Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Viking 455 - 04. juuli // Jackpott 5 2000 000€ // Eesti 5+1 20000€ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 18:43:53 HV Viking 455 - 04. juuli // Jackpott 5 2000 000€ // Eesti 5+1 20000€ vasta tsitaadiga

04. juuli pott 5,2 miljonit € ja Eesti 5+1 20000€
Viking loto internetis
Panus vastavalt enesetundele
Olgu märgitud et üks mänguväli maksab 0,65€
mänguleht

EDIT:

Peale tänast pole mõtet seda Vikingit vähemalt 10 nädalat mängida. Algab 10 nädala mäng KAMBAKAS 4
Mõelge, palju raha te siia paneksite 10 nädala jooksul ja paigutage see parem sinna mängu

Teine asi veel:
Kui ikka peal ebaõnnestunud mängu saan sellise PS'i
tsitaat:
Tere,
sul on äärmiselt kõrge ebakompetents lotonumbrite valimisiel, soovitaksin järgmine kord numbreid ise.

Ja enne tänast mängu järgmise sõnumi
tsitaat:
Terve,
Tegin ülekande taas, olgu võit olemas, vastasel juhul tulen õhtul lasketiirust otse uksetaha raha tagasi nõudma.
M.

Siis pehmelt öelda, ma ei viitsi enam. Saatjale on see ilmselt huumor. Kahju, et ma sellest aru ei saa.

Head suve jätku
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 19:38:14 vasta tsitaadiga

olc, ära lase heidutada ennast, sellistele kanna raha tagasi ja ära sõnagi lausu miks, las järeldavad ise! icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 04.07.2012 21:55:29 vasta tsitaadiga

Olen nüüd lasketiiru ja jõutrenni ära teind, kuidas siis seekord numbrid valisid?! mis tulemused?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 01:09:30 vasta tsitaadiga

Hmm. Tapmisähvardus on kriminaalkorras karistatav. Avaldus politseisse, las nemad hindavad kas tegu oli huumoriga või mitte.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 05.07.2012 10:43:51 vasta tsitaadiga

Äärmiselt nõme käitumine PS saatja poolt tõepoolest.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 05.07.2012 13:00:52 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
Äärmiselt nõme käitumine PS saatja poolt tõepoolest.

Ma ei tea, mdia see sõna Nõme tähendab, kuid Olc sai minukäest ülekande 10 euri, ja mängutabel seda summat ei näita ja ta arvab, et pääseb niilihtsalt selel rahaga minema. Sel juhul soovid oma sõnad ehk tagasi võtta?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 13:22:42 vasta tsitaadiga

DaFuq? Kas sa oled kindel, et sa ikkagi ülekande tegid? Äkki on kinnitamata jäänud?

Mispärast peaks Ta Sinu 10€-ga plehku panema, kui talle kokku on kantud tunduvalt suurem summa raha? Mõtle nüüd ka natukene ja räägi läbi korrektselt, mitte ära kuku hüppama. Võib-olla on tegu inimliku eksitusega mõnes vaheetapis, aga sellele ei pea brutaalselt reageerima!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 18:51:04 vasta tsitaadiga

Et see 10€ saatus selgusetuks ei jääks, siis see sai eile (04.07.2012) tagasi kantud. Kuna pankade vaheline liikumine võtab aega, siis sai kodanik selle täna hommikul kätte.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 05.07.2012 22:31:42 vasta tsitaadiga

Sel juhul võtan sõnad tagasi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2012 22:21:40 vasta tsitaadiga

Selle mängu sendid on laekunud, ostan homme mõne pileti. Panuseid juurde mitte kanda icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueCat
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2012




sõnum 12.07.2012 10:48:05 vasta tsitaadiga

Veel üks tiir 13-reaga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 13:09:59 vasta tsitaadiga

BlueCat kirjutas:
Veel üks tiir 13-reaga?

Vähemalt
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 16.07.2012 21:30:50 vasta tsitaadiga

jääb siis nii et juurde ei kanna ja viimane kord!?
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 22:54:04 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
jääb siis nii et juurde ei kanna ja viimane kord!?

Parem oleks jah
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 19.07.2012 16:12:51 vasta tsitaadiga

Ei jää see jääk kuidugi nulli icon_biggrin.gif Kuidas sa nüüd kriipsu alla tõmbad?
Veel üks kord! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gog27
Kaevur
Gog27

liitunud: 25.01.2008




sõnum 25.07.2012 10:31:33 vasta tsitaadiga

Täitsa pekkis, mingi mõttetu LOHH tuleb hüplema ja tema pärast lotoga kriips peal. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003




sõnum 25.07.2012 12:21:11 vasta tsitaadiga

Ohjah olc, vanaks ja väetiks oleme jäänud...

