Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  Millised antivirus,spyware jne. programmid oleks parimad arvuti puhastamiseks? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 07.05.2015 11:40:47 Millised antivirus,spyware jne. programmid oleks parimad arvuti puhastamiseks? vasta tsitaadiga

Nimelt sain arvuti kus on Win7 ja see on konkreetselt "p***a" täis !!
Mis progedega saaks masina puhtaks kõige kiiremal ja tõhusamal meetodil?

et ei peaks format c-d tegema
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2015 12:01:37 vasta tsitaadiga

mina alustaks sellega
https://www.f-secure.com/en_US/web/home_us/online-scanner
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 07.05.2015 12:33:18 vasta tsitaadiga

Kui said masina ENDALE, siis alusta Format C:-ga
Seejärel installi Microsofti enda viirustõrje (8ndas on ta nimi Windows Defender, küll MS-i leht sulle pakub õiget versiooni).

Vanasti oli kuum sõna Spybot S&D, aga mina seda tänapäeval väga kasulikuks ei pea, sest ta pole midagi leidnud viimased paar aastat (kas MS-i tõrje on piisavalt hea?)

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 07.05.2015 12:44:04 vasta tsitaadiga

R A T,

Ma põhimõtteliselt tegin selle teema et, muudki kasutajad saaksid abi ... arvuti puhastamisel ilma formatita.
Paljud mingil põhjusel ei oska või ei taha teha formatit jne.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2015 13:00:04 vasta tsitaadiga

Siin on hunnikutes sama küsimuse ja erinevate lahendustega teemasid.
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 07.05.2015 13:07:44 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Siin on hunnikutes sama küsimuse ja erinevate lahendustega teemasid.
...ning mõistlik lahendus on kopeerida kõik vajalik nodi kuhugi mujale (loomulikult üle kontrollides, ega mingit ussi kaasa ei tule). Siis "format", korralik install, viirusetõrje jms peale ja nodi tagasi kopeerida.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2015 14:44:49 vasta tsitaadiga

Minuteada MSE PUPe hästi ei tuvasta :/
Panda Free/Avast on viimasel ajal üsna head nende vastu.

Puhastamiseks: Adwcleaner, Junkware Removal Tool, Malwarebytes AM, Zemana Anti-Malware, Hitman Pro. ESET online scanner.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 07.05.2015 16:25:09 vasta tsitaadiga

Kasutan Comodot. thumbs_up.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 07.05.2015 20:44:01 vasta tsitaadiga

mõttekas vist on nende progedega(junkware,malware,adware ja viirustõrje) "lasta" safe modes pärast seda kui tundmatud proged on maha installitud?
Kas midagi tasulist pole mis kõik töö ära teeb?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 07.05.2015 20:52:32 vasta tsitaadiga

Juan Pablo kirjutas:

Kas midagi tasulist pole mis kõik töö ära teeb?
On küll - mu hea sõber näiteks pakub seda teenust edukalt. Iga olukord on unikaalne - nagu ülalpool juba üteldud - ning on vaja rohkem teadmisi ja kogemusi kui vägevaid töövahendeid. St loomulikult on vastavaid tarku varasid ka vaja - kuid pole sellist "fix it!" punase nupuga lahendust.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 07.05.2015 22:53:30 vasta tsitaadiga

Glary Utilities tühjendamiseks ning Malwarebytes pahavara eemaldamiseks.
Mõlemad saad automaatselt installeerida läbi Ninite.com teenuse: https://ninite.com/glary-malwarebytes/


Kui viitsid võid üle lasta ka Spybot ja CCleaneriga - mina ei viitsi, võtavad liiga kaua aega.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ollev
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2011




sõnum 08.05.2015 07:40:29 vasta tsitaadiga

https://www.emsisoft.com/en/software/eek/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.05.2015 15:11:49 vasta tsitaadiga

1. Betamax: Pole mitte ühtegi teemat Anno 2015 ja aastal 2015 pole mitte midagi teha "ei-tea-mitu aastat" vanade teemadega.

