|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
02.12.2003 01:17:44
|
|
|
| voyager_est kirjutas: |
| pl1600 kirjutas: |
| nevermind kirjutas: |
| väike muudatus: oma posti saab 1h jooksul muuta/kustutada muidugi sõltub ka sellest, et vastust pole tehtud |
milleks SEE siis nüüd jälle vajalik oli
vaiselt hakkab juba üle viskama... |
Et leida parim lahendus.
Et leida lahendus, mis kõige suuremat hullka rahvast rahuldaks. |
millele?
ja kas kuskil toimus mingi hääletus või, et saad nii öelda?
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
02.12.2003 01:27:13
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
| mingi areng nagu oleks? |
Tal jäi üks osa seebiooperist vahele - nüüd ei saa mitte essugi aru.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
02.12.2003 01:28:56
|
|
|
| pl1600 kirjutas: |
| voyager_est kirjutas: |
Et leida parim lahendus.
Et leida lahendus, mis kõige suuremat hullka rahvast rahuldaks. |
millele?
ja kas kuskil toimus mingi hääletus või, et saad nii öelda? |
Mis sul viga on?
Lugeda ei oska vä?
Või on lausekonstruktsioon raske - takistab arusaamast?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
02.12.2003 01:42:06
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
| tsitaat: |
ennem sai vähemalt muuta ilma ajapiiranguta
|
2h tagasi ei saanud üldse muuta
nüüd saab 1h jooksul poste muuta |
ma ei räägi 2 tundi, vaid 2 nädalat/kuud tagasi
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
02.12.2003 01:46:57
|
|
|
| pl1600 kirjutas: |
| ma ei räägi 2 tundi, vaid 2 nädalat/kuud tagasi |
20 aastat tagasi oli stagna aeg kah...
harju uuendustega - nii on kõige valutum
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
02.12.2003 15:44:09
|
|
|
eks selle muutmise poole ärakaotamisel on oma väike hää osa (veidi võib see petturite vastu aidata küll), teisalt käib see 100% senise foorumisüsteemi vastu, st on oodata suure hulga erinevate teemade lainet (ei saa ju enam ühte teemasse mitmeid müügikuulutusi panna, ilma et asi VÄGA segaseks läheks, ei saa ju esimeses postis täpsustada, mis müüdud ja mis alles jne), ja üleüldise segaduse tohutut suurenemist...üldjoontes tekitab see ärifoorumisse tohutu infotulva (st nii teemade kui postide arv peaks tõenäoliselt suhtkoht drastiliselt tõusma)...üldjoontes mina leian, et halb idee ja ei tekita midagi muud kui segadust...
samas kui seda rida ikka tahta edasi jätkata, siis kas poleks võimalik teha nii, et oleks võimalik pealkirja muuta... ...sel juhul saaks teema autor pealkirjas täpsustada, mis alles jne...see aitaks natukene...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
02.12.2003 17:07:28
|
|
|
Muudatuste tegemise ajad hetkel sellised:
Ärifoorumites 1h
Ürituste foorumis 30 päeva (kas seda on vähe?)
Ülejäänud 24h (kas seda on vähe?)
Kui vähe, siis miks?
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
02.12.2003 17:25:01
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
| väike muudatus: oma posti saab 1h jooksul muuta/kustutada muidugi sõltub ka sellest, et vastust pole tehtud |
tore, et astuti üks samm, tagasi paremuse poole
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
03.12.2003 00:45:52
|
|
|
katsetage uut staatuse valikut ka.
ideed parandused teretulnud!
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
03.12.2003 01:10:26
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
| katsetage uut staatuse valikut ka. |
kes tuu on?
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
03.12.2003 01:35:59
|
|
|
Ärifoorumites teema päises olev valik, seda saab muuta ainult teema algataja ning moderaatorid
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Westswamp
HV Guru

liitunud: 11.06.2002
|
03.12.2003 02:18:09
|
|
|
| tsitaat: |
katsetage uut staatuse valikut ka.
|
Reeglitesse muudatus ka sisse viia, et selle kasutamine oleks kohustuslik.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smith
HV veteran

