Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  Anonüümne netikommentaator ei jää anonüümseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004




sõnum 26.11.2013 11:56:47 Anonüümne netikommentaator ei jää anonüümseks vasta tsitaadiga


Eilses (25.novembri -vast ikka?) Ringvaates võtsid saatetegijad malli populaarsest USA jutusaatest Jimmy Kimmel LIVE, paludes Eesti kuulsustel lugeda kaamera ees ette nende kohta kirjutatud negatiivsed netikommentaarid. Roppe, ebaviisakaid ning negatiivseid väljaütlemisi lugesid ette Tomi Rahula, Kaja Kallas, Piret Järvis, Evelin Võigemast, Getter Jaani, Mihkel Kärmas, Luisa Värk ja Krista Lensin.

Loe edasi Kahvel.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 26.11.2013 12:02:17 vasta tsitaadiga

Ei jää anonüümseks, kui ta ei ole seda endale taotlenud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006




sõnum 26.11.2013 12:05:56 vasta tsitaadiga

Hmm, simpel kaardiga, äravisatava telefoniga kasutades Satoili Wifit. Ei tea kas ikka teevad kindlaks. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 26.11.2013 12:09:07 vasta tsitaadiga

Miks see telefon äravisatav ja Statoili WiFi otsas peab olema icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006




sõnum 26.11.2013 12:14:49 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Miks see telefon äravisatav ja Statoili WiFi otsas peab olema icon_lol.gif

Igaks juhuks, parem karta kui kahetseda. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 26.11.2013 12:32:14 vasta tsitaadiga

Kus kurat nad ikka tuvastavad kes see oli??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.11.2013 13:27:55 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Hmm, simpel kaardiga, äravisatava telefoniga kasutades Satoili Wifit. Ei tea kas ikka teevad kindlaks. icon_rolleyes.gif

Väike, abistav, vihje - turvakaamerad ning jäädvustatud tegevused kellaajaliselt. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006




sõnum 26.11.2013 13:30:35 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Lauri0112 kirjutas:
Hmm, simpel kaardiga, äravisatava telefoniga kasutades Satoili Wifit. Ei tea kas ikka teevad kindlaks. icon_rolleyes.gif

Väike, abistav, vihje - turvakaamerad ning jäädvustatud tegevused kellaajaliselt. icon_wink.gif


Ahjaa..sellisel juhul: Mustad riided, kapuuts, simpeli kaart, äravisatav telefon ja statoili wifi. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 26.11.2013 13:56:53 vasta tsitaadiga

istud sülearvutiga avalilus kohas.. nt autos ja kasutad kooli\raamatukogu wlan-i icon_smile.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2013 14:57:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Juristi väitel on inimese psühholoogiline tervise kahjustamine samastatav füüsilise vägivallaga.

Et siis kui kellelgi on madal enesehinnang ja pole suutnud omale paksu nahka kasvatada on see teiste syy? Right...
Asjad ikka vaga viltu kui isegi juristi suust sellist jura kuuleb.


_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.11.2013 15:25:29 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
tsitaat:
Juristi väitel on inimese psühholoogiline tervise kahjustamine samastatav füüsilise vägivallaga.

Et siis kui kellelgi on madal enesehinnang ja pole suutnud omale paksu nahka kasvatada on see teiste syy? Right...
Asjad ikka vaga viltu kui isegi juristi suust sellist jura kuuleb.



hüppa siis maha icon_rolleyes.gif

Selles tsitaadi osas ma kaldun küll pigem juristiga nõustuma. Misõttes on "teiste süü?" Et see inimene, kelle kohta sitasti öeldakse on ise süüdi, et seda tehakse? Ja ütlejal ei peagi mingit vastutust oma sõnade eest olemas icon_neutral.gif

