Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Euroopa vaba Interneti tapmise poolt hääletasid: Indrek Tarand, Tunne Kelam, Ivari Padar ja Urmas Paet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libu
Aeg Maha 1k

liitunud: 15.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 11:29:13 vasta tsitaadiga

https://juliareda.eu/2018/11/eu-council-upload-filters/
https://www.politico.eu/wp-content/uploads/2018/11/SPOLITICO-18111319020.pdf

Uus leke näitab ära, et püütakse muuta 11 ja 13 artiklit veel vähegi kui võimalik mõnes kohas hullemaks tagasi!
LISA:
Kahjuks ei aita tulevikus ka windowsi kasutajatel TOR kasutamine:
https://yro.slashdot.org/story/17/02/02/231229/windows-drm-protected-files-used-to-decloak-tor-browser-users
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
visalik
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 23:41:18 vasta tsitaadiga

vpn-i puhul näeks vpn-i ip-d?

libu kirjutas:
https://juliareda.eu/2018/11/eu-council-upload-filters/
https://www.politico.eu/wp-content/uploads/2018/11/SPOLITICO-18111319020.pdf

Uus leke näitab ära, et püütakse muuta 11 ja 13 artiklit veel vähegi kui võimalik mõnes kohas hullemaks tagasi!
LISA:
Kahjuks ei aita tulevikus ka windowsi kasutajatel TOR kasutamine:
https://yro.slashdot.org/story/17/02/02/231229/windows-drm-protected-files-used-to-decloak-tor-browser-users
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 10.12.2018 17:46:04 vasta tsitaadiga

libu kirjutas:

Kahjuks ei aita tulevikus ka windowsi kasutajatel TOR kasutamine:
https://yro.slashdot.org/story/17/02/02/231229/windows-drm-protected-files-used-to-decloak-tor-browser-users

Siin pole asi mitte TOR vaid juba ammu on hoiatatud, et kasutades WMV, mingit flashi (DRM tüüpi asju) jne. siis neis on tõesti koodekisse sisse kirjutatud, et tuleb keskserveriga ühendust võtta ja sinna "DATA" kasutaja kohta saata.
Muuseas WMV on olnud nii üsna kaua aega, kus ühte faili ei saanudki stand-alone mängida, kuna keskserverist saadeti iga mängimise ajal online protectioni avamiseks võti, mida loomulikult saadeti alles siis kui vastupidi oli kogu arvutist vajalikud andmed ülesse saadetud. Kasutajal jääb muidugi valik, et kui nett on kinni keeratud siis nimetatud failiformaatides ta sisu tarbida ei saa. Samas peab kasutaja olema ka piisavalt tark, et nimetatud failide sisu kasutades pole ta anonüümne ja selle eest on hoiatatud. Samal põhjusel on flash TOR-is kinni keeratatud, kuna harrastab täpselt samu trikke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2018 17:56:50 vasta tsitaadiga

Win+TOR on alles esmane, algne kaitse, anonüümne vahend.
Tahad veidi anonüümsemat:
* Sularaha eest ostetud sülearvuti nii, et keegi ei tea, kes oled;
* Mälupulgad samamoodi;
* TAILS operatsioonisüsteem;
* Internetiühendus koos telefoniga võiks olla ka anonüümselt ostetud, kõnekaart või midagi;

Mugav see küll ei ole.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libu
Aeg Maha 1k

liitunud: 15.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2018 09:12:06 vasta tsitaadiga

Ma kaldun arvama, et anonüümsus kaob päris kiiresti.
Viimased wifi kaardid on veel turvalised, kuid edaspidi on kõik euroopa raadiosüsteemid nuhkvaraga s.t closed source-ga.

See vaba internet tapetakse õige pea, sest see raadioside seadus on juba toimiv, minu arust.

