Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: soodent
avatar Kasutajast soodent

HV Guru
liitunud:  10.04.2002
viimane külastus:  10.02.2017 00:42:41
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  10817
[0.20% kõigist / 1.22 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja soodent sõnumeid
amet:  Rauaroobert
kontakt soodent
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: soodent
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 564 häält
Neutraalne: 1% 6 häält
Negatiivne: 3% 19 häält
Sinu arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
m6mm
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2003



sõnumpostitatud: 02.11.2005 13:13:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostis ühe kaardi kiirelt ära
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
irc
HV kasutaja


liitunud: 16.10.2005



sõnumpostitatud: 22.10.2005 17:46:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

beer_yum.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.10.2005 17:07:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tema käest sain esimesena informatsiooni pettur Arnis Vähist (https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=207655). Samuti laabus meil hästi koostöö petturi kohta leitud info jagamises ning petturi kasutajanime taga varjus olnud reaalse isiku avastamisel. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.10.2005 06:07:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Koostöö võitluses pettur Arnisega igati toimis thumbs_up.gif
sorry,et ei osanud muud öelda aga sinu sõnad ütlevad kõike thumbs_up.gif
tubli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.10.2005 16:16:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Videokaart käes, töötab ilusti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.10.2005 17:17:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Võib usaldada. beer_yum.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.10.2005 00:29:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Teinekordki äri tehtud, arvamus ikka positiivne icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004



sõnumpostitatud: 15.09.2005 21:56:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Väga positiivne tehing käest-kätte. 8)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petroff
HV kasutaja
Petroff

liitunud: 12.06.2004



sõnumpostitatud: 13.09.2005 22:41:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

müüsin HDD ja mälu...
kaup tehtud kiirelt ja korralikult thumbs_up.gif
loodan et ostja ka kaubaga rahul.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.09.2005 16:26:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Müüsin emaplaadi. Tehing toimus nagu kokku lepitud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003



sõnumpostitatud: 08.09.2005 17:13:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

lubas ja tegi icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004



sõnumpostitatud: 02.09.2005 22:56:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ajasime kõvaketta äri. Mina rahul, tema rahul thumbs_up.gif
_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.09.2005 18:44:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostsin mälud thumbs_up.gif kõik ok icon_smile.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.08.2005 10:09:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Väga aktiivne HVlane!

viimati muutis LauriTed 14.09.2005 14:07:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 14.08.2005 22:24:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

Mured murtud.

viimati muutis soodent 14.09.2005 14:03:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.08.2005 18:09:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tegeleb ülekellamisega thumbs_up.gif

viimati muutis LauriTed 14.09.2005 14:06:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.08.2005 13:20:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

icon_redface.gif Läksin veidi liiale profiili risustamisega.

viimati muutis LauriTed 14.09.2005 14:07:52, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 14.08.2005 12:34:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

Kõik lahendatud.

viimati muutis soodent 14.09.2005 14:02:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.08.2005 12:17:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Aramus kasutajast on paranenud!

viimati muutis LauriTed 14.09.2005 14:04:53, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.08.2005 22:57:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

pisike vahetus tehtud, kõik sujus ladusalt nagu kokku lepitult.
usaldusväärne mees thumbs_up.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahtol
HV vaatleja
ahtol

liitunud: 29.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.07.2005 12:30:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai ka äri tehtud. Kõïk sujus ladusalt.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.07.2005 16:23:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostsin temalt haupage tv-kaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Y_S
HV kasutaja
Y_S

liitunud: 04.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.07.2005 11:28:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

sai kõvaketas müüdud, õigel ajal õiges kohas ja äri läks sujuvalt thumbs_up.gif
_________________
O: vanemaid soundikaarte ISA siinile
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.07.2005 21:23:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Müüsin emaplate ja sai ka veits juttu puhutud. Tark ja muhe sell beer_yum.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
killr0y
Kreisi kasutaja


liitunud: 23.02.2003



sõnumpostitatud: 18.07.2005 20:29:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai videokaardid ära vahetatud, mina olen täiega rahul , usaldusväärne , soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsiklimees
HV kasutaja
tsiklimees

liitunud: 31.01.2002



sõnumpostitatud: 13.07.2005 00:20:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

saime ilusti kaubale, positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gensoft
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2002



sõnumpostitatud: 11.07.2005 20:45:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Väga kiire äri. Üllatav HV kohta.
_________________
Photography by Gen http://www.genvagula.com
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ilman
HV Guru
ilman

liitunud: 20.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.07.2005 00:58:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

soodent kirjutas:
Kõik jälle norm.