No näiteks võtan su päris nime ette ja hakkan selle all või su nimele viidates mingeid suvalise asju igale poole kommentaariumitesse kirjutama. Sa oled selle ise süüdi, et häirida lased ja ma võin rahulikult teha mida tahan? Ja kui su mingi tulevane tööandja/tuttav/kesiganes sind guugeldab ja valdavalt ainult igast saasta su kohta teada saab, on ka lihtsalt loll ja ise süüdi, et usub, mis internetis kirjas? Ja kirjutaja on endiselt tubli sõnavabaduse eest võitleja? Oleks see maailm siis selline.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2013 17:19:31 vasta tsitaadiga

Ei tasu segi ajada identiteedivargusega - see on taiesti teine asi kui sa kellegi teise nime all esined. Jutt kaib suvalisest 40-aastasest Interneti- ja foorumi tatipritsijast, kes ikka veel oma ema keldris elab.

Loomulikult enda syy. Kui kellegi voora arvamus niivord korda laheb, siis otsi viga iseendast - oled endas ebakindel, sul on ilmselt madal enesehinnang ja/voi nn. "solvangus" oli terake tode sees, mida sa endale tunnistada ei taha. Teised ei pea selle eest vastutama kui isik ei suuda oma emotsioone kontrollida ja koike nii "sydamesse" votab.
tsitaat:
Juristi väitel on inimese psühholoogiline tervise kahjustamine samastatav füüsilise vägivallaga.

Ja vordsustada see fyysilise vagivallaga - no tere hommikust! Fyysilise vagivalla vastu, ma eeldan, et on seaduse alusel lubatud enesekaitse. Et siis kui keegi tuleb linnas vastu ja naitab su poole napuga, nae riietub nagu nohik!, siis on oigus pikki hambaid anda selle eest? Kuna sa tundsid end solvatuna?

Tahetakse vist vagisi Meerikamaale jargi jouda nende lollseadustega.

Fined For Posting A Negative Review Online
http://kutv.com/news/top-stories/stories/vid_8079.shtml

Kuhu me tahame jouda sellise ninnu-nannutamisega, kus koik on muutunud nii tundlikuks ja talumatuks? Selleparast ongi koik nii ara hellitatud. Akki kasvataks paksema naha omale? Akki siis ei maksaks Internetti oma nina pistagi kui nii ornake olla?


edit:
Ma ei joua neid kordi kokku lugeda kui palju on mind siin foorumis isiklikult solvatud (ka moderaatorite poolt, kes voiks teoreetiliselt nagu eeskujuks olla voi nii?) ja alati ainult selle tottu, et ei olda nous minu postide sisuga. Ei soovita arutleda teemal, vaid pigem rynnatakse nn. sonumitoojat. Kas peaksin laskma end sellest kuidagi heidutada? Kindlasti mitte.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru
excalibur

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.11.2013 17:20:43 vasta tsitaadiga

Ma ka mõtisklesin eile selle üle. Kuidas nad kindlaks teevad, et mina seda kommenteerimiseks kasutatud arvutit kasutasin. 100 teisel inimesel võib selleks võimalus olla. Mul ei ole seaduslikku kohustust oma arvutitile turvameest palgata.
Kui vastupidi mõelda siis võin ise kellelegi kättemaksta ja tema arvutisse hiilida-häkkida. (mõttetu ja ebaratsionaalne kuid võimalus on)

Minul mulje jäi selline, et härra h¤¤¤ hirmutas lihtsalt lapsi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.11.2013 17:37:30 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Ei tasu segi ajada identiteedivargusega - see on taiesti teine asi kui sa kellegi teise nime all esined. Jutt kaib suvalisest 40-aastasest Interneti- ja foorumi tatipritsijast, kes ikka veel oma ema keldris elab.


okei identiteedivargus on veidi veel teine teema.

Aga toome siis sellise näite - misiganes põhjusel härra SGK figureerib ajakirjanduses. Isegi mitte otseselt enda valikul ja edevusest või vajadusest, aga lihtsalt seoses oma igapäevase tegevusega. No oled nii kõva toitumisspets või raukangutaja, et kirjutatakse ja sinult küsitakse nõu.

