|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Oskar
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2003
|
27.02.2004 15:42:51
Sain rahvusraamatukogus Elioni võõrad emailid lugeta |
|
|
Läksin rahvusraamatukogusse ja mõtlesin, et kontrolliks oma emaile, ja mida ma näen kui läksin www.hot.ee aadressile?! Näen , et olen nagu sisseloginud võõra nimega! Ei hakanud ma küll neid emaile lugeta, kuid mõtte tuli emaile kustutada(Muidugi pole ma seda teenud), kuid soovitan kõigitele olla ettevaatlik, kui olete internetti kafeedes või mujal.Logige ennast alati välja, muidu teine võiks päris rumala asju teie emailiga teha, sama asi MSN -iga!
_________________ pakun siin reklaami pinda! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viiking89
HV vaatleja
liitunud: 27.02.2004
|
27.02.2004 15:50:54
|
|
|
Koolis on küll selliseid süütuid pirne tehtud aga kannatajale võib mõte asjaga päris nõmedat jama kokku keerata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taun0
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
27.02.2004 20:37:30
|
|
|
| mul on pangaautommadis selline laks olnud, et eelmine kasutaja on unustanud kaardi välja võtta.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ridariass
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
27.02.2004 20:41:50
|
|
|
| Taun0 kirjutas: |
| mul on pangaautommadis selline laks olnud, et eelmine kasutaja on unustanud kaardi välja võtta. |
Mul viimase poole aasta jooksul 2 korda
Aga maile ja msn-e unustati ikka lahti koolis, ka internetikohvikus olen sellist asja kohanud, mis seal ikka, log out ja korras.
_________________ There is no patch for human stupidity... |
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
27.02.2004 20:43:50
|
|
|
| Taun0 kirjutas: |
| mul on pangaautommadis selline laks olnud, et eelmine kasutaja on unustanud kaardi välja võtta. |
Aga õnneks tuleb iga tehingu puhul PIN uuesti sisestada.
See suht ohutu, vabalt võib kaardi automaati jätta.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
27.02.2004 20:46:40
|
|
|
Selleks saatke talle tema meilist kiri et logi järgmine kord välja
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wari
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2002
|
27.02.2004 20:50:47
|
|
|
OT: vaeg-kirjutaja oled vä?
päris uudis ka et AIP-des inimesed oma aadressid lahti unustavad... iga päev kümned juhud eestis ma pakun....
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
27.02.2004 20:59:01
|
|
|
[quote="wari"]OT: vaeg-kirjutaja oled vä?
quote]
mind pidasid silmas, otse loomulikult, mis sa siis mõtlesid et ma mingi norm olen.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
viimati muutis Andium 28.02.2004 00:07:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
billtuk007
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
27.02.2004 21:00:31
|
|
|
mul on olnud üks selline laks et läksin raamatukogusse ja sealt logisin msn'i ja siis olin netis. lõpuks kui ära hakkasin minema unustasin oma msn'i oma accoundiga lahti. olin siis parajasti koju jõudnud ja tahtsin msn'i minna, aga raamatukogus arvuti oli töötama jäänud ja kodust ma msn'i sisse logida ei saanud.
siis selle mõttega et keegi on mu msn'i accoundiga seal arvutiga taga ja teab ei tea mida seal võtsin jalad alla ja läksin raamatukokku tagasi(kena pikk tee oli ka sinna minna). kui sinna jõudsin oli see arvuti just välja lülitatud .muidu raamatukogus eriti arvutis ei käi aga jah juhtus see ükskord
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
28.02.2004 01:59:34
|
|
|
| billtuk007 kirjutas: |
mul on olnud üks selline laks et läksin raamatukogusse ja sealt logisin msn'i ja siis olin netis. lõpuks kui ära hakkasin minema unustasin oma msn'i oma accoundiga lahti. olin siis parajasti koju jõudnud ja tahtsin msn'i minna, aga raamatukogus arvuti oli töötama jäänud ja kodust ma msn'i sisse logida ei saanud.
