Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta??? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
TheIV
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 12.04.2004 19:35:13 ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta??? vasta tsitaadiga

Nii probleem selline, et üks päev hakas arvuti restarte lambist tegema. Uurisin ja puurisin kuni jõudsin kohta kus otsustasin et krt XP ok maha ja uuesti, aga vot ei saa??? Lihtsalt ei ole võimalik XP-d insatllida kuna:
1. Ei suuda faile kopida ja jookseb installides kokku.
ok format c: ja edasi
2. 3* 4jast ei suuda formaatida ja kui siis suudab siis ikagi tagasi 1. probleemi juures.
pele igast partitsioonide ja Fat32 ja NTFSide proovimist ikka sama jama mõtlesin et proovin siis 98 installida ime mis ime kõik ok ja töötab????
Nuh mõtlen et ohooo prooviks siis nüüd XPks uuendada. Khm enamus katseid lõpes Sarting windows XP ekraani vahtimisega, kui siiski edasi läks siis lõpes enamasti punktis 1.
Täna juba kolmas päev (see kõik ju võtab aega ja HDD 200GB) ja nüüd on siiber äkki oskab keegi aidata.
Naljaks on see et ta töötas umbes aasta vabalt sellises konfis:

900Mhz Cellu
120GB + 200GB
CD RW ja DVD RW
mingi juust Epox emme via kividega
suvaline PCI 64MB video
See nagu töö arvuti et ei ootagi jubedat Powerit, kui peate silmas et jama prose selle jaoks ja juust emme. Kuid siiski ta töötas väga stabiilsel kuni jah.... icon_rolleyes.gif

Miks ma ta siia (kõvaketaste) alla panin, sest enda arvates on probleem HDDs kuigi enam eriti ei arava kuidag imelik et suht uued ja head HDD korraga XPd omaks ei võta aga 98 ok. Seega kui keegi selle ümber tõstab siis savi aga äkki tevitaks siis mind kah icon_wink.gif

Igasugune abi on oodatud beer_yum.gif aga sellist jama pole veel ausalt kohand.

PS: Otsisin vatavid teemasi aga ei leidnud, kui kuskil on siis link oleks teretulnud.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ten
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2003




sõnum 12.04.2004 20:16:21 vasta tsitaadiga

mis firma kõvakad on?
_________________
Sõida . . . aga ära mölise . . .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheIV
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 12.04.2004 20:21:12 vasta tsitaadiga

Ten kirjutas:
mis firma kõvakad on?


Krt see jäi jah mainimata

120GB on Maxtor ja 200GB on WD

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 12.04.2004 20:44:27 vasta tsitaadiga

Kunagi oli ka juhus, et win xp ei läinud korralikult peale aga 98SE läks nigu niuhti kohe. Probleem oli CD lugejas!
Kusjuures XP install jõudis igakord eri kaugusele ja kord isegi bootimiseni.

Lihtsalt selline sarnane kogemus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kalle
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2004 20:46:25 vasta tsitaadiga

Aga kas mälupulgad panid uued ja kas oled neid kontrollinud. Kui mälupulgas kala sees siis vabalt viskab XP'ga kotermani sisse. Lase algatuseks MemTestiga mälud üle. Kui HDD peetis siis peaks ju scandisk ära näitama kas on badid sees.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 12.04.2004 20:47:50 vasta tsitaadiga

see winXP pira plaat mis sul on... ON PEETIS!
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 12.04.2004 20:52:53 vasta tsitaadiga

minul on igatahes XP originaal ja lugeja oli peetis. Aga noh eks selgeltnägijad teavad paremini...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 12.04.2004 20:54:06 vasta tsitaadiga

Operatiivmälu kvaliteedinõuded on XP puhul tunduvalt kõrgemad kui Win98 puhul.
Lase mälud memtest86'ga üle, ehk viga selles.

konn kirjutas:
see winXP pira plaat mis sul on... ON PEETIS!


