Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Windows 8.1 saab olema tasuta uuendus Windows 8 operatsioonisüsteemile märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 17.05.2013 12:03:07 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
d3t, Mis reso sul on?

Mida küsimust?

kuvapaugu resolutsiooni oskad vaadata?


Aga siiski võiksid need tile'id 4x väiksemad olla. Ja isegi siis on ka suurimate näppudega inimesel raske mööda vajutada.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,


viimati muutis siinus 17.05.2013 12:05:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 12:04:44 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
pwn13 kirjutas:
d3t, Mis reso sul on?

Mida küsimust?

kuvapaugu resolutsiooni oskad vaadata?

Mõtle üleüldist reso, et need ikoonid nii väiksed on, mul mingid erilised lahmakad.

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 12:08:45 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:

Minu arvates on ikoonid suht paraja suurusega
Spoiler Spoiler Spoiler


yeesus maria kristus, sa nagu selle sigri migris asju ülesse ka leiad?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.05.2013 12:11:42 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Ei tea. Pole kordagi saanud aru nendest W8 vastastest...reaalsuses pole enamus vaidlejaid yle poole tunni seda opsysteemi kasutanudki ja oma kasutuskogemuse on saanud väljamaa blogidest ja youtubest.

No ikka tublist rohkem on seda kasutatud ja kohe kuidagi ei kutsu üleminema.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 12:17:36 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
d3t kirjutas:

Minu arvates on ikoonid suht paraja suurusega
Spoiler Spoiler Spoiler

yeesus maria kristus, sa nagu selle sigri migris asju ülesse ka leiad?

Kasutan seda ekraani siis kui ma mäletan rakenduse ikooni aga mitte nime. Muidu ju Windowsi klahvi alla ja hakkad kirjutama rakenduse nime ja vajutad enter icon_razz.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 12:23:37 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Ei tea. Pole kordagi saanud aru nendest W8 vastastest...reaalsuses pole enamus vaidlejaid yle poole tunni seda opsysteemi kasutanudki ja oma kasutuskogemuse on saanud väljamaa blogidest ja youtubest.

No ikka tublist rohkem on seda kasutatud ja kohe kuidagi ei kutsu üleminema.


Eks kasutanud oled rohkem, aga sellega tutvunud siis pole lihtsalt...

Saan isegi aru neist, kellele ei meeldi. Isegi proovisin kunagi tutvumata mõni tund kasutada ja ei meeldinud. Andsin siis kuu hiljem uue võimaluse ja seekord tutvusin ka. Hakkas väga meeldima ja siiani kasutan. Põhiliselt sellepärast, et palju mugavam (nii tööd teha kui "facebookis hängida")

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 13:22:11 vasta tsitaadiga

Windows 8 puhul pole ma selle värvilahendusega endiselt ära harjunud. Pidevalt selline tunne, et arvuti on mingis Safe Mode'is ja värvisügavus on allapoole kaheksat bitti. Lilla-segune värv võimendab seda ikka eriti palju icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 15:36:23 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
See, et mõnedele veidrikele meeldib ei tähenda, et asi mingit edu saavutab.

See, et mõnedele veidrikele ei meeldi, ei tähenda, et tegu oleks halva või muude puudustega tarkvaraga. icon_wink.gif

Halb?=Ei
Puudustega?=Jah

Ressursside kasutamise poole pealt igati vonks. Ui on just see mis mäkra keerab.
The_Boss kirjutas:
Tomorrow, mis maagilistest programmidest juttu on?

See Starti tagasitekitamise programm on neile, kes on liiga laisad, et tutvuda uute asjadega.

Muidu on isegi vähem programme kui mul windows 7 peal oli, sest windows 8-l on juba olemas mõned vägagi normaalsed programmid.

