|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: ozc |
ak47
vastuseid: 2
vaadatud: 2055
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2012 22:28:38 pealkiri: Kommenteerimine: ozc |
Ostis mult mälud. Tehing kiire ja korrektne  |
teema: Grand Theft Auto V |
ak47
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814499
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.01.2012 12:58:32 pealkiri: Grand Theft Auto V |
This is so exciting  |
teema: Ubisoft loobub PC platvormist? |
ak47
vastuseid: 43
vaadatud: 8062
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.12.2011 12:16:52 pealkiri: Ubisoft loobub PC platvormist? |
| Ega jah |
teema: Driver: San Francisco |
ak47
vastuseid: 250
vaadatud: 48849
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.12.2011 12:31:34 pealkiri: Driver: San Francisco |
| Ei tea, ütleks et shifti rooliga parem oluliselt mängida kui klaviatuuriga. |
teema: Hitman 5 |
ak47
vastuseid: 513
vaadatud: 98457
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2011 14:11:44 pealkiri: Hitman 5 |
| Ärge paanitsege! |
teema: Grand Theft Auto V |
ak47
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814499
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.11.2011 02:04:52 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| Mulle ka! |
teema: Deus Ex: Human Revolution |
ak47
vastuseid: 1142
vaadatud: 176554
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.10.2011 11:16:02 pealkiri: Deus Ex: Human Revolution |
Jamh, dx11 puhul tundub, nagu oleks rohkem bloomi lisatud  |
teema: Deus Ex: Human Revolution |
ak47
vastuseid: 1142
vaadatud: 176554
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.09.2011 12:57:55 pealkiri: Deus Ex: Human Revolution |
Jajah  |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
ak47
vastuseid: 2476
vaadatud: 630757
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.09.2011 17:58:55 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
... the fakk?  |
teema: Grand Theft Auto IV |
ak47
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581999
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.08.2011 11:59:01 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| ...the fakk? |
teema: Battlefield 3 |
ak47
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481610
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.06.2011 23:51:08 pealkiri: Battlefield 3 |
| The Game |
teema: Portal 2 |
ak47
vastuseid: 496
vaadatud: 86598
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.04.2011 02:53:04 pealkiri: Portal 2 |
| Nojah, keegi peab karm ka olema. |
teema: Shift 2 Unleashed |
ak47
vastuseid: 2040
vaadatud: 257046
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.04.2011 14:01:55 pealkiri: Shift 2 Unleashed |
| True, true |
teema: Battlefield 3 |
ak47
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481610
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.03.2011 00:22:15 pealkiri: Battlefield 3 |
| Billions and billions of joints. |
teema: Battlefield 3 |
ak47
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481610
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2011 12:06:39 pealkiri: Battlefield 3 |
| My brain is full of billions and billions of fuck ! |
teema: 2011. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!) |
ak47
vastuseid: 138
vaadatud: 57256
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.02.2011 08:31:04 pealkiri: 2011. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!) |
Dead Island on endiselt tegemises. Päris kobe trailer.
http://www.ign.com/videos/2011/02/16/dead-island-announcement-trailer
http://pc.ign.com/articles/115/1150441p1.html
Ma jõudsin juba arvata, ... |
teema: Kommenteerimine: Vanquish |
ak47
vastuseid: 18
vaadatud: 9322
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.01.2011 23:57:06 pealkiri: Kommenteerimine: Vanquish |
Ostsin rooli, kõik OK  |
teema: Far Cry 2 |
ak47
vastuseid: 2375
vaadatud: 381269
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.01.2011 23:33:03 pealkiri: Far Cry 2 |
| Ma pole kunagi Hamachiga seda tööle saanud, tee mis tahad :-|Endal oli ka sama jama ja lõpuks lõingi käega ja ei viitsinud rohkem uurida |
teema: Duke Nukem: Forever |
ak47
vastuseid: 976
vaadatud: 193742
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.01.2011 09:47:51 pealkiri: Duke Nukem: Forever |
| Väga hull |
teema: Call of Duty: Black Ops |
ak47
vastuseid: 3898
vaadatud: 649407
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.11.2010 00:14:31 pealkiri: Call of Duty: Black Ops |
| Mis koerad? |
teema: Call of Duty: Black Ops |
ak47
vastuseid: 3898
vaadatud: 649407
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.11.2010 23:12:23 pealkiri: Call of Duty: Black Ops |
| Endal ka sama lugu ja kaart samuti 4870, muidu jookseb ilusti puhtalt aga mingi imelik freezimine käib ja vahet pole kas high seaded või low. |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
ak47
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417136
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.11.2010 14:12:55 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Ise ostsin ära selle ja ei kurda, pilt on väga ilus ja lai on ka mõnusalt ja üldiselt sain rohkem kui ootasin ja julgen soovitada. |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
