Avaleht
otsing leidis 824 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: DIY Elektrijalgratas
Sahib

vastuseid: 4814
vaadatud: 1382857

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 20.09.2020 21:22:03   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
, kas su raamil on ka analoogsed kinnituskohad?
Ecobike S3 - elik kuratsedateab.
Istub kenasti raami peal
  teema: DIY Elektrijalgratas
Sahib

vastuseid: 4814
vaadatud: 1382857

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 20.09.2020 20:14:03   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
Minu projektikas.. Varsti juba pool aastat ehitanud aga progess on olematu. Tahaks jäigemat esiharki, 140mm käiguga saaks selja parajaks ja kannataks mõnusasti pikemat maad ka sõita, teiseks julge ...
  teema: » Kollektsioneerin vanu protsessoreid
Sahib

vastuseid: 369
vaadatud: 168826

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 13.09.2018 14:43:42   pealkiri: Kollektsioneerin vanu protsessoreid
Üks neist on vist ikkagi ainult kontroller
  teema: Korpuste teema
Sahib

vastuseid: 5093
vaadatud: 1053784

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 15.10.2017 19:09:09   pealkiri: Korpuste teema
Kas ATX emaplaadile on ka tehtud nö "Cube" korpuseid?

Enda 540 AIR on näituseks kuubikkorpus ja mahutab ka eATX platet.

Kas Auron julgeb ka täna sooja soovituse see osta icon_question.gif
Olen uue midtow ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Sahib

vastuseid: 15984
vaadatud: 3380341

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.05.2017 13:22:43   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Ise tellisin sealt:

https://www.pc-cooling.de/luftkuehlung/zubehoer-fuer-cpu-kuehler/befestigungskits/153/thermalright-true-bolt-through-kit?number=100700553
Koduleht väidab et on AM4 tugi, lingi ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Sahib

vastuseid: 15984
vaadatud: 3380341

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.05.2017 12:46:58   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
http://thermalright.com/product/true-universal-btk/
Teab keegi kust siit lähedalt on seda kinnitust osta?
  teema: Kommenteerimine: sirius4k
Sahib

vastuseid: 55
vaadatud: 28547

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.05.2017 20:43:28   pealkiri: Kommenteerimine: sirius4k
Sai HDD ostetud, toimib kenasti.
  teema: CPU-Z Bench
Sahib

vastuseid: 61
vaadatud: 39876

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.04.2017 17:56:03   pealkiri: CPU-Z Bench
https://www.upload.ee/thumb/6911496/Clipboard01.jpg
Eks ta ole vanake ka juba icon_confused.gif
  teema: SSD versus HDD
Sahib

vastuseid: 13298
vaadatud: 2421047

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 29.03.2017 14:50:15   pealkiri: SSD versus HDD
Läksin Ryzeni peale üle ja M.2 on ka masinas.
SSD 960 EVO 250G
https://www.upload.ee/thumb/6842560/SSD_960_EVO_250GB_test.PNG
  teema: Ülevaade: Banana Pi :: Sülearvutid
Sahib

vastuseid: 18
vaadatud: 13634

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 11.02.2016 15:49:43   pealkiri: Ülevaade: Banana Pi
Kavas on ITd õppivale poisile osta http://www.aliexpress.com/item/Original-Banana-Pro-WiFi-Antenna-Heat-Sink-Sata-Line-Double-Transparent-Case-EU-Charger-Beyond-Banana/32304046736.html?spm=2114.01010 ...
  teema: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad
Sahib

vastuseid: 6228
vaadatud: 1766174

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 14.11.2015 13:14:52   pealkiri: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad
i am so sorry could you please cancel the dispute first ?
since you haven't receive the parcel ,we will full refund you
can you please tell us your PAYPAL or Qiwi accout ,we will refund to your PA ...
  teema: Telia TV
Sahib

vastuseid: 59373
vaadatud: 14181795

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.09.2015 12:25:53   pealkiri: Telia TV
Põle siin midagist korras. Kui kaks telekat korraga käivad võid näha ainult roosat udu ja hääl ka mustas augus. Teised kanalid töötavad. Motorola boxil on valik scart-rgb-1080 olemas aga ES800 ...
  teema: Kommenteerimine: liiv
Sahib

vastuseid: 626
vaadatud: 158294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2014 13:57:50   pealkiri: Kommenteerimine: liiv
Sai videokaart ostetud vägagi operatiivselt. Julgen soovitada.
  teema: Maanteeamet: inimesed ei taha kuidagi paroolikaardist loobuda (lisatud küsitlus)
Sahib

vastuseid: 79
vaadatud: 28442

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 16.11.2014 20:51:30   pealkiri: Maanteeamet: inimesed ei taha kuidagi paroolikaardist loobuda (lisatud küsitlus)
Mis jama?
Helkuri mitte-kandmise eest pimedal ajal saad trahvi, isikutunnistuse mitte-omamise eest mitte.

