Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  9800SE kas kohe peab 8pipe line töötama et PROks teha? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2003 21:46:08 9800SE kas kohe peab 8pipe line töötama et PROks teha? vasta tsitaadiga

Riva Tuneriga näen et algul 4x1 ja siis 8x1... keel on minhi hiina oma ja aru ei saa kas tegid siis flashi ära või mis??
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2003 22:40:19 Re: 9800SE kas kohe peab 8pipe line töötama et PROks teha? vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Riva Tuneriga näen et algul 4x1 ja siis 8x1... keel on minhi hiina oma ja aru ei saa kas tegid siis flashi ära või mis??

hmm, kui näitab 8x1 siis tähendab et 8 toru töötavad, paned vel pro klokid ja ongi pro...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2003 22:49:26 vasta tsitaadiga

aga kui on 4x1?
kas siis bios update ei aita kah ve?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Novembre
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 07.10.2003 22:54:16 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
aga kui on 4x1?
kas siis bios update ei aita kah ve?

Ära biost uuenda. Võid garantii kaotada. Kas softilisest OC ei piisa?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2003 22:56:02 vasta tsitaadiga

minuarust see bios update pidi need 4 pipe veel avama ja kellad panema õigeks icon_rolleyes.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2003 22:56:18 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
aga kui on 4x1?
kas siis bios update ei aita kah ve?

siis on 4 toru... lase omega häkitud driverid peale, siis näitab ka windows et tegu on pro kaardiga..
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2003 22:57:49 vasta tsitaadiga

seda teeb ka minu 9700nonpro, see ei tähenda veel midagi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2003 23:16:32 vasta tsitaadiga

ok tänud!
homme kobin ABCsse ja ostan selle Connect3D AIW ära... mingi neljapäev või reede on käes

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2003 23:39:36 vasta tsitaadiga

Aga andke mulle see link PATCHist mis paneb kõik 8pipe tööle....
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2003 14:07:40 vasta tsitaadiga

ok ostsin kaardi ära icon_biggrin.gif kohe teen modi... praegu tegin 3dmark01 ja skoor ILMA MINGI kellamisetta oli 10400.
Igati rahul juba oma kaardiga icon_smile.gif
Mälud on Samsung 3,3ns

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 08.10.2003 14:10:58 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
ok ostsin kaardi ära icon_biggrin.gif kohe teen modi... praegu tegin 3dmark01 ja skoor ILMA MINGI kellamisetta oli 10400.
Igati rahul juba oma kaardiga icon_smile.gif
Mälud on Samsung 3,3ns


Mis selles nii head ,sama prose puhul ,mis oli kellmata ,tegi mu ti4200 ,mis ka kellmata üle 11k punkte ,ning maksis aasta tagasi natsa üle 2k.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2003 14:21:07 vasta tsitaadiga

anna siis futuremarki link... ti4200 ja xp1700 sul küll üle 10000 defaultis ei tee.
Codecreatures jättis silmad punni icon_eek.gif
Avg number of frames: 28,8fps
Max number of frames: 35fps
Total number of frames: 3872

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 08.10.2003 14:47:26 vasta tsitaadiga

Ei ,mul pole kahjuks futuremarki linki anda (sest mul ei olnud seda varem tehtud ,kuid praegu teine kaart sees) ,kuid üle 10k teeb TI4200 ja Athlon XP1700+ ilusasti ära´,kui ülejäänud masin on tasemel(nforce 2 ja 512 rammi). Kui ei usu ,vaata ringi HVs natuke.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2003 14:50:35 vasta tsitaadiga

mul on xp1700@1460MHz palomino,2100 mälu ja siis 9800SE... teen windowsi reinstalli... niipekki läks kudagi :S vist nende nvidia eelmiste draiverite pärast.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 08.10.2003 15:19:59 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Aga andke mulle see link PATCHist mis paneb kõik 8pipe tööle....


palun: http://download.guru3d.com/pafiledb.php?action=file&id=680 (allpool)

