Avaleht
otsing leidis 1075 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema:  M: MacBook (Retina, 12-inch, Early 2016) A1534 M3 256GB SSD :: Sülearvutid 11" - 12,5" ekraan
GTR

vastuseid: 2
vaadatud: 151

sõnumfoorum: Apple toodete ost/müük/vahetus   postitatud: 24.06.2026 16:49:45   pealkiri:  M: MacBook (Retina, 12-inch, Early 2016) A1534 M3 256GB SSD :: Sülearvutid 11" - 12,5" ekraan
Müüa MacBook (Retina, 12-inch, Early 2016) A1534 M3 256GB SSD
Arvuti töötab hästi, ekraan korras.
Aku vajab vahetust, ei lae üldse(service recommended). Laadijat kaasa anda ei ole.
Reset teht ...
  teema: M: Raspberry Pi 4 Model B 4GB :: Lauaarvutid
GTR

vastuseid: 2
vaadatud: 325

sõnumfoorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus   postitatud: 12.06.2026 21:02:49   pealkiri: M: Raspberry Pi 4 Model B 4GB :: Lauaarvutid
Müügiks Raspberry Pi Model B 4GB RAM
Kaasa tuleb microHDMI->HDMI, toiteadapter ja 16GB SanDisk Edge A1, Class 10 MicroSD.

AH:50€
OK:75€

https://www.upload.ee/image/19437702/IMG_202606 ...
  teema: Kommenteerimine: rutrArtur
GTR

vastuseid: 5
vaadatud: 1514

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2026 20:18:18   pealkiri: Kommenteerimine: rutrArtur
Ostis PSU.
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kremka
GTR

vastuseid: 78
vaadatud: 24858

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.11.2025 20:52:10   pealkiri: Kommenteerimine: Kremka
Ostis mälud, kiire tehing.
Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: furious_drawer
GTR

vastuseid: 115
vaadatud: 24988

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2025 20:14:36   pealkiri: Kommenteerimine: furious_drawer
Ostsin klaviatuuri, kõik hästi. Soovitan! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Miccer
GTR

vastuseid: 1600
vaadatud: 166341

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.06.2025 17:59:18   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Ostsin protsessori, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: margusten
GTR

vastuseid: 14
vaadatud: 6101

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2025 12:02:13   pealkiri: Kommenteerimine: margusten
Ostis prose jahuti. Kõik ok! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Vitman
GTR

vastuseid: 325
vaadatud: 54911

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.05.2025 19:50:00   pealkiri: Kommenteerimine: Vitman
Ostsin jahuti, kõik OK! thumbs_up.gif
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
GTR

vastuseid: 6796
vaadatud: 1180643

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 15.01.2025 16:22:36   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
,
Freezer 36
https://arvutitark.ee/arvutikomponendid/jahutid/protsessori-jahutid/cpc-arctic-freezer-36-a-rgb-white-1355081

Ise tellisin otse Arcticu lehelt, tuli ~nädalaga (oli sel hetkel odava ...
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
GTR

vastuseid: 6796
vaadatud: 1180643

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 15.01.2025 15:48:01   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Plaan Prism Wraith RGB välja vahetada. Päris lärmakas ja kuum ikkagi full loadis.
Hetkel asub see R5 3600 peal aga plaan on 5700/5800X3D vastu välja vahetada mingiaeg.

Korpus toetab max 160mm ...
  teema: Kommenteerimine: pruuli555
GTR

vastuseid: 54
vaadatud: 15907

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2024 09:50:32   pealkiri: Kommenteerimine: pruuli555
Ostis prose ja jahutuse. Jahutusega oli küll väike probleem kuid kõik lahenes.
Mõistlik HV'lane, soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Telia Koduinternet
GTR

