|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
malara
HV vaatleja
liitunud: 07.04.2004
|
07.04.2004 11:54:06
Aidake valida NVIDiA kaarti 2 monitori jaoks. |
|
|
Tere.
Sooviks osta kaarti, millele saaks 2 monitori taha ühendada. Uurisin Tomi juurest , kuidas asi käib ja sain teada et ainult NVIDIA kaardid võimaldavad Span Viewd (just seda tahakski kasutada). Kahjuks pole nii suur huviline olnud, et teaks ise erinevaid videokaardi marke. Monitorideks on 2x LG L1715S (1280*1024 resoga), neil on ainult VGA sisendid. Seega kaardiga peaks kaasa tulema DVI-VGA converter (võin ka juurde osta). Tegemist on tööarvutiga ja 3D-kiirust eriti otseselt ei vaja. Otsitav kaart võiks olla vaikne ja töökindel. Tom rääkis, et 2 monitori kasutamisel kipuvad kaardid ülekuumenema. Seega võiks kaart olla hea võimsusvaruga ja veel parem kui underclock võimalusega. Arvutiks on Celeron 2.3GHz 512Mb mäluga
Tänud juba ette!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
07.04.2004 12:04:04
|
|
|
kõlbaks suvaline mudel, millel siis peaks olema 2xramdac. GF4 4200 peaks see juba olemas olema, allapoole ei oska mina öelda. multimonitor featuurid on jah head nvidia driverite poolt
ja nendel monidel kasuta reso 1280*960, muidu on pilt lapik.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
07.04.2004 12:08:15
|
|
|
FX5200 seeriast leiad kindlasti sobiliku
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
07.04.2004 12:11:21
|
|
|
| TT kirjutas: |
FX5200 seeriast leiad kindlasti sobiliku  |
neil vist kivis juba 2x ramdac, ainult et peab valima sellise kaardi millel taga ka 2 moni kohta oleks ja ka analoogsignaali välja laseks
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
07.04.2004 12:43:04
|
|
|
link :: näiteks see
Kui mängimiseks ei lähe - siis pildikvaliteedilt töö jaoks vaata hoopis matrox-i poole!
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malara
HV vaatleja
liitunud: 07.04.2004
|
07.04.2004 14:42:27
|
|
|
Tänan vastuste eest!
Ei julge vist Matroxiga katsetama hakata, võtan vist järgmise asja: Chaintech VGA 128MB DDR- 128bit 250/400MHz nVidia GeForce FX 5200 FX20 8xAGP DX9 TV-out/DVI
Või teab keegi seda maha laita? (liiga lärmakas, ebastabiilne vms?)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
07.04.2004 15:43:45
|
|
|
Nvidial ikka 2d pilt rivi allosas. Vähemalt nii palju kui ise neid näinud Ise millalgi sai matroxiga pikalt tööd tehtud - pilt ikka tiba teine. Kui viitsid uurida - siis matrox just töökaarte ju teeb. Videomontaaz ja muu selline ikka nende pärusmaa. Aga kui ostusoov juba kindel - ei hakka ümber veenma! Eks proovi ise järele
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karzum
HV veteran

liitunud: 17.07.2002
|
07.04.2004 16:06:46
|
|
|
| malara kirjutas: |
Chaintech VGA 128MB DDR- 128bit 250/400MHz nVidia GeForce FX 5200 FX20 8xAGP DX9 TV-out/DVI
Või teab keegi seda maha laita? (liiga lärmakas, ebastabiilne vms?) |
Liiga s*** firma.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
07.04.2004 16:10:34
|
|
|
Soovitaks hoopis ati radeon 9200 128mb-st
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
07.04.2004 16:25:13
|
|
|
Nendest kahest kindlasti!