Istu autorooli isikutunnistust omamata ja vaatame edasi.
Tegelikult peab ta ka jalgsi kul ...
  teema: Google Glass on kaotanud oma sära
Sahib

vastuseid: 7
vaadatud: 4374

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 16.11.2014 20:46:02   pealkiri: Google Glass on kaotanud oma sära
Ka mind paneb nendega seoses pigem muretsema privaatsusprobleemid.
  teema: Kommenteerimine: caramis
Sahib

vastuseid: 172
vaadatud: 55059

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.11.2014 13:17:29   pealkiri: Kommenteerimine: caramis
Ostis kiirelt videokaardi.
  teema: nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema
Sahib

vastuseid: 3312
vaadatud: 572004

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.11.2014 15:03:40   pealkiri: nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema
Tootja annab 5 aastat garantiid ja need ostjad, kes on tootja kodulehel viitsinud regada ja jännata on saanud 5 aastat garantiid. Mina saan sõltumata tootest igale asjale 24 kuud garantiid.
Üritan ...
  teema: Samsung: Pooled eurooplastest on telesarjadest sõltuvuses
Sahib

vastuseid: 9
vaadatud: 4012

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 11.11.2014 11:23:11   pealkiri: Samsung: Pooled eurooplastest on telesarjadest sõltuvuses
Mina olen üks selline imelik tegelane kes ei vaata üldse seriaale - ei välismaiseid ega kohalikke - aaa vaeltan GoT olen ikka jälgind. Samas tean ikka päris mitmeid tuttavaid kes on samuti seriaa ...
  teema: PC starts but wont boot
Sahib

vastuseid: 4
vaadatud: 2133

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 18.10.2014 14:01:51   pealkiri: PC starts but wont boot
Tjah et ega palju muud ei jäägi ju järgi? Emaplaat või protsessor. Socket 775 ei ole väga kallis ja prooviksin teist CPU-d.
HDD võib ju sümtomite järgi välistada.
  teema: FBI ja NSA mures: uus iPhone on liiga nuhkimiskindel
Sahib

vastuseid: 21
vaadatud: 14159

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 29.09.2014 16:46:15   pealkiri: FBI ja NSA mures: uus iPhone on liiga nuhkimiskindel
Kui need kolmetähelised elukad oma suu lahti teevad, siis kahtle kõiges!
Tegemist on ratsukäiguga - nende viis olla asjaga rahul ja avalikkust rahustada icon_cool.gif
  teema: Floppy boot ja installimine USB-le
Sahib

vastuseid: 18
vaadatud: 5568

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 16.08.2014 08:08:31   pealkiri: Floppy boot ja installimine USB-le
it still fits on one 1.44 MB floppy disk
Kunagi aegu ammuseid sai teist naljaviluks proovitud ja täitsa töötas!
  teema: Ülevaade: ROCCAT™ Kave – Solid 5.1 Surround Sound Gaming kõrvaklapid :: Kõrvaklapid
Sahib

vastuseid: 191
vaadatud: 75322

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 29.04.2014 19:49:24   pealkiri: Ülevaade: ROCCAT™ Kave – Solid 5.1 Surround Sound Gaming kõrvaklapid
Huvitav, kas neid klappe saab ka välja lülitada? Heli saab, aga see sinine tuluke on siis aastaringi sees?
  teema: Boinc
Sahib

vastuseid: 1109
vaadatud: 383848

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 19.12.2013 13:10:38   pealkiri: Boinc
Tervitused Sir sandile kes laseb meile teada anda tähtsaid uudiseid.

