100 Mbps?
, äkki koopas juba Siemensi pesa tahab korra krone noaga üle käimist või uue ühenduse panemist. Äkki koopaseinas aastatega mingi korrusioon juhtmeni jõudnud.
CAT5e-ga saab vabalt 200m 1gb/s li ...
  teema: Kommenteerimine: kikas
noxton

vastuseid: 42
vaadatud: 17372

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.10.2022 22:04:48   pealkiri: Kommenteerimine: kikas
Sai USG soetatud, kõik super thumbs_up.gif
  teema: Samsung tõi müügile uue vastupidava XCover6 Pro mobiiltelefoni
noxton

vastuseid: 8
vaadatud: 2935

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 08.09.2022 13:09:51   pealkiri: Samsung tõi müügile uue vastupidava XCover6 Pro mobiiltelefoni
Nende Samsungi "lisateenused" ehk integreeritud rakendused käivad küll pinda ja neid ei saa kuidagi maha kah võtta.
  teema: N26 pank
noxton

vastuseid: 18
vaadatud: 3943

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 02.08.2022 08:46:06   pealkiri: N26 pank
Minult saksa maksuamet küsis tõendust et raha mis tuleb on legaalne ja eestis maksustatud ( aga summad olid ka suuremad kui 10k kuus).

Milline see "tõendus" välja nägi? Kas küsiti mingit doku ...
  teema: Philips toob turule kaugtööks sobiliku monitori
noxton

vastuseid: 9
vaadatud: 3612

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 30.07.2022 09:39:49   pealkiri: Philips toob turule kaugtööks sobiliku monitori
Antud VA paneelil on ainult 16mln värv vs 1.06mlrd IPS paneelil. Juba see annab eelise! Eks see sõltub inimese enda silmadest.

Ma pigem valiks selle asemel Dell 34'' converents molu C3422WE ( kaa ...
  teema: Philips toob turule kaugtööks sobiliku monitori
noxton

vastuseid: 9
vaadatud: 3612

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 02.07.2022 09:28:08   pealkiri: Philips toob turule kaugtööks sobiliku monitori
Ikka veel ma ei saa aru, miks Philips topib VA paneele oma monitorisse, mitte IPS icon_rolleyes.gif
  teema: The Times: Venelased kasutavad üha enam VPN-i tsensuurist pääsemiseks
noxton

vastuseid: 2
vaadatud: 14699

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 08.06.2022 21:14:01   pealkiri: The Times: Venelased kasutavad üha enam VPN-i tsensuurist pääsemiseks
samamoodi kasutavad ka Eesti venelased VPN-i, et pääseda Vene infole ja telekanalitele ligi. Pole midagi uut.
  teema: Filmide netist vaatamine
noxton

vastuseid: 44
vaadatud: 76230

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 17.05.2022 20:58:08   pealkiri: Filmide netist vaatamine
azm.to -st vaatan filme
  teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5
noxton

vastuseid: 360
vaadatud: 80634

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.05.2022 17:43:22   pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5
Viis monitori minema thumbs_up.gif
  teema: Ubiquiti EdgeRouter X tellis
noxton

vastuseid: 2
vaadatud: 1950

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.05.2022 09:40:37   pealkiri: Ubiquiti EdgeRouter X tellis
ei ole proovinud, aga seikles garantiisse thumbs_up.gif
  teema: Netflix laienes Eestisse
noxton

vastuseid: 1703
vaadatud: 517640

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 21.04.2022 14:24:58   pealkiri: Netflix laienes Eestisse
Selle tabeli järgi on eestis suht hea saadavus jne, hind ka

The 10 places where Netflix isn’t good value for money

At the other end of the scale are Croatia and Switzerland where none of thei ...
  teema: Netflix laienes Eestisse
noxton

vastuseid: 1703
vaadatud: 517640

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 21.04.2022 12:42:33   pealkiri: Netflix laienes Eestisse
Olen ise nüüd üle aasta kasutanud Braziilia Netflixi, või noh - maksnud nende rahas, siis oli odav, aga paistab, et peab vist iga aasta hakkama hindu üle vaatama, nii nagu äridel kombeks icon_lol.gif ...
  teema: Telia hakkas pakkuma uut striimingteenust Telia Play
noxton

vastuseid: 15
vaadatud: 5923

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 15.04.2022 20:06:13   pealkiri: Telia hakkas pakkuma uut striimingteenust Telia Play
https://play.telia.ee/#/filmid

filmid on küll suht 10a maha jäänud...Ei taha maksta korralike eest icon_biggrin.gif
  teema: Ubiquiti EdgeRouter X tellis
noxton

vastuseid: 2
vaadatud: 1950

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.04.2022 14:42:43   pealkiri: Ubiquiti EdgeRouter X tellis
Tere!

