|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Samsung monitori remont/mõttekus |
Anton
vastuseid: 1
vaadatud: 1152
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.06.2026 18:29:14 pealkiri: Samsung monitori remont/mõttekus |
Kuskil Mustamäel (TTÜ kandis), oli vanasti miski Samsa seadmete parandustöökoda.
Kuna keegi pole nii kui nii vastanud ja pealkiri sobilik uuriks, kas keegi on kokku puutunud vigaste Samsungi 49" ... |
teema: Kommenteerimine: Ultrraz |
Anton
vastuseid: 250
vaadatud: 137474
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.07.2025 15:28:57 pealkiri: Re: LCD ekraan |
Asi sai korralikult aetud! Soovitan.
14" LCD ekraan läpakale. |
teema: Kommenteerimine: Ultrraz |
Anton
vastuseid: 250
vaadatud: 137474
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.07.2025 15:27:54 pealkiri: LCD ekraan |
| Asi sai korralikult aetud! Soovitan. |
teema: Teema on aegunud |
Anton
vastuseid: 7
vaadatud: 3314
|
foorum: Parem HV postitatud: 18.06.2024 12:05:24 pealkiri: Teema on aegunud |
| 12. Äriteemad aeguvad automaatselt 1 kuu jooksul viimasest postituse muutmisest, või kui teemasse ühtegi postitust pole tehtud. Müügiteema maksimaalseks vanuseks on selle alustamise hetkest 2 kuu ... |
teema: Teema on aegunud |
Anton
vastuseid: 7
vaadatud: 3314
|
foorum: Parem HV postitatud: 18.06.2024 11:12:54 pealkiri: Re: Teema on aegunud |
Mida see tähendab? Tekitasin teema 25.05.24. Kas miskid uued reeglig?
https://www.upload.ee/image/16762953/Miks_nii.jpg
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=847775&highlight=
Teema t ... |
teema: Teema on aegunud |
Anton
vastuseid: 7
vaadatud: 3314
|
foorum: Parem HV postitatud: 18.06.2024 10:05:22 pealkiri: Teema on aegunud |
Mida see tähendab? Tekitasin teema 25.05.24. Kas miskid uued reeglig?
https://www.upload.ee/image/16762953/Miks_nii.jpg |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Anton
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771533
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.02.2024 13:45:10 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Pigem mure, et Android 9.
Telku? Mos regiooni seadistatud? |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Anton
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771533
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.02.2024 11:46:54 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Kas keegi teab, kas Elamusel ETV kanalis juba mingi versioon äpiga eestikeelsed subtiitrid näeb? |
teema: Targa kodu ehitamine |
Anton
vastuseid: 5716
vaadatud: 1509919
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 23.02.2024 11:39:27 pealkiri: tunnipõhiselt |
2025 on juba vaja lugeda veerandtunnipõhiselt.
Vb märg unenägu aga õige pea peaks saama üle API ka eraisikuna tunnipõhiseid andmeid küsida...
2023 Kevad:
Täname Teid pöördumise ee ... |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
Anton
vastuseid: 367
vaadatud: 110610
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.05.2023 18:29:48 pealkiri: Ratas |
| Tuli ja ostis ratta. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Anton
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771533
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.04.2023 10:16:23 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Kuna Elisa Elamuse subtiitrid Android 9-s ei tööta (ETV ja ETV2). |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Anton
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771533
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.04.2023 18:14:58 pealkiri: Teleka Androidi uppimine |
| Kui keeruline võiks olla teleka Android 9 updatamine Android 10-ks? Ilmselt sõltub tootjast. Mobladel ju sai vanasti uuemat Androidi peale lasta. |
teema: Kommenteerimine: blas |
Anton
vastuseid: 78
vaadatud: 35316
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.03.2023 12:48:37 pealkiri: stis teleka |
| Kõik sujus, nagu plaanitud oli. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Anton
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771533
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.03.2023 22:52:32 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Kas miskis app versioonis on ETV- väljamaa filmide subtiitrid Androidis Elamusega olemas? Lubati just kui ammu. |
teema: Ubuntu punased ja valged täpid |
Anton
vastuseid: 7
vaadatud: 10504
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 25.12.2022 15:18:22 pealkiri: Ubuntu punased ja valged täpid |
Sain shift-i ja esc toksides korra arvuti sisselogimiseni ja ka sisse logitud.