Mis normaalsed programmid siis Win8-s kaasas on?
Mina tean ainult native ISO mount võimalust mis potentsiaalselt võiks ühe programmi mul asendada. Niipalju kui ma näinud olen, siis lisasks start asendustele kasutatakse ka start ekraani rakendusi mis võimaldavad rohkem tile suurusi, taustavärvi muutmist jms. Meediaprogrammid jms on nii või naa kolmanda osapoole omad, sest sisseehitatud variandid kõlbavad ainult dumbjuuseritele.
d3t kirjutas:
Suurema resulutsiooniga monitori pole kaalunud osta? Aitab hästi. icon_razz.gif

1080p käib küll. 1440p jms jätan vahele. Ootan 4K.
d3t kirjutas:
Millest sa räägid? Äkki pole sa ise arvuti kasutamises väga pädev? Siin on alustuseks nt. keyboard shortcutid: http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/new-keyboard-shortcuts#1TC=t1

Pole arvutikasutamises pädev icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kasutan klaviatuuri, aga liiale pole kah mõtet sellega minna. Peamine input device on ikkagi hiir ja see loodi põhjusega.
The_Boss kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Ei tea. Pole kordagi saanud aru nendest W8 vastastest...reaalsuses pole enamus vaidlejaid yle poole tunni seda opsysteemi kasutanudki ja oma kasutuskogemuse on saanud väljamaa blogidest ja youtubest.

No ikka tublist rohkem on seda kasutatud ja kohe kuidagi ei kutsu üleminema.


Eks kasutanud oled rohkem, aga sellega tutvunud siis pole lihtsalt...

Saan isegi aru neist, kellele ei meeldi. Isegi proovisin kunagi tutvumata mõni tund kasutada ja ei meeldinud. Andsin siis kuu hiljem uue võimaluse ja seekord tutvusin ka. Hakkas väga meeldima ja siiani kasutan. Põhiliselt sellepärast, et palju mugavam (nii tööd teha kui "facebookis hängida")

Inimesed on terveid kuid. Isegi kuni aasta kasutanud ja Win7 peale tagasi läinud. Ega see, et ma nüüd äkki win8 aasta aega otsustaks kasutada seda mulle kuidagi meeldivamaks ei tee. Virtuaalmasinas see nurisünnitis istub ja kui vaja tõmban ta käima (ilma start asenduste jms-ta. Ehk siis nagu MS ette näinud).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 17.05.2013 16:35:45 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Ei tea. Pole kordagi saanud aru nendest W8 vastastest...reaalsuses pole enamus vaidlejaid yle poole tunni seda opsysteemi kasutanudki ja oma kasutuskogemuse on saanud väljamaa blogidest ja youtubest.

"Mäs sa s**ahunnikut tühja torgid kui juba niigi hais käib kaugele, šokolaadi sellest ikka ei saa!"

Jätkuvalt ise ka W8 vastane ja arvatavasti kunagi ei hakka ka seda kasutama. Peamine probleem minu jaoks on just see ruumi raiskamise trend, kus on ikoonid/fondid ülisuured ja sunnivad sind ostma veel 2x kõrgema resolutsiooniga monitori, nagu oleks pimedatele tehtud. Häkkidega on mõttetu tagasi keerata, kui on olemas terve alternatiivne OS W7 näol!
PS. Reklaamid "Modern" appides, isegi MS omades, jõudu teile W8 kasutajad beer_yum.gif

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 16:44:17 vasta tsitaadiga

Messenger + meil
ISO mount
Meediaprogrammid. Ise kasutan praegu küll kolmanda osapoole oma, aga kaasasolevad on tavakasutajale täiesti piisavad. Näiteks VLC installisin alles eile, sest pärast viimast formatit tekkis esimest korda vajadus pisut rohkemaks kui win 8 oma pakub.

Tuletan meelde, et enamik kasutajaid ongi ju dumbuserid...

Kui oled windows 7 kasutaja, siis polegi põhjust ju windows 8-le üle minna. Ei paku ta ju palju uut. Kui aga windows 8 meeldib, siis miks mitte.

Windows 8 on ju pigem neile, kel vaja näiteks XP pealt edasi liikuda või neile, kes ostavad uue arvuti.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 20:15:08 vasta tsitaadiga

Ega neil palju valikut pole XP pealt uuendades, kui win8 pähe määritakse poes. Ja dumbjuuseritele pole ikka mingit tutoriali sisse ehitatud win8-s. Lihtsalt öeldakse, et hakka aga kasutama, aga mis või kuidas seda teab ainult taat taevas.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 20:44:37 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

d3t kirjutas:
Suurema resulutsiooniga monitori pole kaalunud osta? Aitab hästi. icon_razz.gif

1080p käib küll. 1440p jms jätan vahele. Ootan 4K.


