|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: [XSX] Xbox Series X |
noxton
vastuseid: 1555
vaadatud: 425135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.04.2024 12:56:50 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
|
teema: [XSX] Xbox Series X |
noxton
vastuseid: 1555
vaadatud: 425135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.03.2024 00:02:03 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
Kas keegi on proovinud LeadJoy VX2 aimboxi klaviatuuri ja roti jaoks?
https://www.amazon.com/GameSir-Keyboard-Connection-Converter-Compatible/dp/B09KTNJTZD |
teema: Kuhu võiks kaduda 100 Mbps? |
noxton
vastuseid: 16
vaadatud: 4939
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.03.2023 23:34:08 pealkiri: Kuhu võiks kaduda 100 Mbps? |
, äkki koopas juba Siemensi pesa tahab korra krone noaga üle käimist või uue ühenduse panemist. Äkki koopaseinas aastatega mingi korrusioon juhtmeni jõudnud.
CAT5e-ga saab vabalt 200m 1gb/s li ... |
teema: Kommenteerimine: kikas |
noxton
vastuseid: 42
vaadatud: 17372
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.10.2022 22:04:48 pealkiri: Kommenteerimine: kikas |
Sai USG soetatud, kõik super  |
teema: Samsung tõi müügile uue vastupidava XCover6 Pro mobiiltelefoni |
noxton
vastuseid: 8
vaadatud: 2935
|
foorum: Pressiteated postitatud: 08.09.2022 13:09:51 pealkiri: Samsung tõi müügile uue vastupidava XCover6 Pro mobiiltelefoni |
| Nende Samsungi "lisateenused" ehk integreeritud rakendused käivad küll pinda ja neid ei saa kuidagi maha kah võtta. |
teema: N26 pank |
noxton
vastuseid: 18
vaadatud: 3943
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 02.08.2022 08:46:06 pealkiri: N26 pank |
Minult saksa maksuamet küsis tõendust et raha mis tuleb on legaalne ja eestis maksustatud ( aga summad olid ka suuremad kui 10k kuus).
Milline see "tõendus" välja nägi? Kas küsiti mingit doku ... |
teema: Philips toob turule kaugtööks sobiliku monitori |
noxton
vastuseid: 9
vaadatud: 3612
|
foorum: Pressiteated postitatud: 30.07.2022 09:39:49 pealkiri: Philips toob turule kaugtööks sobiliku monitori |
Antud VA paneelil on ainult 16mln värv vs 1.06mlrd IPS paneelil. Juba see annab eelise! Eks see sõltub inimese enda silmadest.
Ma pigem valiks selle asemel Dell 34'' converents molu C3422WE ( kaa ... |
teema: Philips toob turule kaugtööks sobiliku monitori |
noxton
vastuseid: 9
vaadatud: 3612
|
foorum: Pressiteated postitatud: 02.07.2022 09:28:08 pealkiri: Philips toob turule kaugtööks sobiliku monitori |
Ikka veel ma ei saa aru, miks Philips topib VA paneele oma monitorisse, mitte IPS  |
teema: The Times: Venelased kasutavad üha enam VPN-i tsensuurist pääsemiseks |
noxton
vastuseid: 2
vaadatud: 14699
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 08.06.2022 21:14:01 pealkiri: The Times: Venelased kasutavad üha enam VPN-i tsensuurist pääsemiseks |
| samamoodi kasutavad ka Eesti venelased VPN-i, et pääseda Vene infole ja telekanalitele ligi. Pole midagi uut. |
teema: Filmide netist vaatamine |
noxton
vastuseid: 44
vaadatud: 76230
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 17.05.2022 20:58:08 pealkiri: Filmide netist vaatamine |
| azm.to -st vaatan filme |
teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
noxton
vastuseid: 360
vaadatud: 80634
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.05.2022 17:43:22 pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
Viis monitori minema  |
teema: Ubiquiti EdgeRouter X tellis |
noxton
vastuseid: 2
vaadatud: 1950
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.05.2022 09:40:37 pealkiri: Ubiquiti EdgeRouter X tellis |
ei ole proovinud, aga seikles garantiisse  |
teema: Netflix laienes Eestisse |
noxton
vastuseid: 1703
vaadatud: 517640
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 21.04.2022 14:24:58 pealkiri: Netflix laienes Eestisse |
Selle tabeli järgi on eestis suht hea saadavus jne, hind ka
The 10 places where Netflix isn’t good value for money
At the other end of the scale are Croatia and Switzerland where none of thei ... |
teema: Netflix laienes Eestisse |
noxton
vastuseid: 1703
vaadatud: 517640
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 21.04.2022 12:42:33 pealkiri: Netflix laienes Eestisse |
Olen ise nüüd üle aasta kasutanud Braziilia Netflixi, või noh - maksnud nende rahas, siis oli odav, aga paistab, et peab vist iga aasta hakkama hindu üle vaatama, nii nagu äridel kombeks
... |
teema: Telia hakkas pakkuma uut striimingteenust Telia Play |
noxton
vastuseid: 15
vaadatud: 5923
|
foorum: Pressiteated postitatud: 15.04.2022 20:06:13 pealkiri: Telia hakkas pakkuma uut striimingteenust Telia Play |
https://play.telia.ee/#/filmid
filmid on küll suht 10a maha jäänud...Ei taha maksta korralike eest  |
teema: Ubiquiti EdgeRouter X tellis |
noxton
vastuseid: 2
vaadatud: 1950
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.04.2022 14:42:43 pealkiri: Ubiquiti EdgeRouter X tellis |
Tere!
