|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SirShark
HV kasutaja
liitunud: 23.03.2007
|
17.09.2018 18:19:52
|
|
|
| Johaidiii, see Paet on eluaegne debiilik olnud. Tarand üpris värske. Ma pean ütlema, et Yana Toom teeb ka häid otsuseid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
17.09.2018 18:59:08
|
|
|
| Huvitav mis wrc/erc riikide tutvustus videod on....seal suured ilusad maastikuvaated. Tulge ainult seletama, et see on spordiüritus, hui. Või siis ala " visit mis iganes riiki" tutvustus videod, maksku kinni siis need majad ja maastiku vaated mis seal tutvustus reklaamides on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
17.09.2018 19:36:25
|
|
|
Tanel.....ei google ei maksa.....ta hägustab su korteri ära..ainult sinu oma, sest sa tahad raha. Nii tekib maju kus mõned korterid hägustatud.
edit:
Huvitav kas neil tõbrastel on midagi kuskil üleval mida saaks ära kasutada ja ninna suruda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
17.09.2018 19:43:37
|
|
|
| Huvitav, kas see tänavavaate keelustamise idee on alguse saanud Saksamaalt. Kui Google maps ette võtta, siis tekib küll selline tunne. Kui sobivas mõõtkavas vaadata, siis Saksamaa ja Austria on ikka väga läbiuurimata alad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
17.09.2018 19:44:17
|
|
|
See teema tuleb tõesti suurema kella külge panna.
Praegu olen üpris õnnelik, et pilvepartneriks sai Jottacloud võetud. Norra värk, väljaspool EU-d.
Huvitav kuidas see üleüldse upload teenustele mõjuma hakkab. Kõiki faile hakkab masin kontrollima? Privaatsus?
Loodetavasti pannakse sellele d****lsusele piir.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
17.09.2018 19:51:56
|
|
|
| SirShark kirjutas: |
| Johaidiii, see Paet on eluaegne debiilik olnud. Tarand üpris värske. Ma pean ütlema, et Yana Toom teeb ka häid otsuseid |
see tädi teab, et rahvast ahistavatele seadustele vastu olles, saab hääli juurde.
teised seltsimehed saevad praegu hoolega oksi, millel nad ise istuvad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
17.09.2018 20:44:45
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Aga kui reisid ja/või laed video läbi VPN-i üles "EU välises" riigis.
Kas ja mida siis näidatakse (EU kodanikele).
Tuvastatakse spordivõistluse iseloom (filmitud EU pinnal), järelikult bännitakse?  |
Küll sa selle VPN-i ja Tor-i ka ühel päeval ära unustad. Keelatakse samamoodi nende kasutamine ära nagu Venemaal, seal juba igasuguste anonümiseerijate kasutamise keeld kehtib, nii et eeskuju olemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
=rnx=
HV vaatleja

liitunud: 16.09.2005
|
17.09.2018 21:26:25
|
|
|
| degreal kirjutas: |
| Ei filmi. Teen igas sekundis 24 fotot. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
17.09.2018 21:29:29
|
|
|
aga kui lõpmatu fotode seeria üles panna? mille alla see läheks?
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
17.09.2018 21:33:31
|
|
|
Tere kallis Eesti rahvas.
Kas keegi täpsustaks seda panoraam pildistamise mõtet? Kas ma saan õigesti aru, et keelatud pildid linnast kuna kellegi LOGO võib peale jääda ning sul pole õigust seda kasutada.. kas see tähendab, et linnas igasugune selfitamine\pildistamine on nüüdselt ametlikult keelatud, rahalised trahvid asjad kui pildile peaks jääma kellegi logo? Kasvõi särgil? Lähme kiviajastusse tagasi ja joonistame koobaste seintele
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
17.09.2018 22:17:00
|
|
|
HDTanel, noh teed panoraami punaste laternate tänavalt ja juhuslikult tähtis poliitik tuleb uksest välja.....
otseloomulikult peab igasugu panoraamid äää keelama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
17.09.2018 22:30:13
|
|
|
Kohati võivad seadusandlused halenaljakad olla, samas võttes mustades toonides - kui keelde on liiga palju, siis nendest ei peeta enam kinni ... AGA samas kontrollorganitel on võimalus suht suvalist tegelast, legaalselt maatasa teha.
