|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-IFFI-
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
11.01.2004 14:09:46
Kuidas peita failid naabri arvuti??? |
|
|
| Ei osanud teemat mujale toppida. Nimelt oleks asja olu järgmine. Jagan neti omast masinat ka naabrile ning saan ligi tema arvutis kaustale "Shared Documents". Mõlemal on meil XP Pro peal. Ja mina tahaks nüüd paigutada teatud ajaks hoiule mõningad oma failid tema arvuti. Aga ma sooviksin nii, et tema ei näe mis failid on seal hoiul...üldse, et tema ei näeks neid, et seal midagi on. Kas on kuidagi selle mõtte teostamine võimalik??
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
11.01.2004 14:23:14
|
|
|
pane parem cd peale need failid
admin näeb kõike mis kettal on
(meibi v.a. spyvare ja viirused )
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
11.01.2004 14:29:46
|
|
|
Tahad sa sinna Familykeyloggeri "hoiustada"? Inetu igatahes ja salaja teise arvuti kallal susserdamine võib lõppeda sul sellega,et enam te netti ei jaga ja sinul on silm sinine..
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-IFFI-
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
11.01.2004 14:40:37
|
|
|
Võib-olla ma seletasin natsa valesti ja halvasti..
Nimelt NETI jagan talle mina ja mingisugust keylogerit ei soovi panna.
Asi nimelt selles: naaber on selline ulla-trall inimene ja selle asja selgeks tegemine võtaks ????ma ei teag mitu kuud...ühesõnaga need läbirääkimised on mõttetud.
Faile tahaks panna sinna hoiule nimelt paariks kolmeks kuuks (tean, et tal on suur HDD 80GB) sest omal HDD väike (15GB) ja kohe-kohe saab täis. Kuid oleks veel vaja tõmmata faile ligi 5GB. Üldse tahaks sinna paigutada mingi 15Gb faile.
Naaber on selle arvuti koha pealt kah veits veel otu, ja ega ta 100% ei jaga kuhu ta ruum vahepeal väheneb. Nimelt mul juba on seal hoiul mõningad failid.
Seda peitmist tahaksin selle pärast, et äkki see otu vaatab sina Shared Documents kausta (mis on suht lihtsas kohas ju) ning vaatab mis jama ja kustutab siis ära ja mina failidest ilma nagu peni pehmest leivast......
Loodan, et nuid sai asi selgem ja arusaadavam mis on minu mure ja teema ideee...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
11.01.2004 14:43:54
|
|
|
nt kui tal ketas läheb
siis sa failidest ilma
pane ikkagi plaatidele
kindlam
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
11.01.2004 14:49:35
|
|
|
no nii teiste kulul teadmata elada on väga inetu, eriti veel teiste ignorantsust ära kasutada. kas räägi läbi või osta uus hdd
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
11.01.2004 14:50:37
|
|
|
Mis siis teed kui ta siiski suudab ühel hetkel linnukese sharingu eest maha võtta?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-IFFI-
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
11.01.2004 14:52:10
|
|
|
| tsitaat: |
nt kui tal ketas läheb
siis sa failidest ilma
pane ikkagi plaatidele
kindlam
|
Tall liiga uus masin, mingi mõned kuud vana alles....
hetkel ei ole võimalust CD-le panna...selleks siis ma vajangi sellist varianti. Ja need failid on vaja kindlalt ära sikutada.....
Ok, kui ei ole peite võimalust siis jään lootma, et otu ei leia neid ülesse ja ei kustuta...lootma peab paremat alati
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
droz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
11.01.2004 14:54:20
|
|
|
| 1. ikka suhte temaga ja kui se mingit tulemust ei anna ja sa oled kindel, et ikka pead seal neid faile hoidma siis muuda nende õigused hidden'iks sest by default explorer neid ei näita ja kui ta tõesti nii dumbuser on nagu sa väidad ei pane ta tähele, ning kui sa väga ülbeks muutud siis ilmselt teeb formati, et "müsteeriliselt" kadunud ruumi tagasi saada
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sektor1
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.01.2003
|
11.01.2004 14:58:40
|
|
|
Nooo.. kui tal uus arvut ja... 80-nese Gb kettaga - siis kaldun arvama, et tal on CD-RW KAH
Seega Copy läbi netis.. talle plaadile oma filed - ja mure murtud.. nii loll ta küll pole et sellest aru ei saa.. kui SINA talle netti jagad..
