|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: forint |
soodent
vastuseid: 371
vaadatud: 79354
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.02.2017 01:50:20 pealkiri: Kommenteerimine: forint |
| Kiire ja aus äri. |
teema: Kommenteerimine: gertp |
soodent
vastuseid: 344
vaadatud: 107624
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.02.2017 01:48:45 pealkiri: Kommenteerimine: gertp |
| Aus inimene, tänan. |
teema: Kommenteerimine: labidas |
soodent
vastuseid: 33
vaadatud: 27106
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2017 02:04:28 pealkiri: Kommenteerimine: labidas |
| Kaart korralik ja jahuti nagu uus. |
teema: Kommenteerimine: rmz |
soodent
vastuseid: 107
vaadatud: 22376
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2017 01:33:38 pealkiri: Kommenteerimine: rmz |
| Müüs mulle väga korraliku kaardi, suur tänu. |
teema: Kommenteerimine: Jopakoll |
soodent
vastuseid: 19
vaadatud: 6604
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.12.2016 09:55:33 pealkiri: Kommenteerimine: Jopakoll |
| Kõik korras. |
teema: Kommenteerimine: Steff. |
soodent
vastuseid: 43
vaadatud: 16487
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2016 15:01:53 pealkiri: Kommenteerimine: Steff. |
| Igati sõnapidaja. |
teema: Kommenteerimine: amd phenom |
soodent
vastuseid: 552
vaadatud: 81696
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2016 18:37:09 pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom |
| Müüsin amd phenomile amd phenomi. |
teema: Kommenteerimine: mikk351 |
soodent
vastuseid: 154
vaadatud: 34472
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2016 17:10:32 pealkiri: Kommenteerimine: mikk351 |
| Ostis objektiivi. |
teema: Kommenteerimine: audi-äss |
soodent
vastuseid: 228
vaadatud: 49137
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2016 15:26:31 pealkiri: Kommenteerimine: audi-äss |
| Väga positiivne. |
teema: Kommenteerimine: Hiid |
soodent
vastuseid: 662
vaadatud: 234100
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.08.2016 16:13:36 pealkiri: Kommenteerimine: Hiid |
| Kõik positiivne, ümardas summa minu kasuks. |
teema: Kommenteerimine: amd phenom |
soodent
vastuseid: 552
vaadatud: 81696
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.07.2016 20:31:25 pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom |
| Usaldusväärne. |
teema: Kommenteerimine: Apollo2o15 |
soodent
vastuseid: 7
vaadatud: 3984
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2016 16:23:16 pealkiri: Kommenteerimine: Apollo2o15 |
| Kõik ok, positiivne. |
teema: Kommenteerimine: xtro |
soodent
vastuseid: 452
vaadatud: 106525
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.07.2016 00:23:01 pealkiri: Kommenteerimine: xtro |
| Jälle üle pika aja äri aetud, alati positiivne. |
teema: Kommenteerimine: ElC |
soodent
vastuseid: 19
vaadatud: 8403
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2016 23:13:34 pealkiri: Kommenteerimine: ElC |
| Müüs korras seadme. |
teema: Kommenteerimine: Arthur |
soodent
vastuseid: 19
vaadatud: 6961
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.06.2016 21:36:49 pealkiri: Kommenteerimine: Arthur |
| Müüb korras kaupa. |
teema: Microlab kõlarid |
soodent
vastuseid: 993
vaadatud: 421313
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 02.06.2016 19:59:41 pealkiri: Microlab kõlarid |
| Jah siin pole mõtet miskit kirjutada, te vaesekesed ei tea millestki midagi, te pole isegi põrandakõlareid kõrgemale asetanud, proovinud ja microlab ehitus ei võimalda põrandal kuulata, sest kõ ... |
teema: Microlab kõlarid |
soodent
vastuseid: 993
vaadatud: 421313
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 02.06.2016 15:40:19 pealkiri: Microlab kõlarid |
| Microlab tüüpi kõlar asetsevad töölaua kõrgusel ja seetõttu ei saa neid võrrelda põrandakõlaritega, tõstke viimased lauale ja pool võimsust madalatel sagedustel kadunud. Madalate sageduste ... |
teema: Microlab kõlarid |
soodent
vastuseid: 993
vaadatud: 421313
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 01.06.2016 18:52:36 pealkiri: Microlab kõlarid |
Ei tea kus neid 6c kõlareid 50€ saab, pigem 65-75€ kasutatud kõlarid. See Edifier total power output 2x21w mind küll ei veena võrreldes 6c mis pigem 2x50w.
