Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2022 11:17:02 vasta tsitaadiga

rauli kirjutas:
kikaskilla, Jõuludest(soetamisest) alates pole kordagi konsooli välja lülitanud- ainult rest mode. Siiani õnneks pole kordagi probleeme esinenud. Soovitan sul kindlasti see garantiisse saata ja loota, et saad uue konsooli. Rest mode on ikka väga mugav asi, uuesti mängima hakkamiseks kulub koos telekaga ca 30 sek thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif


Eks peab jah, Teliast ostetud, vaatame mis ütlevad, aga sellisel juhul peab oma kallist konsoolist mõnda aega eemal olema icon_biggrin.gif
Seni ei pane teda lihtsalt rest mode
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2022 12:24:09 vasta tsitaadiga

Anna teada kuidas telia garantii läks. Suur tõenäosus võib see olla, et meil pole kahjuks võimalik parandada ja asendada ning pakume raha tagasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2022 10:46:35 vasta tsitaadiga

Kas kergelt vilisev konsool on sage nähtus ? Digi versioon kergelt viliseb, nii rest modes kui niisama menüüdes ringi lapates, kui ka mängides.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 18.02.2022 10:57:27 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Kas kergelt vilisev konsool on sage nähtus ? Digi versioon kergelt viliseb, nii rest modes kui niisama menüüdes ringi lapates, kui ka mängides.
Omal digi versioon töötab täiesti hääletult õnneks, aga see coil whine peaks olema üsna levinud asi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2022 15:01:17 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Cheetah kirjutas:
Kas kergelt vilisev konsool on sage nähtus ? Digi versioon kergelt viliseb, nii rest modes kui niisama menüüdes ringi lapates, kui ka mängides.
Omal digi versioon töötab täiesti hääletult õnneks, aga see coil whine peaks olema üsna levinud asi.


Njah, eks peab siis lootma, et jääb vaiksemaks.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2022 19:26:39 vasta tsitaadiga

ma olen arusaanud, et ps5 ei ole väga vaikne konsool olnud juba algusest peale, kui võrrelda seda ps4 pro-ga siis on ta muidugi väga vaikne icon_biggrin.gif

Vaikne oleneb kõik millega võrrelda icon_wink.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2022 21:16:54 vasta tsitaadiga

Häälekam on küll kui Series X, aga PS4 Pro oli ikka täielik reaktiivmootor PS5 võrreldes.

Rest mode'i kasutades mingeid anomaaliaid pole täheldanud.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.02.2022 23:11:43 vasta tsitaadiga

Vast oleneb konsooli mudelist. PS4 PRO 7216B oli mul vaiksem kui PS4 Slim.
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2022 23:39:05 vasta tsitaadiga

PS5 ja Series X vahe on ikka suur, mis puudutab üldist jahutust. Series X ei kuule pmts mitte midagi, ükskõik mida mängid. PS5 aga teeb alati häält, mida on kõrvaga diivanil istudes kuulda, ca 3m kauguselt. Samas PS5 töötab alati stabiilselt sama rpm-iga. Kuid kuulda on, et ventikas pole kõige kvalitseetsem (laagrid valjud vms.)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2n
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2022 01:10:12 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
PS5 ja Series X vahe on ikka suur, mis puudutab üldist jahutust. Series X ei kuule pmts mitte midagi, ükskõik mida mängid. PS5 aga teeb alati häält, mida on kõrvaga diivanil istudes kuulda, ca 3m kauguselt. Samas PS5 töötab alati stabiilselt sama rpm-iga. Kuid kuulda on, et ventikas pole kõige kvalitseetsem (laagrid valjud vms.)

Kui sa 3m kauguselt kuuled PS5 ventuka häält siis sinu konsoolil on küll midagi viga. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2022 02:57:02 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
andreL kirjutas:
PS5 ja Series X vahe on ikka suur, mis puudutab üldist jahutust. Series X ei kuule pmts mitte midagi, ükskõik mida mängid. PS5 aga teeb alati häält, mida on kõrvaga diivanil istudes kuulda, ca 3m kauguselt. Samas PS5 töötab alati stabiilselt sama rpm-iga. Kuid kuulda on, et ventikas pole kõige kvalitseetsem (laagrid valjud vms.)

