Avaleht
otsing leidis 129 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
Peter

vastuseid: 1903
vaadatud: 322886

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2016 01:33:47   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Sai siis üks vint sebitud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: marx001
Peter

vastuseid: 72
vaadatud: 11708

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.05.2015 20:01:47   pealkiri: Kommenteerimine: marx001
Tomus kiire kauba ja raha vahetus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Aista
Peter

vastuseid: 450
vaadatud: 66651

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2015 21:25:37   pealkiri: Kommenteerimine: Aista
Sai HDMI kaabel sebitud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kucoch
Peter

vastuseid: 37
vaadatud: 10565

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2014 00:48:41   pealkiri: Kommenteerimine: kucoch
Sai ruuteri karp sebitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mazdagirl
Peter

vastuseid: 19
vaadatud: 9178

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.11.2013 01:06:02   pealkiri: Kommenteerimine: mazdagirl
Sai siis kah vähe sebitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mytant
Peter

vastuseid: 354
vaadatud: 77114

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2013 14:10:47   pealkiri: Kommenteerimine: Mytant
Sai toitekas sebitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: krusu70
Peter

vastuseid: 117
vaadatud: 73649

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2013 16:30:47   pealkiri: Kommenteerimine: krusu70
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sfx
Peter

vastuseid: 169
vaadatud: 47248

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2013 13:06:54   pealkiri: Kommenteerimine: sfx
Ostis telefoni. Igati OK.
  teema: Kommenteerimine: KrizzT
Peter

vastuseid: 10
vaadatud: 4295

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.05.2012 16:02:37   pealkiri: Kommenteerimine: KrizzT
Kiire tehing
  teema: Üleskutse: Ei ACTA'le!
Peter

vastuseid: 1656
vaadatud: 386246

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 21.01.2012 11:41:51   pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le!
see petition on küll ämber, paljud paistab, et ei saa aru kas vastu nupp on acta või petitsiooni vastuSeal petitsioonil arvamuse avaldamine EI ole allkirja/nõusoleku andmine.

Allkirja/nõusolek ...
  teema: 2 usb kaamerat üheaegselt ekraanil?
Peter

vastuseid: 3
vaadatud: 1703

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.01.2012 14:59:35   pealkiri: 2 usb kaamerat üheaegselt ekraanil?
Tere
Kas keegi puutunud kokku lahendusega, et 2 pilti oleks võimalik näha nagu digisalvesti puhul
Mingi programmi jupp,mingi lahendus?

Peter
  teema: Kommenteerimine: emty
Peter

vastuseid: 458
vaadatud: 85525

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2011 23:56:48   pealkiri: Kommenteerimine: emty
Sain kah hädalisena abi
Puhus raalile elu sisse
  teema: Kommenteerimine: Mais
Peter

vastuseid: 96
vaadatud: 24416

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2011 13:31:43   pealkiri: Kommenteerimine: Mais
Kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sagrilane
Peter

vastuseid: 50
vaadatud: 5646

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.10.2011 15:10:58   pealkiri: Kommenteerimine: sagrilane
Kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kurask
Peter

vastuseid: 68
vaadatud: 23039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.10.2011 22:10:30   pealkiri: Kommenteerimine: kurask
Kaup tuli kenast postiga kohale thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: dixo
Peter

vastuseid: 98
vaadatud: 28125

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2011 20:38:39   pealkiri: Kommenteerimine: dixo
Kaup kiire ja korralik
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: flameas
Peter

vastuseid: 90
vaadatud: 44798

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.05.2011 00:54:07   pealkiri: Kommenteerimine: flameas
Igati positiivne. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Matti
Peter

vastuseid: 99
vaadatud: 34381

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.05.2011 11:56:37   pealkiri: Kommenteerimine: Matti
Sai kah kaupa tehtud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: krässakas
Peter

vastuseid: 308
vaadatud: 41944

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2010 22:31:05   pealkiri: Kommenteerimine: krässakas
Sai telefon soetatud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: UrmoZ
Peter

vastuseid: 225
vaadatud: 58332

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2010 09:30:05   pealkiri: Kommenteerimine: UrmoZ
Toimus kiire müügitehing.
  teema: Kommenteerimine: soldat
Peter