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malara
HV vaatleja
liitunud: 07.04.2004
|
07.04.2004 17:08:01
|
|
|
Ati omad jäävad välja kuna ei võimalda span viewd (ühine desktop, ühine full screen jne). Vaatasin, et Matrox teeb tõesti töötamiseks mõeldud 2D kaarte, aga G550-l on ainult 32MB mälu ja maksab sama palju kui nVidia 128MB-ne. Võibolla siis 64MB P650 poole vaatama peaks? Või ei tasu mälunumbrist erti välja teha? (tuletan meelde et 2x 1280*1024*32bitti vaja aktiivselt kasutada) Kas Matrox filminäitamisega saab ikka hakkama?
to idikas: Mille poolest see NVidia 2D pilt alla jääb?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
07.04.2004 17:10:37
|
|
|
| malara kirjutas: |
Ati omad jäävad välja kuna ei võimalda span viewd (ühine desktop, ühine full screen jne). Vaatasin, et Matrox teeb tõesti töötamiseks mõeldud 2D kaarte, aga G550-l on ainult 32MB mälu ja maksab sama palju kui nVidia 128MB-ne. Võibolla siis 64MB P650 poole vaatama peaks? Või ei tasu mälunumbrist erti välja teha? (tuletan meelde et 2x 1280*1024*32bitti vaja aktiivselt kasutada) Kas Matrox filminäitamisega saab ikka hakkama?
to idikas: Mille poolest see NVidia 2D pilt alla jääb? |
oled sa kindel? mul küll atiga span view ja ühine desk töötab, aga mul 9800 kah...
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.04.2004 17:24:53
|
|
|
... kui pole just mingi eriti low-end kaart, siis peaks nimet' võimalus vist juba alates RADEON 7500 olemas olema, parandage, kui eksin ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malara
HV vaatleja
liitunud: 07.04.2004
|
07.04.2004 17:32:30
|
|
|
| to IceUul, DigeBeni: Tom kirjutas selle aasta veebruaris näiteks et "Cards need to support horizontal spanning for these games, which only the Matrox and NVIDIA cards accommodate. " Äkki te mõtlete DualViewd? Mul endal ka hetkel dualviewd (monitor+TV) võimaldav Radeon, näiteks media playeris õnnestub filmi ikka ainult ühelt ekraanilt näha jne.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
07.04.2004 17:34:47
|
|
|
Kulla inimesed - Matrox saab ka paljude mängudega hakkama! Ärge solvuge - aga paistab, et noorem põlvkond peab tegijateks ainult atit ja nvidiat. Neid on veel . Isiklikult mäletan aega kus kiiruseliider oli nvidia 8) , parim pilt matrox ja käkk ati ! Kaardi videomälu hulk on tähtis ikka rohkem 3d lahenduste juures! Ja ega graafikakaart iseenesest ei tähenda, et temaga graafikat saab teha
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.04.2004 17:48:55
|
|
|
... erm, ma pole sellesse span-view'i funktsiooni süüvinud, aga hetkel tegin oma 9700-ga katse ja panin ühe playeriga monitori täisekraanile filmi mängima ja teise playeriga veel ühe filmi TV täisekraanile, ning töötab perfektselt
_________________

viimati muutis DigeBeni 07.04.2004 19:08:27, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
07.04.2004 17:50:31
|
|
|
| malara kirjutas: |
| to IceUul, DigeBeni: Tom kirjutas selle aasta veebruaris näiteks et "Cards need to support horizontal spanning for these games, which only the Matrox and NVIDIA cards accommodate. " Äkki te mõtlete DualViewd? Mul endal ka hetkel dualviewd (monitor+TV) võimaldav Radeon, näiteks media playeris õnnestub filmi ikka ainult ühelt ekraanilt näha jne. |
tomi artiklites polnud kuskil mainitud, et ati ei toeta, ise väga edukalt driverite abiga saan 2 molu taha, igasuguseid variante on, mõlemas sama pilt, pildi on tõmmatud pikemaks üle kahe molu ja siis selline variant, et start menüü riba lihtsalt pikeneb, extended desktop, aknaid saab mõlemas avada, hiir liigub ühest molust teise.
