Avaleht
otsing leidis 1326 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kasutajaid ärritab Google'i uus nipp nende arvelt rikastumiseks
inc

vastuseid: 18
vaadatud: 5292

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 26.10.2013 18:43:47   pealkiri: Kasutajaid ärritab Google'i uus nipp nende arvelt rikastumiseks
Õnneks ei kasuta ka facebooki.

Küll sina oled meil alles tubli.
  teema: Kuidas 2 kiviaja (VGA) monitori modernsele videokaardile külge saada?
inc

vastuseid: 6
vaadatud: 3159

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.10.2013 23:04:48   pealkiri: Kuidas 2 kiviaja (VGA) monitori modernsele videokaardile külge saada?
Videokaardi pesad on järgmised:
1xDVI-D
1xDVI-I
1xHDMI
1xDislayPort

Monitorid:
2xVGA

Üks monitor on läbi DVI->VGA adapteri ühendatud DVI-I külge.

Kuidas oleks võimalik külge s ...
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
inc

vastuseid: 1841
vaadatud: 264964

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.10.2013 21:51:07   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Ostsin video gtx670ti
  teema: Tele2 hakkab esimese operaatorina mobiili antiviirust pakkuma
inc

vastuseid: 11
vaadatud: 5467

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 10.09.2013 15:05:39   pealkiri: Tele2 hakkab esimese operaatorina mobiili antiviirust pakkuma
Täielik õhu müümine, tunnen tarbijatele kaasa kellel kott pähe tõmmatakse. Tänapäeva modernsed operatsioonisüsteemid on üles ehitatud silmas peetud turvalisust ning ei vaja viirusetõrjet.
  teema: Edward Snowdeni poolt kasutatud meiliteenus sulges uksed
inc

vastuseid: 8
vaadatud: 5303

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 10.08.2013 19:38:55   pealkiri: Edward Snowdeni poolt kasutatud meiliteenus sulges uksed
Septembri lõpus peaks tulema Freedomhouse'i raport internetivabaduse kohta. Saab siis näha, kas raport on halb nali või leiab USA kusagilt Põhja-Korea kõrvalt. icon_biggrin.gif

Olenenb kes rahastab seda rap ...
  teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
inc

vastuseid: 3170
vaadatud: 718240

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.07.2013 20:31:00   pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
, see oli see sama Nokia jah icon_smile.gif
Loodetavasti ei astuta enam teist korda samasse ämbrisse icon_cool.gif

Loodame et seekord on siis videobuss ja profi-peegelkaamera paremini varjatud.
  teema: Kommenteerimine: rait
inc

vastuseid: 19
vaadatud: 9231

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2013 14:57:36   pealkiri: Kommenteerimine: rait
thumbs_up.gif
  teema: Mobiiltelefon näitab alluva tegelikku tööd
inc

vastuseid: 26
vaadatud: 11778

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 26.03.2013 19:24:19   pealkiri: Mobiiltelefon näitab alluva tegelikku tööd
Töö tegemist see küll ei näita. Küll aga nuhib see töötaja asukohta. Järjekordne üritus toppida ülemustel alluvate eraellu. Kui tööandja on nii mures, et töötaja teeb tööluusi,siis võ ...
  teema: Esimesed 3D printeriga valmistatud kauamängivad
inc

vastuseid: 12
vaadatud: 4142

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 21.12.2012 16:57:42   pealkiri: Esimesed 3D printeriga valmistatud kauamängivad
Piraatlus saab ikka täiesti uue tähenduse, kui netis hakatakse jagama 3D-printerite poolt loodavate vidinate skeeme icon_smile.gif
aga palun: http://grabcad.com/
  teema: Veebiportaal Motors24 vahetas omanikku
inc

vastuseid: 7
vaadatud: 3718

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 20.12.2012 19:05:05   pealkiri: Veebiportaal Motors24 vahetas omanikku
Esimest korda kuulen sellest lehest (või teistest kaubamärkidest mida nad omavad). Tundub, et aeg on tõesti jõudnud sinnamaale - kellel pole korraliku mobiililehte, seda pole noorte jaoks olemas. ...
  teema: Patent piraatluse ohjamiseks
inc

vastuseid: 34
vaadatud: 6941

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 18.12.2012 11:43:08   pealkiri: Patent piraatluse ohjamiseks
Ok, sõnastan küsimuse pisut teisiti.
Patenditaotlus on võimalik teha uuele leiutisele. Paras kepp on veel tõestamisega, et see on ikka sinu leiutatud ja keegi teine seda juba nö ei kasuta. Või ...
  teema: Kiirabi sai iPadid
inc

vastuseid: 79
vaadatud: 14995

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 14.12.2012 21:31:19   pealkiri: Kiirabi sai iPadid
Nuta või naera ... ei tea kumba teha.

