|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: H» M: MacBook (Retina, 12-inch, Early 2016) A1534 M3 256GB SSD :: Sülearvutid 11" - 12,5" ekraan |
GTR
vastuseid: 2
vaadatud: 151
|
foorum: Apple toodete ost/müük/vahetus postitatud: 24.06.2026 16:49:45 pealkiri: H» M: MacBook (Retina, 12-inch, Early 2016) A1534 M3 256GB SSD :: Sülearvutid 11" - 12,5" ekraan |
Müüa MacBook (Retina, 12-inch, Early 2016) A1534 M3 256GB SSD
Arvuti töötab hästi, ekraan korras.
Aku vajab vahetust, ei lae üldse(service recommended). Laadijat kaasa anda ei ole.
Reset teht ... |
teema: M: Raspberry Pi 4 Model B 4GB :: Lauaarvutid |
GTR
vastuseid: 2
vaadatud: 325
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 12.06.2026 21:02:49 pealkiri: M: Raspberry Pi 4 Model B 4GB :: Lauaarvutid |
Müügiks Raspberry Pi Model B 4GB RAM
Kaasa tuleb microHDMI->HDMI, toiteadapter ja 16GB SanDisk Edge A1, Class 10 MicroSD.
AH:50€
OK:75€
https://www.upload.ee/image/19437702/IMG_202606 ... |
teema: Kommenteerimine: rutrArtur |
GTR
vastuseid: 5
vaadatud: 1514
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2026 20:18:18 pealkiri: Kommenteerimine: rutrArtur |
Ostis PSU.
 |
teema: Kommenteerimine: Kremka |
GTR
vastuseid: 78
vaadatud: 24858
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2025 20:52:10 pealkiri: Kommenteerimine: Kremka |
Ostis mälud, kiire tehing.
Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: furious_drawer |
GTR
vastuseid: 115
vaadatud: 24988
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2025 20:14:36 pealkiri: Kommenteerimine: furious_drawer |
Ostsin klaviatuuri, kõik hästi. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
GTR
vastuseid: 1600
vaadatud: 166341
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.06.2025 17:59:18 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Ostsin protsessori, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: margusten |
GTR
vastuseid: 14
vaadatud: 6101
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2025 12:02:13 pealkiri: Kommenteerimine: margusten |
Ostis prose jahuti. Kõik ok!  |
teema: Kommenteerimine: Vitman |
GTR
vastuseid: 325
vaadatud: 54911
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.05.2025 19:50:00 pealkiri: Kommenteerimine: Vitman |
Ostsin jahuti, kõik OK!  |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
GTR
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180643
|
foorum: Jahutus postitatud: 15.01.2025 16:22:36 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
,
Freezer 36
https://arvutitark.ee/arvutikomponendid/jahutid/protsessori-jahutid/cpc-arctic-freezer-36-a-rgb-white-1355081
Ise tellisin otse Arcticu lehelt, tuli ~nädalaga (oli sel hetkel odava ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
GTR
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180643
|
foorum: Jahutus postitatud: 15.01.2025 15:48:01 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Plaan Prism Wraith RGB välja vahetada. Päris lärmakas ja kuum ikkagi full loadis.
Hetkel asub see R5 3600 peal aga plaan on 5700/5800X3D vastu välja vahetada mingiaeg.
Korpus toetab max 160mm ... |
teema: Kommenteerimine: pruuli555 |
GTR
vastuseid: 54
vaadatud: 15907
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2024 09:50:32 pealkiri: Kommenteerimine: pruuli555 |
Ostis prose ja jahutuse. Jahutusega oli küll väike probleem kuid kõik lahenes.
