Avaleht
otsing leidis 362 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Samsung monitori remont/mõttekus
Anton

vastuseid: 1
vaadatud: 1152

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.06.2026 18:29:14   pealkiri: Samsung monitori remont/mõttekus
Kuskil Mustamäel (TTÜ kandis), oli vanasti miski Samsa seadmete parandustöökoda.
Kuna keegi pole nii kui nii vastanud ja pealkiri sobilik uuriks, kas keegi on kokku puutunud vigaste Samsungi 49" ...
  teema: Kommenteerimine: Ultrraz
Anton

vastuseid: 250
vaadatud: 137474

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.07.2025 15:28:57   pealkiri: Re: LCD ekraan
Asi sai korralikult aetud! Soovitan.
14" LCD ekraan läpakale.
  teema: Kommenteerimine: Ultrraz
Anton

vastuseid: 250
vaadatud: 137474

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.07.2025 15:27:54   pealkiri: LCD ekraan
Asi sai korralikult aetud! Soovitan.
  teema: Teema on aegunud
Anton

vastuseid: 7
vaadatud: 3314

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 18.06.2024 12:05:24   pealkiri: Teema on aegunud
12. Äriteemad aeguvad automaatselt 1 kuu jooksul viimasest postituse muutmisest, või kui teemasse ühtegi postitust pole tehtud. Müügiteema maksimaalseks vanuseks on selle alustamise hetkest 2 kuu ...
  teema: Teema on aegunud
Anton

vastuseid: 7
vaadatud: 3314

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 18.06.2024 11:12:54   pealkiri: Re: Teema on aegunud
Mida see tähendab? Tekitasin teema 25.05.24. Kas miskid uued reeglig?
https://www.upload.ee/image/16762953/Miks_nii.jpg
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=847775&highlight=
Teema t ...
  teema: Teema on aegunud
Anton

vastuseid: 7
vaadatud: 3314

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 18.06.2024 10:05:22   pealkiri: Teema on aegunud
Mida see tähendab? Tekitasin teema 25.05.24. Kas miskid uued reeglig?
https://www.upload.ee/image/16762953/Miks_nii.jpg
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Anton

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771533

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.02.2024 13:45:10   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Pigem mure, et Android 9.

Telku? Mos regiooni seadistatud?
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Anton

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771533

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.02.2024 11:46:54   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kas keegi teab, kas Elamusel ETV kanalis juba mingi versioon äpiga eestikeelsed subtiitrid näeb?
  teema: Targa kodu ehitamine
Anton

vastuseid: 5716
vaadatud: 1509919

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 23.02.2024 11:39:27   pealkiri: tunnipõhiselt
2025 on juba vaja lugeda veerandtunnipõhiselt.

Vb märg unenägu aga õige pea peaks saama üle API ka eraisikuna tunnipõhiseid andmeid küsida...


2023 Kevad:

Täname Teid pöördumise ee ...
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
Anton

vastuseid: 367
vaadatud: 110610

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.05.2023 18:29:48   pealkiri: Ratas
Tuli ja ostis ratta.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Anton

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771533

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 08.04.2023 10:16:23   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kuna Elisa Elamuse subtiitrid Android 9-s ei tööta (ETV ja ETV2).
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Anton

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771533

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.04.2023 18:14:58   pealkiri: Teleka Androidi uppimine
Kui keeruline võiks olla teleka Android 9 updatamine Android 10-ks? Ilmselt sõltub tootjast. Mobladel ju sai vanasti uuemat Androidi peale lasta.
  teema: Kommenteerimine: blas
Anton

vastuseid: 78
vaadatud: 35316

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.03.2023 12:48:37   pealkiri: stis teleka
Kõik sujus, nagu plaanitud oli.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Anton