Päevast päeva jahutakse kui vähe meil tervishoiu jaoks raha on ja nüüd ostetakse riigihanke korras maailma ühe kallima firma toodangut. Loodan, et mõn ...
  teema: Kiirabi sai iPadid
inc

vastuseid: 79
vaadatud: 14995

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 14.12.2012 13:22:23   pealkiri: Kiirabi sai iPadid
Nojah, eks ostame siis 600€ ipade kui saaks samaväärseid 300€ android tahvleid.
  teema: Venemaa võttis ettepanekud interneti reguleerimiseks tagasi
inc

vastuseid: 4
vaadatud: 4265

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 12.12.2012 13:30:29   pealkiri: Venemaa võttis ettepanekud interneti reguleerimiseks tagasi

USA, Euroopa riigid, Kanada ja teised on selle poolt, et interneti reguleerimisest tuleb hoiduda

Ilmselt on siin tsiteeritud valesti. Nad on vastu mitte interneti tsenseerimisele vaid sellele , ...
  teema: Business Insider: Apple'is on midagi valesti
inc

vastuseid: 134
vaadatud: 23723

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 06.11.2012 11:23:40   pealkiri: Business Insider: Apple'is on midagi valesti
...ja maailmas on nii, et kõigepealt tuleb rakendus välja iOS-le ja siis hiljem (kui tuleb) Androidile. Kui neid protsente vaadata, siis peaks asi hoopis vastupidi olema. Nii et maailmas on üldse m ...
  teema: Business Insider: Apple'is on midagi valesti
inc

vastuseid: 134
vaadatud: 23723

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 06.11.2012 11:21:26   pealkiri: Business Insider: Apple'is on midagi valesti
Ei, Android ei ole tasuta.

Nii nagu mina olen aru saanud, siis riistvara tootjad ei pea Android kasutusele võtu eest midagi maksma? Või ma eksin?
  teema: LG ja Google tutvustavad Nexus 4 telefoni
inc

vastuseid: 48
vaadatud: 17008

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 30.10.2012 00:23:42   pealkiri: LG ja Google tutvustavad Nexus 4 telefoni
Pole välistatud ,et see 300.- hind on ainult lepingulistele klientidele.
Lauri Kreutzwald

"Nexus 4: 8GB for $299; 16GB for $349; available unlocked and without a contract"
http://googleblog.blo ...
  teema: LG ja Google tutvustavad Nexus 4 telefoni
inc

vastuseid: 48
vaadatud: 17008

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 29.10.2012 23:56:38   pealkiri: LG ja Google tutvustavad Nexus 4 telefoni
Android 4.2 Jelly Bean
Jelly Bean on ikka 4.1 ja 4.2 on hetkel alles alpha-staadiumis icon_smile.gif

http://googleblog.blogspot.co.uk/2012/10/nexus-best-of-google-now-in-three-sizes.html

"And they all run ...
  teema: LG ja Google tutvustavad Nexus 4 telefoni
inc

vastuseid: 48
vaadatud: 17008

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 29.10.2012 21:30:45   pealkiri: LG ja Google tutvustavad Nexus 4 telefoni
Tsunaami tõttu lükatakse üritus edasi.
  teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
inc

vastuseid: 8072
vaadatud: 1435669

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 26.10.2012 03:46:01   pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
Mis peaks mind motiveerima windows 7 pealt windows 8 peale minema?
  teema: Windows Phone üldteema
inc

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034006

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.09.2012 11:56:35   pealkiri: Windows Phone üldteema
/../ üldist failihaldusüsteemi windows phone ei oma.
icon_eek.gif"Sa ei vaja seda"

Esimese asjana tuli endale ka just see meelde icon_lol.gif (kes ei tea, siis see peaks olema d3t tsitaat).
  teema: Kommenteerimine: senja007
inc

vastuseid: 463
vaadatud: 68158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2012 13:13:34   pealkiri: Kommenteerimine: senja007
ostis HP laadijaid
  teema: Android ja iOS ei jäta ruumi konkurentidele
inc

vastuseid: 8
vaadatud: 3376

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 10.08.2012 12:13:39   pealkiri: Android ja iOS ei jäta ruumi konkurentidele
Hetkel ju veel arvestatavat konkurenti mobiilseadmeil polegi, kõik muud on kasutajate enamuse silmis ürgaegsed........