vastuseid: 15
vaadatud: 6760

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2010 22:05:58   pealkiri: Kommenteerimine: soldat
Diil üteks. et ülikiire.Mälu vahetas omaikku ja istub nüüd minu läpakas. icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: nmk
Peter

vastuseid: 71
vaadatud: 18661

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2010 00:44:15   pealkiri: Kommenteerimine: nmk
Sai kah ostetetud.
Tõi koju kätte. icon_biggrin.gif
  teema: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) :: Sülearvutid
Peter

vastuseid: 474
vaadatud: 131325

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 27.09.2009 02:39:57   pealkiri: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus)
Dell Inspiron 2650.
6-s aastat kohe vanuseks,ikka kestab.
Alati võiks parem olla.Aga asja ajab veel ära. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: riivo21
Peter

vastuseid: 232
vaadatud: 74315

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2009 00:41:04   pealkiri: Kommenteerimine: riivo21
Mälud tiksuvad nüüd ilusasti minu läpparis. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: undead
Peter

vastuseid: 724
vaadatud: 130402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2009 00:38:56   pealkiri: Kommenteerimine: undead
Sai siis kah postiga aku ostetud.Igati OK. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Nobody
Peter

vastuseid: 36
vaadatud: 9062

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2009 00:21:13   pealkiri: Kommenteerimine: Nobody
Igati positiivne. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tahanteada
Peter

vastuseid: 283
vaadatud: 156474

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.08.2009 20:11:29   pealkiri: Kommenteerimine: tahanteada
Pani ka minu läpakale pildi ette.Lisas veel mälugi ja veel...
Tänud igatahes. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mardex
Peter

vastuseid: 408
vaadatud: 63331

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.07.2009 15:55:34   pealkiri: Kommenteerimine: Mardex
Sai soetatud lpt kaart. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: NNk2
Peter

vastuseid: 207
vaadatud: 58863

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.07.2009 22:41:36   pealkiri: Kommenteerimine: NNk2
Tehing toimus kiirelt.Kaup ja raha vahetasid omanikku vähem kui tunni jooksul.
  teema: Kommenteerimine: wex
Peter

vastuseid: 123
vaadatud: 39609

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.07.2009 12:11:57   pealkiri: Kommenteerimine: wex
Tehing toimus kiirelt ja valutult thumbs_up.gif
  teema: Hinnavaatluse kasutajauuring 2009 (tulemused+ auhinna võitja selgunud!)
Peter

vastuseid: 373
vaadatud: 78139

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 01.06.2009 01:53:26   pealkiri: Hinnavaatluse kasutajauuring 2009 (tulemused+ auhinna võitja selgunud!)
Ja penskarid on jälle mängust väljas icon_cry.gif
  teema: Kommenteerimine: WerteX
Peter

vastuseid: 373
vaadatud: 92710

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.05.2009 19:30:48   pealkiri: Kommenteerimine: WerteX
Kaup tuli veel enne teele,kui raha. icon_redface.gif
  teema: Kommenteerimine: JT17
Peter

vastuseid: 113
vaadatud: 28966

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2009 19:25:50   pealkiri: Kommenteerimine: JT17
Omaltpoolt kah positiivne ära.
  teema: Kommenteerimine: kännuämmelg
Peter

vastuseid: 242
vaadatud: 136618

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2009 01:31:23   pealkiri: Kommenteerimine: kännuämmelg
Ikka jälle positiivne.
Raha tuli nagu õlitatud välk.
  teema: Kuidas ekulda/paypali krediiti eestis saada?
Peter

vastuseid: 53
vaadatud: 13150

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 27.01.2009 23:24:09   pealkiri: Kuidas ekulda/paypali krediiti eestis saada?
sellest ma polegi päris täpselt aru saanud mida Paypal aktsepteerib. kui kaardi nurgas Visa logo, siis sobib? Magnet on mul MasterCard ja siiani on PayPal sellega seotud. Tavalisel deebetkaardil Vis ...
  teema: WiFit varastanud mees arreteeriti
Peter

