|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Mis oli teie esimene arvutimäng ? |
Revilo
vastuseid: 1240
vaadatud: 238373
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.11.2019 20:08:34 pealkiri: Mis oli teie esimene arvutimäng ? |
Indiana Jones Fate of Atlantis, pole just lihtne mäng millega alustada. Aga see mäng oli nii hea, et mingi 5 aastat tagasi isegi mängisin selle läbi.
Nostalgialaks 2 oli Heroes of Might & Mag ... |
teema: AMD Navi arutelu |
Revilo
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080814
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.09.2019 20:00:12 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Ei Gigabytei gaming OC (3 ventikaga), mul polnud vsync peal aga tegelt vist warhammer 2 polnud parim mäng mida testimiseks valida. Aga kui ma olen kiigand temperatuure Hitman 2 siis gpu >70, vram ... |
teema: AMD Navi arutelu |
Revilo
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080814
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.09.2019 19:28:43 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Gigabyte oma on täitsa mõistlik - gpu temperatuur üle 70 ei lähe, mälu umbes sama, ainult junction temperature mõnikord läheb käest ära 103 kraadi jne aga see on hetkeks ja netist lugedes see ... |
teema: AMD Navi arutelu |
Revilo
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080814
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.09.2019 18:27:05 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Ma Arvutitargast just võtsin Gigabytei oma, muidu oleks võtnud XFX THICC 2 aga jah VRAM-i värgi tõttu ei võtnud. Kui mingi jama tuleb siis annan teada.  |
teema: Ilgelt mäda lugu(enam mitte) |
Revilo
vastuseid: 3
vaadatud: 2431
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.04.2019 17:02:36 pealkiri: Ilgelt mäda lugu(enam mitte) |
| Mul rx 580-ga olid probleemid monitoriga kui freesync oli peal ja refresh 75hz. Iga paari minuti tagant pilt läks 3 sekundiks mustaks, ma kahjuks ei oska täpselt öelda kuidas ma sellest lahti sain. ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Revilo
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.12.2018 17:23:54 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Minuteada tavalised PS4 mille seerianumber oli vanem kui CUH-1200 olid tihtipeale lärmakad, aga see ka oli õnnemäng nö. |
teema: Esperanza BD-R toorikud, kogemusi? |
Revilo
vastuseid: 2
vaadatud: 1964
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 20.12.2017 21:47:20 pealkiri: Esperanza BD-R toorikud, kogemusi? |
| Ma vaatan, et 1a.ee müüb väga odavalt Esperanza 25gb BD-R toorikuid, ma siin vahest backupin blue-rayle aga krt kui need nii odavad on - 10 plaati 4 euri ja 100 plaati 40 euri kas siin on mingi cat ... |
teema: USA komisjon tühistas võrguneutraalsuse põhimõtte |
Revilo
vastuseid: 46
vaadatud: 20588
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 20.12.2017 13:45:08 pealkiri: USA komisjon tühistas võrguneutraalsuse põhimõtte |
|
teema: USA komisjon tühistas võrguneutraalsuse põhimõtte |
Revilo
vastuseid: 46
vaadatud: 20588
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 20.12.2017 00:54:14 pealkiri: USA komisjon tühistas võrguneutraalsuse põhimõtte |
Ja üks vale ka ümber lükatud.
https://arstechnica.com/tech-policy/2017/12/obama-didnt-force-fcc-to-impose-net-neutrality-investigation-found/
Kas sa teksti süüvisid? Pm FCC-s on töökoht n ... |
teema: Fallout 4 |
Revilo
vastuseid: 1399
vaadatud: 367550
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2017 21:17:50 pealkiri: Fallout 4 |
| Ma vaatan, et praegu on mingi imelik "hidden" soodukas bethesda mängudele, Fallout 4 GOTY 29.99. Mis Fallout3 ja New Vegase veteranid arvavad mängust, on hea või mitte, tasub või ei? |
teema: The Witcher 3 |
Revilo
vastuseid: 2183
vaadatud: 583926
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.09.2017 03:13:42 pealkiri: The Witcher 3 |
eks peab veel pingutama - tavaliselt lõppevad RPG sessioonid kuskil poole nelja paiku hommikul aga W3 ei taha kuidagi käima minna - tund-kaks nädalas maksimum. Hetkel jäi Bloody Baroni juure ... |
teema: Seagate ST3000DM001 probleem |
Revilo
vastuseid: 4
vaadatud: 2653
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 04.09.2017 02:40:25 pealkiri: Seagate ST3000DM001 probleem |
Aiai need 3TB Seagateid, just seesama mudel on kurikuulus:
https://www.extremetech.com/extreme/222267-seagate-faces-lawsuit-over-3tb-hard-drive-failure-rates |
teema: m.2 ssd küsimus/ häda / viletsus |
Revilo
vastuseid: 19
vaadatud: 6970
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.04.2017 19:43:04 pealkiri: m.2 ssd küsimus/ häda / viletsus |
Z87 chipset ju ei toeta NVME standardit, z97 tuli alles tugi. Pm sa oleks pidand ostma m.2 ssd mis ei tööta NVME-ga vaid SATA-ga.