siis selle mõttega et keegi on mu msn'i accoundiga seal arvutiga taga ja teab ei tea mida seal võtsin jalad alla ja läksin raamatukokku tagasi(kena pikk tee oli ka sinna minna). kui sinna jõudsin oli see arvuti just välja lülitatud .muidu raamatukogus eriti arvutis ei käi aga jah juhtus see ükskord  |
A kas MSN'iga pole nii, et siis kui kuskilt mujalt proovid sisse logida, siis sa logib sealt teisest kohast välja(antud juhul siis raamatukogust). Mul on küll vähemalt nii olnud. Et siis, kui kodus olen sisse logitud ja tahan koolis sisse saada, siis ta logib kodust välja.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
28.02.2004 02:09:04
|
|
|
| tsitaat: |
Aga õnneks tuleb iga tehingu puhul PIN uuesti sisestada.
See suht ohutu, vabalt võib kaardi automaati jätta. |
Ei tule iga kord, see suht random teema.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
28.02.2004 02:09:12
|
|
|
| billtuk007 kirjutas: |
mul on olnud üks selline laks et läksin raamatukogusse ja sealt logisin msn'i ja siis olin netis. lõpuks kui ära hakkasin minema unustasin oma msn'i oma accoundiga lahti. olin siis parajasti koju jõudnud ja tahtsin msn'i minna, aga raamatukogus arvuti oli töötama jäänud ja kodust ma msn'i sisse logida ei saanud.
siis selle mõttega et keegi on mu msn'i accoundiga seal arvutiga taga ja teab ei tea mida seal võtsin jalad alla ja läksin raamatukokku tagasi(kena pikk tee oli ka sinna minna). kui sinna jõudsin oli see arvuti just välja lülitatud .muidu raamatukogus eriti arvutis ei käi aga jah juhtus see ükskord  |
irwe see pidi siis vabsjee msn olema
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
28.02.2004 02:18:23
|
|
|
| voyager_est kirjutas: |
| Taun0 kirjutas: |
| mul on pangaautommadis selline laks olnud, et eelmine kasutaja on unustanud kaardi välja võtta. |
Aga õnneks tuleb iga tehingu puhul PIN uuesti sisestada.
See suht ohutu, vabalt võib kaardi automaati jätta. |
Ühispangas see PINi värk ei toimi - teaduslikult tõestatud. Nii, et ei soovita sellega riskida...
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
28.02.2004 02:24:45
|
|
|
mismoodi ei toimi? siiani on ikka pin'i küsinud küll.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
28.02.2004 02:59:08
|
|
|
| tsitaat: |
| Ühispangas see PINi värk ei toimi - teaduslikult tõestatud. Nii, et ei soovita sellega riskida... |
Huvitav, kuida see PIN koodi kasutamise teaduslik tõestamine välja näeb?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muda
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2002
|
28.02.2004 12:04:02
|
|
|
Omal on MSN värk küll nii et töö juures on Trilian ja kui koju jõuan ja Messingeriga sisse login siis viskab töö juurest välja.
Arvuti töötab töö juures koguaeg.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plazas
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
28.02.2004 12:08:40
|
|
|
kui ma koolis sellisele asjale peale satun siis lasen julmalt listi tühjaks msnis !!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
28.02.2004 12:08:48
|
|
|
| billtuk007 kirjutas: |
mul on olnud üks selline laks et läksin raamatukogusse ja sealt logisin msn'i ja siis olin netis. lõpuks kui ära hakkasin minema unustasin oma msn'i oma accoundiga lahti. olin siis parajasti koju jõudnud ja tahtsin msn'i minna, aga raamatukogus arvuti oli töötama jäänud ja kodust ma msn'i sisse logida ei saanud.