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771533

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.03.2023 22:52:32   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kas miskis app versioonis on ETV- väljamaa filmide subtiitrid Androidis Elamusega olemas? Lubati just kui ammu.
  teema: Ubuntu punased ja valged täpid
Anton

vastuseid: 7
vaadatud: 10504

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 25.12.2022 15:18:22   pealkiri: Ubuntu punased ja valged täpid
Sain shift-i ja esc toksides korra arvuti sisselogimiseni ja ka sisse logitud.
Vaatasin sees ringi ja midagi ei midagi taunimisväärset. Kui tegin restardi, pidin sissesaamiseks jälle selle klahvid ...
  teema: Ubuntu punased ja valged täpid
Anton

vastuseid: 7
vaadatud: 10504

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 22.12.2022 16:40:38   pealkiri: Ubuntu punased ja valged täpid
Ei ole kahjuks Ubuntu-ga palju tegelenud, aga installitud sai ja ka töötas. Peale arvuti CMOS patarei vahetamist, ei jõua laadimine enam sisselogimiseni. Lillal ekraail on kirjas Ubuntu ja viis tõ ...
  teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu
Anton

vastuseid: 1328
vaadatud: 429376

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.11.2022 23:28:41   pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu
Intel 8080;
Intel 286+287
Intel 386
Intel 486
Cyrix 586
Pentium 2
igasuguseid pikk nimekiri
AMD Rayzen 2920X
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Anton

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771533

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 22.10.2022 11:14:50   pealkiri: Veateadete sisu
Kas keegi on kuskil märganud veadeatete koodide (näit P402) kirjeldust. Süsteem annab veateateid tihti. Eriti millegi järelvaatamisel.
  teema: Kommenteerimine: Allstar
Anton

vastuseid: 55
vaadatud: 16711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2022 16:46:46   pealkiri: Mäluklots hahetas omanikku
Tehing toimus kokkulepitult.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Anton

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771533

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 15.10.2022 21:43:01   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Tuli kõne löpuks et äpp nüüd korras. Ja töötab thumbs_up.gif . Mibox vajas toite resu. Kõnes mainiti ka seda icon_rolleyes.gif

Mida tähendab - Mibox vajas toite resu? Mis resuga see töötab? Mul vaid 720p :- ...
  teema: Kommenteerimine: Y_S
Anton

vastuseid: 84
vaadatud: 23946

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.10.2022 21:55:10   pealkiri: Ilmajaam Velleman WS1080
Sai müüdud. Asjad laabusid.
  teema: BT ehk sinihamba teema
Anton

vastuseid: 28
vaadatud: 6736

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.04.2022 10:48:05   pealkiri: BT ehk sinihamba teema
No sain ka lõpuks failivahetuse käima. Aeglane tundub jah olevat. Ehk asi selles, et moblas ilmselt bt-4, kuigi arvuti jubin on bt-5.
  teema: BT ehk sinihamba teema
Anton

vastuseid: 28
vaadatud: 6736

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.04.2022 19:16:38   pealkiri: BT ehk sinihamba teema
Kui palju kasutate bt rohkem, kui kõrvaklappide ühendamiseks? Näiteks andmevahetuseks Win arvuti ja mobiili vahel? Ei näe, et seda teemat oleks siin eriti käsitletud. Kirjutan, kuna probleem, et ...
  teema: Kommenteerimine: Mels
Anton

vastuseid: 2
vaadatud: 173

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.11.2020 22:05:40   pealkiri: Kommenteerimine: Mels
Korralik äri!
  teema: Windowsi viga 10016
Anton

vastuseid: 0
vaadatud: 2722

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 08.11.2020 00:52:35   pealkiri: Windowsi viga 10016
Oskab keegi arvata, mis genereerib sellist viga (iga tunni tagant aga mitte alati). Tulemusena tardub arvuti mingil suvalisel hetkel.
https://www.upload.ee/image/12488775/Viga_10016.jpg
  teema: Line-in sisendi kaudu muusika mängimine läbi PC kõlaritesse.
Anton

vastuseid: 1
vaadatud: 1775

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 23.05.2020 17:30:30   pealkiri: Line-in sisendi kaudu muusika mängimine läbi PC kõlaritesse.
Miskipärast ei saa ma kuidagi teha nii, et ASRock X399 Phantom emaplaadil Line-in sisendisse tulev helu jõuaks arvuti kõlaritesse. Kas nii polegi ette nähtud või on vaja miski programm installida ...
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Anton