Sai second-hand EdgeRouter ostetud.
Aga paistab olevat tellis.

See on siis tellise pilt ja sama pilti näitab ka peale reseti tegemist:
https://www.upload.ee/image/14041441/1.jpg

Proo ...
  teema: Kommenteerimine: mjrcl
noxton

vastuseid: 1
vaadatud: 501

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.03.2022 14:35:13   pealkiri: Kommenteerimine: mjrcl
Sai müüdud prose - loodame, et on rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Winman
noxton

vastuseid: 1518
vaadatud: 194547

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.03.2022 14:45:40   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Sai talt monitor ostetud, tõi ise kohale thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: KrikU
noxton

vastuseid: 128
vaadatud: 47561

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.02.2022 08:33:02   pealkiri: Kommenteerimine: KrikU
Väike telodiil thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rics666
noxton

vastuseid: 80
vaadatud: 13544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2022 21:27:55   pealkiri: Kommenteerimine: rics666
m2 diil icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Elisa võrgustatistika: TikTok näitab Eestis meeletut populaarsuse kasvu ja sööb YouTube’i turuosa
noxton

vastuseid: 8
vaadatud: 3343

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 01.02.2022 16:05:07   pealkiri: Elisa võrgustatistika: TikTok näitab Eestis meeletut populaarsuse kasvu ja sööb YouTube’i turuosa
Selline asi nagu TikTok tuleks kinni keerata icon_biggrin.gif
  teema: Kaevurite majutus
noxton

vastuseid: 12
vaadatud: 13435

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 13.12.2021 13:35:00   pealkiri: Kaevurite majutus
ise mõtlesin aastakene tagasi, et peaks san biiteris ( peterburis) 1 toalise rentima ja panema sinna kaevurid icon_biggrin.gif paneks mõne kaamera kah jälgima ja kord kuus käiks üle vaatamas icon_biggrin.gif
  teema: Elisa uus teenus Netivalvur aitab vältida õngituspettuste ohvriks sattumist
noxton

vastuseid: 1
vaadatud: 1997

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 24.11.2021 21:10:40   pealkiri: Elisa uus teenus Netivalvur aitab vältida õngituspettuste ohvriks sattumist
mis elisa pani endale adguard home-i kuskile püsti vä? icon_biggrin.gif

tegelikult paistab esimese raksuga, et justkui kasutaks dns filtrit nagu nxfilter või pigem nxcloud antud juhul väikeste modifikatsioo ...
  teema: Kommenteerimine: cccp2004
noxton

vastuseid: 75
vaadatud: 13989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.11.2021 14:00:25   pealkiri: Kommenteerimine: cccp2004
kiire nucidiil thumbs_up.gif
  teema: Soovitage virtuaalserverit
noxton

vastuseid: 3724
vaadatud: 1135407

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 21.10.2021 18:21:59   pealkiri: Soovitage virtuaalserverit
Olen testinud mitmeid virtuaalserveri pakkujaid 2 aasta jooksul:
https://www.mvps.net/configure - siiamaani parim iseteenindus portaal+valik erinevaid serveri asukohti üle maailma, custom ISO jne. ( ...
  teema: Windows 11
noxton

vastuseid: 4791
vaadatud: 801381

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 16.10.2021 22:48:30   pealkiri: Windows 11
kas keegi teab, kust saab hibernationi sisse lülitada?

https://www.upload.ee/thumb/13552509/haiber.png


ei aita ka : cmd-st "powercfg.exe /hibernate on"

Proovitud kõik võtted läbi : htt ...
  teema: [XSX] Xbox Series X
noxton

vastuseid: 1555
vaadatud: 425135

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.10.2021 10:05:03   pealkiri: [XSX] Xbox Series X

ROG Strix XG43UQ

700€ kallim kui OLED48C1
...

point made, siis võtaks juba 65'', saaks filme kah vaadata icon_biggrin.gif



PS! Kas tõesti Xbox X gpu on võrdeline RTX3060-ga?
  teema: [XSX] Xbox Series X
noxton

vastuseid: 1555
vaadatud: 425135

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 14.10.2021 14:25:19   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Keegi miskit norm ekraani oskab soovitada series x tarbeks mis on max 30”
Muidu ostaks oledi aga ei mahu see 48 kuidagi ära.