Windows Phone 7 peaks tehniliste näitajate ja võimekuse poole pealt külla ...
  teema: LinkedIn keskkonna kasutajate andmed on väidetavalt pihta pandud
inc

vastuseid: 15
vaadatud: 4527

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 07.06.2012 10:16:46   pealkiri: LinkedIn keskkonna kasutajate andmed on väidetavalt pihta pandud
Endal kasutajat pole, aga kirjutasin sinna http://www.leakedin.org lehele sisse "qwerty" ja teatati et konto on häkitud icon_lol.gif samuti on häkitud paroolid "America","BIGDOG" ja "HOTDOG"
kalakala, tes ...
  teema: TeliaSonera arenduskeskus toob Eestisse 50 töökohta
inc

vastuseid: 8
vaadatud: 4267

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 30.05.2012 15:02:21   pealkiri: TeliaSonera arenduskeskus toob Eestisse 50 töökohta
mis ametkiohtadele inimesi otsitakse? On kusagil töökuulutused ka juba üleval?
  teema: Vähese operatiivmäluga Windows Phone telefonid ei jooksuta Angry Birdsi ega Skype’i
inc

vastuseid: 102
vaadatud: 14964

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 29.05.2012 10:59:04   pealkiri: Vähese operatiivmäluga Windows Phone telefonid ei jooksuta Angry Birdsi ega Skype’i

Vähese operatiivmäluga NOKIA (Windows Phone) telefonid ei jooksuta Angry Birdsi ega Skype’i

Sedasi oleks õigem, sest jutt käib siiski konkreetsetest telefonidest ju.

Kui mingi teine too ...
  teema: 101 põhjust, miks vältida Windows Phone 7.5 nutitelefoni
inc

vastuseid: 146
vaadatud: 36331

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 18.05.2012 15:16:58   pealkiri: 101 põhjust, miks vältida Windows Phone 7.5 nutitelefoni
Windows Phone 7 teemas on pikalt juttu nende 101 põhjuse kohta ja kommenteeritud ka natuke juba.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=470873&highlight=Lühikokkuvõte vastuväidetest o ...
  teema: Windows Phone üldteema
inc

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034006

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.05.2012 21:44:18   pealkiri: Windows Phone üldteema
Eks see ilmselt on tiba kallutatud kokkuvõte kuid huvitav lugeda siiski. Sest kui emotsioonid kõrvale jätta siis ilmselt on nimekirjas oma iva.

...

Enamus neid asju siin on päris selgelt lau ...
  teema: Wikipedia loobub Google kaardirakenduse kasutamisest
inc

vastuseid: 4
vaadatud: 2678

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 09.04.2012 11:44:06   pealkiri: Wikipedia loobub Google kaardirakenduse kasutamisest
"Apple ja Foursquare" - mis kaarte nemad siis kasutavad?
  teema: Google kasutab CAPTCHA süsteemi kaardisüsteemi täiendamiseks
inc

vastuseid: 9
vaadatud: 2686

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 02.04.2012 10:22:29   pealkiri: Google kasutab CAPTCHA süsteemi kaardisüsteemi täiendamiseks
Ma tean milleks see lollakas captcha süsteem loodud on aga see ei tähenda, et see mulle meeldima peaks. Sama teema nagu kunagisest jäänud paljudel harjumus kirjutada meiliaadress aadress