Õnneks on veel palju aastaid teatuid wifi kaarte vabaturul saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 12.12.2018 10:11:37 vasta tsitaadiga

mis sellest avatud koodist kasu kui mitte keegi tegelikult ei kontrolli midagi...

https://it.slashdot.org/story/18/12/06/2139216/eastern-european-banks-were-attacked-via-backdoors-directly-connected-to-local-networks-report-finds

avatud koodi ei kontrolllita sinna sokutatud usside suhtes. pigem annab avatud kood kolmandale osapoolele võimaluse tarkvaralisi lutikaid paigaldada.
tagasi üles
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 12.12.2018 10:31:44 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Win+TOR on alles esmane, algne kaitse, anonüümne vahend.
Tahad veidi anonüümsemat:
* Sularaha eest ostetud sülearvuti nii, et keegi ei tea, kes oled;
* Mälupulgad samamoodi;
* TAILS operatsioonisüsteem;
* Internetiühendus koos telefoniga võiks olla ka anonüümselt ostetud, kõnekaart või midagi;

Mugav see küll ei ole.
Ei ole veendunud, et sellest oma anonüümsuseks piisab. Nõrgaks kohaks võib olla nutitelefon, kui seda helistamiseks kasutada. Android ja iOS hoiavad kontakte oma ökosüsteemis, isegi kui ostad anonüümse telefoni ja kõnekaardi aga helistad ise või helistab sulle ema, tüdruksõber, salaühingu liige, kelle telefonis on sinu jaoks "anonüümse" numbri taga sinu nimi, seostub ökosüsteemides sinu telefoni id, kui telefoninumber sinu nimega.
Samuti wifi võrgud, kui oma igapäeva asju ajad avaliku identiteediga koduses, kooli, töö jm võrgus ja samades võrkudes toimetada ka anonüümsuseks ostetud riistvaraga joonistub lõpuks ikkagi korrelleeruv muster, et samades võrkudes toimetava tehnika taga on ka sama identiteet.
Kuskil kortermajas, kus kümneid wifisid, võib sama mustri jaoks piisata isegi naabrite võrkudest, kes sinu seadmeid näevad.
Ja miks mitte ka mobiilivõrgud, kui sinu avalik ja varjatud tehnika toimetab piisavalt pikalt lähestikku, võib sellest midagi järeldada.

Ükskõik kuidaspidi mõelda, jätkusuutlik anonüümne toimetamine on piisavalt keeruline, konspiratsiooni säilitamine tähendab igapäevast ebamugavust, samuti kulutusi (tuleks piisavalt tihedasti vahetada riistvara, kõnekaarte jm).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2018 10:41:06 vasta tsitaadiga

Mis nutitelefon? USB hotspoti oskavad ka 2000 alguse telefonid, s.h "lutsud" teha - ei ole vaja wifi.

Ning kui ühendus on 100% läbi TOR-i suunatud (TAILS OS puhul), siis tegemist ongi anonümiseeritud ühendusega ehk ei teata, mis andmeid liigutatakse ning seeläbi ei suudeta ka neid sinu isikuga seostada. TOR on mõnusalt arenenud - pakettidele pannakse ballaste külge, muudetakse suuruseid, tekitatakse tahtlikult ajalisi viiteid - võimalikult raskendatud isiku/ühenduse tuvastamine.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libu
Aeg Maha 1k

liitunud: 15.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2018 13:25:25 vasta tsitaadiga

LISATUD: üle 4 miljoni inimese on juba vastu artikkel 13-le:
https://www.eff.org/deeplinks/2018/12/four-million-europeans-signatures-opposing-article-13-have-been-delivered-european

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


olavsu1 kirjutas:
mis sellest avatud koodist kasu kui mitte keegi tegelikult ei kontrolli midagi...

https://it.slashdot.org/story/18/12/06/2139216/eastern-european-banks-were-attacked-via-backdoors-directly-connected-to-local-networks-report-finds

avatud koodi ei kontrolllita sinna sokutatud usside suhtes. pigem annab avatud kood kolmandale osapoolele võimaluse tarkvaralisi lutikaid paigaldada.


What is wrong with OpenWRT/LEDE?

Some people have the view that everyone should have the freedom to control the software that runs on devices they own. If any compromises are made, then some of the benefits of Free Software go out the window. The OpenWRT/LEDE project does help give users more freedom than they would otherwise have, but some of the supported devices and packages are non-free.

https://librecmc.org/faq.html


Ja distributsioonide pakid on kõik signeeritud ja pakihaldur kontrollib õigust openPGP avaliku võtmega.

open Source ongi ohtlikum kui 100% free software - fully free software source - on ohutum.


100% vabad on siin:
https://www.gnu.org/distros/free-distros.html

päris nii ei ole, et keegi saab distributsiooni sokutada non-free juppe kui kasutad fully free OS-i!

