|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: DIY Elektrijalgratas |
Sahib
vastuseid: 4814
vaadatud: 1382857
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 20.09.2020 21:22:03 pealkiri: DIY Elektrijalgratas |
, kas su raamil on ka analoogsed kinnituskohad?
Ecobike S3 - elik kuratsedateab.
Istub kenasti raami peal |
teema: DIY Elektrijalgratas |
Sahib
vastuseid: 4814
vaadatud: 1382857
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 20.09.2020 20:14:03 pealkiri: DIY Elektrijalgratas |
| Minu projektikas.. Varsti juba pool aastat ehitanud aga progess on olematu. Tahaks jäigemat esiharki, 140mm käiguga saaks selja parajaks ja kannataks mõnusasti pikemat maad ka sõita, teiseks julge ... |
teema: » Kollektsioneerin vanu protsessoreid |
Sahib
vastuseid: 369
vaadatud: 168826
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 13.09.2018 14:43:42 pealkiri: Kollektsioneerin vanu protsessoreid |
| Üks neist on vist ikkagi ainult kontroller |
teema: Korpuste teema |
Sahib
vastuseid: 5093
vaadatud: 1053784
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 15.10.2017 19:09:09 pealkiri: Korpuste teema |
Kas ATX emaplaadile on ka tehtud nö "Cube" korpuseid?
Enda 540 AIR on näituseks kuubikkorpus ja mahutab ka eATX platet.
Kas Auron julgeb ka täna sooja soovituse see osta
Olen uue midtow ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Sahib
vastuseid: 15984
vaadatud: 3380341
|
foorum: Protsessorid postitatud: 22.05.2017 13:22:43 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Ise tellisin sealt:
https://www.pc-cooling.de/luftkuehlung/zubehoer-fuer-cpu-kuehler/befestigungskits/153/thermalright-true-bolt-through-kit?number=100700553
Koduleht väidab et on AM4 tugi, lingi ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Sahib
vastuseid: 15984
vaadatud: 3380341
|
foorum: Protsessorid postitatud: 22.05.2017 12:46:58 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
http://thermalright.com/product/true-universal-btk/
Teab keegi kust siit lähedalt on seda kinnitust osta? |
teema: Kommenteerimine: sirius4k |
Sahib
vastuseid: 55
vaadatud: 28547
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.05.2017 20:43:28 pealkiri: Kommenteerimine: sirius4k |
| Sai HDD ostetud, toimib kenasti. |
teema: CPU-Z Bench |
Sahib
vastuseid: 61
vaadatud: 39876
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.04.2017 17:56:03 pealkiri: CPU-Z Bench |
https://www.upload.ee/thumb/6911496/Clipboard01.jpg
Eks ta ole vanake ka juba  |
teema: SSD versus HDD |
Sahib
vastuseid: 13298
vaadatud: 2421047
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 29.03.2017 14:50:15 pealkiri: SSD versus HDD |
Läksin Ryzeni peale üle ja M.2 on ka masinas.
SSD 960 EVO 250G
https://www.upload.ee/thumb/6842560/SSD_960_EVO_250GB_test.PNG |
teema: Ülevaade: Banana Pi :: Sülearvutid |
Sahib
vastuseid: 18
vaadatud: 13634
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 11.02.2016 15:49:43 pealkiri: Ülevaade: Banana Pi |
| Kavas on ITd õppivale poisile osta http://www.aliexpress.com/item/Original-Banana-Pro-WiFi-Antenna-Heat-Sink-Sata-Line-Double-Transparent-Case-EU-Charger-Beyond-Banana/32304046736.html?spm=2114.01010 ... |
teema: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad |
Sahib
vastuseid: 6228
vaadatud: 1766174
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 14.11.2015 13:14:52 pealkiri: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad |
i am so sorry could you please cancel the dispute first ?
since you haven't receive the parcel ,we will full refund you
can you please tell us your PAYPAL or Qiwi accout ,we will refund to your PA ... |
teema: Telia TV |
Sahib
vastuseid: 59373
vaadatud: 14181795
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.09.2015 12:25:53 pealkiri: Telia TV |
| Põle siin midagist korras. Kui kaks telekat korraga käivad võid näha ainult roosat udu ja hääl ka mustas augus. Teised kanalid töötavad. Motorola boxil on valik scart-rgb-1080 olemas aga ES800 ... |
teema: Kommenteerimine: liiv |
Sahib
vastuseid: 626
vaadatud: 158294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2014 13:57:50 pealkiri: Kommenteerimine: liiv |
| Sai videokaart ostetud vägagi operatiivselt. Julgen soovitada. |
teema: Maanteeamet: inimesed ei taha kuidagi paroolikaardist loobuda (lisatud küsitlus) |
Sahib
vastuseid: 79
vaadatud: 28442
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 16.11.2014 20:51:30 pealkiri: Maanteeamet: inimesed ei taha kuidagi paroolikaardist loobuda (lisatud küsitlus) |
Mis jama?