Asi lihtne ja väga karm - "paha koodi kirjutajad" ei maga vaid kirjutavad usinasti uut ja veel uuemat "paha koodi" ning see uuem pahavara oskab lõdvalt mööda hiilida nendest "lukkudest", mis on püsti pandud vanade teooriate peal.
Ja kui viitsid test-tabeleid uurida, siis näed kuidas edetabelid muutuvad mitmeid kordi aastas ja tihti on edetabel isegi selles kinni milliste Windowsi op.süsteemidega tegemist on. Ning on üsna kindel, et kui Windows 10 lõplikult välja tuleb, siis lüüakse jällegi need tabelid segi ja tees võib esikohal olla keegi kes mingi varasema op.süsteemi korral oli hoopis madalamal kohal.
-----------------
2. LKits: Kui sul on arvutis juba mingid kümned miljonid failid siis nende kõigi läbiketramine võtabki väga kaua aega. Ja kui olla laisk ning Full Skänni mitte teha, siis sa ei leiagi üles neid hästipeidetud pahalasi.
---------------------
3. Lord Ami: Sul on asjad kõvasti sassis kuna MSE on Windows Vista ja Windows 7-e antiviirus.
Windows 8 ja Windows 10-e antiviirus on ikkagi Windows Defender.

Ja mis puutub Windows 10-sse, siis see saab endale peagi juurde ka veel lisaks sellise kaitselahenduse millel nimeks Device Guard
Microsoft Announces Windows 10 Device Guard, a New Feature That Could Kill Malware Forever
http://news.softpedia.com/news/Microsoft-Announces-Windows-10-Device-Guard-a-New-Feature-That-Could-Kill-Malware-Forever-479025.shtml
------------------
4. [b]Mark0:
Sorry - aga kui sul pole viitsimist kümneid programme katsetada, siis pole mõtet ka väita, et pole olemas sellist puhastusprogrammi mis üksinda sama hästi tööd teha suudaks kui Sinu sõber seda teha suudab. icon_smile.gif

Sellised kontroll- ja puhastusprogrammid on täiesti olemas ja mitte üksnes rahalised vaid on ka tasuta variandid olemas.
Lisaks veel see, et terve rida neist on ka Microsoft MAPP liikmed ja omavad ka ehtsaid ja ametlikke MS-i serifikaate.

Vaata järgmist pilti, ühe sellise programmi oma, kasutan seda ligikaudu aasta ja oskab igasugu vajalikke töövõtteid ning mille asemel peaksin ma kasutama tervet rida tõrje- ja puhastus- ning hooldusprogramme.
On Microsofit MAPP liige ja omab Windows 8 sertifikaati:

Ja kes ei viitsi välja nuputada - olen sellest programmist ka varem juttu teinud - tegemist on siis Baidu PC Faster programmiga.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2015 18:32:03 vasta tsitaadiga

tahanteada, MSE W7/Vista vs Windows Defender (W8+) on ju laias laastus samad asjad, ainult erinevate nimedega. Pidasin silmas mõlemat. Kui ma oleksin öelnud Windows Defender, oleks sinu öeldu isegi õige olnud (eeldades, et oleksin silmas pidanud W7/Vista oma).

Testides on näha kui kehvasti nad esinevad ja teema alustaja on eeldatavasti kimpus programmidega nagu adware/PUP'id seda on (saastprogrammid). Ma ei pidanud silmas viiruseid/spyware.

PUP'ide eemaldamine on minu kogemuse puhul olenevalt nakatumise tasemest väga erinev. Ühte kindlat tööriista pole, mis kõike puhastaks. Adwcleaner on kõige lähemal. Sellepärast osalen ka nende andmebaasi rikastamises spetsiaalsel veebilehel.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 09.05.2015 13:49:15 vasta tsitaadiga

Väga lihtne on teha programme, neid kompileerida erinevates vormides ja panna neid erinevat moodi käituma (isegi igast pulli varasemalt kirjutatud).

Asjadega on ikka nii, et kui nakatatud saad, siis ainuke kindel ravi on format (ja tegelikult võib su ketta firmware ka ära nakatada).

Kõik muu on ajutine lahendus ja tulekahju kustutamine olukorras, kus pool metsa on maha põlenud.
Korralikes ettevõtetes on asi nii, et kui on nakatus, siis järgneb sellele kohe format.
Korralikus kodus peaks asi samamoodi käima.

p.s. ei maksa torrentist nodi tirida, kus exesid käima laksid ja UAC-ga kõik õigused kätte annad icon_smile.gif

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 27.05.2015 12:36:05 vasta tsitaadiga

