|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
23.11.2003 20:50:20
|
|
|
| tsitaat: |
väga_väga_algaja_veel
|
Kas hakkab kunagi nime valikut kahetsema ka?
Aga miks sind pikad nimed häirivad?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siil udus
HV veteran

liitunud: 22.07.2002
|
23.11.2003 21:13:56
|
|
|
| kusjuures mind ka häirivad need liiga pikad nimed
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
23.11.2003 21:15:45
|
|
|
| Siil udus kirjutas: |
| kusjuures mind ka häirivad need liiga pikad nimed |
ennast natukene kah, aga egamina ei saa selle vastu võidelda
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vidrikjupiter
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2003
|
23.11.2003 21:17:30
|
|
|
| pang kirjutas: |
| Siil udus kirjutas: |
| kusjuures mind ka häirivad need liiga pikad nimed |
ennast natukene kah, aga egamina ei saa selle vastu võidelda |
noh...mul ka pikem nimi..aga krt...mulle meeldib selle laiaks venitamise olen isega avastand
_________________ andmekaitse ameti arvates normaalne |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
23.11.2003 21:25:25
|
|
|
| Kas mingit automaat lõhendussüsteemi ei saa teha? Muudab nt nime mingi 7 tähe pikkuseks.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
23.11.2003 22:15:45
|
|
|
| Superglue kirjutas: |
| Kas mingit automaat lõhendussüsteemi ei saa teha? Muudab nt nime mingi 7 tähe pikkuseks. |
Ole normaalne !!!! - su enda nimi jääks ka 2 tähe võtta lühemaks.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
23.11.2003 22:30:23
|
|
|
| ttt kirjutas: |
| tsitaat: |
väga_väga_algaja_veel
|
Kas hakkab kunagi nime valikut kahetsema ka?
Aga miks sind pikad nimed häirivad? |
Nimi ei riku meest 8)
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
23.11.2003 22:49:43
|
|
|
Mõnedel nimedel pole viga,aga mis mõte on väga_väga_algaja_veel
nimel
ok tahab näidata ,et ta ei tea veel midagi kuid ma arvan ,et nimeks seda ei oleks vöga sobilik panna
kasutaja nimeks- ääääkää
sellised kasutajad vist ei plaaniga rohkem kui paariks teemaks siin foorumis peatuda....
viimati muutis Ra* 23.11.2003 22:55:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
23.11.2003 22:52:50
|
|
|
| Ra* kirjutas: |
...aga mis mõte on väga_väga_algaja_veel
nimel
/---/ |
Minu arust on see sõna-sõnalt seal kirjas.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorp
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2002
|
23.11.2003 22:58:29
|
|
|
| Ega laps selles süüdi pole et vanemad talle sellise nime on andnud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
23.11.2003 23:02:13
|
|
|
| tegelt peaks nimedes ja asukoha määratlemisel reklaamid ära keelama
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
23.11.2003 23:08:24
|
|
|
| nunnu kirjutas: |
| tegelt peaks nimedes ja asukoha määratlemisel reklaamid ära keelama |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
23.11.2003 23:09:03
|
|
|
Põhimõtteliselt saab ju registreerimisel nime kastile nt. maxlength="15" peale panna, lünka ei saa sel juhul üle 15 tähemärgi kirjutada. Pole probleemi
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hastipikakasutajanimegate
külaline
|
23.11.2003 23:24:25
|
|
|
Mingi kontroll ikka on! Üle 25 tähemärgiseid nimesid võtta ei lase.
Trainspotting
PS: selle kasutaja lasen likvideerida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
23.11.2003 23:26:44
|
|
|
| hastipikakasutajanimegate kirjutas: |
PS: selle kasutaja lasen likvideerida  |
Huh!