NB! See on selgituseks, ma ei propageeri ja ei sunni windowsilt ja mac os x pealt kellelgi üle minema või linuxilt üle minema libre-kerneli peale! Lihtsalt teadmiseks open source ja fully free software tähenduse vahel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2018 14:56:08 vasta tsitaadiga

Kui ülimalt ühe sõna täpsuseni võib kattuvus olla mingi 'tsitaadiga', siis on kõik automaatselt tsensuuritud. Sellisel juhul tsensuuri kontrollimise algoritmi arendamine on üleliigne ja mõttetu töö. Kas tõesti arutatakse selliste triviaalsete mõttetuste üle kuskil EU suures saalis? Ma ei taha seda hästi uskuda, et EU eesotsas on äsja baka lõpetanud õiguse tudengid icon_rolleyes.gif

Huvi pärast uurisin, kas ala spetsialistid on ka kirjutanud midagi kandidaatdirektiivi kohta. Osutub, et Max Plancki instituudist on tulnud, noh mitte päris artikkel, aga ülevaade, milles põhjendatakse, et uus direktiiv on vastuolus kehtiva seadusega. Ehkki pärit 2017st aastast, mingeid põhimõttelisi muudatusi direktiivis tehtud pole, seega jutt endiselt kehtib.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libu
Aeg Maha 1k

liitunud: 15.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2018 09:39:12 vasta tsitaadiga

https://share.riseup.net/#8yxe2wb72xeIN5luM7TiNQ
sildumisel ei ole mingisugust seost tor-iga ja proksil ei ole mingisugust seost sildumisega.

KUI EU direktiiv keelab proksi, tor-i ja sildumise, siis on Ansip geenius ja ma kummardan ta ees iga päev kui vaja. Ansip, päike ja uus valgus!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2018 12:47:41 vasta tsitaadiga

sellise kirja viskas just ette icon_razz.gif
tsitaat:
Meie privaatsuseeskirjad ja -tingimused muutuvad 22. jaanuaril.
EMP-s ja Šveitsis pakub nüüd teenuseid Google Ireland Ltd.

_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libu
Aeg Maha 1k

liitunud: 15.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2018 13:24:56 vasta tsitaadiga

See direktiiv on kindlasti neile, kes armastavad üldist massi s.t üldiseid massitooteid. Kuidagi tuleb ju lambaid kontrollida ja märgistada.

SELGITUS:

inimesed on kõik erilised, erisugused, kuid just non-free tarkvara märgistab ja kontrollib kõiki inimesi ühetaoliselt ja võtab ohjad üle.
vaba tarkvara aga annab ohjad inimese kätte endale..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2018 21:50:48 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/tunne-kelam-konstruktiivne-enamus-kahaneb-euroopa-parlamendis-pidevalt?id=84704129
Räägib siin konstruktiivsusest icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libu
Aeg Maha 1k

liitunud: 15.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 08:51:50 vasta tsitaadiga

Täitsa raske elu siin foorumis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2019 00:21:41 vasta tsitaadiga

"Fake news" filter - ei teadnud kuhu teemasse postitada.

Microsoft's mobile Edge browser begins issuing fake news warnings
https://www.engadget.com/2019/01/23/microsoft-edge-mobile-fake-news/

https://www.businessinsider.com/microsoft-web-browser-fake-news-how-it-works-2019-1


https://www.theguardian.com/media/2019/jan/23/dont-trust-daily-mail-website-microsoft-browser-warns-users
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 23:57:14 vasta tsitaadiga

https://isoc.ee/kampaania

tsitaat:
PÄÄSTAME INTERNETI — VEEL ÜKS KORD!
Sel nädalal otsustavad Euroopa Komisjon, Euroopa Liidu Nõukogu ja Euroopa Parlament, kas digitaalse ühisturu autoriõiguse täienduste pakett hakkab sisaldama nõuet masintsensuuriks. Seejärel läheb pakett mõne kuu jooksul hääletusele Euroopa Parlamenti, kus vastu võtmise korral saab see meie kõigi jaoks kehtivaks seaduseks.

