|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
08.02.2016 13:57:22
Elisa tõi turule soodsad mobiilse interneti kodupaketid, kus ruuterlahendus võimaldab kasutada mitut seadet korraga |
|
|
PRESSITEADE - Elisa tõi alates tänasest turule mobiilse interneti kodupaketid klientidele, kes vajavad endale koju mitme seadme tarbeks internetti, kuid kelleni püsiühendus ei ulatu. Koduinternetipaketiga liituja saab veebruaris kaasa tasuta ruuteri.
„Elisa uued mobiilse interneti kodupaketid loovad võimaluse pereringis mitmel inimesel kasutada korraga üht netipaketti, sest seda toetab vastav ruuterlahendus,“ ütles Elisa tooteturunduse osakonna juhataja Mailiis Ploomann. „Kahtlemata on tegu oodatud pakkumisega, kuna samaaegselt kasutatavate seadmete arv on kodudes pidevalt suurenemas ning enam pole vaja mõelda erinevate netilühenduste kombineerimisele. Lisaks tuleb selline kodupakett perele ka odavam.“
Mailiis Ploomanni sõnul pakub kodusele tavakasutajale mõeldud pakett MiNT Home Light suuremaid andmesidekiiruseid kui teised samaväärsed turul olevad mobiilse interneti paketid ning plussiks on samuti Elisa mobiilse interneti hea levi siseruumides. Suurtele internetisõpradele mõeldud pakett MiNT Home Unlimited lubab kliendile pakkuda täpselt tema vajadustest lähtuvat lahendust, sarnast teist pakkumist turul ei ole.
MiNT Home Light sobib kõige tavalisemaks koduseks internetilahenduseks, kus kasutajaid võib olla mitu ja peamised tegevused internetis piirduvad e-kirjade ja uudiste lugemisega ning sotsiaalmeedia kasutamisega. Piiramatu andmemahuga paketis on allalaadimiskiiruseks kuni 30 Mbit/s ja üleslaadimiskiiruseks 10 Mbit/s. Paketi kuutasuks on 22 eurot.
MiNT Home Unlimited sobib internetilahenduseks kodudesse, kus on palju kasutajaid ja andmemahud suuremad. Lisaks uudistele, e-kirjadele ja sotsiaalmeediale võimaldab pakett ka võrgus olevaid mänge mängida ning rohkelt ka videoid ja filme vaadata. Piiramatu andmemahuga paketis puuduvad ka alla- ja üleslaadmiskiirustele piirangud. Paketi kuutasuks on 43 eurot.
Uue koduinterneti paketiga liituja saab veebruaris kaasa tasuta ruuteri Huawei B315, mille abil saab kasutaja koju juhtmevaba internetivõrgu.
Lisainfo: www.elisa.ee
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 464 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
361 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
08.02.2016 15:20:44
|
|
|
Üritavad Teliat ikka üle trumbata kiiruste poolest.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
08.02.2016 16:06:15
|
|
|
| tsitaat: |
võimaldab pakett ka võrgus olevaid mänge mängida
|
Noh, kindel ei. Elisa suletud pordid, aktiivne liikluse blokeerimine ning minu piirkonnas olematu kiirus ütlevad sellele osale nüüd küll kindla EI.
Siinkohal vist Elisa mõtles feissbuuki mängukesi.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
08.02.2016 17:09:23
|
|
|
Suletud pordid tähendab, et näiteks telefonist koju VPN serverisse ühendust ei saaks?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muchoman
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2004
|
08.02.2016 17:22:49
|
|
|
| ThedEviL kirjutas: |
| tsitaat: |
võimaldab pakett ka võrgus olevaid mänge mängida
|
Noh, kindel ei. Elisa suletud pordid, aktiivne liikluse blokeerimine ning minu piirkonnas olematu kiirus ütlevad sellele osale nüüd küll kindla EI.
