Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Uued kasutajad ... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2003 20:32:22 Uued kasutajad ... vasta tsitaadiga

Olen kuri, kaevan ...

Uued kasutajad:
SarvedegaHobune
väga_väga_algaja_veel
Tiigrikutsikas Tindu

Sellised pikad kasutajanimed tuleks ära keelata!

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2003 20:50:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

väga_väga_algaja_veel


Kas hakkab kunagi nime valikut kahetsema ka?
Aga miks sind pikad nimed häirivad?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 23.11.2003 20:55:00 vasta tsitaadiga

Sellised nimed venitavad lehe vastikult laiaks. Nagu ka pikad, ilma tühikuta allkirjad (viimati jäi silma Zero1&Only oma...)
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 23.11.2003 21:13:56 vasta tsitaadiga

kusjuures mind ka häirivad need liiga pikad nimed
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 23.11.2003 21:15:45 vasta tsitaadiga

Siil udus kirjutas:
kusjuures mind ka häirivad need liiga pikad nimed

ennast natukene kah, aga egamina ei saa selle vastu võidelda
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 23.11.2003 21:17:30 vasta tsitaadiga

pang kirjutas:
Siil udus kirjutas:
kusjuures mind ka häirivad need liiga pikad nimed

ennast natukene kah, aga egamina ei saa selle vastu võidelda


noh...mul ka pikem nimi..aga krt...mulle meeldib icon_biggrin.gif selle laiaks venitamise olen isega avastand icon_rolleyes.gif

_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2003 21:25:25 vasta tsitaadiga

Kas mingit automaat lõhendussüsteemi ei saa teha? Muudab nt nime mingi 7 tähe pikkuseks.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2003 22:15:45 vasta tsitaadiga

Superglue kirjutas:
Kas mingit automaat lõhendussüsteemi ei saa teha? Muudab nt nime mingi 7 tähe pikkuseks.

Ole normaalne !!!! - su enda nimi jääks ka 2 tähe võtta lühemaks.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2003 22:30:23 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
tsitaat:

väga_väga_algaja_veel


Kas hakkab kunagi nime valikut kahetsema ka?
Aga miks sind pikad nimed häirivad?

Nimi ei riku meest 8)
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 23.11.2003 22:49:43 vasta tsitaadiga

Mõnedel nimedel pole viga,aga mis mõte on väga_väga_algaja_veel
nimel icon_wink.gif
ok tahab näidata ,et ta ei tea veel midagi kuid ma arvan ,et nimeks seda ei oleks vöga sobilik panna
kasutaja nimeks- ääääkää

sellised kasutajad vist ei plaaniga rohkem kui paariks teemaks siin foorumis peatuda....


viimati muutis Ra* 23.11.2003 22:55:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2003 22:52:50 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
...aga mis mõte on väga_väga_algaja_veel
nimel icon_wink.gif
/---/

Minu arust on see sõna-sõnalt seal kirjas.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scorp
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2002




sõnum 23.11.2003 22:58:29 vasta tsitaadiga

Ega laps selles süüdi pole et vanemad talle sellise nime on andnud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2003 23:02:13 vasta tsitaadiga

tegelt peaks nimedes ja asukoha määratlemisel reklaamid ära keelama
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2003 23:08:24 vasta tsitaadiga

nunnu kirjutas:
tegelt peaks nimedes ja asukoha määratlemisel reklaamid ära keelama

Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2003 23:09:03 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt saab ju registreerimisel nime kastile nt. maxlength="15" peale panna, lünka ei saa sel juhul üle 15 tähemärgi kirjutada. Pole probleemi icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hastipikakasutajanimegate
külaline






sõnum 23.11.2003 23:24:25 vasta tsitaadiga

Mingi kontroll ikka on! Üle 25 tähemärgiseid nimesid võtta ei lase.


