|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
Peter
vastuseid: 1903
vaadatud: 322886
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.07.2016 01:33:47 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Sai siis üks vint sebitud.  |
teema: Kommenteerimine: marx001 |
Peter
vastuseid: 72
vaadatud: 11708
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.05.2015 20:01:47 pealkiri: Kommenteerimine: marx001 |
Tomus kiire kauba ja raha vahetus  |
teema: Kommenteerimine: Aista |
Peter
vastuseid: 450
vaadatud: 66651
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2015 21:25:37 pealkiri: Kommenteerimine: Aista |
Sai HDMI kaabel sebitud.  |
teema: Kommenteerimine: kucoch |
Peter
vastuseid: 37
vaadatud: 10565
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2014 00:48:41 pealkiri: Kommenteerimine: kucoch |
Sai ruuteri karp sebitud  |
teema: Kommenteerimine: mazdagirl |
Peter
vastuseid: 19
vaadatud: 9178
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.11.2013 01:06:02 pealkiri: Kommenteerimine: mazdagirl |
Sai siis kah vähe sebitud  |
teema: Kommenteerimine: Mytant |
Peter
vastuseid: 354
vaadatud: 77114
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2013 14:10:47 pealkiri: Kommenteerimine: Mytant |
Sai toitekas sebitud  |
teema: Kommenteerimine: krusu70 |
Peter
vastuseid: 117
vaadatud: 73649
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2013 16:30:47 pealkiri: Kommenteerimine: krusu70 |
 |
teema: Kommenteerimine: sfx |
Peter
vastuseid: 169
vaadatud: 47248
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2013 13:06:54 pealkiri: Kommenteerimine: sfx |
| Ostis telefoni. Igati OK. |
teema: Kommenteerimine: KrizzT |
Peter
vastuseid: 10
vaadatud: 4295
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.05.2012 16:02:37 pealkiri: Kommenteerimine: KrizzT |
| Kiire tehing |
teema: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
Peter
vastuseid: 1656
vaadatud: 386246
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 21.01.2012 11:41:51 pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
see petition on küll ämber, paljud paistab, et ei saa aru kas vastu nupp on acta või petitsiooni vastuSeal petitsioonil arvamuse avaldamine EI ole allkirja/nõusoleku andmine.
Allkirja/nõusolek ... |
teema: 2 usb kaamerat üheaegselt ekraanil? |
Peter
vastuseid: 3
vaadatud: 1703
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.01.2012 14:59:35 pealkiri: 2 usb kaamerat üheaegselt ekraanil? |
Tere
Kas keegi puutunud kokku lahendusega, et 2 pilti oleks võimalik näha nagu digisalvesti puhul
Mingi programmi jupp,mingi lahendus?
Peter |
teema: Kommenteerimine: emty |
Peter
vastuseid: 458
vaadatud: 85525
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2011 23:56:48 pealkiri: Kommenteerimine: emty |
Sain kah hädalisena abi
Puhus raalile elu sisse |
teema: Kommenteerimine: Mais |
Peter
vastuseid: 96
vaadatud: 24416
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2011 13:31:43 pealkiri: Kommenteerimine: Mais |
Kaup kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: sagrilane |
Peter
vastuseid: 50
vaadatud: 5646
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.10.2011 15:10:58 pealkiri: Kommenteerimine: sagrilane |
Kaup kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: kurask |
Peter
vastuseid: 68
vaadatud: 23039
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.10.2011 22:10:30 pealkiri: Kommenteerimine: kurask |
Kaup tuli kenast postiga kohale  |
teema: Kommenteerimine: dixo |
Peter
vastuseid: 98
vaadatud: 28125
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.09.2011 20:38:39 pealkiri: Kommenteerimine: dixo |
Kaup kiire ja korralik
 |
teema: Kommenteerimine: flameas |
Peter
vastuseid: 90
vaadatud: 44798
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.05.2011 00:54:07 pealkiri: Kommenteerimine: flameas |
Igati positiivne.  |
teema: Kommenteerimine: Matti |
Peter
vastuseid: 99
vaadatud: 34381
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.05.2011 11:56:37 pealkiri: Kommenteerimine: Matti |
Sai kah kaupa tehtud  |
teema: Kommenteerimine: krässakas |
Peter
vastuseid: 308
vaadatud: 41944
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2010 22:31:05 pealkiri: Kommenteerimine: krässakas |
Sai telefon soetatud.  |
teema: Kommenteerimine: UrmoZ |
Peter
vastuseid: 225
vaadatud: 58332
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2010 09:30:05 pealkiri: Kommenteerimine: UrmoZ |
| Toimus kiire müügitehing. |
teema: Kommenteerimine: soldat |
Peter
vastuseid: 15
vaadatud: 6760
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2010 22:05:58 pealkiri: Kommenteerimine: soldat |
Diil üteks. et ülikiire.Mälu vahetas omaikku ja istub nüüd minu läpakas.  |
teema: Kommenteerimine: nmk |
Peter
vastuseid: 71
vaadatud: 18661
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2010 00:44:15 pealkiri: Kommenteerimine: nmk |
Sai kah ostetetud.