Ja iga sellise loo alla keegi anonüümne kirjutab, et oh ma tean seda venda küll, lapsena käis poes vargil ja on tegelikult praegu ka kleptomaan, vanatädi maali rääkis. Ja järgmisel korral järgmise uudise all kirjutab, et teda ma nägin ükspäev poes pakki võid taskusse toppimas ja üldse kahtlaselt käitumas. Ja kolmandal korral kirjutab, et ah see, tüüp - tema spordiklubist kaovad hantlid alati ära ja ükskord viis sangpommi ka koju. Ja neljandal korral, et ma kuulsin, et tal pidi kriminaalasi varguste pärast kukil olema ja lisaks peksab veel lapsi ja vägistab noori poisse jõusaalis Jne. Ei midagi roppu, mis kohe ära kustutataks. Kui nüüd niimoodi süstemaatiliselt mõned korrad teha, ongi ju ilmselgelt tulemuseks, et sind peetaksegi kleptomaaniks ja vägistajaks ja kelleks iganes. Ja internet ei unusta.

Sa võid ju seda ise külma kõhu ja paksu nahaga võtta ja teada, et see ei ole ju päriselt nii, aga see ei olegi niipalju teema. Või sa tahad öelda, et selline kuvand ei loksutaks mitte kedagi? Võibolla kui sa välismaale kolid, siis jah, teine keel ikkagi, aga siin ütleb iga teine, et kus suitsu, seal tuld... icon_rolleyes.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
excalibur
HV Guru
excalibur

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.11.2013 17:47:24 vasta tsitaadiga

ma pidasin silmas tema kohtuga ähvardamist mille alusel ta sinna läheb. lihtsalt ip aadressiga icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004




sõnum 26.11.2013 17:56:10 vasta tsitaadiga

http://menu.err.ee/uudised/elu/6e7c7bfb-310b-4759-a902-a1f31f3fc7d9

Ma siin mõtlesin et mis teema sel juristi härral nende kommentaatoritega on. Nime poolest ju täiesti tundmatu kuju teine.
Aga juba esimesed google vasted ja pilt selge, kuskandist tuul puhub .. https://www.google.ee/search?q=Reimo+Mets&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:et:official&client=firefox-a&channel=rcs&gws_rd=cr&ei=87KUUoq6FYWqyAOI8YGoAQ

Üldiselt ei poolda samuti seda varjatud läbu kommentaariumites, aga kahtlen kas need seaduse muudatused tulevad ikka kõiki pooli arvestatavalt, või on neid taga punnitatud vaid ühe eelpool viidatud grupi poolt.

tsitaat:

Kommentaarid olid võrdlemisi teravad ning õelad. Evelin Võigemasti kohta oli öeldud näiteks nii: "Pang on nii masendavalt halb näitleja, et piinlik oli vaadata". Getter Jaani kohta arvati aga: "Sel isendil pole vähimalgi määral häält, laulja my a*s".

SKG on kohati õigus, kui need konkreetselt ajavad nutma siis on aeg paksem nahk selga kasvatada. Oleks pidanud ehk seal keegi neid kiitma hoopis? Kuigi isiklik arvamus on teine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2013 18:01:47 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
SKG kirjutas:
Ei tasu segi ajada identiteedivargusega - see on taiesti teine asi kui sa kellegi teise nime all esined. Jutt kaib suvalisest 40-aastasest Interneti- ja foorumi tatipritsijast, kes ikka veel oma ema keldris elab.


okei identiteedivargus on veidi veel teine teema.

Aga toome siis sellise näite - misiganes põhjusel härra SGK figureerib ajakirjanduses. Isegi mitte otseselt enda valikul ja edevusest või vajadusest, aga lihtsalt seoses oma igapäevase tegevusega. No oled nii kõva toitumisspets või raukangutaja, et kirjutatakse ja sinult küsitakse nõu.