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.04.2004 17:52:46
|
|
|
... nüüd proovisin ka nii, et monitoris mängis ET ja telekas film, ning samuti töötas ideaalselt - üksteist absoluutselt ei häirinud ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 08.04.2004 13:39:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malara
HV vaatleja
liitunud: 07.04.2004
|
07.04.2004 18:02:56
|
|
|
Juba viidatud artiklis on selgelt mainitud ATI kohta "The vertical and horizontal span modes required for many games are not supported." Jah, dualviewga võib mõlemal ekraanil erinevaid asju vaadata ja hiirt ühelt teisele liigutada, aga mida ei saa: näiteks nii, et filmi vaatamise proge suureks teete ja pool tegelasest ühel ekraanil oleks ja teine pool teisel
Mul tuleb 2 LCD ekraani üksteise kõrvale ja tahaks, et toimiks nagu üks...
PS: tundub et see Matrox on ikka ajast ja arust... G550 oli juba 2001 väljas
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.04.2004 18:19:06
|
|
|
... kui ainult 2 LCD'd siis oleks mõttekam juba laiekraan monitor osta ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malara
HV vaatleja
liitunud: 07.04.2004
|
07.04.2004 18:27:37
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... kui ainult 2 LCD'd siis oleks mõttekam juba laiekraan monitor osta ... |
20-21" LCD-d maksavad 20keegu juurde, mulle tundub küll odavam ja kasulikum (rohkem tööpinda) osta 2*17" LCD, pealegi 1 on juba olemas.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
07.04.2004 18:31:38
|
|
|
No noh, ok
Oskab keegi soovitada 3x VGA monitori jaoks mõnda odavat kaarti? Hind peaks jääma alla 2000.-
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
07.04.2004 18:53:44
|
|
|
sellise hinnaga ei saa..
aga yldiselt.
mingi odav 9200SE agp - ~800eek
+ radeon 9200pci ~1200eek
ordi hinnakirjas oli radeon7500 pci ka ~800 eegi eest, a see kadund.
hind ~2000.- ja toetab 3 asemel isegi 4 molu
| IceUul kirjutas: |
No noh, ok
Oskab keegi soovitada 3x VGA monitori jaoks mõnda odavat kaarti? Hind peaks jääma alla 2000.- |
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.04.2004 19:14:40
|
|
|
... SIIN foorumis kah paar posti selle omaduse kohta ja tõepoolest, span view võimalust hetkel veel ATI puhul pole Saab küll tavalisi aknaid üle kahe monitori vedada, kuid filmide ja mängude puhul see ei tööta ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
07.04.2004 19:44:35
|
|
|
2x overlay vist alates P650 seeriast kui mitte isegi parheliast alates, teistel minuteada seda ei ole.
Omal G450, mis omadustelt väga palju ei tohiks erineda G550'st ja selle G450 on tegelt üks paras bugi, resolutsiooni vahetades mingitel resodel kaob overlay lambist ära. üle 1600*1200 ei suuda kaart enam rauas overlayd pakkuda. akent, kus mängib film, allapoole skeilides läheb pilt sakiliseks objektidel. seda kus overlay kaudu brightness, hue jne. muuta saab ma pole veel leidnud. DVD-max ka vahest läheb tööle kuidas jumal juhatab. ühesõnaga driverid tunduvad mulle nagu "toored", ei käi asi nii lihtsalt nagu ATi/nvidia kaartidel.
2 molu järgi pannes 100Hz peale hakkab secondary monitoris pilt võbelema. sama defekt oli ka G400'l (vahega, et G400 secondary head ei andnud 1152x864 üle 93Hz välja) võibolla mõlemal kaardil siis sama jant. eraldi monitore järgi ühendades ei olnud sellist jama.