Sai second-hand EdgeRouter ostetud.
Aga paistab olevat tellis.
See on siis tellise pilt ja sama pilti näitab ka peale reseti tegemist:
https://www.upload.ee/image/14041441/1.jpg
Proo ... |
teema: Kommenteerimine: mjrcl |
noxton
vastuseid: 1
vaadatud: 501
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.03.2022 14:35:13 pealkiri: Kommenteerimine: mjrcl |
Sai müüdud prose - loodame, et on rahul  |
teema: Kommenteerimine: Winman |
noxton
vastuseid: 1518
vaadatud: 194547
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.03.2022 14:45:40 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
Sai talt monitor ostetud, tõi ise kohale  |
teema: Kommenteerimine: KrikU |
noxton
vastuseid: 128
vaadatud: 47561
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.02.2022 08:33:02 pealkiri: Kommenteerimine: KrikU |
Väike telodiil  |
teema: Kommenteerimine: rics666 |
noxton
vastuseid: 80
vaadatud: 13544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2022 21:27:55 pealkiri: Kommenteerimine: rics666 |
m2 diil  |
teema: Elisa võrgustatistika: TikTok näitab Eestis meeletut populaarsuse kasvu ja sööb YouTube’i turuosa |
noxton
vastuseid: 8
vaadatud: 3343
|
foorum: Pressiteated postitatud: 01.02.2022 16:05:07 pealkiri: Elisa võrgustatistika: TikTok näitab Eestis meeletut populaarsuse kasvu ja sööb YouTube’i turuosa |
Selline asi nagu TikTok tuleks kinni keerata  |
teema: Kaevurite majutus |
noxton
vastuseid: 12
vaadatud: 13435
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 13.12.2021 13:35:00 pealkiri: Kaevurite majutus |
ise mõtlesin aastakene tagasi, et peaks san biiteris ( peterburis) 1 toalise rentima ja panema sinna kaevurid paneks mõne kaamera kah jälgima ja kord kuus käiks üle vaatamas  |
teema: Elisa uus teenus Netivalvur aitab vältida õngituspettuste ohvriks sattumist |
noxton
vastuseid: 1
vaadatud: 1997
|
foorum: Pressiteated postitatud: 24.11.2021 21:10:40 pealkiri: Elisa uus teenus Netivalvur aitab vältida õngituspettuste ohvriks sattumist |
mis elisa pani endale adguard home-i kuskile püsti vä?
tegelikult paistab esimese raksuga, et justkui kasutaks dns filtrit nagu nxfilter või pigem nxcloud antud juhul väikeste modifikatsioo ... |
teema: Kommenteerimine: cccp2004 |
noxton
vastuseid: 75
vaadatud: 13989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.11.2021 14:00:25 pealkiri: Kommenteerimine: cccp2004 |
kiire nucidiil  |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
noxton
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135407
|
foorum: WWW postitatud: 21.10.2021 18:21:59 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
Olen testinud mitmeid virtuaalserveri pakkujaid 2 aasta jooksul:
https://www.mvps.net/configure - siiamaani parim iseteenindus portaal+valik erinevaid serveri asukohti üle maailma, custom ISO jne. ( ... |
teema: Windows 11 |
noxton
vastuseid: 4791
vaadatud: 801381
|
foorum: Microsoft postitatud: 16.10.2021 22:48:30 pealkiri: Windows 11 |
kas keegi teab, kust saab hibernationi sisse lülitada?
https://www.upload.ee/thumb/13552509/haiber.png
ei aita ka : cmd-st "powercfg.exe /hibernate on"
Proovitud kõik võtted läbi : htt ... |
teema: [XSX] Xbox Series X |
noxton
vastuseid: 1555
vaadatud: 425135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.10.2021 10:05:03 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
ROG Strix XG43UQ
700€ kallim kui OLED48C1
...