Milkyway-s tekkis badge systeem:
http://milkyway.cs.rpi.edu/milkyway/forum_thread.php?id=3423
quote:->"
Hello Crunchers ...
  teema: kõige parem error
Sahib

vastuseid: 1337
vaadatud: 575633

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 20.06.2013 18:54:36   pealkiri: kõige parem error
http://www.upload.ee/image/3395871/11.06.13.PNG
Millal meil see internetiajastu õieti alguse saigi? eusa_think.gif Mõtlen ametlikke andmeid...
  teema: Boinc
Sahib

vastuseid: 1109
vaadatud: 383848

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 20.06.2013 18:39:31   pealkiri: Boinc
No nii, pg run läbi icon_biggrin.gif
Sir sant: koht 157
Tarmo Ilves: koht 164
Sahib: koht 371
  teema: Boinc
Sahib

vastuseid: 1109
vaadatud: 383848

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 22.03.2013 21:55:07   pealkiri: Boinc
Equinox Challenge on siis läbi. Tulemused:
Tarmo Ilves 158
sir sant 172
Sahib 466
Lennupiletid.ee 671
Mnjah, kui vaikne tiksumine tähendab miljonit päevas icon_razz.gif
  teema: Boinc
Sahib

vastuseid: 1109
vaadatud: 383848

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 15.01.2013 12:55:36   pealkiri: Boinc
http://www.upload.ee/image/2986667/CPU_WU.PNG Kardan et need ei jõua õigeks ajaks valmis icon_biggrin.gif
Kus sa seda jooksvat tabelit näed ?
  teema: Boinc
Sahib

vastuseid: 1109
vaadatud: 383848

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 17.12.2012 19:10:34   pealkiri: Boinc
Mötlesin ka primegrid run osa võtta, aga juba mitu päeva ei ole sealt mitte ühtegi WU-d saadetud gpu-le. CPU töötab kenasti icon_rolleyes.gif
  teema: Kommenteerimine: alliance
Sahib

vastuseid: 530
vaadatud: 135839

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2012 16:02:07   pealkiri: Kommenteerimine: alliance
Ostsin paar CPU. Kõik korras.
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Sahib

vastuseid: 4373
vaadatud: 1031014

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 09.12.2012 16:00:35   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
http://www.upload.ee/thumb/2892257/09-detsember-2012Hitachi_3TB.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Sahib

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218476

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.11.2012 16:19:26   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Nalja kah monkey.gif
  teema: Boinc
Sahib

vastuseid: 1109
vaadatud: 383848

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 04.11.2012 16:15:38   pealkiri: Boinc
Mõni mainis vist ka kellamist ühe põhjusena?
  teema: SSD versus HDD
Sahib

vastuseid: 13298
vaadatud: 2421047

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 01.11.2012 14:24:42   pealkiri: SSD versus HDD
Hinnatõus kaasneb tavaliselt uputustega nagu ajaloost teame. New-Yorki metroo on vee all. Ilmselt olid seal miskid salajased kiibitehased icon_razz1.gif
Esimene hea asi tänasel päeval thumbs_up.gif
  teema: HDR'i pildistamine (programmid,õpetused,jutud,näited,parimad tööd jne)
Sahib

vastuseid: 608
vaadatud: 217923

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 01.11.2012 14:16:07   pealkiri: HDR'i pildistamine (programmid,õpetused,jutud,näited,parimad tööd jne)
, hullult meeldib.
http://www.upload.ee/image/2792319/IMG_06081.jpg
http://www.upload.ee/image/2792323/IMG_07241.jpg
http://www.upload.ee/image/2792324/Valmis101.jpg
http://www.upload.ee/image/279 ...
  teema: Boinc
Sahib

vastuseid: 1109
vaadatud: 383848

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 01.11.2012 01:32:55   pealkiri: Boinc
http://www.upload.ee/image/2791753/Capture.PNG
v3.49 (cuda40) ja v3.48 (cuda23) laseb praegu mõlemat vaheldumisi. Kuna mul on CPU ka kogu aeg koormatud (PrimeGrid), siis see mõjutab pisut.
Vaata ...
  teema: kõige parem error
Sahib

vastuseid: 1337
vaadatud: 575633

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 01.11.2012 00:56:01   pealkiri: kõige parem error
http://www.upload.ee/image/2791658/Error.PNG
Huvitavad tegelased neil tööl ...
Heh, ja ja paar lehte tagasi oli Bluebull postitus icon_lol.gif
  teema: Boinc
Sahib

vastuseid: 1109
vaadatud: 383848

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 01.11.2012 00:02:03   pealkiri: Boinc

An 8 day Challenge is being offered on PrimeGrid's 321 Prime Search (LLR)