It's worth it. Every penny.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 17.05.2013 21:24:04 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:


Aga paljukirutud Win-ile ei ole TÖÖD tegevas masinas alternatiive. Miks käivad paljud keerulised masinad WinCE najal. Android on sisuliselt Linux ja MacOS on Unix (täpsemini Open BSD, sest õunamaja ei maksa kellelegi), Tegu on küll suht avatud lähteplatformidega aga paraku nullib asja ära just Unix-i laadsete opsüsteemide väga oluline miinus- seadmedraiverite ehk siis ajurite kirjutamise keerukus.


Kui keerulistest seadmetest jutt? ilmselt käivad astronaudid orbiidil TÖÖ asemel BO2 -te mängimas.

http://venturebeat.com/2013/05/10/iss-linux/

_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 22:42:21 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Tomorrow kirjutas:

d3t kirjutas:
Suurema resulutsiooniga monitori pole kaalunud osta? Aitab hästi. icon_razz.gif

1080p käib küll. 1440p jms jätan vahele. Ootan 4K.


It's worth it. Every penny.

1080p peal mahub kaks A4 dokumenti kõrvuti ja jääb veel ruumi ülegi.
Spoiler Spoiler Spoiler


Sellise reso juures on kah äärmiselt palju raisatud ruumi:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 17.05.2013 23:20:56 vasta tsitaadiga

Uudisest on väga raske aru saada, kas Windows 8.1 on tasuta eraldiseisev uus OS või peab selle paigaldamiseks eelnevalt arvutis Windows 8 paigaldatud olema.
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2013 23:46:06 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
d3t kirjutas:
Tomorrow kirjutas:

d3t kirjutas:
Suurema resulutsiooniga monitori pole kaalunud osta? Aitab hästi. icon_razz.gif

1080p käib küll. 1440p jms jätan vahele. Ootan 4K.

Spoiler Spoiler Spoiler

It's worth it. Every penny.

1080p peal mahub kaks A4 dokumenti kõrvuti ja jääb veel ruumi ülegi.
Spoiler Spoiler Spoiler


Sellise reso juures on kah äärmiselt palju raisatud ruumi:
Spoiler Spoiler Spoiler

Screenshot oli WGHD resoga tehtud. Ning see kogemus selle resulutsiooniga on vb. midagi mida ise peab kogema. See hetk kui sul kaks veebibrauserid kõrvuti lahti on ja kogu leht mõlemale ära mahub on ülimõnus.

Marie, Windows 8.1 on tausta uuendus installitav läbi Poe legaalsetele Windows 8 klientidele.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 18.05.2013 00:27:30 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Windows 8.1 on tausta uuendus installitav läbi Poe legaalsetele Windows 8 klientidele.
icon_neutral.gif



Tegelt ka? icon_lol.gif

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 18.05.2013 00:36:37 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
R A T kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Kas mitte ei olnud nii, et see Startnupuke viib lihtsalt sinna "Metro"-paneeli? Vanat head menüüd tagasi ei tohiks tulla.


Ütle 3 asja, mis uues menüüs halvemad on vanast?

Ma võin sulle 3 asja öelda, mis seal vanas kehvemad on icon_smile.gif
-Ei ole appide sisest otsingut
-Ei ole LiveTilesid
-Ei ole touchiga kasutatav


See kolmas punk, et touchiga pole kasutatav pisut härib mind, sest tahvleid pole win8-ga veel palju ringlemas ja kui suur protsent maailmas ikka kasutab touch screen ekraaniga arvuteid kui arvestada, et nende hind algab seal 800 euro kandist.
Ja telefonides on ta ka alles uus teema ja väike protsent muudest op süsteemidest.
Maailmas on kindlasti rohkem inimesi kel on ilma touch võimalusteta arvuteid. Kui arvestada palju see touch võimalused arvutile hinda juurde kruttib.
Pealegi need inimesed kellele see ei meeldind said endale mingi programmiga ikka start nuppu. Mul vennal on win8 ja talle ei sobinud see ja leidiski endale programmi millega start nupp saada.