point made, siis võtaks juba 65'', saaks filme kah vaadata
PS! Kas tõesti Xbox X gpu on võrdeline RTX3060-ga? |
teema: [XSX] Xbox Series X |
noxton
vastuseid: 1555
vaadatud: 425135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.10.2021 14:25:19 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
Keegi miskit norm ekraani oskab soovitada series x tarbeks mis on max 30”
Muidu ostaks oledi aga ei mahu see 48 kuidagi ära.
https://www.hinnavaatlus.ee/2193128/samsung-28-lcd-odyssey-g7/
IP ... |
teema: Pc ei lähe tööle |
noxton
vastuseid: 13
vaadatud: 3248
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 09.10.2021 20:00:22 pealkiri: Pc ei lähe tööle |
, aga kas nendel pesadel pole pistikud nii, et ainult ühtepidi saab ühendada? Al'a ühest nurgast nurk maas?! Ehk siis ei saanud piisavalt voolu peale...
No super ju kui nii lihtne anomaalia oli ja ... |
teema: Pc ei lähe tööle |
noxton
vastuseid: 13
vaadatud: 3248
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 09.10.2021 13:48:24 pealkiri: Pc ei lähe tööle |
| Ühtegi piiksu ei tee ega error koodi emaplaadil ei näe? Mis toitekas on? |
teema: Windows 11 |
noxton
vastuseid: 4791
vaadatud: 801381
|
foorum: Microsoft postitatud: 09.10.2021 13:43:52 pealkiri: Windows 11 |
| kas kellelgi veel DEV versioon cräshib? nädalas teeb vähemalt 2 uuendust, aga heast peast lihtsalt kiilub kinni ja viskab pildi kotti suvalisel ajal. |
teema: Windows 11 |
noxton
vastuseid: 4791
vaadatud: 801381
|
foorum: Microsoft postitatud: 06.10.2021 12:48:50 pealkiri: Windows 11 |
| kas kellelgi on veel probleeme kõrvaklappidega? Nimelt kõrvaklapid ühendatud, ühendad lahti ja heli tuleb siis läpaka kõlaritest (Dell XPS 15 ) ja ühendan tagasi, enam ei tunnista ega tunne kõ ... |
teema: Windows 11 |
noxton
vastuseid: 4791
vaadatud: 801381
|
foorum: Microsoft postitatud: 04.10.2021 12:24:19 pealkiri: Windows 11 |
| kas kellelgi on veel probleeme kõrvaklappidega? Nimelt kõrvaklapid ühendatud, ühendad lahti ja heli tuleb siis läpaka kõlaritest (Dell XPS 15 ) ja ühendan tagasi, enam ei tunnista ega tunne kõ ... |
teema: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad |
noxton
vastuseid: 6228
vaadatud: 1765279
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 03.07.2021 08:16:33 pealkiri: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad |
Due to the new VAT regulation that has been in force since July 1st, 2021, we are obliged to inquire about the delivery country of our customers when entering the online shop and to calculate the co ... |
teema: Windows 11 |
noxton
vastuseid: 4791
vaadatud: 801381
|
foorum: Microsoft postitatud: 01.07.2021 11:19:51 pealkiri: Windows 11 |
, paremklikk "Start" ikoonil. Avaneb menüü ja sealt saabki.
vot seda vastust ootasin tänud.
kuidas win11 taskmanageri kätte saab? taskbari parem klõps ikka suht vaene ja emane :evil:Ka ... |
teema: Windows 11 |
noxton
vastuseid: 4791
vaadatud: 801381
|
foorum: Microsoft postitatud: 01.07.2021 11:02:21 pealkiri: Windows 11 |
kuidas win11 taskmanageri kätte saab? taskbari parem klõps ikka suht vaene ja emane  |
teema: Kommenteerimine: Chidori |
noxton
vastuseid: 114
vaadatud: 42736
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.06.2021 20:17:35 pealkiri: Kommenteerimine: Chidori |
kerge z-5500 diil tõi ise ära  |
teema: [XSX] Xbox Series X |
noxton
vastuseid: 1555
vaadatud: 425135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.06.2021 18:23:46 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
, ei näe, et oleksid mullegi pakkunud, just otsisin. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=803584&highlight=
Poiss sai endale sünnipäevaks Xbox X-i ja ütleks, et ülirahul; ... |
teema: Politsei tahab saada enda käsutusse ettevõtete ja elamute sisevõrkude andmeid |
noxton
vastuseid: 38
vaadatud: 12403
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 26.05.2021 18:19:37 pealkiri: Politsei tahab saada enda käsutusse ettevõtete ja elamute sisevõrkude andmeid |
no lihtne ravi=loobuda sideettevõtja ruuterist ( Telial Intenost) ja panna otsa oma ruuter/ tulemüür (mingi wrt). Eraisik saadab kuu peale.
