|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Windows XP matused on 8. aprillil. Mis see sulle tähendab ja mida ette võtta? |
ferry
vastuseid: 112
vaadatud: 45052
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 05.03.2014 15:23:15 pealkiri: Windows XP matused on 8. aprillil. Mis see sulle tähendab ja mida ette võtta? |
Jep, detailidesse ei laskunud, seepärast ka kirjutasin
umbes 10%
Jah, jäi ka silma mõningane "detailidesse mittelaskumine". Loodetavasti seda ei juhtu tihti. Kuna nagu teada - The Devil ... |
teema: E-hääletamine on lõppenud, hääletamisest võttis osa 133808 valijat |
ferry
vastuseid: 111
vaadatud: 30608
|
foorum: Varia postitatud: 16.10.2013 15:27:34 pealkiri: E-hääletamine on lõppenud, hääletamisest võttis osa 133808 valijat |
| Tundub loogiline. Nagu teada võtab iga töö arvuti vahendusel 2x kauem, kui käsitsi (paberil, peast, haamriga). Sellepärast jaoskonnad suletakse hiljem. |
teema: E-hääletamine on lõppenud, hääletamisest võttis osa 133808 valijat |
ferry
vastuseid: 111
vaadatud: 30608
|
foorum: Varia postitatud: 12.10.2013 16:05:11 pealkiri: Arutleda |
| võite pärast. Aga päästke mind (ja mitte ainult) idioodi käest. Nagu Kivirähk ütles - vaadake näkku. Ei ole küll parim valik idealistid, aga lõpuni korrumteerunud parteilased on kindlasti ha ... |
teema: E-hääletamine on lõppenud, hääletamisest võttis osa 133808 valijat |
ferry
vastuseid: 111
vaadatud: 30608
|
foorum: Varia postitatud: 11.10.2013 13:45:56 pealkiri: E-hääletamine on lõppenud, hääletamisest võttis osa 133808 valijat |
KOV 2005 – e-hääli kokku 9287, KE 806, %= 8,7
KOV 2009 – e-hääli kokku 104313, KE 15304, %=14,7
KE on aru saanud e-hääletuse tähtsusest (kuigi sõimavad kõigil rinnetel). Seekord ennus ... |
teema: E-hääletamine on lõppenud, hääletamisest võttis osa 133808 valijat |
ferry
vastuseid: 111
vaadatud: 30608
|
foorum: Varia postitatud: 11.10.2013 11:49:16 pealkiri: E-hääletamine on lõppenud, hääletamisest võttis osa 133808 valijat |
| Ikkagi tahaks statistikat e-hääletuse osas. Kuna see e-hääletus 2009 pigem viitab, et KE pooldajad olid juba siis kolinud netti. Oodata on kehvi uudiseid seekord. |
teema: E-hääletamine on lõppenud, hääletamisest võttis osa 133808 valijat |
ferry
vastuseid: 111
vaadatud: 30608
|
foorum: Varia postitatud: 11.10.2013 11:33:42 pealkiri: E-hääletamine on lõppenud, hääletamisest võttis osa 133808 valijat |
KOV 2009: 104 413 e-hääletajat
Aga kuidas lõpp-tulemus oli sedavõrd õnnetu? Kuidas siis e-hääled jagunesid? Kui suur osa koguhäältest? Kui keegi on statistikat teinud, siis huvitaks Tallinn. |
teema: Microsoft ostab Nokia mobiiltelefonide tootmisdivisjoni 5,44 miljardi euro eest |
ferry
vastuseid: 152
vaadatud: 30547
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 03.09.2013 12:23:08 pealkiri: Microsoft ostab Nokia mobiiltelefonide tootmisdivisjoni 5,44 miljardi euro eest |
| Aktsionäride rahvuslik koosseis ei oma tähendust. Aktsionäridel on üks ühendav huvi - raha. Mõned peavad pakutut väheseks, aga Nokia aktsia hind täna börsil räägib midagi muud. |
teema: Iga teine inimene lahkub töölt koos tööandja firmainfoga |
ferry
vastuseid: 30
vaadatud: 6908
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 12.02.2013 12:51:24 pealkiri: esimene |
| ... ja iga esimene lahkub muhvigi aru saamata, millega firma tegeleb. |
teema: Kommenteerimine: emty |
ferry
vastuseid: 458
vaadatud: 85526
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.02.2013 22:20:20 pealkiri: Positiivne |
Positiivne
Usaldusväärne, kiire, vastutustundlik. |
teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
ferry
vastuseid: 951
vaadatud: 187785
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 27.01.2013 12:52:53 pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
Pakkumine on ahvatlev, peab seda kaaluma. Etz ärgu raha veel sirgeks löögu igaks juhuks.