Kohustus kasutajate loodud sisu tsenseerida delegeeritakse veebiplatvormidele. Internetis tegutsevad platvormid peavad sisse seadma automaatse sisutuvastuse süsteemi, selle rentima mõnelt tsensuuriteenuse pakkujalt või tegutsema tihedas koostöös tsensoriga. See tähendab, et edaspidi toimub Internetis kõik masintsensuuri õhkkonnas ning see on pöördumatute tagajärgedega nii ettevõtlusvabaduse kui kodanikuõiguste jaoks.

Oleme veendunud, et riik ei tohi kehtestada ettevõtetele üldist tsensuurikohustust, sest see vastuolus demokraatlike õiguspõhimõtetega. Kuna autoriõiguse direktiivi artikkel 13 kohustab ka selle lõppversioonis jätkuvalt veebiplatvorme võtma kasutusele automaatseid sisutuvastuse vahendeid ning nende abil kasutajate sisu enne avaldamist eelfiltreerima, siis algatame kampaania direktiivi peatamiseks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 14:00:51 vasta tsitaadiga

Võimalik, et juba on juttu olnud. Kui HV põranda alla läheb, kas sellel on mingi mõju autentimissüsteemile / pangalingiteenustele?
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.02.2019 14:15:42 vasta tsitaadiga

Äripoolt see eriti ei mõjuta.
Küll toob see kindlasti lisakulusid kasvõi sisu üle mida ka kataloogidesse üles laetakse.
Eks kiusata saab alati.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 18:12:46 vasta tsitaadiga

mida see põranda alla minek endast sisuliselt üldse kujutaks? et HV leht ei oleks enam eestis registreeritud?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 13.02.2019 18:15:17 vasta tsitaadiga

Wiltz, .onion
tagasi üles
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 18:18:40 vasta tsitaadiga

Kas see ei aita, kui kõik meedia hoida kolmanda osapoole serverites? Ehk siia keskkonda on ainult lingitud.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 13.02.2019 18:28:38 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas see ei aita, kui kõik meedia hoida kolmanda osapoole serverites? Ehk siia keskkonda on ainult lingitud.


ja see kolmas osapool saab blokeeritud ja kindlasti millegi kangemaga kui maksuamet kasiinodele juurdepääsu piiramiseks rakendas.
tagasi üles
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 13.02.2019 18:53:00 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
LKits kirjutas:
Kas see ei aita, kui kõik meedia hoida kolmanda osapoole serverites? Ehk siia keskkonda on ainult lingitud.


ja see kolmas osapool saab blokeeritud ja kindlasti millegi kangemaga kui maksuamet kasiinodele juurdepääsu piiramiseks rakendas.


no vaevalt non-EU lehed kõik karmi blokeeringu niipea saaks. samuti pole ju seadusevastane omada firmat mõnes 3ndas riigis millel oma eesti (või mis iganes muukeelset) keskkonda majandada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 03:37:15 vasta tsitaadiga

Kõige haigem ongi see, et hetkeseisuga puudub isegi filter, mida HV saidile paigaldada (kuna me ju piraatlusega ei tegele ja mingit faili- või voogedastust ei tee). Hiina tulemüür ehk kõige lähem asi.
Kujutage ette, et kõik teie postitatu läheks läbi Hiina vatikihi, foorum oleks mitu korda aeglasem ja filter otsustaks, ega te miskit keelatut ei arva või ei postita ja me maksaksime sellele 1000 eurot kuus peale icon_cool.gif
Ja teiseks, millised autorid peaksid kasu saama sellest sisufiltri paigaldusest? Aga igaks juhuks tsenseerime ja blokeerime ja paneme kõik foorumid maksma thumbs_up.gif

Ansipi Tartu Startup Day esinemisest sain aru, et artistide perekonnad tahavad ka vorsti leivale. Fain. Aga kuidas meie siia puutume ja kust autor meie saidist peaks vorstiraha teenima?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.02.2019 08:11:46 vasta tsitaadiga

Ansip solvus aastad tagasi ja nüüd saime täiega sumpsi. Savikaga täpselt sama kamp thumbs_down.gif

See sent lauale on paras BS. Saavad ju ka hetkel. Süsteemi rakendamisest tuleb aga suur kulu väikestele ja suur tulu suurtele (sest nemad suudavad väiksest asjast raha teha) - ilmselgelt, kes suudab selle süsteemi integreerida enda kasutustigimustega koos võib kehtestada teatud tasud "vale pildi/loo/video/helitausta/disaini" eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 14.02.2019 09:55:20 vasta tsitaadiga