Võttis juba kõhust õõnsaks.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
24.11.2003 15:43:09
|
|
|
on jah pikk kasutaja
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
24.11.2003 16:22:03
|
|
|
Silma riivab aga otseselt ei sega. Vahet pole minumeelest
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muhvn
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2002
|
01.12.2003 01:52:45
|
|
|
Kui see pole pseudoprobleem, siis ma ei tea mis on. Näiteks sarvedegahobune ei ole mitte nõmedam, kui mõni teine lühem nimi. Kallid inimesed kogu elu ei seisne HV modereerimises ning arvutites. Kui midagi teha tuleb seda teha alati kõige paremini. Aga hakata teisi pikema nime pärast diskrimineerima kuna seetõttu tuleb lehte pisut kerida, noo andke andeks . Unisena ei oska muud lisadagi.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SarvedegaHobune
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2003
|
01.12.2003 02:09:36
|
|
|
| tore näha, et minu nimi nii palju poleemikat tekitab:) aga jah...kas te arvate, et Fallos oleks olnud parem nimi, või Stud või Horny? igatahes mulle meeldib ,MUHVN, sinu kommentaar... meid diskrimineeritakse... kas on raske oma ajast raisata pool sekundit, isegi vähem, lehekylje kerimisele... igatahes...mina olen pettunud... inimesed on ikka nii damn laisaks ja mugavaks muutund... vean kihla, et te soidate 20 m kaugusele naabermajja ka autoga...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
01.12.2003 03:37:22
|
|
|
minu arust võib kah inimene võtta selle nime, mis talle kõige rohkem sümpatiseerib
kena nimi, mida kasutasime koolis oli plekkpersegarallymetssiga.
keegi uutest tulijatest võiks endale selle võtta oleks kena nostalgiline tunne 8)
ise ma olen liiga häbelik , et nii peent nime kanda. ja see võiks tekitada ka komplikatsioone.
näit. võtan HV kokkutulekul neiu tantsima ja ta pärib minu nime. vastan: plekkpersegarallymetssiga!
neiu muidugi ehmub ära, et nii tähtis nimi ja puha. ei julge enam suhelda ega midagi.
võtab mõne lihtsa mehe, lihtsa nimega(XR näit ) ja ma jääkski kuivale
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
01.12.2003 14:39:01
|
|
|
Peegus, "JT" on veel vaba
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
02.12.2003 02:14:01
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
| Peegus, "JT" on veel vaba |
kas pakud, et vahetaksin oma P6-e JT-ks?
või teeksin lihtsalt omale varikonto?
esimene variant ei sobi, kuna ma ei tahaks "genuine JT-d" solvata
ja teine ei sobi, kuna ma ei jõuaks mõlemalt kontolt kilo posti kuus teha
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
02.12.2003 09:35:02
|
|
|
| gemini kirjutas: |
Krt, peab kah kibekiiresti paaril HV üritusel käima  |
Ja siis?
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
donRamses
HV veteran

liitunud: 02.11.2003
|
02.12.2003 09:54:50
|
|
|
ei leia, et pikk nimi niiväga probleem peaks olema...diskrimineerimisest niipalju, et pikka kasvu(olen 198cm) on hoopis hullem olla igal pool kuhu külla lähen jääb köögi laelamp ette ja liinibussi istmevahesse ka ei mahu...
ja kui keelata ära pikad nimed, kas siis oleks huvitavam/parem/kasulikum, kui tekivad järjest kasutajad:
"asdfr"
"afdrs"
"ahgrs"
"hgemp"
nüüd jääb vähemalt nimi meelde...mis siis, et pikk ikkagi omanäoline
_________________ Ökomahvia: "Vana raud pole prügi!"
------------------------------------------ |
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
02.12.2003 10:40:05
|
|
|
| gemini kirjutas: |
Krt, peab kah kibekiiresti paaril HV üritusel käima  |
Millest selline ärkamine?
Kus sa enne olid?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
02.12.2003 13:15:40
|
|
|
| voyager_est kirjutas: |
Millest selline ärkamine?
Kus sa enne olid? |
No Idea...Aga kui järgmine nädalavahetus (mitte sellel) toimub taas piljardiõhtu, siis kavatsen skoori kirja saada.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
05.12.2003 14:56:00
|
|
|
nujahh ma ei tia kui tleks ära keelata kellelgi ei tohiks ju selliste asjade piale sittagi olla või miss.....
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
black_dragon
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
05.12.2003 15:25:52
|
|
|
kuulge mehed... äkki lähtuks selle probleemi lahendamisel umbes sellisest põhimõttest, mida pakub EV Põhiseadus: Paragrahv 23. Kedagi ei tohi süüdi mõista teo eest, kui seda tegu ei tunnista kuriteoks seadus, mis oli jõus teo toimepanemise ajal ... ehk siis kui uued kasutajad: SarvedegaHobune, väga_väga_algaja_veel ja Tiigrikutsikas Tindu heausklikult said endale nii pikad nimed teha ja mitte keegi neid ei keelanud, siis milles nemad süüdi on??? Võimalus oli ju antud ja kui sa oled uustulnuk, siis vaevalt sa seda tead, et alates mingist pikkusest venitab sinu nimi akna laiemaks...
...to kodanik Superglue, kui nimed muuta ainult 7 tähelisteks, siis kaotaks ikka päris suur hulk HinnaVaatluse foorumi kasutajatest jupi oma nimest, nõustun eelkõnelejatega ja pakun, et umbes mingi 15 märgi kanti oleks parem...
