Avaleht
otsing leidis 566 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: ozc
ak47

vastuseid: 2
vaadatud: 2055

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.03.2012 22:28:38   pealkiri: Kommenteerimine: ozc
Ostis mult mälud. Tehing kiire ja korrektne thumbs_up.gif
  teema: Grand Theft Auto V
ak47

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814499

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.01.2012 12:58:32   pealkiri: Grand Theft Auto V
This is so exciting icon_biggrin.gif
  teema: Ubisoft loobub PC platvormist?
ak47

vastuseid: 43
vaadatud: 8062

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.12.2011 12:16:52   pealkiri: Ubisoft loobub PC platvormist?
Ega jah
  teema: Driver: San Francisco
ak47

vastuseid: 250
vaadatud: 48849

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.12.2011 12:31:34   pealkiri: Driver: San Francisco
Ei tea, ütleks et shifti rooliga parem oluliselt mängida kui klaviatuuriga.
  teema: Hitman 5
ak47

vastuseid: 513
vaadatud: 98457

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.12.2011 14:11:44   pealkiri: Hitman 5
Ärge paanitsege!
  teema: Grand Theft Auto V
ak47

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814499

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.11.2011 02:04:52   pealkiri: Grand Theft Auto V
Mulle ka!
  teema: Deus Ex: Human Revolution
ak47

vastuseid: 1142
vaadatud: 176554

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.10.2011 11:16:02   pealkiri: Deus Ex: Human Revolution
Jamh, dx11 puhul tundub, nagu oleks rohkem bloomi lisatud icon_biggrin.gif
  teema: Deus Ex: Human Revolution
ak47

vastuseid: 1142
vaadatud: 176554

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.09.2011 12:57:55   pealkiri: Deus Ex: Human Revolution
Jajah icon_biggrin.gif
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
ak47

vastuseid: 2476
vaadatud: 630757

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.09.2011 17:58:55   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
... the fakk? icon_eek.gif
  teema: Grand Theft Auto IV
ak47

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581999

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2011 11:59:01   pealkiri: Grand Theft Auto IV
...the fakk?
  teema: Battlefield 3
ak47

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481610

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.06.2011 23:51:08   pealkiri: Battlefield 3
The Game
  teema: Portal 2
ak47

vastuseid: 496
vaadatud: 86598

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.04.2011 02:53:04   pealkiri: Portal 2
Nojah, keegi peab karm ka olema.
  teema: Shift 2 Unleashed
ak47

vastuseid: 2040
vaadatud: 257046

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.04.2011 14:01:55   pealkiri: Shift 2 Unleashed
True, true
  teema: Battlefield 3
ak47

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481610

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.03.2011 00:22:15   pealkiri: Battlefield 3
Billions and billions of joints.
  teema: Battlefield 3
ak47

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481610

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.03.2011 12:06:39   pealkiri: Battlefield 3
My brain is full of billions and billions of fuck !
  teema: 2011. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!)
ak47

vastuseid: 138
vaadatud: 57256

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.02.2011 08:31:04   pealkiri: 2011. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!)
Dead Island on endiselt tegemises. Päris kobe trailer.
http://www.ign.com/videos/2011/02/16/dead-island-announcement-trailer
http://pc.ign.com/articles/115/1150441p1.html
Ma jõudsin juba arvata, ...
  teema: Kommenteerimine: Vanquish
ak47

vastuseid: 18
vaadatud: 9322

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.01.2011 23:57:06   pealkiri: Kommenteerimine: Vanquish
Ostsin rooli, kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Far Cry 2
ak47

vastuseid: 2375
vaadatud: 381269

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.01.2011 23:33:03   pealkiri: Far Cry 2
Ma pole kunagi Hamachiga seda tööle saanud, tee mis tahad :-|Endal oli ka sama jama ja lõpuks lõingi käega ja ei viitsinud rohkem uurida
  teema: Duke Nukem: Forever
ak47

vastuseid: 976
vaadatud: 193742

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.01.2011 09:47:51   pealkiri: Duke Nukem: Forever
Väga hull
  teema: Call of Duty: Black Ops
ak47

vastuseid: 3898
vaadatud: 649407

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2010 00:14:31   pealkiri: Call of Duty: Black Ops
Mis koerad?
  teema: Call of Duty: Black Ops
ak47

vastuseid: 3898
vaadatud: 649407

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.11.2010 23:12:23   pealkiri: Call of Duty: Black Ops
Endal ka sama lugu ja kaart samuti 4870, muidu jookseb ilusti puhtalt aga mingi imelik freezimine käib ja vahet pole kas high seaded või low.
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
ak47

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417136

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.11.2010 14:12:55   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Ise ostsin ära selle ja ei kurda, pilt on väga ilus ja lai on ka mõnusalt ja üldiselt sain rohkem kui ootasin icon_razz.gif ja julgen soovitada.
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
ak47