Tõi koju kätte.  |
teema: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) :: Sülearvutid |
Peter
vastuseid: 474
vaadatud: 131325
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 27.09.2009 02:39:57 pealkiri: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) |
Dell Inspiron 2650.
6-s aastat kohe vanuseks,ikka kestab.
Alati võiks parem olla.Aga asja ajab veel ära.  |
teema: Kommenteerimine: riivo21 |
Peter
vastuseid: 232
vaadatud: 74315
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2009 00:41:04 pealkiri: Kommenteerimine: riivo21 |
Mälud tiksuvad nüüd ilusasti minu läpparis.  |
teema: Kommenteerimine: undead |
Peter
vastuseid: 724
vaadatud: 130402
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2009 00:38:56 pealkiri: Kommenteerimine: undead |
Sai siis kah postiga aku ostetud.Igati OK.  |
teema: Kommenteerimine: Nobody |
Peter
vastuseid: 36
vaadatud: 9062
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2009 00:21:13 pealkiri: Kommenteerimine: Nobody |
Igati positiivne.  |
teema: Kommenteerimine: tahanteada |
Peter
vastuseid: 283
vaadatud: 156474
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2009 20:11:29 pealkiri: Kommenteerimine: tahanteada |
Pani ka minu läpakale pildi ette.Lisas veel mälugi ja veel...
Tänud igatahes.  |
teema: Kommenteerimine: Mardex |
Peter
vastuseid: 408
vaadatud: 63331
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.07.2009 15:55:34 pealkiri: Kommenteerimine: Mardex |
Sai soetatud lpt kaart.  |
teema: Kommenteerimine: NNk2 |
Peter
vastuseid: 207
vaadatud: 58863
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.07.2009 22:41:36 pealkiri: Kommenteerimine: NNk2 |
| Tehing toimus kiirelt.Kaup ja raha vahetasid omanikku vähem kui tunni jooksul. |
teema: Kommenteerimine: wex |
Peter
vastuseid: 123
vaadatud: 39609
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.07.2009 12:11:57 pealkiri: Kommenteerimine: wex |
Tehing toimus kiirelt ja valutult  |
teema: Hinnavaatluse kasutajauuring 2009 (tulemused+ auhinna võitja selgunud!) |
Peter
vastuseid: 373
vaadatud: 78139
|
foorum: Parem HV postitatud: 01.06.2009 01:53:26 pealkiri: Hinnavaatluse kasutajauuring 2009 (tulemused+ auhinna võitja selgunud!) |
Ja penskarid on jälle mängust väljas  |
teema: Kommenteerimine: WerteX |
Peter
vastuseid: 373
vaadatud: 92710
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.05.2009 19:30:48 pealkiri: Kommenteerimine: WerteX |
Kaup tuli veel enne teele,kui raha.  |
teema: Kommenteerimine: JT17 |
Peter
vastuseid: 113
vaadatud: 28966
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2009 19:25:50 pealkiri: Kommenteerimine: JT17 |
| Omaltpoolt kah positiivne ära. |
teema: Kommenteerimine: kännuämmelg |
Peter
vastuseid: 242
vaadatud: 136618
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2009 01:31:23 pealkiri: Kommenteerimine: kännuämmelg |
Ikka jälle positiivne.
