Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Müügi teemade kustutamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2003 01:17:44 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
pl1600 kirjutas:
nevermind kirjutas:
väike muudatus: oma posti saab 1h jooksul muuta/kustutada muidugi sõltub ka sellest, et vastust pole tehtud
milleks SEE siis nüüd jälle vajalik oli
vaiselt hakkab juba üle viskama...


Et leida parim lahendus.
Et leida lahendus, mis kõige suuremat hullka rahvast rahuldaks.


millele?
ja kas kuskil toimus mingi hääletus või, et saad nii öelda?

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2003 01:27:13 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
mingi areng nagu oleks?

Tal jäi üks osa seebiooperist vahele - nüüd ei saa mitte essugi aru. icon_smile.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2003 01:28:56 vasta tsitaadiga

pl1600 kirjutas:
voyager_est kirjutas:
Et leida parim lahendus.
Et leida lahendus, mis kõige suuremat hullka rahvast rahuldaks.
millele?
ja kas kuskil toimus mingi hääletus või, et saad nii öelda?


Mis sul viga on?
Lugeda ei oska vä?
Või on lausekonstruktsioon raske - takistab arusaamast?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2003 01:42:06 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
tsitaat:

ennem sai vähemalt muuta ilma ajapiiranguta

2h tagasi ei saanud üldse muuta
nüüd saab 1h jooksul poste muuta


ma ei räägi 2 tundi, vaid 2 nädalat/kuud tagasi

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2003 01:46:57 vasta tsitaadiga

pl1600 kirjutas:
ma ei räägi 2 tundi, vaid 2 nädalat/kuud tagasi

20 aastat tagasi oli stagna aeg kah...
harju uuendustega - nii on kõige valutum icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2003 15:44:09 vasta tsitaadiga

eks selle muutmise poole ärakaotamisel on oma väike hää osa (veidi võib see petturite vastu aidata küll), teisalt käib see 100% senise foorumisüsteemi vastu, st on oodata suure hulga erinevate teemade lainet (ei saa ju enam ühte teemasse mitmeid müügikuulutusi panna, ilma et asi VÄGA segaseks läheks, ei saa ju esimeses postis täpsustada, mis müüdud ja mis alles jne), ja üleüldise segaduse tohutut suurenemist...üldjoontes tekitab see ärifoorumisse tohutu infotulva (st nii teemade kui postide arv peaks tõenäoliselt suhtkoht drastiliselt tõusma)...üldjoontes mina leian, et halb idee ja ei tekita midagi muud kui segadust...

samas kui seda rida ikka tahta edasi jätkata, siis kas poleks võimalik teha nii, et oleks võimalik pealkirja muuta... icon_question.gif ...sel juhul saaks teema autor pealkirjas täpsustada, mis alles jne...see aitaks natukene...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2003 17:07:28 vasta tsitaadiga

Muudatuste tegemise ajad hetkel sellised:

Ärifoorumites 1h
Ürituste foorumis 30 päeva (kas seda on vähe?)

Ülejäänud 24h (kas seda on vähe?)

Kui vähe, siis miks?

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 02.12.2003 17:25:01 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
väike muudatus: oma posti saab 1h jooksul muuta/kustutada muidugi sõltub ka sellest, et vastust pole tehtud


tore, et astuti üks samm, tagasi paremuse poole icon_biggrin.gif

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2003 00:45:52 vasta tsitaadiga

katsetage uut staatuse valikut ka.
ideed parandused teretulnud!

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2003 01:10:26 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
katsetage uut staatuse valikut ka.


kes tuu on?

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2003 01:35:59 vasta tsitaadiga

Ärifoorumites teema päises olev valik, seda saab muuta ainult teema algataja ning moderaatorid
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2003 02:18:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

katsetage uut staatuse valikut ka.

thumbs_up.gif icon_exclaim.gif Reeglitesse muudatus ka sisse viia, et selle kasutamine oleks kohustuslik.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2003 07:52:26 vasta tsitaadiga

Ma ei saa üldse aru, miks see muutmise piirang ka mujal kui ärifoorumites kehtib? Jutt ikka ainult ostust/müügist käis ju?
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.12.2003 09:12:48 vasta tsitaadiga

Smith kirjutas:
Ma ei saa üldse aru, miks see muutmise piirang ka mujal kui ärifoorumites kehtib? Jutt ikka ainult ostust/müügist käis ju?
(Kirjutus-)Vigade korrigeerimiseks piiratud aja jooksul on muutmisvõimalus (+ eranolukorras saab modede abi kasutada). Muus suhtes see distsiplineerib kasutajaid. Võiks ikka enne mõelda ja siis kirjutada, mitte vastupidi nagu õige mitmel kombeks. Ma olen ise üsna pikaajaline foorumi liige (praktiliselt algusest peale) ja mälu järgi hinnates ütleks, et muutnud olen alla 1% postitustest...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2003 16:09:34 vasta tsitaadiga