Siinkohal vist Elisa mõtles feissbuuki mängukesi. |
Tead kindlalt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
08.02.2016 17:52:00
|
|
|
| Huuvitav minul on avatud portidega Elisa ühendus, tõsi see kajastub ka arvel eraldi reana. Kas te tahate öelda, et nad enam ei ole nõus sellist lisateenust müüma ja ma peaks enda oma hoidma kui mingisugust ürgaegset silmatera?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
08.02.2016 17:59:12
|
|
|
| Lisateenus küll, paraku võiks see olla tasuta, sest mingit "teenust" kui sellist ju tegelikult pole. Teenus oleks näiteks staatiline IP.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
08.02.2016 18:42:33
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Lisateenus küll, paraku võiks see olla tasuta, sest mingit "teenust" kui sellist ju tegelikult pole. Teenus oleks näiteks staatiline IP. |
Aga selline teenus nagu staatiline ip ongi olemas ja sellega need avatud pordid kaasnevadki...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.02.2016 18:49:22
|
|
|
A.S., lisateenus seepärast, et sellega kaasneb väline avalik IP.
Tavaühenduse korral on sul jagatud IP.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.02.2016 20:22:27
|
|
|
Mõlemas paketis on kirjade järgi piiramatu maht kuid pakkuja dikteerib tingimused mida nende pakettidega teha tohib?
| tsitaat: |
MiNT Home Light sobib kõige tavalisemaks koduseks internetilahenduseks, kus kasutajaid võib olla mitu ja peamised tegevused internetis piirduvad e-kirjade ja uudiste lugemisega ning sotsiaalmeedia kasutamisega. Piiramatu andmemahuga paketis on allalaadimiskiiruseks kuni 30 Mbit/s ja üleslaadimiskiiruseks 10 Mbit/s. Paketi kuutasuks on 22 eurot.
MiNT Home Unlimited sobib internetilahenduseks kodudesse, kus on palju kasutajaid ja andmemahud suuremad. Lisaks uudistele, e-kirjadele ja sotsiaalmeediale võimaldab pakett ka võrgus olevaid mänge mängida ning rohkelt ka videoid ja filme vaadata. Piiramatu andmemahuga paketis puuduvad ka alla- ja üleslaadmiskiirustele piirangud. Paketi kuutasuks on 43 eurot.
|
ehk
| tsitaat: |
MiNT koduinterneti paketi MiNT Home Light ja MiNT Home Unlimited paketi puhul mobiilse andmesidemaht piiratud ei ole.
MiNT koduinterneti pakettide keskmised kiirused on vastavalt paketile 0,5Mbit/s kuni 50Mbit/s
MiNTi koduinterneti paketid ei ole ette nähtud P2P (peer-to-peer - kasutajalt kasutajale) failivahetusprogrammide või M2M (machine-to-machine - seadmelt seadmele) vahendusel andmete üles- või allalaadimiseks. Kui vajad MiNT paketti suurte andmemahtude edastamiseks või vastuvõtmiseks, soovitame ilma mõistliku kasutamise piiranguta piiramatut paketti MiNT Home Unlimited.
MiNT koduinterneti paketid (välja arvatud MiNT Unlimited 4G) ei ole ette nähtud tegevusteks, millega kaasnevad suuremahulised ja pidevad andmesidesessioonid. Elisa jätab endale õiguse piirata või prioriteerida internetiühenduse tüüpe, mis koormavad mobiili- ja andmesidevõrke või tekitavad teistele klientidele või internetiteenuste kasutajatele häireid teenuste kasutamisel.
|
ehk
Klient tohib striimida youtube'i, netflixi jms. ainult kallimas paketis. (+suletud pordid +kellaajaliselt piiratud sisu)
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
08.02.2016 20:30:21
|
|
|
Sama tekst on alati olnud mint kirjeldustes sees. P2P piirang on olnud pidevalt.