Niimoodi.. on julm usalduse ära kasutamine - kui ma saaks, teda, et keegi proovib midagi sellist teha mu ketta kallal.. siis.. tõmbaks kohe kaabli tagant, ära, sest ma ei saaks.. takoise peale enam kindel olla..
_________________ AMD VS INTEL
viimati muutis sektor1 11.01.2004 15:03:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-IFFI-
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
11.01.2004 14:59:48
|
|
|
| tsitaat: |
no nii teiste kulul teadmata elada on väga inetu, eriti veel teiste ignorantsust ära kasutada. kas räägi läbi või osta uus hdd
|
OK....võtan mõned   ja lähen joodan ta täis ja siis vaikselt loon seal omale kausta ja peidan selle
| tsitaat: |
Mis siis teed kui ta siiski suudab ühel hetkel linnukese sharingu eest maha võtta?
|
Ta nii (bah) et ta ei oska isegi Copy-Paste veel õieti tehagi, mis siin siis sellest linnukese maha võtmisest rääkida. Kuid lolli peaga kõikjal surkide võib ju kõike juhtuda.....
Ok kui kellelgi on konkreetset ideed peitmisele siis pakkuge aga muidu poel vast enam hakata postitusi tegema....läheb asi muidu liiga LÄBUKS kätte
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raven
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.12.2001
|
11.01.2004 15:00:15
|
|
|
| kui ta miski dumbjuser on, siis share tal miski kaust kuskil windowsi kataloogis ära, seda ta nagunii näpida ei julge ja failidel pane hidden tribuut peale. kuigi... eelkõnelejate jutus on iva.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
11.01.2004 15:03:55
|
|
|
tra loe ja imesta...
kle IFFI sa salaja naabri korterisse ei taha hiilida ja igast (kahtlast) nänni sinna toppida?
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
billtuk007
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
11.01.2004 15:05:43
|
|
|
võibolla käib su naaber HV-s ja luges seda teemat
pärast paneb oma failid sinu arvutisse
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
11.01.2004 15:07:46
|
|
|
| kanna failid naabri arvutisse pane c kettale ja nimeks näiteks windows
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
11.01.2004 15:08:11
|
|
|
| marko kirjutas: |
tra loe ja imesta...
kle IFFI sa salaja naabri korterisse ei taha hiilida ja igast (kahtlast) nänni sinna toppida? |
15 kilo eest asju peita kohta,kus ta seda ülesse ei leiaks...jahupotti
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
11.01.2004 15:08:39
|
|
|
| osta suurem vint omale
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
11.01.2004 15:10:11
|
|
|
| marko kirjutas: |
tra loe ja imesta...
kle IFFI sa salaja naabri korterisse ei taha hiilida ja igast (kahtlast) nänni sinna toppida? |
ega see ilus tegu nüüd küll ei ole
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aX
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
11.01.2004 15:10:12
|
|
|
üldiselt tee failid hiddeniks, või siis liiguta ajusid ja osta uus HDD.
btw cd-kirjutaja ei maksa ka enam mitte kui midagi.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
billtuk007
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
11.01.2004 15:10:13
|
|
|
| olc kirjutas: |
| osta suurem vint omale |
see oleks jah kõige parem soovitus
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tim
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
11.01.2004 15:12:43
|
|
|
Wini defaultina ju ei näita peidetud faile. Seega linnuke ette ja kõik on peidus
Aga, miks ikka peitmisega vaeva näha. Mees ju täitsa dumbuser, talle polegi nii suurt ketast vaja, mine ja vaheta enda omaga ära, ega ta tähele pane ju ....
Häbi häbi, ise suur mees...
Siin on sulle vihje https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/CD-R%28W%29/13939/ . pole ju palju tahetud
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
11.01.2004 15:23:05
|
|
|
| tsitaat: |
Hetkel pole mul muud varianti...
|
Kui näen tänaval inimest kellel palju raha siis ma ei võta temalt seda ära
öeldes et tal pole nii palju vaja.