Mõtlesin sellest isegi osa võtta, aga ei oska kuhugi "kirja panna" ennast icon_smile.gif
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Sahib

vastuseid: 2303
vaadatud: 957386

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.10.2012 01:44:23   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Nokia 5140i kõlar vajab vahetamist
  teema: Boinc
Sahib

vastuseid: 1109
vaadatud: 383848

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 06.07.2012 23:21:33   pealkiri: Boinc
Poleks kunagi arvanud, et auhinnalisele kohale tõusen icon_eek.gif
  teema: Sotsiaalmeedia võib sind töökohast ilma jätta
Sahib

vastuseid: 35
vaadatud: 6045

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 13.02.2012 20:14:11   pealkiri: Sotsiaalmeedia võib sind töökohast ilma jätta
Ja kuidas see saab olla nuhkimine? Täiesti avalik info ja hea kui seda kasutatakse. Hoopis hullem on alatu laimamine ja identideedi vargused. Koristada seda jama netist (avalikust ruumist) on väää ...
  teema: Boinc
Sahib

vastuseid: 1109
vaadatud: 383848

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 13.02.2012 19:32:08   pealkiri: Boinc
http://www.upload.ee/image/2073506/Huvitiv_scoor.jpg
Üldiselt on neid seinast seina, aga väga palju ei kõigu.
Ühel päeval tuleb 7,470.00 (run time jääb alla 1000de) ja siis teine päev otsa ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Sahib

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218476

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 08.02.2012 20:01:19   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://www.upload.ee/image/2059330/Liinid.jpg
http://www.upload.ee/image/2059346/Auto.jpg
Ilus, aga kasutu(loll) icon_razz1.gif
  teema: Boinc
Sahib

vastuseid: 1109
vaadatud: 383848

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 08.02.2012 19:10:40   pealkiri: Boinc
Mina aga langesin koha võrra icon_cry.gif Ega ühe kaardiga teile vastu või vähemalt tempot hoida ei saa.
Hea uudis on see, et DistrRTgen elustus.
Generalized Fermat Prime Search (GFN) on keegi jooksut ...
  teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu
Sahib

vastuseid: 3397
vaadatud: 1004243

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 21.01.2012 16:20:35   pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu
Xtreamer Prodigy ostja võiks siis pisut muljetada kas midagi maha ka mängib, kuda 3d ka on, heli ja müra ... Kujundus meeldib, sõnavõtud tema kohta paraku pole parimad. Või on see mudel haiguste ...
  teema: SSD versus HDD
Sahib

vastuseid: 13298
vaadatud: 2421047

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 21.01.2012 16:13:01   pealkiri: SSD versus HDD
Crucial m4 uus firmware eilsest väljas thumbs_up.gif
http://www.crucial.com/support/firmware.aspx
Aasta algusest seisis ja ootas mu vaeseke seda rohtu. nüüd paar päeva ketrab rõõmsalt edasi. Elame veel ...
  teema: Boinc
Sahib

vastuseid: 1109
vaadatud: 383848

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 17.01.2012 15:01:24   pealkiri: Boinc

Margus, palju see 7970 su 6970-st kiirem on MW-s?
Mu kunagine 4870 tegi nats alla 4-ja minuti MW wu.

580 GTX teeb 2.50-3.00 minutit. Paar päeva käian seda projekti vahelduseks
Kahju et Dist ...
  teema: Võrdleme oma USB-mälupulki
Sahib

vastuseid: 824
vaadatud: 343391

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.01.2012 14:55:33   pealkiri: Võrdleme oma USB-mälupulki
http://www.upload.ee/image/1991678/Corsair_Voyager_GT_32GB_USB3.png
Uus pulk ja uued kiirused.
Corsair Voyager GT 32GB USB3
USB 2 jah, kolme pole mul kuskilt võtta veel niipea.
  teema: SSD versus HDD
Sahib

vastuseid: 13298
vaadatud: 2421047

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 02.01.2012 18:33:58   pealkiri: SSD versus HDD
Seal arutatakse asjaolu ule, et 5000 ja rohkem tundi on tooaeg neil rikkega ketastel.
  teema: SSD versus HDD
Sahib

vastuseid: 13298
vaadatud: 2421047

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 02.01.2012 16:39:52   pealkiri: SSD versus HDD
Kutsun ules valvsusele, sest vaenlane ei maga!
Nii, minu M4 hakkab siis erroreid loopima.
Tuntud ka kui 0x00000f4 error
Maikuu oma 2011 ja FW sai ka viimane peale lastud.
http://www.upload.ee/ima ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Sahib

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218476

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.12.2011 22:49:27   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://www.upload.ee/image/1886099/1.gif
http://www.upload.ee/image/1886106/2.jpg
http://www.upload.ee/image/1886117/3.jpg
http://www.upload.ee/image/1886122/4.jpg
http://www.upload.ee/image/18861 ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.