Ja ärge rääkige demokraatiast ja vandenõuteooriatest - mina ei tahtnud näiteks, et meie riiki juhiksid "tsenseeritud ja tsenseeritud" aga ikkagi juhivad.
Või kui vaadata telekast tulevat ajalookäsitlust WW2 ajast siis kohati tundub, et nõuka aeg on tagasi - on "head ja halvad".
Paraku selgus näiteks peale nõuka aja lõppu, et osad "head" olid ikkagi võikalt halvad. Nüüd oleme tagasi ajas, kus sellest rääkimine oleks jällegi ebamugav ehk siis "vaenu ja sallimatust õhutav".
Maailm paraku pole ratsionaalne ja loogiline paik.
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
17.09.2018 23:09:00
|
|
|
| Olen siin eelneva postitusega ühel meelel... nii on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
18.09.2018 08:08:54
|
|
|
| Ma ei viitsi tõesti kogu seda dokumentatsiooni läbi lugeda, kuid kas keegi ütleb lühidalt. Spordivõistlustest saan aru, nende taga on ülisuured summad. Isegi ETV pidi parkimisplatsil sitsima, sest polnud raha piletit osta, aga mis puutuvad siia panoraamfotod? Kui üritad neid müüa ja linn tahaks ka oma osa saada, aga kui niisama teed ja keegi kasu ei saa, kus siin loogika on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
silicoid
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
18.09.2018 08:32:21
|
|
|
nutke või naerge - sammuke "islami" suunas!
_________________ What ever you say, I do that my way... |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
18.09.2018 09:52:00
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Keegi teiselt poolt on proovinud seda olukorda vaadata?
Et kui oled autor ning sinu teost pildistatakse, filmitakse, levitatakse ilma sinult luba küsimata, siis see on okei? |
Et kui sa oled arhitekt, siis sa päriselt ka tahaks, et su maja pildile sattumise korral keegi võtab ühendust?
Või päriselt eeldad, et keegi peaks selle eest raha maksma? Sellisel juhul peaks see protsess olema kahesuunaline - kole maja on esteetiliseks reostuseks ja selle kannatamise eest peaks ka siis olema möödajalutajal õigus kompensatsiooni nõuda.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
18.09.2018 09:55:49
|
|
|
Pealkirjas viga?
Kas mitte panoraamivabadus ei kehti (Kuniks veel kehtib) igasuguse linnaruumis pildistamise kohta mitte panoraamvõtete kohta?
_________________ ------ |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
18.09.2018 10:01:36
|
|
|
LKits, selleks on autorikaitse seadused mis juba praegu olemas on.
See mis praegu üritatakse tapab igasugust innovatsiivsust ja väiksemad kommuunid ja startupid andes kogu võimu käputäiele korporatsioonidele. See tundub ka väga vale lahendus.
Valest otsast hammaste parandamine.
Minule blogiomanikuna näiteks meeldib, et tagasi linkimine. Kudias pärast selle seaduse jõustumist sellega on? Pidi mingi litsentsi majanduse slegeks tegema endale, et keegi saaks nt FB's mu blogile linkida (ka ma ise oma lehelt)
Kas ma pean kommentaariumi lisama tsensuurimasina mille implementeerimiseks mul raha pole?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
18.09.2018 10:11:32
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Keegi teiselt poolt on proovinud seda olukorda vaadata?