ViimaneKord, Sa jäid juba 70-st eurost ilma. Kahju. Kahes mõttes. Etz võib rahumeeli jooma minna. |
teema: Kursusetöö: ehitada käepärastest asjadest midagi |
ferry
vastuseid: 16
vaadatud: 5478
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 29.10.2012 12:11:43 pealkiri: Kursusetöö: ehitada käepärastest asjadest midagi |
ferry, sinust oli nii palju abi, tänan, aga sul oleks endal ka seda vaja, pöördu arsti poole
"Sinust oli palju abi" - võta heaks.
"sul oleks ka endal seda vaja" - mida?
"pöördu arsti poole ... |
teema: Kursusetöö: ehitada käepärastest asjadest midagi |
ferry
vastuseid: 16
vaadatud: 5478
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 29.10.2012 10:34:53 pealkiri: Kursusetöö: ehitada käepärastest asjadest midagi |
| http://www.justsomelyrics.com/517080/Bläck-Rokit-Vaata-mind-Lyrics |
teema: Politseipatrullid hakkavad rikkumisi vormistama arvutis |
ferry
vastuseid: 19
vaadatud: 4396
|
foorum: Varia postitatud: 15.10.2012 12:46:26 pealkiri: Politseipatrullid hakkavad rikkumisi vormistama arvutis |
Protokollil on ka lahter, kuhu süüdlane saab oma kommentaarid kirjutada, huvitav kuidas selle täitmine toimub?
Kommentaar kommentaariks, aga kuidas allkirja andmine (et üldiselt olen nõus v.a. ... |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
ferry
vastuseid: 2303
vaadatud: 957101
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.10.2012 10:12:59 pealkiri: wc |
| Olukorra kirjeldus: rinnatasku>kass>wc (vesi) pott. Tulemus: ekraan tumm (muidu justkui piiksub). Küsimus: palju maksab? |
teema: Tele2 hakkab blokeerima lasteporno ja kriminaalse sisuga veebilehekülgi |
ferry
vastuseid: 14
vaadatud: 4818
|
foorum: Pressiteated postitatud: 20.09.2012 14:37:03 pealkiri: Tele2 hakkab blokeerima lasteporno ja kriminaalse sisuga veebilehekülgi |
Odavoperaator Tele2 Eesti salvestab ettevõtte kõigisse arvutitesse (kahtlustavad omi töötajaid?) ja serveritesse lasteporno vastase tarkvara (heakskiit) ning hakkab aasta lõpus blokeerima kri ... |
teema: TELE2 M-Internet |
ferry
vastuseid: 5294
vaadatud: 1238291
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.09.2012 13:11:53 pealkiri: TELE2 M-Internet |
Huawei E353 saaks iseenesest ~23€-ga, kuid toda vaja unlockida.
Tollel kh antennipesa olemas.
DX-st sai antenni miski 12€ eest vist.
Ma leidsin ebayst kõige odavama 37€ eest. Natukene kalli ... |
teema: Fendt toob müügile ühe juhiga paaristraktori |
ferry
vastuseid: 50
vaadatud: 10381
|
foorum: Varia postitatud: 25.08.2012 15:59:35 pealkiri: Fendt toob müügile ühe juhiga paaristraktori |
Väljaspool tööjõuteemat hakkas kangesti huvitama - kuidas selle kooslusega põllult tagasi saada?