Mina kui kunagine HackForumsi kasutaja oskaksin soovitada aktiivseks kaitseks avast! Free'd ja perioodiliseks Malwarebyte's Anti-Malware'i ning SUPER Anti-Spyware'i. Viimast kahte kasutada ainult sellisel juhul, kui sul sees mingisugune paranoia, et tõesti arvutis võib midagi olla. Tavaliselt on neil ka tulemused erinevad, sest SUPER leiab tihtipeale sellist kraami nagu pisikuid täis küpsised jm. Aga reaalne põhjus miks ma avast! Free soovitan on see, et tegu on tasuta viirusetõrjega ja oma viiruste andmebaasid ta kogub nii kasutajatelt kui ka VirusTotalist ning kindlasti on veel mõni allikas millest ma ei teagi. Miks on VirusTotal nii tähtis? Põhjus oleks selles, et kui mõni scriptkiddie teeb oma esimese viiruse ja üritab seda krüpteerida (e. peita) teiste viirusetõrjete eest, siis päris tihti nad lasevad selle testiks VirusTotalisse. See on väga magus koht, kust avast! saab oma enamus andmebaasidest ja seejärel analüüsib põhjalikult. Võin ausalt öelda, et see samune Microsoft Security Essentials ei saanud küll aastaid tagasi millegagi hakkama. Ma isegi võrdleks seda AVG või teab mis odava viirusetõrjega, ei olnud sellest mul küll mitte mingisugust probleemi mööda saada. Aah jaa.. põhjus miks avast! valida on ka see addon mis lisandub Mozilla Firefox'le ja Google Chrome'le, mis lisab eraldi kaitse - ehk lähed halva reputatsiooniga saidile ja ta suudab su peatada ennem kui pahavara su arvutisse tungib. icon_rolleyes.gif

Aga nagu R A T ütles, siis alati mõttekas teha format, kui me räägime isiklikust arvutist. Samuti tuleb silmas pidada seda, et arvutil poleks taga selliseid asju nagu mälupulgad, välised kõvakettad jm. Liiguvad sellised viirused, mis peidavad ennast välisele seadmele ja peale format'i nakatab masina uuesti ära ning seda mul on isegi juhtunud. Ma ei tea kui efektiivne see Windows 8/8.1 peal on, aga Windows XP, Vista ja 7'st suutis ta väga kergevaevaliselt läbi murda ja ennast käivitada.

Ma ei oska midagi muud öeldagi, ajad muutund ja tulnud veel erinevaid tarkvarasi ja meetodeid, mida ma ei oska kahjuks mainida. Küllap mõni suutis midagi siit panna omal kõrva taha, igatahes peale selle kõige järgimist pole mul mingi 5-6 aastat ühtegi viirust olnud. Tegelt isegi raske öelda, sest tänapäeva viirused on väga kavalad, kuigi noh... pole nagu näinud arvutis mingit kahtlast tegevust. icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 27.05.2015 13:58:54 vasta tsitaadiga

tahanteada,

wtf see softonic on mingi puhas pahavara mis oma installerit-downloaderit sokutab ja risustab registryt kui eeldad, et laed alla enda soovitud progesi. Selle nimetuse nägemine teeb juba ettevaatlikuks

Mark0, Jepjepp, ka mina olen oma kutsumuseks leidnud moodsa ajastu digikoristaja töö, mis paraku on enamasti tasustatud ka nagu päris koristaja oma (IT sektori alumine ots). See töö eeldab päris pikaajalisi kogemusi tegelikult. Samas see töö ei lõppe kunagi, ning koristajat on alati vaja. Paljud arvavad, et oskavad seda, kuid tegelikult ei tehta arvutipuhastusi "formatit" sugugi kvaliteetselt.

Antiviirust ei kasuta endiselt ja kahtluse korral teeb Malwarebyes oma töö. Rikutud ja või tehase OEM (saastvara täis topitud) windowsiga ei hakka aega ja vaeva nägema probleemi välja selgitamisega - clean install on kiirem.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 28.05.2015 14:55:51 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Antiviirust ei kasuta endiselt ja kahtluse korral teeb Malwarebyes oma töö. Rikutud ja või tehase OEM (saastvara täis topitud) windowsiga ei hakka aega ja vaeva nägema probleemi välja selgitamisega - clean install on kiirem.


Varem XP ajastul ma samuti ei kasutanud antiviirust, sest tundsin ennast kui vana kala.
Ma ei installinud kahtlaseid asju ja ei tahtnud arvuti ressurssi niisama kulutada. Kui kahtlast installisin, tegin seda sandboxis.
Reaalsus oli see, et aegajalt siis koristasin ikka sitta - mine tea, mitu polümorfset botnetiklienti mul tegelikult peal oli icon_biggrin.gif

Ehk siis kokkuvõtvalt - vanasti olin probleemide puhul aktiivne, kuid nüüd olen pro-aktiivne.
Mul on ka paljukirutud UAC peal, et asjad päris "ise juhtuda" ei saaks.
Kuskil kord aastas installin malwarebytesi peale, aga see ei ole veel midagi leidnud.