liitunud: 25.08.2002
|
03.12.2003 07:52:26
|
|
|
| Ma ei saa üldse aru, miks see muutmise piirang ka mujal kui ärifoorumites kehtib? Jutt ikka ainult ostust/müügist käis ju?
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
03.12.2003 09:12:48
|
|
|
| Smith kirjutas: |
| Ma ei saa üldse aru, miks see muutmise piirang ka mujal kui ärifoorumites kehtib? Jutt ikka ainult ostust/müügist käis ju? |
(Kirjutus-)Vigade korrigeerimiseks piiratud aja jooksul on muutmisvõimalus (+ eranolukorras saab modede abi kasutada). Muus suhtes see distsiplineerib kasutajaid. Võiks ikka enne mõelda ja siis kirjutada, mitte vastupidi nagu õige mitmel kombeks. Ma olen ise üsna pikaajaline foorumi liige (praktiliselt algusest peale) ja mälu järgi hinnates ütleks, et muutnud olen alla 1% postitustest...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
03.12.2003 16:56:46
|
|
|
sorry et ma nüüd teie heade kavatsustega ja parimate soovidega tehtud idee ja t66 maha teen.
aga minumeelest see muutmise limiteerimine on jama. liiga piirav.
aga eks see on nagu turvakysimusedki, inimeste v6imalik ebaausus ja pahatahtlikkus kutsuvad esile piirangute seadmise, piirangud j2lle on kogu asja kui terviku arenemisel fataalseks piduriks.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
03.12.2003 17:05:53
|
|
|
Hea kavatsus algas soovist lõpetada tehtud tehingute moderaatorite poolne kustutamine, sest see "segab äri ja soosib pettureid"
Kui nüüd ainult nii jättagi, siis ei ole mingit kasu, sest kasutajad ise kustutavad/muudavad ikkagi edasi "segades jätkuvalt äri ning soosides pettureid (siis iseennast)"
Sellepärast on esimene muutus mõeldamatu teise muutuseta!
ps. Kus sa siis olid, kui n+1 teemat ilmus, milles kõik nõudsid kustutamise viivitamatut lõpetamist?
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
03.12.2003 17:12:22
|
|
|
ei ega mind sisuliselt ei huvita, see on nagunii jama et kasutajad muudkui korraldavad kuidas asjad olema peavad. kui k6ik alluks saidi omanike diktatuurile oleks kord majas. ostu/myygiga on nii, et nagunii petetakse ja sigatsetakse sajal eri viisil, alati on risk ja peab ise enda eest v2ljas olema.
mina avaldasin ainult oma arvamust, mitte ei n6ua ega palu et asjad nii tehtaks nagu mina arvan.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
03.12.2003 17:14:31
|
|
|
aga valad õli tulle küll
muide vanas HV foorumis, rahu tema põrmule, oli muutmise piirang peal ning keegi ei kurtnud...
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvdzoid_est
HV veteran

