Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Printer Samsung SCX-3405 ei tunnista originaaltoonerit. Abimõtteid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
fucs
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2007




sõnum 02.02.2015 14:55:35 Printer Samsung SCX-3405 ei tunnista originaaltoonerit. Abimõtteid? vasta tsitaadiga

Tere.

Selline jama siis nüüd, et Samsung SCX-3405 viskab Status tulukese kohe punaseks ja printer annab Errori "Toner cartridge is not compatible".
Mul on siin kuus originaalset tooneri kassetti. kaks on need n.ö. "Starter" kassetid, kus tahma mingi näputäis oli ja neli tk on normaalmahutavusega. Kõikides on veel ka natuke tahma aga ükskõik millise sisse torkan, ikka see Error ees.

Kuidas asjad alguse said:

Järjekordne kassett hakkas tühjaks saama (tuli heledat triipu sisse juba) ja Samsungi printeriapp näitas, et mingi 1% järel. Võtsin kasseti välja ja raputasin veits, et tahm ühtlasemalt paigutuks, ning toppisin uuesti sisse. 5lk printis ühe käsklusega ilusasti. Järgmine printimine viskas Errori, et "toner cartridge is not compatible" icon_eek.gif
Ma läksin ja ostsin uue Samsungi originaal tooneri ja toppisin sisse. Ühe lehe printis OK. Siis järgmine printimine ei saanud sahtlist korralikult lehte kätte. Tõstsin kaaned korra lahti ja panin uuesti kinni, aga pooleliolevat printimist enam see kolakas ei printinudki vaid kohe "toner cartridge is not compatible" icon_evil.gif

No OK. Kiskusin uue kasseti välja, panin ühe vana "Starter" kasseti sisse (selle, mis oli ostes sees), kus 1-2% tahma näitas, et on.
Jälle tegi esimese printimise ära, aga siis "toner cartridge is not compatible". Proovisin kõik kuus tk läbi. Kahel oli tahma 0% ja need ei võtnud juba seepärast vedu. Ülejäänutega sama rida - esimene printimine OK, edasi "toner cartridge is not compatible".

Samsungi kolakas ei ole moditud (et kasutada saaks alternatiivkassette - nüüd uutel täidetud kassettidel on juba endal miskit vahetatud, et töötaks, päris alguses ma tean, et vahetati printeris endas miskit ära, et sööks täidetud kassette). Mul ühesõnaga pole ühtegi täidetud kassetti ega midagi moditud, ei kassette ega kolakat ennast.

Tuhnisin Googles, aga ei miskit kasulikku. Mingid vennad pakkusid kusagil raha eest mingit "Reset" värki ja kogu moos.
No ma ei hakka neilt ostma seda "reset" asja, kui kasutan siin kalleid originaaltoonereid praegu icon_evil.gif

Seda juhe tagant ära pikemaks ajaks proovisin ka, aga ei mõju.

Keegi oskab mingit imenippi pakkuda vms. ??

Mõtted teretulnud.

_________________
Jälle mõistus otsas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2015 15:01:39 vasta tsitaadiga

Endal sama printer kodus. Samas pole veel probleeme olnud. Kui sul võimalus on tulla, siis ma võin su kassette lihtsalt igaks juhuks oma printerisse ka korra toppida ja vaadata, mis nägu mu printer teeb.

(Ja post siia ka nüüd tehtud... Saad lahenduse, olen ka targem. Kes teab, mil mul sama probleem tuleb.)

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fucs
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2007




sõnum 02.02.2015 15:23:34 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Tänud kiirreageerimise eest!

Ei ma saa tulla. Ma Virumaal asun.

Praegu toppisin uuesti sisse ühe vana kasseti kus näitab 0% tahma, aga prindib !
Kusjuures prindib täpselt nii kaua, kuniks mingi muu jama peaks tulema - nt. ei saa paberit salvest kätte.
Spetsiaalselt proovisin praegu. Tegin paberisalve tühjaks ja panin printima. Klopat-klopat ei saa paberit kätte ja siis kohe Status lambike punane ja aken tuleb lahti, et "toner cartridge is not compatible" icon_cool.gif

Siis korraks jälle üks teine vanem kassett sisse ja hakkab printima kuniks....

