|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kasutajaid ärritab Google'i uus nipp nende arvelt rikastumiseks |
inc
vastuseid: 18
vaadatud: 5292
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 26.10.2013 18:43:47 pealkiri: Kasutajaid ärritab Google'i uus nipp nende arvelt rikastumiseks |
Õnneks ei kasuta ka facebooki.
Küll sina oled meil alles tubli. |
teema: Kuidas 2 kiviaja (VGA) monitori modernsele videokaardile külge saada? |
inc
vastuseid: 6
vaadatud: 3159
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.10.2013 23:04:48 pealkiri: Kuidas 2 kiviaja (VGA) monitori modernsele videokaardile külge saada? |
Videokaardi pesad on järgmised:
1xDVI-D
1xDVI-I
1xHDMI
1xDislayPort
Monitorid:
2xVGA
Üks monitor on läbi DVI->VGA adapteri ühendatud DVI-I külge.
Kuidas oleks võimalik külge s ... |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
inc
vastuseid: 1841
vaadatud: 264964
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.10.2013 21:51:07 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
| Ostsin video gtx670ti |
teema: Tele2 hakkab esimese operaatorina mobiili antiviirust pakkuma |
inc
vastuseid: 11
vaadatud: 5467
|
foorum: Pressiteated postitatud: 10.09.2013 15:05:39 pealkiri: Tele2 hakkab esimese operaatorina mobiili antiviirust pakkuma |
| Täielik õhu müümine, tunnen tarbijatele kaasa kellel kott pähe tõmmatakse. Tänapäeva modernsed operatsioonisüsteemid on üles ehitatud silmas peetud turvalisust ning ei vaja viirusetõrjet. |
teema: Edward Snowdeni poolt kasutatud meiliteenus sulges uksed |
inc
vastuseid: 8
vaadatud: 5303
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 10.08.2013 19:38:55 pealkiri: Edward Snowdeni poolt kasutatud meiliteenus sulges uksed |
Septembri lõpus peaks tulema Freedomhouse'i raport internetivabaduse kohta. Saab siis näha, kas raport on halb nali või leiab USA kusagilt Põhja-Korea kõrvalt.
Olenenb kes rahastab seda rap ... |
teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
inc
vastuseid: 3170
vaadatud: 718240
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.07.2013 20:31:00 pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
, see oli see sama Nokia jah
Loodetavasti ei astuta enam teist korda samasse ämbrisse
Loodame et seekord on siis videobuss ja profi-peegelkaamera paremini varjatud. |
teema: Kommenteerimine: rait |
inc
vastuseid: 19
vaadatud: 9231
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.06.2013 14:57:36 pealkiri: Kommenteerimine: rait |
 |
teema: Mobiiltelefon näitab alluva tegelikku tööd |
inc
vastuseid: 26
vaadatud: 11778
|
foorum: Varia postitatud: 26.03.2013 19:24:19 pealkiri: Mobiiltelefon näitab alluva tegelikku tööd |
| Töö tegemist see küll ei näita. Küll aga nuhib see töötaja asukohta. Järjekordne üritus toppida ülemustel alluvate eraellu. Kui tööandja on nii mures, et töötaja teeb tööluusi,siis võ ... |
teema: Esimesed 3D printeriga valmistatud kauamängivad |
inc
vastuseid: 12
vaadatud: 4142
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 21.12.2012 16:57:42 pealkiri: Esimesed 3D printeriga valmistatud kauamängivad |
Piraatlus saab ikka täiesti uue tähenduse, kui netis hakatakse jagama 3D-printerite poolt loodavate vidinate skeeme
aga palun: http://grabcad.com/ |
teema: Veebiportaal Motors24 vahetas omanikku |
inc
vastuseid: 7
vaadatud: 3718
|
foorum: Pressiteated postitatud: 20.12.2012 19:05:05 pealkiri: Veebiportaal Motors24 vahetas omanikku |
| Esimest korda kuulen sellest lehest (või teistest kaubamärkidest mida nad omavad). Tundub, et aeg on tõesti jõudnud sinnamaale - kellel pole korraliku mobiililehte, seda pole noorte jaoks olemas.
... |
teema: Patent piraatluse ohjamiseks |
inc
vastuseid: 34
vaadatud: 6941
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 18.12.2012 11:43:08 pealkiri: Patent piraatluse ohjamiseks |
Ok, sõnastan küsimuse pisut teisiti.