Helkuri mitte-kandmise eest pimedal ajal saad trahvi, isikutunnistuse mitte-omamise eest mitte.
Istu autorooli isikutunnistust omamata ja vaatame edasi.
Tegelikult peab ta ka jalgsi kul ... |
teema: Google Glass on kaotanud oma sära |
Sahib
vastuseid: 7
vaadatud: 4374
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 16.11.2014 20:46:02 pealkiri: Google Glass on kaotanud oma sära |
| Ka mind paneb nendega seoses pigem muretsema privaatsusprobleemid. |
teema: Kommenteerimine: caramis |
Sahib
vastuseid: 172
vaadatud: 55059
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2014 13:17:29 pealkiri: Kommenteerimine: caramis |
| Ostis kiirelt videokaardi. |
teema: nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema |
Sahib
vastuseid: 3312
vaadatud: 572004
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.11.2014 15:03:40 pealkiri: nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema |
Tootja annab 5 aastat garantiid ja need ostjad, kes on tootja kodulehel viitsinud regada ja jännata on saanud 5 aastat garantiid. Mina saan sõltumata tootest igale asjale 24 kuud garantiid.
Üritan ... |
teema: Samsung: Pooled eurooplastest on telesarjadest sõltuvuses |
Sahib
vastuseid: 9
vaadatud: 4012
|
foorum: Pressiteated postitatud: 11.11.2014 11:23:11 pealkiri: Samsung: Pooled eurooplastest on telesarjadest sõltuvuses |
| Mina olen üks selline imelik tegelane kes ei vaata üldse seriaale - ei välismaiseid ega kohalikke - aaa vaeltan GoT olen ikka jälgind. Samas tean ikka päris mitmeid tuttavaid kes on samuti seriaa ... |
teema: PC starts but wont boot |
Sahib
vastuseid: 4
vaadatud: 2133
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 18.10.2014 14:01:51 pealkiri: PC starts but wont boot |
Tjah et ega palju muud ei jäägi ju järgi? Emaplaat või protsessor. Socket 775 ei ole väga kallis ja prooviksin teist CPU-d.
HDD võib ju sümtomite järgi välistada. |
teema: FBI ja NSA mures: uus iPhone on liiga nuhkimiskindel |
Sahib
vastuseid: 21
vaadatud: 14159
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 29.09.2014 16:46:15 pealkiri: FBI ja NSA mures: uus iPhone on liiga nuhkimiskindel |
Kui need kolmetähelised elukad oma suu lahti teevad, siis kahtle kõiges!
Tegemist on ratsukäiguga - nende viis olla asjaga rahul ja avalikkust rahustada  |
teema: Floppy boot ja installimine USB-le |
Sahib
vastuseid: 18
vaadatud: 5568
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 16.08.2014 08:08:31 pealkiri: Floppy boot ja installimine USB-le |
it still fits on one 1.44 MB floppy disk
Kunagi aegu ammuseid sai teist naljaviluks proovitud ja täitsa töötas! |
teema: Ülevaade: ROCCAT™ Kave – Solid 5.1 Surround Sound Gaming kõrvaklapid :: Kõrvaklapid |
Sahib
vastuseid: 191
vaadatud: 75322
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 29.04.2014 19:49:24 pealkiri: Ülevaade: ROCCAT™ Kave – Solid 5.1 Surround Sound Gaming kõrvaklapid |
| Huvitav, kas neid klappe saab ka välja lülitada? Heli saab, aga see sinine tuluke on siis aastaringi sees? |
teema: Boinc |
Sahib
vastuseid: 1109
vaadatud: 383848
|
foorum: HV üritused postitatud: 19.12.2013 13:10:38 pealkiri: Boinc |
Tervitused Sir sandile kes laseb meile teada anda tähtsaid uudiseid.