siis selle mõttega et keegi on mu msn'i accoundiga seal arvutiga taga ja teab ei tea mida seal võtsin jalad alla ja läksin raamatukokku tagasi(kena pikk tee oli ka sinna minna). kui sinna jõudsin oli see arvuti just välja lülitatud .muidu raamatukogus eriti arvutis ei käi aga jah juhtus see ükskord  |
kuule ära luuleta siin. Luuletada võid vaid asjaga millest midagi jagad. MSN logib end kohe välja kui mujalt logtakse sisse.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
28.02.2004 12:16:23
|
|
|
plazas, vo laseb msni konto omanik sinu esimese hambarea ka tühjaks, kes teab.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
28.02.2004 14:05:38
|
|
|
| plazas kirjutas: |
kui ma koolis sellisele asjale peale satun siis lasen julmalt listi tühjaks msnis !!  |
Mis hea pärast sa seda teeks Et siis teisel oleks mõnusalt palju jura nende tagasi addimisega
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
28.02.2004 14:13:11
|
|
|
plazas, jobu vend oled siis lihtsalt
Üldiselt meil koolis (@ itcollege) on ka igal tudengil oma kasutaja. Ning kui keegi unustab end sisse logida.. siis on ka ligipääs tema serveris olevatele kodukataloogidele - samuti ka public_html kataloogiline Seega tavaliselt tehakse isikule vastavalt tujule kodulehekülg See on selline puht sõbralik nali
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
28.02.2004 14:13:19
|
|
|
tead, lapsed on kord juba üpriski pahatahtlikud olendid
kogu aeg mingi kiusamine ja teistele sita keeramine käib
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
28.02.2004 14:45:38
|
|
|
msn listi maksab backuppida
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
28.02.2004 14:51:14
|
|
|
Mul hiljuti õe MSN'i kontoga niimodi...täpselt ei tea kuidas, kuid üks süntu tegelane sai mu õe kontoga sisse ja tegi süntsaid tegusi ...eriti hullu display picture'i pani Nii et, logige alati ikka välja jah
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2003
|
28.02.2004 17:13:53
|
|
|
| Andium kirjutas: |
| Selleks saatke talle tema meilist kiri et logi järgmine kord välja |
Ma ei viitsinud seda teha logisin välja ja kõik
_________________ pakun siin reklaami pinda! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
28.02.2004 22:53:52
|
|
|
| tanq kirjutas: |
| tsitaat: |
| Ühispangas see PINi värk ei toimi - teaduslikult tõestatud. Nii, et ei soovita sellega riskida... |
Huvitav, kuida see PIN koodi kasutamise teaduslik tõestamine välja näeb?  |
Lihtsalt, inimene unustab kaardi automaati ja senitundmatu rahvas võtab raha välja - on selline juhus olnud. Pärast sai netist vaadatud, et umbes viis minutit peale viimast sularaha väljastamist oli automaat veel raha väljastanud. Õnneks oli limiit peal...
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
29.02.2004 15:35:48
|
|
|
| Oskar kirjutas: |
| Andium kirjutas: |
| Selleks saatke talle tema meilist kiri et logi järgmine kord välja |
Ma ei viitsinud seda teha logisin välja ja kõik |
See on ka üks võimalus aga juts mitte kõige parem.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
29.02.2004 19:07:41
|
|
|
| indre329 kirjutas: |
| tanq kirjutas: |
| tsitaat: |
| Ühispangas see PINi värk ei toimi - teaduslikult tõestatud. Nii, et ei soovita sellega riskida... |
Huvitav, kuida see PIN koodi kasutamise teaduslik tõestamine välja näeb?  |
Lihtsalt, inimene unustab kaardi automaati ja senitundmatu rahvas võtab raha välja - on selline juhus olnud. Pärast sai netist vaadatud, et umbes viis minutit peale viimast sularaha väljastamist oli automaat veel raha väljastanud. Õnneks oli limiit peal... |
eks proovi seda ka reaalselt ise teha siis. iga kord küsib pinni kui raha välja võtad. kui kaardi sisse jätad peale oma toiminguid siis peale mingit aega peaks masin kaardi alla neelama.
