Avaleht
otsing leidis 2000 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: forint
soodent

vastuseid: 371
vaadatud: 79354

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.02.2017 01:50:20   pealkiri: Kommenteerimine: forint
Kiire ja aus äri.
  teema: Kommenteerimine: gertp
soodent

vastuseid: 344
vaadatud: 107624

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.02.2017 01:48:45   pealkiri: Kommenteerimine: gertp
Aus inimene, tänan.
  teema: Kommenteerimine: labidas
soodent

vastuseid: 33
vaadatud: 27106

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2017 02:04:28   pealkiri: Kommenteerimine: labidas
Kaart korralik ja jahuti nagu uus.
  teema: Kommenteerimine: rmz
soodent

vastuseid: 107
vaadatud: 22376

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2017 01:33:38   pealkiri: Kommenteerimine: rmz
Müüs mulle väga korraliku kaardi, suur tänu.
  teema: Kommenteerimine: Jopakoll
soodent

vastuseid: 19
vaadatud: 6604

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.12.2016 09:55:33   pealkiri: Kommenteerimine: Jopakoll
Kõik korras.
  teema: Kommenteerimine: Steff.
soodent

vastuseid: 43
vaadatud: 16487

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2016 15:01:53   pealkiri: Kommenteerimine: Steff.
Igati sõnapidaja.
  teema: Kommenteerimine: amd phenom
soodent

vastuseid: 552
vaadatud: 81696

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.11.2016 18:37:09   pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom
Müüsin amd phenomile amd phenomi.
  teema: Kommenteerimine: mikk351
soodent

vastuseid: 154
vaadatud: 34472

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2016 17:10:32   pealkiri: Kommenteerimine: mikk351
Ostis objektiivi.
  teema: Kommenteerimine: audi-äss
soodent

vastuseid: 228
vaadatud: 49137

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2016 15:26:31   pealkiri: Kommenteerimine: audi-äss
Väga positiivne.
  teema: Kommenteerimine: Hiid
soodent

vastuseid: 662
vaadatud: 234100

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.08.2016 16:13:36   pealkiri: Kommenteerimine: Hiid
Kõik positiivne, ümardas summa minu kasuks.
  teema: Kommenteerimine: amd phenom
soodent

vastuseid: 552
vaadatud: 81696

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.07.2016 20:31:25   pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom
Usaldusväärne.
  teema: Kommenteerimine: Apollo2o15
soodent

vastuseid: 7
vaadatud: 3984

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.07.2016 16:23:16   pealkiri: Kommenteerimine: Apollo2o15
Kõik ok, positiivne.
  teema: Kommenteerimine: xtro
soodent

vastuseid: 452
vaadatud: 106525

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.07.2016 00:23:01   pealkiri: Kommenteerimine: xtro
Jälle üle pika aja äri aetud, alati positiivne.
  teema: Kommenteerimine: ElC
soodent

vastuseid: 19
vaadatud: 8403

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2016 23:13:34   pealkiri: Kommenteerimine: ElC
Müüs korras seadme.
  teema: Kommenteerimine: Arthur
soodent

vastuseid: 19
vaadatud: 6961

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.06.2016 21:36:49   pealkiri: Kommenteerimine: Arthur
Müüb korras kaupa.
  teema: Microlab kõlarid
soodent

vastuseid: 993
vaadatud: 421313

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 02.06.2016 19:59:41   pealkiri: Microlab kõlarid
Jah siin pole mõtet miskit kirjutada, te vaesekesed ei tea millestki midagi, te pole isegi põrandakõlareid kõrgemale asetanud, proovinud ja microlab ehitus ei võimalda põrandal kuulata, sest kõ ...
  teema: Microlab kõlarid
soodent

vastuseid: 993
vaadatud: 421313

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 02.06.2016 15:40:19   pealkiri: Microlab kõlarid
Microlab tüüpi kõlar asetsevad töölaua kõrgusel ja seetõttu ei saa neid võrrelda põrandakõlaritega, tõstke viimased lauale ja pool võimsust madalatel sagedustel kadunud. Madalate sageduste ...
  teema: Microlab kõlarid
soodent

vastuseid: 993
vaadatud: 421313

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 01.06.2016 18:52:36   pealkiri: Microlab kõlarid
Ei tea kus neid 6c kõlareid 50€ saab, pigem 65-75€ kasutatud kõlarid. See Edifier total power output 2x21w mind küll ei veena võrreldes 6c mis pigem 2x50w.
Microlab 6c poes ikka alla 100€ n ...
  teema: Kommenteerimine: no s...
soodent