Milkyway-s tekkis badge systeem:
http://milkyway.cs.rpi.edu/milkyway/forum_thread.php?id=3423
quote:->"
Hello Crunchers ... |
teema: kõige parem error |
Sahib
vastuseid: 1337
vaadatud: 575633
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 20.06.2013 18:54:36 pealkiri: kõige parem error |
http://www.upload.ee/image/3395871/11.06.13.PNG
Millal meil see internetiajastu õieti alguse saigi? Mõtlen ametlikke andmeid... |
teema: Boinc |
Sahib
vastuseid: 1109
vaadatud: 383848
|
foorum: HV üritused postitatud: 20.06.2013 18:39:31 pealkiri: Boinc |
No nii, pg run läbi
Sir sant: koht 157
Tarmo Ilves: koht 164
Sahib: koht 371 |
teema: Boinc |
Sahib
vastuseid: 1109
vaadatud: 383848
|
foorum: HV üritused postitatud: 22.03.2013 21:55:07 pealkiri: Boinc |
Equinox Challenge on siis läbi. Tulemused:
Tarmo Ilves 158
sir sant 172
Sahib 466
Lennupiletid.ee 671
Mnjah, kui vaikne tiksumine tähendab miljonit päevas  |
teema: Boinc |
Sahib
vastuseid: 1109
vaadatud: 383848
|
foorum: HV üritused postitatud: 15.01.2013 12:55:36 pealkiri: Boinc |
http://www.upload.ee/image/2986667/CPU_WU.PNG Kardan et need ei jõua õigeks ajaks valmis
Kus sa seda jooksvat tabelit näed ? |
teema: Boinc |
Sahib
vastuseid: 1109
vaadatud: 383848
|
foorum: HV üritused postitatud: 17.12.2012 19:10:34 pealkiri: Boinc |
Mötlesin ka primegrid run osa võtta, aga juba mitu päeva ei ole sealt mitte ühtegi WU-d saadetud gpu-le. CPU töötab kenasti  |
teema: Kommenteerimine: alliance |
Sahib
vastuseid: 530
vaadatud: 135839
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2012 16:02:07 pealkiri: Kommenteerimine: alliance |
| Ostsin paar CPU. Kõik korras. |
teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Sahib
vastuseid: 4373
vaadatud: 1031014
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.12.2012 16:00:35 pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
| http://www.upload.ee/thumb/2892257/09-detsember-2012Hitachi_3TB.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Sahib
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218476
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.11.2012 16:19:26 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Nalja kah  |
teema: Boinc |
Sahib
vastuseid: 1109
vaadatud: 383848
|
foorum: HV üritused postitatud: 04.11.2012 16:15:38 pealkiri: Boinc |
| Mõni mainis vist ka kellamist ühe põhjusena? |
teema: SSD versus HDD |
Sahib
vastuseid: 13298
vaadatud: 2421047
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 01.11.2012 14:24:42 pealkiri: SSD versus HDD |
Hinnatõus kaasneb tavaliselt uputustega nagu ajaloost teame. New-Yorki metroo on vee all. Ilmselt olid seal miskid salajased kiibitehased
Esimene hea asi tänasel päeval  |
teema: HDR'i pildistamine (programmid,õpetused,jutud,näited,parimad tööd jne) |
Sahib
vastuseid: 608
vaadatud: 217923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.11.2012 14:16:07 pealkiri: HDR'i pildistamine (programmid,õpetused,jutud,näited,parimad tööd jne) |
, hullult meeldib.
http://www.upload.ee/image/2792319/IMG_06081.jpg
http://www.upload.ee/image/2792323/IMG_07241.jpg
http://www.upload.ee/image/2792324/Valmis101.jpg
http://www.upload.ee/image/279 ... |
teema: Boinc |
Sahib
vastuseid: 1109
vaadatud: 383848
|
foorum: HV üritused postitatud: 01.11.2012 01:32:55 pealkiri: Boinc |
http://www.upload.ee/image/2791753/Capture.PNG
v3.49 (cuda40) ja v3.48 (cuda23) laseb praegu mõlemat vaheldumisi. Kuna mul on CPU ka kogu aeg koormatud (PrimeGrid), siis see mõjutab pisut.
Vaata ... |
teema: kõige parem error |
Sahib
vastuseid: 1337
vaadatud: 575633
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 01.11.2012 00:56:01 pealkiri: kõige parem error |
http://www.upload.ee/image/2791658/Error.PNG
Huvitavad tegelased neil tööl ...