Ja iga sellise loo alla keegi anonüümne kirjutab, et oh ma tean seda venda küll, lapsena käis poes vargil ja on tegelikult praegu ka kleptomaan, vanatädi maali rääkis. Ja järgmisel korral järgmise uudise all kirjutab, et teda ma nägin ükspäev poes pakki võid taskusse toppimas ja üldse kahtlaselt käitumas. Ja kolmandal korral kirjutab, et ah see, tüüp - tema spordiklubist kaovad hantlid alati ära ja ükskord viis sangpommi ka koju. Ja neljandal korral, et ma kuulsin, et tal pidi kriminaalasi varguste pärast kukil olema ja lisaks peksab veel lapsi ja vägistab noori poisse jõusaalis Jne. Ei midagi roppu, mis kohe ära kustutataks. Kui nüüd niimoodi süstemaatiliselt mõned korrad teha, ongi ju ilmselgelt tulemuseks, et sind peetaksegi kleptomaaniks ja vägistajaks ja kelleks iganes. Ja internet ei unusta.

Sa võid ju seda ise külma kõhu ja paksu nahaga võtta ja teada, et see ei ole ju päriselt nii, aga see ei olegi niipalju teema. Või sa tahad öelda, et selline kuvand ei loksutaks mitte kedagi? Võibolla kui sa välismaale kolid, siis jah, teine keel ikkagi, aga siin ütleb iga teine, et kus suitsu, seal tuld... icon_rolleyes.gif

No sorry, taiesti kylmaks jatab selline asi. Mul ei ole vaja kellelegi toestada, et ma neid asju teinud pole. See lasub alati millegi vaitjal. Ja kui keegi usubki, mida keegi suvaline kuskil Interneti kommentaariumisse on kirja pannud, siis see naitab ainult tolle inimese kohta midagi...
Teiseks, ma ei kommenteeri kunagi artikleid, veel vahem on mul aega kellegi kommentaare kuskil all lugeda. Voibolla ka selleparast, et mind yldjuhul ei huvita, mida keegi teine millegi kohta arvab. Kui juba nii hellake olla ja tead, et oled kerge solvuma, siis ei maksa neid vihaseid komme lugemas kaia.

On the Internet you could be anything you want. It's strange that so many people choose to be stupid.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.11.2013 18:10:00 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
namstoop kirjutas:
SKG kirjutas:
Ei tasu segi ajada identiteedivargusega - see on taiesti teine asi kui sa kellegi teise nime all esined. Jutt kaib suvalisest 40-aastasest Interneti- ja foorumi tatipritsijast, kes ikka veel oma ema keldris elab.


okei identiteedivargus on veidi veel teine teema.

Aga toome siis sellise näite - misiganes põhjusel härra SGK figureerib ajakirjanduses. Isegi mitte otseselt enda valikul ja edevusest või vajadusest, aga lihtsalt seoses oma igapäevase tegevusega. No oled nii kõva toitumisspets või raukangutaja, et kirjutatakse ja sinult küsitakse nõu.

Ja iga sellise loo alla keegi anonüümne kirjutab, et oh ma tean seda venda küll, lapsena käis poes vargil ja on tegelikult praegu ka kleptomaan, vanatädi maali rääkis. Ja järgmisel korral järgmise uudise all kirjutab, et teda ma nägin ükspäev poes pakki võid taskusse toppimas ja üldse kahtlaselt käitumas. Ja kolmandal korral kirjutab, et ah see, tüüp - tema spordiklubist kaovad hantlid alati ära ja ükskord viis sangpommi ka koju. Ja neljandal korral, et ma kuulsin, et tal pidi kriminaalasi varguste pärast kukil olema ja lisaks peksab veel lapsi ja vägistab noori poisse jõusaalis Jne. Ei midagi roppu, mis kohe ära kustutataks. Kui nüüd niimoodi süstemaatiliselt mõned korrad teha, ongi ju ilmselgelt tulemuseks, et sind peetaksegi kleptomaaniks ja vägistajaks ja kelleks iganes. Ja internet ei unusta.