Trainspotting


PS: selle kasutaja lasen likvideerida icon_wink.gif
tagasi üles
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2003 23:26:44 vasta tsitaadiga

hastipikakasutajanimegate kirjutas:
PS: selle kasutaja lasen likvideerida icon_wink.gif

Huh!
Võttis juba kõhust õõnsaks.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2003 15:43:09 vasta tsitaadiga

on jah pikk kasutaja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 24.11.2003 16:22:03 vasta tsitaadiga

Silma riivab aga otseselt ei sega. Vahet pole minumeelest icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muhvn
Kreisi kasutaja
muhvn

liitunud: 28.10.2002




sõnum 01.12.2003 01:52:45 vasta tsitaadiga

Kui see pole pseudoprobleem, siis ma ei tea mis on. Näiteks sarvedegahobune ei ole mitte nõmedam, kui mõni teine lühem nimi. Kallid inimesed kogu elu ei seisne HV modereerimises ning arvutites. Kui midagi teha tuleb seda teha alati kõige paremini. Aga hakata teisi pikema nime pärast diskrimineerima kuna seetõttu tuleb lehte pisut kerida, noo andke andeks thumbs_down.gif. Unisena ei oska muud lisadagi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SarvedegaHobune
HV vaatleja
SarvedegaHobune

liitunud: 23.11.2003




sõnum 01.12.2003 02:09:36 vasta tsitaadiga

tore näha, et minu nimi nii palju poleemikat tekitab:) aga jah...kas te arvate, et Fallos oleks olnud parem nimi, või Stud või Horny? igatahes mulle meeldib ,MUHVN, sinu kommentaar... meid diskrimineeritakse... kas on raske oma ajast raisata pool sekundit, isegi vähem, lehekylje kerimisele... igatahes...mina olen pettunud... inimesed on ikka nii damn laisaks ja mugavaks muutund... vean kihla, et te soidate 20 m kaugusele naabermajja ka autoga...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2003 03:37:22 vasta tsitaadiga

minu arust võib kah inimene võtta selle nime, mis talle kõige rohkem sümpatiseerib beer_yum.gif

kena nimi, mida kasutasime koolis oli plekkpersegarallymetssiga.
keegi uutest tulijatest võiks endale selle võtta thumbs_up.gif oleks kena nostalgiline tunne 8)

ise ma olen liiga häbelik icon_redface.gif , et nii peent nime kanda. ja see võiks tekitada ka komplikatsioone.
näit. võtan HV kokkutulekul neiu tantsima ja ta pärib minu nime. vastan: plekkpersegarallymetssiga!
neiu muidugi ehmub ära, et nii tähtis nimi ja puha. ei julge enam suhelda ega midagi.
võtab mõne lihtsa mehe, lihtsa nimega(XR näit icon_wink.gif ) ja ma jääkski kuivale icon_cry.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2003 14:39:01 vasta tsitaadiga

Peegus, "JT" on veel vaba
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2003 02:14:01 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
Peegus, "JT" on veel vaba

kas pakud, et vahetaksin oma P6-e JT-ks?
või teeksin lihtsalt omale varikonto?

esimene variant ei sobi, kuna ma ei tahaks "genuine JT-d" solvata icon_wink.gif
ja teine ei sobi, kuna ma ei jõuaks mõlemalt kontolt kilo posti kuus teha icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2003 09:35:02 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Krt, peab kah kibekiiresti paaril HV üritusel käima icon_razz.gif

Ja siis? icon_rolleyes.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
donRamses
HV veteran
donRamses

liitunud: 02.11.2003




sõnum 02.12.2003 09:54:50 vasta tsitaadiga

ei leia, et pikk nimi niiväga probleem peaks olema...diskrimineerimisest niipalju, et pikka kasvu(olen 198cm) on hoopis hullem olla igal pool kuhu külla lähen jääb köögi laelamp icon_rolleyes.gif ette ja liinibussi istmevahesse ka ei mahu... icon_sad.gif
ja kui keelata ära pikad nimed, kas siis oleks huvitavam/parem/kasulikum, kui tekivad järjest kasutajad:
"asdfr"
"afdrs"
"ahgrs"
"hgemp"
icon_eek.gif
nüüd jääb vähemalt nimi meelde...mis siis, et pikk ikkagi omanäoline