On see väide paikapidav TheIV ? Et see on piraatkoopia ?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 12.04.2004 20:57:50 vasta tsitaadiga

kuna oletus on ilmselgelt tehtud probleemikirjelduse j2rgi siis pole m6tet hakata jahuma midagi eba6iglase syydistamise teemadel.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheIV
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 12.04.2004 21:04:08 vasta tsitaadiga

konn kirjutas:
see winXP pira plaat mis sul on... ON PEETIS!

Elof kirjutas:
On see väide paikapidav TheIV ? Et see on piraatkoopia ?

Töötan sellise kohas kus oleks absurd kasutada piraatkoopiat. Kus..., pole tähtis icon_wink.gif
freestyler kirjutas:
Kunagi oli ka juhus, et win xp ei läinud korralikult peale aga 98SE läks nigu niuhti kohe. Probleem oli CD lugejas!

Siis peaks ju mõlemad olema Nii CD kui DVD aga DVD on suht uus alles. Aga jah see et ta uus on ei tähenda midagi.
Vaatab äki leian kuskilt siis miskit muud proovimiseks icon_neutral.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 12.04.2004 21:07:51 vasta tsitaadiga

konn kirjutas:
kuna oletus on ilmselgelt tehtud probleemikirjelduse j2rgi siis pole m6tet hakata jahuma midagi eba6iglase syydistamise teemadel.

konn teinekord kui sul ei ole midagi teemakohast ning teadmistele vastavat öelda - STFU äkki ? icon_wink.gif
jõudsid mind jälle ühe oma mõttetu ning teemavälise postitusega ennetada, hakates vabandama enne seda kui sind süüdistati. Istu oma Linux'i otsas ja ole õnnelik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JaviaC
HV vaatleja

liitunud: 03.11.2003




sõnum 12.04.2004 21:12:40 vasta tsitaadiga

proovi tõmmata kõvaketta kodukalt mingi ketta utility. mul kunagi oli maxtor kettaga taoline jama ja see aitas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kalle
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2004 21:43:06 vasta tsitaadiga

Sorry aga millega on seotud XP install ja PIRAPLAAT. Kui teen oma originaalplaadist koopia kas see on siis piraatplaat ja XP ei installeeru vä icon_lol.gif Või kui semul on originaal plaat peetis ja annan selle oma kopeeritud plaadi talle kas ta ei saa siis installida vä ? Loll jutt suhu tagasi, XP instaleerub sama magusalt olenemata kumba CD'd kasutad - edasine on aktiveerimine pärast installi ja kui ei aktiveeri siis töötab 30 päeva täisfunktsionaalsena ja ei mingit seost kas copy või originaal. Omaette küsimus on kui CD vigane või CD-ROM vigane. Nii, et lõpetage oma mõttetud killud a'la asjas süüdi piraplaat.
Suurema osa XP instaleerimisel tekkivast jamast on põhjustatud peetis mälust. Alles pärast 100% veendumust, et mälu on korras hakka otsima ülejäänud raua vigu (video, HDD jne...)
Win 98 instaleerub vabalt ka peetis mäluga kui see mälupulk pole muidugi kapitaalselt kaputt, siis ei boodi tavaliselt PC isegi BIOS'i mõnikord. Mäluvead hakkavad tavaliselt ennast 98 baasil OS välja näitama alles Windowsi töös, kui tekkivad sinised ekraanid ja arusaamatud kinnikiilumised ja restardid.
Nii, et minu soovitus on sulle, tiri MemTest-86 v3.1a alla ja veendu, et mälu OK juhul kui sull CD-lugeja korras on.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheIV
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 12.04.2004 21:49:36 vasta tsitaadiga

Vahel lähevad ikka väga lihtsad asjad meelest icon_redface.gif Igatahes Tnx to JaviaC beer_yum.gif ja Kalle beer_yum.gif Hetkel jookseb WD DLGDIAG ja siis kohe MemTestiga jagelema eks siis annan teada.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kalle
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2004 22:02:02 vasta tsitaadiga

PS. Kui sull oli ennem töötav XP peal ja hakkas lambist restarte loopima, kas Admin Toolsi all Event Viewer all ei näidanud ära kus ja milline error tekkis.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 12.04.2004 23:58:12 vasta tsitaadiga