vastuseid: 94
vaadatud: 23294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.05.2016 22:54:14   pealkiri: Kommenteerimine: no s...
Korralik ostja.
  teema: Kommenteerimine: siim1985
soodent

vastuseid: 0
vaadatud: 153

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.05.2016 22:53:40   pealkiri: Kommenteerimine: siim1985
Mälud müüdud.
  teema: Kommenteerimine: gtavice
soodent

vastuseid: 142
vaadatud: 49396

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.05.2016 22:52:58   pealkiri: Kommenteerimine: gtavice
igati positiivne ostja.
  teema: Kommenteerimine: mastert
soodent

vastuseid: 39
vaadatud: 14252

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2016 21:53:01   pealkiri: Kommenteerimine: mastert
Müüb korras kaupa.
  teema: Kommenteerimine: otto123
soodent

vastuseid: 214
vaadatud: 49669

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.05.2016 23:26:07   pealkiri: Kommenteerimine: otto123
Müüsin videokaardi, kõik hästi.
  teema: Kommenteerimine: Recognized
soodent

vastuseid: 6
vaadatud: 2052

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.04.2016 17:18:26   pealkiri: Kommenteerimine: Recognized
Suur lubaja kes pärast ei suvatse isegi vastata.
  teema: Microlab kõlarid
soodent

vastuseid: 993
vaadatud: 421313

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 11.04.2016 01:42:21   pealkiri: Microlab kõlarid
Inimesed tõesti ärge ostke neid mõttetu hinnaga 7c ja 9c kõlareid, ideaalne lahendus on ühendada aktiivsubwoofer microlab kõlari väljundisse läbi hargnemise. Enamus subwoofereid ei vaja mingit ...
  teema: Kommenteerimine: SeaDjinn
soodent

vastuseid: 7
vaadatud: 2791

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.03.2016 23:50:53   pealkiri: Kommenteerimine: SeaDjinn
Kaup müüdud, kõik aus.
  teema: Microlab kõlarid
soodent

vastuseid: 993
vaadatud: 421313

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 11.03.2016 15:18:12   pealkiri: Microlab kõlarid
Microlabide ainuke nõrkus on nõrk bass ja selle hinna eest on isegi basse ülearu, panna mingi 120€ subwoofer juurde on 200€ komplekt mis on üle igatsugu poe 400€ kõlaritest. Kõrgsagedus on ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
soodent

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874633

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 08.03.2016 01:06:51   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Tubli vii inimesi eksiteele nende laualambi pirnidega, mõttetu olematu kasutusala.
  teema: Paypal & eBay üldteema
soodent

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874633

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 04.03.2016 15:47:27   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
saatsin talle selle pildi, vastuseks tuli, et äkki on kontakt vigane (milline? kõigil?) icon_rolleyes.gif
Sellest loen nagu välja, et muidu peaks ikka korralik kraam olema. icon_razz.gif
Dear Customer,
We are trul ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
soodent

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874633

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 03.03.2016 22:15:53   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Õnneks ma ei otsinud silmad punnis kõige odavamat lampide müüjat ja vedas siis. Ühe müüja järgi üldistada ei saa nagu näha.
  teema: Paypal & eBay üldteema
soodent

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874633

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 03.03.2016 11:26:31   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Kunagi keegi siin soovitas selliseid: http://www.ebay.com/itm/191785401981?_trksid=p2060353

Pole just kõige odavamad, aga kvaliteet ja valgus on paremad kui kohalikus poodides müüdavatel odavpir ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
soodent

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874633

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 03.03.2016 00:38:28   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Reaalne kulu on kusagil väiksemaks kirjas alati.


Olen neidsamu 72 led "25w" lampe ostnud ebayst ja nad olid samaväärsed poola tootja 18w lampidega. 92 lediga versioon läheneb juba peaaegu kor ...
  teema: Telerite üldteema
soodent

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.01.2016 16:28:48   pealkiri: Telerite üldteema
See LG on ka läikiva ekraaniga. Nagu kõik tänapäevased telerid.

Kodanik võrdles vanade peegelläikega lcd ekraanidega, praegused on poolmatid nendega võrreldes.
  teema: Telerite üldteema
soodent

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.01.2016 21:15:48   pealkiri: Telerite üldteema
Mulle meeldib LG menüü rohkem, kui Samsung, kui sa 100% tead, et vaatamine toimub otse ja kevadest sügiseni välisvalgus üle ei valgusta siis vali Samsungi mõni 2015 smart fhd 55" mudel, arvatava ...
  teema: Telerite üldteema
soodent

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.01.2016 18:03:20   pealkiri: Telerite üldteema
  teema: Telerite üldteema
soodent