Kusjuures ma praegu vaatan, et niimoodi lolli mängides siin saan oma kassettid lõpuks kõik täiesti tühjaks icon_lol.gif
Ainult, et see tooneri sisse-välja niblimine kulutab varsti tooneri pesa laiaks niiviisi icon_lol.gif

Täna kui käisin vihaga uut toonerit ostmas, siis viisin ühe tühja täitmisele ka esimest korda. Saab näha mis sellega saab, kui see kolakas siin mul ikka üldse edasi mõtleb töötada.

Krt mõtlevad igasugu joobinaid välja. Tundub selles mõttes "tarkvaraline" keiss olevat, et kui saaks selle "Reset"-i teha, siis ilmselt sööks midaiganes toonereid ja laseks printida ka siis, kui tahma on 0%. ALternatiiv oleks lasta printeril see mingi chip ära vahetada, mis kontrollib, kas on originaal ja et ei oleks täidetud tooner. Kui see chip ise lolliks on läinud, siis juba tegemist n.ö. "raua veaga" . No aga kas on vaja krt inimesel selliste asjadega tegeleda, kui need kolakad ise ei kesta tavaliselt eriti kaua.

Edit: närvilisel inimesel tuleb palju kirjavigu sisse icon_cool.gif

_________________
Jälle mõistus otsas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 02.02.2015 16:48:08 vasta tsitaadiga

kas kõikidel tahmadel (vä stardikatel) "D101/ELS" märk kleepsudel?

pane 0% tahm sisse, vajuta "X" nupule 3-ks sekundiks, trükib konfiguratsiooni.
siis pane 100% tahm sisse ja vajuta "X" nupule >6-ks sekundiks ja lase trükkida, pane pildid/scannid siia.

tsitaat:
ALternatiiv oleks lasta printeril see mingi chip ära vahetada, mis kontrollib, kas on originaal ja et ei oleks täidetud tooner. Kui see chip ise lolliks on läinud, siis juba tegemist n.ö. "raua veaga"


seda saab tarkvaraliselt lahendada, moditud firmware läheb peale ja trükkida saab kõikide tahmadega.
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 302
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fucs
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2007




sõnum 02.02.2015 19:08:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kas kõikidel tahmadel (vä stardikatel) "D101/ELS" märk kleepsudel?


Jah, kõikidel. 6 karpi on valged, nendel tooneril see ELS kleeps suurem (kirjaga: made in China). Uus on sinises karbis, tooneril see ELS kleeps väiksem (kirjaga: Samsung UK made in China). Muid erinevusi vanematega ei ole.

tsitaat:
pane 0% tahm sisse, vajuta "X" nupule 3-ks sekundiks, trükib konfiguratsiooni.
siis pane 100% tahm sisse ja vajuta "X" nupule >6-ks sekundiks ja lase trükkida, pane pildid/scannid siia.


Nii. Panin 0 tahma sisse ja lasin konfilehe välja.



Nii kui selle ära trükkis, nii viskas Statuse punaseks ja "Toner cartridge is not compatible".
Ja nüüd on siis nii, et ükskõik millise kasseti ma sisse panen, kohe läheb Status tuluke punaseks ja ta ei lase ka konflehte välja printida icon_evil.gif

ma nüüd olen rallinud siin ca pool tundi ja mitte ühtegi seitsmest toonerist enam omaks ei taha võtta. Kõigil nii kui power ON paned mõtleb veits ja siis Status tuluke läheb punaseks.



Selle kõige uuema tooneri karp näeb koos hologrammkleepsuga välja selline:



icon_question.gif


Edit: Sain ühle tooneril veel selle konfilehe kätte. See lasi aruande välja trükkida ja ei läinud Status punaseks ega tulnud ette "Toner cartridge is not compatible" pärast seda (nagu eelmisega oli). Samas eelmisel ringil ei võtnud seda toonerit omaks ja oli kohe Error. Ma ju proovisin just natuke aega tagasi ka seda sama toonerit tulemusteta. Ma praegu ei julge enam rohkem näppida ega vahetada midagi. Praegu selle vana tühja tooneriga laseb printida esialgu vähemalt.

Uut ei julge enam sisse toppida.