vastuseid: 117
vaadatud: 60677

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 27.01.2009 11:48:02   pealkiri: WiFit varastanud mees arreteeriti
Peter: Kui ma avastan Sinu võrgu oma toas, siis saan ma Su kohtusse kaevata sellega, et Sa kasutad liialt tugevat saatevõimsust ning et Sinu tehnika poolt kiiratav, liialt tugev signaal, põhjustab ...
  teema: WiFit varastanud mees arreteeriti
Peter

vastuseid: 117
vaadatud: 60677

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 25.01.2009 22:11:36   pealkiri: WiFit varastanud mees arreteeriti
Tere.
Hakkame ikka otsast peale.
Ilma peremehe loata on keelatud.Kui ma olen loa andnud andke minna.
Ei pea ju olema eriline spetsialist,et arvutit ja internetti kasutada.Kui võtan ühenduse,tuleb ...
  teema: Kuidas ekulda/paypali krediiti eestis saada?
Peter

vastuseid: 53
vaadatud: 13150

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 15.01.2009 01:00:19   pealkiri: Kuidas ekulda/paypali krediiti eestis saada?
PayPal aksepteerib ka Sampo kulddeebetkaarti.Ostnud nii Saksast USAst Hollandist Prantsusmaalt Venemaalt
  teema: Kommenteerimine: commer
Peter

vastuseid: 927
vaadatud: 257723

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.01.2009 21:39:20   pealkiri: Kommenteerimine: commer
Ikka positiivne icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: KriXksu
Peter

vastuseid: 39
vaadatud: 12252

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.10.2008 17:31:06   pealkiri: Kommenteerimine: KriXksu
Kui raha saadeti tuli kaart vastu saata.Igati bro. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tont23
Peter

vastuseid: 127
vaadatud: 43386

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2008 00:53:26   pealkiri: Kommenteerimine: tont23
thumbs_up.gif
  teema: VIVO-Video Out??
Peter

vastuseid: 2
vaadatud: 1041

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.08.2008 00:40:48   pealkiri: VIVO-Video Out??
Tänud beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: tomm2n
Peter

vastuseid: 158
vaadatud: 45792

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.08.2008 00:38:04   pealkiri: Kommenteerimine: tomm2n
Vast mõlemad rahul icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: VIVO-Video Out??
Peter

vastuseid: 2
vaadatud: 1041

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.08.2008 00:28:19   pealkiri: VIVO-Video Out??
Küsiks siis ,et kas VIVO auku võib pista ka ka otse video out kaabli?
Aitäh.
  teema: Kommenteerimine: Wiltz
Peter

vastuseid: 274
vaadatud: 132930

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2008 18:21:42   pealkiri: Kommenteerimine: Wiltz
Sai kah ostetud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Evil1923
Peter

vastuseid: 241
vaadatud: 80624

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.07.2008 00:11:12   pealkiri: Kommenteerimine: Evil1923
Igati positiivne thumbs_up.gif
  teema: Biosi kivi nr?
Peter

vastuseid: 4
vaadatud: 1786

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 11.07.2008 21:52:36   pealkiri: Biosi kivi nr?
thumbs_up.gif

Vanadusest silm töntsks ja selg kangeks jäänud.

Tänud .
  teema: Biosi kivi nr?
Peter

vastuseid: 4
vaadatud: 1786

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 11.07.2008 00:17:27   pealkiri: Biosi kivi nr?
Tegu siis P5WD-2 -ga
http://www.asus.com/prog_content/middle_enlargement.aspx?model=550

Kivi siis flopi peal
  teema: Biosi kivi nr?
Peter

vastuseid: 4
vaadatud: 1786

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 10.07.2008 23:00:45   pealkiri: Biosi kivi nr?
Tere.
Et siis kuidas saada teada biosi kivi numbrit?Ei tahaks nagu radikat maha katkuda.Tegemist siis AMI kiviga.
  teema: Probleem biosi updatega
Peter

vastuseid: 12
vaadatud: 3406

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 08.07.2008 22:37:01   pealkiri: Probleem biosi updatega
Vastaks samaga.
Juba slot I plaatidest saadik edukalt wini all fläshitud. thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.