Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Nokia tõi turule 15eurose telefoni märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2013 20:55:19 Nokia tõi turule 15eurose telefoni vasta tsitaadiga


Nokia avalikustas eile Barcelona mobiilimessil 15 eurose värvilise ekraaniga telefoni, millega loodetakse suurendada positsiooni arenevatel turgudel, kirjutas Reuters.

Loe edasi Äripäevast.

Vaata ka: http://www.nokia.com/global/products/phone/105 ja http://www.gsmarena.com/nokia_105-5324.php
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2013 21:07:21 vasta tsitaadiga

Seda küll aga aku pidavus on ikkagi kehva sellise telefoni kohta.....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2013 21:12:51 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Seda küll aga aku pidavus on ikkagi kehva sellise telefoni kohta.....


tsitaat:
standby for up to 35 days
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.02.2013 21:12:53 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Seda küll aga aku pidavus on ikkagi kehva sellise telefoni kohta.....


The Nokia 105 packs a super-efficient battery to give you up to up to 12.5 hours of talk time – and up to a whopping 35 days of standby.

Ei ütleks küll, et nii väga lahja vastupidavus oleks sellel akul. icon_cool.gif Numbrite järgi tundub olema parem vastupidavus, kui on Samsungi samas hinnaskaalas olevatel telefonidel.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.02.2013 21:31:10 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Seda küll aga aku pidavus on ikkagi kehva sellise telefoni kohta.....
milliste parameetrite järgi sa seda teiste selliste telefonidega võrdled?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 26.02.2013 21:35:08 vasta tsitaadiga

Ma ei leia sellel ühtegi põhimõttelist erinevust meilgi praegu müüdavast Nokia 100 mudelist... Täpselt samad tehnilised parameetrid, samad funktsioonid, täpselt samad akupidavuse numbrid, täpselt samad ja sama kujuga nupud, hind ka täpselt 15€ (see ei ole kliendihind ega soodushind). Ainult üldine korpus tundub veidi erineva kujuga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 26.02.2013 22:12:35 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
Ma ei leia sellel ühtegi põhimõttelist erinevust meilgi praegu müüdavast Nokia 100 mudelist... Täpselt samad tehnilised parameetrid, samad funktsioonid, täpselt samad akupidavuse numbrid, täpselt samad ja sama kujuga nupud, hind ka täpselt 15€ (see ei ole kliendihind ega soodushind). Ainult üldine korpus tundub veidi erineva kujuga.

peale 5h lisa rääkimisaja, törts väiksema ekraani ja törts väiksemate mõõtmete?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 26.02.2013 22:16:27 vasta tsitaadiga

seal samal messil oli juttu ka odavatest lumnia 520 ja 720 wp8 mudelitest mis aasia turu jaoks alguses ja teises kvartalis ka euroopasse
520 oli mingi 139 eurot ja 720 oli mingi 249 eurot vms
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fbrz
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2004




sõnum 26.02.2013 22:50:59 vasta tsitaadiga

Seda 520 näppisin täna seal MWC'l. Eks ta odavam tundus käes, aga mitte "139€ odav". Ehk siis selle raha eest väga viisakas telefon neile, kel LED-välku vaja ei lähe. WP8 jooksis igatahes seal mõnusalt kiirelt ja nii peakski olema, sest protsessor ju korralik.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 26.02.2013 23:35:10 vasta tsitaadiga

Kas 720 ka näppu sattus?
Oli see viisakam?
Või äkki 620 vs 520 võrdlus? icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 10:02:26 vasta tsitaadiga

iguaan kirjutas:
WAV kirjutas:
Ma ei leia sellel ühtegi põhimõttelist erinevust meilgi praegu müüdavast Nokia 100 mudelist... Täpselt samad tehnilised parameetrid, samad funktsioonid, täpselt samad akupidavuse numbrid, täpselt samad ja sama kujuga nupud, hind ka täpselt 15€ (see ei ole kliendihind ega soodushind). Ainult üldine korpus tundub veidi erineva kujuga.

peale 5h lisa rääkimisaja, törts väiksema ekraani ja törts väiksemate mõõtmete?

Lisaks veel USB-pordi kaudu laadimine.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4120&idPhone2=5324

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 11:41:51 vasta tsitaadiga

Ilmselt kõige ilusam telefon mis paari aasta jooksul välja tulnud on thumbs_up.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 27.02.2013 13:11:49 vasta tsitaadiga

Noname, appli ümarad nurgad juba naljalt külmaks ei jäta icon_razz.gif
_________________
www.elektron.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 13:18:45 vasta tsitaadiga

Väga naljalt jätavad kõik puuteplaadiga jurakad külmaks. Maailma ilusamad telefonid ongi vist enamjaolt nokia toodang. E50, E72, 6310, 6210 jms. Must E50 ikka üle prahi icon_cool.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 27.02.2013 15:17:09 vasta tsitaadiga

hei hei, E66 unustasid.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 15:37:48 vasta tsitaadiga

