Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  E: teema ignoreerimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis sina asjast arvad?
Poolt
57%
 57%  [ 67 ]
Vastu
12%
 12%  [ 15 ]
Kama
29%
 29%  [ 35 ]
hääli kokku : 117

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 16.12.2003 10:17:00 E: teema ignoreerimine vasta tsitaadiga

Kindlasti arutluse all olnud, aga äkki saaks ignoreerida tervet teemat?
Et siis vahepealne variant kasutaja ja terve alamfoorumi ignoreerimisele.

Abix siis kui kusagile mammutteemasse (SETI) kunagi paar posti tehtud,
või kui mõnest konkreetsest läbuteemast ei taha midagi kuulda...

(aga äkki olen ise oinas ja ei oska foorumi poolt pakutavaid featuure kasutada)


viimati muutis martin_kivi 18.03.2004 13:52:23, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 16.12.2003 10:27:39 vasta tsitaadiga

Raske aru saada! Kui oled alamfoorumis huvitavad teemad läbi vaadanud, siis saad klõpsata linki "märgi kõik teemad loetuks"(teemade tabeli nii üla kui all serva juures paremal). Sa ei pea selleks ju isegi mitte ühtainsat korda teemasse sisse vaatama.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 16.12.2003 11:15:04 vasta tsitaadiga

Pidasingi silmas seda, et kui alamfoorumis on tehtud peale viimast
vaatamist näiteks 1 postitus ja seegi mind mitte huvitavassse teemasse
siis ei kuvataks mulle seda.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 16.12.2003 18:14:58 vasta tsitaadiga

Kahe käega sellise asja poolt. Põhjus siis sama, mis martin kivi'l....
Alafoorumis on ikka selliseid teemasid, mis mind ei huvita/pole vajalikud.
Võiks siis taha mingi kastikese sinna teema nime juurde...
siis viskad linnukese kasti ja kuskil allpool on nupp "kustuta valitud teemad".

Ihmo

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 16.12.2003 18:16:30 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:

siis viskad linnukese kasti ja kuskil allpool on nupp "kustuta valitud teemad".

Ihmo

icon_biggrin.gif siis ei näe enam keegi neid icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 16.12.2003 18:18:51 vasta tsitaadiga

pang kirjutas:
MorroW kirjutas:

siis viskad linnukese kasti ja kuskil allpool on nupp "kustuta valitud teemad".

Ihmo

icon_biggrin.gif siis ei näe enam keegi neid icon_lol.gif icon_lol.gif


Ei Ei Ei...ma näen ikka asja nii, et mina ei näe neid enam.
Tegelikult on nad ikka teemas olemas.
Et siis iga kasutaja saab ise valida, mida ta näha tahab.
Kõik uued teemad muutuvad automaatselt nähtavaks.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2003 18:35:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Alafoorumis on ikka selliseid teemasid, mis mind ei huvita/pole vajalikud.
Võiks siis taha mingi kastikese sinna teema nime juurde...
siis viskad linnukese kasti ja kuskil allpool on nupp "kustuta valitud teemad".

thumbs_up.gif olen poolt
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 17.12.2003 20:51:33 vasta tsitaadiga

Et nagu...kas keegi veel miskit ütleb?
On keegi veel poolt või hoopis vastu...
Tahaks nagu suurema seltskonna arvamust teada thumbs_up.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laevus
HV kasutaja
laevus

liitunud: 29.10.2003




sõnum 17.12.2003 22:00:56 vasta tsitaadiga

jah, olen küll uus kasutaja väheste postitustega, kuid mõte on hea. nagu ma aru saan, jääks teema peale varjamist ikka nähtavale ka kasutajal, kes on selle ära keelanud, lihtsalt selles teemas ilmuvate uute postituste kohta ei teatata?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2003 22:06:57 vasta tsitaadiga

mina olen käpp thumbs_up.gif
aga siis võiks kuskil selline koht olla, kuhu kõik minu "kustutatud" teemad lähevad icon_wink.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2003 12:19:57 vasta tsitaadiga

Poolt
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 19.12.2003 13:54:16 vasta tsitaadiga

täiega poolt beer_yum.gif

tehke keegi kysitlus siia nüüd!!!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 19.12.2003 14:29:12 vasta tsitaadiga

Nõus
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 19.12.2003 23:02:16 vasta tsitaadiga

up thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ePe
HV kasutaja
ePe

liitunud: 18.11.2001




sõnum 19.12.2003 23:27:30 vasta tsitaadiga

Võiks veel nii olla, et ignoreeritud kasutajate algatatud teemad oleksid kohe automaatselt ignoreeritud teemade all.