Patenditaotlus on võimalik teha uuele leiutisele. Paras kepp on veel tõestamisega, et see on ikka sinu leiutatud ja keegi teine seda juba nö ei kasuta. Või ... |
teema: Kiirabi sai iPadid |
inc
vastuseid: 79
vaadatud: 14995
|
foorum: Varia postitatud: 14.12.2012 21:31:19 pealkiri: Kiirabi sai iPadid |
Nuta või naera ... ei tea kumba teha.
Päevast päeva jahutakse kui vähe meil tervishoiu jaoks raha on ja nüüd ostetakse riigihanke korras maailma ühe kallima firma toodangut. Loodan, et mõn ... |
teema: Kiirabi sai iPadid |
inc
vastuseid: 79
vaadatud: 14995
|
foorum: Varia postitatud: 14.12.2012 13:22:23 pealkiri: Kiirabi sai iPadid |
| Nojah, eks ostame siis 600€ ipade kui saaks samaväärseid 300€ android tahvleid. |
teema: Venemaa võttis ettepanekud interneti reguleerimiseks tagasi |
inc
vastuseid: 4
vaadatud: 4265
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 12.12.2012 13:30:29 pealkiri: Venemaa võttis ettepanekud interneti reguleerimiseks tagasi |
USA, Euroopa riigid, Kanada ja teised on selle poolt, et interneti reguleerimisest tuleb hoiduda
Ilmselt on siin tsiteeritud valesti. Nad on vastu mitte interneti tsenseerimisele vaid sellele , ... |
teema: Business Insider: Apple'is on midagi valesti |
inc
vastuseid: 134
vaadatud: 23723
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 06.11.2012 11:23:40 pealkiri: Business Insider: Apple'is on midagi valesti |
| ...ja maailmas on nii, et kõigepealt tuleb rakendus välja iOS-le ja siis hiljem (kui tuleb) Androidile. Kui neid protsente vaadata, siis peaks asi hoopis vastupidi olema. Nii et maailmas on üldse m ... |
teema: Business Insider: Apple'is on midagi valesti |
inc
vastuseid: 134
vaadatud: 23723
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 06.11.2012 11:21:26 pealkiri: Business Insider: Apple'is on midagi valesti |
Ei, Android ei ole tasuta.
Nii nagu mina olen aru saanud, siis riistvara tootjad ei pea Android kasutusele võtu eest midagi maksma? Või ma eksin? |
teema: LG ja Google tutvustavad Nexus 4 telefoni |
inc
vastuseid: 48
vaadatud: 17008
|
foorum: Pressiteated postitatud: 30.10.2012 00:23:42 pealkiri: LG ja Google tutvustavad Nexus 4 telefoni |
Pole välistatud ,et see 300.- hind on ainult lepingulistele klientidele.
Lauri Kreutzwald
"Nexus 4: 8GB for $299; 16GB for $349; available unlocked and without a contract"
http://googleblog.blo ... |
teema: LG ja Google tutvustavad Nexus 4 telefoni |
inc
vastuseid: 48
vaadatud: 17008
|
foorum: Pressiteated postitatud: 29.10.2012 23:56:38 pealkiri: LG ja Google tutvustavad Nexus 4 telefoni |
Android 4.2 Jelly Bean
Jelly Bean on ikka 4.1 ja 4.2 on hetkel alles alpha-staadiumis
http://googleblog.blogspot.co.uk/2012/10/nexus-best-of-google-now-in-three-sizes.html
"And they all run ... |
teema: LG ja Google tutvustavad Nexus 4 telefoni |
inc
vastuseid: 48
vaadatud: 17008
|
foorum: Pressiteated postitatud: 29.10.2012 21:30:45 pealkiri: LG ja Google tutvustavad Nexus 4 telefoni |
| Tsunaami tõttu lükatakse üritus edasi. |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
inc
vastuseid: 8072
vaadatud: 1435669
|
foorum: Microsoft postitatud: 26.10.2012 03:46:01 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
| Mis peaks mind motiveerima windows 7 pealt windows 8 peale minema? |
teema: Windows Phone üldteema |
inc
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034006
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.09.2012 11:56:35 pealkiri: Windows Phone üldteema |
/../ üldist failihaldusüsteemi windows phone ei oma.