A-lvin kirjutas:
Kui ülimalt ühe sõna täpsuseni võib kattuvus olla mingi 'tsitaadiga', siis on kõik automaatselt tsensuuritud. Sellisel juhul tsensuuri kontrollimise algoritmi arendamine on üleliigne ja mõttetu töö. Kas tõesti arutatakse selliste triviaalsete mõttetuste üle kuskil EU suures saalis? Ma ei taha seda hästi uskuda, et EU eesotsas on äsja baka lõpetanud õiguse tudengid icon_rolleyes.gif
ära muretse, ei ole seal neist keegi bakat lõpetanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti8
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2019




sõnum 14.02.2019 10:07:42 vasta tsitaadiga

https://www.eff.org/deeplinks/2019/02/final-version-eus-copyright-directive-worst-one-yet
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2019 10:13:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Under the final text, any online community, platform or service that has existed for three or more years, or is making €10,000,001/year or more, is responsible for ensuring that no user ever posts anything that infringes copyright, even momentarily

Or asemel peaks and olema ja elu oleks palju lillelisem

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.02.2019 10:44:48 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Under the final text, any online community, platform or service that has existed for three or more years, or is making €10,000,001/year or more, is responsible for ensuring that no user ever posts anything that infringes copyright, even momentarily

Or asemel peaks and olema ja elu oleks palju lillelisem

See keerabki asja pekki jah.
Aga üldiselt see ikka mega porr:
tsitaat:
News that you're not allowed to discuss
Article 11, which allows news sites to decide who can link to their stories and charge for permission to do so, has also been worsened. The final text clarifies that any link that contains more than "single words or very short extracts" from a news story must be licensed, with no exceptions for noncommercial users, nonprofit projects, or even personal websites with ads or other income sources, no matter how small.


Tulevatel valimistel lähtun täpselt sellest, et ükski neist erakondadest häält ei saa, kes selle debiilsuse poolt hääle andsid.
Lisaks see lähenemine on jama ka juba selle tõttu, et sa ei saa olulist mõtet tsiteerida. Ehk järjest kergemaks läheb algallika muutmine ilma, et laiemalt eksisteeriks jälg.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 12:12:36 vasta tsitaadiga

Huvitav on see, et näiteks postimees või delhvi seda teemat üldse ei kajasta. icon_rolleyes.gif
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 12:18:20 vasta tsitaadiga

Chaza!, need on ju sisutootjad, ehk see direktiiv on nende huvides.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 14.02.2019 12:24:16 vasta tsitaadiga

Kas on võimalik, et see teema on nii keeruline, et ajakirjanikud ei taha sellega tegeleda? Kõik mis nad suudavad on teha kopipasteettranslate'i välismaa agentuuridest. See teema vajab reaalselt uurimist.

Ma näiteks kirjutasin toimetusse seoses artikliga http://arileht.delfi.ee/news/uudised/el-i-liikmesriigid-suutsid-ansipi-jaoks-olulises-algatuses-taas-uhise-keele-leida?id=85278989
kus pole välja toodud 3a + 10 mio nõuet. Artikkel siiani parandamata ning vastuseks tuli:
tsitaat:

/--/
Aitäh sellele tähelepanu pööramast. Kuna ma tõlkisin selle loo Financial Times'ist ja ei jõudnud rohkem ise asjasse süveneda, siis seal oli vaid selle 5 miljoni kasutaja piirile viidatud just sellisel moel nagu ma ta eesti keeles kirja panin.
/--/


Äkki tegi Ansip neile ka kurja telefonikõne nagu mõnele saadikule olevat teinud seoses hääletmaisega parlamendis. (nali)
@ https://www.reddit.com/r/europe/comments/alp8nf/hi_im_yana_toom_mep_from_estonia_here_to_answer/

tsitaat:

The Copyright Directive is the responsibility of Commissioner Ansip. Urmas Paet has changed his vote (he voted according to my voting list) after he got an angry call from Commissioner Ansip. Grazin also received that call, but he stuck with his decision to vote against.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 13:10:30 vasta tsitaadiga

Paned HV foorumi Freenet või TOR-i, foorum.hinnavaatlus.ee-le paned "iframe" vms lahenduse ning kui ei ole vastav p2p ühendus, siis annab juhise, kuidas kasutada.