minu muljed siis nendest vanematest matroxitest on sellised, aga võibolla ma ei oska ise konfida
multimonitor mugavuse koha pealt on nvidia'l võrdväärsed tooted, sest ega muidu ei saadaks quadro kaarte selline edu matroxite kõrval. muidugi analoog-kvaliteet matroxil ületamatu ja see võimaldab mõningate puuduste juures minu puhul silma kinni pigistada. Ati ja nvidia uuemad kaardid, kui on korralikes firmades valmistatud kaardid, siis suht võrdväärsed 2D poolest ja viimasle ajal rohkem maitseasi. Chaintech'i kaartidel muidugi analoogosa traditsiooniliselt pask ja ega need suvalised ATi'l baseeruvad üllitised ka suurt paremad pole.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malara
HV vaatleja
liitunud: 07.04.2004
|
07.04.2004 20:46:34
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
| Chaintech'i kaartidel muidugi analoogosa traditsiooniliselt pask ja ega need suvalised ATi'l baseeruvad üllitised ka suurt paremad pole. |
Mis kaartidel siis see analoogosa hea oleks? Asus? Abit? Aopen? ehk siis:
Abit GeForceFX 5200 128MB DDR 8xAGP TV-out/DVI?
Aopen GeForceFX FX5200 AGP 128MB DDR DVI Retail?
Asus GeForceFX V9520/TD/128MB GeForce FX 5200, 128MB DDR, 2xVGA / DVI+VGA, Tv-Out, Retail?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
07.04.2004 21:20:40
|
|
|
Mina leian küll, et antud juhul oleks Matrox Millennium P650 64MB 128bit DDR 256bit GPU 8xAGP 2630kr parim valik!
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
07.04.2004 22:40:34
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| Mina leian küll, et antud juhul oleks Matrox Millennium P650 64MB 128bit DDR 256bit GPU 8xAGP 2630kr parim valik! |
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malara
HV vaatleja
liitunud: 07.04.2004
|
07.04.2004 23:22:06
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| Mina leian küll, et antud juhul oleks Matrox Millennium P650 64MB 128bit DDR 256bit GPU 8xAGP 2630kr parim valik! |
Kas oled ise ka kasutanud Matroxeid?
Hetkel tundub kindlam ost siiski Nvidia, nagu eelkõneleja (Arvo Cobrietti) rääkis, pidi Matroxitega jamasid olema. Pildi kvaliteet ei ole NII tähtis, mulle on tähtis et ikka suht murevaba (ei peaks päevad otsa draiveritega vms katsetama) asi oleks. Matrox pole vist viimastel aastatel asja edasi ka eriti arendanud...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
08.04.2004 02:12:23
|
|
|
Arvo Cobrietti rääkis vanast Matrox G450-st ning isegi see jutt oli reservatsiooniga. See on ju üks põhitõdedest, et Matrox on pilditöötluses profiriist.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
08.04.2004 08:48:45
|
|
|
Minu süda on rahul - arutelu läks asjalikuks . Eks malara teeb nüüd ise valiku ja proovib lõpptulemuse oma silmadega ära!
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
08.04.2004 09:22:19
|
|
|
minu jutt oli jah vanemast kaardist, uuemaid ma ei tea, sest ei ole kasutanud neid, samuti selle softiga lähemalt tutvust teinud. samas siin foorumis on eelarvamus, et Matrox miski über kaart, samas kellelgi otseseid kogemusi jagada nagu ei ole. niisiis üleskutse Matroxi omanikele, et valgustage lähemalt selle kaardi eripäradest ning pros/cons võiks välja tuua, muidu jääb jutt "naised saunas" tasemele.
muidugi võid ka matroxi foorumit sirvida.
| tsitaat: |
See on ju üks põhitõdedest, et Matrox on pilditöötluses profiriist.
|
Matrox lööb eelkõige kirka ja selge pildiga, eeldusel, et kasutatakse head monitori. LG monitor nullib selle samas kohe ära. Softi poolepealt on nvidia ja ati juba järgi jõudnund niiet sisulist vahet ei ole, kõik vajalikud tööriistad on samuti olemas (zoom view jne.)
mitte, et ma matroxit maha teeksin, vastupidi. aga ennem tahaks proovida, et süda hiljem ei kripeldaks......