OT: Minuarust kohutav telefon icon_wink.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 27.02.2013 16:14:13 vasta tsitaadiga

Hah, naljamees. Sisult täpselt sama mis E72. Ainult jäta välja qwerty klaver ja mõtle kompaktsemalt.
Ma ostsin peale esimese ärakaotamist teise asemele. Sigahea telefon. Piisavalt väike ja näeb seksikas välja ka.
Varasemalt ei olnud ma väga sliderphonesid armastanud aga see on lihtsalt parim - slaidimine annab lisafunktsioone ka icon_wink.gif

Ahja, seda ka, et E72-l on need kalendri jne nupud palju kehvema asetusega...
EDIT: okeiokei, suts kiirem on ka ikka E72 icon_razz.gif
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2831&idPhone2=2426
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 19:28:13 vasta tsitaadiga

Kui aastal ~93->95 maksis mobill 2-3 kuupalka siis nüüd saab tunni/kahe töö eest uue osta. icon_cool.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.02.2013 19:50:10 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Kui aastal ~93->95 maksis mobill 2-3 kuupalka siis nüüd saab tunni/kahe töö eest uue osta. icon_cool.gif

Ja seda Kallist Telefoni kasutasid kah vähemalt a 5 aastat, enne kui järgmise ostsid. icon_cool.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
i8080
Kreisi kasutaja
i8080

liitunud: 15.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 00:04:46 vasta tsitaadiga

kui algne hind on 15, siis letihind meie kaubanduses saab olema vähemalt 20-25.
peaks nagu olema toote eesmärk läbi lüüa odavaima "juustu" kategoorias.

samas kahjuks on nogija järjekordselt midagi maha maganud ka selles kategooiras,
kuna suht samaväärsete parameetritega samsung E1200 maksab meil poes vaid 10eur.
http://www.klick.ee/mobiiltelefonid/samsung-e1200.html

kui poes on hind 10, siis arvestades maha kohalikke juurdehindlusi, peab see tootjale endale sisse tooma mitte rohkem kui 5-7eur tükist, mis ikka on ulmeliselt väike summa.
ehk teisisõnu tundub täiesti mõttetu bisness või siis kõigest kausitäie riisi eest pannakse neid kokku agarate pilusilmade poolt icon_smile.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 00:10:38 vasta tsitaadiga

No samsungit selles skaalas ikka ostma ei hakkaks.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 28.02.2013 00:35:15 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 11:02:26, muudetud 1 kord
tagasi üles
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 10:53:56 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
Hah, naljamees. Sisult täpselt sama mis E72. Ainult jäta välja qwerty klaver ja mõtle kompaktsemalt.
Ma ostsin peale esimese ärakaotamist teise asemele. Sigahea telefon. Piisavalt väike ja näeb seksikas välja ka.
Varasemalt ei olnud ma väga sliderphonesid armastanud aga see on lihtsalt parim - slaidimine annab lisafunktsioone ka icon_wink.gif

Ahja, seda ka, et E72-l on need kalendri jne nupud palju kehvema asetusega...
EDIT: okeiokei, suts kiirem on ka ikka E72 icon_razz.gif
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2831&idPhone2=2426


Kas jutt ei olnud välimusest või sain millestki valesti aru? Tahad öelda, et E66 ja E72 näevad sisuliselt samasugused välja? Ilmselgelt on E72 kõrgem klass kui 66, kiirem jms.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 11:07:51 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Väga naljalt jätavad kõik puuteplaadiga jurakad külmaks. Maailma ilusamad telefonid ongi vist enamjaolt nokia toodang. E50, E72, 6310, 6210 jms. Must E50 ikka üle prahi icon_cool.gif


Ei, E52 ikka üle prahi icon_cool.gif kasutan seda ja ei ole plaaniski puuteplaatidega paska osta icon_lol.gif

Aga selle telefoni ostaks küll, isegi mitu tükki thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 11:22:50 vasta tsitaadiga

E52 eelis on see, et oma suuruse kohta kõige võimsama prosega E-phone. Välimus mulle isiklikult ei meeldi, kuigi olen ka seda telefoni omanud. Parim mina seni omanud olen on E90. Suurus ainuke miinus icon_wink.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 28.02.2013 12:03:33 vasta tsitaadiga

dpz kirjutas:
alliance kirjutas:
No samsungit selles skaalas ikka ostma ei hakkaks.

Miks?
Nendes odavates samsungites peab see 800 mAh aku samahästi kui nokial.
Vähese rääkimise juures pole 3 nädalat eriline ime.

Testitud ja võrreldud seda 10€ Samsungit ja 15€ Nokia100 mudelit. Peamine Nokia eelis ilmnes oluliselt stabiilsemas levis kehvades sisetingimustes. Tarbijate poolt kommenteerituna eelistati rohkem ka Nokia menüüdesüsteemi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 13:20:02 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
No samsungit selles skaalas ikka ostma ei hakkaks.