Aga see on põgenemine... minu arust peaks koondama väed ja võitlema.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 18:39:52 vasta tsitaadiga

LKits, thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 14.02.2019 19:08:59 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Chaza!, need on ju sisutootjad, ehk see direktiiv on nende huvides.


nad ei ole sisu tootjad. nad on sisu vahendajad. nende tooted on ainult reklaambännerid.

kui neil polekski muud sisu peale reklaamibännerite, poleks nende meelest katki midagi.
tagasi üles
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 15.02.2019 10:29:55 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Tulevatel valimistel lähtun täpselt sellest, et ükski neist erakondadest häält ei saa, kes selle debiilsuse poolt hääle andsid.
Lisaks see lähenemine on jama ka juba selle tõttu, et sa ei saa olulist mõtet tsiteerida. Ehk järjest kergemaks läheb algallika muutmine ilma, et laiemalt eksisteeriks jälg.

Minul tekib siinkohal küsimus: kui Yana Toom'i asemel olnuks Brüsselis mõni teine KE esindaja, kuidas oleks hääletanud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 15.02.2019 10:47:16 vasta tsitaadiga

mryx kirjutas:
Magic kirjutas:
Tulevatel valimistel lähtun täpselt sellest, et ükski neist erakondadest häält ei saa, kes selle debiilsuse poolt hääle andsid.
Lisaks see lähenemine on jama ka juba selle tõttu, et sa ei saa olulist mõtet tsiteerida. Ehk järjest kergemaks läheb algallika muutmine ilma, et laiemalt eksisteeriks jälg.

Minul tekib siinkohal küsimus: kui Yana Toom'i asemel olnuks Brüsselis mõni teine KE esindaja, kuidas oleks hääletanud?
sõltub kuulekusest kremlile
janakese ainus põhjus vastuolemiseks on ammu välja öeldud rahva poolt - tsensuur häiriks ka kremli propagandat aga kreml sooviks tsensuurimonopoli ainult iseenda käpa alla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 15.02.2019 10:52:53 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
mryx kirjutas:
Magic kirjutas:
Tulevatel valimistel lähtun täpselt sellest, et ükski neist erakondadest häält ei saa, kes selle debiilsuse poolt hääle andsid.
Lisaks see lähenemine on jama ka juba selle tõttu, et sa ei saa olulist mõtet tsiteerida. Ehk järjest kergemaks läheb algallika muutmine ilma, et laiemalt eksisteeriks jälg.

Minul tekib siinkohal küsimus: kui Yana Toom'i asemel olnuks Brüsselis mõni teine KE esindaja, kuidas oleks hääletanud?
sõltub kuulekusest kremlile
janakese ainus põhjus vastuolemiseks on ammu välja öeldud rahva poolt - tsensuur häiriks ka kremli propagandat aga kreml sooviks tsensuurimonopoli ainult iseenda käpa alla

Kas siit tuleb järeldada, nagu oleks interneti tsenseerimine (ja siin teemaks olev "artikkel 13") vajalik mingi vene ohu tõttu? Ma ei ole selle väitega nõus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 15.02.2019 11:35:30 vasta tsitaadiga

mryx kirjutas:
Mnator kirjutas:
mryx kirjutas:
Magic kirjutas:
Tulevatel valimistel lähtun täpselt sellest, et ükski neist erakondadest häält ei saa, kes selle debiilsuse poolt hääle andsid.
Lisaks see lähenemine on jama ka juba selle tõttu, et sa ei saa olulist mõtet tsiteerida. Ehk järjest kergemaks läheb algallika muutmine ilma, et laiemalt eksisteeriks jälg.