Kui sa 3m kauguselt kuuled PS5 ventuka häält siis sinu konsoolil on küll midagi viga. icon_razz.gif


Võimalik, aga töötab.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2022 08:57:39 vasta tsitaadiga

Mind pani see üllatama, et igal pool ülevaadetes enamjaolt räägiti alguses kui vaikne see konsool on icon_lol.gif

Sain kätte ja series X kõrval oli see ikka päris häälekas, saatsin garantiisse, telia ütles, et me ostame tagasi kui soovite.
Saatsin sony ametlikku remonti läbi kivide ja kändude ja öeldi ka, et seal pole midagi viga.

Tellisin aliexpressist teise ventika, oli väga vähe vaiksem....


Ma tundsin, et ma olin petta saanud klient, kui sa ikka vaikses toas istud ja on kuulda põrinat siis ei ole see kuidagi vaikne ja hakkab lõpuks häirima.


Pmst. nii palju kui sony konsoole on olnud ei ole neist ükski vaikne olnud, ps3 fat, ps3 slim, ps4 pro 7200, ps5....

Xbox One X oli vaikne ja Series X on ka vaikne, ei saa aru miks sony ei võiks teha ka vaikset konsooli...


PS! mul on veel 2 erinevat PS5-e konsooli olnud ja mõlemad tegid samasugust häält...
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 21.02.2022 09:43:07 vasta tsitaadiga

minake, kust kohast sa seda häält kuuled? Ilma helita mängid? See hääl pm olematu.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2022 10:36:49 vasta tsitaadiga

kui klappidega mängida ja heli kõvemaks panna siis ei ole kuulda jah. A helitu see konsool ei ole, ühtlane urramine hakkab peale kui astro playroom näiteks tööle panna.

Hetkel ei oma PS5-te, a kui oli siis mõlemad masinad urrasid ikka.

Võib-olla puudub teil võrdlus vaiksemate aparaatidega?
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 21.02.2022 10:40:18 vasta tsitaadiga

Vaiksem kui PS4 Pro? Jah. Vaikne? Ei. Aga eks seal on ka see mängus, kus keegi elab. Tõenäoliselt linnas mingi suure tee ääres olles ei paneks tähelegi, aga maal vaiksemas kohas elades on pleikarit kenasti kuulda.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikos
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2013




sõnum 21.02.2022 10:43:21 vasta tsitaadiga

ise ventikate heli pole küll tähendanud. Küll aga plaadilugeja teeb korralikku müra kui plaadilt midagi loeb. Pole lugenud, kas see ongi normaalne või minu konsooli eripära.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 21.02.2022 10:45:20 vasta tsitaadiga

Jah, plaadilugeja teeb pigem häält, vendid vaiksed, teleka heli peab tõesti 0 olema, et midagi kuuleks.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2022 10:53:39 vasta tsitaadiga

Minu jutu mõte oli see, et konsool ei ole helitu, kui konkurent suudab teha helitu konsooli võiks sony ka seda suuta, arvestades seda kui suur kärakas see on.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 21.02.2022 10:55:49 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
Minu jutu mõte oli see, et konsool ei ole helitu, kui konkurent suudab teha helitu konsooli võiks sony ka seda suuta, arvestades seda kui suur kärakas see on.


Ja paljusi huvitab selline asi? Konsool on vaikne ja täiesti suva tuleb sealt natuke heli või täiesti vait. Ega ma ilma hääleta mänge ei mängi. Põhiline, et ei oleks nagu ps4 pro.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2022 11:08:57 vasta tsitaadiga

Nii palju kui on inimesi on ka soove ja arvamusi, see, et sind ei huvi see... ei tähenda see, et kedagi ei huvita. Nõus sellega, et on oluliselt vaiksem kui PS4 PRO.
a ma tunnen, et siin läheb asi varsti väga kuumaks, saan aru, et raffale ei sobi kriitika sony aadressil, seega las see teema olla icon_cool.gif

hkurujo88r kirjutas:
minake kirjutas:
Minu jutu mõte oli see, et konsool ei ole helitu, kui konkurent suudab teha helitu konsooli võiks sony ka seda suuta, arvestades seda kui suur kärakas see on.


Ja paljusi huvitab selline asi? Konsool on vaikne ja täiesti suva tuleb sealt natuke heli või täiesti vait. Ega ma ilma hääleta mänge ei mängi. Põhiline, et ei oleks nagu ps4 pro.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 21.02.2022 11:46:41 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
Minu jutu mõte oli see, et konsool ei ole helitu, kui konkurent suudab teha helitu konsooli võiks sony ka seda suuta, arvestades seda kui suur kärakas see on.


