Avaleht
otsing leidis 172 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
Revilo

vastuseid: 1240
vaadatud: 238373

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.11.2019 20:08:34   pealkiri: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
Indiana Jones Fate of Atlantis, pole just lihtne mäng millega alustada. Aga see mäng oli nii hea, et mingi 5 aastat tagasi isegi mängisin selle läbi.
Nostalgialaks 2 oli Heroes of Might & Mag ...
  teema: AMD Navi arutelu
Revilo

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080814

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.09.2019 20:00:12   pealkiri: AMD Navi arutelu
Ei Gigabytei gaming OC (3 ventikaga), mul polnud vsync peal aga tegelt vist warhammer 2 polnud parim mäng mida testimiseks valida. Aga kui ma olen kiigand temperatuure Hitman 2 siis gpu >70, vram ...
  teema: AMD Navi arutelu
Revilo

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080814

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.09.2019 19:28:43   pealkiri: AMD Navi arutelu
Gigabyte oma on täitsa mõistlik - gpu temperatuur üle 70 ei lähe, mälu umbes sama, ainult junction temperature mõnikord läheb käest ära 103 kraadi jne aga see on hetkeks ja netist lugedes see ...
  teema: AMD Navi arutelu
Revilo

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080814

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.09.2019 18:27:05   pealkiri: AMD Navi arutelu
Ma Arvutitargast just võtsin Gigabytei oma, muidu oleks võtnud XFX THICC 2 aga jah VRAM-i värgi tõttu ei võtnud. Kui mingi jama tuleb siis annan teada. icon_smile.gif
  teema: Ilgelt mäda lugu(enam mitte)
Revilo

vastuseid: 3
vaadatud: 2431

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.04.2019 17:02:36   pealkiri: Ilgelt mäda lugu(enam mitte)
Mul rx 580-ga olid probleemid monitoriga kui freesync oli peal ja refresh 75hz. Iga paari minuti tagant pilt läks 3 sekundiks mustaks, ma kahjuks ei oska täpselt öelda kuidas ma sellest lahti sain. ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Revilo

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.12.2018 17:23:54   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Minuteada tavalised PS4 mille seerianumber oli vanem kui CUH-1200 olid tihtipeale lärmakad, aga see ka oli õnnemäng nö.
  teema: Esperanza BD-R toorikud, kogemusi?
Revilo

vastuseid: 2
vaadatud: 1964

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 20.12.2017 21:47:20   pealkiri: Esperanza BD-R toorikud, kogemusi?
Ma vaatan, et 1a.ee müüb väga odavalt Esperanza 25gb BD-R toorikuid, ma siin vahest backupin blue-rayle aga krt kui need nii odavad on - 10 plaati 4 euri ja 100 plaati 40 euri kas siin on mingi cat ...
  teema: USA komisjon tühistas võrguneutraalsuse põhimõtte
Revilo

vastuseid: 46
vaadatud: 20588

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 20.12.2017 13:45:08   pealkiri: USA komisjon tühistas võrguneutraalsuse põhimõtte
  teema: USA komisjon tühistas võrguneutraalsuse põhimõtte
Revilo

vastuseid: 46
vaadatud: 20588

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 20.12.2017 00:54:14   pealkiri: USA komisjon tühistas võrguneutraalsuse põhimõtte

Ja üks vale ka ümber lükatud.
https://arstechnica.com/tech-policy/2017/12/obama-didnt-force-fcc-to-impose-net-neutrality-investigation-found/

Kas sa teksti süüvisid? Pm FCC-s on töökoht n ...
  teema: Fallout 4
Revilo

vastuseid: 1399
vaadatud: 367550

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2017 21:17:50   pealkiri: Fallout 4
Ma vaatan, et praegu on mingi imelik "hidden" soodukas bethesda mängudele, Fallout 4 GOTY 29.99. Mis Fallout3 ja New Vegase veteranid arvavad mängust, on hea või mitte, tasub või ei?
  teema: The Witcher 3
Revilo

vastuseid: 2183
vaadatud: 583926

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.09.2017 03:13:42   pealkiri: The Witcher 3
icon_lol.gif eks peab veel pingutama - tavaliselt lõppevad RPG sessioonid kuskil poole nelja paiku hommikul aga W3 ei taha kuidagi käima minna - tund-kaks nädalas maksimum. Hetkel jäi Bloody Baroni juure ...
  teema: Seagate ST3000DM001 probleem
Revilo

vastuseid: 4
vaadatud: 2653

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 04.09.2017 02:40:25   pealkiri: Seagate ST3000DM001 probleem
Aiai need 3TB Seagateid, just seesama mudel on kurikuulus:

https://www.extremetech.com/extreme/222267-seagate-faces-lawsuit-over-3tb-hard-drive-failure-rates
  teema: m.2 ssd küsimus/ häda / viletsus
Revilo

vastuseid: 19
vaadatud: 6970

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.04.2017 19:43:04   pealkiri: m.2 ssd küsimus/ häda / viletsus
Z87 chipset ju ei toeta NVME standardit, z97 tuli alles tugi. Pm sa oleks pidand ostma m.2 ssd mis ei tööta NVME-ga vaid SATA-ga.

