|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
26.02.2013 21:07:21
|
|
|
| Seda küll aga aku pidavus on ikkagi kehva sellise telefoni kohta.....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
26.02.2013 21:12:51
|
|
|
| PCman kirjutas: |
| Seda küll aga aku pidavus on ikkagi kehva sellise telefoni kohta..... |
| tsitaat: |
| standby for up to 35 days |
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
26.02.2013 21:12:53
|
|
|
| PCman kirjutas: |
| Seda küll aga aku pidavus on ikkagi kehva sellise telefoni kohta..... |
The Nokia 105 packs a super-efficient battery to give you up to up to 12.5 hours of talk time – and up to a whopping 35 days of standby.
Ei ütleks küll, et nii väga lahja vastupidavus oleks sellel akul. Numbrite järgi tundub olema parem vastupidavus, kui on Samsungi samas hinnaskaalas olevatel telefonidel.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.02.2013 21:31:10
|
|
|
| PCman kirjutas: |
| Seda küll aga aku pidavus on ikkagi kehva sellise telefoni kohta..... |
milliste parameetrite järgi sa seda teiste selliste telefonidega võrdled?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
26.02.2013 21:35:08
|
|
|
| Ma ei leia sellel ühtegi põhimõttelist erinevust meilgi praegu müüdavast Nokia 100 mudelist... Täpselt samad tehnilised parameetrid, samad funktsioonid, täpselt samad akupidavuse numbrid, täpselt samad ja sama kujuga nupud, hind ka täpselt 15€ (see ei ole kliendihind ega soodushind). Ainult üldine korpus tundub veidi erineva kujuga.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
26.02.2013 22:12:35
|
|
|
| WAV kirjutas: |
| Ma ei leia sellel ühtegi põhimõttelist erinevust meilgi praegu müüdavast Nokia 100 mudelist... Täpselt samad tehnilised parameetrid, samad funktsioonid, täpselt samad akupidavuse numbrid, täpselt samad ja sama kujuga nupud, hind ka täpselt 15€ (see ei ole kliendihind ega soodushind). Ainult üldine korpus tundub veidi erineva kujuga. |
peale 5h lisa rääkimisaja, törts väiksema ekraani ja törts väiksemate mõõtmete?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
26.02.2013 22:16:27
|
|
|
seal samal messil oli juttu ka odavatest lumnia 520 ja 720 wp8 mudelitest mis aasia turu jaoks alguses ja teises kvartalis ka euroopasse
520 oli mingi 139 eurot ja 720 oli mingi 249 eurot vms
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fbrz
HV kasutaja
liitunud: 15.03.2004
|
26.02.2013 22:50:59
|
|
|
| Seda 520 näppisin täna seal MWC'l. Eks ta odavam tundus käes, aga mitte "139€ odav". Ehk siis selle raha eest väga viisakas telefon neile, kel LED-välku vaja ei lähe. WP8 jooksis igatahes seal mõnusalt kiirelt ja nii peakski olema, sest protsessor ju korralik.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
26.02.2013 23:35:10
|
|
|
Kas 720 ka näppu sattus?
Oli see viisakam?
Või äkki 620 vs 520 võrdlus?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
27.02.2013 11:41:51
|
|
|
Ilmselt kõige ilusam telefon mis paari aasta jooksul välja tulnud on
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taun0
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
27.02.2013 13:11:49
|
|
|
Noname, appli ümarad nurgad juba naljalt külmaks ei jäta
_________________ www.elektron.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
27.02.2013 13:18:45
|
|
|
Väga naljalt jätavad kõik puuteplaadiga jurakad külmaks. Maailma ilusamad telefonid ongi vist enamjaolt nokia toodang. E50, E72, 6310, 6210 jms. Must E50 ikka üle prahi
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
27.02.2013 15:17:09
|
|
|
| hei hei, E66 unustasid.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
27.02.2013 15:37:48
|
|
|
OT: Minuarust kohutav telefon
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
27.02.2013 16:14:13
|
|
|
Hah, naljamees. Sisult täpselt sama mis E72. Ainult jäta välja qwerty klaver ja mõtle kompaktsemalt.
Ma ostsin peale esimese ärakaotamist teise asemele. Sigahea telefon. Piisavalt väike ja näeb seksikas välja ka.
Varasemalt ei olnud ma väga sliderphonesid armastanud aga see on lihtsalt parim - slaidimine annab lisafunktsioone ka
Ahja, seda ka, et E72-l on need kalendri jne nupud palju kehvema asetusega...