-IFFI-, nii ei tehta
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
11.01.2004 15:26:19
|
|
|
kui ta ei kasuta seda kettaruumi siis RÄÄGI temaga
ma arvan et ta saab ise ka aru et ta seda ei kasuta
tehke kasvõi mingi diil nt 4packi peale vms
(eelne ei toimu kui subjekst on eriline dumbjuuser
või kitsi )
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
11.01.2004 15:30:05
|
|
|
| kõigepealt küsi ilusti kui see ei õnnestu siis võid muid meetodeid kasutada
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
11.01.2004 15:35:29
|
|
|
muid meetodeid?? muid meetodeid peaks kohe praegu kasutama ja mitte naabri kallal.
ja isegi kui sa seda nn. dumbjuuserit ära kasutad on väga kahtlane, et su failid tervena säilivad. dumbjuuser+arvuti=.... sooner or later. ja kui need failid selle üle elavad, siis kindlasti remo's leiab keegi need ikka üles.
....mnjaa... kolm kuud on pikk aeg...
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sektor1
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.01.2003
|
11.01.2004 15:37:37
|
|
|
Mina arvan, et sa ajad lihtsalt jama..
Kaks võimalus, et tahad mingit saasta peale talle lasta.. (või tahad koguaeg ta ketas nn laona kasutada - ning ta pole nõus, sest sa koguaeg rebiks oma GB-sid edasi tagasi), ja teine on - et kardad.. lasta talle - järsku tuhnib läbi.. selleks soovitan lihtsalt läbi rari talle lasta peale ja pane Password peale..
Kui sul RW -kah olemas on... ning 15 GB-nd hullu infi... mida siis.. mp3-sid või.. lase plaadi peale.. ja probleem murtud.. Või räägi, kui asi on nn hetkeline - pole nagu probleemi..
Mina ei näe nn salaja tegemises midagi ilusat
_________________ AMD VS INTEL |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karzum
HV veteran

liitunud: 17.07.2002
|
11.01.2004 15:37:54
|
|
|
Ei ole ilus jah, tegemist on ju vargusega kui sa luba küsimata võõraid ressursse kasutad Samahästi võiksid tema lauasahtlist raha "laenata" nii kolmeks kuuks.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
11.01.2004 15:39:22
|
|
|
| Ja nüüd väikene tarkusetera....Väike süütu amps tekitab isu suurema järele....
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[riho]
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2004
|
11.01.2004 15:45:24
|
|
|
paki endal asjad ilusasti kokku ja pane mingi parool peale (pakkijad peaksid seda võimaldama, nt winzip ja säärased). siis räägi temaga, et tahad sinna tema arvutisse faile panna ja kopeeri oma failid sinna.
esimene võimalus: siis lähed tema arvutisse ja paned tema userile peale 'deny delete'. aga vaata et ta ei näe kuidas sa seda teed see tähendab, et failide kustutamiseks peab ta kõigepealt iseendale õigused andma, aga ei usu et ta sellega hakkama saab
teine võimalus veel: tee sinna arvutisse oma kasutaja ja peida failid selle oma tehtud kasutaja mingisse süsteemikataloogi. kindlasti ta seda uurima ei hakka.
kolmas võimalus: kopeeri need võrgukettale ning siis lihtsalt tõsta mingisse windowsi kataloogi. kui jälle vaja on, lähed sõbrale külla ja paned sharitud kataloogi tagasi.
kokkuvõte - ikka räägi sõbrale, et hoiad seal faile ja mine tee ise kopeerimisi ja asju. seljataga midagi ära peita ei ole ilus.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ten
HV kasutaja
liitunud: 14.02.2003
|
11.01.2004 15:51:24
|
|
|
no aga kui ta nii dumb on, siis pane sinna arvutisse, ja kausta nimeks "ära kustuta seda kausta ära" ja ongi asi
_________________ Sõida . . . aga ära mölise . . . |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
11.01.2004 15:53:43
|
|
|
| kui sina ruudid on asi ju lihne. teed nii, et tal net maas oleks. kui tuleb uurima siis ytled, et mingi kamm on ja pead tema masinat uurima. seal siis teed omale adminni 6igustega konto ja lykkad telneti ylesse. edasi oled sina selle masina admin. lihtne, aga ebaeetiline. samas fimades on eluaeg niimoodi asju bossi masinas hoitud.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
11.01.2004 16:21:16
|
|
|
No ma ei tea...
See küll eetiline pole niimoodi kaaskodaniku arvutit kaaperdada.
Kui ma enda masinast autoriseerimata staffi leiaks, ma laseks selle kõik julmalt maha.
Soovitan teemaalgatajal ilusti naabrilt lisaressurssi küsida.
