Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NvidiaGTX 1070 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
onyx447
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2015




sõnum 03.11.2016 03:53:35 NvidiaGTX 1070 vasta tsitaadiga

Selline asi siis et, Speccy näitab mul et 4gb videokaardil mälu aga ma ei leia googlest sellist asja kuskilt, endateada peaks olema nagu 8gb. Asi vb ka minus pole just kõige teravam pliiats aga selle koha pealt, sai siin hiljaaegu soetatud ja nüüd siis tagantjärgi vaatan et arvutil veel DDR 3 mälud ,mäletan nagu pidavat olema DDR4 no see selleks. Emaplaat pole ka just eriti tõhus ASRock H110M-DGS/D3 , DDR4 mälusid ei tunnista. Muidu masin nagu okei jookseb kõik ilusti ja jääb ülegi aga 4GB 1070 on siis tõesti olemas ?
Ei ostnud päris põrsast kotis sai käidud ka kohapeal Mänguarvitid.ee Tallinnas, aga põhirõhk läks monitorile mille sealt ostsin, tol hetkel tundus arvuti asi korras olevat.
Võite soovitada ka mõnd head emaplaati ja mälusid sinna juurde mis sobiks kõige muuga mis kastis on, ja ruumi tundub ka siin olevat palju palju suuremale emaplaadile.

Ette Tänades.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.11.2016 07:56:31 vasta tsitaadiga

onyx447, uusimad driverid peale ja gpu andmete vaatamiseks kasuta gpu-z nimelist asja, emaplaadi, prose, mälude jms info jaoks cpu-z.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2016 10:06:51 vasta tsitaadiga

Sellist asja nagu päris GTX 1070 4GB ei ole olemas. Kõik on 8GB DDR5.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onyx447
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2015




sõnum 03.11.2016 11:52:43 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
onyx447, uusimad driverid peale ja gpu andmete vaatamiseks kasuta gpu-z nimelist asja, emaplaadi, prose, mälude jms info jaoks cpu-z.


Jaa see gpu-z näitab õieti, tänud. Aga jätkuvalt teistele soovitage mõni emaplaat ja mälud sinna.

Tänud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.11.2016 12:12:23 vasta tsitaadiga

onyx447, mis praegustel mäludel ja emaplaadil viga on? masin ei tööta nii nagu peab?

mina võtaks z170 kiibistikuga asuse emaplaadi ja mälu vähemalt 16GB ning rohkem oma pead selle teemaga ei vaevaks üldse. mälu kiirus ei anna reaalselt enam midagi juurde, piisab täiesti tavalistest pulkadest, sest kõik, mis on mingite kiiremate numbritega, on oc nagunii ja ei pruugi alati töötada hästi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onyx447
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2015




sõnum 04.11.2016 02:54:51 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
onyx447, mis praegustel mäludel ja emaplaadil viga on? masin ei tööta nii nagu peab?

mina võtaks z170 kiibistikuga asuse emaplaadi ja mälu vähemalt 16GB ning rohkem oma pead selle teemaga ei vaevaks üldse. mälu kiirus ei anna reaalselt enam midagi juurde, piisab täiesti tavalistest pulkadest, sest kõik, mis on mingite kiiremate numbritega, on oc nagunii ja ei pruugi alati töötada hästi.


Kusjuures kui seda mainid siis vahepeal keset mängu lihtsalt freezib... kõik jääb nii nagu on ei mingit musta ega sinist pilti, lihtsalt hetke olukord ja kõik, temp GPUl ja muul on okei GPU üle 78 väga ei kipu minema, et peaks olema ok, aga ei tea mis viga driverid installitud hoian masinat puhtana, Kasutan CCleanerit,
Vb keegi targem siin teab kust alustada. Peale selle et Tallinna Garantii remonti viia.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003




sõnum 04.11.2016 03:37:13 vasta tsitaadiga

onyx447 kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
onyx447, uusimad driverid peale ja gpu andmete vaatamiseks kasuta gpu-z nimelist asja, emaplaadi, prose, mälude jms info jaoks cpu-z.


Jaa see gpu-z näitab õieti, tänud. Aga jätkuvalt teistele soovitage mõni emaplaat ja mälud sinna.

Tänud

tsitaat:
Millal kasutada sõnu õigesti ja õieti? – Õigesti tähendab 'veatult, korrektselt, korralikult', nt Kas ma sain õigesti aru? Ta lahendas ülesande õigesti. Õieti tähendab 'õigupoolest', nt Kes seal siis õieti käis?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onyx447
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2015




sõnum 04.11.2016 13:49:48 vasta tsitaadiga

Sathanas kirjutas:
onyx447 kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
onyx447, uusimad driverid peale ja gpu andmete vaatamiseks kasuta gpu-z nimelist asja, emaplaadi, prose, mälude jms info jaoks cpu-z.


Jaa see gpu-z näitab õieti, tänud. Aga jätkuvalt teistele soovitage mõni emaplaat ja mälud sinna.

Tänud

tsitaat:
Millal kasutada sõnu õigesti ja õieti? – Õigesti tähendab 'veatult, korrektselt, korralikult', nt Kas ma sain õigesti aru? Ta lahendas ülesande õigesti. Õieti tähendab 'õigupoolest', nt Kes seal siis õieti käis?


Olen teadlik sellest, sulle on tempot vaja vist oma ellu, muretse endale 4WD ja tee paar ringi rajal, ilm lubab küll, Sul läheb seda vaja.))ei midagi halvaga.
Keel mida me räägime siin ilmas on välja kujunenud ajaga, nii et kujuneb ka edasi. Ma kirjutasin siia muidu teise murega!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NvidiaGTX 1070
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.