Oleks kohe puhtam ja kuivem tunne icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2003 19:04:19 vasta tsitaadiga

viimast ideed võiks isegi kaaluda
muidu oleks see teemade ignoreerimine liigne koormus andmebaasile

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 20.12.2003 19:32:31 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
muidu oleks see teemade ignoreerimine liigne koormus andmebaasile

Aga selline variant, et kui mingi teatava aja jooksul (päev, 2 päeva, nädal vms) ei ole teemasse
postitatud, siis lõpeks ka ignoreerimise kehtivus?
Asi selles, et ma rumala peaga olen postitanud SETI ja 3DMarki teemadesse aga need on minu
jaoks oma huvi minetanud. HVsse sisse logides klõpsan alati esimesena lingil "vaata enda postitusi",
ning alati figureerivad need 2 teemat seal. Muidugi võiks soovitada, et vaata neist mööda aga ma ei taha isegi mööda neist vaadata.
Muidugi juhul kui teemade ignoreerimisest miskit välja ei tule ( ja üleüldse) on
võimalik pöörduda mõne mode poole, kes mu postid sealt ära kustutab.



Ja niisama huvi pärast - kui palju seda kasutaja ignoreerimise võimalust kasutatakse?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 20.12.2003 19:47:10 vasta tsitaadiga

Igatahes poolt thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 21.12.2003 10:06:34 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2003 10:20:28 vasta tsitaadiga

minagi poolt... see seti teema ei huvita enam üldse... aga võiks olla ka miski koht kuhu saab klõpsata et neid ignoreeritud teemasid siis jällegi näha
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 21.12.2003 16:36:40 vasta tsitaadiga

RvD kirjutas:
see seti teema ei huvita enam üldse.

Igatahes otsin mina oma postid sealt üles ning lasen need ära kustutada.
Siis on asi igatpidi ants.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 11.01.2004 03:16:43 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
muidu oleks see teemade ignoreerimine liigne koormus andmebaasile


A kas asi nagu muidu põhimõtteliselt on teostatav?
Sry jah, et vana teema jne, aga mulle lihtsalt ei anna
see rahu...tahaks ikka sellest seti teemast lahti saada icon_razz1.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 11.01.2004 04:52:26 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
...tahaks ikka sellest seti teemast lahti saada icon_razz1.gif

Mina otsisin oma postid sealt teemast (ja ka mujalt) üles,
Trainspotting kustutas need ära ning asi kombes.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajnurm
Kreisi kasutaja
ajnurm

liitunud: 10.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2004 20:19:35 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Et nagu...kas keegi veel miskit ütleb?
On keegi veel poolt või hoopis vastu...
Tahaks nagu suurema seltskonna arvamust teada thumbs_up.gif

KAhe käega poolt thumbs_up.gif

_________________
Jälestan ja vihkan õpitud abitust! RTFM & UTFG!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marx115
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003




sõnum 11.01.2004 20:22:55 vasta tsitaadiga

Ma annan ka enda poolt hääle. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 12:41:58 vasta tsitaadiga

Aktualiseeriks siis teemat jälle. Tunnen pidevalt vajadust "eemaldada teemad" mida ma lugeda ei soovi. Kas on võimalik sellist asja teostada või omab idee nii suurt vastuseisu, et seda teha ei tahetaks?
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 18.03.2004 13:52:56 vasta tsitaadiga

Lisasin küsitluse, arutelu võiks jätkuda.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.03.2004 14:14:28 vasta tsitaadiga

mina olen vastu - juba nevermindi poolt nimetatud probleemi t6ttu
ja siiski olen veendunud et olen niiv6rd dynaamiline inimene et suudan puhtalt pealevaatamisega teha valiku ja ignoreerida asju reaalajas icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clocker
Kreisi kasutaja
clocker

liitunud: 01.11.2003




sõnum 18.03.2004 16:22:28 vasta tsitaadiga

Mul tegelt üsna suva kas see ingnoreerimine on või ei, kui see HV aeglasemaks teeb siis olen küll vastu.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 16:25:36 vasta tsitaadiga

pohui
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 17:52:13 vasta tsitaadiga

Vahet sel on!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 19.03.2004 12:05:50 vasta tsitaadiga