Aga mis kaardi sa said? AIW 9800SE?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2003 15:27:32 vasta tsitaadiga

vaata profiili... õhtu saan alles teha asja proks kuna praegu pean linna minema icon_sad.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2003 16:36:29 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
anna siis futuremarki link... ti4200 ja xp1700 sul küll üle 10000 defaultis ei tee.


võib teha küll. oleneb muudest komponentidest.
ise downklockisin prooviks oma prose nii nagu sul profiilis kirjas (AMD XP1700@1900+) ja sain 9666p


a muidu isegi kui sa tööle ei saa kõiki pipe siis Ti4200 DX 9 toega pole ka paha icon_razz.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2003 16:45:54 vasta tsitaadiga

3DMark2001: ei suutnud teha millegipärast
3DMark2003: samuti ei suutnud teha

Miks ei suutnud teha, millegipärast?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2003 16:55:05 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
anna siis futuremarki link... ti4200 ja xp1700 sul küll üle 10000 defaultis ei tee.

Isiklikult sain kunagi oma ti4200 ja xp1700-ga ilma clockimata 10300 kätte ära, nii et ikka teeb küll defaultis kah icon_smile.gif
tobler kirjutas:
3DMark2001: ei suutnud teha millegipärast
3DMark2003: samuti ei suutnud teha

Miks ei suutnud teha, millegipärast?

Need tal vana kaardi tulemused icon_wink.gif , tal profiil alles uuendamatta..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 08.10.2003 17:00:29 vasta tsitaadiga

No jah ,kuid 9800SE eest maksis ta 2x rohkem ka ,seega kui 9800proks ei lähe ,on hulga mahavisatud rahaga tegemist.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.10.2003 17:15:14 vasta tsitaadiga

AIW ka ju samas...
_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2003 18:51:32 vasta tsitaadiga

ja dx9 rauas ning normaalselt kiirem kaart ti4200st!
Ple seda SE-d veel kelland... ok nüüd hakkan vaatama seda PRO asja... käisin linnas ära korra.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2003 18:59:51 vasta tsitaadiga

kui ka mingil määral esineb malelauda siis on veel üks väike lootus...

Q: How do I disable Hierarchical-Z? I hear this solves the artifact problem for a small number of people.
A: OpenGL:

In your Registry find a folder called "OpenGL". Make sure you end up in the "CurrentControlSet" branch.
On my system: "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Video\{17B35A74-5588-4595-A586-8C735F496DB2}\0000\OpenGL". Your ClassID will be different so use text search to find "OpenGL".
Add a folder "Private" under the "OpenGL" folder.
Add a DWORD value there called "An6aYj2vwKuKd9brxl7" with value "0".
Direct3D:

Find the OpenGL folder. Go to the "0000" folder above it.
Add a String value there called "HierarchicalZEnable" with value "0".
You can also try using RTool for exammple to disable Hierarchical-Z.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2003 19:01:36 vasta tsitaadiga

Tegin praegu Aquamark3e ära:

Score: 25,312
GFX:3,525
CPU:4,491

Võrreldes vana arvutiga
Xp1700@1800 (1572MHz), ddr266, ti4200@ 283\583
punkte sain 17,558

gfx 2660
cpu 4,686


icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2003 19:04:34 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Tegin praegu Aquamark3e ära:

enough of this chitchat, asu asja kallale!! 8)

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2003 19:26:55 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Tegin praegu Aquamark3e ära:

enough of this chitchat, asu asja kallale!! 8)


minuarust ka... ära keeruta vaid asu asja kallale... ootan põnevil mis edasi saab:D
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2003 20:58:59 vasta tsitaadiga

erm malelaua efekt softmodiga... muud ple viitsinud proovida... panin mängud tööle aga sama fps mis tavaliseltgi icon_neutral.gif nagu mingit muutust ei olnud... RivaTuner näitas 8x1.... järelikult sellel siis need 4 lisa katki icon_wink.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2003 21:35:54 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Tegin praegu Aquamark3e ära:

Score: 25,312
GFX:3,525
CPU:4,491

Võrreldes vana arvutiga
Xp1700@1800 (1572MHz), ddr266, ti4200@ 283\583
punkte sain 17,558

gfx 2660
cpu 4,686


icon_smile.gif

Koos 8pipega

GFX:4,605
CPU:4,491

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
phoenix
HV kasutaja
phoenix

liitunud: 26.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2003 21:50:45 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
erm malelaua efekt softmodiga... panin mängud tööle aga sama fps mis tavaliseltgi nagu mingit muutust ei olnud ...järelikult sellel siis need 4 lisa katki icon_wink.gif

PlatoonSgtElias kirjutas:

Koos 8pipega

GFX:4,605
CPU:4,491


Et siis need lisa 4 pipeline'i ikka funkavad? Ja kiirus on parem nagu näha? Või ei anna nad korralikku pilti? Ei saa su jutust eriti aru...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 08.10.2003 21:56:12 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
erm malelaua efekt softmodiga... muud ple viitsinud proovida... panin mängud tööle aga sama fps mis tavaliseltgi icon_neutral.gif nagu mingit muutust ei olnud... RivaTuner näitas 8x1.... järelikult sellel siis need 4 lisa katki icon_wink.gif


Ei saa aru, mida sa ajad...
Kui patch tehtud ja Riva näitab nii:

Siis pach õnnestus, proovi 3D-d
Kui ta niiviisi 3D-s "malet" ei viska, siis vedas, kui jamab,
siis pole midagi muud proovida peale tomz-i pakutud ja OC kah, muidugi icon_wink.gif
BTW, see pilt on minu 9800SE-st, mis töötab PRO-na icon_razz1.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2003 21:56:53 vasta tsitaadiga

kiiruse andsid aga pilt on jube.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2003 22:13:46 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
erm malelaua efekt softmodiga... muud ple viitsinud proovida... panin mängud tööle aga sama fps mis tavaliseltgi icon_neutral.gif nagu mingit muutust ei olnud... RivaTuner näitas 8x1.... järelikult sellel siis need 4 lisa katki icon_wink.gif

kõik neli ei pruugi ju katki olla icon_confused.gif
pean endal ka proovima Hierarchical-Z maha võtta, kes teab, äkki aitab icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Novembre
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.10.2003 09:58:34 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias,
Räägi sellest AIW värgist ka midagi. Kuidas TV-tüüner funkab, mis võimalused jne... icon_smile.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2003 13:46:02 vasta tsitaadiga

TvTuuner nagu iga teinegi thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Novembre
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.10.2003 15:53:54 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
TvTuuner nagu iga teinegi thumbs_up.gif

Kas on olemas Nicam stereo, PIP, Teletekst ?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2003 16:31:33 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:

pean endal ka proovima Hierarchical-Z maha võtta, kes teab, äkki aitab icon_smile.gif


noh, proovisid? mul muidu malet pole aga OGL mängudes nagu SoF2 nac on.
prooviks ka aga enne vaatan mis ta sul tegi icon_razz1.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2003 21:09:18 vasta tsitaadiga

midagi ei teaind... ei vähematki
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fr0ze
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2003




sõnum 15.10.2003 21:56:23 vasta tsitaadiga

sain endale ka selle connecti 9800se aiw, need 8 toru hakkavad tööle küll a mõnedes mängudes esineb naca artifacte, a see tuleb vist sellest, et gpu radikas on sellel mingi pask ja kui 8 toru tööle panna läheb see sigatulisex, kui aga gpu kella nac maha võtta kaovad artifactid ära
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2003 22:18:11 vasta tsitaadiga

mul on ka nac arifakte kui downklok ei aidanud.
panin gpu isegi 200 peale aga ikka.

kuna male on just OpenGL mängudes, siis peab see olema mingi ogl feature mis seda põhjustab.
nüüd tuleb see aint üles leida ja disableda icon_biggrin.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  9800SE kas kohe peab 8pipe line töötama et PROks teha?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.