Microlab 6c poes ikka alla 100€ n ... |
teema: Kommenteerimine: no s... |
soodent
vastuseid: 94
vaadatud: 23294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.05.2016 22:54:14 pealkiri: Kommenteerimine: no s... |
| Korralik ostja. |
teema: Kommenteerimine: siim1985 |
soodent
vastuseid: 0
vaadatud: 153
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.05.2016 22:53:40 pealkiri: Kommenteerimine: siim1985 |
| Mälud müüdud. |
teema: Kommenteerimine: gtavice |
soodent
vastuseid: 142
vaadatud: 49396
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.05.2016 22:52:58 pealkiri: Kommenteerimine: gtavice |
| igati positiivne ostja. |
teema: Kommenteerimine: mastert |
soodent
vastuseid: 39
vaadatud: 14252
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2016 21:53:01 pealkiri: Kommenteerimine: mastert |
| Müüb korras kaupa. |
teema: Kommenteerimine: otto123 |
soodent
vastuseid: 214
vaadatud: 49669
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.05.2016 23:26:07 pealkiri: Kommenteerimine: otto123 |
| Müüsin videokaardi, kõik hästi. |
teema: Kommenteerimine: Recognized |
soodent
vastuseid: 6
vaadatud: 2052
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.04.2016 17:18:26 pealkiri: Kommenteerimine: Recognized |
| Suur lubaja kes pärast ei suvatse isegi vastata. |
teema: Microlab kõlarid |
soodent
vastuseid: 993
vaadatud: 421313
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 11.04.2016 01:42:21 pealkiri: Microlab kõlarid |
| Inimesed tõesti ärge ostke neid mõttetu hinnaga 7c ja 9c kõlareid, ideaalne lahendus on ühendada aktiivsubwoofer microlab kõlari väljundisse läbi hargnemise. Enamus subwoofereid ei vaja mingit ... |
teema: Kommenteerimine: SeaDjinn |
soodent
vastuseid: 7
vaadatud: 2791
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.03.2016 23:50:53 pealkiri: Kommenteerimine: SeaDjinn |
| Kaup müüdud, kõik aus. |
teema: Microlab kõlarid |
soodent
vastuseid: 993
vaadatud: 421313
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 11.03.2016 15:18:12 pealkiri: Microlab kõlarid |
| Microlabide ainuke nõrkus on nõrk bass ja selle hinna eest on isegi basse ülearu, panna mingi 120€ subwoofer juurde on 200€ komplekt mis on üle igatsugu poe 400€ kõlaritest. Kõrgsagedus on ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
soodent
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874633
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 08.03.2016 01:06:51 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Tubli vii inimesi eksiteele nende laualambi pirnidega, mõttetu olematu kasutusala. |
teema: Paypal & eBay üldteema |
soodent
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874633
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 04.03.2016 15:47:27 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
saatsin talle selle pildi, vastuseks tuli, et äkki on kontakt vigane (milline? kõigil?)
Sellest loen nagu välja, et muidu peaks ikka korralik kraam olema.
Dear Customer,
We are trul ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
soodent
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874633
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 03.03.2016 22:15:53 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Õnneks ma ei otsinud silmad punnis kõige odavamat lampide müüjat ja vedas siis. Ühe müüja järgi üldistada ei saa nagu näha. |
teema: Paypal & eBay üldteema |
soodent
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874633
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 03.03.2016 11:26:31 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Kunagi keegi siin soovitas selliseid: http://www.ebay.com/itm/191785401981?_trksid=p2060353
Pole just kõige odavamad, aga kvaliteet ja valgus on paremad kui kohalikus poodides müüdavatel odavpir ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
soodent
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874633
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 03.03.2016 00:38:28 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Reaalne kulu on kusagil väiksemaks kirjas alati.
Olen neidsamu 72 led "25w" lampe ostnud ebayst ja nad olid samaväärsed poola tootja 18w lampidega. 92 lediga versioon läheneb juba peaaegu kor ... |
teema: Telerite üldteema |
soodent
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.01.2016 16:28:48 pealkiri: Telerite üldteema |
See LG on ka läikiva ekraaniga. Nagu kõik tänapäevased telerid.
Kodanik võrdles vanade peegelläikega lcd ekraanidega, praegused on poolmatid nendega võrreldes. |
teema: Telerite üldteema |
soodent
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.01.2016 21:15:48 pealkiri: Telerite üldteema |
| Mulle meeldib LG menüü rohkem, kui Samsung, kui sa 100% tead, et vaatamine toimub otse ja kevadest sügiseni välisvalgus üle ei valgusta siis vali Samsungi mõni 2015 smart fhd 55" mudel, arvatava ... |
teema: Telerite üldteema |
soodent
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.01.2016 18:03:20 pealkiri: Telerite üldteema |
|
teema: Telerite üldteema |
soodent
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.01.2016 16:44:34 pealkiri: Telerite üldteema |
Igatsugu 55" TCL ja Thomson peaksin mingi 500€ maksma, et oleks mõte üldse vaadata, norm Lg 630-632v maksab letil 760 ja netipoes 690€.