Edit:
https://www.techpowerup.com/211822/asus-announces-that-a ... |
teema: Projekt "Kast vaiki, kui loen uudiseid" |
Revilo
vastuseid: 49
vaadatud: 30962
|
foorum: Jahutus postitatud: 19.12.2016 11:10:01 pealkiri: Projekt "Kast vaiki, kui loen uudiseid" |
|
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Revilo
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417199
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.10.2016 19:47:29 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Aso sa mõtlesid, et praegu ostes on olukord selline? Nvm then, ma mõtlesin, et sa räägid üldiselt.  |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Revilo
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417199
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.10.2016 19:39:56 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
mis mõttes kaasaegsem monitor?
- led-taustvalgustus iseenesest ei ole mingi väärtus.
- u2311h on väga korralik monitor (parem kui delli uuemad odavamad e-ipsid).
monitori juures on arenguru ... |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
Revilo
vastuseid: 2128
vaadatud: 913741
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.09.2016 01:41:47 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
Kaua BF4 DLC tasuta on? Kuni eilseni.
Täna enam pole vä?
Just vaatasin Origini, "on the house" sektsioon on täitsa tühi. Paistab, et jäid hiljaks... |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
Revilo
vastuseid: 2128
vaadatud: 913741
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.09.2016 23:27:40 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
Originis lähete DLCsid BF 4 alt vaatama siis saate kõik DLCd TASUTA
Ma arvan, et see vajab paremat tähelepanu nii, et ma +1 seda uudist. Ma saan nüüd kõikides servudes mängida ! |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Revilo
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417199
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.09.2016 23:31:37 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Selge, et hetke seisuga tundub ikkagi G2260VWQ6 AOC kõige sobivam variant mulle. Odav, väike, 1080p@75 (millega RX480 ilusti peaks hakkama saama).
Muidu üks mille vastu ma enne otsustamist huv ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Revilo
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417199
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.09.2016 13:59:34 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Siin on hea artikkel:
http://www.anandtech.com/show/2803/7
Põhimõtteliselt niikaua kuni kõik info järgmisse "pilti" jõuab on vahe 5ms ja 8ms 3/1000 sekundit ehk olematu.
Aga mida rohkem ka ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Revilo
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417199
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.09.2016 08:19:37 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Kui sul on AMD graafikakaart siis freesynci toega päris hea 75hz ips monitor on LG 23MP68VQ, ainult 150. Ma võtsin selle endale teiseks ekraaniks just mängimiseks ja vahe on märgatav võrreldes U2 ... |
teema: Battlefield 1 |
Revilo
vastuseid: 2839
vaadatud: 720136
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.09.2016 16:51:46 pealkiri: Battlefield 1 |
...See nurgatagant kuuli saamine on lag...
Võib ka kehva monitor/telekas olla:
https://youtu.be/2tAq6-7Ldic?t=32 |
teema: Millised kõrvaklapid? |
Revilo
vastuseid: 5662
vaadatud: 1514539
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 05.08.2016 21:03:12 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
| Kas kellelegi HyperX Cloud II omanikest tundub ka, et heli kvaliteet läbi USB on kehvem kui otse? 7.1 3d heli emulatsioon peal või mitte, mulle tundub, et see "internal soundcard" kõrvaklappidel te ... |
teema: Win 7 ei käivitu. |
Revilo
vastuseid: 19
vaadatud: 8537
|
foorum: Microsoft postitatud: 05.08.2016 12:57:36 pealkiri: Win 7 ei käivitu. |
Ja valin windowsi install parandamise.
miks see valik? kui on niigi tühi masin, siis alati kindlam uus ja puhas install teha (installi käigus ketas/kettad formattida, et vanast Win-ist kuskile ... |
teema: Millised kõrvaklapid? |
Revilo
vastuseid: 5662
vaadatud: 1514539
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 05.08.2016 12:47:56 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
| Kas kellelegi HyperX Cloud II omanikest tundub ka, et heli kvaliteet läbi USB on kehvem kui otse? 7.1 3d heli emulatsioon peal või mitte, mulle tundub, et see "internal soundcard" kõrvaklappidel te ... |
teema: Mikrofon püüab ainult arvuti heli. |
Revilo
vastuseid: 20
vaadatud: 10457
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 25.07.2016 18:57:23 pealkiri: Mikrofon püüab ainult arvuti heli. |
Vaata endal Sound Devices üle ja seal mis on default device ja default communication device ning vaata seal kas kõik device-id on seletatavad.