Start nuppu ära kaotamine sobib kindlasti hästi tahvlite ja telefonide jaoks, sest neid võetakse kui eraldi seade mis omab eraldi op süsteeme nagu ios või android.
Lauaarvutid ja läpparid on ainult kolmes versioonis windos , ios ja vähem tuntum linux.


See, et tahvleid pole, on väga kahju!
Ma olen paari tahvlit kasutanud ja hetkel ei suuda teha kompromissi i5 ja atomi masina vahel...
See asi ootab uusi chipsette ja paremat hardware (et aku peaks ja võimu oleks sees).
Kui sa saad touchida W8-t, siis sobib see sulle kindlasti icon_wink.gif

vähemalt 5 tunnise akuga i5 masin 4k seeria video, kuni 8gb ram ja korralikud SSD kettad tabletis ja ma olen müüdud...
Surface Pro 2, et saaks mõnusa touch coveri ka...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 18.05.2013 08:45:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Windows 8.1 on tausta uuendus installitav läbi Poe legaalsetele Windows 8.1 klientidele.

Miks seda tasuta rõhutatakse, kui Windows 8.1 installiks pead kõigepealt Windows 8 ostma, ise arvan küll, et ka Windows 8.1 saab osta nii nagu saab hetkel Windows 7 SP1 osta ja ei pea mingit vanemat versiooni enne arvutis pesitsema.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.05.2013 09:57:32 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
tsitaat:
Windows 8.1 on tausta uuendus installitav läbi Poe legaalsetele Windows 8.1 klientidele.

Miks seda tasuta rõhutatakse, kui Windows 8.1 installiks pead kõigepealt Windows 8 ostma, ise arvan küll, et ka Windows 8.1 saab osta nii nagu saab hetkel Windows 7 SP1 osta ja ei pea mingit vanemat versiooni enne arvutis pesitsema.

Sul on ikka 2 asja täiesti segi icon_cool.gif - see on ainult Paranduspakk juba olemasolevale Windows8-le. See pole iseseisev Täistoode.

Sama on ka Window7-ga, et kui Sul on installitud ilma paranduspakita Windows7, siis saad sellele tasuta juurde laadida selle SP1 paranduspaki ja ei maksa selle eest kopikatki.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.05.2013 11:02:34 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

[/spoiler]
Sellise reso juures on kah äärmiselt palju raisatud ruumi:
Spoiler Spoiler Spoiler


No sellise reso juures on ju ka palju raisatud ruumi icon_razz1.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 18.05.2013 11:31:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
.... siis saad sellele tasuta juurde laadida selle SP1 paranduspaki ja ei maksa selle eest kopikatki.

Juriidiliselt pole see SP1 tasuta, kuna pead eelnevalt W7 ostma, palju huvitavam ja ka majanduslikult parem oleks uudis kui suvalise uuenduse eest küsitaks näiteks 0,99€ , kasutajaid tekiks kohe juurde, sest raha eest saadav asi on ihaldusväärsem
tsitaat:
No sellise reso juures on ju ka palju raisatud ruumi icon_razz1.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

Prügikasti saab ka ära koristada kui leiad, et see on raisatud ruum, puhas töölaud, koos töörista ribaga on parim lahendus ruumi kasutuse ja töö korralduse jaoks.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.05.2013 11:39:32 vasta tsitaadiga

Marie: Jälle ajad 2 asja segi, icon_cool.gif Windows 7-e paranduspakki võid netist / Microsofti Downloadi-keskusest kasvõi miljon korda alla laadida, mitte kedagi ei huvita, kas sul on see, paranduspakita, Windows 7 arvutis olemas või mitte.

See Windows 7 paranduspakett on lihtsalt üks kokkupakitud failde kogum ja see on allalaadija asi, kas ta kasutab seda või mitte.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.05.2013 13:46:14 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
tsitaat:
.... siis saad sellele tasuta juurde laadida selle SP1 paranduspaki ja ei maksa selle eest kopikatki.