liitunud: 03.12.2003
|
03.12.2003 17:17:28
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
aga valad õli tulle küll
|
See ongi konna stiil ju.
Eks see muutmisevärk kuidagi kohmakas ole nüüd jah, aga ehk harjub ära.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
03.12.2003 17:18:16
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
aga valad õli tulle küll
muide vanas HV foorumis, rahu tema põrmule, oli muutmise piirang peal ning keegi ei kurtnud... |
Harjuti liiga ära vahepealse lausvabadusega...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
03.12.2003 17:22:02
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
Muudatuste tegemise ajad hetkel sellised:
Ärifoorumites 1h
Ürituste foorumis 30 päeva (kas seda on vähe?)
Ülejäänud 24h (kas seda on vähe?)
Kui vähe, siis miks? |
Muide see on mõeldud tõsiselt - põhjendatud ettepanekud ajalimiidi muutmiseks on oodatud!
Kahjuks kommentaarid praegu stiilis, et "paha", "kole" jne.
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
03.12.2003 17:46:59
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
/---/
Ülejäänud 24h (kas seda on vähe?)
/---/ |
No vot. Minu arust on vähe.
Tavateema puhul võiks olla igavene muutmise võimalus...
Oleks mõnusam....
Mõistliku põhjendust öelda ei oska.
Äkki on see normaalne sotsiaalne "äratõukereaktsioon" uue asja suhtes.
Soovitan vaadata ja oodata, kuidas see 24H limiit mõjub.
Kui on jama, siis saab ju tagasi muuta.
Muidu olen uuenduste poolt.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
03.12.2003 17:56:05
|
|
|
Aga kui kasutaja müüb mitut asja teemas. Ja tal on esimeses postituses list tehtud asjadest mida ta müüb. Siis praegu on moes kirjutada asjanduse taha MÜÜDUD, kui asi on müüdud. Ostjatel kergem ülevaade. Siis nüüdsest seda võimalust enam kasutada ei saa.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
03.12.2003 17:56:09
|
|
|
| Konna jutte jah ärge tõsiselt võtke tal on peamine erineval seisukohal olla.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
03.12.2003 19:10:44
|
|
|
Kes tahtis seda et muuda nupp kaotataks ära?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marxs
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2003
|
03.12.2003 23:23:58
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
| Aga kui kasutaja müüb mitut asja teemas. Ja tal on esimeses postituses list tehtud asjadest mida ta müüb. Siis praegu on moes kirjutada asjanduse taha MÜÜDUD, kui asi on müüdud. Ostjatel kergem ülevaade. Siis nüüdsest seda võimalust enam kasutada ei saa. |
see eest on nüüd võimalus tutvuda ca 50 posti sisuga et kas vidin alles või mitte, edu teile
on siis parem teha 10 uut ''müüa'' posti või müüa kõik ühes postis ?
samas kui teema paar päeva ülal olnud ja müüja langetab hinda siis peab jälle hakkama postide seast otsima mis alg müügi tingimustega muutund on. Muuda nupuga oli vähemalt ülevaade kas asi alles või mitte.
See et see mitte muutmine nüüd vähendab peturlust on küll nüüd mingi nali, regan ennast läbi proxy, tulen teen poste läbi proxy, mis teile see ip annab mis teile jääb? mitte *** ei anna ! Saadan cargoga mälu asemel vana triikraua, nuh ja mida see muutmata postitus tõestab? See 1h asemel võiks sama hästi kasutada kohe nuppu nimega ''eelvaade'' et leida neid nn. kirjavigu ja teha parandusi, 1h-ga pole mitte midagi asjalikku teha kui eelvaate nupp olemas on.
Võiks siis teha algsest esimesest postist backupi mida muuta ei saa ja mida saaks vajaduse korral vaadata et võrrelda algset muudetud postiga.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
04.12.2003 00:16:28
|
|
|
| Marxs kirjutas: |
See et see mitte muutmine nüüd vähendab peturlust on küll nüüd mingi nali, regan ennast läbi proxy, tulen teen poste läbi proxy, mis teile see ip annab mis teile jääb? mitte *** ei anna ! Saadan cargoga mälu asemel vana triikraua, nuh ja mida see muutmata postitus tõestab? See 1h asemel võiks sama hästi kasutada kohe nuppu nimega ''eelvaade'' et leida neid nn. kirjavigu ja teha parandusi, 1h-ga pole mitte midagi asjalikku teha kui eelvaate nupp olemas on. |
Täiesti mõistlik jutt
Probleem sai tegelikult alguse sellest, et paljudes müügipostides oli teema esimene postitus tühi ja teema pealkirjas tekst "kustutada". Sellise jama vastu oleks küll tarvis kuidagi võidelda. Isiklikult pean ka seda turvalisuse ja petturluse vastast mõtet natuke liiga ülespuhutuks - pettur leiab alati viisi petmiseks (nagu juba varem öeldud Konna poolt).
See probleem, kas asi on alles või mitte on ju nüüd lahendatud. Teema staatuse valik selle jaoks. Aga üldiselt see pidev uppimine ja hindade alla ja üles ajamine on parajad mõttetused. Kui inimene midagi osta tahab, siis tuleb ta müügifoorumisse ja otsib endale sobilikku vidinat. Ostufoorumis ehk veel on sellest uppimisest midagi kasu. Need on minu väheldased kogemused siinsetes ärifoorumites tegutsemisest. Ei pruugi olla vettpidavad.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Westswamp
HV Guru

liitunud: 11.06.2002
|
04.12.2003 01:35:27
|
|
|
Asi kipub minema G. jun. Bush'i ja tema terrorismivastase sõja stiili, kus vahendeid ei valita ning kõik tehakse vaid püha eesmärgi nimel .
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
04.12.2003 02:15:27
|
|
|
nii ongi ja kunagi hiljem selgub, et soodent jt. on tegelikult minu teised minad...
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
04.12.2003 09:42:38
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| nevermind kirjutas: |
aga valad õli tulle küll
muide vanas HV foorumis, rahu tema põrmule, oli muutmise piirang peal ning keegi ei kurtnud... |
Harjuti liiga ära vahepealse lausvabadusega... |
... võib lausa öelda, et mitte üksnes ei harjutud, vaid see vaba vorm ja kasutamise lihtsus kinkisid Ärifoorumile populaarsuse, mille ta nüüdseks saavutanud on ja mille kasvu piiri ei näe mina küll veel niipea ! Hästitoimivat süsteemi ei tohiks mitte mingil ettekäändel nii kergekäeliselt muuta ! Mina pakuks välja, et esimese posti muutmise õigus võiks olla siiski piiramata ja piiratud võiks olla pealkirja ja järgnevate postide muutmine st. siis säilib fakt, et nimetatud isik on siin foorumis kaupa teinud ja pakutavate hindade järgi on ka näha, kaubeldavate esemete väärtus, mis ilmselt hilisemal uurimisel isegi tähtsam, kui esemed ise. Paljude kaupade müümise korral ühes teema, tsiteeritakse reeglina ka soovitud kaupa, seega tuleks välja ka kaup ise, ning kui ei tulegi, siis on tavaliselt olemas rohkem, kui 1 hinnapakkuja, kes võib tunnistada, mis kaupa täpselt pakuti ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvdzoid_est
HV veteran