Et kui oled autor ning sinu teost pildistatakse, filmitakse, levitatakse ilma sinult luba küsimata, siis see on okei? |
kui reisin ja omatarbeks/mälestuseks midagi pildistan - ei hakka ju sellega teenima. täielik jaburdus see keeld.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
18.09.2018 10:12:58
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Keegi teiselt poolt on proovinud seda olukorda vaadata?
Et kui oled autor ning sinu teost pildistatakse, filmitakse, levitatakse ilma sinult luba küsimata, siis see on okei? |
Et kui sa oled arhitekt, siis sa päriselt ka tahaks, et su maja pildile sattumise korral keegi võtab ühendust?
Või päriselt eeldad, et keegi peaks selle eest raha maksma? Sellisel juhul peaks see protsess olema kahesuunaline - kole maja on esteetiliseks reostuseks ja selle kannatamise eest peaks ka siis olema möödajalutajal õigus kompensatsiooni nõuda. |
Kui autorina see oleks eesmärk, siis jah - ilmselgelt sooviksin, et jäädvustamise ja levitamise eest raha makstaks.
Ühiskond ilmselgelt läheneb kommeertsliku maailmapildi suunas, kus ühiseks keeleks on "feim ja sull".
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
18.09.2018 10:14:12
|
|
|
Kui su teos paikneb avalikus ruumis siis omastad selle nii kaugele kui silm ulatub?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
18.09.2018 10:25:25
|
|
|
Õige suund oleks see, et kui sa teed midagi avaliku ruumi heaks, siis saab see selle osaks ja sinu õigused on piiratud ja selliselt peaks see ka seadusandluses käsitletud olema. Keegi ju ei sunni enda maju avalikku ruumi toppima. Kui on kade, et keegi näeb, siis tee kuhugi sügavasse metsa vms.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
18.09.2018 10:37:40
|
|
|
Saksamaal ei soovita kuskil mujal üldse kaamera väljas ringi töllata kui turisti hotspotid.
VÄGA privacy tundlikud inimesed on, liiga pikk toru kuskil pargis või eramajade rajoonis oled kohe pervert/pedo/mingi kahtlane terrorista..
_________________ ------ |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
18.09.2018 11:23:08
|
|
|
ehh, nõmedaks läheb. varsti keelatakse linnamajadel aknad ära, sest aknast paistavad teised, autoriõigusega kaitstud majad.
päris akende asemel on majadel videoekraanid mis näitavad rohelist aasa ja parasjagu valitsevaid ilmastiku nähtusi.
niimoodi või?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libu
Aeg Maha 1k
liitunud: 15.09.2018
|
18.09.2018 11:31:30
|
|
|
võõral tänaval sa maksad jalamaksu, liikumise ja vaatamise maksu ning kannad kaasa ballooniga oma õhku, et mitte maksta kalli sissehingamise eest, kuigi väljahingamismaksu sa siiski maksad..
see roheline aas on erastatud ja algoritm tuvastas ära, et see maa ja need puud kuuluvad ühele ärimehele, kes küsib pildistamise eest kuutasu..
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
satik
HV vaatleja
liitunud: 31.10.2004
|
18.09.2018 11:55:15
|
|
|
Tule taevas appi!!!
Kuid kuidas aru saada, millest tohib pilti teha ja millest mitte? Kas hakkab olema mingi ühine EU andmebaas, kus kirjas hooned, kunstiteosed jms mida ei tohi pildistada? Kuidas aru saada, et siin nurga peal pilti tehes ma seadust ei riku? Jääb ka arusaamatuks foto - panoraamfoto vahe tegemine. Kui probleemiks on keelatud objektid pildil, siis neid võib sama moodi tabada nii tavalise foto kui panoraamiga.
Teen kalasilm objektiiviga ühe pildi, lõikan keskmise osa pika ristkülikuna välja - kas tulemuseks on panoraam?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
18.09.2018 11:58:05
|
|
|
| hans kirjutas: |
Saksamaal ei soovita kuskil mujal üldse kaamera väljas ringi töllata kui turisti hotspotid.