Edit:

https://www.techpowerup.com/211822/asus-announces-that-a ...
  teema: Projekt "Kast vaiki, kui loen uudiseid"
Revilo

vastuseid: 49
vaadatud: 30962

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 19.12.2016 11:10:01   pealkiri: Projekt "Kast vaiki, kui loen uudiseid"
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Revilo

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417199

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.10.2016 19:47:29   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Aso sa mõtlesid, et praegu ostes on olukord selline? Nvm then, ma mõtlesin, et sa räägid üldiselt. icon_smile.gif
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Revilo

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417199

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.10.2016 19:39:56   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
mis mõttes kaasaegsem monitor?
- led-taustvalgustus iseenesest ei ole mingi väärtus.
- u2311h on väga korralik monitor (parem kui delli uuemad odavamad e-ipsid).

monitori juures on arenguru ...
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
Revilo

vastuseid: 2128
vaadatud: 913741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.09.2016 01:41:47   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
Kaua BF4 DLC tasuta on? Kuni eilseni.
Täna enam pole vä? dance.gif bananadance2.gif

Just vaatasin Origini, "on the house" sektsioon on täitsa tühi. Paistab, et jäid hiljaks...
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
Revilo

vastuseid: 2128
vaadatud: 913741

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.09.2016 23:27:40   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
Originis lähete DLCsid BF 4 alt vaatama siis saate kõik DLCd TASUTA

Ma arvan, et see vajab paremat tähelepanu nii, et ma +1 seda uudist. Ma saan nüüd kõikides servudes mängida thumbs_up.gif!
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Revilo

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417199

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.09.2016 23:31:37   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Selge, et hetke seisuga tundub ikkagi G2260VWQ6 AOC kõige sobivam variant mulle. Odav, väike, 1080p@75 (millega RX480 ilusti peaks hakkama saama).


Muidu üks mille vastu ma enne otsustamist huv ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Revilo

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417199

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.09.2016 13:59:34   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Siin on hea artikkel:

http://www.anandtech.com/show/2803/7

Põhimõtteliselt niikaua kuni kõik info järgmisse "pilti" jõuab on vahe 5ms ja 8ms 3/1000 sekundit ehk olematu.
Aga mida rohkem ka ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Revilo

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417199

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.09.2016 08:19:37   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Kui sul on AMD graafikakaart siis freesynci toega päris hea 75hz ips monitor on LG 23MP68VQ, ainult 150. Ma võtsin selle endale teiseks ekraaniks just mängimiseks ja vahe on märgatav võrreldes U2 ...
  teema: Battlefield 1
Revilo

vastuseid: 2839
vaadatud: 720136

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.09.2016 16:51:46   pealkiri: Battlefield 1
...See nurgatagant kuuli saamine on lag...

Võib ka kehva monitor/telekas olla:

https://youtu.be/2tAq6-7Ldic?t=32
  teema: Millised kõrvaklapid?
Revilo

vastuseid: 5662
vaadatud: 1514539

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 05.08.2016 21:03:12   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
Kas kellelegi HyperX Cloud II omanikest tundub ka, et heli kvaliteet läbi USB on kehvem kui otse? 7.1 3d heli emulatsioon peal või mitte, mulle tundub, et see "internal soundcard" kõrvaklappidel te ...
  teema: Win 7 ei käivitu.
Revilo

vastuseid: 19
vaadatud: 8537

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 05.08.2016 12:57:36   pealkiri: Win 7 ei käivitu.

Ja valin windowsi install parandamise.

miks see valik? kui on niigi tühi masin, siis alati kindlam uus ja puhas install teha (installi käigus ketas/kettad formattida, et vanast Win-ist kuskile ...
  teema: Millised kõrvaklapid?
Revilo

vastuseid: 5662
vaadatud: 1514539

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 05.08.2016 12:47:56   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
Kas kellelegi HyperX Cloud II omanikest tundub ka, et heli kvaliteet läbi USB on kehvem kui otse? 7.1 3d heli emulatsioon peal või mitte, mulle tundub, et see "internal soundcard" kõrvaklappidel te ...
  teema: Mikrofon püüab ainult arvuti heli.
Revilo

vastuseid: 20
vaadatud: 10457

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 25.07.2016 18:57:23   pealkiri: Mikrofon püüab ainult arvuti heli.
Vaata endal Sound Devices üle ja seal mis on default device ja default communication device ning vaata seal kas kõik device-id on seletatavad.