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697336

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.06.2023 11:12:14   pealkiri: Telia Koduinternet
Praegune dg301 hakkab saba andma ja vaja uut. Kas vaadata ed500 või x2 poole? Või üldse midagi muud?
  teema: Kommenteerimine: maxfox04
GTR

vastuseid: 300
vaadatud: 87531

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2022 18:27:16   pealkiri: Kommenteerimine: maxfox04
Ostis katkise läpaka, kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
GTR

vastuseid: 9935
vaadatud: 2785100

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.03.2022 13:44:16   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
On kellelgi silma hakanud kas keegi Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G mudelit ka juba müüb? Note 11 ja Note 11 lite on saadaval aga Pro'd ei ole kusagil märganud.
  teema: Kommenteerimine: amd phenom
GTR

vastuseid: 553
vaadatud: 81700

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2022 16:51:58   pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom
ostis katkise videokaardi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: hkurujo88r
GTR

vastuseid: 125
vaadatud: 48677

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.01.2022 19:32:03   pealkiri: Kommenteerimine: hkurujo88r
Ostsin SSD, positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Edz
GTR

vastuseid: 151
vaadatud: 48407

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2021 00:40:21   pealkiri: Kommenteerimine: Edz
Ostsin mälu, igati positiivne tehing thumbs_up.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
GTR

vastuseid: 2442
vaadatud: 495963

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 28.10.2021 10:38:59   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Ei ole vist päris õige teema aga keegi ehk oskab öelda kus kohast leiaks sellise "kruvi"?
Endal kõik koha üle vaadatud ning taolist igatahes ei leidnud kahjuks.

https://www.upload.ee/image/13 ...
  teema: Kommenteerimine: p33rs6
GTR

vastuseid: 448
vaadatud: 147515

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.10.2021 15:32:03   pealkiri: Kommenteerimine: p33rs6
Ostsin videokaardi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Jman
GTR

vastuseid: 228
vaadatud: 43389

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.03.2021 10:25:19   pealkiri: Kommenteerimine: Jman
Ostis sülearvuti, tehing oli thumbs_up.gif
  teema: USA tehnohiiud asusid suhtlusvõrgustikku Parler marginaliseerima
GTR

vastuseid: 126
vaadatud: 67411

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 12.01.2021 12:23:10   pealkiri: USA tehnohiiud asusid suhtlusvõrgustikku Parler marginaliseerima
Ei ole Bideni ega Trumpi poolehoidja.
Samas see mis toimunud on paneb kukalt kratsima küll.

Praegu paistab küll, et vasak pool üritab igal võimalusel paremat poolt vaigistada ning maha teha.
...
  teema: Kommenteerimine: Imperia
GTR

vastuseid: 7
vaadatud: 2383

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.10.2020 13:37:59   pealkiri: Kommenteerimine: Imperia
Ostsin arvuti, kõik toimib thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: indre329
GTR

vastuseid: 749
vaadatud: 304510

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2020 20:20:25   pealkiri: Kommenteerimine: indre329
Ostsin gpu, kõik väga bueno thumbs_up.gif
  teema: Selgus eestlaste lemmik teleribränd (lisatud küsitlus)
GTR

vastuseid: 15
vaadatud: 5586

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 16.10.2019 10:38:56   pealkiri: Selgus eestlaste lemmik teleribränd (lisatud küsitlus)
Päris OLED rahakotile peale ei hakanud. Sai võetud LG 55SK8100PLA 55" ... siiamaani rahul ning saab ka ilusti arvutiga ühendades mõned mängud ära mängida(120hz*)
  teema: FIFA 19
GTR

vastuseid: 361
vaadatud: 86682

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.09.2019 10:39:31   pealkiri: FIFA 19
, üle 100eur küll ei raatsiks ja selle 100 euriga ei saa põmst sittagi icon_biggrin.gif... fifa punnide eest saadav kasu on ikka naeruväärne... eks ma selle FIFA 16-19 vahemikus ikka panin ka 500+eur punnide p ...
  teema: FIFA 19
GTR

vastuseid: 361
vaadatud: 86682

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.09.2019 10:22:14   pealkiri: FIFA 19
, pausi ei tee, lõpetan heaga icon_biggrin.gif
Liiga palju peab grindima/aega raiskama seal ja keskpäraste kaartidega ei viitsi vehkida.
lükkad korraliku rulli kohe algul fifa pointside peale ja ongi lebo... ...
  teema: Upload.ee hüpikaknad
GTR