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417136

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.10.2010 11:37:39   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
http://ak.ee/index.php?pid=18&id=113&menyy_id=18&action=look&lookid=100980 , mida arvata sellest monitorist? icon_razz.gif
  teema: LCD monitor näitab korraks pilti siis läheb mustaks
ak47

vastuseid: 4
vaadatud: 3324

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.10.2010 00:26:43   pealkiri: LCD monitor näitab korraks pilti siis läheb mustaks
  teema: Medal of Honor
ak47

vastuseid: 1155
vaadatud: 204537

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.10.2010 18:40:02   pealkiri: Medal of Honor
Sai ka SP läbi tehtud, muidu polnud vigagi, päris hea oli aga kole lühikene oli küll, endal läks kuskil 4 tundi ehk ja oligi läbi.
  teema: AMD Phenom ii x550BE corede unlockimise proble
ak47

vastuseid: 6
vaadatud: 1456

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.10.2010 14:17:13   pealkiri: AMD Phenom ii x550BE corede unlockimise proble
Selge aga tänud abi eest.
  teema: AMD Phenom ii x550BE corede unlockimise proble
ak47

vastuseid: 6
vaadatud: 1456

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.10.2010 14:06:44   pealkiri: AMD Phenom ii x550BE corede unlockimise proble
F9G jah, tuli väike kirjavig sisse aga kas see tähendab et ma ei saagi kuidagi siis oma tuumasi lahti teha?
  teema: AMD Phenom ii x550BE corede unlockimise proble
ak47

vastuseid: 6
vaadatud: 1456

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.10.2010 13:34:50   pealkiri: AMD Phenom ii x550BE corede unlockimise proble
Ei jaga seda asja väga icon_biggrin.gif , versiooniks muidu F9e
  teema: AMD Phenom ii x550BE corede unlockimise proble
ak47

vastuseid: 6
vaadatud: 1456

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.10.2010 11:55:29   pealkiri: AMD Phenom ii x550BE corede unlockimise proble
Loodan, et teema ei läinud valesse kohta aga proble siis järgmine. Emaplaadiks mul Gigabyte MA770-UD3 ja tahaks unlockida oma prose lukus olevat ülejäänut 2 tuuma. Oleks vaja slele jaoks bios up ...
  teema: World of Tanks
ak47

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664001

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.10.2010 09:56:28   pealkiri: World of Tanks
Kellelgi võtit pole jagada? icon_razz.gif
EDIT: Olemas juba, pole enam vaja
  teema: 120mm jahuti kiiremini tööle
ak47

vastuseid: 10
vaadatud: 2171

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 22.09.2010 18:26:50   pealkiri: 120mm jahuti kiiremini tööle
Aga kas toiteplokist oleks kudiagi võimalik rohkem välja pigistada kui 12v? Mõtlen sellsie voldi epale ikka, et reaalselt ventikas ellu ka jääks mitte ei läheks kärssama vms icon_biggrin.gif
  teema: 120mm jahuti kiiremini tööle
ak47

vastuseid: 10
vaadatud: 2171

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 22.09.2010 18:11:24   pealkiri: 120mm jahuti kiiremini tööle
No need oleks muidugi väga head ja ostaks ära kui oleks raha aga praegu rahaline seis suhteliselt 0 ja sellepärast küsingi et kas on mingeid nippe, et saada kiiremini tööle praegune.
  teema: 120mm jahuti kiiremini tööle
ak47

vastuseid: 10
vaadatud: 2171

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 22.09.2010 18:04:22   pealkiri: 120mm jahuti kiiremini tööle
Ei ole tegelt isegi mitte arvutile vaja seda vaid mingil muul eesmärgil:P
  teema: 120mm jahuti kiiremini tööle
ak47

vastuseid: 10
vaadatud: 2171

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 22.09.2010 17:57:35   pealkiri: 120mm jahuti kiiremini tööle
Oleks üks küsimus. Küsimus tegelt ma arvan, et suhteliselt loll ja arvan, et ka suht võimatu aga räägin ära igaksjuhuks. Sai siis ostetud 2 120mm venti ja tuli välja et töötavad nad 1000 pö ...
  teema: Mafia 2
ak47

vastuseid: 4121
vaadatud: 778623

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.09.2010 20:10:05   pealkiri: Mafia 2
Dereki laua peal oli.
  teema: Windows 7 NTLDR is missing
ak47

vastuseid: 18
vaadatud: 5016

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 03.08.2010 14:19:49   pealkiri: Windows 7 NTLDR is missing
Endal nüüd siuke lugu et biosis bootmenus pandud et esimesena bootiks dvd-romi siis, kuna endal orikas wini plaat hetkel laenus siis kasutan varukoopiat aga seda ta bootima ei hakka. Ja kuidas saaks ...
  teema: Windows 7 NTLDR is missing
ak47