https://www.hinnavaatlus.ee/2193128/samsung-28-lcd-odyssey-g7/

IP ...
  teema: Pc ei lähe tööle
noxton

vastuseid: 13
vaadatud: 3248

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 09.10.2021 20:00:22   pealkiri: Pc ei lähe tööle
, aga kas nendel pesadel pole pistikud nii, et ainult ühtepidi saab ühendada? Al'a ühest nurgast nurk maas?! Ehk siis ei saanud piisavalt voolu peale...
No super ju kui nii lihtne anomaalia oli ja ...
  teema: Pc ei lähe tööle
noxton

vastuseid: 13
vaadatud: 3248

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 09.10.2021 13:48:24   pealkiri: Pc ei lähe tööle
Ühtegi piiksu ei tee ega error koodi emaplaadil ei näe? Mis toitekas on?
  teema: Windows 11
noxton

vastuseid: 4791
vaadatud: 801381

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 09.10.2021 13:43:52   pealkiri: Windows 11
kas kellelgi veel DEV versioon cräshib? nädalas teeb vähemalt 2 uuendust, aga heast peast lihtsalt kiilub kinni ja viskab pildi kotti suvalisel ajal.
  teema: Windows 11
noxton

vastuseid: 4791
vaadatud: 801381

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 06.10.2021 12:48:50   pealkiri: Windows 11
kas kellelgi on veel probleeme kõrvaklappidega? Nimelt kõrvaklapid ühendatud, ühendad lahti ja heli tuleb siis läpaka kõlaritest (Dell XPS 15 ) ja ühendan tagasi, enam ei tunnista ega tunne kõ ...
  teema: Windows 11
noxton

vastuseid: 4791
vaadatud: 801381

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 04.10.2021 12:24:19   pealkiri: Windows 11
kas kellelgi on veel probleeme kõrvaklappidega? Nimelt kõrvaklapid ühendatud, ühendad lahti ja heli tuleb siis läpaka kõlaritest (Dell XPS 15 ) ja ühendan tagasi, enam ei tunnista ega tunne kõ ...
  teema: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad
noxton

vastuseid: 6228
vaadatud: 1765279

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 03.07.2021 08:16:33   pealkiri: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad

Due to the new VAT regulation that has been in force since July 1st, 2021, we are obliged to inquire about the delivery country of our customers when entering the online shop and to calculate the co ...
  teema: Windows 11
noxton

vastuseid: 4791
vaadatud: 801381

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 01.07.2021 11:19:51   pealkiri: Windows 11
, paremklikk "Start" ikoonil. Avaneb menüü ja sealt saabki.
vot seda vastust ootasin thumbs_up.gif tänud.

kuidas win11 taskmanageri kätte saab? icon_eek.gif taskbari parem klõps ikka suht vaene ja emane :evil:Ka ...
  teema: Windows 11
noxton

vastuseid: 4791
vaadatud: 801381

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 01.07.2021 11:02:21   pealkiri: Windows 11
kuidas win11 taskmanageri kätte saab? icon_eek.gif taskbari parem klõps ikka suht vaene ja emane icon_evil.gif
  teema: Kommenteerimine: Chidori
noxton

vastuseid: 114
vaadatud: 42736

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.06.2021 20:17:35   pealkiri: Kommenteerimine: Chidori
kerge z-5500 diil thumbs_up.gif tõi ise ära thumbs_up.gif
  teema: [XSX] Xbox Series X
noxton

vastuseid: 1555
vaadatud: 425135

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.06.2021 18:23:46   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
, ei näe, et oleksid mullegi pakkunud, just otsisin. icon_lol.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=803584&highlight=

Poiss sai endale sünnipäevaks Xbox X-i ja ütleks, et ülirahul; ...
  teema: Politsei tahab saada enda käsutusse ettevõtete ja elamute sisevõrkude andmeid
noxton

vastuseid: 38
vaadatud: 12403

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 26.05.2021 18:19:37   pealkiri: Politsei tahab saada enda käsutusse ettevõtete ja elamute sisevõrkude andmeid
no lihtne ravi=loobuda sideettevõtja ruuterist ( Telial Intenost) ja panna otsa oma ruuter/ tulemüür (mingi wrt). Eraisik saadab kuu peale.
Telia on isegi oma intenodes vpn kinni keeranud, I wond ...
  teema: Chia Network
noxton

vastuseid: 37
vaadatud: 16350

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 17.05.2021 10:40:50   pealkiri: Chia Network
Sama kutt räägib ka ploti tegemisest 40ploti/päevas.
https://www.youtube.com/watch?v=26DMmerPR7Y&ab_channel=SlothTechTV



https://www.youtube.com/watch?v=26DMmerPR7Y&t=21s

Siin mee ...
  teema: Chia Network
noxton

vastuseid: 37
vaadatud: 16350

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 15.05.2021 13:08:59   pealkiri: Chia Network
Kas üldse on mõtet alustada?