Mõistlik HV'lane, soovitan!  |
teema: Telia Koduinternet |
GTR
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697336
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.06.2023 11:12:14 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Praegune dg301 hakkab saba andma ja vaja uut. Kas vaadata ed500 või x2 poole? Või üldse midagi muud? |
teema: Kommenteerimine: maxfox04 |
GTR
vastuseid: 300
vaadatud: 87531
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2022 18:27:16 pealkiri: Kommenteerimine: maxfox04 |
Ostis katkise läpaka, kiire tehing  |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
GTR
vastuseid: 9935
vaadatud: 2785100
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.03.2022 13:44:16 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
| On kellelgi silma hakanud kas keegi Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G mudelit ka juba müüb? Note 11 ja Note 11 lite on saadaval aga Pro'd ei ole kusagil märganud. |
teema: Kommenteerimine: amd phenom |
GTR
vastuseid: 553
vaadatud: 81700
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2022 16:51:58 pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom |
ostis katkise videokaardi  |
teema: Kommenteerimine: hkurujo88r |
GTR
vastuseid: 125
vaadatud: 48677
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2022 19:32:03 pealkiri: Kommenteerimine: hkurujo88r |
Ostsin SSD, positiivne  |
teema: Kommenteerimine: Edz |
GTR
vastuseid: 151
vaadatud: 48407
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2021 00:40:21 pealkiri: Kommenteerimine: Edz |
Ostsin mälu, igati positiivne tehing  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
GTR
vastuseid: 2442
vaadatud: 495963
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.10.2021 10:38:59 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
Ei ole vist päris õige teema aga keegi ehk oskab öelda kus kohast leiaks sellise "kruvi"?
Endal kõik koha üle vaadatud ning taolist igatahes ei leidnud kahjuks.
https://www.upload.ee/image/13 ... |
teema: Kommenteerimine: p33rs6 |
GTR
vastuseid: 448
vaadatud: 147515
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2021 15:32:03 pealkiri: Kommenteerimine: p33rs6 |
Ostsin videokaardi  |
teema: Kommenteerimine: Jman |
GTR
vastuseid: 228
vaadatud: 43389
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2021 10:25:19 pealkiri: Kommenteerimine: Jman |
Ostis sülearvuti, tehing oli  |
teema: USA tehnohiiud asusid suhtlusvõrgustikku Parler marginaliseerima |
GTR
vastuseid: 126
vaadatud: 67411
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 12.01.2021 12:23:10 pealkiri: USA tehnohiiud asusid suhtlusvõrgustikku Parler marginaliseerima |
Ei ole Bideni ega Trumpi poolehoidja.
Samas see mis toimunud on paneb kukalt kratsima küll.
Praegu paistab küll, et vasak pool üritab igal võimalusel paremat poolt vaigistada ning maha teha.
... |
teema: Kommenteerimine: Imperia |
GTR
vastuseid: 7
vaadatud: 2383
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.10.2020 13:37:59 pealkiri: Kommenteerimine: Imperia |
Ostsin arvuti, kõik toimib  |
teema: Kommenteerimine: indre329 |
GTR
vastuseid: 749
vaadatud: 304510
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2020 20:20:25 pealkiri: Kommenteerimine: indre329 |
Ostsin gpu, kõik väga bueno  |
teema: Selgus eestlaste lemmik teleribränd (lisatud küsitlus) |
GTR
vastuseid: 15
vaadatud: 5586
|
foorum: Pressiteated postitatud: 16.10.2019 10:38:56 pealkiri: Selgus eestlaste lemmik teleribränd (lisatud küsitlus) |
| Päris OLED rahakotile peale ei hakanud. Sai võetud LG 55SK8100PLA 55" ... siiamaani rahul ning saab ka ilusti arvutiga ühendades mõned mängud ära mängida(120hz*) |
teema: FIFA 19 |
GTR
vastuseid: 361
vaadatud: 86682
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.09.2019 10:39:31 pealkiri: FIFA 19 |
, üle 100eur küll ei raatsiks ja selle 100 euriga ei saa põmst sittagi ... fifa punnide eest saadav kasu on ikka naeruväärne... eks ma selle FIFA 16-19 vahemikus ikka panin ka 500+eur punnide p ... |
teema: FIFA 19 |
GTR
vastuseid: 361
vaadatud: 86682
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.09.2019 10:22:14 pealkiri: FIFA 19 |
, pausi ei tee, lõpetan heaga
Liiga palju peab grindima/aega raiskama seal ja keskpäraste kaartidega ei viitsi vehkida.
lükkad korraliku rulli kohe algul fifa pointside peale ja ongi lebo... ... |
teema: Upload.ee hüpikaknad |
GTR
vastuseid: 18
vaadatud: 7028
|
foorum: Turvalisus postitatud: 06.06.2019 10:46:16 pealkiri: Upload.ee hüpikaknad |
Midagi on tõesti mäda seal.