EDIT: okeiokei, suts kiirem on ka ikka E72
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2831&idPhone2=2426
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
27.02.2013 19:28:13
|
|
|
Kui aastal ~93->95 maksis mobill 2-3 kuupalka siis nüüd saab tunni/kahe töö eest uue osta.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
27.02.2013 19:50:10
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
Kui aastal ~93->95 maksis mobill 2-3 kuupalka siis nüüd saab tunni/kahe töö eest uue osta.  |
Ja seda Kallist Telefoni kasutasid kah vähemalt a 5 aastat, enne kui järgmise ostsid.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
i8080
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2002
|
28.02.2013 00:04:46
|
|
|
kui algne hind on 15, siis letihind meie kaubanduses saab olema vähemalt 20-25.
peaks nagu olema toote eesmärk läbi lüüa odavaima "juustu" kategoorias.
samas kahjuks on nogija järjekordselt midagi maha maganud ka selles kategooiras,
kuna suht samaväärsete parameetritega samsung E1200 maksab meil poes vaid 10eur.
http://www.klick.ee/mobiiltelefonid/samsung-e1200.html
kui poes on hind 10, siis arvestades maha kohalikke juurdehindlusi, peab see tootjale endale sisse tooma mitte rohkem kui 5-7eur tükist, mis ikka on ulmeliselt väike summa.
ehk teisisõnu tundub täiesti mõttetu bisness või siis kõigest kausitäie riisi eest pannakse neid kokku agarate pilusilmade poolt
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
28.02.2013 00:10:38
|
|
|
No samsungit selles skaalas ikka ostma ei hakkaks.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
28.02.2013 00:35:15
|
|
|
...
viimati muutis number 28.05.2013 11:02:26, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
28.02.2013 10:53:56
|
|
|
| R A T kirjutas: |
Hah, naljamees. Sisult täpselt sama mis E72. Ainult jäta välja qwerty klaver ja mõtle kompaktsemalt.
Ma ostsin peale esimese ärakaotamist teise asemele. Sigahea telefon. Piisavalt väike ja näeb seksikas välja ka.
Varasemalt ei olnud ma väga sliderphonesid armastanud aga see on lihtsalt parim - slaidimine annab lisafunktsioone ka
Ahja, seda ka, et E72-l on need kalendri jne nupud palju kehvema asetusega...
EDIT: okeiokei, suts kiirem on ka ikka E72
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2831&idPhone2=2426 |
Kas jutt ei olnud välimusest või sain millestki valesti aru? Tahad öelda, et E66 ja E72 näevad sisuliselt samasugused välja? Ilmselgelt on E72 kõrgem klass kui 66, kiirem jms.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
28.02.2013 11:07:51
|
|
|
| Noname kirjutas: |
Väga naljalt jätavad kõik puuteplaadiga jurakad külmaks. Maailma ilusamad telefonid ongi vist enamjaolt nokia toodang. E50, E72, 6310, 6210 jms. Must E50 ikka üle prahi  |
Ei, E52 ikka üle prahi kasutan seda ja ei ole plaaniski puuteplaatidega paska osta
Aga selle telefoni ostaks küll, isegi mitu tükki
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
28.02.2013 11:22:50
|
|
|
E52 eelis on see, et oma suuruse kohta kõige võimsama prosega E-phone. Välimus mulle isiklikult ei meeldi, kuigi olen ka seda telefoni omanud. Parim mina seni omanud olen on E90. Suurus ainuke miinus
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
28.02.2013 12:03:33
|
|
|
| dpz kirjutas: |
| alliance kirjutas: |
| No samsungit selles skaalas ikka ostma ei hakkaks. |
Miks?
Nendes odavates samsungites peab see 800 mAh aku samahästi kui nokial.
Vähese rääkimise juures pole 3 nädalat eriline ime. |
Testitud ja võrreldud seda 10€ Samsungit ja 15€ Nokia100 mudelit. Peamine Nokia eelis ilmnes oluliselt stabiilsemas levis kehvades sisetingimustes. Tarbijate poolt kommenteerituna eelistati rohkem ka Nokia menüüdesüsteemi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meybo
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2002
|
28.02.2013 13:20:02
|
|
|
| alliance kirjutas: |
| No samsungit selles skaalas ikka ostma ei hakkaks. |
Need odavad lihtsad Samsungid on üldjuhul väga lolli- ja töökindlad asjad, vastupidiselt Samsungi nutitelefonidele.
_________________ www.meybo.ee |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
28.02.2013 14:43:01
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| R A T kirjutas: |
Hah, naljamees. Sisult täpselt sama mis E72. Ainult jäta välja qwerty klaver ja mõtle kompaktsemalt.