... P.S. aga kasutajal väga_väga_algaja_veel on ikka loll nimi küll IMHO ...
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
05.12.2003 15:44:53
|
|
|
| black_dragon kirjutas: |
...to kodanik Superglue, kui nimed muuta ainult 7 tähelisteks, siis kaotaks ikka päris suur hulk HinnaVaatluse foorumi kasutajatest jupi oma nimest, nõustun eelkõnelejatega ja pakun, et umbes mingi 15 märgi kanti oleks parem...
|
DOSvaatlus
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
05.12.2003 16:08:41
|
|
|
| Karm Laks kirjutas: |
| DOSvaatlus |
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
05.12.2003 16:28:16
|
|
|
| nojah DOS`s on ju 8 mitte 7 tähte limiit
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
05.12.2003 22:36:51
|
|
|
| Karm Laks kirjutas: |
| nojah DOS`s on ju 8 mitte 7 tähte limiit |
Võtke eeskuju minust - ttt - aint kolm tähte
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
05.12.2003 22:39:06
|
|
|
ta vist peab silma DOSi keskkonna enda reegleid.......? Palju seal see limiit oligi ?
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
05.12.2003 23:11:30
|
|
|
mõttetu vingumise teema
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
05.12.2003 23:38:46
|
|
|
vähemalt saab nimest kohe aru kes ta selline on
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuulus_taani_teadlane_rö
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2003
|
05.12.2003 23:42:26
|
|
|
| tegelikult peaks see "röm" olema "römer", aga paistab, et kui kasutajanimeks panna üle 25 tähe, siis lõigatakse otsast jupp ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
06.12.2003 00:44:36
|
|
|
What`s your point Vanessa?
Austin Powers in Austin Powers 1
ehk teeks keegi mode IP checki?
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
06.12.2003 02:29:51
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
btw, kohe-kohe on HV's juubel - 6K reganud kasutajaid.
On see rekord? Minu mäletamist mööda küll.... |
ega jah esimest korda 6k kasutajaid
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
donRamses
HV veteran

liitunud: 02.11.2003
|
06.12.2003 02:32:35
|
|
|
| tsitaat: |
Võtke eeskuju minust - ttt - aint kolm tähte
|
kui oleks piirang 3 tähte...mitu kasutajat saaks siis mh...ah
_________________ Ökomahvia: "Vana raud pole prügi!"
------------------------------------------ |
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
06.12.2003 02:33:25
|
|
|
Ärge tegelege ebaoluliste asjadega!
Mis nende pikkade nimedega ikka juhtub, küll osa ära tüdineb.
Huupi lühendamist ei poolda üldse!
Kui edasi muutmoodi ei saa siis 01.01.2004 lihtsalt uus reegel- Uus kasutaja saab valida kuni 10 tähemärkki.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvdzoid_est
HV veteran

liitunud: 03.12.2003
|
06.12.2003 08:59:25
|
|
|
Kas nii progeda ei saaks, et nimed poolitatakse eri ridadele?
Näiteks iga 7 kombinatsiooni pärast.
Saan aru, et rahva melehärm seisneb selles ainult, et venitab ekraani laiaks.
Sellisel juhul teeks ta seda pikemaks, aga see ei oleks oluline.
_________________ See on minu tagasihoidlik arvamus. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
06.12.2003 12:45:40
|
|
|
| dvdzoid_est kirjutas: |
Kas nii progeda ei saaks, et nimed poolitatakse eri ridadele?
Näiteks iga 7 kombinatsiooni pärast.
Saan aru, et rahva melehärm seisneb selles ainult, et venitab ekraani laiaks.
Sellisel juhul teeks ta seda pikemaks, aga see ei oleks oluline. |
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
06.12.2003 17:07:25
|
|
|
| tsitaat: |
kui oleks piirang 3 tähte
|
Kes see krt rääkis piirangust? mh.. ahh??
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
06.12.2003 21:25:27
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
btw, kohe-kohe on HV's juubel - 6K reganud kasutajaid.
On see rekord? Minu mäletamist mööda küll.... |
Nüüd siis jälle alla 6000 kasutaja. Hetkel siis 5790.
Muide HinnaVaatluses on praeguse seisuga registreeritud 9159 kasutajat kuid vahel kustutatakse vanad kasutajad ära (kui pole x kuud sisse loginud - x oli minuarust päris suur arv nii et pole mõtet siin kisa tõstma hakata).
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|