"Sa ei vaja seda"
Esimese asjana tuli endale ka just see meelde (kes ei tea, siis see peaks olema d3t tsitaat). |
teema: Kommenteerimine: senja007 |
inc
vastuseid: 463
vaadatud: 68158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2012 13:13:34 pealkiri: Kommenteerimine: senja007 |
| ostis HP laadijaid |
teema: Android ja iOS ei jäta ruumi konkurentidele |
inc
vastuseid: 8
vaadatud: 3376
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 10.08.2012 12:13:39 pealkiri: Android ja iOS ei jäta ruumi konkurentidele |
Hetkel ju veel arvestatavat konkurenti mobiilseadmeil polegi, kõik muud on kasutajate enamuse silmis ürgaegsed........
Windows Phone 7 peaks tehniliste näitajate ja võimekuse poole pealt külla ... |
teema: LinkedIn keskkonna kasutajate andmed on väidetavalt pihta pandud |
inc
vastuseid: 15
vaadatud: 4527
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 07.06.2012 10:16:46 pealkiri: LinkedIn keskkonna kasutajate andmed on väidetavalt pihta pandud |
Endal kasutajat pole, aga kirjutasin sinna http://www.leakedin.org lehele sisse "qwerty" ja teatati et konto on häkitud samuti on häkitud paroolid "America","BIGDOG" ja "HOTDOG"
kalakala, tes ... |
teema: TeliaSonera arenduskeskus toob Eestisse 50 töökohta |
inc
vastuseid: 8
vaadatud: 4267
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 30.05.2012 15:02:21 pealkiri: TeliaSonera arenduskeskus toob Eestisse 50 töökohta |
| mis ametkiohtadele inimesi otsitakse? On kusagil töökuulutused ka juba üleval? |
teema: Vähese operatiivmäluga Windows Phone telefonid ei jooksuta Angry Birdsi ega Skype’i |
inc
vastuseid: 102
vaadatud: 14964
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 29.05.2012 10:59:04 pealkiri: Vähese operatiivmäluga Windows Phone telefonid ei jooksuta Angry Birdsi ega Skype’i |
Vähese operatiivmäluga NOKIA (Windows Phone) telefonid ei jooksuta Angry Birdsi ega Skype’i
Sedasi oleks õigem, sest jutt käib siiski konkreetsetest telefonidest ju.
Kui mingi teine too ... |
teema: 101 põhjust, miks vältida Windows Phone 7.5 nutitelefoni |
inc
vastuseid: 146
vaadatud: 36331
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 18.05.2012 15:16:58 pealkiri: 101 põhjust, miks vältida Windows Phone 7.5 nutitelefoni |
Windows Phone 7 teemas on pikalt juttu nende 101 põhjuse kohta ja kommenteeritud ka natuke juba.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=470873&highlight=Lühikokkuvõte vastuväidetest o ... |
teema: Windows Phone üldteema |
inc
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034006
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.05.2012 21:44:18 pealkiri: Windows Phone üldteema |
Eks see ilmselt on tiba kallutatud kokkuvõte kuid huvitav lugeda siiski. Sest kui emotsioonid kõrvale jätta siis ilmselt on nimekirjas oma iva.
...
Enamus neid asju siin on päris selgelt lau ... |
teema: Wikipedia loobub Google kaardirakenduse kasutamisest |
inc
vastuseid: 4
vaadatud: 2678
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 09.04.2012 11:44:06 pealkiri: Wikipedia loobub Google kaardirakenduse kasutamisest |
| "Apple ja Foursquare" - mis kaarte nemad siis kasutavad? |
teema: Google kasutab CAPTCHA süsteemi kaardisüsteemi täiendamiseks |
inc
vastuseid: 9
vaadatud: 2686
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 02.04.2012 10:22:29 pealkiri: Google kasutab CAPTCHA süsteemi kaardisüsteemi täiendamiseks |
Ma tean milleks see lollakas captcha süsteem loodud on aga see ei tähenda, et see mulle meeldima peaks. Sama teema nagu kunagisest jäänud paljudel harjumus kirjutada meiliaadress aadress
Recapt ... |
teema: Nokia Lumia 800 on põhjanaabrite juures müügihitt |
inc
vastuseid: 27
vaadatud: 7201
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 05.03.2012 13:34:31 pealkiri: Nokia Lumia 800 on põhjanaabrite juures müügihitt |
| patriotism, mis muud. |
teema: Pulkarvuti pakub mobiilsust ja väikeseid mõõtmeid |
inc
vastuseid: 18
vaadatud: 8016
|