Teise tooneri konfileht:


_________________
Jälle mõistus otsas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 02.02.2015 19:24:31 vasta tsitaadiga

hmm, esimesena pidi "device configuration" leht ilmuma (kui 3 sek cancel nupu hoida, kui rohkem kui 6 sek hoida siis tuleb tahma kohta leht)
seal lehel oluline info apparaadi kohta, fw versioon ja regioon.


proovi service menüüst trükkida, vajuta "+" "+" "STOP" "-" "-" "STOP" "STOP", ekraanil peab "UC" kiri olema, vajuta "+" kuni "AA" ilmub ja siis vajuta start.
service menüüs mitu punkti, 8 või 9, vaata et kindlasti "AA" kiri ees.
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 302
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fucs
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2007




sõnum 02.02.2015 20:20:59 vasta tsitaadiga

No see on nüüd käes.


_________________
Jälle mõistus otsas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 02.02.2015 20:38:33 vasta tsitaadiga

tundub et kõik korras siin, huvitav värk.

proovi reseti teha, service menüüs vali "+" nupuga "FC" ja vajuta start nuppu.
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 302
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fucs
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2007




sõnum 02.02.2015 21:08:59 vasta tsitaadiga

Tegin. tabloole jäid pärast seda kaks nulli 00. Aga uut toonerit ikka taha ei võta.

"Toner cartridge is not compatible" ja kogu lugu icon_evil.gif

Kusjuures see uus tooner töötas ju krt mul asimesed printimised OK kuniks ei saanud seda ühte lehte sahtlist millegipärast kätte ja oligi Error ja nüüd seisab see kuramuse "Toner cartridge is not compatible" mul kogu aeg ees.

Status tuluke on pidevalt punane ja Toner tuluke kollane.

Prindi eelistused > Eco > Printer Status > pilt sama, mis minu ülal postituses koos kirjaga "Toner cartridge is not compatible".

Praegu on seis selline et kuuest (mitte seitsmest, panin enne juba numbritega puusse ülal, - ühe viisin ju täitmisele täna ära) kassetist on kaks "starter" kassetti tühjad ja "Toner cartridge is not compatible" (ei võta omaks), kolm tavalist vana kassetti, millest kaks on ~tühjad/täis ca 1-2% ja ei võta omaks "Toner cartridge is not compatible" ; üks neist vanadest on 0% tahma aga töötab ainukesena ja üks tuttuus millega prinditud ca 5 lehte ja sellel on ka "Toner cartridge is not compatible".

Normaalne icon_lol.gif

ma täna lõpetan. Homme vaatab edasi, kui on miskit vaadata üldse.
Tobe on toonerit poodi tagasi ka viia, kui pole selle viga (ja ilmselt ju ei ole).

_________________
Jälle mõistus otsas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 02.02.2015 21:18:00 vasta tsitaadiga

fucs kirjutas:
Kusjuures see uus tooner töötas ju krt mul asimesed printimised OK kuniks ei saanud seda ühte lehte sahtlist millegipärast kätte ja oligi Error ja nüüd seisab see kuramuse "Toner cartridge is not compatible" mul kogu aeg ees.
...
Normaalne icon_lol.gif
...

Lihtsalt mõte... äkiste juhtus midagi tooneri ühendusklemmidega. Ehk siis kontakt katkendlik ning kui midagi erakordset juhtub (paberit kätte ei saa, ketrab rohkem), siis läheb jama "üle piiri" ning annab veateate. Ehk tasub ühendusklemmide kant üle kontrollida/puhastada. Midagi "pingutada" seal vist väga pole vist.
Endal kah sama apastraat, seega on asi huvitav. Pole küll mingeid sedasorti vigu täheldanud isegi "kolmanda partei" tooneriga. Aga paberisööja on küll nagu uheksakümnendate HP. Jube kiirelt hakkas jamama. icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 02.02.2015 21:31:26 vasta tsitaadiga

ei ole midagi klemmidega juhtunud, apparaat trükib ju kenasti.
pigem probleem firmware-ga ja viimasel ajal ostetud tahmadega

apparaadil on kõigest esimene firmware 1.06, vahepeal olid 8tk väljastatud samsa poolt ja hetkel on 1.19 viimane versioon.
tõenäoliselt tasub fw uuendada, kuid kirjuta enne samsa toele http://www.samsung.com/ee/support/erms3 ja küsi nende käest abi.
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 302
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fucs
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2007




sõnum 03.02.2015 18:59:43 vasta tsitaadiga

Samsung Eesti ütles, et too printer koos tooneriga siia.
S.t. et vii Samsungi teenindusse, või edasimüüja kätte.