VÄGA privacy tundlikud inimesed on, liiga pikk toru kuskil pargis või eramajade rajoonis oled kohe pervert/pedo/mingi kahtlane terrorista.. |
https://www.google.ee/maps/@53.5705199,20.5170496,5.27z
Kollasest mehikesest tänavavaade ja Saksamaa ja Austria suhteliselt valged võrreldes muu Euroopaga. Ilmselt sealt ka see panoraamikeelu idee.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
18.09.2018 13:41:56
|
|
|
| satik kirjutas: |
Tule taevas appi!!!
Kuid kuidas aru saada, millest tohib pilti teha ja millest mitte? Kas hakkab olema mingi ühine EU andmebaas, kus kirjas hooned, kunstiteosed jms mida ei tohi pildistada? Kuidas aru saada, et siin nurga peal pilti tehes ma seadust ei riku? Jääb ka arusaamatuks foto - panoraamfoto vahe tegemine. Kui probleemiks on keelatud objektid pildil, siis neid võib sama moodi tabada nii tavalise foto kui panoraamiga.
Teen kalasilm objektiiviga ühe pildi, lõikan keskmise osa pika ristkülikuna välja - kas tulemuseks on panoraam? |
esiteks, panoraamivabadus räägib üldiselt pildistamises avalikus ruumis ja mitte "panoraam fotodest"
Teiseks, lihtsam on keelata kõigil kõik (kui ei ole litsentsi ja paberitega ametlik fotograaf kes maksab maksu )
noh, saab teha erandid, et selfid/telefoni fotograafid on ok, "profikaameraga" ei ole ok. Tavainimesele piisab igati telefonide võimekusest.
/rant, eks näeme kuidas tegelikult läheb..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zyclon
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2003
|
18.09.2018 17:55:23
|
|
|
| hans kirjutas: |
noh, saab teha erandid, et selfid/telefoni fotograafid on ok, "profikaameraga" ei ole ok. Tavainimesele piisab igati telefonide võimekusest.
|
See ajas muigama, täielik absurd
Mille järgi mõõta ''profikaamerat''? Demokraatlikus, kapitalistlikus Euroopas panna piirang, et üle mingi megapixli oled terrorist? Või kui kaameral on üle 55mm zoomi, siis oled kohe proff
Hiljaks olete jäänud poliitilised äraostetavad. Viimane aeg selliseid debiilseid regulatsioon vastu võtta oli kuskil 15 aastat tagasi ja ka siis oleks see olnud ette läbikukkumisele määratud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rixk
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.06.2004
|
18.09.2018 21:20:57
Re: Euroopa Liit keelab ära spordiüritustel filmimise ja linnades panoraamvõtete tegemise |
|
|
| Tanel kirjutas: |
Osad saadikud on teatanud, et ei teadnud mille poolt hääletati
|
Mulle meeldis see väide. Mingi seltskond käib Brüsselis kohal, peaks justkui tegelema seaduseloomega... aga tegelikult on seal pundis üks teadmata hulk inimesi, kes isegi ei tea mille eest hääletatakse. Müstika. Ilmselt olid koduigatsusest silmad punaseks nutetud ja ei kannatanud seadust läbi lugeda.