vastuseid: 18
vaadatud: 7028

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 06.06.2019 10:46:16   pealkiri: Upload.ee hüpikaknad
Midagi on tõesti mäda seal.
Nii telefoni brauseri kui ka arvuti brauseriga(millel popupblockerid disabletud) viskab ikka päris jubedaid asju.
Väga ei kannata kasutada, peab vist praeguseks uploa ...
  teema: FIFA 19
GTR

vastuseid: 361
vaadatud: 86682

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.03.2019 16:46:12   pealkiri: FIFA 19
Maitse asi, ise Bonaventurat küll CAMina ei kasutaks, puhas CM materjal mu arust. Gomez peaks asjalik CAM olema, eeldab küll seda, et nii pisike tüüp sobib su stiiliga.
Olen samal arvamusel, Futm ...
  teema: FIFA 19
GTR

vastuseid: 361
vaadatud: 86682

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2019 21:04:50   pealkiri: FIFA 19
Suht sarnane tiim isegi, oli ka sama Mandžukic aga müüsin täna maha kuna pingilt toon pigem 84 Lasagna sisse.

https://i.gyazo.com/87e45db2623d5a2743fd76e3ab35a4de.jpg
  teema: FIFA 19
GTR

vastuseid: 361
vaadatud: 86682

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2019 16:14:36   pealkiri: FIFA 19
Keegi teab soovitada CB positsioonile Serie A Juventusest (saaks pm terve Juve tiimi) olemas CB Benatia, keda sinna kõrvale panna või pole väga mõtet Juve vaadata kui olemas Manolas, Koulibali ja ...
  teema: FIFA 19
GTR

vastuseid: 361
vaadatud: 86682

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.12.2018 01:59:40   pealkiri: FIFA 19
Järele proovitud, netipulga/4g ruuteriga ongi mingi kahtlane delay/lag vahepeal.
Kiirused kõik head aga selle vastu midagi ei aidanud.
  teema: Kommenteerimine: Miccer
GTR

vastuseid: 1600
vaadatud: 166341

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2018 12:49:05   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Ostsin lihtsa mängurikasti, kõik sujus ja igati korralik tehing thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
GTR

vastuseid: 10301
vaadatud: 2682130

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.12.2018 03:06:08   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Pöördun nõu saamiseks siia. Plaanis osta lihtne 4K/UHD teler suuruses 49-55"
Põhisoovideks oleks viisakas OS/SmartTV, piisav reageerimisaeg et saaks ka mängida(PC, PS4) ja hinnaklass 400-450€ ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
GTR

vastuseid: 10301
vaadatud: 2682130

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.12.2018 22:25:37   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Pöördun nõu saamiseks siia. Plaanis osta lihtne 4K/UHD teler suuruses 49-55"
Põhisoovideks oleks viisakas OS/SmartTV, piisav reageerimisaeg et saaks ka mängida(PC, PS4) ja hinnaklass 400-450€ ...
  teema: FIFA 19
GTR

vastuseid: 361
vaadatud: 86682

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2018 20:02:15   pealkiri: FIFA 19
Kuidas seda mängu parem PC peal mängida on: klaveri/ hiirega või puldiga?
Pult 100%, soovitatavalt Xbox One aga kui veidi jamada viitsid ja Xbox One pult kätte ei sobi siis PS4 pult.
  teema: Kommenteerimine: GGertK
GTR

vastuseid: 217
vaadatud: 36309

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.11.2018 22:29:43   pealkiri: Kommenteerimine: GGertK
Müüs hea hinnaga kaks masinat, hetkeseisuga igati positiivne thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
GTR

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264947

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.11.2018 01:02:11   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Ma ei saa üldse aru, miks Tallinn.. Antsla võrgupeod olid ikka üleprahi omal ajal. icon_rolleyes.gif korralda siis Antslas icon_rolleyes.gif
Ta lihtsalt Tartu/Võru kandist ja kaugemale ennast kohale ei ole viitsinud ...
  teema: FIFA 19
GTR

vastuseid: 361
vaadatud: 86682

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.10.2018 12:43:29   pealkiri: FIFA 19
Muutsin just hiljuti formatsiooni 433(4) pealt 41212 peale.
433 ei toitnud enam nii nagu varem.