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191276

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 29.04.2020 13:14:11   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Selge. Selline küsimus veel, et mis mõttes see analoog ekraan teistsugune on? Tehniliselt sama aga mõni teine tootja või ….?
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Anton

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191276

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 29.04.2020 08:46:20   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Leidsin vaid, et tööaeg paar tundi aga mitte tunni hinda.
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Anton

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191276

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 28.04.2020 21:31:57   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Ja palju koos vahetusega ja uus ekraan?
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Anton

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191276

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 28.04.2020 20:13:29   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Mudel on RM-1118.
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Anton

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191276

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 26.04.2020 23:04:44   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Lumina 955 ekraani vahetus (ämblik) palju võiks maksta?
  teema: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud
Anton

vastuseid: 1641
vaadatud: 453825

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 28.10.2019 10:05:34   pealkiri: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud
See isegi töötab aga ei osanud sellist valikut sealt alt otsida. Minuga on edaspidi kõik korras aga mõni teine võib jällegi jääda kimbatusse. Ehk eks siis otsustagu - on seda laoseisu "kohal" ...
  teema: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud
Anton

vastuseid: 1641
vaadatud: 453825

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 28.10.2019 00:36:10   pealkiri: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud
Ei tööta. Proovi otsida näiteks toiteplokki, mida saaks homme hommikul ostma minna. See annab vaid selle, et kui ühel on tellimine 1-3 päeva ja teisel 2-4 päeva, siis on esimene eespool. Ma peak ...
  teema: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud
Anton

vastuseid: 1641
vaadatud: 453825

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 27.10.2019 23:55:11   pealkiri: Teeme HV paremaks.
Teeks ettepaneku lisada hinnainfo valikusse ka lahter - näita vaid müüjal kohapeal laos olevaid pakkumisi. Teab kuhu tormata, kui kiirelt midagi vaja.
  teema: kilejuhtmega ühenduse taastamine
Anton

vastuseid: 2
vaadatud: 2214

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 20.05.2019 16:08:42   pealkiri: kilejuhtmega ühenduse taastamine
Masin on Peugeot 206. Teine ots läheb LCD sisse. Küllaltki kompaund see LCD.
  teema: kilejuhtmega ühenduse taastamine
Anton

vastuseid: 2
vaadatud: 2214

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 20.05.2019 14:54:36   pealkiri: kilejuhtmega ühenduse taastamine
Tekkis küsimus, et kas keegi on "tagasi kleepinud" LCD display ühenduskaabli elektroonikaplaadile (auto spidomeetris). See juhe oli ilmselt miski juhtiva liimiga tehases kleebitud, kuid nüüdseks k ...
  teema: Kukkumiskindla telefoni ekraan lendas kukkudes sodiks. Elisa eemaldas kodulehelt reklaami ja keeldus algul arvet hüvitamast
Anton

vastuseid: 40
vaadatud: 11219

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 14.10.2018 15:23:06   pealkiri: Kukkumiskindla telefoni ekraan lendas kukkudes sodiks. Elisa eemaldas kodulehelt reklaami ja keeldus algul arvet hüvitamast
Huvitav, kui kukkumis ja veekindel võiks olla mu Ulefone Armor 5 reaalsuses? Niisama vastu maad ei tahaks ka proovimiseks visata icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: infoman123
Anton

vastuseid: 198
vaadatud: 51394

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2018 09:03:54   pealkiri: Kommenteerimine: infoman123
Tehing toimus nagu kokku lepitud.
  teema: Ei saa ID-kaardiga HV-sse sisse logitud.
Anton

vastuseid: 5
vaadatud: 3127

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 19.03.2018 17:52:31   pealkiri: Ei saa ID-kaardiga HV-sse sisse logitud.
Njah! tundub, et asi on vist Avasti viirusetõrjes kuidagi.
  teema: Ei saa ID-kaardiga HV-sse sisse logitud.
Anton