Seletad ilusti ära, et sul ruumiga kitsas ja tahaksid talt ajutiselt ruumi laenata.
Küll ta aru saab ja sulle vastu tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
11.01.2004 16:21:34
|
|
|
idea :
pakid kokku password peale
siis teed väikse programmi mis
koguaeg taustal jookseb ja hoiab
seda faili kasutuses ...
paned faili ka hiddeniks ja readonliks
registrist peaks ka kuidagi saama delete
protecti panna ma arvan
ja asi peida kuhugi sygavale windowsi kausta
mitmekordne kaitse aga ikkagu kui tal ketas läheb ...
misiis : lähed sõimama et sinu failid ja väga tähtsad
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
11.01.2004 16:33:28
|
|
|
| Idee:mine ukse taha ja maskeeri ennast torumeheks ja ütle,et oli väljakutse.Siis katsu vaikselt ennast arvuti taha sebida ja säti oma failid kusagile windowsi kataloogi ja paki kokku ja kolmekordse passwordi alla ja lahku.Ja kui ta peaks failid ülesse leidma ning hävitama või kui ta masin maha peaks surema siis lase julmalt tal inff välja maksta!!!
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sf
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.06.2003
|
11.01.2004 16:39:52
|
|
|
Sedasorti eetika ja oskuste kombinatsiooni puhul on ehk kõige lihtsam omale kuskilt suurem kõvaketas varastada
_________________ pea kinni puu sees |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
11.01.2004 16:51:01
|
|
|
asi pole tegelikult nii hull, sest ta ei tee midagi keelatut. minu v2ljapakutud skeemi j2rgi tehes teeks ta sea k6ike tegelikult naabri vaikival n6usolekul. varastamine on ikka midagi muud. ja loomulikult, tuleb eeldada, et kui naaber hakkab kurtma, et tal kuidagi mystiliselt kettaruumi puudus on, siis tuleks taoline tegevus l6petada.
see on nüüd see halb variant. hea variant aga on jah mitte alustadagi sellist tegevust ja selle naabri masin 2ra turvata m6istliku tasu eest
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaiowas
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2004
|
11.01.2004 17:15:53
|
|
|
to IFFI: sinu käitumine on taunitav, OSTA omale ketas või ela oma võimete kohaselt.
to konn: kui sa sellises tegevuses mitte midagi halba ei näe, eriti mis puudutab luba küsimist asjassepuutuvatelt isikutelt, siis mina näiteks tööandjana ei mõtleks pikalt, mida sinusuguse mehega peale hakata.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
11.01.2004 18:16:26
|
|
|
| -IFFI- kirjutas: |
| [----]Ma kasutan ainult pisikest osa sellest [----] |
Pisike osa? Pisike?? 15GB 80GB-st on peaagu 20%.
See on ~1/5 tema kettaruumist. See ei ole pisike osa.
Väga sitt tegevusviis
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
11.01.2004 18:22:40
|
|
|
| kaiowas kirjutas: |
to IFFI: sinu käitumine on taunitav, OSTA omale ketas või ela oma võimete kohaselt.
to konn: kui sa sellises tegevuses mitte midagi halba ei näe, eriti mis puudutab luba küsimist asjassepuutuvatelt isikutelt, siis mina näiteks tööandjana ei mõtleks pikalt, mida sinusuguse mehega peale hakata. |
õige
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
11.01.2004 18:33:11
|
|
|
ei no mida veel
mega naer
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
11.01.2004 18:35:10
|
|
|
ettepanek modedele, asi tõsta naljakate juhtumiste alla....
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
11.01.2004 18:48:22
|
|
|
ma mõtlesin, et viin ka oma vanad monitorid naabi kuurialla, kuna minu võti sobib tema lukuga ja ta niikuinii ei kasuta seda
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
11.01.2004 18:48:48
|
|
|
esiteks, kaiowas, millal ma ytlesin, et selless midagi halba pole?