ak47
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417136
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.10.2010 11:37:39 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
http://ak.ee/index.php?pid=18&id=113&menyy_id=18&action=look&lookid=100980 , mida arvata sellest monitorist?  |
teema: LCD monitor näitab korraks pilti siis läheb mustaks |
ak47
vastuseid: 4
vaadatud: 3324
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.10.2010 00:26:43 pealkiri: LCD monitor näitab korraks pilti siis läheb mustaks |
|
teema: Medal of Honor |
ak47
vastuseid: 1155
vaadatud: 204537
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.10.2010 18:40:02 pealkiri: Medal of Honor |
| Sai ka SP läbi tehtud, muidu polnud vigagi, päris hea oli aga kole lühikene oli küll, endal läks kuskil 4 tundi ehk ja oligi läbi. |
teema: AMD Phenom ii x550BE corede unlockimise proble |
ak47
vastuseid: 6
vaadatud: 1456
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.10.2010 14:17:13 pealkiri: AMD Phenom ii x550BE corede unlockimise proble |
| Selge aga tänud abi eest. |
teema: AMD Phenom ii x550BE corede unlockimise proble |
ak47
vastuseid: 6
vaadatud: 1456
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.10.2010 14:06:44 pealkiri: AMD Phenom ii x550BE corede unlockimise proble |
| F9G jah, tuli väike kirjavig sisse aga kas see tähendab et ma ei saagi kuidagi siis oma tuumasi lahti teha? |
teema: AMD Phenom ii x550BE corede unlockimise proble |
ak47
vastuseid: 6
vaadatud: 1456
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.10.2010 13:34:50 pealkiri: AMD Phenom ii x550BE corede unlockimise proble |
Ei jaga seda asja väga , versiooniks muidu F9e |
teema: AMD Phenom ii x550BE corede unlockimise proble |
ak47
vastuseid: 6
vaadatud: 1456
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.10.2010 11:55:29 pealkiri: AMD Phenom ii x550BE corede unlockimise proble |
| Loodan, et teema ei läinud valesse kohta aga proble siis järgmine. Emaplaadiks mul Gigabyte MA770-UD3 ja tahaks unlockida oma prose lukus olevat ülejäänut 2 tuuma. Oleks vaja slele jaoks bios up ... |
teema: World of Tanks |
ak47
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664001
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.10.2010 09:56:28 pealkiri: World of Tanks |
Kellelgi võtit pole jagada?
EDIT: Olemas juba, pole enam vaja |
teema: 120mm jahuti kiiremini tööle |
ak47
vastuseid: 10
vaadatud: 2171
|
foorum: Jahutus postitatud: 22.09.2010 18:26:50 pealkiri: 120mm jahuti kiiremini tööle |
Aga kas toiteplokist oleks kudiagi võimalik rohkem välja pigistada kui 12v? Mõtlen sellsie voldi epale ikka, et reaalselt ventikas ellu ka jääks mitte ei läheks kärssama vms  |
teema: 120mm jahuti kiiremini tööle |
ak47
vastuseid: 10
vaadatud: 2171
|
foorum: Jahutus postitatud: 22.09.2010 18:11:24 pealkiri: 120mm jahuti kiiremini tööle |
| No need oleks muidugi väga head ja ostaks ära kui oleks raha aga praegu rahaline seis suhteliselt 0 ja sellepärast küsingi et kas on mingeid nippe, et saada kiiremini tööle praegune. |
teema: 120mm jahuti kiiremini tööle |
ak47
vastuseid: 10
vaadatud: 2171
|
foorum: Jahutus postitatud: 22.09.2010 18:04:22 pealkiri: 120mm jahuti kiiremini tööle |
| Ei ole tegelt isegi mitte arvutile vaja seda vaid mingil muul eesmärgil:P |
teema: 120mm jahuti kiiremini tööle |
ak47
vastuseid: 10
vaadatud: 2171
|
foorum: Jahutus postitatud: 22.09.2010 17:57:35 pealkiri: 120mm jahuti kiiremini tööle |
| Oleks üks küsimus. Küsimus tegelt ma arvan, et suhteliselt loll ja arvan, et ka suht võimatu aga räägin ära igaksjuhuks. Sai siis ostetud 2 120mm venti ja tuli välja et töötavad nad 1000 pö ... |
teema: Mafia 2 |
ak47
vastuseid: 4121
vaadatud: 778623
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.09.2010 20:10:05 pealkiri: Mafia 2 |
| Dereki laua peal oli. |
teema: Windows 7 NTLDR is missing |
ak47
vastuseid: 18
vaadatud: 5016
|
foorum: Tarkvara postitatud: 03.08.2010 14:19:49 pealkiri: Windows 7 NTLDR is missing |
| Endal nüüd siuke lugu et biosis bootmenus pandud et esimesena bootiks dvd-romi siis, kuna endal orikas wini plaat hetkel laenus siis kasutan varukoopiat aga seda ta bootima ei hakka. Ja kuidas saaks ... |
teema: Windows 7 NTLDR is missing |
ak47
vastuseid: 18
vaadatud: 5016
|
foorum: Tarkvara postitatud: 03.08.2010 04:17:05 pealkiri: Windows 7 NTLDR is missing |
| Ise lugesin netis ringi ja avastasin ka et NTLDR süsteemi see ei kasuta ja seepärast ongi suhteliselt arusaamatu et mis värk nüüd on. Plaat ise muidu originaal. |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
ak47
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270977
|
foorum: Microsoft postitatud: 03.08.2010 03:43:09 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
467 lehte teemat veitspalju vist et uurida et kas kellelgi ennem samajama olnud:D
Igatahes mu teema siin ja oleksin abi eest ülitänulik https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=463233 |
teema: Windows 7 NTLDR is missing |
ak47
vastuseid: 18
vaadatud: 5016
|
foorum: Tarkvara postitatud: 03.08.2010 03:19:31 pealkiri: Windows 7 NTLDR is missing |
Probleem siis järgmine...