vastuseid: 18
vaadatud: 5016

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 03.08.2010 04:17:05   pealkiri: Windows 7 NTLDR is missing
Ise lugesin netis ringi ja avastasin ka et NTLDR süsteemi see ei kasuta ja seepärast ongi suhteliselt arusaamatu et mis värk nüüd on. Plaat ise muidu originaal.
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
ak47

vastuseid: 18678
vaadatud: 3270977

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 03.08.2010 03:43:09   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
467 lehte teemat veitspalju vist et uurida et kas kellelgi ennem samajama olnud:D
Igatahes mu teema siin ja oleksin abi eest ülitänulik https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=463233
  teema: Windows 7 NTLDR is missing
ak47

vastuseid: 18
vaadatud: 5016

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 03.08.2010 03:19:31   pealkiri: Windows 7 NTLDR is missing
Probleem siis järgmine...

Arvutil OS süsteemiks Windows 7 Ultimate N 32bit. Otsustasin, et siis teen arvutile formati ja lasen 64bit versiooni peale.Sai siis tehtud üks miski 26gb uus partitsioo ...
  teema: Bluetoothi kaudu saadetud failide kausta muutmine
ak47

vastuseid: 0
vaadatud: 1031

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.07.2010 23:59:18   pealkiri: Bluetoothi kaudu saadetud failide kausta muutmine
Telefoniks on Nokia 2730 Classic ja probleem on selline, et kuna pole sobivat usb kaablit telefonile, siis otsutasin et muusikat jne saaks saata ka läpakalt bluetoothi kaudu, aga probleem selles, et ...
  teema: Medal of Honor
ak47

vastuseid: 1155
vaadatud: 204537

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.06.2010 01:46:07   pealkiri: Medal of Honor
The Game(kes teab, see teab)
  teema: Kommenteerimine: villu70
ak47

vastuseid: 141
vaadatud: 59256

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.06.2010 20:40:40   pealkiri: Kommenteerimine: villu70
Suured tänud ka minult beta-key eest.
  teema: Medal of Honor
ak47

vastuseid: 1155
vaadatud: 204537

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.06.2010 20:27:39   pealkiri: Medal of Honor
Sooviks ka ühte keyd icon_biggrin.gif
  teema: Crysis 2
ak47

vastuseid: 3801
vaadatud: 507276

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.06.2010 13:48:05   pealkiri: Crysis 2
Ei olnud mu meelest seal videos midagi üllatavt ega erilist. Füüsiak osa, kõik need purunemised jne ka juba bc2-s nähtud ja graafika suht tavaline.
  teema: Mafia 2
ak47

vastuseid: 4121
vaadatud: 778623

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.05.2010 23:28:27   pealkiri: Mafia 2
KSP 58't näiteks oli suht raske kaua puusal hoidagi. 1,2 pikk ja ca 12 kilo. samas puusalt laskmine oli päris fun...Ise pole küll lasknud isiklikult kuulipildujast aga arvestades MG42 suuremat kali ...
  teema: Mafia 2
ak47

vastuseid: 4121
vaadatud: 778623

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.05.2010 19:05:03   pealkiri: Mafia 2
, Ei ütleks, teatud situatsioonide tarbeks on just pigem originaalne.Filmides vast jah näeb.
  teema: 2010. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!)
ak47

vastuseid: 156
vaadatud: 59402

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.05.2010 19:16:46   pealkiri: 2010. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!)
Sellest saan isegi aru, et TBA aga kas asja reaalselt ka tehakse ikka?Mingeid uudiseid on vms?
  teema: 2010. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!)
ak47

vastuseid: 156
vaadatud: 59402

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.05.2010 16:33:08   pealkiri: 2010. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!)
Kas Dead Island canceldatud?Pole ikka väga väga ammu midagi kuulda olnud selle mängu kohta icon_biggrin.gif
  teema: Fallout 3
ak47

vastuseid: 2513
vaadatud: 453743

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.04.2010 15:36:35   pealkiri: Fallout 3
, Sama mapi peal saab jap edasi mängida, väiksed muutused on aga muidu 95% sama olukord, lihtsalt mängu story läheb veidi edasi, leveli limiit tõusis ka vist 30 peale selle modiga ja noh neid le ...
  teema: Fallout 3
ak47

vastuseid: 2513
vaadatud: 453743

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.04.2010 15:22:16   pealkiri: Fallout 3
, hoiad klaveril seda nummert all ja siis klikkad hiirega sellele mida panna tahad sinna alla.
no ei tööta icon_confused.gif Lähen pitboysse, hoian all number 1te ja klikin näiteks weapons alamenüüle. Ei tee ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.