Ahaa 1 asi veel BIOS'is tuleb sätetega natuke manipuleerida ... ACPI vist vaja sisse lülitada (seda täpselt ei tea küll öelda)
Ning muud asjad ... üks asi on veel kus saab muuta seda, et kas riistvara vaikesätted seab BIOS või WindowsXP ...
VMS
tsitaat:

Töötan sellise kohas kus oleks absurd kasutada piraatkoopiat. Kus..., pole tähtis

Küsisin muide selle küsimuse konn'a ärritamiseks. Tahaks näha, kes on nii "tark" ja ütleb, et tal piraatkoopia, isegi siis kui ka tegelikult on ...
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheIV
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 13.04.2004 06:39:52 vasta tsitaadiga

Paistab et probleem on siiski mälus. Jätsin õhtul testima ja kui praegu tööle saabusin siis 21428 ERRORS icon_rolleyes.gif. Kahju et ise ei taband selliseid asju teha, aga nuh inimene õpib kogu elu. Kui teine vant kah tööle tuleb siis saan talt mälu ja annan teda kuda on seniks tnx beer_yum.gif Ja HDD oli siiski korras vähemalt selle utiliti arvates.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hotsepp
Kreisi kasutaja
hotsepp

liitunud: 22.10.2002




sõnum 13.04.2004 06:59:55 vasta tsitaadiga

Kontrolli kõvaketta korrasolekut. Win98 on tolerantsem ja laseb süsteemi ka peetis kettale panna aga xp ja 2000 just NTFS süsteemil ei lase!!!
Endal samad kogemused.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheIV
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 13.04.2004 07:48:55 vasta tsitaadiga

Kõva kohta ütles WD kodukalt mingi utiliti et kõik korras, aga kas mälu mõjutab siis ka seda,et ei sa HDD-le installida korrlaikult???
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheIV
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 13.04.2004 10:03:39 vasta tsitaadiga

Krt jätsin sisee testi järgi korras mälu pulga ja WD utiliti järgi korras HDD aga ikka jääb asi XP puhul pidama seal kus ta on oma driverid ära laadind ja STARTING WINDOWS mida ta aga ei tee. Arvatavasti hakab siis äkki emme otsi andma. Või mis siis veel võiks nii väga segada.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2004 10:09:06 vasta tsitaadiga

alles nägin samasugust jama...mis sa sellest XP'st üldse peale topid? sama hästi ära lülita arvutit üldse tööle. pane win2k...
enivei viga oli selles, et mälu ja prose ei töötanud synkis ja biosis settingud natuke valed...HDD on korras icon_evil.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheIV
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 13.04.2004 10:20:36 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
enivei viga oli selles, et mälu ja prose ei töötanud synkis

Nu aga kuda nad siis nüüd nii äki valeks läksid.
Biosis on kindlalt kõik ok. Ega ma seal esimest korda pole.
Ja kuda sa siis muidu selle korda said sest tahaks ikagi XP-d

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2004 10:54:48 vasta tsitaadiga

... kas ma pole lihtsalt tähele pannud või mis, aga Sa pole maininud toidet ? Sul päris pirakad kettad ja mitu optilist seadet ehk tuleb toitest puudu ? Endal on selline juhus olnud küll, et sama masti ja varustusega masin, töötas 98SE all nii, nagu selle win'i all ikka ja kui sai süsteemi upgrade XP'le tehtud, siis köki-möki, 250W toide jäi mingil seletamatul põhjusel lahjaks ja ilmnesid saranased nähud, nagu Sinu juhtumi puhul ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheIV
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 13.04.2004 11:36:15 vasta tsitaadiga

Toide ongi kus juures 250W ma ise arvasin samuti algul et toide aga kuda ta siis nii järsku. Toide on muidu mingist vana Cosmixi oma algul oli Godegen aga see andis varsti otsad kui ketad taha tulid algul olui 20GB. Kahjuks pole hetkel kuskilt paremat toidet võtta aga eks, kui ma saan siis proovin seeda kah.