sama siin icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 350 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alphons
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.07.2005 00:54:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Toiteplokk vahetas ilusasti omanikku. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeerik
HV kasutaja
jeerik

liitunud: 25.07.2004



sõnumpostitatud: 01.07.2005 23:08:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Usaldusväärne äripartner.Aegadest peab kinni ning on korrektne.Soovitan.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
space
HV vaatleja
space

liitunud: 29.02.2004



sõnumpostitatud: 30.06.2005 19:55:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kuigi minu poolt tehing venis pikemalt,
kui oli ette arvata, sai äri ikkagi lõpuni veetud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.06.2005 12:39:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

äri aetud, kõik rahul

d.
_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mrx
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.06.2005 14:29:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai telefon ostetud ja kõik laabus taas kenasti.
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andres76
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2005



sõnumpostitatud: 14.06.2005 22:02:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kokkulepitud ajal, kokkulepitud kohas, kokkulepitud summas. Soovitan, aus mees!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.06.2005 10:53:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kaup kiire ja korralik. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.06.2005 23:01:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai jälle kaupa tehtud. Seekord sai tema minu käest emaplaadi. Kõik läks hästi!
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004



sõnumpostitatud: 08.06.2005 20:01:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

thumbs_up.gif kiir asjalik,ära räägitav tegelane icon_wink.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004



sõnumpostitatud: 08.06.2005 08:52:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DarknezZ
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



sõnumpostitatud: 06.06.2005 20:44:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tahtsin saada 1000.-, saatis pmi et maksab 1025.- ja kui kohapeale jõudsin sain 1050.-. Pole midagi öelda, mees oli lahe ja diil oli super. Positiivne!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002



sõnumpostitatud: 04.06.2005 22:28:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Positiivne kogemus thumbs_up.gif
_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaVoC
HV kasutaja
HaVoC

liitunud: 18.07.2002



sõnumpostitatud: 02.06.2005 23:29:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai äri aetud, kõik laabus hästi, nii et thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.05.2005 13:26:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Jah, seda ma olen ja niisamuti ka kõigi teiste jaoks, kes foorumi korda millekski ei pea !
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 24.05.2005 11:53:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

Ära solgi seda kommentaaride osa.Ise oled see tilk tõrva meepotis.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.05.2005 07:14:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

... ja kõigele sellele ebaõigusele vaatamata, oled sa ikka veel siin ? Huvitav, miks küll ?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 23.05.2005 23:43:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

Jah Stalini ajal anti ka 25+5 ja polnud see mingi argument ja pole ka nüüd pealegi juba ammu on selge foorumi modede adminnide ringkaitse.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.05.2005 23:22:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

... ma arvan, et siin pole mõtet pikalt vaielda, kuna piirang AM30 kuuks ajaks, räägib juba niigi enda eest st. eelnev hinnang pole ainult minu subjektiivne arvamus, vaid sellega on päri ka HV administratsioon ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 23.05.2005 20:47:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

Mode Digebeni on kehtestanud mängufoorumis reeglid mida vaid ise mõistab.See oleks veel mõistetav kui ta paneks teema lukku vaid seetõtu .et samast mängust on mõni teine teema üleval ent tema vastused algavad sõnadega..."ära provotseeri" ,"ela ennast mujal välja" ,"ära pritsi sülge" jne.Temale see lubatud.Isiklikus elus arvatavasti üksildane ja traagiline tegelane kelle ainus rõõm siin ilmas microfüürerit mängida.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.05.2005 08:19:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

... ei pea kinni foorumi kodukorrast, provotseerib konflikte ja käitub üldse nii, nagu tal oleks siin foorumis miskid eriõigused ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004



sõnumpostitatud: 19.05.2005 21:49:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai veidi äritsetud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasm007
Kreisi kasutaja
rasm007

liitunud: 12.12.2001



sõnumpostitatud: 03.05.2005 20:12:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

täiesti positiivne tehing!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  järgmine
13/17

soodent arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 93% 755 häält
Neutraalne: 3% 25 häält
Negatiivne: 4% 35 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.