Võiks olla hoopiski - Tehing tehtud
Kergem icon_wink.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 03.12.2003 16:56:46 vasta tsitaadiga

sorry et ma nüüd teie heade kavatsustega ja parimate soovidega tehtud idee ja t66 maha teen.
aga minumeelest see muutmise limiteerimine on jama. liiga piirav.

aga eks see on nagu turvakysimusedki, inimeste v6imalik ebaausus ja pahatahtlikkus kutsuvad esile piirangute seadmise, piirangud j2lle on kogu asja kui terviku arenemisel fataalseks piduriks.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2003 17:05:53 vasta tsitaadiga

Hea kavatsus algas soovist lõpetada tehtud tehingute moderaatorite poolne kustutamine, sest see "segab äri ja soosib pettureid"
Kui nüüd ainult nii jättagi, siis ei ole mingit kasu, sest kasutajad ise kustutavad/muudavad ikkagi edasi "segades jätkuvalt äri ning soosides pettureid (siis iseennast)"

Sellepärast on esimene muutus mõeldamatu teise muutuseta!

ps. Kus sa siis olid, kui n+1 teemat ilmus, milles kõik nõudsid kustutamise viivitamatut lõpetamist?

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 03.12.2003 17:12:22 vasta tsitaadiga

ei ega mind sisuliselt ei huvita, see on nagunii jama et kasutajad muudkui korraldavad kuidas asjad olema peavad. kui k6ik alluks saidi omanike diktatuurile oleks kord majas. ostu/myygiga on nii, et nagunii petetakse ja sigatsetakse sajal eri viisil, alati on risk ja peab ise enda eest v2ljas olema.

mina avaldasin ainult oma arvamust, mitte ei n6ua ega palu et asjad nii tehtaks nagu mina arvan.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2003 17:14:31 vasta tsitaadiga

aga valad õli tulle küll

muide vanas HV foorumis, rahu tema põrmule, oli muutmise piirang peal ning keegi ei kurtnud...

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvdzoid_est
HV veteran
dvdzoid_est

liitunud: 03.12.2003




sõnum 03.12.2003 17:17:28 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
aga valad õli tulle küll



See ongi konna stiil ju. icon_mad.gif
Eks see muutmisevärk kuidagi kohmakas ole nüüd jah, aga ehk harjub ära. icon_confused.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.12.2003 17:18:16 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
aga valad õli tulle küll

muide vanas HV foorumis, rahu tema põrmule, oli muutmise piirang peal ning keegi ei kurtnud...
Harjuti liiga ära vahepealse lausvabadusega...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2003 17:22:02 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
Muudatuste tegemise ajad hetkel sellised:

Ärifoorumites 1h
Ürituste foorumis 30 päeva (kas seda on vähe?)

Ülejäänud 24h (kas seda on vähe?)

Kui vähe, siis miks?

Muide see on mõeldud tõsiselt - põhjendatud ettepanekud ajalimiidi muutmiseks on oodatud!
Kahjuks kommentaarid praegu stiilis, et "paha", "kole" jne.

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2003 17:46:59 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
/---/
Ülejäänud 24h (kas seda on vähe?)
/---/

No vot. Minu arust on vähe.
Tavateema puhul võiks olla igavene muutmise võimalus...
Oleks mõnusam....
Mõistliku põhjendust öelda ei oska.
Äkki on see normaalne sotsiaalne "äratõukereaktsioon" uue asja suhtes.
Soovitan vaadata ja oodata, kuidas see 24H limiit mõjub.
Kui on jama, siis saab ju tagasi muuta.
Muidu olen uuenduste poolt.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2003 17:56:05 vasta tsitaadiga

Aga kui kasutaja müüb mitut asja teemas. Ja tal on esimeses postituses list tehtud asjadest mida ta müüb. Siis praegu on moes kirjutada asjanduse taha MÜÜDUD, kui asi on müüdud. Ostjatel kergem ülevaade. Siis nüüdsest seda võimalust enam kasutada ei saa.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.12.2003 17:56:09 vasta tsitaadiga

Konna jutte jah ärge tõsiselt võtke tal on peamine erineval seisukohal olla.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 03.12.2003 19:10:44 vasta tsitaadiga

Kes tahtis seda et muuda nupp kaotataks ära? icon_evil.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marxs
HV vaatleja
Marxs