Minul tekib siinkohal küsimus: kui Yana Toom'i asemel olnuks Brüsselis mõni teine KE esindaja, kuidas oleks hääletanud?
sõltub kuulekusest kremlile
janakese ainus põhjus vastuolemiseks on ammu välja öeldud rahva poolt - tsensuur häiriks ka kremli propagandat aga kreml sooviks tsensuurimonopoli ainult iseenda käpa alla

Kas siit tuleb järeldada, nagu oleks interneti tsenseerimine (ja siin teemaks olev "artikkel 13") vajalik mingi vene ohu tõttu? Ma ei ole selle väitega nõus.
sa saad ikka täiesti valesti aru
mina tuletasin sulle ainult meelde, et miks janake vastu on
(ja võimalik, et talle lihtsalt ei pakutud piisavalt suurt summat lobistide poolt)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 22.02.2019 00:04:38 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Under the final text, any online community, platform or service that has existed for three or more years, or is making €10,000,001/year or more, is responsible for ensuring that no user ever posts anything that infringes copyright, even momentarily

Or asemel peaks and olema ja elu oleks palju lillelisem

See keerabki asja pekki jah.
Aga üldiselt see ikka mega porr:
tsitaat:
News that you're not allowed to discuss
Article 11, which allows news sites to decide who can link to their stories and charge for permission to do so, has also been worsened. The final text clarifies that any link that contains more than "single words or very short extracts" from a news story must be licensed, with no exceptions for noncommercial users, nonprofit projects, or even personal websites with ads or other income sources, no matter how small.


Tulevatel valimistel lähtun täpselt sellest, et ükski neist erakondadest häält ei saa, kes selle debiilsuse poolt hääle andsid.
Lisaks see lähenemine on jama ka juba selle tõttu, et sa ei saa olulist mõtet tsiteerida. Ehk järjest kergemaks läheb algallika muutmine ilma, et laiemalt eksisteeriks jälg.

Kelle poolt siis hääletasid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.02.2019 09:55:22 vasta tsitaadiga

lihtne ju, kes pole neis erakondades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 22.02.2019 10:23:33 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
lihtne ju, kes pole neis erakondades.


Siit kõrvalt teemast lugesin:

tsitaat:
21.02.2019 11:09 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Sai kah hääletatud. Mõtlesin tükk aega, kuhu hääl anda, aga võtsin Magicut kuulda ja hääletasin Reformi poolt. thumbs_up.gif

aa Tartu jah thumbs_up.gif

Laaneots ehk käib tambib seda Millingut ka siis natuke


Ma saan aru, et hääletasid RE poolt ja soovitasid teistelegi.
Lihtsalt meeldetuletuseks, et "artikkel 13" eestvedaja Ansip on ka RE liige, samuti Paet. Gräzin hääletas "artikkel 13" vastu, kuid tema ei ole enam RE liige.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.02.2019 10:29:08 vasta tsitaadiga

Sa ei saanud eelnevast irooniast aru. Need teemad pole nii sisutühjad kui paistavad.
Minu häält RE ei saanud ja seega ei saanud ka keegi kes oma hääle odavalt ära müüs thumbs_down.gif
Ja häält ei saaks ka juba kaitse teemaliste soga ajamiste tõttu - enne on vaja sealt see vana kamp minema peksta.
//
OT: Tartu teema oli hoopis üks arvustus Tartu RE nimekirjale. See oli üllatavalt normaalne. Oli 1-2 erandit, aga üldiselt ok.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TimSar
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2019




sõnum 25.02.2019 12:05:35 vasta tsitaadiga

Kuidas selline asi peaks toimima?
Helistad ja tüütad?
https://pledge2019.eu/en
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 26.02.2019 21:31:52 vasta tsitaadiga

Urmas Paet on uuesti kandidaat Mustamäel ja Nõmmel, kuigi 2015. vaatasin talle silma kui ütles, et ta tuleb Brüsselist tagasi kui saab Riigikogu mandaadi. Sai mandaadi aga murdis sõna.
Miks te talle vastukampaaniat ei tee? Eile oli uudis, et Tarandi toetus Pärnumaal oli 3% ehk 6x väiksem Kadri Simsonist. Ivari Padar kandideerib samuti.
Oma huvide eest tuleb seista sarnaselt loomahulludele või Vooglaiu SAPTK-le.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 26.02.2019 21:43:05 vasta tsitaadiga

montez, kampaania on algatatud: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10068553#10068553

otseloomulikult võib valimistel anda hääle erakonnale, kus neid seltsimehi ei ole.
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Euroopa vaba Interneti tapmise poolt hääletasid: Indrek Tarand, Tunne Kelam, Ivari Padar ja Urmas Paet mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.