Mr.T.Y.Y.T kirjutas:
Vahet sel on!
Vahet on niipalju, et on inimesi kes ei oska korralikult foorumit kasutada. Soovi korral on üsna lihtne lugeda vaid huvi pakkuvaid teemasid ja ülejäänud kas alamfoorumi piires või kogu HVF-is loetuks märgistada, kõigest üks menüüklõps...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2004 14:14:02 vasta tsitaadiga

Jään neutraalseks - otsustage poolt või vastu, aga mind see muudatus ei kõigutaks icon_neutral.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 20.03.2004 14:21:36 vasta tsitaadiga

clocker kirjutas:
Mul tegelt üsna suva kas see ingnoreerimine on või ei, kui see HV aeglasemaks teeb siis olen küll vastu.


Sama siin
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.03.2004 11:42:47 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka huvi tundma, et kuidas sellest K-arvuti materdamise teemast oma postituste alguses lahti saada, kuhu kogemata kommentaar sai lisatud icon_neutral.gif ... aga nagu näha, polegi võimalust!? Või kui on midagi välja mõeldud, võiks vihje KKK-sse panna.
tsitaat:
Soovi korral on üsna lihtne lugeda vaid huvi pakkuvaid teemasid ja ülejäänud kas alamfoorumi piires või kogu HVF-is loetuks märgistada, kõigest üks menüüklõps...
Mis see klõpsutamine aitab, ma võin ta küll loetuks märkida (st avada+sulgeda=2 klõpsu), aga "Vaata enda postitusi" lehele jääb ikka alati ilutsema. Ja pahatihti kõige algusesse, sest sinna postitatakse igajumalapäev icon_cry.gif
Kas ei võiks seal, kus "jälgi seda teemat" olla ka "ignoreeri seda teemat"? Kui see pole tehniliselt võimalik, andke ühemõtteliselt teada ja lõpetame arutelu!
Viimasel juhul, keda ma peaksin siis tülitama, et oma postitusi kustutada?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2004 14:02:18 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
Kas ei võiks seal, kus "jälgi seda teemat" olla ka "ignoreeri seda teemat"? Kui see pole tehniliselt võimalik, andke ühemõtteliselt teada ja lõpetame arutelu!
Viimasel juhul, keda ma peaksin siis tülitama, et oma postitusi kustutada?
See oleks tehniliselt võimalik kui oleks piisavalt ressursse (loe: et niigi üle koormatud server vastu peaks). Aga kahjuks annaks selline funktsioon serverile veel topelt koormuse otsa kuna peab iga teema puhul kontrollima kas see on ignoreeritud või mitte ja teemasid on siin foorumis hetkel 28118 + 8096 kasutajat. Peale igat klõpsu kuhugi lingile peaks server uuesti kontrollima kas teema on ignoreeritud või mitte ja seda veel iga kasutaja korral eraldi ja see oleks ikka paras koormus serverile.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.03.2004 19:56:09 vasta tsitaadiga

Olgu siis niisama.... Aga siis jääb see teine küsimus
tsitaat:
keda ma peaksin siis tülitama, et oma postitusi kustutada

Ja edaspidi peab olema ettevaatlikum postitamisega teemadesse, mida hiljem ise näha ei taha icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 26.03.2004 20:00:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

keda ma peaksin siis tülitama, et oma postitusi kustutada

moderaatoreid...

igas alamfoorumis on kirjas kes on moderaatorid antud foorumis...

_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 28.03.2004 23:54:22 vasta tsitaadiga

nii...proovisin siis seda "märgi kõik teemad loetuks" - varianti, aga mille kuradi pärast ta kõiki teemasid loetuks ei märgi???!!! icon_rolleyes.gif

arumaeisaa!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 29.03.2004 00:33:15 vasta tsitaadiga

Võimalik, et keegi jõudis kibekiiresti juba sinna postitada...
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 29.03.2004 08:39:43 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Võimalik, et keegi jõudis kibekiiresti juba sinna postitada...

vaevalt...
mingi 5-6 teemasse korraga!!!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.03.2004 10:07:06 vasta tsitaadiga

escucha kirjutas:
MorroW kirjutas:
Võimalik, et keegi jõudis kibekiiresti juba sinna postitada...

