Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: ak47
avatar Kasutajast ak47

Kreisi kasutaja
liitunud:  23.01.2006
viimane külastus:  11.01.2018 23:16:56
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1542
[0.03% kõigist / 0.21 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja ak47 sõnumeid
arvuti:  Protsessor:AMD Phenom II X2 550BE(Black Edition) 3.1GHz
Emaplaat:Gigabyte GA-MA770-UD3
Videokaart:Sapphire HD4870 512MB GDDR5
Mälu:4gb(2xA-DATA 2GB DDRII DDR800)
Kõvaketas:640GB, WD6400AAKS
Toiteplokk:CHIEFTEC PSU ATX 500W
Monitor: VIEWSONIC VA2231W-LED VIEWSONIC 22" LED 16:9 5MS FHD TCO-05
OS: Windows 7 Ultimate 64bit
Kõlarid: Logittech Z4 2.1
kontakt ak47
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: ak47
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 89% 33 häält
Neutraalne: 3% 1 häält
Negatiivne: 8% 3 häält
Sinu arvamus kasutajast [ ak47 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
RE-Loader
HV kasutaja
RE-Loader

liitunud: 17.09.2007



sõnumpostitatud: 21.12.2012 03:26:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Negatiivne

Pettur!!! Lubas emaplaadi saata, kandndsin üle talle raha ja ta sai kadunud
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreisavo
Kreisi kasutaja
andreisavo

liitunud: 03.09.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.04.2012 17:55:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Aus mees!!!
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanquish
HV kasutaja
Vanquish

liitunud: 25.09.2004



sõnumpostitatud: 01.02.2011 01:19:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Müüsin kraami. Väga asjalik ja kannatlik ostja. Soovitan !
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 28.08.2009 07:36:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Sain mõned mälud thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.07.2009 00:59:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Posti teel videokaardi ost. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004



sõnumpostitatud: 14.07.2009 21:40:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi, sujus probleemideta.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bantid
HV veteran
bantid

liitunud: 07.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.04.2008 23:27:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

sai diil tehtud
_________________
Kasutatud arvutivaruosade e-pood www.arvutiromula.ee
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HNIC
HV vaatleja
HNIC

liitunud: 12.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2008 12:29:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Ostsin mälu, oli kiire ja korralik äri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itimees
Kreisi kasutaja
itimees

liitunud: 20.02.2002



sõnumpostitatud: 24.01.2008 14:49:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

hea et kedagi võib ka usaldada ja isegi ettemaksu teha thumbs_up.gif
_________________
Kunagi pole aega korralikult teha, aga alati on aega ümber teha
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zikkzakk
HV vaatleja


liitunud: 30.10.2007



sõnumpostitatud: 16.01.2008 22:51:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Usaldusväärne äripartner. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.12.2007 21:27:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Äri positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiljotiin
HV kasutaja
kiljotiin

liitunud: 24.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.10.2007 22:31:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

sai laenu antud 2nädalaks.maksis ilusti tagasi etteantud kuupäeval.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.09.2007 22:01:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

aega läks aga asja sai, sain tip top vidjoka. positiivne
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenno112
HV veteran
kenno112

liitunud: 29.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.09.2007 09:50:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Negatiivne

sai äri tehtud aga asi venis nii kaua et mul läks vahepeal asi meelest.
esimest korda kui mees ütles et paneb asjad teele 06.08 - kätte sain 25.08 selle vahepeal oli veel paarkorda kus ütles ,et asjad teel jne. nagu mul pole muud teha kui mööda bussijaama ja posti jooksta
icon_evil.gif
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sepo
HV kasutaja
sepo

liitunud: 24.02.2004



sõnumpostitatud: 17.08.2007 10:18:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Hea ,hea,kõik hea!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.08.2007 18:59:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Müüsin toite, kõik okei, teinekordki thumbs_up.gif 8)
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.08.2007 10:47:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Müüsin plaadi, kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005



sõnumpostitatud: 19.07.2007 18:40:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Ostsin mälu thumbs_up.gif
Kõik töötab ja tuli kiirelt kohale.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007



sõnumpostitatud: 11.06.2007 12:59:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Kaup tuli kiirelt ja kindlalt kohale, Väga hea kaupleja
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emmennpee
HV Guru
emmennpee