See lause kirjeldab kogu seda kampa hästi: "Ma ei tea mida ma teen, aga ma olen kindel, et ma teen seda hästi".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ikruusa
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2003
|
18.09.2018 22:06:31
|
|
|
| zyclon kirjutas: |
| Viimane aeg selliseid debiilseid regulatsioon vastu võtta oli kuskil 15 aastat tagasi ja ka siis oleks see olnud ette läbikukkumisele määratud. |
Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on läbikukkumisele määratud palju ulatuslikum kogum kui ainult need regulatsioonid. Jama on selles, et tegelikult on võimalik mõista, et midagi on meil siin riigis/liidus jamasti või mitteregulatsiooni tulemus pole positiivne. Aga niipea, kui keegi üritab midagi reguleerida, siis on kisa. Sõnavabadus ja inimõigused jne. Isegi laste kasvatamine on pmst seal maal, et lastel on rohkem õigusi kui täiskasvanutel, õpetajatel, arstidel jne. Aga näed samas MMSi võib jätkuvalt oma lapsele sisse joota ja ei saa midagi teha. Et asi väga suvaliseks ei läheks - ütleme nii, et mitte regulatsioonid pole haiged, vaid meie ise. See kristliklikel põhimõtetel toimiv läänedemokraatia hakkab kuhugi väga imelikku kohta jõudma. Ma ei imestaks, kui 200 aasta pärast ongi moslemid enamuses. Sest me oleme selle täieliku globaalse vabaduse ja kõigi ja kõige tolereerimisega eksperimenteerides jõudnud täiesti ogara tulemuseni. Njah, aeg magama minna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
18.09.2018 22:11:26
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Kui su teos paikneb avalikus ruumis siis omastad selle nii kaugele kui silm ulatub? |
See loogika väga ei päde ju...
Kas kõiki objekte, mis asuvad avalikus ruumis, võib pildistada, filmida, levitada, s.h kommertseesmärgil (ajakirjandus teeb seda pidevalt)?
Selgita mis vahe seisneb arhitektuurilises hoones ja Nike reklaamiplakatil? Mõlemad on autorikaitse all.
Miks ühte võib pildistada ja jäädvustust levitada, aga teist ei tohi?
NB! Lihtsalt mainin ära enne, kui mõni "emotsionaalsem vana" hakkab sitta pilduma. See, et ma olen suuteline asja nägema mõlemalt poolt, ei tähenda, et ma oleksin emma kumma poole pooldaja.
Arutlemine millegi üle ei tähenda koheselt millegagi nõustmist.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
18.09.2018 23:07:18
|
|
|
Mis selle nikega siis on? Mul nagu suht ükskõik kas kaadrisse jääb eiffeli torn või nike reklaam, ma ei hakka teist võttekohta selle pärast otsima kui tahan tuvisid pildistada, kui keegi omaarust mingi osa mu vaateväljast ära on omastanud. Paned oma kunzti kuskile avalikku kohta üles siis riskd sellega et keegi seda ka näeb ja tahes või tahtmatult pildile jäädvustab.
Võtke seda arutelu või sita pildumisena, oma rikutuse mõõt.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
19.09.2018 00:05:01
|
|
|
Plakatid kätte ja tänavatele.
(ärge ainult pildistage seda üritust, äkki saab trahvi veel)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
19.09.2018 00:26:46
|
|
|
Et siis kui tänaval pilti teen, tuleb politsei ja viib kaasa?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
19.09.2018 00:32:53
|
|
|
Ei, turvakaamera fikseerib ja trahv tuleb meilile.
Oot kas mu turvakaamera vaatevälja võib hinnaline looming jääda või tuleb ära hägustada et pätid ligi saaks hiilida?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
19.09.2018 03:33:11
|
|
|
| Päti näod tuleb turvakaamera pildil ära hägustada. Elementaarne. Keegi võib ju ära tunda, isikuandmete kaitse ja eraelu puutumatus ikkagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
19.09.2018 07:55:28
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| elukaz kirjutas: |
| Kui su teos paikneb avalikus ruumis siis omastad selle nii kaugele kui silm ulatub? |
See loogika väga ei päde ju...
Kas kõiki objekte, mis asuvad avalikus ruumis, võib pildistada, filmida, levitada, s.h kommertseesmärgil (ajakirjandus teeb seda pidevalt)?
Selgita mis vahe seisneb arhitektuurilises hoones ja Nike reklaamiplakatil? Mõlemad on autorikaitse all.
Miks ühte võib pildistada ja jäädvustust levitada, aga teist ei tohi?