_________________
Ökomahvia: "Vana raud pole prügi!"
------------------------------------------
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2003 10:40:05 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Krt, peab kah kibekiiresti paaril HV üritusel käima icon_razz.gif

Millest selline ärkamine?
Kus sa enne olid?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 02.12.2003 13:15:40 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Millest selline ärkamine?
Kus sa enne olid?

No Idea...Aga kui järgmine nädalavahetus (mitte sellel) toimub taas piljardiõhtu, siis kavatsen skoori kirja saada.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 04.12.2003 00:52:54 vasta tsitaadiga

luges vist seda teemat
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2003 14:56:00 vasta tsitaadiga

nujahh ma ei tia kui tleks ära keelata kellelgi ei tohiks ju selliste asjade piale sittagi olla või miss..... icon_confused.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
black_dragon
HV kasutaja
black_dragon

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2003 15:25:52 vasta tsitaadiga

kuulge mehed... äkki lähtuks selle probleemi lahendamisel umbes sellisest põhimõttest, mida pakub EV Põhiseadus: Paragrahv 23. Kedagi ei tohi süüdi mõista teo eest, kui seda tegu ei tunnista kuriteoks seadus, mis oli jõus teo toimepanemise ajal icon_confused.gif ... ehk siis kui uued kasutajad: SarvedegaHobune, väga_väga_algaja_veel ja Tiigrikutsikas Tindu heausklikult said endale nii pikad nimed teha ja mitte keegi neid ei keelanud, siis milles nemad süüdi on??? Võimalus oli ju antud ja kui sa oled uustulnuk, siis vaevalt sa seda tead, et alates mingist pikkusest venitab sinu nimi akna laiemaks...

...to kodanik Superglue, kui nimed muuta ainult 7 tähelisteks, siis kaotaks ikka päris suur hulk HinnaVaatluse foorumi kasutajatest jupi oma nimest, nõustun eelkõnelejatega ja pakun, et umbes mingi 15 märgi kanti oleks parem...

... P.S. aga kasutajal väga_väga_algaja_veel on ikka loll nimi küll IMHO icon_rolleyes.gif ...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.12.2003 15:44:53 vasta tsitaadiga

black_dragon kirjutas:

...to kodanik Superglue, kui nimed muuta ainult 7 tähelisteks, siis kaotaks ikka päris suur hulk HinnaVaatluse foorumi kasutajatest jupi oma nimest, nõustun eelkõnelejatega ja pakun, et umbes mingi 15 märgi kanti oleks parem...


DOSvaatlus
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 05.12.2003 16:08:41 vasta tsitaadiga

Karm Laks kirjutas:
DOSvaatlus

icon_question.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.12.2003 16:28:16 vasta tsitaadiga

nojah DOS`s on ju 8 mitte 7 tähte limiit
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 05.12.2003 22:32:22 vasta tsitaadiga

Karm Laks kirjutas:
nojah DOS`s on ju 8 mitte 7 tähte limiit


Tunnistan ennast lolliks,
sest ikka ei jaga matsu välja icon_redface.gif icon_razz1.gif
Wtf see DOS siia puutub icon_question.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2003 22:36:51 vasta tsitaadiga