liitunud: 01.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.02.2007 17:01:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Ostsin postiga mälu 256MB DDR400 Pc3200 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 509 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 423
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005



sõnumpostitatud: 18.02.2007 01:21:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Ostis ühe mälu. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ar-toor
HV vaatleja
ar-toor

liitunud: 09.08.2006



sõnumpostitatud: 17.02.2007 22:23:13    postituse pealkiri: (Y) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Sai tehtud äri thumbs_up.gif
_________________
art@msn.ee
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004



sõnumpostitatud: 06.02.2007 19:06:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Sai postiga mäng ostetud, kõik toimis thumbs_up.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.01.2007 21:50:31    postituse pealkiri: Ostetud vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Kandsin raha kohe kokkuleppele jõudes ette ja sain hiljem asjad postiga kätte.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
access
Kreisi kasutaja
access

liitunud: 18.01.2006



sõnumpostitatud: 15.01.2007 21:31:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Aitab mul kraami müüa.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikoh
HV vaatleja
reikoh

liitunud: 30.12.2006



sõnumpostitatud: 13.01.2007 11:53:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
access
Kreisi kasutaja
access

liitunud: 18.01.2006



sõnumpostitatud: 11.01.2007 16:34:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005



sõnumpostitatud: 08.01.2007 22:03:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Negatiivne

võta tagsi need... sul pole mingit õigust, ytlesin jha et bronnisin, aga lihtsalt vahest ei lahe asjad nii , nagu vaja...
Mingit tehingut pole olnud ja pettust ka mitte nii et lopeta ära...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enos
HV kasutaja
enos

liitunud: 25.04.2003



sõnumpostitatud: 06.01.2007 16:50:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Ostsin juppe. Pole laita midagi.
_________________
Tasa ja targu.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.01.2007 03:51:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Neutraalne

Sai kiiresti muretsetud just see mis ma otsisin.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erko90
HV veteran

liitunud: 09.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.12.2006 13:13:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Sai siis paar mängu ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006



sõnumpostitatud: 16.12.2006 20:00:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Kindel mees ! thumbs_up.gif

Võib vabalt äri ajada icon_wink.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.12.2006 06:56:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

sai kaks pela ostetud.pakk tuli väga kiiresti kohale thumbs_up.gif
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.11.2006 20:02:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

ostis toite 10min äri.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.11.2006 12:06:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

korralik müüja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006



sõnumpostitatud: 22.10.2006 15:47:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: puudub

erick kirjutas:
WTF mees? Mis ainet sa kasutad? icon_lol.gif

ak47 kirjutas:
tsitaat:
Kas teate mõnda sellist mängu kus oleks nii et sina oled mingi valitseja nagu hitlergi käsutad oma riiki kuid lahe oleks kui sa saad mitut rolli korraga mängida nt ühel hetkel oled oma riigi pea teisel hetkel aga nt mingi kindral aga peamine oleks see et mäng oleks FPS.


Sellise lolluse eest saad neutraalse...
icon_lol.gif juhtub
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



sõnumpostitatud: 22.10.2006 14:13:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

WTF mees? Mis ainet sa kasutad? icon_lol.gif

ak47 kirjutas:
tsitaat:
Kas teate mõnda sellist mängu kus oleks nii et sina oled mingi valitseja nagu hitlergi käsutad oma riiki kuid lahe oleks kui sa saad mitut rolli korraga mängida nt ühel hetkel oled oma riigi pea teisel hetkel aga nt mingi kindral aga peamine oleks see et mäng oleks FPS.


Positiivne, naermaajamise eest

icon_razz1.gif


viimati muutis erick 24.10.2006 17:09:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joosep00
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2005



sõnumpostitatud: 11.09.2006 12:40:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik. thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006



sõnumpostitatud: 26.06.2006 09:50:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: puudub

Frankie666 kirjutas:
Hehh, liitunud minu sünnipäeval icon_razz.gif
Tänud positiivse eest.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.06.2006 00:36:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: Positiivne

Hehh, liitunud minu sünnipäeval icon_razz.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006



sõnumpostitatud: 05.02.2006 00:17:32    postituse pealkiri: Kommenteerimine: ak47 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ ak47 ]: puudub

Ma elan

viimati muutis ak47 11.09.2006 23:38:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

ak47 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 89% 42 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 9% 4 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.