Keegi ei dikteeri mida pakettidega teha tohib vaid seletatakse ära milleks kirjeldatud kiirused näiteks sobida võiksid. Vaata, sarnased kirjeldused on kõigi netipakettide all (MiNT info nt: "See pakett sobib Sulle, kui oled vähenõudlik ja kasutad internetti peamiselt info otsimiseks, e-posti lugemiseks, ilmateate ja bussiaegade kontrollimiseks ning netipanga jaoks.").
Niiet indrek, rahune maha... Klient saab oma youtube'i, netflixi ja muud vaadata ükskõik millises paketis. Kui sa nii kindlalt julged väita et youtube jms töötab ainult kallimas paketis siis kas proovisid järgi? Ilmselt mitte, ehk siis oletad, spekuleerid jne, nagu ikka.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.02.2016 20:34:02
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
Sama tekst on alati olnud mint kirjeldustes sees. P2P piirang on olnud pidevalt.
Keegi ei dikteeri mida pakettidega teha tohib vaid seletatakse ära milleks kirjeldatud kiirused näiteks sobida võiksid. Vaata, sarnased kirjeldused on kõigi netipakettide all (MiNT info nt: "See pakett sobib Sulle, kui oled vähenõudlik ja kasutad internetti peamiselt info otsimiseks, e-posti lugemiseks, ilmateate ja bussiaegade kontrollimiseks ning netipanga jaoks.").
Niiet indrek, rahune maha... Klient saab oma youtube'i, netflixi ja muud vaadata ükskõik millises paketis. Kui sa nii kindlalt julged väita et youtube jms töötab ainult kallimas paketis siis kas proovisid järgi? Ilmselt mitte, ehk siis oletad, spekuleerid jne, nagu ikka. |
Kindlasti töötab, 30/10 paketiga võiks mina kogu oma koduse asjaajamise kindlalt ära ajada.
Reglematsioon aga näeb ette:
| tsitaat: |
| MiNT koduinterneti paketid (välja arvatud MiNT Unlimited 4G) ei ole ette nähtud tegevusteks, millega kaasnevad suuremahulised ja pidevad andmesidesessioonid. Elisa jätab endale õiguse piirata või prioriteerida internetiühenduse tüüpe, mis koormavad mobiili- ja andmesidevõrke või tekitavad teistele klientidele või internetiteenuste kasutajatele häireid teenuste kasutamisel. |
Et kui ma ikka järjepidevalt STV Go või mõne muu digiboksiga telerit vaatan, siis ei ole see odavama paketi puhul ette nähtud ja pakkuja võib oma õigusi kasutada, mis tingimustes kirjas.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
08.02.2016 20:41:52
|
|
|
| Hea vähemalt, et erinevalt Telia analoogsest netist on Elisa oma kõigile soovijatele vabalt tellita.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
08.02.2016 20:53:10
|
|
|
| Nii laseb elisa oma võrgu üsna umbe kah.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
08.02.2016 21:54:02
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Hea vähemalt, et erinevalt Telia analoogsest netist on Elisa oma kõigile soovijatele vabalt tellita. |
Telia F4G on samuti vabalt tellitav
Sa vaatad valet liigitust, see asub koduinterneti all, mitte mobiilse interneti.
Löö oma aadress sisse ning kui sul kaablit pole, pakub kohe F4G
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
08.02.2016 21:57:58
|
|
|
| ThedEviL kirjutas: |
| Löö oma aadress sisse ning kui sul kaablit pole, pakub kohe F4G |
Probleem ongi selles, et kaabel on. S*tt kaabel küll, aga vahet pole, tellida seega ikkagi ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
08.02.2016 22:19:42
|
|
|
A.S., kui sul tõesti S'tt kaabel on, siis ei ole mingit takistust. Kui sa aga mingil põhjusel optilise või vdsl otsas istudes F4G'd tahad, siis loomulikult saadetakse sind kuupeale. Mis pagana pärast peaks õnnelik kaabli omanik kasutama ribalaiust mida kõik kaablita kodanikud omavahel jagama peavad.