Teiseks - miks ainult kaks traktorit? Kusagil Kasahstani uudismaal kannataks ka kümnega tiirutad ... |
teema: Suur Elektriarvesti jälgib sind! |
ferry
vastuseid: 80
vaadatud: 29188
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 18.08.2012 19:03:11 pealkiri: Suur Elektriarvesti jälgib sind! |
| Mis nädalapäevadel ma (täpsustus: isiklik naine) tolmuimejat kasutan? Mida sellise informatsiooniga peale hakata?Näiteks on teada millal sa oled kodus ja millal mitte. Millal magad, kaua õhtul ü ... |
teema: Suur Elektriarvesti jälgib sind! |
ferry
vastuseid: 80
vaadatud: 29188
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 18.08.2012 16:21:51 pealkiri: Suur Elektriarvesti jälgib sind! |
Olen sattunud füüsikatundi.
Mitte et mul selle vastu midagi oleks, aga teema oli teine: suur vend jälgib sind.
Minu küsimus - mida perset ta seal jälgib peale summaarse elektrikulu? Mis nädala ... |
teema: Linux vs Windows |
ferry
vastuseid: 4717
vaadatud: 860020
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.08.2012 15:56:51 pealkiri: Linux vs Windows |
äöüõ tunnistama hakkavad.
Vähemalt Ubuntu laseb valida keele ja klaveri (k.a. eesti oma). Laseb isegi enne lõplikku paigaldust kontrollida, ega sa purjus peaga suahhiili klaverit ei valinud. ... |
teema: ubuntu 12.04 LTS |
ferry
vastuseid: 152
vaadatud: 44242
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 31.07.2012 15:10:31 pealkiri: ubuntu 12.04 LTS |
Lasin oma masinale (graafika NVIDIA GeForce6100 nForce405) peale soovituslikud draiverid. Nuud pilt suhteliselt puudulik, et mitte oelda kasutamiskolbmatu. Reinstall?
Linuxi enda omadega enam-vahem n ... |
teema: Google Maps täiendus - liikluskoormus Tallinna tänavatel |
ferry
vastuseid: 99
vaadatud: 22319
|
foorum: Varia postitatud: 21.06.2012 11:50:27 pealkiri: Google Maps täiendus - liikluskoormus Tallinna tänavatel |
| Ma küll ei tea, mida need pildid kuvavad, või kuidas neid tehakse, aga hirm hakkas: mõõda Sõpruse puiesteed ei liigu enam keegi (kunagi nägin paari bussi ja autot). Sama Mustamäe teega. Ilmselt ... |
teema: HV Viking 452 - 13. juuni // Jackpott 4 000 000€ // Eesti 5+1 140000€ |
ferry
vastuseid: 21
vaadatud: 10157
|
foorum: HV üritused postitatud: 14.06.2012 12:11:40 pealkiri: HV Viking 452 - 13. juuni // Jackpott 4 000 000€ // Eesti 5+1 140000€ |
Üks õnnelik Viking Lotto mängija tabas õigesti 5+1 võidutasandi numbrid ja võitis 143 152,67 eurot ehk ligi 2 239 852 krooni, teatas Eesti Loto Võidupilet oli ostetud Narva Astri R-kioskist.
... |
teema: Mart Laar tsensuurist oma Facebooki lehel: mul sai ruum otsa! |
ferry
vastuseid: 67
vaadatud: 45386
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 26.01.2012 14:18:43 pealkiri: Mart Laar tsensuurist oma Facebooki lehel: mul sai ruum otsa! |
FB ruum sai otsa? Ammu olen oodanud.