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2003 23:23:58 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Aga kui kasutaja müüb mitut asja teemas. Ja tal on esimeses postituses list tehtud asjadest mida ta müüb. Siis praegu on moes kirjutada asjanduse taha MÜÜDUD, kui asi on müüdud. Ostjatel kergem ülevaade. Siis nüüdsest seda võimalust enam kasutada ei saa.


see eest on nüüd võimalus tutvuda ca 50 posti sisuga et kas vidin alles või mitte, edu teile thumbs_up.gif
on siis parem teha 10 uut ''müüa'' posti või müüa kõik ühes postis icon_rolleyes.gif ?
samas kui teema paar päeva ülal olnud ja müüja langetab hinda siis peab jälle hakkama postide seast otsima mis alg müügi tingimustega muutund on. Muuda nupuga oli vähemalt ülevaade kas asi alles või mitte.

See et see mitte muutmine nüüd vähendab peturlust on küll nüüd mingi nali, regan ennast läbi proxy, tulen teen poste läbi proxy, mis teile see ip annab mis teile jääb? mitte *** ei anna ! Saadan cargoga mälu asemel vana triikraua, nuh ja mida see muutmata postitus tõestab? See 1h asemel võiks sama hästi kasutada kohe nuppu nimega ''eelvaade'' et leida neid nn. kirjavigu ja teha parandusi, 1h-ga pole mitte midagi asjalikku teha kui eelvaate nupp olemas on.

Võiks siis teha algsest esimesest postist backupi mida muuta ei saa ja mida saaks vajaduse korral vaadata et võrrelda algset muudetud postiga.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 04.12.2003 00:16:28 vasta tsitaadiga

Marxs kirjutas:

See et see mitte muutmine nüüd vähendab peturlust on küll nüüd mingi nali, regan ennast läbi proxy, tulen teen poste läbi proxy, mis teile see ip annab mis teile jääb? mitte *** ei anna ! Saadan cargoga mälu asemel vana triikraua, nuh ja mida see muutmata postitus tõestab? See 1h asemel võiks sama hästi kasutada kohe nuppu nimega ''eelvaade'' et leida neid nn. kirjavigu ja teha parandusi, 1h-ga pole mitte midagi asjalikku teha kui eelvaate nupp olemas on.
Täiesti mõistlik jutt thumbs_up.gif
Probleem sai tegelikult alguse sellest, et paljudes müügipostides oli teema esimene postitus tühi ja teema pealkirjas tekst "kustutada". Sellise jama vastu oleks küll tarvis kuidagi võidelda. Isiklikult pean ka seda turvalisuse ja petturluse vastast mõtet natuke liiga ülespuhutuks - pettur leiab alati viisi petmiseks (nagu juba varem öeldud Konna poolt).

See probleem, kas asi on alles või mitte on ju nüüd lahendatud. Teema staatuse valik selle jaoks. Aga üldiselt see pidev uppimine ja hindade alla ja üles ajamine on parajad mõttetused. Kui inimene midagi osta tahab, siis tuleb ta müügifoorumisse ja otsib endale sobilikku vidinat. Ostufoorumis ehk veel on sellest uppimisest midagi kasu. Need on minu väheldased kogemused siinsetes ärifoorumites tegutsemisest. Ei pruugi olla vettpidavad.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 01:35:27 vasta tsitaadiga

Asi kipub minema G. jun. Bush'i ja tema terrorismivastase sõja stiili, kus vahendeid ei valita ning kõik tehakse vaid püha eesmärgi nimel icon_wink.gif .
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 02:15:27 vasta tsitaadiga

nii ongi ja kunagi hiljem selgub, et soodent jt. on tegelikult minu teised minad...
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 09:42:38 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
nevermind kirjutas:
aga valad õli tulle küll

muide vanas HV foorumis, rahu tema põrmule, oli muutmise piirang peal ning keegi ei kurtnud...
Harjuti liiga ära vahepealse lausvabadusega...

... võib lausa öelda, et mitte üksnes ei harjutud, vaid see vaba vorm ja kasutamise lihtsus kinkisid Ärifoorumile populaarsuse, mille ta nüüdseks saavutanud on ja mille kasvu piiri ei näe mina küll veel niipea ! Hästitoimivat süsteemi ei tohiks mitte mingil ettekäändel nii kergekäeliselt muuta ! Mina pakuks välja, et esimese posti muutmise õigus võiks olla siiski piiramata ja piiratud võiks olla pealkirja ja järgnevate postide muutmine st. siis säilib fakt, et nimetatud isik on siin foorumis kaupa teinud ja pakutavate hindade järgi on ka näha, kaubeldavate esemete väärtus, mis ilmselt hilisemal uurimisel isegi tähtsam, kui esemed ise. Paljude kaupade müümise korral ühes teema, tsiteeritakse reeglina ka soovitud kaupa, seega tuleks välja ka kaup ise, ning kui ei tulegi, siis on tavaliselt olemas rohkem, kui 1 hinnapakkuja, kes võib tunnistada, mis kaupa täpselt pakuti ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvdzoid_est
HV veteran
dvdzoid_est

liitunud: 03.12.2003




sõnum 04.12.2003 09:53:24 vasta tsitaadiga

A kas sellist asja ei saa progeda, et esimene postitus tekib automaatselt kahe kordselt ja postitaja pääseks ainult esimese posti kallale muutma. Sry, väga utoopilist vist ajan. icon_redface.gif
_________________
See on minu tagasihoidlik arvamus.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 10:20:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

