| autor |
sõnum |
m6mm
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2003
|
postitatud: 02.11.2005 13:13:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| ostis ühe kaardi kiirelt ära |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
irc
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2005
|
postitatud: 22.10.2005 17:46:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mobileman
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
postitatud: 13.10.2005 17:07:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Tema käest sain esimesena informatsiooni pettur Arnis Vähist (https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=207655). Samuti laabus meil hästi koostöö petturi kohta leitud info jagamises ning petturi kasutajanime taga varjus olnud reaalse isiku avastamisel.  |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
postitatud: 13.10.2005 06:07:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Koostöö võitluses pettur Arnisega igati toimis
sorry,et ei osanud muud öelda aga sinu sõnad ütlevad kõike
tubli  |
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vops
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2003
|
postitatud: 07.10.2005 16:16:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Videokaart käes, töötab ilusti  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
postitatud: 04.10.2005 17:17:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Võib usaldada.  |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
postitatud: 04.10.2005 00:29:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Teinekordki äri tehtud, arvamus ikka positiivne  _________________ 30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist? |
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
postitatud: 15.09.2005 21:56:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Väga positiivne tehing käest-kätte. 8) |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petroff
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
postitatud: 13.09.2005 22:41:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
müüsin HDD ja mälu...
kaup tehtud kiirelt ja korralikult
loodan et ostja ka kaubaga rahul. |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
postitatud: 11.09.2005 16:26:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Müüsin emaplaadi. Tehing toimus nagu kokku lepitud. |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piq
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
postitatud: 08.09.2005 17:13:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
lubas ja tegi  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hashi
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
postitatud: 02.09.2005 22:56:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ajasime kõvaketta äri. Mina rahul, tema rahul  _________________ Seniks...
---
Hashi |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
postitatud: 01.09.2005 18:44:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostsin mälud kõik ok  _________________ !! |
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
postitatud: 17.08.2005 10:09:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Väga aktiivne HVlane!
viimati muutis LauriTed 14.09.2005 14:07:24, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 14.08.2005 22:24:24 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
Mured murtud.
viimati muutis soodent 14.09.2005 14:03:53, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
postitatud: 14.08.2005 18:09:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Tegeleb ülekellamisega 
viimati muutis LauriTed 14.09.2005 14:06:40, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
postitatud: 14.08.2005 13:20:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Läksin veidi liiale profiili risustamisega.
viimati muutis LauriTed 14.09.2005 14:07:52, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 14.08.2005 12:34:02 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
Kõik lahendatud.
viimati muutis soodent 14.09.2005 14:02:39, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
postitatud: 14.08.2005 12:17:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Aramus kasutajast on paranenud!
viimati muutis LauriTed 14.09.2005 14:04:53, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
postitatud: 04.08.2005 22:57:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
pisike vahetus tehtud, kõik sujus ladusalt nagu kokku lepitult.