teiseks, siin pole midagi naljakat
kolmandaks, kyberruumis on t2pselt nii nagu liikluseeskirjas, mis pole keelatud see on lubatud. kui ta ei h2ki ja ei kasuta ressurssi mida peaks kasutama keegi teine (ja kui see on vaba ruum siis see on vaba ressurss) siis on k6ik korrektne. kui talle antakse vabatahtlikult seal masinas admini 6igused, siis ta v6ib neid ka kasutada. kui ketas on v2lja sharetud siis ta v6ib sinna kopeerida. samas viisakam oleks kogu se pull tegemata j2tta ja teavitada naabrit turvaauust, nagu ma juba ytlesin
xtr, v66rastesse valdustesse tungimine on hoopis teine asi, see on karistatav kuritegu, olgu uks kasv6i lahti. sharetud ketas on aga nagu kuuriuksest v2lja rullitud vaip. kui sa selle peale astud, pole sa midagi valesti teinud.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ten
HV kasutaja
liitunud: 14.02.2003
|
11.01.2004 18:52:47
|
|
|
õhtuti saab ju naabri autoga linnapeal laiamas ka käia, kui ta seda ei kasuta ... painkillah'il jumala õigus
Konn, muidu olen sinuga nõus olnud, aga selle koha pealt vaidleksin vastu, see on sama hea, kui keegi paneks mulle salaja seti masinasse oma nime all lahendama, sest too kasutab ju ka ainult vaba ressurssi(kui õieti gonfitud).
ja see mulle ei meeldiks.
aga ma arvan, et iga inimesega on võimalik rahulikult rääkida, ja kui ei ole, on see sinu enda viga.
kui keegi minult küsiks, et kas ma olen nõus oma 80 GB'selt kettalt natukene ajutiselt laenama, siis ma oleksin kindlasti nõus, võiks ju lausa eraldi part'i teha aga kui salaja mulle midagi arvutisse pandaks, siis küll tuleks tuju kutile sisse sõita.
_________________ Sõida . . . aga ära mölise . . .
viimati muutis Ten 11.01.2004 18:58:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
11.01.2004 18:52:59
|
|
|
-IFFI- pole siia postitand enam, hmz, ei tea kas ta sõber juhtus seda teemat lugema? noh sel juhul on IFFI tagumik küll kuum
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
11.01.2004 18:56:39
|
|
|
ikka te ei saa aru. kui masinas jookseb talle avatud samba server mis serveerib seda share-t talle k2ttesaadavalt siis ta v6ib seda kasutada. server pannaksegi pysti ainult selleks et kliente teenindada. 2kki on rate.ee ka kogemata k6igile avatud ja siis ei tohikski seal k2ia? aga mis see klientide asi on?
kui aga on p6hjust arvata et antud ressurss on saadaval turvavea t6ttu siis on igayhe sydametunnistuse kysimus kas ta teavitab sellest omaniku v6i ei. mina teavitaksin.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ten
HV kasutaja
liitunud: 14.02.2003
|
11.01.2004 19:00:41
|
|
|
no loomulikult sõltub asi ka nende omavahelisest kokkuleppest, kuidas neil võrgu sharing üldse toimima peaks..
_________________ Sõida . . . aga ära mölise . . . |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-IFFI-
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
11.01.2004 19:15:36
|
|
|
Teema on vahepeal kõvasti arenenud minu eemal oleku ajal. Ei viitsi komenteerima eelnevaid poste hakata.
Aga ma võtsin eel kõnelejaid ja soovitajaid kuulda kes soovitasid selle "OTU"-ga läbi rääkimisi pidada ning minu üllatuseks oli asi täiesti uskumatu, et asi läks nii nagu mina poleks elus lootnud. Lühidalt toimus järgmine....rääksin naabrile, a'la et omal ruum otsas ja kas saaks kasutada tema ressurssi "laona" sest sul seda julmalt üle ja nagunii ei kasuta ta kõike. Ning siis sain vastuseks JAH....(paistis, et "OTU" oli veel eilsest sõust tiba veel koomas ja mulle tundus, et ta päris täpselt asjale pihta ei saanud mida ma talle seletasin )..kiirelt kasutasin olukorda ja tegin ette paneku HDD 2-heks jagada, mida ma ka tegin. Ühesõnaga sain oma kasutusele 40GB nõusolekuga vaba ketta ruumi.
OK ja TÄNUD kõikidele postitajatele, ning minu pärast võib selle teema ära kustutada.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
11.01.2004 19:22:52
|
|
|
irw.no lahke sõber sul siis. tee talle midagi välja nüüd et ta vaev ikka tasutud saaks
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sf
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.06.2003
|
11.01.2004 19:23:39
|
|
|
Miks kustutada, see ju nagu mõni õpetlik noorteseep?
_________________ pea kinni puu sees |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|