|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mis sina asjast arvad? |
| Poolt |
|
57% |
[ 67 ] |
| Vastu |
|
12% |
[ 15 ] |
| Kama |
|
29% |
[ 35 ] |
|
| hääli kokku : 117 |
|
| autor |
|
martin_kivi
HV veteran
liitunud: 04.02.2003
|
16.12.2003 10:17:00
E: teema ignoreerimine |
|
|
Kindlasti arutluse all olnud, aga äkki saaks ignoreerida tervet teemat?
Et siis vahepealne variant kasutaja ja terve alamfoorumi ignoreerimisele.
Abix siis kui kusagile mammutteemasse (SETI) kunagi paar posti tehtud,
või kui mõnest konkreetsest läbuteemast ei taha midagi kuulda...
(aga äkki olen ise oinas ja ei oska foorumi poolt pakutavaid featuure kasutada)
viimati muutis martin_kivi 18.03.2004 13:52:23, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
16.12.2003 10:27:39
|
|
|
| Raske aru saada! Kui oled alamfoorumis huvitavad teemad läbi vaadanud, siis saad klõpsata linki "märgi kõik teemad loetuks"(teemade tabeli nii üla kui all serva juures paremal). Sa ei pea selleks ju isegi mitte ühtainsat korda teemasse sisse vaatama.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_kivi
HV veteran
liitunud: 04.02.2003
|
16.12.2003 11:15:04
|
|
|
Pidasingi silmas seda, et kui alamfoorumis on tehtud peale viimast
vaatamist näiteks 1 postitus ja seegi mind mitte huvitavassse teemasse
siis ei kuvataks mulle seda.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
16.12.2003 18:14:58
|
|
|
Kahe käega sellise asja poolt. Põhjus siis sama, mis martin kivi'l....
Alafoorumis on ikka selliseid teemasid, mis mind ei huvita/pole vajalikud.
Võiks siis taha mingi kastikese sinna teema nime juurde...
siis viskad linnukese kasti ja kuskil allpool on nupp "kustuta valitud teemad".
Ihmo
_________________ https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com |
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
16.12.2003 18:16:30
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
siis viskad linnukese kasti ja kuskil allpool on nupp "kustuta valitud teemad".
Ihmo |
siis ei näe enam keegi neid
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
16.12.2003 18:18:51
|
|
|
| pang kirjutas: |
| MorroW kirjutas: |
siis viskad linnukese kasti ja kuskil allpool on nupp "kustuta valitud teemad".
Ihmo |
siis ei näe enam keegi neid  |
Ei Ei Ei...ma näen ikka asja nii, et mina ei näe neid enam.
Tegelikult on nad ikka teemas olemas.
Et siis iga kasutaja saab ise valida, mida ta näha tahab.
Kõik uued teemad muutuvad automaatselt nähtavaks.
_________________ https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com |
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
16.12.2003 18:35:17
|
|
|
| tsitaat: |
Alafoorumis on ikka selliseid teemasid, mis mind ei huvita/pole vajalikud.
Võiks siis taha mingi kastikese sinna teema nime juurde...
siis viskad linnukese kasti ja kuskil allpool on nupp "kustuta valitud teemad".
|
olen poolt
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laevus
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2003
|
17.12.2003 22:00:56
|
|
|
| jah, olen küll uus kasutaja väheste postitustega, kuid mõte on hea. nagu ma aru saan, jääks teema peale varjamist ikka nähtavale ka kasutajal, kes on selle ära keelanud, lihtsalt selles teemas ilmuvate uute postituste kohta ei teatata?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.12.2003 22:06:57
|
|
|
mina olen käpp
aga siis võiks kuskil selline koht olla, kuhu kõik minu "kustutatud" teemad lähevad
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
19.12.2003 12:19:57
|
|
|
Poolt
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
escucha
HV veteran

liitunud: 30.12.2002
|
19.12.2003 13:54:16
|
|
|
täiega poolt
tehke keegi kysitlus siia nüüd!!!
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
19.12.2003 14:29:12
|
|
|
| Nõus
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
escucha
HV veteran

liitunud: 30.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ePe
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2001
|
19.12.2003 23:27:30
|
|
|
Võiks veel nii olla, et ignoreeritud kasutajate algatatud teemad oleksid kohe automaatselt ignoreeritud teemade all.