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
08.04.2004 10:10:15
|
|
|
link :: MURC
Kui endal veel matrox oli siis see koht aitas paljudel juhtudel
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arp123
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
08.04.2004 11:02:14
|
|
|
Otsest võrdlusmomenti kahjuks ei ole, aga Matroxitest on proovimata ainult Parhelia (varsti vist parandan selle vea ) Pole veel ühelgi probleeme esinenud, monitoriks korralik Hitachi. Muidugi nvidia Quadro seeria on ilmselt samuti töötegemiseks hea, aga hinnad...
Niisiis, plusspunktid Matroxile, G550 on töötegemiseks vägagi hea hinna/kvaliteedi suhtega, high-end kaarti teemaalgataja ilmselt ei soovinud.
_________________ Asja uuritakse, süüdlased on maha lastud |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
08.04.2004 11:09:12
|
|
|
Kui veidi OT teha siis bump mapping ju matroxi laborite leiutis ja opengl-i sünnis ka neil käpp vist sees. Parandage mind kui mälu jamab?
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
08.04.2004 11:34:47
|
|
|
| tsitaat: |
Pole veel ühelgi probleeme esinenud, monitoriks korralik Hitachi.
|
räägi multimonitori kasutamisest parem, seda tahab teemaalgataja teada..... või näiteks kuda tv-out on, kuidas overlay toimib, kuidas saab hakkama 2x1600*1200@100Hz jooksutamisega. need asjad huvitavad nagu.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arp123
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
08.04.2004 13:48:33
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
| räägi multimonitori kasutamisest parem, seda tahab teemaalgataja teada..... või näiteks kuda tv-out on, kuidas overlay toimib, kuidas saab hakkama 2x1600*1200@100Hz jooksutamisega. need asjad huvitavad nagu. |
Multimonitori sain just hiljuti nädalapäevad kasutada ja tulemus on selline, et trükin praegu raha LCD ostmiseks
Sõltub muidugi sellest, mida keegi tööks peab, aga pilditöötluseks on 2 monitori vägagi asjalik, selle kasutamise kohta ei oskagi midagi rohkemat kirjutada: elad aastaid ilma, siis nädal kahe monitori taga ja pärast ei oskagi ühega edasi elada.
Töö ajal filme ei vaata ja seetõttu ses suhtes sõna ei võta, TV-oudi toimimisest rääkigu parem need, kellel see olemas on (btw, videotöötluse masinasse sai Parhelia sisse, seni ei ole kurba ingumist kuulda olnud). G450 spännis täiesti perfektselt, Tom on selle oma reviews lihtsalt ütlemata jätnud, vist ATI ja Nvidia müügimehed maksid rohkem
| tsitaat: |
| Monitorideks on 2x LG L1715S (1280*1024 resoga) |
See reso pole nüüd küll päris õige külgede suhtega: pilt on püstipidi välja venitatud
_________________ Asja uuritakse, süüdlased on maha lastud |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
08.04.2004 15:37:00
|
|
|
tom puudutas üldse seda matroxit suht põgusalt. enivei kui plaan CRT'd kasutada, siis matrox ja kui LCD siis ükspuha kumb. ise võtaks matrox'i ei saaks enam ilma vist 8)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arp123
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
08.04.2004 16:27:06
|
|
|
noneh, töötegemiseks valitaksegi (paljudel juhtudel) Matrox
(kui teatakse, mida tahetakse)
_________________ Asja uuritakse, süüdlased on maha lastud |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malara
HV vaatleja
liitunud: 07.04.2004
|
08.04.2004 23:15:13
|
|
|
tänud info eest, unustasin algul mainida, et 2 kuvarit ei tule graafikatööde jaoks (sellepärast ka tavalised LCD-d), vaid lihtsalt vaja töö jaoks palju infot korraga ekraanile. Proovin siis ikka Nvidia-ga ja kui kvaliteediga ei peaks rahul olema, eks siis vahetan Matroxi vastu
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priit Pavelson
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
11.05.2006 13:53:43
|
|
|
Priit Pavelson, mis sa spämmid selle monitoriga igal pool, teema kuupäeva kah vaatasid ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|