Sa võid ju seda ise külma kõhu ja paksu nahaga võtta ja teada, et see ei ole ju päriselt nii, aga see ei olegi niipalju teema. Või sa tahad öelda, et selline kuvand ei loksutaks mitte kedagi? Võibolla kui sa välismaale kolid, siis jah, teine keel ikkagi, aga siin ütleb iga teine, et kus suitsu, seal tuld... icon_rolleyes.gif

No sorry, taiesti kylmaks jatab selline asi. Mul ei ole vaja kellelegi toestada, et ma neid asju teinud pole. See lasub alati millegi vaitjal. Teiseks, ma ei kommenteeri kunagi artikleid, veel vahem on mul aega kellegi kommentaare kuskil all lugeda. Voibolla ka selleparast, et mind yldjuhul ei huvita, mida keegi teine millegi kohta arvab. Kui juba nii hellake olla ja tead, et oled kerge solvuma, siis ei maksa neid vihaseid komme lugemas kaia.


johhaidii, tundub, et sa ei loe siin ka teksti läbi, mida kommenteerid icon_rolleyes.gif

Kirjutasin ju juba ka eelmisel korral, et enda paks nahk või talumine ei olegi peamine, vaid see, mida sinust internet teab. Ehket potentsiaalselt kogu ülejäänud maailm ja kõik kes seal sees on. icon_rolleyes.gif Kui sellised enda tekitatud lollused kusagil FB võid hiljem kui aru pähe tuleb, ära kustutada, siis sajast kohast kellegi teise kirjutatud asju naljalt ju mitte. Ja see on küll nõrk lohutus, et " Mul ei ole vaja kellelegi toestada, et ma neid asju teinud pole. See lasub alati millegi vaitjal.". Aga mis kohustus lasub nende väidet uskujal, kui ta näiteks on su potentsiaalne tulevane tööandja? Peab 100 anonüümset väitjat üles otsima ja küsima, kas ikka tõtt räägiti?

Ehket minu jutu mõte on selles, et ma ei saa aru miks tormatakse anonüümseid sitapritse kaitsma ja õigustama. Et miks neil peaks olema õigus ilma igasuguse vastutuseta midaiganes välja öelda. Ja asutakse hoopis süüdistama neid, kellele ei meeldi, kui nende kohta mingid jama aetakse - bla-blah, loll ja nõrk ja kasvata paks nahk. Et nagu mismõttes? Endale ei tundu sellise suhtumine veits nagu väärakas? Kui see on sõnavabadus, siis ei taha ma ka sellel planeedil olla. icon_rolleyes.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2013 18:34:18 vasta tsitaadiga

SKG, ühesõnaga kuna mul veebiruumi on veel piisavalt ja lisan su nime koos hoiatusega:
tsitaat:
peksab veel lapsi ja vägistab noori poisse jõusaalis/---/(täpsem kirjeldus asjast)

siis sa ei teeks sellest väljagi? Kui ma oleks tööandja, siis ei pruugi ma neid kõlakaid uskuda, aga need looksid alerti, et lähemalt uurida või võimaluse korral mitte tööle võtta.

Mis sa ise arvad, kuhu selline "paks nahk" välja viib? Lõpuks oled "kuskil maa all betoonide vahel" ja välja ei saa tulla, kuna pekstakse liiga tugevate vahenditega. See on vaenu soodustamine, mis pikapeale viib füüsilisele vägivallale ning ebanormaalsetele peresuhetele, kus ei õpetata, vaid pekstakse, karjutakse ning solvatakse.

Näiteks see Andres Sõber - see tolvan tuleks teleekraanilt suure kaarega eemale hoida. Tema emotsioonid on saanud mingil hetkel väärarengu ning objektiivne juhendamine on taandarenenud labaseks sõimuks. Ning kõige juures annab vale eeskuju.