Oleks kohe puhtam ja kuivem tunne
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
20.12.2003 19:04:19
|
|
|
viimast ideed võiks isegi kaaluda
muidu oleks see teemade ignoreerimine liigne koormus andmebaasile
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_kivi
HV veteran
liitunud: 04.02.2003
|
20.12.2003 19:32:31
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
| muidu oleks see teemade ignoreerimine liigne koormus andmebaasile |
Aga selline variant, et kui mingi teatava aja jooksul (päev, 2 päeva, nädal vms) ei ole teemasse
postitatud, siis lõpeks ka ignoreerimise kehtivus?
Asi selles, et ma rumala peaga olen postitanud SETI ja 3DMarki teemadesse aga need on minu
jaoks oma huvi minetanud. HVsse sisse logides klõpsan alati esimesena lingil "vaata enda postitusi",
ning alati figureerivad need 2 teemat seal. Muidugi võiks soovitada, et vaata neist mööda aga ma ei taha isegi mööda neist vaadata.
Muidugi juhul kui teemade ignoreerimisest miskit välja ei tule ( ja üleüldse) on
võimalik pöörduda mõne mode poole, kes mu postid sealt ära kustutab.
Ja niisama huvi pärast - kui palju seda kasutaja ignoreerimise võimalust kasutatakse?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
20.12.2003 19:47:10
|
|
|
Igatahes poolt
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jumbu
HV Guru

liitunud: 07.01.2002
|
21.12.2003 10:06:34
|
|
|
_________________ modepensionil |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
21.12.2003 10:20:28
|
|
|
| minagi poolt... see seti teema ei huvita enam üldse... aga võiks olla ka miski koht kuhu saab klõpsata et neid ignoreeritud teemasid siis jällegi näha
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_kivi
HV veteran
liitunud: 04.02.2003
|
21.12.2003 16:36:40
|
|
|
| RvD kirjutas: |
| see seti teema ei huvita enam üldse. |
Igatahes otsin mina oma postid sealt üles ning lasen need ära kustutada.
Siis on asi igatpidi ants.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
11.01.2004 03:16:43
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
| muidu oleks see teemade ignoreerimine liigne koormus andmebaasile |
A kas asi nagu muidu põhimõtteliselt on teostatav?
Sry jah, et vana teema jne, aga mulle lihtsalt ei anna
see rahu...tahaks ikka sellest seti teemast lahti saada
_________________ https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com |
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_kivi
HV veteran
liitunud: 04.02.2003
|
11.01.2004 04:52:26
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
...tahaks ikka sellest seti teemast lahti saada  |
Mina otsisin oma postid sealt teemast (ja ka mujalt) üles,
Trainspotting kustutas need ära ning asi kombes.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajnurm
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2002
|
11.01.2004 20:19:35
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
Et nagu...kas keegi veel miskit ütleb?
On keegi veel poolt või hoopis vastu...
Tahaks nagu suurema seltskonna arvamust teada  |
KAhe käega poolt
_________________ Jälestan ja vihkan õpitud abitust! RTFM & UTFG! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marx115
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
11.01.2004 20:22:55
|
|
|
Ma annan ka enda poolt hääle.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
18.03.2004 12:41:58
|
|
|
Aktualiseeriks siis teemat jälle. Tunnen pidevalt vajadust "eemaldada teemad" mida ma lugeda ei soovi. Kas on võimalik sellist asja teostada või omab idee nii suurt vastuseisu, et seda teha ei tahetaks?
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_kivi
HV veteran
liitunud: 04.02.2003
|
18.03.2004 13:52:56
|
|
|
| Lisasin küsitluse, arutelu võiks jätkuda.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.03.2004 14:14:28
|
|
|
mina olen vastu - juba nevermindi poolt nimetatud probleemi t6ttu
ja siiski olen veendunud et olen niiv6rd dynaamiline inimene et suudan puhtalt pealevaatamisega teha valiku ja ignoreerida asju reaalajas
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2003
|
18.03.2004 16:22:28
|
|
|
| Mul tegelt üsna suva kas see ingnoreerimine on või ei, kui see HV aeglasemaks teeb siis olen küll vastu.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
18.03.2004 16:25:36
|
|
|
| pohui
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
18.03.2004 17:52:13
|
|
|
| Vahet sel on!