Edit: windows + R ja commandlineile mmsys.cpl
  teema: 3DMark Time Spy skoorid
Revilo

vastuseid: 352
vaadatud: 177532

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.07.2016 19:22:42   pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid
2535p
Cpu: FX 8350@stock
GPU: Sapphire Nitro R9 380 4GB@stock
Videokaardi driver pole küll kõige uuem.

http://www.3dmark.com/3dm/13237326

Mul cpu on i5-4570S
GPU: MSI r9 380 stock(core: 98 ...
  teema: vajalikud koodekid filmidele
Revilo

vastuseid: 23
vaadatud: 10476

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.03.2016 23:42:36   pealkiri: Re: vajalikud koodekid filmidele
...Nagu ütles herr Hannibal kunagi, koodekpakid unustage ära.


Huvipärast mis häda on codecpackidega? Ise olen k-lite kasutand alati ja pole kunagi installeris mingit adwarei olnud ning väga ...
  teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
Revilo

vastuseid: 2614
vaadatud: 689624

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.01.2016 10:28:15   pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
nvidial ja intelil on ju praegu ~80% turust. Pakun, et keegi, ei Intel ega nVidia, ei taha monopoli teket, sest sellega kaasneb igast muud jura(seadused).
Ega AMD kuhugi ei kao.
Seost monopoli ja t ...
  teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
Revilo

vastuseid: 2614
vaadatud: 689624

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.01.2016 20:05:41   pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
See aasta on siis kriitiline hetk - kas AMD teeb comebacki või Intel ja Nvidia saavad monopolideks, kui see juhtub siis ilmselt arvutite areng võtab suuna Applei stiilis täislahenduste poole. Intel ...
  teema: Elite: Dangerous
Revilo

vastuseid: 443
vaadatud: 131176

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2016 15:31:07   pealkiri: Elite: Dangerous
Kuidas pidurdada? On tavaline kiirus, siis süsteemi kiirus ja siis hyperjump. Tulen süsteemi. Valin koha kuhu dokkida vaja. Vajutan J ja sõidan lähemale. Lähedal on vaja aeglustada. X mis peaks ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Revilo

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.12.2015 23:51:57   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu

Selles bundlis ongi ju CUH-1200 icon_smile.gif

Ei see on jah täitsa mõistliku hinnaga arvestades komplekti sisu ja CUH-1200 aga ma siin tahaks näha minimalistlikku komplekti ~300 ümber nagu Nathan Drakei ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Revilo

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.12.2015 22:38:04   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu


Huvitav kas meil mingit cuh-1200 põhjal soodukas komplekti ei tule? Nagu krt mujal maailmas on Nathan drake collectioniga komplekt nö säästukas ja väga mõistliku hinnaga, miks meil selliseid ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Revilo

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.11.2015 22:52:42   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Kas 1200 seeria PS4 toetab AC wifi standardit, Google-st ei suuda leida vastust.

Negative, vähemalt esimeste tulemuste põhjal...

https://www.google.ee/search?es_sm=122&q=+cuh-1200+5GHz+sup ...
  teema: Assassin's Creed Unity
Revilo

vastuseid: 446
vaadatud: 92404

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.11.2015 00:54:19   pealkiri: Assassin's Creed Unity
Hakkasin ka Unityt mängima PC-l ja tegelt mäng on täiesti normaalne ja nüüd bugivaba aga... Krt võtaks seda ahvi - kui ukse läve juures on vastane siis ta eelistab ukselt ronima hakata, tahtlik ...
  teema: PlayStation 4 vs. Xbox One
Revilo

vastuseid: 471
vaadatud: 196918

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.10.2015 20:19:04   pealkiri: PlayStation 4 vs. Xbox One
nad ongi samal pulgal, ps4 riistvara on grammi võrra parem. launchi ajal microsofti PR pani valusalt võssa ja ps4 saavutas eelise... ise näiteks kahetsen xb1 ps4 vastu vahetamist. xb1 eksklusiivid ...
  teema: PlayStation 4 vs. Xbox One
Revilo

vastuseid: 471
vaadatud: 196918

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 03.10.2015 16:26:50   pealkiri: PlayStation 4 vs. Xbox One
Miks see midagi muutma peaks? Konkurentsiseadused jne.