Raha tuli nagu õlitatud välk. |
teema: Kuidas ekulda/paypali krediiti eestis saada? |
Peter
vastuseid: 53
vaadatud: 13150
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 27.01.2009 23:24:09 pealkiri: Kuidas ekulda/paypali krediiti eestis saada? |
| sellest ma polegi päris täpselt aru saanud mida Paypal aktsepteerib. kui kaardi nurgas Visa logo, siis sobib? Magnet on mul MasterCard ja siiani on PayPal sellega seotud. Tavalisel deebetkaardil Vis ... |
teema: WiFit varastanud mees arreteeriti |
Peter
vastuseid: 117
vaadatud: 60677
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 27.01.2009 11:48:02 pealkiri: WiFit varastanud mees arreteeriti |
| Peter: Kui ma avastan Sinu võrgu oma toas, siis saan ma Su kohtusse kaevata sellega, et Sa kasutad liialt tugevat saatevõimsust ning et Sinu tehnika poolt kiiratav, liialt tugev signaal, põhjustab ... |
teema: WiFit varastanud mees arreteeriti |
Peter
vastuseid: 117
vaadatud: 60677
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 25.01.2009 22:11:36 pealkiri: WiFit varastanud mees arreteeriti |
Tere.
Hakkame ikka otsast peale.
Ilma peremehe loata on keelatud.Kui ma olen loa andnud andke minna.
Ei pea ju olema eriline spetsialist,et arvutit ja internetti kasutada.Kui võtan ühenduse,tuleb ... |
teema: Kuidas ekulda/paypali krediiti eestis saada? |
Peter
vastuseid: 53
vaadatud: 13150
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 15.01.2009 01:00:19 pealkiri: Kuidas ekulda/paypali krediiti eestis saada? |
| PayPal aksepteerib ka Sampo kulddeebetkaarti.Ostnud nii Saksast USAst Hollandist Prantsusmaalt Venemaalt |
teema: Kommenteerimine: commer |
Peter
vastuseid: 927
vaadatud: 257723
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.01.2009 21:39:20 pealkiri: Kommenteerimine: commer |
Ikka positiivne  |
teema: Kommenteerimine: KriXksu |
Peter
vastuseid: 39
vaadatud: 12252
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2008 17:31:06 pealkiri: Kommenteerimine: KriXksu |
Kui raha saadeti tuli kaart vastu saata.Igati bro.  |
teema: Kommenteerimine: tont23 |
Peter
vastuseid: 127
vaadatud: 43386
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2008 00:53:26 pealkiri: Kommenteerimine: tont23 |
 |
teema: VIVO-Video Out?? |
Peter
vastuseid: 2
vaadatud: 1041
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.08.2008 00:40:48 pealkiri: VIVO-Video Out?? |
Tänud  |
teema: Kommenteerimine: tomm2n |
Peter
vastuseid: 158
vaadatud: 45792
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.08.2008 00:38:04 pealkiri: Kommenteerimine: tomm2n |
Vast mõlemad rahul  |
teema: VIVO-Video Out?? |
Peter
vastuseid: 2
vaadatud: 1041
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.08.2008 00:28:19 pealkiri: VIVO-Video Out?? |
Küsiks siis ,et kas VIVO auku võib pista ka ka otse video out kaabli?
Aitäh. |
teema: Kommenteerimine: Wiltz |
Peter
vastuseid: 274
vaadatud: 132930
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2008 18:21:42 pealkiri: Kommenteerimine: Wiltz |
Sai kah ostetud  |
teema: Kommenteerimine: Evil1923 |
Peter
vastuseid: 241
vaadatud: 80624
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.07.2008 00:11:12 pealkiri: Kommenteerimine: Evil1923 |
Igati positiivne  |
teema: Biosi kivi nr? |
Peter
vastuseid: 4
vaadatud: 1786
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 11.07.2008 21:52:36 pealkiri: Biosi kivi nr? |
Vanadusest silm töntsks ja selg kangeks jäänud.
Tänud . |
teema: Biosi kivi nr? |
Peter
vastuseid: 4
vaadatud: 1786
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 11.07.2008 00:17:27 pealkiri: Biosi kivi nr? |
Tegu siis P5WD-2 -ga
http://www.asus.com/prog_content/middle_enlargement.aspx?model=550
Kivi siis flopi peal |
teema: Biosi kivi nr? |
Peter
vastuseid: 4
vaadatud: 1786
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 10.07.2008 23:00:45 pealkiri: Biosi kivi nr? |
Tere.
Et siis kuidas saada teada biosi kivi numbrit?Ei tahaks nagu radikat maha katkuda.Tegemist siis AMI kiviga. |
teema: Probleem biosi updatega |
Peter
vastuseid: 12
vaadatud: 3406
|
foorum: Protsessorid postitatud: 08.07.2008 22:37:01 pealkiri: Probleem biosi updatega |
Vastaks samaga.
Juba slot I plaatidest saadik edukalt wini all fläshitud.  |
| |