Ma ostsin peale esimese ärakaotamist teise asemele. Sigahea telefon. Piisavalt väike ja näeb seksikas välja ka.
Varasemalt ei olnud ma väga sliderphonesid armastanud aga see on lihtsalt parim - slaidimine annab lisafunktsioone ka
Ahja, seda ka, et E72-l on need kalendri jne nupud palju kehvema asetusega...
EDIT: okeiokei, suts kiirem on ka ikka E72
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2831&idPhone2=2426 |
Kas jutt ei olnud välimusest või sain millestki valesti aru? Tahad öelda, et E66 ja E72 näevad sisuliselt samasugused välja? Ilmselgelt on E72 kõrgem klass kui 66, kiirem jms. |
Ei tea kas E72 nüüd oluliselt kõrgem klass on - number 7 pigem näitab seda, et ta on qwerty klaveriga.
E66 oli ikka seal 7-8kEEK hinnaklassis ja ikka üsnagi kõva telefon.
Kuna ta oli rohkem kui aasta noorem, oli tal ka tsipa kehvem prose sees.
RAM-i oli neil samapalju ja Symbiani uuenduste osas ei olnud ka suuremat vahet (ei olnud tegemist S60v5-ga 72 puhul).
Minuteada on nende sisemine tarkvara 1:1
Ma ei tahaks mitte uskuda, et E72 oluliselt kõrgema hinnaga müüki tuli.
E66 juures hindan mina elektroonika ja korpuse kvaliteeti, millest me siin samas teemas kiidetud E52 juures küll rääkida.
(Mu eelmises töökohas oli E52 korporatiivmudel, mida osteti sadu telefone - võrreldes kõikide teiste varasemate ja hilisemate mudelitega oli see üks kõige suurem käkats, mis koguaeg garantiisse sõitis).
E66 on mu elu kõige probleemivabam telefon olnud.
Seepärast kasutan ka täna sama mudelit. E90 viskas oma suuruse tõttu üle ja istub praegu sahtlis.
Tänu taevale, et järelturult E66 veel saada oli. Kõige naljakam on asja juures, et telefon on sigakorras ja näeb tutnoi välja ka!
Asjalik poolmetallkorpus on minu silmis suur eelis...
viimati muutis R A T 28.02.2013 14:44:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
28.02.2013 14:43:35
|
|
|
...
viimati muutis number 28.05.2013 11:02:47, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.02.2013 15:35:15
|
|
|
| dpz kirjutas: |
| WAV kirjutas: |
Testitud ja võrreldud seda 10€ Samsungit ja 15€ Nokia100 mudelit. Peamine Nokia eelis ilmnes oluliselt stabiilsemas levis kehvades sisetingimustes. Tarbijate poolt kommenteerituna eelistati rohkem ka Nokia menüüdesüsteemi. |
Olen ka mõlemat näppinud.
Levi koha pealt ei oska kaasa rääkida kuid see tarbija eelistus on paras bs.
Sellistel telefonide pole mingit ulme menüüd.
Tean paari inimest kel läheb aju blokki kui anda ette mõni mittenokia.
Lihtsalt ei üritatagi proovida ja antakse eos alla.
Samsa eeliseks oli see, et sai panna parooli alla koos või eraldi kontaktid, memod ja sõnumid . |
Inimestel läheb aju blokki ka selle peale kui vaja neil kõne ajal telefoniraamatust mõni nimi otsida... esimese asjana öeldakse "oota, ma kirjutan numbri üles ja helistan sulle tagasi"
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
01.03.2013 23:00:50
|
|
|
nokia x1 enam vähem samasse klassi aku vastupidavuselt ja mina tõesti laen seda ainult korra kuus. muidugi puuduvad igasugused nutirakendused, kaasarvatud facebook, ilma milleta pole ju võimalik elada
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
02.03.2013 10:30:46
|
|
|
Eile just vaatasin saadet ETV2 pealt, kus räägiti Facebookist.
Facebook on sisuliselt ikkagi kontaktiraamat (eelkõige).
See, et sa oma vojeurismi seal saad välja elada, on lisaboonus.
Using it and liking it - väga palju minu elus toimuvaid häppeninge saavad alguse seal tehtud arutlustes.
Nagu suur foorum, kus kõikidel on konto olemas.
Ürituste organiseerimisel asendamatu abimees (ma ei jõuaks helistada 75 inimest läbi näiteks jaanipäeval või aastavahetusel, kui kavas mingi muudatus toimub).
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|