Need odavad lihtsad Samsungid on üldjuhul väga lolli- ja töökindlad asjad, vastupidiselt Samsungi nutitelefonidele.

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 28.02.2013 14:43:01 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
R A T kirjutas:
Hah, naljamees. Sisult täpselt sama mis E72. Ainult jäta välja qwerty klaver ja mõtle kompaktsemalt.
Ma ostsin peale esimese ärakaotamist teise asemele. Sigahea telefon. Piisavalt väike ja näeb seksikas välja ka.
Varasemalt ei olnud ma väga sliderphonesid armastanud aga see on lihtsalt parim - slaidimine annab lisafunktsioone ka icon_wink.gif

Ahja, seda ka, et E72-l on need kalendri jne nupud palju kehvema asetusega...
EDIT: okeiokei, suts kiirem on ka ikka E72 icon_razz.gif
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2831&idPhone2=2426


Kas jutt ei olnud välimusest või sain millestki valesti aru? Tahad öelda, et E66 ja E72 näevad sisuliselt samasugused välja? Ilmselgelt on E72 kõrgem klass kui 66, kiirem jms.


Ei tea kas E72 nüüd oluliselt kõrgem klass on - number 7 pigem näitab seda, et ta on qwerty klaveriga.
E66 oli ikka seal 7-8kEEK hinnaklassis ja ikka üsnagi kõva telefon.
Kuna ta oli rohkem kui aasta noorem, oli tal ka tsipa kehvem prose sees.
RAM-i oli neil samapalju ja Symbiani uuenduste osas ei olnud ka suuremat vahet (ei olnud tegemist S60v5-ga 72 puhul).
Minuteada on nende sisemine tarkvara 1:1
Ma ei tahaks mitte uskuda, et E72 oluliselt kõrgema hinnaga müüki tuli.

E66 juures hindan mina elektroonika ja korpuse kvaliteeti, millest me siin samas teemas kiidetud E52 juures küll rääkida.
(Mu eelmises töökohas oli E52 korporatiivmudel, mida osteti sadu telefone - võrreldes kõikide teiste varasemate ja hilisemate mudelitega oli see üks kõige suurem käkats, mis koguaeg garantiisse sõitis).

E66 on mu elu kõige probleemivabam telefon olnud.
Seepärast kasutan ka täna sama mudelit. E90 viskas oma suuruse tõttu üle ja istub praegu sahtlis.
Tänu taevale, et järelturult E66 veel saada oli. Kõige naljakam on asja juures, et telefon on sigakorras ja näeb tutnoi välja ka!
Asjalik poolmetallkorpus on minu silmis suur eelis...


viimati muutis R A T 28.02.2013 14:44:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
number
külaline






sõnum 28.02.2013 14:43:35 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 11:02:47, muudetud 1 kord
tagasi üles
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2013 15:35:15 vasta tsitaadiga

dpz kirjutas:
WAV kirjutas:

Testitud ja võrreldud seda 10€ Samsungit ja 15€ Nokia100 mudelit. Peamine Nokia eelis ilmnes oluliselt stabiilsemas levis kehvades sisetingimustes. Tarbijate poolt kommenteerituna eelistati rohkem ka Nokia menüüdesüsteemi.

Olen ka mõlemat näppinud.
Levi koha pealt ei oska kaasa rääkida kuid see tarbija eelistus on paras bs.
Sellistel telefonide pole mingit ulme menüüd.
Tean paari inimest kel läheb aju blokki kui anda ette mõni mittenokia.
Lihtsalt ei üritatagi proovida ja antakse eos alla.
Samsa eeliseks oli see, et sai panna parooli alla koos või eraldi kontaktid, memod ja sõnumid .


Inimestel läheb aju blokki ka selle peale kui vaja neil kõne ajal telefoniraamatust mõni nimi otsida... esimese asjana öeldakse "oota, ma kirjutan numbri üles ja helistan sulle tagasi" icon_lol.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2013 23:00:50 vasta tsitaadiga

nokia x1 enam vähem samasse klassi aku vastupidavuselt ja mina tõesti laen seda ainult korra kuus. muidugi puuduvad igasugused nutirakendused, kaasarvatud facebook, ilma milleta pole ju võimalik elada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 02.03.2013 10:30:46 vasta tsitaadiga

Eile just vaatasin saadet ETV2 pealt, kus räägiti Facebookist.

Facebook on sisuliselt ikkagi kontaktiraamat (eelkõige).
See, et sa oma vojeurismi seal saad välja elada, on lisaboonus.

Using it and liking it - väga palju minu elus toimuvaid häppeninge saavad alguse seal tehtud arutlustes.
Nagu suur foorum, kus kõikidel on konto olemas.
Ürituste organiseerimisel asendamatu abimees (ma ei jõuaks helistada 75 inimest läbi näiteks jaanipäeval või aastavahetusel, kui kavas mingi muudatus toimub).
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Nokia tõi turule 15eurose telefoni
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.