Aga ma ei saa praegu viia, sest iga päev on vaja printida sellega. icon_cry.gif

Eks vaatab siis.

_________________
Jälle mõistus otsas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andredde95
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2015




sõnum 19.02.2015 22:42:23 vasta tsitaadiga

fucs, Tere

Kas probleem lahendatud?

_________________
Multifunktsionaalne värviprinter Samsung http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=636473&highlight=
Multifunktsionaalne värviprinter Canon http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=636722&highlight=
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fucs
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2007




sõnum 26.03.2015 12:49:41 vasta tsitaadiga

Hei!

Ma mõtlesin, et enne ei tee uut posti, kui vea spetsiifika võimalikult täpselt teada, aga no selleni läheb veel aega, sest ma ei saa printerit praegu kusagile viia.

Nii palju oli vahepeal arenguid, et n.ö. "vanattüüpi pakendis" tühja kasseti, mis sai lasta ära täita, võttis printer kohe ilma igasuguste probleemideta omaks ja prindib ilusasti.
99,9% on tegemist sellega, et seda uuemat sorti pakendis olevat toonerit ei võta printer lihtsalt omaks -> tõenäoliselt viga tooneris endas.
Küsimus IMHO ainult selles, et kas on iseenesest lihtsalt praak tooner (üksikjuhtum), või mingi kala uute toonerite ja vanemate 3405 printeritega ühildumise vahel (süsteemne viga).

Pole olnud aega tegeleda. Muidu oleks proovinud mõnes teises SCX-3405 masinas ka seda uut kassetti.

Samsungi esindusse seda komplekti ma praegu viia/saata ei saa. Kui nad Virumaale oma esinduse koliksid, siis vbl icon_cool.gif
On olemas kohapeal siin ka üks väga hea printerite spets. Tema tahaks näha printerit koos selle uue kassetiga, aga praegu kuni juuli kuuni ma ei näe võimalust seda printerit isegi paariks tunniks ära anda. On operatiivselt töös 24/7 (printimsvalmidus igal ajahetkel peab olema tagatud icon_cool.gif )

Kui printer koos kassetiga on selle spetsi juures lõpuks ära käinud, siis annan siia teada, mis värk oli.

Terv. Fucs

_________________
Jälle mõistus otsas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.06.2015 15:09:43 vasta tsitaadiga

fucs kirjutas:
Samsung Eesti ütles, et too printer koos tooneriga siia.
S.t. et vii Samsungi teenindusse, või edasimüüja kätte.


Kui orikaga töötab, siis garantiisse viia pole mõtet. Kui viid printeri koos analoogtooneriga, siis 99% juhtudest öeldakse sulle, et palju õnne olete just jäänud ilma garantiist, kuna kasutate mitte orig toonereid.

Minul aitas kunagi nii - tooner välja, printer lülitist OFF ja vool tagant ära. mõne hetke pärast tooner sisse ja vool järgi.

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1358 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1039
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 12.09.2015 23:06:16 vasta tsitaadiga

Niisiis on äkiste ka minul sama lugu lahti. Töötas mõnda aega korralikult ja siis ilma mingi tühjenemise hoiatuseta punane tuli ja "kutu-piilu". Vana tühja tooneriga pole mingit sellist jama.
Eks siis tuleb järgmise printeri ostul teha vastav otsus erineva firma toote kasuks, mis muud. icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fucs
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2007




sõnum 04.01.2016 19:03:52 vasta tsitaadiga

Hei!
Head Uut Aastat kaasfoorumlastele.

02.01.2016

Mul pole olnud siiani aega minna kusagile spetside juurde oma Samsungiga.
Nüüd sai jälle üks kassett poole töö peal tühjaks, riiulis seisab siiani täiesti uus ja kasutamata tooner (mis ei tööta) ja otsustasin üritada selle asja ise kuidagi ära lahenda, ning sain asjad korda.