Ma pole päris kindel, kas see konkurendi konsool on helitu... Vaiksem, küllap jah.

tom's hardware testis müra. PS5'l oli mängimise ajal müra 25 db, Xboxil 15 db... Vahe on suur, aga et üks on "helitu", on vast ikka õige pisut liialdatud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 21.02.2022 12:00:18 vasta tsitaadiga

db sbl eeldatavasti ja kuulmise mõttes valjus on natukene keerulisem aga detsibellid on logaritmiline ühik, 25 ja 15 vahe on ikka päris mitu korda icon_smile.gif
reeglina võetakse tavaline taustmüra tase 30 db juurde, alla selle mõõtmiseks on juba vaja paremat ruumi. alla 20db võib asju päris julgelt helituks nimetada.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 21.02.2022 12:12:11 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
db sbl eeldatavasti ja kuulmise mõttes valjus on natukene keerulisem aga detsibellid on logaritmiline ühik, 25 ja 15 vahe on ikka päris mitu korda icon_smile.gif
reeglina võetakse tavaline taustmüra tase 30 db juurde, alla selle mõõtmiseks on juba vaja paremat ruumi. alla 20db võib asju päris julgelt helituks nimetada.


Selge, nats targem. Aitüma!

Siis polegi vale öelda, et üks on helitu. Samas - konkreetne mõõtmine tehti meetri kaugusel... Kui mul on plaanis konsool panna 3 meetri kaugusele, siis ma pole enam üldse kindel, kas ma suudan vahet teha, kas nurgas müriseb PS5 või helitu xbox... Pluss 5.1 kõlarite heli + paneelmaja muu taust ja "õuehääled"... Ma pigem kaldun arvama, et ainuüksi müra pärast ma kindlasti xboxile ei koli.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2022 12:34:08 vasta tsitaadiga

Mul on olnud PS5 ja Series X mõlemad samaaegselt olemas.
Päevasel ajal ei ole kumbagi kuulda kuna siis on tavaliselt ka taustamüra piisavalt, vahet pole kui nõudlikku mängu mängida. Samas ega PS4 pro ka päevasel ajal oma ventika undamisega eriti kõrvu ei häirinud (eeldusel, et pole tolmu täis ja termopasta pole ära kuivanud)
Õhtusel ajal aga kui on vaiksem siis on kuulda kuidas PS päris kõvasti vuhiseb, Xboxile peab aga päris lähedale minema enne kui kuulda on kas vent käib.
Minujaoks on PS5 üpris lärmakas. Samas uriseb külmkapp ka vaikuses päris häirivalt 😀
Kui PS5 ostsin, lootsin et Sony on lõpuks suutnud jahutuse lahendada nii, et masin käib sama vaikselt nagu Xbox. Räägiti ju vedelmetallist ja suurest heatsinkist. Eks on ruumi areneda, ehk teevad PS5 PRO vaiksema jahutusega.
Samas ega see müra teema on suhteline, mõne jaoks käib kreissaag ka vaikselt 😀
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2n
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2022 12:58:47 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
Nii palju kui on inimesi on ka soove ja arvamusi, see, et sind ei huvi see... ei tähenda see, et kedagi ei huvita. Nõus sellega, et on oluliselt vaiksem kui PS4 PRO.
a ma tunnen, et siin läheb asi varsti väga kuumaks, saan aru, et raffale ei sobi kriitika sony aadressil, seega las see teema olla icon_cool.gif

hkurujo88r kirjutas:
minake kirjutas:
Minu jutu mõte oli see, et konsool ei ole helitu, kui konkurent suudab teha helitu konsooli võiks sony ka seda suuta, arvestades seda kui suur kärakas see on.


Ja paljusi huvitab selline asi? Konsool on vaikne ja täiesti suva tuleb sealt natuke heli või täiesti vait. Ega ma ilma hääleta mänge ei mängi. Põhiline, et ei oleks nagu ps4 pro.

Kriitika kriitikaks aga juuksekarva lõhki ei tasu kah ajada.

Palju hullemat plärinat teeb Dualsense vibra mootorid. Öösel Dirt 5 mängides pidin maha keerama. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.