Täna aga KINDLASTI soovitaks kõigile windowsiga masinaga inimestele vähemalt microsofti enda tõrjet, sest see võtab ca 70mb mälust ja CPU-d praktiliselt ei võtagi ja on kõige selle juures tasuta!
Eeldatavasti on ta lihtsalt nii hästi tuuma sisse kirjutatud - kunagi ei ole häirinud, samas on üht-teist saasta ikka vahele võtnud.
Kusjuures, mingil aastal oli Microsofti tõrje üks kõvemaid turul olevatest. Hiljem on ta küll testides natuke konkurentsis langenud.
Viimane huvitav juhtum oli see, kui sõber tuli oma USB-i kettaga faile tooma, leiti mu süsteemi poolt ta kettalt terve hulga sitta. Kutt läks koju oma masinat rookima ja viirustõrjet installima, sest ta oli ka "kuulikindel" varem icon_biggrin.gif

Huvitav oleks teada, milles on tingitud viirustõrje mittekasutamine teie puhul?

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 28.05.2015 15:02:32 vasta tsitaadiga

Üldjoontes ikka see, et iga kliki peale netis peab siis antiviirus väntama (ketast ragistades) kõike läbi mis on ressursinõudlik ja vähegi tagasihoidlikuma masinaga annab negatiivselt tunda. Browseritel on mingisugustel alustel juba AV sees, Firefox teeb mingit scanni igatahes failide allalaadmise lõppedes.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2015 15:22:31 vasta tsitaadiga

Kes AVd ei raatsi kasutada siis soovitaks vähemalt
https://www.malwarebytes.org/antiexploit/

Exploidid on tänapäeval niivõrd tihe nähtus kahjuks :/
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 28.05.2015 17:45:47 vasta tsitaadiga

Malwarebyes teeb jah tasemel kraami juba pikemat aega thumbs_up.gif Kuid kiirvaatlusl, et browserid pannakse mingisse liivakasti... ennustan ette juba ikkagi kõikvõimalikke compability probleeme keerukamates olukordades, aga muidugi kes soovib, saab proovida.
Windowsi ja browserite uuendused ning kasutaja ise on kogu turva alus. Ideaalset varianti pole olemas.

Ma olen igasugu jamasi lahendanud aastaid kus AV-d blokivad miskit ära või teevad muudmoodi asju katki.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 29.05.2015 02:32:34 vasta tsitaadiga

Talkin' about McAffee?
Kole inetu junn on see...

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 29.05.2015 08:21:22 vasta tsitaadiga

Sults, ei tunne hirmu igasugu exploitide vastu?
Vanad versioonid = parandamata turvaaugud

See, et sa ei näe, mida oleks tõrjuda, ei tähenda, et seda ei oleks icon_wink.gif
Aga eks igaühele oma.

Ise panin just mõni aeg tagasi peale AVAST free ning üllataval kombel jookseb vaikselt taustal. Varasem kogemus oli just vastupidine, kus sõi räigelt arvuti kooma, aga nüüd "Okei" icon_smile.gif
Tasuta viirusetõrjetest üks parimaid, vähemalt PCmag arvates: http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2388652,00.asp

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 29.05.2015 10:10:10 vasta tsitaadiga

Ma nüüd olen proovinud küll yht ja teist! Aga parimad minumeelest mis toimivad turvalisuse poolest on
Malvarebytes Anti-Malware Home(premium)
AVG internet security, saadaval full aastaks http://sharewareonsale.com/s/free-avg-internet-security-2014-54-99-value
chrome laienduseks - Adblock Pro hoiab tyytud reklaamid ära
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 29.05.2015 10:45:19 vasta tsitaadiga

Ma ei oleks nii väga kindel AVG efektiivsuses, vähemalt aastaid tagasi oli ta küll McAfee või mingi Nortoniga ühe pulga peal. Aga kuna juba browserite vidinatest tuli jutuks, siis soovitaksin peale AdBlock Plus'i ka väikest vidinat nimega NoScript. Antud vidin võib jube tüütu olla, aga peale pikemat kasutamist sul on ikka üli mugav ja kiire kõik. icon_rolleyes.gif

Mis mind paneb mõtlema on see, et milleks Malwarebyte'si premium? Ainuke pluss sellel premiumil on aktiivne kaitse ja kui sul juba aktiivne kaitse, siis milleks veel AVG? Malwarebyte's töötab väga hästi aktiivse kaitsena, niiet seda AVG sul poleks sinna kõrvale vajagi, lihtsalt aeglustab masinat ja muud midagi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  Millised antivirus,spyware jne. programmid oleks parimad arvuti puhastamiseks? mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.