Tiim selline: https://gyazo.com/47f11ce53ab4dd292ea99f0cb987546a
Hazard 7 chem peal väga ok.
  teema: FIFA 19
GTR

vastuseid: 361
vaadatud: 86682

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.10.2018 12:51:47   pealkiri: FIFA 19
, kell 21:00 on siiamaani saanud. Peale kella keeramist võib olla 20:00.
Õigus jah, see suveaja teema... 21
  teema: FIFA 19
GTR

vastuseid: 361
vaadatud: 86682

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.10.2018 10:23:45   pealkiri: FIFA 19
Esimene weekend tehtud, millal auhinnad kätte saab?
Neljapäeval kell 20:00
  teema: FIFA 18
GTR

vastuseid: 349
vaadatud: 107292

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.08.2018 21:16:32   pealkiri: FIFA 18
, mida see liigaga ühinemine täpsemalt tähendab. Kuskil pannakse mingi liiga kokku ja online friendlys pelab vastastega?
Ma isiklikult pigem mõtlesin, et võimalik suur hulk eestlasi mingisse klu ...
  teema: FIFA 18
GTR

vastuseid: 349
vaadatud: 107292

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.08.2018 20:16:56   pealkiri: FIFA 18
Pro clubsi olen iga aasta päris korralikult mänginud, pro11 liigat teinud jne(1 esimene koht, 1 teine koht).

Kui te uue fifaga pro clubsi alustate ja tahate asja veidi tõsisemalt ka võtta(treen ...
  teema: Kommenteerimine: baanan1504
GTR

vastuseid: 3
vaadatud: 1965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2018 21:05:15   pealkiri: Kommenteerimine: baanan1504
Ostis emaplaadi, kõik sujus hästi. Soovitan thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
GTR

vastuseid: 2149
vaadatud: 555455

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.02.2018 16:24:29   pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
Kas ma saan neid kaste müüa kui läbi mängu punktide eest ostan? Jumala tumba selle kohapealt.
Need sul steam inventory's... saad steam marketis maha müüa.
  teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
GTR

vastuseid: 2149
vaadatud: 555455

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.02.2018 01:15:34   pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
Paugutasin ühe solo FPP üle pika aja. Kirun nüüd iseennast miks ma seda TPP'd niikaua mänginud olen...
Ühtegi sellist poolpidust lasku minu poole ei tehtud kus hacki saaks kahtlustada.
Suur en ...
  teema: FIFA 18
GTR

vastuseid: 349
vaadatud: 107292

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.02.2018 02:16:45   pealkiri: FIFA 18
Mis Fifa 14 viga oli? 17 ja 18 on AIDS'i täis nii, et halb hakkab icon_biggrin.gif Varasemates fifades sai vähemalt huvitavaid tiime kokku panna mitte ei pidanud meta tiimi kokku panema, et võidu nimel sitta jal ...
  teema: Hinnavaatluse 20. juubeli tähistamine 27. jaanuaril Rock Cafe's
GTR

vastuseid: 427
vaadatud: 201355

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 28.01.2018 22:15:32   pealkiri: Hinnavaatluse 20. juubeli tähistamine 27. jaanuaril Rock Cafe's
Mäng, milles ma osaleda ei saanud. icon_cry.gif



icon_lol.gif icon_lol.gif
  teema: Hinnavaatluse 20. juubeli tähistamine 27. jaanuaril Rock Cafe's
GTR

vastuseid: 427
vaadatud: 201355

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 27.01.2018 18:40:48   pealkiri: Hinnavaatluse 20. juubeli tähistamine 27. jaanuaril Rock Cafe's
Kohapeal siis 10€ ja pead tõestama, et oled sul on hv kasutaja?
  teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
GTR

vastuseid: 2149
vaadatud: 555455

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2018 23:51:23   pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
Sain eile 1 killiga top 2, 1vs1 ei suutnud ära teha. Ülejäänud mäng lihtsalt vastaseid ei olnud kusagil.
Tegemist oli duoga ja mu tiimikaaslane sai kohe algul surma.
  teema: Kommenteerimine: Winman
GTR

vastuseid: 1518
vaadatud: 194546

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2018 12:58:02   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Ostsin SSD, kõik ok thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.