vaevalt...
mingi 5-6 teemasse korraga!!!
Ärifoorumites on sellist nobedust tõesti esinenud (vaatasin kellaajad üle ükskord). Kuid teinekord lihtsalt küpsised jamavad, nende töö on olnud siiamaani veidi ebakindel ja mul on kuri kahtlus, et jääbki selliseks. Veidi võib aidata kõigi küpsiste käsitsi ärakustututamine, kuid see on ebamugav (selleks on soovitav leida moment, kus on tõesti huvipakkuvad teemad kõik loetud, muidu mõjub neile tunnustele) ja mingi aja pärast võib ikkagi uuesti kuskil kalakesi ilmneda (mõni üsna vana teema korraga staatuses - lugemata --- ja harva, kui tõesti on keegi mode/adminn postitust korrigeerimas käinud...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2004 10:18:04 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
escucha kirjutas:
MorroW kirjutas:
Võimalik, et keegi jõudis kibekiiresti juba sinna postitada...

vaevalt...
mingi 5-6 teemasse korraga!!!
Ärifoorumites on sellist nobedust tõesti esinenud (vaatasin kellaajad üle ükskord). Kuid teinekord lihtsalt küpsised jamavad, nende töö on olnud siiamaani veidi ebakindel ja mul on kuri kahtlus, et jääbki selliseks. Veidi võib aidata kõigi küpsiste käsitsi ärakustututamine, kuid see on ebamugav (selleks on soovitav leida moment, kus on tõesti huvipakkuvad teemad kõik loetud, muidu mõjub neile tunnustele) ja mingi aja pärast võib ikkagi uuesti kuskil kalakesi ilmneda (mõni üsna vana teema korraga staatuses - lugemata --- ja harva, kui tõesti on keegi mode/adminn postitust korrigeerimas käinud...
kusjuures teema lugemise staatust ei hoita küpsises nagu standartses phpBB's vaid andmebaasis.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.03.2004 11:02:20 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
XYZ kirjutas:
... Kuid teinekord lihtsalt küpsised jamavad, nende töö on olnud siiamaani veidi ebakindel ja mul on kuri kahtlus, et jääbki selliseks. Veidi võib aidata kõigi küpsiste käsitsi ärakustututamine, kuid see on ebamugav (selleks on soovitav leida moment, kus on tõesti huvipakkuvad teemad kõik loetud, muidu mõjub neile tunnustele) ja mingi aja pärast võib ikkagi uuesti kuskil kalakesi ilmneda (mõni üsna vana teema korraga staatuses - lugemata --- ja harva, kui tõesti on keegi mode/adminn postitust korrigeerimas käinud...
kusjuures teema lugemise staatust ei hoita küpsises nagu standartses phpBB's vaid andmebaasis.
Aga seos on olemas, ainult küpsiste kustutamisega saan mina asju normaalseks ehki suhteliselt lühikeseks ajaks, hiljemalt kahe-kolme nädala pärast on vaja operatsiooni korrata. Vastasel juhul lakkab loetud, lugemata märgistus minul täielikult töötamast icon_exclaim.gif Tüüpiliselt hakkab järsku näitama, et kõik teemad on loetud, ehki viimase postituse kellaaegade järgi näen + täiesti uued teemad, et lugemata postitusi on juurde tekkinud.
See vigur, et mõni igivana teema lambist lugemata staatuse saab on veel ülikerge häire, pole minu silmis eriti kõneväärt. Ainult korrektsuse mõttes mainin ära.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2004 23:32:16 vasta tsitaadiga

kes otsib, see leiab...
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 01.06.2004 09:40:31 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
kes otsib, see leiab...

leidsin ilma otsimata icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
lõpuks ometi beer_yum.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2004 16:36:17 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
kes otsib, see leiab...


???

Mina küll sellist võimalust pole avastanud. Äkki räägiks lähemalt?

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.06.2004 16:39:38 vasta tsitaadiga

Theum kirjutas:
nevermind kirjutas:
kes otsib, see leiab...

???
Mina küll sellist võimalust pole avastanud. Äkki räägiks lähemalt?
Äkki vaataks mõne teema puhul lehekülje alläärt hoolikamalt? icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 01.06.2004 16:42:24 vasta tsitaadiga

igaljuhul võiks selline variant olla, kuna aegajalt on mõni teema, kus paned aint yhe posti ja edasi mis sial toimub, ei huvita mind enam.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.06.2004 16:44:24 vasta tsitaadiga

Soulscheme kirjutas:
igaljuhul võiks selline variant olla, kuna aegajalt on mõni teema, kus paned aint yhe posti ja edasi mis sial toimub, ei huvita mind enam.
Siis kasuta seda teema ignoreerimist ometigi icon_confused.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  E: teema ignoreerimine mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.