Edit: windows + R ja commandlineile mmsys.cpl |
teema: 3DMark Time Spy skoorid |
Revilo
vastuseid: 352
vaadatud: 177532
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.07.2016 19:22:42 pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid |
2535p
Cpu: FX 8350@stock
GPU: Sapphire Nitro R9 380 4GB@stock
Videokaardi driver pole küll kõige uuem.
http://www.3dmark.com/3dm/13237326
Mul cpu on i5-4570S
GPU: MSI r9 380 stock(core: 98 ... |
teema: vajalikud koodekid filmidele |
Revilo
vastuseid: 23
vaadatud: 10476
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.03.2016 23:42:36 pealkiri: Re: vajalikud koodekid filmidele |
...Nagu ütles herr Hannibal kunagi, koodekpakid unustage ära.
Huvipärast mis häda on codecpackidega? Ise olen k-lite kasutand alati ja pole kunagi installeris mingit adwarei olnud ning väga ... |
teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
Revilo
vastuseid: 2614
vaadatud: 689624
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.01.2016 10:28:15 pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
nvidial ja intelil on ju praegu ~80% turust. Pakun, et keegi, ei Intel ega nVidia, ei taha monopoli teket, sest sellega kaasneb igast muud jura(seadused).
Ega AMD kuhugi ei kao.
Seost monopoli ja t ... |
teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
Revilo
vastuseid: 2614
vaadatud: 689624
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.01.2016 20:05:41 pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
| See aasta on siis kriitiline hetk - kas AMD teeb comebacki või Intel ja Nvidia saavad monopolideks, kui see juhtub siis ilmselt arvutite areng võtab suuna Applei stiilis täislahenduste poole. Intel ... |
teema: Elite: Dangerous |
Revilo
vastuseid: 443
vaadatud: 131176
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.01.2016 15:31:07 pealkiri: Elite: Dangerous |
| Kuidas pidurdada? On tavaline kiirus, siis süsteemi kiirus ja siis hyperjump. Tulen süsteemi. Valin koha kuhu dokkida vaja. Vajutan J ja sõidan lähemale. Lähedal on vaja aeglustada. X mis peaks ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Revilo
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.12.2015 23:51:57 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Selles bundlis ongi ju CUH-1200
Ei see on jah täitsa mõistliku hinnaga arvestades komplekti sisu ja CUH-1200 aga ma siin tahaks näha minimalistlikku komplekti ~300 ümber nagu Nathan Drakei ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Revilo
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.12.2015 22:38:04 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Huvitav kas meil mingit cuh-1200 põhjal soodukas komplekti ei tule? Nagu krt mujal maailmas on Nathan drake collectioniga komplekt nö säästukas ja väga mõistliku hinnaga, miks meil selliseid ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Revilo
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.11.2015 22:52:42 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Kas 1200 seeria PS4 toetab AC wifi standardit, Google-st ei suuda leida vastust.
Negative, vähemalt esimeste tulemuste põhjal...
https://www.google.ee/search?es_sm=122&q=+cuh-1200+5GHz+sup ... |
teema: Assassin's Creed Unity |
Revilo
vastuseid: 446
vaadatud: 92404
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.11.2015 00:54:19 pealkiri: Assassin's Creed Unity |
| Hakkasin ka Unityt mängima PC-l ja tegelt mäng on täiesti normaalne ja nüüd bugivaba aga... Krt võtaks seda ahvi - kui ukse läve juures on vastane siis ta eelistab ukselt ronima hakata, tahtlik ... |
teema: PlayStation 4 vs. Xbox One |
Revilo
vastuseid: 471
vaadatud: 196918
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 29.10.2015 20:19:04 pealkiri: PlayStation 4 vs. Xbox One |
| nad ongi samal pulgal, ps4 riistvara on grammi võrra parem. launchi ajal microsofti PR pani valusalt võssa ja ps4 saavutas eelise... ise näiteks kahetsen xb1 ps4 vastu vahetamist. xb1 eksklusiivid ... |
teema: PlayStation 4 vs. Xbox One |
Revilo
vastuseid: 471
vaadatud: 196918
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 03.10.2015 16:26:50 pealkiri: PlayStation 4 vs. Xbox One |
Miks see midagi muutma peaks? Konkurentsiseadused jne.