Võta omale siis Elisa koomapulk, kui sulle kaabel ei kõlba.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
09.02.2016 00:02:53
|
|
|
Eks ootame mida Tele2 teha kavatseb (kui üldse). Läti Tele2-l on koduinternetiks kolm varianti - 20GB - 9,99€, 60GB 15,99€, piiramatu 19,99€. Kiirus on piiramatu, ruuter tasuta, kui kasutad vähemalt kuus kuud.
_________________ www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MONGO
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2008
|
09.02.2016 01:28:15
|
|
|
| Lajatan emotsiooni pealt, koduinternetti hetkel vähemalt Elisalt väga ei võtaks enam, viimase nädala jooksul on rõvedalt probleeme olnud nende teenusega. Nagu võrk oleks maas aeg-ajalt, kuni 6 tundi pikim aeg siiani, väga imelik ja enne pole selliseid probleeme täheldanud. Kuskil kodukontoris ei viitsiks küll väga oodata kuni bitid suvalisel ajahetkel jälle liikuma suvatsevad hakata.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
09.02.2016 01:50:51
|
|
|
| Sellel Home Unlimited paketil torrentid lahti?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.02.2016 08:55:35
|
|
|
| jaank kirjutas: |
| Sellel Home Unlimited paketil torrentid lahti? |
Nii kinni kui võimalik, sisu piiramine on maas vist ainult öösel teatud ajavahemikus, lisaks NATitud ip ja suletud pordid.
Sõber kasutas, tugijaama speedtest heas levis oligi parimatel aegadel mingi kuni 30/10, kiiremat paketti poleks mõtet võtta küll aga sisu piiramine mingil hetkel häiris, eriline trööpaja ei olnud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
09.02.2016 12:49:14
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Hea vähemalt, et erinevalt Telia analoogsest netist on Elisa oma kõigile soovijatele vabalt tellita. |
Kas see just hea on... Elisa teadatuntud oma koormatud mastide pärast. Eks see oleneb asukohast, aga Telial vähemasti pole nii röögatut ülemüüki. Konkurents on aga hea .
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
09.02.2016 13:12:06
|
|
|
Mina küll tervitan, backup lahenduseks täiesti OK.
Ma mõtlen nüüd juba peas välja, kuidas liita mõlemad netipulga internetid ilma BGP vms. edevaid asju mitte üles seades.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus9
HV vaatleja
liitunud: 05.02.2005
|
09.02.2016 14:11:11
|
|
|
| ThedEviL kirjutas: |
A.S., kui sul tõesti S'tt kaabel on, siis ei ole mingit takistust. Kui sa aga mingil põhjusel optilise või vdsl otsas istudes F4G'd tahad, siis loomulikult saadetakse sind kuupeale. Mis pagana pärast peaks õnnelik kaabli omanik kasutama ribalaiust mida kõik kaablita kodanikud omavahel jagama peavad.
Võta omale siis Elisa koomapulk, kui sulle kaabel ei kõlba. |
Ei ole ju nii, et viletsa kaabliga saab F4G, koopia Telia kirjast:
"Teie aadressil saame pakkuda maksimaalselt 12/1M kiirust. Meie uut, 4G tehnoloogial põhinevat ühendust, saame pakkuda nendele aadressidele, kus kaablivõimalus puudub."
"Kui kaabliühenduse võimalus on olemas siis sinna paraku 4G tehnoloogial põhinevat koduinternetti me pakkuda ei saa."
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
09.02.2016 14:28:50
|
|
|
| kaabli lahendus siis Telial vabam , kui see 4G kes tahes pakkujal ? ja kas , ning kuidas aru saada kas kohalik post/mast on ülekoormatud?