Karm Laks kirjutas:
nojah DOS`s on ju 8 mitte 7 tähte limiit


icon_lol.gif

Võtke eeskuju minust - ttt - aint kolm tähte
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2003 22:39:06 vasta tsitaadiga

ta vist peab silma DOSi keskkonna enda reegleid.......? Palju seal see limiit oligi icon_redface.gif ?
_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 05.12.2003 23:11:30 vasta tsitaadiga

mõttetu vingumise teema
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 05.12.2003 23:34:16 vasta tsitaadiga

veel üks pikka nimega kasutaja
kuulus_taani_teadlane_röm

kas on nii pikki nimesid vaja icon_question.gif icon_confused.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=9145
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 05.12.2003 23:38:46 vasta tsitaadiga

pang kirjutas:
veel üks pikka nimega kasutaja
kuulus_taani_teadlane_röm

kas on nii pikki nimesid vaja icon_question.gif icon_confused.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=9145
vähemalt saab nimest kohe aru kes ta selline on icon_wink.gif
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuulus_taani_teadlane_rö
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2003




sõnum 05.12.2003 23:42:26 vasta tsitaadiga

tegelikult peaks see "röm" olema "römer", aga paistab, et kui kasutajanimeks panna üle 25 tähe, siis lõigatakse otsast jupp ära
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 06.12.2003 00:44:36 vasta tsitaadiga

What`s your point Vanessa?
Austin Powers in Austin Powers 1

ehk teeks keegi mode IP checki?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 06.12.2003 02:15:57 vasta tsitaadiga

btw, kohe-kohe on HV's juubel - 6K reganud kasutajaid.
On see rekord? Minu mäletamist mööda küll....

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 06.12.2003 02:29:51 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
btw, kohe-kohe on HV's juubel - 6K reganud kasutajaid.
On see rekord? Minu mäletamist mööda küll....


ega jah esimest korda 6k kasutajaid icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
donRamses
HV veteran
donRamses

liitunud: 02.11.2003




sõnum 06.12.2003 02:32:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Võtke eeskuju minust - ttt - aint kolm tähte

kui oleks piirang 3 tähte...mitu kasutajat saaks siis mh...ah thumbs_down.gif

_________________
Ökomahvia: "Vana raud pole prügi!"
------------------------------------------
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2003 02:33:25 vasta tsitaadiga

Ärge tegelege ebaoluliste asjadega!
Mis nende pikkade nimedega ikka juhtub, küll osa ära tüdineb.
Huupi lühendamist ei poolda üldse!
Kui edasi muutmoodi ei saa siis 01.01.2004 lihtsalt uus reegel- Uus kasutaja saab valida kuni 10 tähemärkki.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvdzoid_est
HV veteran
dvdzoid_est

liitunud: 03.12.2003




sõnum 06.12.2003 08:59:25 vasta tsitaadiga

Kas nii progeda ei saaks, et nimed poolitatakse eri ridadele?
Näiteks iga 7 kombinatsiooni pärast.
Saan aru, et rahva melehärm seisneb selles ainult, et venitab ekraani laiaks.
Sellisel juhul teeks ta seda pikemaks, aga see ei oleks oluline.

_________________
See on minu tagasihoidlik arvamus.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 06.12.2003 12:45:40 vasta tsitaadiga

dvdzoid_est kirjutas:
Kas nii progeda ei saaks, et nimed poolitatakse eri ridadele?
Näiteks iga 7 kombinatsiooni pärast.
Saan aru, et rahva melehärm seisneb selles ainult, et venitab ekraani laiaks.
Sellisel juhul teeks ta seda pikemaks, aga see ei oleks oluline.

thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2003 17:07:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui oleks piirang 3 tähte



Kes see krt rääkis piirangust? mh.. ahh??
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2003 21:25:27 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
btw, kohe-kohe on HV's juubel - 6K reganud kasutajaid.
On see rekord? Minu mäletamist mööda küll....
Nüüd siis jälle alla 6000 kasutaja. Hetkel siis 5790.

Muide HinnaVaatluses on praeguse seisuga registreeritud 9159 kasutajat kuid vahel kustutatakse vanad kasutajad ära (kui pole x kuud sisse loginud - x oli minuarust päris suur arv nii et pole mõtet siin kisa tõstma hakata).

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Uued kasutajad ... mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.