Vägisi tulevad peale uuemad ja paremad lotomängude vedajad, pole midagi teha.
Tuleb kõrvale astuda ning noorematele, tugevamatele ning täpsema silmaga tegelastele ruumi teha, sest:

1. Sest nad teavad iga nädal VÄHEMALT jackpoti numbreid.
2. Nende pangakontole liiguvad panused mõttejõul.
3. Eestiloto maksab neile võidud välja juba enne loosimist (sest nad ju teavad JP numbreid)

Eks oligi juba aeg ka.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omaette
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2011




sõnum 01.08.2012 13:44:42 vasta tsitaadiga

See 5+1 tabamus jääb igaveseks ajalukku aukohale. Ma ei tea, kuidas sa selle ära tabasid või mis süsteemimängu sa tegid, aga see oli imetabamus ja seda ei ületa ei noored ega vanad enam süsteemimänguga. Juhuslikult või pliks plaksiga muidugi neid suuri võite veel tuleb, aga sina tegid ajalugu süsteemimänguga, aatom icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 17:26:03 vasta tsitaadiga

Täiesti uskumatu, et on olemas selliseid inimesi icon_neutral.gif Üle minu mõistuse igat moodi.
_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2012 10:45:19 vasta tsitaadiga

Nii, kambakas on läbi. Kuidagi tühi tunne on. Kes tõmbab uue nädalamängu või kambaka käima? Ma olen oma ebaõnne ilmselt juba piisavalt tõestanud icon_confused.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2012 11:13:03 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Nii, kambakas on läbi. Kuidagi tühi tunne on. Kes tõmbab uue nädalamängu või kambaka käima? Ma olen oma ebaõnne ilmselt juba piisavalt tõestanud icon_confused.gif


Aga äkki oled sa nüüd oma ebaõnne kõik ära kasutanud ja ainult õnn järgi?

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.09.2012 11:25:03 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Nii, kambakas on läbi. Kuidagi tühi tunne on. Kes tõmbab uue nädalamängu või kambaka käima? Ma olen oma ebaõnne ilmselt juba piisavalt tõestanud icon_confused.gif


pooldan seda mõtet...
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2012 15:38:47 vasta tsitaadiga

pooldaks ka seda käimatõmbamist thumbs_up.gif , aga vist mingi ajutine keeld Taneli poolt peal, või .. icon_rolleyes.gif
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2012 16:46:23 vasta tsitaadiga

green kirjutas:
pooldaks ka seda käimatõmbamist thumbs_up.gif , aga vist mingi ajutine keeld Taneli poolt peal, või .. icon_rolleyes.gif

? Keeld?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2012 17:05:13 vasta tsitaadiga

kas just keeld..., aga mine tea mida suure all silmas peeti... https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=537944&postdays=0&postorder=asc&start=825 ..
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 14.09.2012 17:11:57 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
? Keeld?

Midagi seoses et 'uute' loto ürituste korraldamiseks on määramata ajaks keeld. Julgen arvata et kui sa ise iganädalast üritust jälle korraldama hakkad, siis antud reegel ei kehti. Päris uue kasutaja puhul - ei tea..
Ma ise arvasin, et iganädalase üritusega on sinu poolt kõik - oled tüdinud mõnede kasutajate 'negatiivsetest' kommentaaridest vms!?

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2012 20:43:52 vasta tsitaadiga

See mäng võiks vaikselt edasi tiksuda küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 15:06:11 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
See mäng võiks vaikselt edasi tiksuda küll thumbs_up.gif

No keegi ei taha pankuriks hakata?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atsik
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 21:27:40 vasta tsitaadiga

mu meelest võiksid ikka ise vedada võiduka lõpuni(loe: suurema võiduni)
ise küll juhuslik osaleja, kuid aegajalt tuleb tahtmine osaleda ühisüritustes.
Ebameeldivate tegelaste vältimiseks kirjuta reeglitesse, et selliste tegelaste panused kantakse enne loosimist tagasi või lähevad heategevuseks vms.



edit:
heategevus oleks tegelikult väga pro thumbs_up.gif
Et kui panustaja kirjutab solvava või ähvardava sõnumi, siis vastavalt reeglitele läheb panustatud summa enne loosimist HV toetuseks või pelgulinna sünnitusmajale vms. koos maksekorralduse screenshotiga üldfoorumisse.
Reeglitesse sisse ja korras.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 21:50:40 vasta tsitaadiga

atsik, hea mõte. Ehk sünnib keegi uus ja parem. icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 21:57:53 vasta tsitaadiga

atsik kirjutas:
mu meelest võiksid ikka ise vedada võiduka lõpuni(loe: suurema võiduni)
ise küll juhuslik osaleja, kuid aegajalt tuleb tahtmine osaleda ühisüritustes.
Ebameeldivate tegelaste vältimiseks kirjuta reeglitesse, et selliste tegelaste panused kantakse enne loosimist tagasi või lähevad heategevuseks vms.



edit:
heategevus oleks tegelikult väga pro thumbs_up.gif
Et kui panustaja kirjutab solvava või ähvardava sõnumi, siis vastavalt reeglitele läheb panustatud summa enne loosimist HV toetuseks või pelgulinna sünnitusmajale vms. koos maksekorralduse screenshotiga üldfoorumisse.
Reeglitesse sisse ja korras.

Noh, siis ei julge enam keegi suud lahti teha mingite ettepanekute või asjade osas icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 22:13:00 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Noh, siis ei julge enam keegi suud lahti teha mingite ettepanekute või asjade osas icon_lol.gif

Siis ongi ... tegusid rohkem. icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 22:14:34 vasta tsitaadiga

Ettepanekuid teha ikka võib. Ega see pole reeglite rikkumine. Aga kui keegi lubab kurikaga ukse taha tulla või teretutvust rusikaga tegema hakata, siis on ilmselgelt hea maitse piir ületatud ja sanktsioonid peaksid rakenduma.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 10:07:23 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003




sõnum 28.09.2012 00:06:59 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 00:08:46 vasta tsitaadiga

Oih, nüüd on päris koomiline enda lauset lugeda juba icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Viking 455 - 04. juuli // Jackpott 5 2000 000€ // Eesti 5+1 20000€
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.