liitunud: 03.12.2003
|
04.12.2003 09:53:24
|
|
|
A kas sellist asja ei saa progeda, et esimene postitus tekib automaatselt kahe kordselt ja postitaja pääseks ainult esimese posti kallale muutma. Sry, väga utoopilist vist ajan.
_________________ See on minu tagasihoidlik arvamus. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
04.12.2003 10:20:43
|
|
|
| tsitaat: |
... võib lausa öelda, et mitte üksnes ei harjutud, vaid see vaba vorm ja kasutamise lihtsus kinkisid Ärifoorumile populaarsuse, mille ta nüüdseks saavutanud on ja mille kasvu piiri ei näe mina küll veel niipea ! Hästitoimivat süsteemi ei tohiks mitte mingil ettekäändel nii kergekäeliselt muuta !
|
Analüüsides kõiki viimase aja märkusi on ilmselt kasvupiir käes?!
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
04.12.2003 10:40:55
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
| Analüüsides kõiki viimase aja märkusi on ilmselt kasvupiir käes?! |
... tjah, kui sellele ise piire seada või olla sunnitud seda tegema ... see ei ole ilmselt käesoleva muudatuse põhjus, aga tagajärjeks võib siiski kujuneda
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
04.12.2003 10:48:16
|
|
|
A mis te avate?
Kas selline süsteem ei toimiks, et kõik saavad oma postitusi muuta.
Aga kes muutmisvõimalust kuritarvitab, see jääb sellest ilma.
Aga põhimõtteliselt meeldib mulle see topelt esimese postituse idee ka.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
04.12.2003 11:45:03
|
|
|
See topelt posti mõte oleks jah üpris hea lahendus. Või oleks näiteks nupp "Vaata algset postitust" vms
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
04.12.2003 11:47:53
|
|
|
Cobra[EST],
| tsitaat: |
See topelt posti mõte oleks jah üpris hea lahendus. Või oleks näiteks nupp "Vaata algset postitust" vms
|
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
05.12.2003 21:28:48
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Cobra[EST],
| tsitaat: |
See topelt posti mõte oleks jah üpris hea lahendus. Või oleks näiteks nupp "Vaata algset postitust" vms
|
 |
Tehke ära, vaatame, milline rahva reaktsioon on.
imo parim idee muuda nupu kohta.
edit: kirjaviga
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
05.12.2003 21:50:54
|
|
|
madis, selle 'edit: kirjaviga' kirjutasid sa sinna juba kohe posti tehes ja modinud sa seda pole
v6i olen ma eile syndinud? i don't think so
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
05.12.2003 21:56:03
|
|
|
| Cobra[EST] kirjutas: |
See topelt posti mõte oleks jah üpris hea lahendus. Või oleks näiteks nupp "Vaata algset postitust" vms  |
poolt, siis ikka parem, kui kui nt praegu ei saa muuta
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
05.12.2003 21:56:36
|
|
|
| Eile syndinud. Ma OLEN muutnud oma posti.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jumbu
HV Guru

liitunud: 07.01.2002
|
05.12.2003 21:57:13
|
|
|
| konn kirjutas: |
madis, selle 'edit: kirjaviga' kirjutasid sa sinna juba kohe posti tehes ja modinud sa seda pole
v6i olen ma eile syndinud? i don't think so |
AFAIK ei jää muutmisest jälge kuni pole keegi pärast seda postitanud - seega võis ta edida küll
_________________ modepensionil |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
05.12.2003 22:05:18
|
|
|
Mis see tähendab maakeeli?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jumbu
HV Guru

liitunud: 07.01.2002
|
05.12.2003 22:11:09
|
|
|
AFAIK - As Far As I Know - Niipalju, kui mina tean
ja lingiks soovitan pigem: http://www.vallaste.ee/
_________________ modepensionil |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
05.12.2003 22:13:06
|
|
|
Ei no selge pilt ... huvitav, miks ma ise selle peale ei tulnud?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marxs
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2003
|
06.12.2003 00:49:00
|
|
|
| Cobra[EST] kirjutas: |
See topelt posti mõte oleks jah üpris hea lahendus. Või oleks näiteks nupp "Vaata algset postitust" vms  |
kuda sellega jääks, see oleks ju kõigile vastuvõetav lahendus
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|