Arvutil OS süsteemiks Windows 7 Ultimate N 32bit. Otsustasin, et siis teen arvutile formati ja lasen 64bit versiooni peale.Sai siis tehtud üks miski 26gb uus partitsioo ... |
teema: Bluetoothi kaudu saadetud failide kausta muutmine |
ak47
vastuseid: 0
vaadatud: 1031
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.07.2010 23:59:18 pealkiri: Bluetoothi kaudu saadetud failide kausta muutmine |
| Telefoniks on Nokia 2730 Classic ja probleem on selline, et kuna pole sobivat usb kaablit telefonile, siis otsutasin et muusikat jne saaks saata ka läpakalt bluetoothi kaudu, aga probleem selles, et ... |
teema: Medal of Honor |
ak47
vastuseid: 1155
vaadatud: 204537
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.06.2010 01:46:07 pealkiri: Medal of Honor |
| The Game(kes teab, see teab) |
teema: Kommenteerimine: villu70 |
ak47
vastuseid: 141
vaadatud: 59256
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.06.2010 20:40:40 pealkiri: Kommenteerimine: villu70 |
| Suured tänud ka minult beta-key eest. |
teema: Medal of Honor |
ak47
vastuseid: 1155
vaadatud: 204537
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.06.2010 20:27:39 pealkiri: Medal of Honor |
Sooviks ka ühte keyd  |
teema: Crysis 2 |
ak47
vastuseid: 3801
vaadatud: 507276
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.06.2010 13:48:05 pealkiri: Crysis 2 |
| Ei olnud mu meelest seal videos midagi üllatavt ega erilist. Füüsiak osa, kõik need purunemised jne ka juba bc2-s nähtud ja graafika suht tavaline. |
teema: Mafia 2 |
ak47
vastuseid: 4121
vaadatud: 778623
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.05.2010 23:28:27 pealkiri: Mafia 2 |
| KSP 58't näiteks oli suht raske kaua puusal hoidagi. 1,2 pikk ja ca 12 kilo. samas puusalt laskmine oli päris fun...Ise pole küll lasknud isiklikult kuulipildujast aga arvestades MG42 suuremat kali ... |
teema: Mafia 2 |
ak47
vastuseid: 4121
vaadatud: 778623
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.05.2010 19:05:03 pealkiri: Mafia 2 |
| , Ei ütleks, teatud situatsioonide tarbeks on just pigem originaalne.Filmides vast jah näeb. |
teema: 2010. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!) |
ak47
vastuseid: 156
vaadatud: 59402
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.05.2010 19:16:46 pealkiri: 2010. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!) |
| Sellest saan isegi aru, et TBA aga kas asja reaalselt ka tehakse ikka?Mingeid uudiseid on vms? |
teema: 2010. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!) |
ak47
vastuseid: 156
vaadatud: 59402
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.05.2010 16:33:08 pealkiri: 2010. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!) |
Kas Dead Island canceldatud?Pole ikka väga väga ammu midagi kuulda olnud selle mängu kohta  |
teema: Fallout 3 |
ak47
vastuseid: 2513
vaadatud: 453743
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.04.2010 15:36:35 pealkiri: Fallout 3 |
| , Sama mapi peal saab jap edasi mängida, väiksed muutused on aga muidu 95% sama olukord, lihtsalt mängu story läheb veidi edasi, leveli limiit tõusis ka vist 30 peale selle modiga ja noh neid le ... |
teema: Fallout 3 |
ak47
vastuseid: 2513
vaadatud: 453743
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.04.2010 15:22:16 pealkiri: Fallout 3 |
, hoiad klaveril seda nummert all ja siis klikkad hiirega sellele mida panna tahad sinna alla.
no ei tööta Lähen pitboysse, hoian all number 1te ja klikin näiteks weapons alamenüüle. Ei tee ... |
| |