Minuarust pole keelatud eriplatvormidel litsentsi eest erihinda küsida (PS4 - OpenBSD), (XboxOne - Windows 10). Microsoft on minuteada isegi ...
  teema: PlayStation 4 vs. Xbox One
Revilo

vastuseid: 471
vaadatud: 196918

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 03.10.2015 09:12:02   pealkiri: PlayStation 4 vs. Xbox One
Oi Microsoft ikka kasutab raha eelist korralikult:
http://www.ign.com/articles/2015/10/02/microsoft-buys-havok-from-intel

Huvitav kas nüüd Playstationi mängule Havoki litsentseerimine läheb kal ...
  teema: AMD Pirate Islands aka R-300 seeria videokaardid
Revilo

vastuseid: 2151
vaadatud: 348572

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.09.2015 20:58:57   pealkiri: AMD Pirate Islands aka R-300 seeria videokaardid
Pole otseselt R-300 seoses aga kuna antud teema on selles teemas läbi käinud siis:

http://wccftech.com/amd-forms-radeon-technologies-group/
http://wccftech.com/amd-nasdaq-selling-20-percent-shar ...
  teema: Paroolide tagavarakoopia ja taastamise tarkvara
Revilo

vastuseid: 1
vaadatud: 966

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 12.09.2015 14:08:23   pealkiri: Paroolide tagavarakoopia ja taastamise tarkvara
Keepass2 on päris hea, plugini abiga see topib sul koodid browseris automaatselt lahtritesse ka. Opensource ja multiplatvorm on ka plussideks. Ainult ära andmebaasi logini oma windowsi kontoga seo, ...
  teema: DirectX 12 teema
Revilo

vastuseid: 403
vaadatud: 128304

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.09.2015 19:17:56   pealkiri: DirectX 12 teema
...cpu töö compute peale ära sokutamise osas peaksid sa ilmselt neidsamu beyond3d teemasid lähemalt lugema. ma nägin mitut üsna tuntud nime seal otse ütlemas, et async compute kasutegur on roh ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Revilo

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.09.2015 16:26:42   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu

Tänud! Ehk oskad öelda, kas on mingit suurt kakelemist ja trügimist ka ette näha või tasub kohale tulla PS4 jahtima icon_razz1.gif ?


Ega need asjad ei pruugi ilusasti lõppeda jah - https://www.yout ...
  teema: DirectX 12 teema
Revilo

vastuseid: 403
vaadatud: 128304

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.09.2015 16:03:13   pealkiri: DirectX 12 teema

Saa aru, et PS4 ei kasuta DirectX, ehk async compute saab suure tõenäosusega juba praegu kasutada ja kasutataksegi. Kui sa tõsiselt arvad, et x86-l põhinev konsool saab 2 aastat peale väljatule ...
  teema: DirectX 12 teema
Revilo

vastuseid: 403
vaadatud: 128304

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.09.2015 15:23:49   pealkiri: DirectX 12 teema
...shaderite jagamise haldus softis võib olla perf hit kuid võib osutuda ka oluliseks optimeerimisnüansiks. haldus on piisavalt keeruline "funktsioon", et selle rauas tegemisel jäävad piirangud, ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Revilo

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.09.2015 11:50:40   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Kas uued ps4 bundleid saavad ka soodustusi?
  teema: DirectX 12 teema
Revilo

vastuseid: 403
vaadatud: 128304

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.09.2015 12:13:56   pealkiri: DirectX 12 teema

Aga ootaks ära siis midagi konkreetsemat?
Hetkel kui AMD`l midagi rohkem näidata siis on rohelistel kisa lahti, võidu otsitakse igasuguseid artikleid mis natukenegi õigustaks NV ämbrit.

O ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Revilo

vastuseid: 11756
vaadatud: 934329

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.08.2015 14:08:42   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema

Parafraseerides GOTi - meie oleme õigel pool merd.

paraku. meie küsimus on pikas perspektiivis kaitsta endid ja "nende" küsimus on teha ka omale see, mida nad siia võtma tulevad. avalikult ...
  teema: AMD Pirate Islands aka R-300 seeria videokaardid
Revilo

vastuseid: 2151
vaadatud: 348572

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.08.2015 12:41:06   pealkiri: AMD Pirate Islands aka R-300 seeria videokaardid
Ja siis tuleb Samsung appi...
Samsung To Commence Mass Production of HBM Memory in Early 2016
http://wccftech.com/samsung-enters-hbm-market-1h-2016-hpc-gpu-ready-hbm-15-tbs-bandwidth-48-gb-vram/

...
  teema: sinu graafikakaartide ajalugu
Revilo

vastuseid: 2063
vaadatud: 596729

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 24.08.2015 12:30:27   pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu
1. Nvidia Riva TNT2 M64 (töötas paar aastat tagasi, sai kahjuks niiskuskahjustuse kütmata toas koos arvutiga)
2. Radeon 9200SE (Selle elukaga sai mängitud Warcraft 3, töötab veel tänapäevalgi ...
  teema: AMD Pirate Islands aka R-300 seeria videokaardid
Revilo

vastuseid: 2151
vaadatud: 348572

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.08.2015 20:48:20   pealkiri: AMD Pirate Islands aka R-300 seeria videokaardid
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.