usaldusväärne mees  _________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahtol
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2004
|
postitatud: 31.07.2005 12:30:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Sai ka äri tehtud. Kõïk sujus ladusalt. |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
postitatud: 29.07.2005 16:23:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostsin temalt haupage tv-kaardi  |
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Y_S
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
postitatud: 20.07.2005 11:28:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
sai kõvaketas müüdud, õigel ajal õiges kohas ja äri läks sujuvalt  _________________ O: vanemaid soundikaarte ISA siinile |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
postitatud: 18.07.2005 21:23:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Müüsin emaplate ja sai ka veits juttu puhutud. Tark ja muhe sell  |
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
killr0y
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.02.2003
|
postitatud: 18.07.2005 20:29:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai videokaardid ära vahetatud, mina olen täiega rahul , usaldusväärne , soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsiklimees
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
postitatud: 13.07.2005 00:20:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
saime ilusti kaubale, positiivne kogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gensoft
HV kasutaja
liitunud: 20.03.2002
|
postitatud: 11.07.2005 20:45:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ilman
HV Guru

liitunud: 20.05.2004
|
postitatud: 10.07.2005 00:58:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| soodent kirjutas: |
| Kõik jälle norm. |
sama siin  |
|
|
| Kommentaarid: 350 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alphons
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2004
|
postitatud: 03.07.2005 00:54:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Toiteplokk vahetas ilusasti omanikku.  |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeerik
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004
|
postitatud: 01.07.2005 23:08:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Usaldusväärne äripartner.Aegadest peab kinni ning on korrektne.Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
space
HV vaatleja

liitunud: 29.02.2004
|
postitatud: 30.06.2005 19:55:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kuigi minu poolt tehing venis pikemalt,
kui oli ette arvata, sai äri ikkagi lõpuni veetud.  |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drake
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 26.06.2005 12:39:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
äri aetud, kõik rahul
d. _________________ On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel- |
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mrx
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 17.06.2005 14:29:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Sai telefon ostetud ja kõik laabus taas kenasti. |
|
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andres76
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2005
|
postitatud: 14.06.2005 22:02:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Kokkulepitud ajal, kokkulepitud kohas, kokkulepitud summas. Soovitan, aus mees! |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
postitatud: 12.06.2005 10:53:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kaup kiire ja korralik.  |
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
postitatud: 11.06.2005 23:01:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Sai jälle kaupa tehtud. Seekord sai tema minu käest emaplaadi. Kõik läks hästi! |
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
postitatud: 08.06.2005 20:01:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
kiir asjalik,ära räägitav tegelane  |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
postitatud: 08.06.2005 08:52:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarknezZ
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
postitatud: 06.06.2005 20:44:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Tahtsin saada 1000.-, saatis pmi et maksab 1025.- ja kui kohapeale jõudsin sain 1050.-. Pole midagi öelda, mees oli lahe ja diil oli super. Positiivne! |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kutt16
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2002
|
postitatud: 04.06.2005 22:28:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Positiivne kogemus  _________________ aka Quiet Storm |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaVoC
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002
|
postitatud: 02.06.2005 23:29:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai äri aetud, kõik laabus hästi, nii et  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 24.05.2005 13:26:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
Jah, seda ma olen ja niisamuti ka kõigi teiste jaoks, kes foorumi korda millekski ei pea ! _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 24.05.2005 11:53:02 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| Ära solgi seda kommentaaride osa.Ise oled see tilk tõrva meepotis. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 24.05.2005 07:14:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
... ja kõigele sellele ebaõigusele vaatamata, oled sa ikka veel siin ? Huvitav, miks küll ? _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 23.05.2005 23:43:13 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| Jah Stalini ajal anti ka 25+5 ja polnud see mingi argument ja pole ka nüüd pealegi juba ammu on selge foorumi modede adminnide ringkaitse. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 23.05.2005 23:22:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
... ma arvan, et siin pole mõtet pikalt vaielda, kuna piirang AM30 kuuks ajaks, räägib juba niigi enda eest st. eelnev hinnang pole ainult minu subjektiivne arvamus, vaid sellega on päri ka HV administratsioon ... _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 23.05.2005 20:47:07 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| Mode Digebeni on kehtestanud mängufoorumis reeglid mida vaid ise mõistab.See oleks veel mõistetav kui ta paneks teema lukku vaid seetõtu .et samast mängust on mõni teine teema üleval ent tema vastused algavad sõnadega..."ära provotseeri" ,"ela ennast mujal välja" ,"ära pritsi sülge" jne.Temale see lubatud.Isiklikus elus arvatavasti üksildane ja traagiline tegelane kelle ainus rõõm siin ilmas microfüürerit mängida. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 23.05.2005 08:19:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
... ei pea kinni foorumi kodukorrast, provotseerib konflikte ja käitub üldse nii, nagu tal oleks siin foorumis miskid eriõigused ... _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
postitatud: 19.05.2005 21:49:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasm007
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.12.2001
|
postitatud: 03.05.2005 20:12:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| täiesti positiivne tehing! |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|