Recapt ...
  teema: Nokia Lumia 800 on põhjanaabrite juures müügihitt
inc

vastuseid: 27
vaadatud: 7201

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 05.03.2012 13:34:31   pealkiri: Nokia Lumia 800 on põhjanaabrite juures müügihitt
patriotism, mis muud.
  teema: Pulkarvuti pakub mobiilsust ja väikeseid mõõtmeid
inc

vastuseid: 18
vaadatud: 8016

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 29.02.2012 12:53:48   pealkiri: Pulkarvuti pakub mobiilsust ja väikeseid mõõtmeid
kust toide tuleb? USB otsast?
  teema: Windows Phone'i pood jõuab lähinädalatel Eestisse
inc

vastuseid: 3
vaadatud: 2026

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 29.02.2012 00:27:45   pealkiri: Windows Phone'i pood jõuab lähinädalatel Eestisse
Kas see tähendab seda et rakenduste müük on samuti võimaldatud?
  teema: SAPPHIRE HD6850 1GB teise monitori ühendamine - kas mulle on sattunud praak videokaart?
inc

vastuseid: 8
vaadatud: 2155

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.02.2012 21:11:15   pealkiri: SAPPHIRE HD6850 1GB teise monitori ühendamine - kas mulle on sattunud praak videokaart?
nii, leidsin sellise asja: http://yeint.ee/it-multimeedia/audio-video/adapterid-ueleminekud/adapter-dvi-d-m-dvi-i-f pildi järgi tundub et see peaks mu probleemi lahendama, teeb DVI-D > DVI-i kuhu ...
  teema: Viis noormeest tõid turule uudse m-kommertsteenuse Choco
inc

vastuseid: 21
vaadatud: 8402

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 20.02.2012 12:26:37   pealkiri: Viis noormeest tõid turule uudse m-kommertsteenuse Choco
okse.gif seda sotsiaalmeedia prügi on ikka meeletult palju mida igast võimalikust august sisse pritsib...ehk aitaks juba icon_rolleyes.gif
  teema: SAPPHIRE HD6850 1GB teise monitori ühendamine - kas mulle on sattunud praak videokaart?
inc

vastuseid: 8
vaadatud: 2155

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.02.2012 18:55:53   pealkiri: SAPPHIRE HD6850 1GB teise monitori ühendamine - kas mulle on sattunud praak videokaart?
http://www.playtool.com/pages/dvicompat/dvi.html
Mõlemad monitorid on ainult analoogühendusega (D-Sub)?
DVI adapteriga seda asja ei lahenda, selleks on vaja kallist konverterit, aga näiteks Displ ...
  teema: SAPPHIRE HD6850 1GB teise monitori ühendamine - kas mulle on sattunud praak videokaart?
inc

vastuseid: 8
vaadatud: 2155

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.02.2012 23:28:04   pealkiri: SAPPHIRE HD6850 1GB teise monitori ühendamine - kas mulle on sattunud praak videokaart?
Mõni aeg tagasi oli plaanis masinale teine monitor külge ühendada. Hakkan sobitama ja alguses ei saagi aru, mis jama see on, kuidas külge ei lähe. Tuleb välja, et minu videokaardil on 2 erinevat ...
  teema: Androidi rakendused
inc

vastuseid: 6170
vaadatud: 1389284

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.02.2012 16:31:31   pealkiri: Androidi rakendused
Keegi siit androidile rakendusi on teinud? Mis programmi kasutate? Küsin sellepärast, et äkki keegi on mitmeid variante proovinud ja oskab soovitada.

Ise tõmbasin Eclipse, tundub normaalne esia ...
  teema: Kuidas digitaalse identiteedi pealt saab raha teha
inc

vastuseid: 30
vaadatud: 5650

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 16.01.2012 19:09:53   pealkiri: Kuidas digitaalse identiteedi pealt saab raha teha
lol oma eit on nii hirmus, et vaja mõni model panna GFiks netis.
Vaevalt, et see sama eit ainult ühele tüübile sellist teenust pakub. Umbes nagu mitmel erineval tüübil sama eit sellel mordasaid ...
  teema: Kõige ebaturvalisemad nutitelefonid
inc

vastuseid: 11
vaadatud: 4646

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 11.01.2012 17:20:08   pealkiri: Kõige ebaturvalisemad nutitelefonid
kõige suurem turvaauk on loll kasutaja, eks app storest/marketist rakendusi tõmbab, ilma vaatamata mis süsteemi resurssidele ligi tahatakse saada
  teema: Microsoft Flight saab olema tasuta allalaadimiseks
inc

vastuseid: 4
vaadatud: 2441

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 09.01.2012 14:56:04   pealkiri: Microsoft Flight saab olema tasuta allalaadimiseks
Terroristi komplekt:

Boeing 737 ja New York
DLC, 9.99$
  teema: Martinson: BlackBook on möödunud aasta intrigeerivam start-up
inc

vastuseid: 37
vaadatud: 11235

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 04.01.2012 17:09:04   pealkiri: Martinson: BlackBook on möödunud aasta intrigeerivam start-up
Haige, väga haige! Ma ei saa aru, kuhu me jõuda tahame, kui peame edetabelit selle üle, kui paljudega on seksitud!
Seal on suguhaiguste lahter veel puudu, loodetavasti järgmine versioon parandab ...
  teema: Tagasi tulevikku: Masinate mäss aastal 2031
inc

vastuseid: 50
vaadatud: 10416

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 25.12.2011 19:11:23   pealkiri: Tagasi tulevikku: Masinate mäss aastal 2031

Kui see tehisintellekt on ratsionaalselt mõtlev

Siis mida on igatpidi masinast kehvemal inimesel sümbioosis masinale pakkuda? Ratsionaalselt mõtleva masina jaoks on inimkond parasiidid või v ...
  teema: Autojuhi tagumik autovõtmeks
inc

vastuseid: 18
vaadatud: 3972

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 25.12.2011 18:49:08   pealkiri: Autojuhi tagumik autovõtmeks
Mida iganes...Kas selline asi nagu sõrmejälg pole siis küllalt hea ja vaja teha mingi tagumikujälje abil käivitamine?
eks see selline pseudo-teadus ole...sõrmejälg oleks jah oluliselt praktili ...
  teema: Täielik nimekiri Carrier IQ nuhkvara sisaldavatest telefonidest USA-s
inc

vastuseid: 14
vaadatud: 5813

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 17.12.2011 17:51:56   pealkiri: Täielik nimekiri Carrier IQ nuhkvara sisaldavatest telefonidest USA-s
kas mitte noka symbian telefonid/iOS antud teenusepakkujatel polnud samuti mõjutatud? Kuskilt nagu jäi silma...
  teema: Suurtest pilveteenustest vastab rangetele Euroopa Liidu standarditele vaid Office 365
inc

vastuseid: 4
vaadatud: 4985

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 16.12.2011 01:40:36   pealkiri: Suurtest pilveteenustest vastab rangetele Euroopa Liidu standarditele vaid Office 365
las ma arva, uurimuse tellis...Microsoft?
  teema: Kingston HyperX nimel uus DDR3 mälu rekord - 3600 MHz
inc

vastuseid: 5
vaadatud: 2434

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 06.12.2011 21:21:03   pealkiri: Kingston HyperX nimel uus DDR3 mälu rekord - 3600 MHz
pole clockimisega tegelenud, kuid mida seal täpsemalt tegema peab mis eraldab rekorditegijast mitte rekorditegijast? Mida rohkem viitsid jebida (aega kulutad) seda kaugemale jõuad?
  teema: Battlefield 3
inc

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481540

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.12.2011 14:53:24   pealkiri: Battlefield 3
https://rapidshare.com/files/3566558748/BF3_Dec6.rar
tõmmake endale ja asendage failid. toimib.
kas see toimib ka siis kui nullist uuele mängule peale panen?
Või pean panema ver 1.0 lang fix > ...
  teema: Šveits otsustas, et netipiraatlus pole kuritegu
inc

vastuseid: 24
vaadatud: 5364

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 05.12.2011 16:03:37   pealkiri: Šveits otsustas, et netipiraatlus pole kuritegu
Oot oot, mis see tähendab nüüd seda et šveitsis on piraatlus nüüd 100% legaalne? icon_eek.gif et siis kõik omale nüüd servereid rentima sveitsi kuhu saaks mõnuses koguses piraattarkvara ladustada ja l ...
  teema: Kui palju teenivad Eesti tarkvaraarenduse sektori töötajad?
inc

vastuseid: 68
vaadatud: 12681

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 29.11.2011 17:21:28   pealkiri: Kui palju teenivad Eesti tarkvaraarenduse sektori töötajad?
lisa lahter: "erialane kõrgharidus": omandatud, omandamisel, puudub
Selle võiks märkida lihtsalt lisainfosse icon_confused.gif
Neid columneid võiks olla seal võimalikult vähe, hea kui enamus infost oleks li ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.