NB! Lihtsalt mainin ära enne, kui mõni "emotsionaalsem vana" hakkab sitta pilduma. See, et ma olen suuteline asja nägema mõlemalt poolt, ei tähenda, et ma oleksin emma kumma poole pooldaja.
Arutlemine millegi üle ei tähenda koheselt millegagi nõustmist. |
oot kumba pidi see nüüd siis on, et mida tohib ja mida ei tohi? Nike peaks ju õnnelik olema, kui keegi tema reklaami edasi jagab.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
19.09.2018 09:09:50
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
Ei, turvakaamera fikseerib ja trahv tuleb meilile.
Oot kas mu turvakaamera vaatevälja võib hinnaline looming jääda või tuleb ära hägustada et pätid ligi saaks hiilida? |
Sinu turvakaamera tohib nagunii salvestada ainult su enda erakinnistut, mitte suvalised meetrid linnatänavat lisaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.09.2018 10:36:22
|
|
|
| pluto kirjutas: |
| elukaz kirjutas: |
Ei, turvakaamera fikseerib ja trahv tuleb meilile.
Oot kas mu turvakaamera vaatevälja võib hinnaline looming jääda või tuleb ära hägustada et pätid ligi saaks hiilida? |
Sinu turvakaamera tohib nagunii salvestada ainult su enda erakinnistut, mitte suvalised meetrid linnatänavat lisaks. |
Kui läbi ajaloo oleks kõik turvakaamerad nii seadistatud olnud, oleks igasugu ohutus erinevates valdkondades palju kehvem, kuna üks esimestest sammudest on tihti erinevate turvakaamerate salvestiste üles otsimine, kust saaks infokilde juhtunud õnnetuse lahendamiseks (a'la mis lennukil küljest kukkus, mis osa hoonest esimesena järgi andis jne).
viimati muutis mikk36 19.09.2018 10:36:50, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
19.09.2018 10:36:25
|
|
|
Kuidas ma siis jänesekostüümiga kiviloopijat näen? Mida autokaamera filmida võib, ainult porimatte?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
19.09.2018 23:44:13
|
|
|
| pluto kirjutas: |
| elukaz kirjutas: |
Ei, turvakaamera fikseerib ja trahv tuleb meilile.
Oot kas mu turvakaamera vaatevälja võib hinnaline looming jääda või tuleb ära hägustada et pätid ligi saaks hiilida? |
Sinu turvakaamera tohib nagunii salvestada ainult su enda erakinnistut, mitte suvalised meetrid linnatänavat lisaks. |
ja kui mu kaamerasse jääb ainult linna asfalt , siis see vist äkki läheb kah autoriõiguse alla - segumasina operaator kes selle kokku segas ja asfaldimasin kes maha pani ja teerull kes siledaks tegi, huvitav kes selle autoriõigused omab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kalvis
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.10.2009
|
16.10.2018 15:03:46
|
|
|
Kuigi valdav osa turiste on edaspidi seaduserikkujad, arvan, et mingit politseioperatsiooni ei tule nende püüdmiseks. Muidu tõuseks kisa liiga suureks ja/või eurosaadikud võivad meelt muuta!
Palju tõesem on instagramm/FB piltide mahatõmbamine viitega vastavale pügalale. Kui see väga tüütuks läheb, küll siis VPN ja välismaised pildiserverid võidukäigu teevad. Sama arvan FB tsensuuri kohta - paljudes riikides on juba kodumaine FB analoog olemas, tuleb igale keskkonnale hiljem non EL mõju all olev keskkond, muidugi peab king selles temaatikas kõvasti pigistama, et nõudlus tekiks.
Kogu selle jama taga ongi AÕK, keda ajab tigedaks, et neil ei õnnestu tasulisi fotosi meelelahutusportaalidele müüa kuna, neil on kõikjal tasuta pilte jalaga segada. Kuid pikas perspektiivis saab meelelahutusportaalid regada ka välajpoole EL ja siis võib julmalt pikalt saata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|