See kontrastsuse teema on minu arvates ka suhteline, eeld ... |
teema: Telerite üldteema |
soodent
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.12.2015 11:53:42 pealkiri: Telerite üldteema |
| Ilusad teooriad, praktikas annab see sd signaal samaaegse võrdlemise puhul veel mingi olulise effekti, üksikult jooksutada ja siis meeles pidada ja teist jooksutada, samal ajal peab ka menüüs kõi ... |
teema: Telerite üldteema |
soodent
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.12.2015 21:07:10 pealkiri: Telerite üldteema |
| Soovitan, enne kui ostad käi poes kohapeal pilti vaatamas. Kindlasti testi vaatenurka (vaatad sama pilti otse ja siis 90 nn. piki ekraani). Kindlasti vaata telekat kanalite reziimis mitte testpilti. ... |
teema: Telerite üldteema |
soodent
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.12.2015 22:18:29 pealkiri: Telerite üldteema |
, vastupidi, downscale tuleb teha, siis ei paista detailid nii hullusti välja ning näib ilusam ja siledam
Sellises olukorras downscale ei aita, tuleb teha outscale ja ise uttu tõmmata jääda ... |
teema: Telerite üldteema |
soodent
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.12.2015 21:24:37 pealkiri: Telerite üldteema |
| 1 asi veel, inimeste arusaamad viletsast, vaadatavast ja heast pildist on VÄGA erinevad. Jõulude ajal sai palju külas käidud ja erinevaid TV pilte vaadatud, kus ühes suures teleris oli ikka väga ... |
teema: Telerite üldteema |
soodent
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.12.2015 18:32:44 pealkiri: Telerite üldteema |
| Sorry - su link, sina ja "common sense" räägivad kõik erinevat keelt. |
teema: Telerite üldteema |
soodent
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.12.2015 18:11:46 pealkiri: Telerite üldteema |
| No tõesti kas sa ei oska oma lingi graafikut lugeda, 65" on seal minimaalne vaatamiskaugus hea telekaga 720p peal alates 4m ja SD on 576i ehk alates 4,5-5m minimaalne ja see, et need graafikud on lai ... |
teema: Telerite üldteema |
soodent
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.12.2015 08:32:35 pealkiri: Telerite üldteema |
Vaatamiskauguse kohta on olemas niisugune diagramm:
http://www.rtings.com/images/optimal-viewing-distance-television-graph-size.png
Full HD ja 65-tolline ekraan - 2,5m
4K ja 65-tolline ekraan - ... |
teema: Kommenteerimine: Hennu7o2 |
soodent
vastuseid: 56
vaadatud: 14251
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.11.2015 23:46:55 pealkiri: Kommenteerimine: Hennu7o2 |
| Korrektne tehing, tänud. |
teema: Kommenteerimine: muhelin |
soodent
vastuseid: 210
vaadatud: 43297
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.11.2015 17:52:12 pealkiri: Kommenteerimine: muhelin |
| Väga normaalne, peab kokkulepetest kinni. |
teema: Paypal & eBay üldteema |
soodent
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874633
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 14.11.2015 23:37:35 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Esimene aken mis sulle avaneb probleemi avades on see kus valid oma probleemi ja see pole oluline, kas defective item või not arrived või muu, tähtis on, et arutelu on 3 etapis ja esimeses etapis e ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
soodent
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874633
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 14.11.2015 22:52:35 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
See on "return item" jumal kas sa siis tõesti midagi ei jaga ja loogiliselt ei tuleta. Case on juhtum, return case tagasisaatmise juhtumiks võib nimetada.
return>dispute>open case, vanasti o ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
soodent
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874633
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 14.11.2015 21:56:41 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
See, et vaidluse ajal sa ei saa midagi lisada ega kirjutada on teretulnud müüjatele.
No minu juhtumi puhul ei saa ma jeebeis isegi vaidlust alustada, rääkimata siis müüjale negatiivse kommentaa ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
soodent
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874633
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 14.11.2015 19:32:31 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Eelnevale postittajale - see kõik on tavaline ja mitte mingit erakordset selles pole, palju kordi seda olnud mul endal.
Palju kurvem on see, et ebay on hakanud müüjatelt negatiivseid maha võtma t ... |
teema: Kommenteerimine: kaspar00 |
soodent
vastuseid: 113
vaadatud: 51077
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.11.2015 18:34:08 pealkiri: Kommenteerimine: kaspar00 |
| Püsiklient mälude ostmisel, kõike head. |
| |