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
19.03.2004 12:05:50
|
|
|
| Mr.T.Y.Y.T kirjutas: |
| Vahet sel on! |
Vahet on niipalju, et on inimesi kes ei oska korralikult foorumit kasutada. Soovi korral on üsna lihtne lugeda vaid huvi pakkuvaid teemasid ja ülejäänud kas alamfoorumi piires või kogu HVF-is loetuks märgistada, kõigest üks menüüklõps...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
20.03.2004 14:21:36
|
|
|
| clocker kirjutas: |
| Mul tegelt üsna suva kas see ingnoreerimine on või ei, kui see HV aeglasemaks teeb siis olen küll vastu. |
Sama siin
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
26.03.2004 11:42:47
|
|
|
Hakkasin ka huvi tundma, et kuidas sellest K-arvuti materdamise teemast oma postituste alguses lahti saada, kuhu kogemata kommentaar sai lisatud ... aga nagu näha, polegi võimalust!? Või kui on midagi välja mõeldud, võiks vihje KKK-sse panna.
| tsitaat: |
| Soovi korral on üsna lihtne lugeda vaid huvi pakkuvaid teemasid ja ülejäänud kas alamfoorumi piires või kogu HVF-is loetuks märgistada, kõigest üks menüüklõps... |
Mis see klõpsutamine aitab, ma võin ta küll loetuks märkida (st avada+sulgeda=2 klõpsu), aga "Vaata enda postitusi" lehele jääb ikka alati ilutsema. Ja pahatihti kõige algusesse, sest sinna postitatakse igajumalapäev
Kas ei võiks seal, kus "jälgi seda teemat" olla ka "ignoreeri seda teemat"? Kui see pole tehniliselt võimalik, andke ühemõtteliselt teada ja lõpetame arutelu!
Viimasel juhul, keda ma peaksin siis tülitama, et oma postitusi kustutada?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
26.03.2004 14:02:18
|
|
|
| Petz kirjutas: |
Kas ei võiks seal, kus "jälgi seda teemat" olla ka "ignoreeri seda teemat"? Kui see pole tehniliselt võimalik, andke ühemõtteliselt teada ja lõpetame arutelu!
Viimasel juhul, keda ma peaksin siis tülitama, et oma postitusi kustutada? |
See oleks tehniliselt võimalik kui oleks piisavalt ressursse (loe: et niigi üle koormatud server vastu peaks). Aga kahjuks annaks selline funktsioon serverile veel topelt koormuse otsa kuna peab iga teema puhul kontrollima kas see on ignoreeritud või mitte ja teemasid on siin foorumis hetkel 28118 + 8096 kasutajat. Peale igat klõpsu kuhugi lingile peaks server uuesti kontrollima kas teema on ignoreeritud või mitte ja seda veel iga kasutaja korral eraldi ja see oleks ikka paras koormus serverile.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
26.03.2004 19:56:09
|
|
|
Olgu siis niisama.... Aga siis jääb see teine küsimus
| tsitaat: |
| keda ma peaksin siis tülitama, et oma postitusi kustutada |
Ja edaspidi peab olema ettevaatlikum postitamisega teemadesse, mida hiljem ise näha ei taha
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
26.03.2004 20:00:46
|
|
|
| tsitaat: |
keda ma peaksin siis tülitama, et oma postitusi kustutada
|
moderaatoreid...
igas alamfoorumis on kirjas kes on moderaatorid antud foorumis...
_________________ o |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
escucha
HV veteran

liitunud: 30.12.2002
|
28.03.2004 23:54:22
|
|
|
nii...proovisin siis seda "märgi kõik teemad loetuks" - varianti, aga mille kuradi pärast ta kõiki teemasid loetuks ei märgi???!!!
arumaeisaa!
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
escucha
HV veteran

liitunud: 30.12.2002
|
29.03.2004 08:39:43
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
| Võimalik, et keegi jõudis kibekiiresti juba sinna postitada... |
vaevalt...
mingi 5-6 teemasse korraga!!!