Annan infi, läheb kellelgi vaja vbl kunagi.

Ühesõnaga kordame üle.

Sümptomid:
1. Uus tooner annab Errori, et Not supported. Printeril põlevad - status: Punane ; Toner: Kollane
2. Confi lehel (mida saab välja trükkida) näitab Toner Information ja Advanced Information all kõikidel ridadel Not support

Vea põhjus : Printer ei tunnista tooneri piirkonna koodi (Country Code).
Uuel tooneril pakendil: For Sale only in Europe. Tooner valmistatud Inglismaal (UK)
(P.S. Töötavad toonerid toodetud Hiinas, pakendil samuti kiri: For Sale only in Europe.)

Lahendus:
Muuta ära printeri Country Code ; VÕI sisestada uuesti Country Code (vana võib olla küll õige, aga aparaat tahab uuesti koodi sisestamist).

Kuidas?
Printerile tooner sisse.
Printer sisse (Power)
Printeri tablool/sõrmistikul sisestada kiiresti üksteise järel + + stop - - stop stop
Tabloole tuleb UC (või mõni muu tähekombinatsioon/number)
+/- klahvidega liikuda menüüs, kuniks tablool on tähed FC
Pressida nuppu START
Tabloole tulevad ette numbrid.
Minu puhul Inglismaal toodetud tooner ehk UK regioonikood on 0 (null)
Sisestada ÕIGE regioonikood, või kui ka on ees õige kood, siis +/- klahvidega muuta korraks valeks ja siis uuesti õigeks.
Vajutada START

Printer möllab veits ja lülitab ennast välja.
Lülitada uuesti sisse.
valmis ja töötab.

Manuses on regioonide/riikide koodid.

Tervitab Fucs.



****************************************************************************************************

Edit 04.01.2016 kell 18:00

icon_evil.gif

Et siis nüüd kaks päeva töötas probleemideta ja praegu järjekordsel väljatrükil viskas errori ette, et tooner on No compatible

Panin uuesti regiooniks 0 ja hakkas tööle jälle.

F*** kuidas viskab üle selline moodsate vidinate "üleprogrammeerimine". Mida uuemad asjad, seda hullemaks aga läheb.
Tehku oma krdi printereid nagu vanasti tehti ja müügu pädeva elik õige hinnaga, et ei peaks hakkama tooneritele, pistikupesadele, kaablitele ja Power nuppudele regioonikoode jms iba sisse toppima.

Varsti tulevad regioonikoodiga häkkimisvastased pastakad ja peldikupaber icon_evil.gif

No ja see SAMSUNGI klienditugi (või misasi ta on icon_question.gif ) ei võinud kohe välja pakkuda, et proovige regioonikoodi vahetada.
Ma pean selleks pool päeva mööda internettisid ennast ogaraks surfama ja kogu toote mudeli hingeelu omale seib-seibi haaval selgeks tegema, et ise sellise asja peale tulla VÕI saatke aga oma krdi printerikolakas Obinitsast koos tooneriga meile maakera keskusesse TALLINNA ja meie siis vajutame siin oma hella käekesega ++ start -- start start....

No sai lõpuks hingelt ära öeldud icon_lol.gif
Tugevaid närve SAMSUNGI seltsis.
Manus


_________________
Jälle mõistus otsas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2016 21:14:21 vasta tsitaadiga

fucs, sellel masinal on võimalik firmware'i vahetada ka. Kas sul on kõige uuem firmware peal? (Lihtsalt igaks juhuks küsin, et tea ega väga usu, et see aitaks icon_razz.gif )
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fucs
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2007




sõnum 06.01.2016 14:13:44 vasta tsitaadiga

Ostes oli peal V3.00.01.06 (november 2011)
Seda sai siin vahepeal uuendatud ja tänaseni oli versioon : V3.00.02.05 (oktoober 2014)
Praegu lasen peale V3.00.03.00:02 (oktoober 2015)

Vaatab, kas muutub midagi.

_________________
Jälle mõistus otsas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Printer Samsung SCX-3405 ei tunnista originaaltoonerit. Abimõtteid?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.