Heh, ja ja paar lehte tagasi oli Bluebull postitus  |
teema: Boinc |
Sahib
vastuseid: 1109
vaadatud: 383848
|
foorum: HV üritused postitatud: 01.11.2012 00:02:03 pealkiri: Boinc |
An 8 day Challenge is being offered on PrimeGrid's 321 Prime Search (LLR)
Mõtlesin sellest isegi osa võtta, aga ei oska kuhugi "kirja panna" ennast  |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Sahib
vastuseid: 2303
vaadatud: 957386
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.10.2012 01:44:23 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| Nokia 5140i kõlar vajab vahetamist |
teema: Boinc |
Sahib
vastuseid: 1109
vaadatud: 383848
|
foorum: HV üritused postitatud: 06.07.2012 23:21:33 pealkiri: Boinc |
Poleks kunagi arvanud, et auhinnalisele kohale tõusen  |
teema: Sotsiaalmeedia võib sind töökohast ilma jätta |
Sahib
vastuseid: 35
vaadatud: 6045
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 13.02.2012 20:14:11 pealkiri: Sotsiaalmeedia võib sind töökohast ilma jätta |
| Ja kuidas see saab olla nuhkimine? Täiesti avalik info ja hea kui seda kasutatakse. Hoopis hullem on alatu laimamine ja identideedi vargused. Koristada seda jama netist (avalikust ruumist) on väää ... |
teema: Boinc |
Sahib
vastuseid: 1109
vaadatud: 383848
|
foorum: HV üritused postitatud: 13.02.2012 19:32:08 pealkiri: Boinc |
http://www.upload.ee/image/2073506/Huvitiv_scoor.jpg
Üldiselt on neid seinast seina, aga väga palju ei kõigu.
Ühel päeval tuleb 7,470.00 (run time jääb alla 1000de) ja siis teine päev otsa ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Sahib
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218476
|
foorum: Fotograafia postitatud: 08.02.2012 20:01:19 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://www.upload.ee/image/2059330/Liinid.jpg
http://www.upload.ee/image/2059346/Auto.jpg
Ilus, aga kasutu(loll)  |
teema: Boinc |
Sahib
vastuseid: 1109
vaadatud: 383848
|
foorum: HV üritused postitatud: 08.02.2012 19:10:40 pealkiri: Boinc |
Mina aga langesin koha võrra Ega ühe kaardiga teile vastu või vähemalt tempot hoida ei saa.
Hea uudis on see, et DistrRTgen elustus.
Generalized Fermat Prime Search (GFN) on keegi jooksut ... |
teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
Sahib
vastuseid: 3397
vaadatud: 1004243
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 21.01.2012 16:20:35 pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
| Xtreamer Prodigy ostja võiks siis pisut muljetada kas midagi maha ka mängib, kuda 3d ka on, heli ja müra ... Kujundus meeldib, sõnavõtud tema kohta paraku pole parimad. Või on see mudel haiguste ... |
teema: SSD versus HDD |
Sahib
vastuseid: 13298
vaadatud: 2421047
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 21.01.2012 16:13:01 pealkiri: SSD versus HDD |
Crucial m4 uus firmware eilsest väljas
http://www.crucial.com/support/firmware.aspx
Aasta algusest seisis ja ootas mu vaeseke seda rohtu. nüüd paar päeva ketrab rõõmsalt edasi. Elame veel ... |
teema: Boinc |
Sahib
vastuseid: 1109
vaadatud: 383848
|
foorum: HV üritused postitatud: 17.01.2012 15:01:24 pealkiri: Boinc |
Margus, palju see 7970 su 6970-st kiirem on MW-s?
Mu kunagine 4870 tegi nats alla 4-ja minuti MW wu.
580 GTX teeb 2.50-3.00 minutit. Paar päeva käian seda projekti vahelduseks
Kahju et Dist ... |
teema: Võrdleme oma USB-mälupulki |
Sahib
vastuseid: 824
vaadatud: 343391
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.01.2012 14:55:33 pealkiri: Võrdleme oma USB-mälupulki |
http://www.upload.ee/image/1991678/Corsair_Voyager_GT_32GB_USB3.png
Uus pulk ja uued kiirused.
Corsair Voyager GT 32GB USB3
USB 2 jah, kolme pole mul kuskilt võtta veel niipea. |
teema: SSD versus HDD |
Sahib
vastuseid: 13298
vaadatud: 2421047
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 02.01.2012 18:33:58 pealkiri: SSD versus HDD |
| Seal arutatakse asjaolu ule, et 5000 ja rohkem tundi on tooaeg neil rikkega ketastel. |
teema: SSD versus HDD |
Sahib
vastuseid: 13298
vaadatud: 2421047
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 02.01.2012 16:39:52 pealkiri: SSD versus HDD |
Kutsun ules valvsusele, sest vaenlane ei maga!
Nii, minu M4 hakkab siis erroreid loopima.
Tuntud ka kui 0x00000f4 error
Maikuu oma 2011 ja FW sai ka viimane peale lastud.
http://www.upload.ee/ima ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Sahib
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218476
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.12.2011 22:49:27 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://www.upload.ee/image/1886099/1.gif
http://www.upload.ee/image/1886106/2.jpg
http://www.upload.ee/image/1886117/3.jpg
http://www.upload.ee/image/1886122/4.jpg
http://www.upload.ee/image/18861 ... |
| |