Juriidiliselt pole see SP1 tasuta, kuna pead eelnevalt W7 ostma, palju huvitavam ja ka majanduslikult parem oleks uudis kui suvalise uuenduse eest küsitaks näiteks 0,99€ , kasutajaid tekiks kohe juurde, sest raha eest saadav asi on ihaldusväärsem
tsitaat:
No sellise reso juures on ju ka palju raisatud ruumi icon_razz1.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

Prügikasti saab ka ära koristada kui leiad, et see on raisatud ruum, puhas töölaud, koos töörista ribaga on parim lahendus ruumi kasutuse ja töö korralduse jaoks.


See oli viide Tomorrow "raisatud ruumi" viitele.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2013 16:46:50 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Screenshot oli WGHD resoga tehtud. Ning see kogemus selle resulutsiooniga on vb. midagi mida ise peab kogema. See hetk kui sul kaks veebibrauserid kõrvuti lahti on ja kogu leht mõlemale ära mahub on ülimõnus.

Mahub ka 1080p peal praegu:
Spoiler Spoiler Spoiler

jägaja, Kummaline viide siis. Desktoppi saab ilma lisaprogramme paigaldamata ise kohaldada ja ikoonisuurused kasvõi äärmiselt väikseks viia. Lisaks taustad jms. Kõik võimalused mis on metro avakuval äärmiselt piiratud (8.1 veidi laiendab neid).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.05.2013 17:46:23 vasta tsitaadiga

Tomorrow, sain su pildist ja kirjeldusest sedamoodi aru, et kuna (näiteks) retina resoga ekraanil on enamus ikoone suht väikesed siis tundub sinu arvates too viidatud ikoonidega katmata ekraaniala raiskamisena. Seega pole mõtet osta üle 1080 resoga ekraani. icon_rolleyes.gif

Sinu jutust jäi mulje, et suurema resoga ekraanil pole mõtet, kuna sa ei suudaks seda ikoonidega täita. Seega-raiskamine. icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 19.05.2013 23:20:36 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
d3t kirjutas:
Screenshot oli WGHD resoga tehtud. Ning see kogemus selle resulutsiooniga on vb. midagi mida ise peab kogema. See hetk kui sul kaks veebibrauserid kõrvuti lahti on ja kogu leht mõlemale ära mahub on ülimõnus.

Mahub ka 1080p peal praegu:
Spoiler Spoiler Spoiler

jägaja, Kummaline viide siis. Desktoppi saab ilma lisaprogramme paigaldamata ise kohaldada ja ikoonisuurused kasvõi äärmiselt väikseks viia. Lisaks taustad jms. Kõik võimalused mis on metro avakuval äärmiselt piiratud (8.1 veidi laiendab neid).



Sa ikka saad aru, et sul ühel aknal on mõlemat pidi scrollbarid jah? icon_razz.gif

Vähegi kopsakama lehe juures paneksid kohe ühe akna full screeni icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 00:35:23 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
tsitaat:

Ilmselt reaalset tööd ei tehtagi arvuti taga. Ainult lõustaraamat jms

miks ma pean koduarvutis/läpakas tööd tegema?

Mis operatsioonisüsteem su tööarvutisse paigaldatud on?

Saaks teada, milline on väärt operatsioonisüsteem. icon_razz1.gif Ise ma arvutiga tööd ei tee, aga vaja on kasutada operatsioonisüsteemi, mis on mõeldud töö tegemiseks, kuna enda nõuded on lihtsalt sellised.

Facebooki saab iga operatsioonisüsteemiga vaadata, kui too brauserit omab. Aga ainult facebooki vahtijad on ajudeta tegelased ning Win 8 ei muuda selle koha pealt absoluutselt mitte midagi. Kui, siis facebooki saab lisada uue lööklause - "mul on uus opsüsteem, hihii" icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 04:44:42 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
d3t kirjutas:
Screenshot oli WGHD resoga tehtud. Ning see kogemus selle resulutsiooniga on vb. midagi mida ise peab kogema. See hetk kui sul kaks veebibrauserid kõrvuti lahti on ja kogu leht mõlemale ära mahub on ülimõnus.