Vaatasin sees ringi ja midagi ei midagi taunimisväärset. Kui tegin restardi, pidin sissesaamiseks jälle selle klahvid ... |
teema: Ubuntu punased ja valged täpid |
Anton
vastuseid: 7
vaadatud: 10504
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 22.12.2022 16:40:38 pealkiri: Ubuntu punased ja valged täpid |
| Ei ole kahjuks Ubuntu-ga palju tegelenud, aga installitud sai ja ka töötas. Peale arvuti CMOS patarei vahetamist, ei jõua laadimine enam sisselogimiseni. Lillal ekraail on kirjas Ubuntu ja viis tõ ... |
teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
Anton
vastuseid: 1328
vaadatud: 429376
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 27.11.2022 23:28:41 pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
Intel 8080;
Intel 286+287
Intel 386
Intel 486
Cyrix 586
Pentium 2
igasuguseid pikk nimekiri
AMD Rayzen 2920X |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Anton
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771533
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.10.2022 11:14:50 pealkiri: Veateadete sisu |
| Kas keegi on kuskil märganud veadeatete koodide (näit P402) kirjeldust. Süsteem annab veateateid tihti. Eriti millegi järelvaatamisel. |
teema: Kommenteerimine: Allstar |
Anton
vastuseid: 55
vaadatud: 16711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2022 16:46:46 pealkiri: Mäluklots hahetas omanikku |
| Tehing toimus kokkulepitult. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Anton
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771533
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.10.2022 21:43:01 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Tuli kõne löpuks et äpp nüüd korras. Ja töötab . Mibox vajas toite resu. Kõnes mainiti ka seda
Mida tähendab - Mibox vajas toite resu? Mis resuga see töötab? Mul vaid 720p :- ... |
teema: Kommenteerimine: Y_S |
Anton
vastuseid: 84
vaadatud: 23946
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.10.2022 21:55:10 pealkiri: Ilmajaam Velleman WS1080 |
| Sai müüdud. Asjad laabusid. |
teema: BT ehk sinihamba teema |
Anton
vastuseid: 28
vaadatud: 6736
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.04.2022 10:48:05 pealkiri: BT ehk sinihamba teema |
| No sain ka lõpuks failivahetuse käima. Aeglane tundub jah olevat. Ehk asi selles, et moblas ilmselt bt-4, kuigi arvuti jubin on bt-5. |
teema: BT ehk sinihamba teema |
Anton
vastuseid: 28
vaadatud: 6736
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.04.2022 19:16:38 pealkiri: BT ehk sinihamba teema |
| Kui palju kasutate bt rohkem, kui kõrvaklappide ühendamiseks? Näiteks andmevahetuseks Win arvuti ja mobiili vahel? Ei näe, et seda teemat oleks siin eriti käsitletud. Kirjutan, kuna probleem, et ... |
teema: Kommenteerimine: Mels |
Anton
vastuseid: 2
vaadatud: 173
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.11.2020 22:05:40 pealkiri: Kommenteerimine: Mels |
| Korralik äri! |
teema: Windowsi viga 10016 |
Anton
vastuseid: 0
vaadatud: 2722
|
foorum: Microsoft postitatud: 08.11.2020 00:52:35 pealkiri: Windowsi viga 10016 |
Oskab keegi arvata, mis genereerib sellist viga (iga tunni tagant aga mitte alati). Tulemusena tardub arvuti mingil suvalisel hetkel.