Minuarust pole keelatud eriplatvormidel litsentsi eest erihinda küsida (PS4 - OpenBSD), (XboxOne - Windows 10). Microsoft on minuteada isegi ... |
teema: PlayStation 4 vs. Xbox One |
Revilo
vastuseid: 471
vaadatud: 196918
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 03.10.2015 09:12:02 pealkiri: PlayStation 4 vs. Xbox One |
Oi Microsoft ikka kasutab raha eelist korralikult:
http://www.ign.com/articles/2015/10/02/microsoft-buys-havok-from-intel
Huvitav kas nüüd Playstationi mängule Havoki litsentseerimine läheb kal ... |
teema: AMD Pirate Islands aka R-300 seeria videokaardid |
Revilo
vastuseid: 2151
vaadatud: 348572
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.09.2015 20:58:57 pealkiri: AMD Pirate Islands aka R-300 seeria videokaardid |
Pole otseselt R-300 seoses aga kuna antud teema on selles teemas läbi käinud siis:
http://wccftech.com/amd-forms-radeon-technologies-group/
http://wccftech.com/amd-nasdaq-selling-20-percent-shar ... |
teema: Paroolide tagavarakoopia ja taastamise tarkvara |
Revilo
vastuseid: 1
vaadatud: 966
|
foorum: Tarkvara postitatud: 12.09.2015 14:08:23 pealkiri: Paroolide tagavarakoopia ja taastamise tarkvara |
| Keepass2 on päris hea, plugini abiga see topib sul koodid browseris automaatselt lahtritesse ka. Opensource ja multiplatvorm on ka plussideks. Ainult ära andmebaasi logini oma windowsi kontoga seo, ... |
teema: DirectX 12 teema |
Revilo
vastuseid: 403
vaadatud: 128304
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.09.2015 19:17:56 pealkiri: DirectX 12 teema |
| ...cpu töö compute peale ära sokutamise osas peaksid sa ilmselt neidsamu beyond3d teemasid lähemalt lugema. ma nägin mitut üsna tuntud nime seal otse ütlemas, et async compute kasutegur on roh ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Revilo
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.09.2015 16:26:42 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Tänud! Ehk oskad öelda, kas on mingit suurt kakelemist ja trügimist ka ette näha või tasub kohale tulla PS4 jahtima ?
Ega need asjad ei pruugi ilusasti lõppeda jah - https://www.yout ... |
teema: DirectX 12 teema |
Revilo
vastuseid: 403
vaadatud: 128304
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.09.2015 16:03:13 pealkiri: DirectX 12 teema |
Saa aru, et PS4 ei kasuta DirectX, ehk async compute saab suure tõenäosusega juba praegu kasutada ja kasutataksegi. Kui sa tõsiselt arvad, et x86-l põhinev konsool saab 2 aastat peale väljatule ... |
teema: DirectX 12 teema |
Revilo
vastuseid: 403
vaadatud: 128304
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.09.2015 15:23:49 pealkiri: DirectX 12 teema |
| ...shaderite jagamise haldus softis võib olla perf hit kuid võib osutuda ka oluliseks optimeerimisnüansiks. haldus on piisavalt keeruline "funktsioon", et selle rauas tegemisel jäävad piirangud, ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Revilo
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.09.2015 11:50:40 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Kas uued ps4 bundleid saavad ka soodustusi? |
teema: DirectX 12 teema |
Revilo
vastuseid: 403
vaadatud: 128304
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.09.2015 12:13:56 pealkiri: DirectX 12 teema |
Aga ootaks ära siis midagi konkreetsemat?
Hetkel kui AMD`l midagi rohkem näidata siis on rohelistel kisa lahti, võidu otsitakse igasuguseid artikleid mis natukenegi õigustaks NV ämbrit.
O ... |
teema: Pagulaste/immigrantide teema |
Revilo
vastuseid: 11756
vaadatud: 934329
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 27.08.2015 14:08:42 pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema |
Parafraseerides GOTi - meie oleme õigel pool merd.
paraku. meie küsimus on pikas perspektiivis kaitsta endid ja "nende" küsimus on teha ka omale see, mida nad siia võtma tulevad. avalikult ... |
teema: AMD Pirate Islands aka R-300 seeria videokaardid |
Revilo
vastuseid: 2151
vaadatud: 348572
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.08.2015 12:41:06 pealkiri: AMD Pirate Islands aka R-300 seeria videokaardid |
Ja siis tuleb Samsung appi...
Samsung To Commence Mass Production of HBM Memory in Early 2016
http://wccftech.com/samsung-enters-hbm-market-1h-2016-hpc-gpu-ready-hbm-15-tbs-bandwidth-48-gb-vram/
... |
teema: sinu graafikakaartide ajalugu |
Revilo
vastuseid: 2063
vaadatud: 596729
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.08.2015 12:30:27 pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu |
1. Nvidia Riva TNT2 M64 (töötas paar aastat tagasi, sai kahjuks niiskuskahjustuse kütmata toas koos arvutiga)
2. Radeon 9200SE (Selle elukaga sai mängitud Warcraft 3, töötab veel tänapäevalgi ... |
teema: AMD Pirate Islands aka R-300 seeria videokaardid |
Revilo
vastuseid: 2151
vaadatud: 348572
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.08.2015 20:48:20 pealkiri: AMD Pirate Islands aka R-300 seeria videokaardid |
|
| |