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.01.2016 16:44:34   pealkiri: Telerite üldteema
Igatsugu 55" TCL ja Thomson peaksin mingi 500€ maksma, et oleks mõte üldse vaadata, norm Lg 630-632v maksab letil 760 ja netipoes 690€.
See kontrastsuse teema on minu arvates ka suhteline, eeld ...
  teema: Telerite üldteema
soodent

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.12.2015 11:53:42   pealkiri: Telerite üldteema
Ilusad teooriad, praktikas annab see sd signaal samaaegse võrdlemise puhul veel mingi olulise effekti, üksikult jooksutada ja siis meeles pidada ja teist jooksutada, samal ajal peab ka menüüs kõi ...
  teema: Telerite üldteema
soodent

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.12.2015 21:07:10   pealkiri: Telerite üldteema
Soovitan, enne kui ostad käi poes kohapeal pilti vaatamas. Kindlasti testi vaatenurka (vaatad sama pilti otse ja siis 90 nn. piki ekraani). Kindlasti vaata telekat kanalite reziimis mitte testpilti. ...
  teema: Telerite üldteema
soodent

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.12.2015 22:18:29   pealkiri: Telerite üldteema
, vastupidi, downscale tuleb teha, siis ei paista detailid nii hullusti välja ning näib ilusam ja siledam icon_razz.gif

Sellises olukorras downscale ei aita, tuleb teha outscale ja ise uttu tõmmata jääda ...
  teema: Telerite üldteema
soodent

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.12.2015 21:24:37   pealkiri: Telerite üldteema
1 asi veel, inimeste arusaamad viletsast, vaadatavast ja heast pildist on VÄGA erinevad. Jõulude ajal sai palju külas käidud ja erinevaid TV pilte vaadatud, kus ühes suures teleris oli ikka väga ...
  teema: Telerite üldteema
soodent

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.12.2015 18:32:44   pealkiri: Telerite üldteema
Sorry - su link, sina ja "common sense" räägivad kõik erinevat keelt.
  teema: Telerite üldteema
soodent

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.12.2015 18:11:46   pealkiri: Telerite üldteema
No tõesti kas sa ei oska oma lingi graafikut lugeda, 65" on seal minimaalne vaatamiskaugus hea telekaga 720p peal alates 4m ja SD on 576i ehk alates 4,5-5m minimaalne ja see, et need graafikud on lai ...
  teema: Telerite üldteema
soodent

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907054

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.12.2015 08:32:35   pealkiri: Telerite üldteema
Vaatamiskauguse kohta on olemas niisugune diagramm:

http://www.rtings.com/images/optimal-viewing-distance-television-graph-size.png

Full HD ja 65-tolline ekraan - 2,5m
4K ja 65-tolline ekraan - ...
  teema: Kommenteerimine: Hennu7o2
soodent

vastuseid: 56
vaadatud: 14251

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.11.2015 23:46:55   pealkiri: Kommenteerimine: Hennu7o2
Korrektne tehing, tänud.
  teema: Kommenteerimine: muhelin
soodent

vastuseid: 210
vaadatud: 43297

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.11.2015 17:52:12   pealkiri: Kommenteerimine: muhelin
Väga normaalne, peab kokkulepetest kinni.
  teema: Paypal & eBay üldteema
soodent

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874633

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 14.11.2015 23:37:35   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Esimene aken mis sulle avaneb probleemi avades on see kus valid oma probleemi ja see pole oluline, kas defective item või not arrived või muu, tähtis on, et arutelu on 3 etapis ja esimeses etapis e ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
soodent

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874633

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 14.11.2015 22:52:35   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
See on "return item" jumal kas sa siis tõesti midagi ei jaga ja loogiliselt ei tuleta. Case on juhtum, return case tagasisaatmise juhtumiks võib nimetada.
return>dispute>open case, vanasti o ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
soodent

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874633

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 14.11.2015 21:56:41   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
See, et vaidluse ajal sa ei saa midagi lisada ega kirjutada on teretulnud müüjatele.
No minu juhtumi puhul ei saa ma jeebeis isegi vaidlust alustada, rääkimata siis müüjale negatiivse kommentaa ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
soodent

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874633

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 14.11.2015 19:32:31   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Eelnevale postittajale - see kõik on tavaline ja mitte mingit erakordset selles pole, palju kordi seda olnud mul endal.
Palju kurvem on see, et ebay on hakanud müüjatelt negatiivseid maha võtma t ...
  teema: Kommenteerimine: kaspar00
soodent

vastuseid: 113
vaadatud: 51077

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.11.2015 18:34:08   pealkiri: Kommenteerimine: kaspar00
Püsiklient mälude ostmisel, kõike head.
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.