vastuseid: 5
vaadatud: 3127

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 19.03.2018 15:17:14   pealkiri: Ei saa ID-kaardiga HV-sse sisse logitud.
Milles võiks jama olla, et ei saa mitmest/ühestki arvutist HV-sse ID kaardiga sisse logitud. Teatatakse, et ID kaardi viga !?! Seda nii W7, kui W10 ja suvalise browseriga. Niisama (nimi+parool) saan ...
  teema: Hinnavaatluse 20. juubeli tähistamine 27. jaanuaril Rock Cafe's
Anton

vastuseid: 427
vaadatud: 201313

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 20.01.2018 01:43:00   pealkiri: Hinnavaatluse 20. juubeli tähistamine 27. jaanuaril Rock Cafe's
Ehk oli eespool juttu aga jõua kõike läbi lapata. Kui pilet makstud sai, siis sisse saab kuidas - nime järgi kohapeal või mis?
  teema: Kommenteerimine: GTC
Anton

vastuseid: 71
vaadatud: 20524

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2017 12:08:25   pealkiri: Kommenteerimine: GTC
Kaup sai kokkulepitult tehtud. Igati positiivne.
  teema: Kommenteerimine: matukaz
Anton

vastuseid: 27
vaadatud: 9599

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.08.2017 16:06:59   pealkiri: Kommenteerimine: matukaz
Ostsin õhupuhasti. Kõik toimus nagu kokku leppisime.
  teema: LON protocol
Anton

vastuseid: 2
vaadatud: 3888

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 25.04.2017 00:15:42   pealkiri: LON protocol
Kas modbusi "näppimine" käpas? Mul ei õnnestu miskipärast RS485 peal üle modbusi mõõtjaga suhelda. Ilmselt midagi põhimõtteliselt valesti/puudu.
  teema: Telia Eesti
Anton

vastuseid: 9969
vaadatud: 2277334

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.11.2016 18:23:16   pealkiri: Telia Eesti
Olen siin varemgi Telia ülbusest kirjutanud. Ja palun väga. Väikesed asjad aga näitab Telija suhtumist. http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/telia-solvas-eakat-klienti-konepaketist-keeldunud-pensi ...
  teema: MikroTik ruuteri häälestamine
Anton

vastuseid: 14
vaadatud: 7878

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.11.2016 01:03:11   pealkiri: MikroTik ruuteri häälestamine
See on uus komplekt ja pole veel käima saadud aga areneb. Modemi tundis juba ära. fw on uus.

Nüüd siis nii kaugel, et LTE on olemas aga tema DHCP client status=stopped. Kuskilt ei oska seda ka ...
  teema: MikroTik ruuteri häälestamine
Anton

vastuseid: 14
vaadatud: 7878

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 31.10.2016 13:51:59   pealkiri: MikroTik ruuteri häälestamine
LTE1 kaart on https://techship.se/products/huawei-me909s-120-mpcie/
Näen seda (LTE!) ka aga operaatorit ei õnnestu scanida, kuna süsteem väidab, et ei saa scani startida, kuna configuration runni ...
  teema: MikroTik ruuteri häälestamine
Anton

vastuseid: 14
vaadatud: 7878

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.10.2016 00:27:40   pealkiri: MikroTik ruuteri häälestamine
Selline siis. https://www.upload.ee/files/6291221/192.168.88.1.viw.html
  teema: MikroTik ruuteri häälestamine
Anton

vastuseid: 14
vaadatud: 7878

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.10.2016 09:45:58   pealkiri: MikroTik ruuteri häälestamine
Kas konfi all mõeldakse supout.rif faili? https://www.upload.ee/files/6288835/supout.rif.html
  teema: MikroTik ruuteri häälestamine
Anton

vastuseid: 14
vaadatud: 7878

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.10.2016 12:14:15   pealkiri: MikroTik ruuteri häälestamine
Antud juhul on tegu sellise komplektiga ehk ruuter on otse emaplaadil miniPCI-e pesas. Sees Tele2 4G andmekaart. ja ma isegi väidan nägevat seda kaarti LTE nime all. Aga ühendust ei suuda luua. WiF ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.