praegune kellaaeg 10.10.2025 22:41:59
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
Ratsoup
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2004
|
09.10.2025 22:20:00
Printer HP Color Laserjet PRO MPFM281fdw tahmab lehte |
|
|
Pealkirjas nimetatud printer hakkas ühel hetkel tootma sellist tulemust. Sain selle printeri paar aastat tagasi täitsa tasuta, tahmakassetid kõik 75%+ täis ja kahju minema visata. Kas sellisele probleemile on rohtu ja kas see on majanduslikult mõistlik ettevõtmine? Tasub seda kuhugi remonti lohistada või annab ise ka midagi ära teha?
|
|
Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
09.10.2025 22:46:16
|
|
|
Mul tööl hakkas üks printer-kombain analoogset asja tegema ja diagnoosiks oli, et trummel on läbi ja vahetati trummel välja. Summasi kahjuks ei mäleta kuna ise ei maksnud. Teine parem variant on, et tahmakasset lekib tahma ja määrib mida on ka ette tulnud.
_________________ Tere. |
|
Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
tagasi üles |
|
 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|