foorum: Riistvara postitatud: 29.02.2012 12:53:48 pealkiri: Pulkarvuti pakub mobiilsust ja väikeseid mõõtmeid |
| kust toide tuleb? USB otsast? |
teema: Windows Phone'i pood jõuab lähinädalatel Eestisse |
inc
vastuseid: 3
vaadatud: 2026
|
foorum: Pressiteated postitatud: 29.02.2012 00:27:45 pealkiri: Windows Phone'i pood jõuab lähinädalatel Eestisse |
| Kas see tähendab seda et rakenduste müük on samuti võimaldatud? |
teema: SAPPHIRE HD6850 1GB teise monitori ühendamine - kas mulle on sattunud praak videokaart? |
inc
vastuseid: 8
vaadatud: 2155
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.02.2012 21:11:15 pealkiri: SAPPHIRE HD6850 1GB teise monitori ühendamine - kas mulle on sattunud praak videokaart? |
| nii, leidsin sellise asja: http://yeint.ee/it-multimeedia/audio-video/adapterid-ueleminekud/adapter-dvi-d-m-dvi-i-f pildi järgi tundub et see peaks mu probleemi lahendama, teeb DVI-D > DVI-i kuhu ... |
teema: Viis noormeest tõid turule uudse m-kommertsteenuse Choco |
inc
vastuseid: 21
vaadatud: 8402
|
foorum: Pressiteated postitatud: 20.02.2012 12:26:37 pealkiri: Viis noormeest tõid turule uudse m-kommertsteenuse Choco |
seda sotsiaalmeedia prügi on ikka meeletult palju mida igast võimalikust august sisse pritsib...ehk aitaks juba  |
teema: SAPPHIRE HD6850 1GB teise monitori ühendamine - kas mulle on sattunud praak videokaart? |
inc
vastuseid: 8
vaadatud: 2155
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.02.2012 18:55:53 pealkiri: SAPPHIRE HD6850 1GB teise monitori ühendamine - kas mulle on sattunud praak videokaart? |
http://www.playtool.com/pages/dvicompat/dvi.html
Mõlemad monitorid on ainult analoogühendusega (D-Sub)?
DVI adapteriga seda asja ei lahenda, selleks on vaja kallist konverterit, aga näiteks Displ ... |
teema: SAPPHIRE HD6850 1GB teise monitori ühendamine - kas mulle on sattunud praak videokaart? |
inc
vastuseid: 8
vaadatud: 2155
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.02.2012 23:28:04 pealkiri: SAPPHIRE HD6850 1GB teise monitori ühendamine - kas mulle on sattunud praak videokaart? |
| Mõni aeg tagasi oli plaanis masinale teine monitor külge ühendada. Hakkan sobitama ja alguses ei saagi aru, mis jama see on, kuidas külge ei lähe. Tuleb välja, et minu videokaardil on 2 erinevat ... |
teema: Androidi rakendused |
inc
vastuseid: 6170
vaadatud: 1389284
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.02.2012 16:31:31 pealkiri: Androidi rakendused |
Keegi siit androidile rakendusi on teinud? Mis programmi kasutate? Küsin sellepärast, et äkki keegi on mitmeid variante proovinud ja oskab soovitada.
Ise tõmbasin Eclipse, tundub normaalne esia ... |
teema: Kuidas digitaalse identiteedi pealt saab raha teha |
inc
vastuseid: 30
vaadatud: 5650
|
foorum: Varia postitatud: 16.01.2012 19:09:53 pealkiri: Kuidas digitaalse identiteedi pealt saab raha teha |
lol oma eit on nii hirmus, et vaja mõni model panna GFiks netis.
Vaevalt, et see sama eit ainult ühele tüübile sellist teenust pakub. Umbes nagu mitmel erineval tüübil sama eit sellel mordasaid ... |
teema: Kõige ebaturvalisemad nutitelefonid |
inc
vastuseid: 11
vaadatud: 4646
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 11.01.2012 17:20:08 pealkiri: Kõige ebaturvalisemad nutitelefonid |
| kõige suurem turvaauk on loll kasutaja, eks app storest/marketist rakendusi tõmbab, ilma vaatamata mis süsteemi resurssidele ligi tahatakse saada |
teema: Microsoft Flight saab olema tasuta allalaadimiseks |
inc
vastuseid: 4
vaadatud: 2441
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 09.01.2012 14:56:04 pealkiri: Microsoft Flight saab olema tasuta allalaadimiseks |
Terroristi komplekt:
Boeing 737 ja New York
DLC, 9.99$ |
teema: Martinson: BlackBook on möödunud aasta intrigeerivam start-up |
inc
vastuseid: 37
vaadatud: 11235
|
foorum: Pressiteated postitatud: 04.01.2012 17:09:04 pealkiri: Martinson: BlackBook on möödunud aasta intrigeerivam start-up |
Haige, väga haige! Ma ei saa aru, kuhu me jõuda tahame, kui peame edetabelit selle üle, kui paljudega on seksitud!