https://www.upload.ee/image/12488775/Viga_10016.jpg |
teema: Line-in sisendi kaudu muusika mängimine läbi PC kõlaritesse. |
Anton
vastuseid: 1
vaadatud: 1775
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 23.05.2020 17:30:30 pealkiri: Line-in sisendi kaudu muusika mängimine läbi PC kõlaritesse. |
| Miskipärast ei saa ma kuidagi teha nii, et ASRock X399 Phantom emaplaadil Line-in sisendisse tulev helu jõuaks arvuti kõlaritesse. Kas nii polegi ette nähtud või on vaja miski programm installida ... |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Anton
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191276
|
foorum: Töövahendus postitatud: 29.04.2020 13:14:11 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
| Selge. Selline küsimus veel, et mis mõttes see analoog ekraan teistsugune on? Tehniliselt sama aga mõni teine tootja või ….? |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Anton
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191276
|
foorum: Töövahendus postitatud: 29.04.2020 08:46:20 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
| Leidsin vaid, et tööaeg paar tundi aga mitte tunni hinda. |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Anton
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191276
|
foorum: Töövahendus postitatud: 28.04.2020 21:31:57 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
| Ja palju koos vahetusega ja uus ekraan? |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Anton
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191276
|
foorum: Töövahendus postitatud: 28.04.2020 20:13:29 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
| Mudel on RM-1118. |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Anton
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191276
|
foorum: Töövahendus postitatud: 26.04.2020 23:04:44 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
| Lumina 955 ekraani vahetus (ämblik) palju võiks maksta? |
teema: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud |
Anton
vastuseid: 1641
vaadatud: 453825
|
foorum: Parem HV postitatud: 28.10.2019 10:05:34 pealkiri: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud |
| See isegi töötab aga ei osanud sellist valikut sealt alt otsida. Minuga on edaspidi kõik korras aga mõni teine võib jällegi jääda kimbatusse. Ehk eks siis otsustagu - on seda laoseisu "kohal" ... |
teema: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud |
Anton
vastuseid: 1641
vaadatud: 453825
|
foorum: Parem HV postitatud: 28.10.2019 00:36:10 pealkiri: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud |
| Ei tööta. Proovi otsida näiteks toiteplokki, mida saaks homme hommikul ostma minna. See annab vaid selle, et kui ühel on tellimine 1-3 päeva ja teisel 2-4 päeva, siis on esimene eespool. Ma peak ... |
teema: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud |
Anton
vastuseid: 1641
vaadatud: 453825
|
foorum: Parem HV postitatud: 27.10.2019 23:55:11 pealkiri: Teeme HV paremaks. |
| Teeks ettepaneku lisada hinnainfo valikusse ka lahter - näita vaid müüjal kohapeal laos olevaid pakkumisi. Teab kuhu tormata, kui kiirelt midagi vaja. |
teema: kilejuhtmega ühenduse taastamine |
Anton
vastuseid: 2
vaadatud: 2214
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 20.05.2019 16:08:42 pealkiri: kilejuhtmega ühenduse taastamine |
| Masin on Peugeot 206. Teine ots läheb LCD sisse. Küllaltki kompaund see LCD. |
teema: kilejuhtmega ühenduse taastamine |
Anton
vastuseid: 2
vaadatud: 2214
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 20.05.2019 14:54:36 pealkiri: kilejuhtmega ühenduse taastamine |
| Tekkis küsimus, et kas keegi on "tagasi kleepinud" LCD display ühenduskaabli elektroonikaplaadile (auto spidomeetris). See juhe oli ilmselt miski juhtiva liimiga tehases kleebitud, kuid nüüdseks k ... |
teema: Kukkumiskindla telefoni ekraan lendas kukkudes sodiks. Elisa eemaldas kodulehelt reklaami ja keeldus algul arvet hüvitamast |
Anton
vastuseid: 40
vaadatud: 11219
|
foorum: Varia postitatud: 14.10.2018 15:23:06 pealkiri: Kukkumiskindla telefoni ekraan lendas kukkudes sodiks. Elisa eemaldas kodulehelt reklaami ja keeldus algul arvet hüvitamast |