Mahub ka 1080p peal praegu:
Spoiler Spoiler Spoiler

jägaja, Kummaline viide siis. Desktoppi saab ilma lisaprogramme paigaldamata ise kohaldada ja ikoonisuurused kasvõi äärmiselt väikseks viia. Lisaks taustad jms. Kõik võimalused mis on metro avakuval äärmiselt piiratud (8.1 veidi laiendab neid).



Sa ikka saad aru, et sul ühel aknal on mõlemat pidi scrollbarid jah? icon_razz.gif

Vähegi kopsakama lehe juures paneksid kohe ühe akna full screeni icon_biggrin.gif

Tegelikult mõlemal aknal on horisontaalsed scrollbarid. Vertikaalsed ei loe midagi, sest kui veebileht pole just A4 suurune, siis on need seal olemas ka palju suurematel monitoridel.
Reaalsuses enamus veebilehti ei kasuta või ei oska ära kasutada kogu horisontaalset ruumi. Seega scrollbarid seal on, aga midagi nägemata sellepärast ei jää. Ja kui kasutavad kogu ruumi, siis on äärtes pigem reklaamid vms mida ma näha ei taha niikuinii. Lisaks brauser ise suudab intelligentselt veebilehte ümber kohandada, et see aknasse ära mahuks.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 10:30:15 vasta tsitaadiga

Tomorrow, lihtsalt võrdluseks normaalse resoga screenshot. Oluliselt rohkem ruumi. Skype või mõni muu metro rakendus küljepeal koguaeg lahti thumbs_up.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 10:50:37 vasta tsitaadiga

Ma ei näe, et see lisaruum seal midagi juurde annaks. V.a siis muidugi kui ma tahan KSA Silmakeskust külastada vms icon_lol.gif . Foorumi peab üsna kokku suruma, et seal midagi nägemata jääks. Skype vasakus ääres vb jah. Kellele kuidas. Kui mul 1 online. 1 away ja teised offline, siis kasutu ju ekraanil hoida pidevalt.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 11:02:36 vasta tsitaadiga

Paar päeva tagasi suutsid mu vanemad omale pahavara sikutada ja eilseks toodi kast minu kätte. Tänaseks olen ma veendunud, et win 8 on kõige räigem saast mis olla võib. Esiteks proovib see end lootusetult ise parandada millega ta hakkama ei saa ja raiskab aega, tesieks on inimesel selle parandamine tehtud nii raskeks kui vähegi võimalik. Proovi ainult safe modesse saada(no krt, f8 viib automaat "parandusse, shift+f8 peaks viima läbi menüü rägastiku kohta kus saab safe modesse bootida aga see lihtsalt ei tööta) või seal midagi ära teha (erinevalt eelmistest versioonidest ei tööta w8 safe modes enamus installerid, paljud charmide all olevad sätted ei ole kättesaadavad ja w8 poolt tekitatud tagurpidi ühelduvus süsteemi üle [mida see pahavara konkreetselt ründas] ei ole ka adminnil õigusi muuta). See, mis oleks pidanud võtma pool tundi venis tundideks aju nussiks kuni lõpuks lõin käega ja format C.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 11:32:19 vasta tsitaadiga

d3t, normaalne inimene kasutab deskil ikka desktopi Skype. Metro junn on käkk leebelt öeldes.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 12:21:06 vasta tsitaadiga

Tomorrow, eks erinevad vajadused. Minu päev möödub grupivestlustes peamiselt.
Hazar, see, et sa ei ole ennast kursi viinud muudatustega ning pädev ei ole ei tee op süsteemi kehvaks icon_wink.gif
Märt., kust otsast? Jah metro skypel on paar puudust: ei saa ekraani jagada ning kui arvuti lukus on ei sünkroniseeri vestlusi. kõik muu ju funksib nii nagu vaja icon_wink.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.05.2013 12:24:38 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Hazar, see, et sa ei ole ennast kursi viinud muudatustega ning pädev ei ole ei tee op süsteemi kehvaks icon_wink.gif


Word icon_exclaim.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 20.05.2013 12:31:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tänaseks olen ma veendunud, et win 8 on kõige räigem saast mis olla võib. Esiteks proovib see end lootusetult ise parandada millega ta hakkama ei saa ja raiskab aega, tesieks on inimesel selle parandamine tehtud nii raskeks kui vähegi võimalik.