Vana hea "likviidsuse likvideerija" on tagasi. |
teema: Meilile vastamise kiirus paljastab sõpruse astme |
ferry
vastuseid: 17
vaadatud: 6887
|
foorum: Varia postitatud: 03.12.2011 16:59:11 pealkiri: Meilile vastamise kiirus paljastab sõpruse astme |
Mulle jooksevad mailid-IM'id reaalajas mobiili ning pole just palju tegevusi millede kõrvalt ei jõua kiirelt vastata
Pole just palju tegevusi.
Kujutad ette börsimaaklerit, kes sõnumineerib (t ... |
teema: Meilile vastamise kiirus paljastab sõpruse astme |
ferry
vastuseid: 17
vaadatud: 6887
|
foorum: Varia postitatud: 03.12.2011 16:24:42 pealkiri: Meilile vastamise kiirus paljastab sõpruse astme |
See on üks tõlgendus.
Samas võib sellele välja mõelda lõputu arvu muid.
Näiteks:
- saadad sünnipäevakutse neljale sõbrale, ja neljas ei vasta momentaanselt, vaid alles kümne tunni päras ... |
teema: MAX digimarket |
ferry
vastuseid: 119
vaadatud: 41667
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.11.2011 12:40:58 pealkiri: MAX digimarket |
Minu arust peaks klient ise märku andma, et tahab abi. Mulle küll tehnikapoes ei meeldi, kui pealetükkiv teenindaja tuleb minu juurde. Kui midagi vajan, siis lähen ise otsin teenindaja.
Samad s ... |
teema: Induktsioonpliit - kõik sellega seonduv :: Kodu- ja köögitehnika |
ferry
vastuseid: 245
vaadatud: 262891
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 12.11.2011 18:29:16 pealkiri: Induktsioonpliit - kõik sellega seonduv |
ma olen küll kena, aga pole naine
ma ei süüdistanudgi selles |
teema: Induktsioonpliit - kõik sellega seonduv :: Kodu- ja köögitehnika |
ferry
vastuseid: 245
vaadatud: 262891
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 11.11.2011 15:21:53 pealkiri: Induktsioonpliit - kõik sellega seonduv |
Jään kannatamatult ootama tolmuimejate ja föönide teemalisi arutelusi.
P.S.
Teemaalgataja päris kena poissmees. |
teema: Hinnavaatlusega seotud vead/ettepanekud ja lahendused (välja arvatud foorum!!!) |
ferry
vastuseid: 2330
vaadatud: 449420
|
foorum: Parem HV postitatud: 08.11.2011 22:07:40 pealkiri: Hinnavaatlusega seotud vead/ettepanekud ja lahendused (välja arvatud foorum!!!) |
|
teema: Hinnavaatlusega seotud vead/ettepanekud ja lahendused (välja arvatud foorum!!!) |
ferry
vastuseid: 2330
vaadatud: 449420
|
foorum: Parem HV postitatud: 08.11.2011 14:52:09 pealkiri: Hinnavaatlusega seotud vead/ettepanekud ja lahendused (välja arvatud foorum!!!) |
On küll Opera Password Manageris mainitud leht "hinnavaatlus", aga sellest pole paremat tolku - iga kord tuleb uuesti trükkida.
Hinnavaatluse enda seadeid liigselt torkinud ei ole. |
teema: Hinnavaatlusega seotud vead/ettepanekud ja lahendused (välja arvatud foorum!!!) |
ferry
vastuseid: 2330
vaadatud: 449420
|
foorum: Parem HV postitatud: 08.11.2011 13:59:57 pealkiri: Hinnavaatlusega seotud vead/ettepanekud ja lahendused (välja arvatud foorum!!!) |
Sisse- ja väljalogimine.
Login sisse, peale reload-i vahel olen sees, vahel mitte.
Opera uuestikäivitamisel sama - vahel sisseloginud, vahel mitte.