Nii telefoni brauseri kui ka arvuti brauseriga(millel popupblockerid disabletud) viskab ikka päris jubedaid asju.
Väga ei kannata kasutada, peab vist praeguseks uploa ... |
teema: FIFA 19 |
GTR
vastuseid: 361
vaadatud: 86682
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.03.2019 16:46:12 pealkiri: FIFA 19 |
Maitse asi, ise Bonaventurat küll CAMina ei kasutaks, puhas CM materjal mu arust. Gomez peaks asjalik CAM olema, eeldab küll seda, et nii pisike tüüp sobib su stiiliga.
Olen samal arvamusel, Futm ... |
teema: FIFA 19 |
GTR
vastuseid: 361
vaadatud: 86682
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.01.2019 21:04:50 pealkiri: FIFA 19 |
Suht sarnane tiim isegi, oli ka sama Mandžukic aga müüsin täna maha kuna pingilt toon pigem 84 Lasagna sisse.
https://i.gyazo.com/87e45db2623d5a2743fd76e3ab35a4de.jpg |
teema: FIFA 19 |
GTR
vastuseid: 361
vaadatud: 86682
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.01.2019 16:14:36 pealkiri: FIFA 19 |
| Keegi teab soovitada CB positsioonile Serie A Juventusest (saaks pm terve Juve tiimi) olemas CB Benatia, keda sinna kõrvale panna või pole väga mõtet Juve vaadata kui olemas Manolas, Koulibali ja ... |
teema: FIFA 19 |
GTR
vastuseid: 361
vaadatud: 86682
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.12.2018 01:59:40 pealkiri: FIFA 19 |
Järele proovitud, netipulga/4g ruuteriga ongi mingi kahtlane delay/lag vahepeal.
Kiirused kõik head aga selle vastu midagi ei aidanud. |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
GTR
vastuseid: 1600
vaadatud: 166341
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2018 12:49:05 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Ostsin lihtsa mängurikasti, kõik sujus ja igati korralik tehing  |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
GTR
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682130
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.12.2018 03:06:08 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Pöördun nõu saamiseks siia. Plaanis osta lihtne 4K/UHD teler suuruses 49-55"
Põhisoovideks oleks viisakas OS/SmartTV, piisav reageerimisaeg et saaks ka mängida(PC, PS4) ja hinnaklass 400-450€
... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
GTR
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682130
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.12.2018 22:25:37 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Pöördun nõu saamiseks siia. Plaanis osta lihtne 4K/UHD teler suuruses 49-55"
Põhisoovideks oleks viisakas OS/SmartTV, piisav reageerimisaeg et saaks ka mängida(PC, PS4) ja hinnaklass 400-450€
... |
teema: FIFA 19 |
GTR
vastuseid: 361
vaadatud: 86682
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2018 20:02:15 pealkiri: FIFA 19 |
Kuidas seda mängu parem PC peal mängida on: klaveri/ hiirega või puldiga?
Pult 100%, soovitatavalt Xbox One aga kui veidi jamada viitsid ja Xbox One pult kätte ei sobi siis PS4 pult. |
teema: Kommenteerimine: GGertK |
GTR
vastuseid: 217
vaadatud: 36309
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.11.2018 22:29:43 pealkiri: Kommenteerimine: GGertK |
Müüs hea hinnaga kaks masinat, hetkeseisuga igati positiivne  |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
GTR
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264947
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.11.2018 01:02:11 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
Ma ei saa üldse aru, miks Tallinn.. Antsla võrgupeod olid ikka üleprahi omal ajal. korralda siis Antslas
Ta lihtsalt Tartu/Võru kandist ja kaugemale ennast kohale ei ole viitsinud ... |
teema: FIFA 19 |
GTR
vastuseid: 361
vaadatud: 86682
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.10.2018 12:43:29 pealkiri: FIFA 19 |
Muutsin just hiljuti formatsiooni 433(4) pealt 41212 peale.
433 ei toitnud enam nii nagu varem.