selline juhus saab olla "teaduslikult tõestatud" ainult siis kui inimene paneb just pin'i, jalutab minema ja keegi kohe seejärel raha välja võtab. teistkordsel raha väljavõtul tahab juba uuesti pin'i, isegi kui ennem pin juba sisestatud ja kaart vahepeal välja võtmata.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
29.02.2004 19:39:05
|
|
|
| marko kirjutas: |
| indre329 kirjutas: |
| tanq kirjutas: |
| tsitaat: |
| Ühispangas see PINi värk ei toimi - teaduslikult tõestatud. Nii, et ei soovita sellega riskida... |
Huvitav, kuida see PIN koodi kasutamise teaduslik tõestamine välja näeb?  |
Lihtsalt, inimene unustab kaardi automaati ja senitundmatu rahvas võtab raha välja - on selline juhus olnud. Pärast sai netist vaadatud, et umbes viis minutit peale viimast sularaha väljastamist oli automaat veel raha väljastanud. Õnneks oli limiit peal... |
eks proovi seda ka reaalselt ise teha siis. iga kord küsib pinni kui raha välja võtad. kui kaardi sisse jätad peale oma toiminguid siis peale mingit aega peaks masin kaardi alla neelama.
selline juhus saab olla "teaduslikult tõestatud" ainult siis kui inimene paneb just pin'i, jalutab minema ja keegi kohe seejärel raha välja võtab. teistkordsel raha väljavõtul tahab juba uuesti pin'i, isegi kui ennem pin juba sisestatud ja kaart vahepeal välja võtmata. |
Ühispanga automaat tahab ainult ühe korra PINi ja seda alguses. See pole nagu Hansapanga oma kus iga korra puhul, kui tahad raha välja võtta, pead PINi sisestama. Saast süsteem EÜP'l...
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antoonio
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2001
|
01.03.2004 13:21:03
|
|
|
Ühispanga automaat tahab ainult ühe korra PINi ja seda alguses.
ei tea mis EÜP atm-e siin mõned kasutavad kuid neil s.t. EÜPl on süsteem kui korra raha võtad siis sama seansi juures uuesti raha võttes küsib pinni. Küll aga ei küsita seda siis, kui sa oled pikemat aega lammutanud aga raha pole võtnud ja sealt ATMi juurest ise ka vehkat teinud, vot siis võib mõni pahalane küll raha võtta.
Samas kellegi poolt mainitud 5 minutit on ikke liiga pikk aeg- Täpselt ei oska hetkel öelda aga see kaardi "söömise" moment peaks ikka varem kätte jõudma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
01.03.2004 19:37:39
|
|
|
| indre329 kirjutas: |
| Ühispanga automaat tahab ainult ühe korra PINi ja seda alguses. See pole nagu Hansapanga oma kus iga korra puhul, kui tahad raha välja võtta, pead PINi sisestama. Saast süsteem EÜP'l... |
Ei tea mis imelik ühispanaga uatumaat sinul seal on mida sa kasutad. Minul ikka nõuab alati, kui soovin raha välja võtta uuesti olenemata kui kaua ma seal meeltolen lahutandu
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaak82
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
03.03.2004 14:08:53
|
|
|
peaks kohe proovima minema - aga olen kindel et need eyp ATM`d mida mina kasutan küll teist korda pin`i ei küsi..., küll aga hansa.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Homer5
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.12.2002
|
15.03.2004 21:24:35
|
|
|
MSNiga on veel selline asi, et paljud on pannud oma "küsimus vastuseks" nt. "your favorite petz" on koer või kass. Ise olen nii mõnegi MSNi lahti saanud 8)
_________________ viimati muutis Homer5 29.04.2005 18:19, muudetud 951 korda |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
16.03.2004 01:27:59
|
|
|
| indre329 kirjutas: |
| Idanow, igatahes 3 kuud tagasi oli selline jama... Võib-olla on tüübid lõpuks oma süsteemi muutnud. Who knows? |
te poisid ajate midagi segi, eüp automaadid on vähemalt viimase aasta küll iga raha väljavõtuga pinni küsinud.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
16.03.2004 14:28:59
|
|
|
| marko kirjutas: |
| indre329 kirjutas: |
| Idanow, igatahes 3 kuud tagasi oli selline jama... Võib-olla on tüübid lõpuks oma süsteemi muutnud. Who knows? |
te poisid ajate midagi segi, eüp automaadid on vähemalt viimase aasta küll iga raha väljavõtuga pinni küsinud.  |
minu teada ka, vähemalt minul on olnud
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|