Kas sellisele anomaaliale on mingit teaduslikku ... |
teema: ubuntu 11.10 Idkaart ei leita kaardilugejat |
ferry
vastuseid: 38
vaadatud: 9131
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 29.10.2011 19:19:56 pealkiri: ubuntu 11.10 Idkaart ei leita kaardilugejat |
Idee oli see - igaüks saab oma triibulised ise. Kaardilugeja ei ole kõige õigem koht asjatundjate aja raiskamiseks.
Hindan HV spetsialiste, hindan nende aja väärtust. |
teema: ubuntu 11.10 Idkaart ei leita kaardilugejat |
ferry
vastuseid: 38
vaadatud: 9131
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 29.10.2011 18:50:50 pealkiri: ubuntu 11.10 Idkaart ei leita kaardilugejat |
[ 0.425673] pnp 00:08: [mem 0xfed00000-0xfed003ff]
[ 0.425691] pnp 00:08: Plug and Play ACPI device, IDs PNP0103 (active)
[ 0.425722] ... |
teema: Nokia kauaoodatud nutitelefon: Lumia 800 |
ferry
vastuseid: 101
vaadatud: 24158
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 26.10.2011 16:56:21 pealkiri: Nokia kauaoodatud nutitelefon: Lumia 800 |
http://www.iltasanomat.fi/digi/nokian-moka-uuden-puhelimen-nimi-lumia-on-espanjaksi-prostituoitu/art-1288423571306.html
Olen kaua oodanud ja raha kõrvale pannud. Tehnilisi oskusi kommenteerin pär ... |
teema: STV |
ferry
vastuseid: 3060
vaadatud: 944783
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.10.2011 13:03:57 pealkiri: STV |
keegi teab kanali "Seitse" täpset sagedust? nad on vahetanud seda ja telekas otsib käsitsi väga lollilt neid kanaleid, paiskab kõik kanalid sassi.
http://stv.ee/content/est/49/read_news/200/ |
teema: STV |
ferry
vastuseid: 3060
vaadatud: 944783
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.10.2011 12:44:12 pealkiri: STV |
Hakkab valgenema.
Reints, sinu link viib Mix (internet + Tv) pakkettideni, digi-Tv lehtedelt oli võimatu leida.
Õigupoolest mailile vastavad, segadusse ajas nende oma kodulehe tagasiside osakond, ... |
teema: STV |
ferry
vastuseid: 3060
vaadatud: 944783
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.10.2011 10:01:07 pealkiri: STV |
Tasuta tüünerit nad reklaamivad küll, aga kuidas seda tasuta mooduli asja STV puhul kindlaks teha?
Meilidele nad järjekindlalt ei vasta. Ja kardan, et nende üldtelefonile helistamine lõppeb ... |
teema: HV 2011 sügismöll Nurme Puhkemajas! |
ferry
vastuseid: 438
vaadatud: 74585
|
foorum: HV üritused postitatud: 02.10.2011 08:52:05 pealkiri: HV 2011 sügismöll Nurme Puhkemajas! |
| Mnjaa, Jeesus ei ole veel Mongooliasse jõudnud. Ja parem ongi. |
teema: Ubuntu bootimine USB´lt või dvd´lt? :: Sülearvutid |
ferry
vastuseid: 11
vaadatud: 2393
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 24.09.2011 19:42:18 pealkiri: Ubuntu bootimine USB´lt või dvd´lt? |
| Viimati tegin mälupulgale Control Center - Startup Disk Creatoriga. Kui masinas Ubuntut pole, siis lase Live käima. |
teema: 2.4 GHz USB WiFi Omni Antenna | Active | MAGNET | 14dBi + 500mW |
ferry
vastuseid: 15
vaadatud: 6859
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.08.2011 13:22:14 pealkiri: 2.4 GHz USB WiFi Omni Antenna | Active | MAGNET | 14dBi + 500mW |
http://acidcow.com/pics/22795-wi-fi-7-pics.html
selle pistad rekka katusele ja siis käid seal sobiva signaali leidmiseks sektori haaval suunda muutmas?