"Paks nahk" on kaitse ning tegelikkuses hoitakse pidevalt distantsi. Huvitav, kas mõni su hea sõber sind siiralt perse pole saatnud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 26.11.2013 19:31:29 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 25.06.2014 14:40:41, muudetud 1 kord
tagasi üles
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.11.2013 20:21:13 vasta tsitaadiga

number kirjutas:

"paks nahk" on enesekontroll ja terved närvid.


või äkki hoopis ignorantsus koos arguse ja hoolimatusega teiste suhtes?

Noh umbes sama, et kui tänaval kedagi pekstakse/vägistatakse/röövitakse, siis pea ära pöörata ja emotsioonitult edasi kõndida. Sisendades endale, et raudsel see ohver oli ise süüdi, et siia tänavale üldse ronis ja tegelikult mul ei ole aega ka. icon_rolleyes.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2013 20:57:54 vasta tsitaadiga

No toesti ei huvita, mida keegi mu kohta kirjutab voi solvata yritab. Kui tooandja Internetikommentaaride pohjal omale toolisi varbab... siis ma pole kindel, kas ma tahangi sellises kohas tootada. Voi mida oigemini naitab see isiku voi institutsiooni kohta, kes sellist soppa yldse loeb?
Nende Internetitatipritsijate yks eesmarke ongi tahelepanu saavutada ja nn. ohver tasakaalust valja lyya, siis on nende eesmark osalt taitunud. Mina neile seda lobu ei annaks. Paljudel muidugi vaja vastu reageerida, lisades sellega ainult oli tulle.
Osalt on probleem ka selles, et inimesed ise annavad teatud sonade tahendusele liiga suure voimu.
namstoop kirjutas:
number kirjutas:

"paks nahk" on enesekontroll ja terved närvid.


või äkki hoopis ignorantsus koos arguse ja hoolimatusega teiste suhtes?

Noh umbes sama, et kui tänaval kedagi pekstakse/vägistatakse/röövitakse, siis pea ära pöörata ja emotsioonitult edasi kõndida. Sisendades endale, et raudsel see ohver oli ise süüdi, et siia tänavale üldse ronis ja tegelikult mul ei ole aega ka. icon_rolleyes.gif

Paris nii must-valge see asi pole, oleneb olukorrast. Monikord on toesti targem tegu eemale hoida kui sa ei tea eelnevaid asjaolusid. Naiteks too nn. "peksmine" voib osutuda hoopis enesekaitseks, aga kes tagamaid ei tea, neile voib vastupidine mulje jaada. Alati ei maksa oma nina teiste asjadesse toppida.


Jaan selle juurde, et kui oma emotsioone ei suuda kontrollida, siis ei pea teised selle eest vastutama. Vigu tuleb endast otsida.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.11.2013 00:56:48 vasta tsitaadiga

Nii et ühesõnaga ikkagi ignorantsus koos arguse ja hoolimatusega teiste suhtes.


Mis sa arvad, et ma räägin siin kangesti enda kogemusest vms? Et olen trauma saanud kommentaare lugedes. Ei ole. Aga samas suudan mõista, et väga paljudele inimestele see mõjub. Ja seega asun nende poolele mitte anonüümsete sitapritside.


Või mille pagana pärast peab kellegi alusetust laimamist ja mõnitamist tolereerima? Ja eriti vahva on kui seda mõnitatavat veel kõik ülejäänud SKG stiilis kaasa torgivad ja osatavad - ise oled loll ja ei suuda emotsioone kontrolliga ja midaiganes. Üsna selline klassikaline koolikiusamise stsenaarium ju icon_rolleyes.gif Või näiteks mõningates kultuurides naisterahva pärast seda, kui ta on ära vägistatud, kividega surnuks loopimine, et ise krt oli lits ja lasi sellel toimuda.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 27.11.2013 01:09:32 vasta tsitaadiga

Hellitama ja nunnutama peab ikka jah. Kaitsma ka.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2013 01:31:48 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Hellitama ja nunnutama peab ikka jah. Kaitsma ka.

Kle, oled sa loll või mängid lolli?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  Anonüümne netikommentaator ei jää anonüümseks mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.