Huvitav, kui kukkumis ja veekindel võiks olla mu Ulefone Armor 5 reaalsuses? Niisama vastu maad ei tahaks ka proovimiseks visata  |
teema: Kommenteerimine: infoman123 |
Anton
vastuseid: 198
vaadatud: 51394
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2018 09:03:54 pealkiri: Kommenteerimine: infoman123 |
| Tehing toimus nagu kokku lepitud. |
teema: Ei saa ID-kaardiga HV-sse sisse logitud. |
Anton
vastuseid: 5
vaadatud: 3127
|
foorum: Parem HV postitatud: 19.03.2018 17:52:31 pealkiri: Ei saa ID-kaardiga HV-sse sisse logitud. |
| Njah! tundub, et asi on vist Avasti viirusetõrjes kuidagi. |
teema: Ei saa ID-kaardiga HV-sse sisse logitud. |
Anton
vastuseid: 5
vaadatud: 3127
|
foorum: Parem HV postitatud: 19.03.2018 15:17:14 pealkiri: Ei saa ID-kaardiga HV-sse sisse logitud. |
| Milles võiks jama olla, et ei saa mitmest/ühestki arvutist HV-sse ID kaardiga sisse logitud. Teatatakse, et ID kaardi viga !?! Seda nii W7, kui W10 ja suvalise browseriga. Niisama (nimi+parool) saan ... |
teema: Hinnavaatluse 20. juubeli tähistamine 27. jaanuaril Rock Cafe's |
Anton
vastuseid: 427
vaadatud: 201313
|
foorum: HV üritused postitatud: 20.01.2018 01:43:00 pealkiri: Hinnavaatluse 20. juubeli tähistamine 27. jaanuaril Rock Cafe's |
| Ehk oli eespool juttu aga jõua kõike läbi lapata. Kui pilet makstud sai, siis sisse saab kuidas - nime järgi kohapeal või mis? |
teema: Kommenteerimine: GTC |
Anton
vastuseid: 71
vaadatud: 20524
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2017 12:08:25 pealkiri: Kommenteerimine: GTC |
| Kaup sai kokkulepitult tehtud. Igati positiivne. |
teema: Kommenteerimine: matukaz |
Anton
vastuseid: 27
vaadatud: 9599
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.08.2017 16:06:59 pealkiri: Kommenteerimine: matukaz |
| Ostsin õhupuhasti. Kõik toimus nagu kokku leppisime. |
teema: LON protocol |
Anton
vastuseid: 2
vaadatud: 3888
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 25.04.2017 00:15:42 pealkiri: LON protocol |
| Kas modbusi "näppimine" käpas? Mul ei õnnestu miskipärast RS485 peal üle modbusi mõõtjaga suhelda. Ilmselt midagi põhimõtteliselt valesti/puudu. |
teema: Telia Eesti |
Anton
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277334
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.11.2016 18:23:16 pealkiri: Telia Eesti |
| Olen siin varemgi Telia ülbusest kirjutanud. Ja palun väga. Väikesed asjad aga näitab Telija suhtumist. http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/telia-solvas-eakat-klienti-konepaketist-keeldunud-pensi ... |
teema: MikroTik ruuteri häälestamine |
Anton
vastuseid: 14
vaadatud: 7878
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.11.2016 01:03:11 pealkiri: MikroTik ruuteri häälestamine |
See on uus komplekt ja pole veel käima saadud aga areneb. Modemi tundis juba ära. fw on uus.
Nüüd siis nii kaugel, et LTE on olemas aga tema DHCP client status=stopped. Kuskilt ei oska seda ka ... |
teema: MikroTik ruuteri häälestamine |
Anton
vastuseid: 14
vaadatud: 7878
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 31.10.2016 13:51:59 pealkiri: MikroTik ruuteri häälestamine |
LTE1 kaart on https://techship.se/products/huawei-me909s-120-mpcie/
Näen seda (LTE!) ka aga operaatorit ei õnnestu scanida, kuna süsteem väidab, et ei saa scani startida, kuna configuration runni ... |
teema: MikroTik ruuteri häälestamine |
Anton
vastuseid: 14
vaadatud: 7878
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.10.2016 00:27:40 pealkiri: MikroTik ruuteri häälestamine |
| Selline siis. https://www.upload.ee/files/6291221/192.168.88.1.viw.html |
teema: MikroTik ruuteri häälestamine |
Anton
vastuseid: 14
vaadatud: 7878
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.10.2016 09:45:58 pealkiri: MikroTik ruuteri häälestamine |
| Kas konfi all mõeldakse supout.rif faili? https://www.upload.ee/files/6288835/supout.rif.html |
teema: MikroTik ruuteri häälestamine |
Anton
vastuseid: 14
vaadatud: 7878
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.10.2016 12:14:15 pealkiri: MikroTik ruuteri häälestamine |
| Antud juhul on tegu sellise komplektiga ehk ruuter on otse emaplaadil miniPCI-e pesas. Sees Tele2 4G andmekaart. ja ma isegi väidan nägevat seda kaarti LTE nime all. Aga ühendust ei suuda luua. WiF ... |
| |