Telia on isegi oma intenodes vpn kinni keeranud, I wond ... |
teema: Chia Network |
noxton
vastuseid: 37
vaadatud: 16350
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 17.05.2021 10:40:50 pealkiri: Chia Network |
Sama kutt räägib ka ploti tegemisest 40ploti/päevas.
https://www.youtube.com/watch?v=26DMmerPR7Y&ab_channel=SlothTechTV
https://www.youtube.com/watch?v=26DMmerPR7Y&t=21s
Siin mee ... |
teema: Chia Network |
noxton
vastuseid: 37
vaadatud: 16350
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 15.05.2021 13:08:59 pealkiri: Chia Network |
Kas üldse on mõtet alustada?
Selline "reaalsus" paneb mõtlema : https://www.youtube.com/watch?v=6i3c0IvwZOg
AInukene mõte ehk oleks natukene plot'e ette osta ja siis alustada
võin su ... |
teema: Chia Network |
noxton
vastuseid: 37
vaadatud: 16350
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 15.05.2021 12:18:08 pealkiri: Chia Network |
Kas üldse on mõtet alustada?
Selline "reaalsus" paneb mõtlema : https://www.youtube.com/watch?v=6i3c0IvwZOg
AInukene mõte ehk oleks natukene plot'e ette osta ja siis alustada
Mul küs ... |
teema: Probleem monitori hertsidega Dell P4321W |
noxton
vastuseid: 4
vaadatud: 1549
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.04.2021 10:59:19 pealkiri: Probleem monitori hertsidega Dell P4321W |
Ma kasutan originaalset Delli Type-C adapterit. Töötab laitmatult. Siit samast foorumist sain hea hinnaga.
M.O.T.T - pole kaabli viga, sai täitsa uue soetatud. Draiverite viga kah mitte. Kuna ei t ... |
teema: Probleem monitori hertsidega Dell P4321W |
noxton
vastuseid: 4
vaadatud: 1549
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.03.2021 21:02:04 pealkiri: Probleem monitori hertsidega Dell P4321W |
, mis firma toodangut kasutad?
Proovisin Pop!-ga, siis sain ilusasti 60Hz kätte ja ei mingit probleemi, isegi läpaka molli sai 119hz
Ostetud nagu kvaliteetsemaid kaableid, praegu kasutan QGe ... |
teema: Probleem monitori hertsidega Dell P4321W |
noxton
vastuseid: 4
vaadatud: 1549
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.03.2021 21:47:30 pealkiri: Probleem monitori hertsidega Dell P4321W |
Hei,
Ehk oskab keegi aidata, nõu anda?
Sai siis uus Delli 34'' molu ostetud, läpakaks on Dell XPS 9750 ( vga: nvidia 1050TI), aga maksimaalselt näitab 59,973Hz @ 3440x1440p ja ekraan väreleb j ... |
teema: Abi oleks vaja, kuidas taastada faile kettalt (Asustor NAS) |
noxton
vastuseid: 16
vaadatud: 4333
|
foorum: Tarkvara postitatud: 09.03.2021 20:06:25 pealkiri: Abi oleks vaja, kuidas taastada faile kettalt (Asustor NAS) |
Ma juba mõtlesin, et saadaks selle Asustori puhkusele ja ehitaks ise mingi nasi kasti ja laseks FreeNas-i peale vms. On mõtet?
Kahjuks sees olidki 5400rpm kettad ja ikka tegid häält, just siis kl ... |
teema: Abi oleks vaja, kuidas taastada faile kettalt (Asustor NAS) |
noxton
vastuseid: 16
vaadatud: 4333
|
foorum: Tarkvara postitatud: 09.03.2021 18:31:50 pealkiri: Abi oleks vaja, kuidas taastada faile kettalt (Asustor NAS) |
, miks sa arvad, et toite probleem? Mul just x põhjusel suri ka tutikas unitek dual bay doking station ära, mille alles pool aastat tagasi arvutikeskusest sai ostetud
Praegu ootan natukene f ... |
teema: Kommenteerimine: KillFrenzy |
noxton
vastuseid: 150
vaadatud: 79144
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.02.2021 07:52:22 pealkiri: Kommenteerimine: KillFrenzy |
kiire ruuteri diil  |
teema: Paluks abi Cisco AP softi saamisel!!!! |
noxton
vastuseid: 6
vaadatud: 3609
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.01.2021 14:06:00 pealkiri: Paluks abi Cisco AP softi saamisel!!!! |
Moderaatorid võiksid teema kinni juba panna  |
teema: Paluks abi Cisco AP softi saamisel!!!! |
noxton
vastuseid: 6
vaadatud: 3609
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.01.2021 09:01:38 pealkiri: Paluks abi Cisco AP softi saamisel!!!! |
Said korda?
Võta [user]heikis[/user]-ga ühendust, teeb kiirelt ära  |
| |