... võib lausa öelda, et mitte üksnes ei harjutud, vaid see vaba vorm ja kasutamise lihtsus kinkisid Ärifoorumile populaarsuse, mille ta nüüdseks saavutanud on ja mille kasvu piiri ei näe mina küll veel niipea ! Hästitoimivat süsteemi ei tohiks mitte mingil ettekäändel nii kergekäeliselt muuta !

Analüüsides kõiki viimase aja märkusi on ilmselt kasvupiir käes?!

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 10:40:55 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
Analüüsides kõiki viimase aja märkusi on ilmselt kasvupiir käes?!

... tjah, kui sellele ise piire seada või olla sunnitud seda tegema ... see ei ole ilmselt käesoleva muudatuse põhjus, aga tagajärjeks võib siiski kujuneda icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 10:48:16 vasta tsitaadiga

A mis te avate?
Kas selline süsteem ei toimiks, et kõik saavad oma postitusi muuta.
Aga kes muutmisvõimalust kuritarvitab, see jääb sellest ilma.

Aga põhimõtteliselt meeldib mulle see topelt esimese postituse idee ka.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 04.12.2003 11:45:03 vasta tsitaadiga

See topelt posti mõte oleks jah üpris hea lahendus. Või oleks näiteks nupp "Vaata algset postitust" vms icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 11:47:53 vasta tsitaadiga

Cobra[EST],
tsitaat:

See topelt posti mõte oleks jah üpris hea lahendus. Või oleks näiteks nupp "Vaata algset postitust" vms

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 05.12.2003 21:28:48 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Cobra[EST],
tsitaat:

See topelt posti mõte oleks jah üpris hea lahendus. Või oleks näiteks nupp "Vaata algset postitust" vms

thumbs_up.gif


Tehke ära, vaatame, milline rahva reaktsioon on. icon_razz.gif
imo parim idee muuda nupu kohta.

edit: kirjaviga
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 05.12.2003 21:50:54 vasta tsitaadiga

madis, selle 'edit: kirjaviga' kirjutasid sa sinna juba kohe posti tehes ja modinud sa seda pole icon_wink.gif
v6i olen ma eile syndinud? i don't think so
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 05.12.2003 21:56:03 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
See topelt posti mõte oleks jah üpris hea lahendus. Või oleks näiteks nupp "Vaata algset postitust" vms icon_rolleyes.gif

poolt, siis ikka parem, kui kui nt praegu ei saa muuta
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 05.12.2003 21:56:36 vasta tsitaadiga

Eile syndinud. Ma OLEN muutnud oma posti.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 05.12.2003 21:57:13 vasta tsitaadiga

konn kirjutas:
madis, selle 'edit: kirjaviga' kirjutasid sa sinna juba kohe posti tehes ja modinud sa seda pole icon_wink.gif
v6i olen ma eile syndinud? i don't think so

AFAIK ei jää muutmisest jälge kuni pole keegi pärast seda postitanud - seega võis ta edida küll icon_smile.gif

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2003 22:05:18 vasta tsitaadiga

Jumbu kirjutas:
AFAIK

Mis see tähendab maakeeli?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 05.12.2003 22:07:00 vasta tsitaadiga

http://www.google.com/search?q=afaik&hl=et
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 05.12.2003 22:11:09 vasta tsitaadiga

AFAIK - As Far As I Know - Niipalju, kui mina tean
ja lingiks soovitan pigem: http://www.vallaste.ee/

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2003 22:13:06 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
http://www.google.com/search?q=afaik&hl=et

Ei no selge pilt ... huvitav, miks ma ise selle peale ei tulnud?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2003 23:50:32 vasta tsitaadiga

http://www.urbandictionary.com/
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marxs
HV vaatleja
Marxs

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2003 00:49:00 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
See topelt posti mõte oleks jah üpris hea lahendus. Või oleks näiteks nupp "Vaata algset postitust" vms icon_rolleyes.gif


kuda sellega jääks, see oleks ju kõigile vastuvõetav lahendus
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Müügi teemade kustutamine mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.