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
09.02.2016 21:29:13
|
|
|
sotsiaalmeedia , e.kirjade lugemiseks muide piisab kahe kanaliga ISDN-ist. 128kb alla ja teine üles. no ideaalis esimesest kodutöö adsl-ist 512kb, alla. vaesed elisa kliendid. nende levi siseruumes parim? 12% ei ole parim.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
09.02.2016 22:43:44
|
|
|
Mis seeni sa sõid? Sa pole vist eriti sotsiaalmeediaga kursis et midagi sellist väidet. Kui sotsmeedia on sinu jaoks neti.ee siis küll.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
09.02.2016 22:57:54
|
|
|
| ma kah mõtsin et kuda see võimalik....sotsiaalmeedia tõmbab juba arvuti kooma, mis siis netist veel rääkida...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
10.02.2016 12:02:07
|
|
|
vot on võimalik. ja ei tõmba küll kooma. kui just 486 - ei kasuta.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
10.02.2016 12:21:10
|
|
|
nagu ma ükskord indrekule ütlesin, siis sulle ka - tagumiku kaudu on võimalik hambaid ka opereerida, iseasi kui mugav see on.
Sotsmeedias on pilte, videosid, gife jne. Enamus inimesi tarbivad just sellist sisu. Teksti ei viitsi enam keegi lugeda (sellepärast võikski tahanteada ka lühemad postid kirjutada või hoopis videopildis selgitusi jagada). Mida kiirem nett seda parem/mugavam on sul seda ikkagi kasutada. See kas sul on 25mbit/s või 50mbit/s juba jah seal vahet ei tee, aga sinu kbit kiiruste väited on küll veidi mööda...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
10.02.2016 14:23:54
|
|
|
ei tea mina kasutan feisspuuki edukalt poolemegase neti otsas. kuna adobe flass pe-reerib pidevalt oma uuendustega (ja turvaaukudega) on see by default kinni. igast poolakate nuhid, ja google analüütikud samuti. prosekasutus max 20, ja seda ütleme pentjunn-4 masinal xpees opsüsteemiga. saab, no lihtsalt saab.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
10.02.2016 18:44:23
|
|
|
No sina oled osav, aga 98% kasutajatest pole nii osavad ja ei tea mida see pe-reeriv fläss jne on ja kas nad üldse tahavad need meelelahutusvidinad kinni keerata.....
| RCC kirjutas: |
| ei tea mina kasutan feisspuuki edukalt poolemegase neti otsas. kuna adobe flass pe-reerib pidevalt oma uuendustega (ja turvaaukudega) on see by default kinni. igast poolakate nuhid, ja google analüütikud samuti. prosekasutus max 20, ja seda ütleme pentjunn-4 masinal xpees opsüsteemiga. saab, no lihtsalt saab. |
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
10.02.2016 22:51:53
|
|
|
OT: Kas need vanad paketid ei olnud mitte 0,5MB/s ehk tänapäeval levinud ühikutes ca 4Mbps ?
Päris nüri teema tegelikult. Eelmise aasta lõpus sai vahetatud Filmisõbra pakett 4G Unlimited paketi vastu kuna andmemaht oli liiga väike, kasutame palju YouTube ning ainuke nett levib vaid läbi õhu, neti kiirus on keskmiselt 5Mbps alla ja 12Mbps üles.
Eile sai uuritud esindusest, et kuidas saab uue paketiga liituda, sobiks siia ideaalselt ning palju mõistlikuma hinnaga, kuid asuti kohe ähvardama 70.- € nö trahviga - mul oli karp lahti. Eks järgmine samm on lepingu lõpetamine ja Telia-sse üleminek - olemasolevatele klientidele nuga selga, lojaalsusprogramm missugune.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.02.2016 01:46:15
|
|
|
| riff kirjutas: |
Päris nüri teema tegelikult. Eelmise aasta lõpus sai vahetatud Filmisõbra pakett 4G Unlimited paketi vastu kuna andmemaht oli liiga väike, kasutame palju YouTube ning ainuke nett levib vaid läbi õhu, neti kiirus on keskmiselt 5Mbps alla ja 12Mbps üles.