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
29.03.2004 10:07:06
|
|
|
| escucha kirjutas: |
| MorroW kirjutas: |
| Võimalik, et keegi jõudis kibekiiresti juba sinna postitada... |
vaevalt...
mingi 5-6 teemasse korraga!!! |
Ärifoorumites on sellist nobedust tõesti esinenud (vaatasin kellaajad üle ükskord). Kuid teinekord lihtsalt küpsised jamavad, nende töö on olnud siiamaani veidi ebakindel ja mul on kuri kahtlus, et jääbki selliseks. Veidi võib aidata kõigi küpsiste käsitsi ärakustututamine, kuid see on ebamugav (selleks on soovitav leida moment, kus on tõesti huvipakkuvad teemad kõik loetud, muidu mõjub neile tunnustele) ja mingi aja pärast võib ikkagi uuesti kuskil kalakesi ilmneda (mõni üsna vana teema korraga staatuses - lugemata --- ja harva, kui tõesti on keegi mode/adminn postitust korrigeerimas käinud...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
29.03.2004 10:18:04
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| escucha kirjutas: |
| MorroW kirjutas: |
| Võimalik, et keegi jõudis kibekiiresti juba sinna postitada... |
vaevalt...
mingi 5-6 teemasse korraga!!! |
Ärifoorumites on sellist nobedust tõesti esinenud (vaatasin kellaajad üle ükskord). Kuid teinekord lihtsalt küpsised jamavad, nende töö on olnud siiamaani veidi ebakindel ja mul on kuri kahtlus, et jääbki selliseks. Veidi võib aidata kõigi küpsiste käsitsi ärakustututamine, kuid see on ebamugav (selleks on soovitav leida moment, kus on tõesti huvipakkuvad teemad kõik loetud, muidu mõjub neile tunnustele) ja mingi aja pärast võib ikkagi uuesti kuskil kalakesi ilmneda (mõni üsna vana teema korraga staatuses - lugemata --- ja harva, kui tõesti on keegi mode/adminn postitust korrigeerimas käinud... |
kusjuures teema lugemise staatust ei hoita küpsises nagu standartses phpBB's vaid andmebaasis.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
29.03.2004 11:02:20
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| XYZ kirjutas: |
| ... Kuid teinekord lihtsalt küpsised jamavad, nende töö on olnud siiamaani veidi ebakindel ja mul on kuri kahtlus, et jääbki selliseks. Veidi võib aidata kõigi küpsiste käsitsi ärakustututamine, kuid see on ebamugav (selleks on soovitav leida moment, kus on tõesti huvipakkuvad teemad kõik loetud, muidu mõjub neile tunnustele) ja mingi aja pärast võib ikkagi uuesti kuskil kalakesi ilmneda (mõni üsna vana teema korraga staatuses - lugemata --- ja harva, kui tõesti on keegi mode/adminn postitust korrigeerimas käinud... |
kusjuures teema lugemise staatust ei hoita küpsises nagu standartses phpBB's vaid andmebaasis. |
Aga seos on olemas, ainult küpsiste kustutamisega saan mina asju normaalseks ehki suhteliselt lühikeseks ajaks, hiljemalt kahe-kolme nädala pärast on vaja operatsiooni korrata. Vastasel juhul lakkab loetud, lugemata märgistus minul täielikult töötamast Tüüpiliselt hakkab järsku näitama, et kõik teemad on loetud, ehki viimase postituse kellaaegade järgi näen + täiesti uued teemad, et lugemata postitusi on juurde tekkinud.
See vigur, et mõni igivana teema lambist lugemata staatuse saab on veel ülikerge häire, pole minu silmis eriti kõneväärt. Ainult korrektsuse mõttes mainin ära.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
31.05.2004 23:32:16
|
|
|
kes otsib, see leiab...
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
01.06.2004 09:40:31
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
| kes otsib, see leiab... |
leidsin ilma otsimata
lõpuks ometi
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
01.06.2004 16:36:17
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
| kes otsib, see leiab... |
???
Mina küll sellist võimalust pole avastanud. Äkki räägiks lähemalt?
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
01.06.2004 16:39:38
|
|
|
| Theum kirjutas: |
| nevermind kirjutas: |
| kes otsib, see leiab... |
???
Mina küll sellist võimalust pole avastanud. Äkki räägiks lähemalt? |
Äkki vaataks mõne teema puhul lehekülje alläärt hoolikamalt?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
01.06.2004 16:42:24
|
|
|
| igaljuhul võiks selline variant olla, kuna aegajalt on mõni teema, kus paned aint yhe posti ja edasi mis sial toimub, ei huvita mind enam.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
01.06.2004 16:44:24
|
|
|
| Soulscheme kirjutas: |
| igaljuhul võiks selline variant olla, kuna aegajalt on mõni teema, kus paned aint yhe posti ja edasi mis sial toimub, ei huvita mind enam. |
Siis kasuta seda teema ignoreerimist ometigi
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|