praegune kellaaeg 26.06.2025 21:47:51
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
|
tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
26.09.2016 21:45:22
|
|
|
Kui on võimalik panna sinna plekitükk tugevduseks, siis parem eelista seda. Klaasriidega on palju rohkem jantimist ja üks kiht ei pruugi anda ka piisavat tugevust. Müügil võib muidu olla seda näiteks auto varuosade poodides - sellega asendatakse auto kere neid kohti, mis on täielikult looduseks tagasi muutunud. Vana tulekustutustekk ka jah, miks mitte.
See "epoksüplastiliin" on kohati hea asi, olen ise ka kasutanud, aga mitte sellises kohas, kus see nii palju vatti saab nagu läpaka hingede juures. Ma ise poleks riskinud seda seal kasutada, pidasin liiga rabedaks. Aga kui ThedEviL ütleb, et ta on seda sellistes kohtades kasutanud ja see peab seal vastu, siis miks mitte. NB! Seda "plastiliini" paljakäsi ei ole soovitatav mudida, kummikindad peavad käes olema. Ja et see tahkub väga kiiresti, siis ei maksa korraga suurt tükki segi mudida. Lõikad pisikese viilaka sealt "vorsti" otsast, mudid värvid korralikult segi ja kasutad mõne minutiga ära. Kui juba pooleldi tahenevat massi edasi voolid, võib see jääda kihiliseks ja pärast täielikku tahkumist eriti rabedaks.
Selle "plastiliini" kasutamisel muidugi plekitükki tugevdamiseks eriti kasutada ei saa. Aga võib proovida suruda paar kitsast, 3-4 mm laiust plekiriba selle massi sisse, pragudega risti. Kindlasti jääb sitkem kui ainult "plastiliin".
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
26.09.2016 22:22:30
|
|
|
Dogbert, see "plastiliin" on ikka kuradima kõva kraam. Ainuke häda on pinnatöötluses. Need paganama korpused on tihti mingi silikooni õliga kaetud ning kui korralikult aluspinda puhtaks ei tee, siis tuleb ta lihtsalt lahti.
Jah, kähku peab tegema.
Jah, paljakäsi ei soovita. Kergelt söövitav on.
Pleki liimimisega sama teema, korralikult peab liivapaberiga üle käima. Tegelikult sobib tugevtamiseks perforeeritud võrk paremini.
Ja noh, lõppkokkuvõtes sõltub kõik asjaoludest. Kui pole oma silmaga näinud, võibki filosofeerima jääda.
|
|
tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
27.09.2016 01:35:12
|
|
|
No ma ei tea, mul on siin selle Moment Expressi tükk - ülejääk eelmisest kasutusest. Ei ole ta nii väga tugev midagi. Arvuti korpuse plast on enamasti ikka tugevam.
Täiteaineks tundub olevat mingi pulber - kriit vms. Oleks näiteks alumiiniumipulber või mingi peenikese sünteetilise kiu jupid, oleks tulemus kindlasti parem.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
tagasi üles |
|
 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|