Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Anton
avatar Kasutajast Anton

HV veteran
liitunud:  18.07.2002
viimane külastus:  23.06.2026 18:28:19
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  2067
[0.04% kõigist / 0.24 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Anton sõnumeid
huvid:  huviline
arvuti:  1.Gigabyte GA-P35-S3, Core2 Quad Q6600, GF 7950 GT jne.
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt Anton
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Anton
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 81 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 2 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Anton ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.07.2023 18:25:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Ostsin jalgratta - kiire ja meeldiv tehing thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002



sõnumpostitatud: 24.03.2023 21:19:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Väga viis!
_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.08.2017 09:01:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Toimus tehing, kõik nii nagu lubatud/kokkulepitud. thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matukaz
HV kasutaja
matukaz

liitunud: 24.05.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.08.2017 08:46:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Sai diili tehtud. Võttis kohe kontakti ja leppisime kokku.

Muhe inimene thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erx
Kreisi kasutaja
erx

liitunud: 29.12.2001



sõnumpostitatud: 18.05.2016 15:23:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Väike mälu diil.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.06.2015 11:20:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Ostis mälu.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.08.2014 14:27:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Ostsin teleka, kõik hea. Meeldiv!
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zebra1
HV veteran
zebra1

liitunud: 09.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.06.2014 08:26:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Kõik OK. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aista
HV Guru
Aista

liitunud: 18.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.05.2014 14:59:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Suruõhku sai müüdud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 451 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veljon
HV kasutaja
veljon

liitunud: 15.01.2006



sõnumpostitatud: 18.01.2014 19:41:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hki
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.01.2014 22:51:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Ostis telefoni. Tänud!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xvc
HV Guru
Xvc

liitunud: 26.02.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.07.2013 22:06:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Kõik ok
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 646
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004



sõnumpostitatud: 24.05.2013 12:58:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Ostis rehvid-veljed. Positiivne. thumbs_up.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mad0x
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004



sõnumpostitatud: 15.02.2013 13:14:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Ostis netipulga. Hea kiire tehing ning probleeme ei esinenud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kammkala
HV kasutaja
Kammkala

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.04.2012 15:46:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Kiire tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
swodoo
HV kasutaja
swodoo

liitunud: 16.02.2004



sõnumpostitatud: 22.02.2012 10:20:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

mõitlik tüüp
_________________
Every thing i do, i do it for you
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.08.2011 18:18:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

meeldiv klient, soovitan thumbs_up.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carbon
HV veteran
carbon

liitunud: 02.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.06.2011 08:20:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Usaldusväärne ärimees, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 283 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.05.2011 22:54:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Ostsin Amino Digiboxi! Kiire ja sujuv tehing. 5 +
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.05.2011 19:24:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Viis pluss beer_yum.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004



sõnumpostitatud: 10.01.2011 21:15:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Äri tehtud, kõik rahul icon_smile.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas6
HV vaatleja
labidas6

liitunud: 02.11.2009



sõnumpostitatud: 01.09.2010 15:37:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Ostsin ruuteri, töötab nii nagu peab. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarmo
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2010 21:42:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Ostis ruuteri. thumbs_up.gif
_________________
Run To The Hills,
Run From Your Wife
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.02.2010 01:23:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

sai 1 kaherattaline vidin ostetud, kõik sujus.
Kommentaarid: 207 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marconi
Kreisi kasutaja
marconi

liitunud: 26.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.12.2009 11:30:31    postituse pealkiri: Juhtmevabad kõrvaklapid vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Korralik ostja.
_________________
Ostan Apple iPhone kiirmüügi hinnaga
Ostan Apple arvuteid kiirmüügi hinnaga
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pejbox
HV kasutaja
pejbox

liitunud: 10.03.2004



sõnumpostitatud: 11.12.2009 15:03:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

ostis pulti. kõik läks kergelt ja kiiresti. thumbs_up.gif
_________________
it's nice to be important, but it's more important to be nice.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.11.2009 19:27:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Ostis kõlarid. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gaurit
HV vaatleja
gaurit

liitunud: 04.08.2005



sõnumpostitatud: 08.09.2009 23:33:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Kokkulepped pidasid. Sain kärmelt toiteploki, töötab.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RE-Loader
HV kasutaja
RE-Loader

liitunud: 17.09.2007



sõnumpostitatud: 10.06.2009 16:34:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Ostis läpaka, korralik ostja! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.06.2009 00:35:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

kiire tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003



sõnumpostitatud: 30.05.2009 13:27:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

ostsin ratta icon_razz.gif
Toodi kohale ka, suured tänud beer_yum.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armin81
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.05.2009 11:02:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Saime videokaardi vahetusega kokkuleppele. Loodan et mõlemad on rahul.
Käest kätte toimus asi nii nagu planeeritud thumbs_up.gif
_________________
Otsid mööblit? Uuri Siit või Siit.
Soovid kolida? Vaata Siia.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mindfreak
HV kasutaja
Mindfreak

liitunud: 08.08.2006



sõnumpostitatud: 31.03.2009 14:29:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Müüsin monitori ja tuli ise järele. Väga viis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002



sõnumpostitatud: 31.03.2009 11:34:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Müüsin kinkekaardi
kõik ok
aga meeles peab pidama, et eesti posti 24 h jutt ei pea alati paika

soovitan soojalt teistelegi
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.09.2008 23:22:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 12.08.2008 09:39:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Kaup tehtud thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.07.2008 08:43:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Ostis vanema läpaka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.07.2008 22:46:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Ostis ühe objektiivi. Positiivne. thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.05.2008 02:04:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Ostis puldi, kõik ok. icon_smile.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004



sõnumpostitatud: 16.03.2008 20:23:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Sai vanem celeron prose müüdud, arvatavasti saab ka arvutis asja tööle thumbs_up.gif
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.01.2008 19:08:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Tellisul mulle 2 vahetükki thumbs_up.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullmeez
HV veteran

liitunud: 19.08.2002



sõnumpostitatud: 29.12.2007 14:30:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Tellis ühe USB ülemineku mulle:) Kõik toimis väga fine!
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.12.2007 17:31:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Kiire äri tehtud, soovitan thumbs_up.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ralph
Kreisi kasutaja
ralph

liitunud: 24.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.09.2007 22:51:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

saatsin mälud, testis ja kandis ilusti raha üle! igati aus ärimees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.08.2007 23:43:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Täitsa asjalik vend, kuna tal oli videokaarti kiirelt vaja siis andis asenduskaardi vastu kuni ma enda uue kaardi saan.
Loodan, et oled kaubaga rahul.

Sõnapidaja mees.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyrus
HV veteran
Cyrus

liitunud: 23.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.06.2007 23:44:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 447 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 403
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HannesH
HV kasutaja
HannesH

liitunud: 01.03.2004



sõnumpostitatud: 18.03.2007 17:50:57    postituse pealkiri: Anton vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

He - hee, julgesin ikka küll raha küsida ja eks sa andsid ka.

Igati asjalik Mees, kaup kiire ja korralik, kindel thumbs_up.gif
_________________
who is general error and why is he reading my harddisk?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 28.02.2007 13:57:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Täiesti usaldusvääärne.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.12.2006 12:50:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Äri ok, usaldusväärne kasutaja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Talumees
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001



sõnumpostitatud: 06.10.2006 09:25:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Anton ]: Positiivne

Ostsin wifi ruuteri, kõik kombes thumbs_up.gif
_________________
Never underestimate the predictability of stupidity.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Anton arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 90% 69 häält
Neutraalne: 6% 5 häält
Negatiivne: 4% 3 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.