Täpselt seda sama olen mina ka juba rääkinud paarile pettunud õnnejunnile. Lihtsamaid asju saab veel teha. Tõsistema probleemide lahendamine on heal juhul võimalik ainult läbi tagaaugu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.05.2013 13:05:41 vasta tsitaadiga

Jah, see oma süsteemi automaatne parandamine on küll vägagi veider Windows 8 korral:
3 kuud vana Sony Vaioga oli hästi näha, et mis toimub: Automaatset Repairi tegi oma 3 tundi, siis saabus õnnelik Finish icon_cool.gif

Tegemist siis sellesama ehtsa ja ausa Windows 8-ga, mis sellel Sony Vaiol koheselt peale oli installitud ja mille omanik mingi draiveri installiga kokku suutis jooksutada.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 13:30:39 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Jah, see oma süsteemi automaatne parandamine on küll vägagi veider Windows 8 korral:
3 kuud vana Sony Vaioga oli hästi näha, et mis toimub: Automaatset Repairi tegi oma 3 tundi, siis saabus õnnelik Finish icon_cool.gif

Tegemist siis sellesama ehtsa ja ausa Windows 8-ga, mis sellel Sony Vaiol koheselt peale oli installitud ja mille omanik mingi draiveri installiga kokku suutis jooksutada.

Automaatne repair tegeleb pmst fix boot problems käsu automaatse käivitamisega mis windows vista ja windows 7 plaadi peal oli.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 13:33:53 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Ma ei näe, et see lisaruum seal midagi juurde annaks. V.a siis muidugi kui ma tahan KSA Silmakeskust külastada vms icon_lol.gif . Foorumi peab üsna kokku suruma, et seal midagi nägemata jääks.
Olgu mainitud, et sisselogitud kasutajatele overlay reklaame ei kuvata icon_idea.gif icon_wink.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 17:07:51 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:

[b]Märt.
, kust otsast? Jah metro skypel on paar puudust: ei saa ekraani jagada ning kui arvuti lukus on ei sünkroniseeri vestlusi. kõik muu ju funksib nii nagu vaja icon_wink.gif



Noh, alguses mõtlesin, et äkki üritaks Metro Skype´i kasutad. Tutkit brat, seadistada seda oma käe järgi ei saanud (äkki nüüd saab?).
Viskasingi masinast välja ja asendasin mugava, täisverelise asjaga. Ja ära hakka promoma, kui hea asi on. Saast jääb saastaks, kuigi vähemalt W8- on mõni hea külg ka.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 20.05.2013 17:43:00 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
d3t kirjutas:
Hazar, see, et sa ei ole ennast kursi viinud muudatustega ning pädev ei ole ei tee op süsteemi kehvaks icon_wink.gif


Word icon_exclaim.gif


2nd that!

p.s. Metro Skype ei ole tööajal väga asine asi tõesti. Samas tabletil sai seda vabal ajal kasutatud küll.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 17:53:34 vasta tsitaadiga

Androidil on väga hea.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 17:58:17 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Hazar, see, et sa ei ole ennast kursi viinud muudatustega ning pädev ei ole ei tee op süsteemi kehvaks icon_wink.gif


oh sind vaesekest kopp.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 20.05.2013 21:16:26 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Androidil on väga hea.


Kahtlen, et PC desktopi omast parem icon_wink.gif


edit:
http://www.engadget.com/2013/05/16/bill-gates-regains-title-of-worlds-richest-person/
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 21:23:27 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
Märt. kirjutas:
Androidil on väga hea.


Kahtlen, et PC desktopi omast parem icon_wink.gif


Ei ole jah, aga W8 "äppist" kaugelt üle. icon_rolleyes.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2013 23:37:10 vasta tsitaadiga

Skype on üldse suht halb asi imo... aga kui kasutama peab, siis valiks ikka desktopi oma. Samas metro omal on oma plussid olemas, aga neid ma nagunii ei kasutaks.

Ja kui ikka kasutama peab, siis android oma üle ei saa kurta.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Windows 8.1 saab olema tasuta uuendus Windows 8 operatsioonisüsteemile mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.