Tiim selline: https://gyazo.com/47f11ce53ab4dd292ea99f0cb987546a
Hazard 7 chem peal väga ok. |
teema: FIFA 19 |
GTR
vastuseid: 361
vaadatud: 86682
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.10.2018 12:51:47 pealkiri: FIFA 19 |
, kell 21:00 on siiamaani saanud. Peale kella keeramist võib olla 20:00.
Õigus jah, see suveaja teema... 21 |
teema: FIFA 19 |
GTR
vastuseid: 361
vaadatud: 86682
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.10.2018 10:23:45 pealkiri: FIFA 19 |
Esimene weekend tehtud, millal auhinnad kätte saab?
Neljapäeval kell 20:00 |
teema: FIFA 18 |
GTR
vastuseid: 349
vaadatud: 107292
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.08.2018 21:16:32 pealkiri: FIFA 18 |
, mida see liigaga ühinemine täpsemalt tähendab. Kuskil pannakse mingi liiga kokku ja online friendlys pelab vastastega?
Ma isiklikult pigem mõtlesin, et võimalik suur hulk eestlasi mingisse klu ... |
teema: FIFA 18 |
GTR
vastuseid: 349
vaadatud: 107292
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.08.2018 20:16:56 pealkiri: FIFA 18 |
Pro clubsi olen iga aasta päris korralikult mänginud, pro11 liigat teinud jne(1 esimene koht, 1 teine koht).
Kui te uue fifaga pro clubsi alustate ja tahate asja veidi tõsisemalt ka võtta(treen ... |
teema: Kommenteerimine: baanan1504 |
GTR
vastuseid: 3
vaadatud: 1965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2018 21:05:15 pealkiri: Kommenteerimine: baanan1504 |
Ostis emaplaadi, kõik sujus hästi. Soovitan  |
teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
GTR
vastuseid: 2149
vaadatud: 555455
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2018 16:24:29 pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
Kas ma saan neid kaste müüa kui läbi mängu punktide eest ostan? Jumala tumba selle kohapealt.
Need sul steam inventory's... saad steam marketis maha müüa. |
teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
GTR
vastuseid: 2149
vaadatud: 555455
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.02.2018 01:15:34 pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
Paugutasin ühe solo FPP üle pika aja. Kirun nüüd iseennast miks ma seda TPP'd niikaua mänginud olen...
Ühtegi sellist poolpidust lasku minu poole ei tehtud kus hacki saaks kahtlustada.
Suur en ... |
teema: FIFA 18 |
GTR
vastuseid: 349
vaadatud: 107292
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.02.2018 02:16:45 pealkiri: FIFA 18 |
Mis Fifa 14 viga oli? 17 ja 18 on AIDS'i täis nii, et halb hakkab Varasemates fifades sai vähemalt huvitavaid tiime kokku panna mitte ei pidanud meta tiimi kokku panema, et võidu nimel sitta jal ... |
teema: Hinnavaatluse 20. juubeli tähistamine 27. jaanuaril Rock Cafe's |
GTR
vastuseid: 427
vaadatud: 201355
|
foorum: HV üritused postitatud: 28.01.2018 22:15:32 pealkiri: Hinnavaatluse 20. juubeli tähistamine 27. jaanuaril Rock Cafe's |
Mäng, milles ma osaleda ei saanud.
 |
teema: Hinnavaatluse 20. juubeli tähistamine 27. jaanuaril Rock Cafe's |
GTR
vastuseid: 427
vaadatud: 201355
|
foorum: HV üritused postitatud: 27.01.2018 18:40:48 pealkiri: Hinnavaatluse 20. juubeli tähistamine 27. jaanuaril Rock Cafe's |
| Kohapeal siis 10€ ja pead tõestama, et oled sul on hv kasutaja? |
teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
GTR
vastuseid: 2149
vaadatud: 555455
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2018 23:51:23 pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
Sain eile 1 killiga top 2, 1vs1 ei suutnud ära teha. Ülejäänud mäng lihtsalt vastaseid ei olnud kusagil.
Tegemist oli duoga ja mu tiimikaaslane sai kohe algul surma. |
teema: Kommenteerimine: Winman |
GTR
vastuseid: 1518
vaadatud: 194546
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2018 12:58:02 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
Ostsin SSD, kõik ok  |
| |