Seal on suguhaiguste lahter veel puudu, loodetavasti järgmine versioon parandab ... |
teema: Tagasi tulevikku: Masinate mäss aastal 2031 |
inc
vastuseid: 50
vaadatud: 10416
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 25.12.2011 19:11:23 pealkiri: Tagasi tulevikku: Masinate mäss aastal 2031 |
Kui see tehisintellekt on ratsionaalselt mõtlev
Siis mida on igatpidi masinast kehvemal inimesel sümbioosis masinale pakkuda? Ratsionaalselt mõtleva masina jaoks on inimkond parasiidid või v ... |
teema: Autojuhi tagumik autovõtmeks |
inc
vastuseid: 18
vaadatud: 3972
|
foorum: Varia postitatud: 25.12.2011 18:49:08 pealkiri: Autojuhi tagumik autovõtmeks |
Mida iganes...Kas selline asi nagu sõrmejälg pole siis küllalt hea ja vaja teha mingi tagumikujälje abil käivitamine?
eks see selline pseudo-teadus ole...sõrmejälg oleks jah oluliselt praktili ... |
teema: Täielik nimekiri Carrier IQ nuhkvara sisaldavatest telefonidest USA-s |
inc
vastuseid: 14
vaadatud: 5813
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 17.12.2011 17:51:56 pealkiri: Täielik nimekiri Carrier IQ nuhkvara sisaldavatest telefonidest USA-s |
| kas mitte noka symbian telefonid/iOS antud teenusepakkujatel polnud samuti mõjutatud? Kuskilt nagu jäi silma... |
teema: Suurtest pilveteenustest vastab rangetele Euroopa Liidu standarditele vaid Office 365 |
inc
vastuseid: 4
vaadatud: 4985
|
foorum: Pressiteated postitatud: 16.12.2011 01:40:36 pealkiri: Suurtest pilveteenustest vastab rangetele Euroopa Liidu standarditele vaid Office 365 |
| las ma arva, uurimuse tellis...Microsoft? |
teema: Kingston HyperX nimel uus DDR3 mälu rekord - 3600 MHz |
inc
vastuseid: 5
vaadatud: 2434
|
foorum: Riistvara postitatud: 06.12.2011 21:21:03 pealkiri: Kingston HyperX nimel uus DDR3 mälu rekord - 3600 MHz |
| pole clockimisega tegelenud, kuid mida seal täpsemalt tegema peab mis eraldab rekorditegijast mitte rekorditegijast? Mida rohkem viitsid jebida (aega kulutad) seda kaugemale jõuad? |
teema: Battlefield 3 |
inc
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481540
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.12.2011 14:53:24 pealkiri: Battlefield 3 |
https://rapidshare.com/files/3566558748/BF3_Dec6.rar
tõmmake endale ja asendage failid. toimib.
kas see toimib ka siis kui nullist uuele mängule peale panen?
Või pean panema ver 1.0 lang fix > ... |
teema: Šveits otsustas, et netipiraatlus pole kuritegu |
inc
vastuseid: 24
vaadatud: 5364
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 05.12.2011 16:03:37 pealkiri: Šveits otsustas, et netipiraatlus pole kuritegu |
Oot oot, mis see tähendab nüüd seda et šveitsis on piraatlus nüüd 100% legaalne? et siis kõik omale nüüd servereid rentima sveitsi kuhu saaks mõnuses koguses piraattarkvara ladustada ja l ... |
teema: Kui palju teenivad Eesti tarkvaraarenduse sektori töötajad? |
inc
vastuseid: 68
vaadatud: 12681
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 29.11.2011 17:21:28 pealkiri: Kui palju teenivad Eesti tarkvaraarenduse sektori töötajad? |
lisa lahter: "erialane kõrgharidus": omandatud, omandamisel, puudub
Selle võiks märkida lihtsalt lisainfosse
Neid columneid võiks olla seal võimalikult vähe, hea kui enamus infost oleks li ... |
| |