Hetkel läheb jälle 98SE peale ja eks näeb mis hiljem saab.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kalle
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2004 11:40:00 vasta tsitaadiga

Ei saand nüüd aru. Et copyp CD pealt filid ära ja siis jääb toppama või teeb ikka selle installi ka ära ja siis jääb pärast restrti toppama.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kalle
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2004 12:09:57 vasta tsitaadiga

Njahh 250W toide jääb nForce jaoks lahjaks jahh. Recommended on ju vähemalt 350W.

Ei ole kursis Radeoni'de voolutarbimisega aga näiteks GeForce FX 5900U ja nForce2 koosluses on reviewides isegi 420W väheks jäänud ja 480W toitekaga on systeem korralikult tööle saadud testimiseks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheIV
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 13.04.2004 12:22:53 vasta tsitaadiga

Profiilis on mu kodu arvuti see töötab korralikult tal 400W toide. See mis jupsib on töö oma:
900Mhz Cellu
120GB + 200GB
CD RW ja DVD RW
mingi juust Epox emme via kividega
suvaline PCI 64MB video
Esimes postis seda ka mainitud.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheIV
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 13.04.2004 12:25:12 vasta tsitaadiga

Kalle kirjutas:
Ei saand nüüd aru. Et copyp CD pealt filid ära ja siis jääb toppama või teeb ikka selle installi ka ära ja siis jääb pärast restrti toppama.

Ei siis kui paned CD sisse ja boot from cd siis loeb ta need oma faild ära ja hakaks nagu setupi startima, et file copyma hakata jne.. aga vot just ennem jääb seisma, Starting Windows.....

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 13.04.2004 17:20:21 vasta tsitaadiga

TheIV ütles
tsitaat:

Täna juba kolmas päev (see kõik ju võtab aega ja HDD 200GB)

Sorry, kui valesti aru sain, aga ega sul ometi ainult üks partitsioon ei ole? Hea oleks windowsi jaoks eraldi mingi 5 gigane part, läheb formattimine praegu ja ka tulevikus tunduvalt kiiremini.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheIV
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 13.04.2004 17:30:05 vasta tsitaadiga

Võtan su nõuande arvese ja proovin siis ära. Nüüd Tuleb juab kõike proovida.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2004 17:49:53 vasta tsitaadiga

hmmm..."lihtsalt ühel hea päeval" hakkas nii tegema?
kahtlane värk - heh ja enivei, milleks teist toidet testimiseks vaja on, vähenda praeguse koormust lihtsalt icon_wink.gif
pane talle mobo (video etc) ja 1 hdd järgi vaat mis juhtub

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheIV
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 13.04.2004 18:21:57 vasta tsitaadiga

Just lihtsalt haks nii tegema mis siin kahtlast on krt win ja arvutid on ette arvamatud icon_rolleyes.gif . Proovisin ka nii et jätsin ainult minimaalselt asju taha tulemus ikka ja jälle sama 98 läheb peale aga XP mitte. Nüüd siis proovisin ka nii et jätsin ainult 5GB wini jaoks aga ikka loading setup files teeb ära ja siis hangub.
Krt närvid hakavad juba üles ütlema. Täna õhtul ma ei piirdu iagatahes ainult 1x beer_yum.gif seda võite uskuda icon_lol.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2004 18:42:21 vasta tsitaadiga

proovi bios update teha...toide igatahes lahjaks siis ei tohiks jääda....kas tempid on normis?
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheIV
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 13.04.2004 18:55:20 vasta tsitaadiga

Bios on juba kõige uuem ja temp kah kõik alla 40C.Krt seda teab suht müsteerium juba see jama. Tean, et uus arvuti kah kuskilt tulemas icon_wink.gif nii et jään selle 98 otsas siis lootma et uus paari kuuga kohal on. beer_yum.gif (arvestades siinseid asja ajamisi siis poole aastaga icon_lol.gif ) Aga ma proovin edasi icon_evil.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2004 18:56:24 vasta tsitaadiga

ära alla küll anna jah icon_biggrin.gif
muid mälupulki ei saa proovida?

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheIV
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 13.04.2004 19:00:25 vasta tsitaadiga

Proovin kui saan kuskilt laenata. beer_yum.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.