Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Sooviks arvamust Minu televiisori pildikvaliteedi kohta. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 13.02.2014 02:12:04 Sooviks arvamust Minu televiisori pildikvaliteedi kohta. vasta tsitaadiga

tere, Ega läbi foorumi ei ole võimalik pildikvaliteedist asjalikku informatsiooni jagada ja ma ei saa pilti teha sellst aga kui kellelgi on kogemusi http://www.viva.ee/est/50%22-3D-LED-LCD-teler-Sharp-LC50LE652E televiisoriga. Mustal taustal on tugevad valged laigud, ehk siis eredamad laigud. Kui kanalit vahetada ja hetkeks on must ekraan, siis paistab väga silma need valged laigud.Mina ei saa aru, kas see peabki nii olema, või on tegu praagi teleriga. Kirjutasin garantiid tegevale asutusele, ja öeldi, et taustavalgus tuleb maha võtta. See on küll maha võetud aga midagi ei ole muutunud. Ma ei tea, kas minule on müüdud mingi praak telekas, või see ongi selle televiisori puhul omane tunnus.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 13.02.2014 09:25:10 vasta tsitaadiga

Aga kas poodi läksid ja piidlesid sama mudeli mõnda teist telekat? Kui samadel mudelitel samad vead siis nii peabki olema ja tegu projekteerimise apsakaga. Viga põhjustab taustavalguse jaotusplaatide ja muude kihtide ebaühtlus, kas see on konkreetse eksemplari kile viga või on tootmissse planeeritud ei oska täpsustada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2014 10:09:35 vasta tsitaadiga

sa eile ka seda sarnast mudelit juhuslikult vaadatud, ei tundunud see pilt kuidagi ok olema võrreldes kallimate teleritega, eks hind räägib endaeest selle pärast ka silma jäi see: http://www.verkkokauppa.com/fi/product/21469/dqtcm/Sharp-LC-50LE751E-50-3D-Smart-LED-televisio-200-Hz-DVB-T2
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2014 10:30:52 vasta tsitaadiga

raiksman, midagi sellist?
Spoiler Spoiler Spoiler

Selle nähtuse nimi on clouding ja praeguste telekaste puhul üsna tavaline. Odavamatel rohkem, kallimatel vähem.
Taustavalgus ei jaotu ühtlaselt ja siis jääbki selline laiguline pilt. Kui asi just väga hull pole, siis garantiisse vist sellise asjaga ei võeta.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 13.02.2014 13:35:31 vasta tsitaadiga

hardi76 kirjutas:
sa eile ka seda sarnast mudelit juhuslikult vaadatud, ei tundunud see pilt kuidagi ok olema võrreldes kallimate teleritega, eks hind räägib endaeest selle pärast ka silma jäi see: http://www.verkkokauppa.com/fi/product/21469/dqtcm/Sharp-LC-50LE751E-50-3D-Smart-LED-televisio-200-Hz-DVB-T2


Paistab, et ainult telerialus on teine. Muidu sama.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 13.02.2014 13:46:54 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
raiksman, midagi sellist?
Spoiler Spoiler Spoiler

Selle nähtuse nimi on clouding ja praeguste telekaste puhul üsna tavaline. Odavamatel rohkem, kallimatel vähem.
Taustavalgus ei jaotu ühtlaselt ja siis jääbki selline laiguline pilt. Kui asi just väga hull pole, siis garantiisse vist sellise asjaga ei võeta.


Aitäh, ei oleks arvanud, et nii asjalike kommentare saab. Just selline mu ekraan välja näebki. vb natuke rohkem laike. keskel ainult ei ole. Muidu olid näitajad sellele telekal hinna kohta head. Sellist asja ei osanud ette kujutada. Mul on veel võimalus see tagastada 14 päeva jooksul. Kas keegi on midagi kuulnud, et Sharp telekatel aja jooksul värvid tuhmuvad? Philips pidi ka kehva olema. Ei tea neist telekatest midagi. vb isegi makskaks rohkem, kui midagi asjalikku leiaks.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2014 14:29:32 vasta tsitaadiga

Philipsi puhul kirutakse üldiselt viletsa tarkvara üle. Paneelid on neil vist üsna viisakad.
Eks selles hinnaklassis tulebki mõningaid riske võtta ja loota, et saad korraliku paneeliga isendi.

Tellisin omale eile Panasonic TX-L50E6E ära. Suurus ja hinnaklass on sama, ainult ilma 3D'ta. Üldiselt selle E6 seeria paneele on kiidetud. Eks siis näis, kas mul veab või mitte.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 13.02.2014 14:30:52 vasta tsitaadiga

See clouding võib olla väga erinev isegi sama mudeli eri isendite vahel. Ja kui taustavalgustuse vähendamisel sellest lahti ei saa, siis mina saadaks tagasi kui pilt oleks selline nagu ülaltoodud näitel. Kuna sul väidetavalt isegi veel hullem, siis ei mõtleks hetkegi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humanoid
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2013




sõnum 13.02.2014 18:09:14 vasta tsitaadiga

Kui on 14 päeva õigus tagastada ja sa juba praegu ei ole kaubaga rahul, siis igaljuhul tagasta. Muidu pärast istud oma õnnetuse otsas. Selline nähtus ei ole normaalne ja seda ei saa aktsepteerida thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 19.02.2014 17:59:10 vasta tsitaadiga

raiksman kirjutas:
Philips pidi ka kehva olema. Ei tea neist telekatest midagi. vb isegi makskaks rohkem, kui midagi asjalikku leiaks.

Minu 47'' Philipsil on ühtlane must, aga hind muidugi oli ka nats üle 1000 EURi. Olen oma telekaga rahul, kui tarkvara aeglus välja arvata, aga ega kõik kasutajad ole siuksed hullud, kes menüüdes rohkem aega mööda saadavad kui telekat vaadates. Olen soovitanud ja soovitan ka 2013. a Panasonicuid, vaadanud neid üsna tihti poes kui muud teha pole ja tunduvad head.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Sooviks arvamust Minu televiisori pildikvaliteedi kohta.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.