Selline mõte oli jah. Nii-kuinii on pi ... |
teema: 2.4 GHz USB WiFi Omni Antenna | Active | MAGNET | 14dBi + 500mW |
ferry
vastuseid: 15
vaadatud: 6859
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.08.2011 12:15:45 pealkiri: 2.4 GHz USB WiFi Omni Antenna | Active | MAGNET | 14dBi + 500mW |
| http://acidcow.com/pics/22795-wi-fi-7-pics.html |
teema: Telerite üldteema |
ferry
vastuseid: 19211
vaadatud: 4908467
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.08.2011 18:14:02 pealkiri: Telerite üldteema |
Mis oleks parim LCD teler ca 400€ eest? Võiks olla 32", kuid alati võib ka suurem
Ise jõudsin nädal tagasi järeldusele - LG 32LE4500 (LED LCD, Full HD, kõige maailma pordid).
pigem ei ... |
teema: Telerite üldteema |
ferry
vastuseid: 19211
vaadatud: 4908467
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.08.2011 20:12:52 pealkiri: Telerite üldteema |
Mis oleks parim LCD teler ca 400€ eest? Võiks olla 32", kuid alati võib ka suurem
Ise jõudsin nädal tagasi järeldusele - LG 32LE4500 (LED LCD, Full HD, kõige maailma pordid). |
teema: küsimus kõvaketta kohta |
ferry
vastuseid: 5
vaadatud: 1345
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 12.07.2011 18:16:03 pealkiri: küsimus kõvaketta kohta |
Total commander.
Kausta peal Space Bar (näitab mahtu), edasi vaata juba ise, mida vaja, mida mitte.
Võib ka CCleaner-iga puhastada. |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
ferry
vastuseid: 2885
vaadatud: 704013
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 29.04.2011 13:30:49 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
Nuh. Rahvas uut Ubuntu 11.04-ja ka juba proovinud on ning kuidas esmased muljed on?
Esmamuljed on head. Natuke harjumist. Isegi mu teismeline tütar oli nõus Ubuntut kasutama hakkama.
Mis ei ole he ... |
teema: andmed kõvakettal |
ferry
vastuseid: 17
vaadatud: 3029
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 21.04.2011 13:15:27 pealkiri: Re: andmed kõvakettal |
| Algsest küsimusest sain aru, et tehti pulgale Ubuntu installer. Poisid, enne kui hakkate rääkima aia-august, uurige välja, mida ta selle mälupulgaga edasi tegi. Pulgale installeri tegemine ei hä ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
ferry
vastuseid: 2885
vaadatud: 704013
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 11.02.2011 14:29:01 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
Terit!
Probleem: juba neljandat korda poole aasta jooksul üritab Ubuntu mulle startup´s tutvustada oma võimalusi. Help ja commands jne.
Esimesed 3 korda lasin lihtsalt uue installi, neljandal kor ... |
teema: VGA suretatakse viie aastaga välja |
ferry
vastuseid: 106
vaadatud: 24535
|
foorum: Riistvara postitatud: 10.12.2010 13:44:39 pealkiri: Ja niid nad tapsid ... |
Olemas 7 aastat vana CRT. Töötab. Näitab.
Notebookidel pole VGA-d? Ostsin hiljuti Netbooki, sellel oli. Suure kasti remondi ajaks kulus ära.
Ehk, mida peaks arvestama järgmise kasti, monitori, ... |
teema: Kuidas Hinnavaatluse foorumit "väljastpoolt" nähakse? |
ferry
vastuseid: 36
vaadatud: 14519
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 30.11.2010 13:13:16 pealkiri: Kuidas Hinnavaatluse foorumit "väljastpoolt" nähakse? |
HV Guru üle 3 aasta vähemalt 4000
HV veteran üle 2 aasta vähemalt 2000
HV aktivist alla 2 aasta vähemalt 3000
Kreisi kasutaja üle 1 aasta vähemalt 1000
HV postit ... |
| |