Selline "reaalsus" paneb mõtlema : https://www.youtube.com/watch?v=6i3c0IvwZOg


AInukene mõte ehk oleks natukene plot'e ette osta ja siis alustada


võin su ...
  teema: Chia Network
noxton

vastuseid: 37
vaadatud: 16350

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 15.05.2021 12:18:08   pealkiri: Chia Network
Kas üldse on mõtet alustada?

Selline "reaalsus" paneb mõtlema : https://www.youtube.com/watch?v=6i3c0IvwZOg


AInukene mõte ehk oleks natukene plot'e ette osta ja siis alustada


Mul küs ...
  teema: Probleem monitori hertsidega Dell P4321W
noxton

vastuseid: 4
vaadatud: 1549

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.04.2021 10:59:19   pealkiri: Probleem monitori hertsidega Dell P4321W
Ma kasutan originaalset Delli Type-C adapterit. Töötab laitmatult. Siit samast foorumist sain hea hinnaga.
M.O.T.T - pole kaabli viga, sai täitsa uue soetatud. Draiverite viga kah mitte. Kuna ei t ...
  teema: Probleem monitori hertsidega Dell P4321W
noxton

vastuseid: 4
vaadatud: 1549

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.03.2021 21:02:04   pealkiri: Probleem monitori hertsidega Dell P4321W
, mis firma toodangut kasutad?

Proovisin Pop!-ga, siis sain ilusasti 60Hz kätte ja ei mingit probleemi, isegi läpaka molli sai 119hz icon_biggrin.gif
Ostetud nagu kvaliteetsemaid kaableid, praegu kasutan QGe ...
  teema: Probleem monitori hertsidega Dell P4321W
noxton

vastuseid: 4
vaadatud: 1549

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.03.2021 21:47:30   pealkiri: Probleem monitori hertsidega Dell P4321W
Hei,

Ehk oskab keegi aidata, nõu anda?
Sai siis uus Delli 34'' molu ostetud, läpakaks on Dell XPS 9750 ( vga: nvidia 1050TI), aga maksimaalselt näitab 59,973Hz @ 3440x1440p ja ekraan väreleb j ...
  teema: Abi oleks vaja, kuidas taastada faile kettalt (Asustor NAS)
noxton

vastuseid: 16
vaadatud: 4333

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 09.03.2021 20:06:25   pealkiri: Abi oleks vaja, kuidas taastada faile kettalt (Asustor NAS)
Ma juba mõtlesin, et saadaks selle Asustori puhkusele ja ehitaks ise mingi nasi kasti ja laseks FreeNas-i peale vms. On mõtet?
Kahjuks sees olidki 5400rpm kettad ja ikka tegid häält, just siis kl ...
  teema: Abi oleks vaja, kuidas taastada faile kettalt (Asustor NAS)
noxton

vastuseid: 16
vaadatud: 4333

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 09.03.2021 18:31:50   pealkiri: Abi oleks vaja, kuidas taastada faile kettalt (Asustor NAS)
, miks sa arvad, et toite probleem? Mul just x põhjusel suri ka tutikas unitek dual bay doking station ära, mille alles pool aastat tagasi arvutikeskusest sai ostetud icon_lol.gif
Praegu ootan natukene f ...
  teema: Kommenteerimine: KillFrenzy
noxton

vastuseid: 150
vaadatud: 79144

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.02.2021 07:52:22   pealkiri: Kommenteerimine: KillFrenzy
kiire ruuteri diil thumbs_up.gif
  teema: Paluks abi Cisco AP softi saamisel!!!!
noxton

vastuseid: 6
vaadatud: 3609

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.01.2021 14:06:00   pealkiri: Paluks abi Cisco AP softi saamisel!!!!
thumbs_up.gif
Moderaatorid võiksid teema kinni juba panna icon_biggrin.gif
  teema: Paluks abi Cisco AP softi saamisel!!!!
noxton

vastuseid: 6
vaadatud: 3609

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.01.2021 09:01:38   pealkiri: Paluks abi Cisco AP softi saamisel!!!!
Said korda?

Võta [user]heikis[/user]-ga ühendust, teeb kiirelt ära icon_biggrin.gif
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.