Eile sai uuritud esindusest, et kuidas saab uue paketiga liituda, sobiks siia ideaalselt ning palju mõistlikuma hinnaga, kuid asuti kohe ähvardama 70.- € nö trahviga - mul oli karp lahti. Eks järgmine samm on lepingu lõpetamine ja Telia-sse üleminek - olemasolevatele klientidele nuga selga, lojaalsusprogramm missugune. |
Kas said mingi "tasuta" seadme?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
11.02.2016 01:52:52
|
|
|
| Ei teinekord piisab vaid 6 kuud pakett soodushinnnaga ja 24 kuud orjus peal....muidugi peale 6-t kuu pakett ikka täishinnaga....
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
11.02.2016 09:41:42
|
|
|
Tasuta ei ole midagi saanud. Ruuter sai eraldi lepinguga võetud, seega nett ja riistvara lahus. Ruuteri tahan alles jätta, korralik 4G ruuter mimo toega.
Põhjenduseks toodi see, et vingemalt paketilt ei saa minna aeglasemale paketile... See on kõige jaburam asi, mida olen kuulnud.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus
HV veteran

liitunud: 18.04.2007
|
11.02.2016 09:57:30
|
|
|
| riff kirjutas: |
Tasuta ei ole midagi saanud. Ruuter sai eraldi lepinguga võetud, seega nett ja riistvara lahus. Ruuteri tahan alles jätta, korralik 4G ruuter mimo toega.
Põhjenduseks toodi see, et vingemalt paketilt ei saa minna aeglasemale paketile... See on kõige jaburam asi, mida olen kuulnud. |
Võtsin ka kuue kuu peale 60 GB-se paketi. Selle aja möödudes saab ruuter makstud ja siis kaon selle operaatori võrgust.
Paketti väiksema peale ei saa jah muuta. Võimalus on mingi leppetrahviga leping lõpetada, ruuter kinni maksta, võimalik, et nii teengi.
Hetkel pesitseb ruuteris Telia SIM, sest kiirus ja kvaliteet erineb kohati kordades.
Maksimum, mida speedtestiga olen Elisa võrgus näinud, on 12 Mbps vs Telia stabiilselt 20 Mbps. Sageli on hoopis auk, levi näitab, netti ei pääse.
Tagavaraks nüüd Elisa kaart 4G pulgaga kotis, hädaolukordadeks.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
199 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
11.02.2016 09:57:52
|
|
|
| SirVorkars kirjutas: |
| Ei teinekord piisab vaid 6 kuud pakett soodushinnnaga ja 24 kuud orjus peal....muidugi peale 6-t kuu pakett ikka täishinnaga.... |
Elisas on tähtajaline ainult siis kui ruuter osamaksetega või tasuta. Tähtajaliselt soodustuse pärast sidusid (varem vähemalt, nüüd ei tea) telia ja tele2
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miuka
HV vaatleja
liitunud: 23.05.2014
|
11.02.2016 16:11:35
|
|
|
Kas oskate soovitada võhikule, mida teha?
Peamiselt kasutan internetti sotsiaalmeedia ja palju videote/filmide vaatamiseks.
Aasta aega olen kasutanud MiNT Maximum 4G, kuutasuga 40€. Millegi üle kurta pole, kiirus on hea ja levi ka.
Nüüd pakuti Teliast sellist paketti: 20/5 MB- 21 €
Võtsin esialgu proovida. Umbes nädala olen kasutanud ja mingit erinevust Elisaga võrreldes ei tunne.
Nüüd siin lugesin, et kui liiga palju kasutada piiratud kiirusega paketti, võidakse minu kasutamist piirama hakata?
Kas oskate öelda, vastab see tõele? Kohe kindlasti ei tahaks pärast istuda ja oodata kuni filmid aeglaselt laevad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
11.02.2016 19:18:28
|
|
|
| miuka kirjutas: |
Kas oskate soovitada võhikule, mida teha?
Peamiselt kasutan internetti sotsiaalmeedia ja palju videote/filmide vaatamiseks.
Aasta aega olen kasutanud MiNT Maximum 4G, kuutasuga 40€. Millegi üle kurta pole, kiirus on hea ja levi ka.
Nüüd pakuti Teliast sellist paketti: 20/5 MB- 21 €
Võtsin esialgu proovida. Umbes nädala olen kasutanud ja mingit erinevust Elisaga võrreldes ei tunne.
Nüüd siin lugesin, et kui liiga palju kasutada piiratud kiirusega paketti, võidakse minu kasutamist piirama hakata?
Kas oskate öelda, vastab see tõele? Kohe kindlasti ei tahaks pärast istuda ja oodata kuni filmid aeglaselt laevad. |
Ei tasu muret tunda. Su tavapärane internetiühenduse kasutus ei häiri Teliat kuidagi. Kui just päris pahatahtliku ründetegevusega pole.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
16.02.2016 18:25:31
|
|
|
| Tänaseks olen pöördunud Tarbijakaitseametisse, kuna pean Elisa 70.- € nõuet paketivahetuse eest ülekohtuseks ning täiesti ebaproportsionaalseks.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
16.02.2016 20:04:49
|
|
|
| jjk kirjutas: |
| Eks ootame mida Tele2 teha kavatseb (kui üldse). Läti Tele2-l on koduinternetiks kolm varianti - 20GB - 9,99€, 60GB 15,99€, piiramatu 19,99€. Kiirus on piiramatu, ruuter tasuta, kui kasutad vähemalt kuus kuud. |
Eesti Tele2 siis küsib 30Mbps kiirusega asja eest 20,99€, ruuteri saab 24 kuuse lepinguga tasuta kaasa. http://tele2.ee/internet/internet-seadmes/koduinternet
_________________ www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.02.2016 20:10:45
|
|
|
Antud juhu on 4G teenusega siduva lepingu tegemine nagu nööri kaela panek, KUI sul ei ole just kuu ajalist katseperioodi, või ka paar nädalat.
Teed lepingu ära ja kuu pärast tilgud koomas masti taga, lahti ka enam ei saa?
Kiidan küll ennast, aga kuramuse hea, et Telia säärase paketi välja tõi, nüüd kõigil kolmel olemas ja kliendil hea, vastavalt oma elukohale, parimat valida.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
16.02.2016 22:29:28
|
|
|
Teledva ei viitsind isegi kiirust muuta ja kopipastes lihtsalt?
Imelik et räägivad kindlast kiirusest "30mbit/s". Seljuhul nad peavad ju tagama ka ja tegu jälle kärbsetega, õigem oleks ikkagi öelda "kuni"
Edit õnneks tingimuses ütlevad et ei garanteeri
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miuka
HV vaatleja
liitunud: 23.05.2014
|
11.03.2016 17:17:48
|
|
|
| Ma olen nüüd kuu aega seda 21€ Telia paketti kasutanud ja mingit vahet võrreldes 40€ Elisa paketiga ei tunne. Seega tundub, et tavakasutajale pole vist piiramatut kiirust vaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
12.03.2016 13:11:49
|
|
|
| miuka kirjutas: |
| Ma olen nüüd kuu aega seda 21€ Telia paketti kasutanud ja mingit vahet võrreldes 40€ Elisa paketiga ei tunne. Seega tundub, et tavakasutajale pole vist piiramatut kiirust vaja. |
Ma arvan, et kui kiirus on nagu on, siis ei tunnegi vahet, kui ainult maksmisel. Pigem on tähtis see, et ei pea mahtu juurde hankima mingi hetk.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|