|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
04.07.2012 18:43:53
HV Viking 455 - 04. juuli // Jackpott 5 2000 000€ // Eesti 5+1 20000€ |
|
|
04. juuli pott 5,2 miljonit € ja Eesti 5+1 20000€
Viking loto internetis
Panus vastavalt enesetundele
Olgu märgitud et üks mänguväli maksab 0,65€
mänguleht
EDIT:
Peale tänast pole mõtet seda Vikingit vähemalt 10 nädalat mängida. Algab 10 nädala mäng KAMBAKAS 4
Mõelge, palju raha te siia paneksite 10 nädala jooksul ja paigutage see parem sinna mängu
Teine asi veel:
Kui ikka peal ebaõnnestunud mängu saan sellise PS'i
| tsitaat: |
Tere,
sul on äärmiselt kõrge ebakompetents lotonumbrite valimisiel, soovitaksin järgmine kord numbreid ise. |
Ja enne tänast mängu järgmise sõnumi
| tsitaat: |
Terve,
Tegin ülekande taas, olgu võit olemas, vastasel juhul tulen õhtul lasketiirust otse uksetaha raha tagasi nõudma.
M. |
Siis pehmelt öelda, ma ei viitsi enam. Saatjale on see ilmselt huumor. Kahju, et ma sellest aru ei saa.
Head suve jätku
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
04.07.2012 19:38:14
|
|
|
olc, ära lase heidutada ennast, sellistele kanna raha tagasi ja ära sõnagi lausu miks, las järeldavad ise!
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
04.07.2012 21:55:29
|
|
|
| Olen nüüd lasketiiru ja jõutrenni ära teind, kuidas siis seekord numbrid valisid?! mis tulemused?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
05.07.2012 01:09:30
|
|
|
| Hmm. Tapmisähvardus on kriminaalkorras karistatav. Avaldus politseisse, las nemad hindavad kas tegu oli huumoriga või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
05.07.2012 10:43:51
|
|
|
| Äärmiselt nõme käitumine PS saatja poolt tõepoolest.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
05.07.2012 13:00:52
|
|
|
| Asgate kirjutas: |
| Äärmiselt nõme käitumine PS saatja poolt tõepoolest. |
Ma ei tea, mdia see sõna Nõme tähendab, kuid Olc sai minukäest ülekande 10 euri, ja mängutabel seda summat ei näita ja ta arvab, et pääseb niilihtsalt selel rahaga minema. Sel juhul soovid oma sõnad ehk tagasi võtta?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
05.07.2012 13:22:42
|
|
|
DaFuq? Kas sa oled kindel, et sa ikkagi ülekande tegid? Äkki on kinnitamata jäänud?
Mispärast peaks Ta Sinu 10€-ga plehku panema, kui talle kokku on kantud tunduvalt suurem summa raha? Mõtle nüüd ka natukene ja räägi läbi korrektselt, mitte ära kuku hüppama. Võib-olla on tegu inimliku eksitusega mõnes vaheetapis, aga sellele ei pea brutaalselt reageerima!
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
05.07.2012 18:51:04
|
|
|
| Et see 10€ saatus selgusetuks ei jääks, siis see sai eile (04.07.2012) tagasi kantud. Kuna pankade vaheline liikumine võtab aega, siis sai kodanik selle täna hommikul kätte.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
05.07.2012 22:31:42
|
|
|
| Sel juhul võtan sõnad tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
10.07.2012 22:21:40
|
|
|
Selle mängu sendid on laekunud, ostan homme mõne pileti. Panuseid juurde mitte kanda
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlueCat
HV vaatleja
liitunud: 23.03.2012
|
12.07.2012 10:48:05
|
|
|
| Veel üks tiir 13-reaga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
12.07.2012 13:09:59
|
|
|
| BlueCat kirjutas: |
| Veel üks tiir 13-reaga? |
Vähemalt
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003

|
16.07.2012 21:30:50
|
|
|
jääb siis nii et juurde ei kanna ja viimane kord!?
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
16.07.2012 22:54:04
|
|
|
| Trwind55 kirjutas: |
| jääb siis nii et juurde ei kanna ja viimane kord!? |
Parem oleks jah
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
19.07.2012 16:12:51
|
|
|
Ei jää see jääk kuidugi nulli Kuidas sa nüüd kriipsu alla tõmbad?
Veel üks kord!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gog27
Kaevur

liitunud: 25.01.2008
|
25.07.2012 10:31:33
|
|
|
Täitsa pekkis, mingi mõttetu LOHH tuleb hüplema ja tema pärast lotoga kriips peal.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aatom
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.11.2003
|
25.07.2012 12:21:11
|
|
|
Ohjah olc, vanaks ja väetiks oleme jäänud...
Vägisi tulevad peale uuemad ja paremad lotomängude vedajad, pole midagi teha.
Tuleb kõrvale astuda ning noorematele, tugevamatele ning täpsema silmaga tegelastele ruumi teha, sest:
1. Sest nad teavad iga nädal VÄHEMALT jackpoti numbreid.
2. Nende pangakontole liiguvad panused mõttejõul.
3. Eestiloto maksab neile võidud välja juba enne loosimist (sest nad ju teavad JP numbreid)
Eks oligi juba aeg ka.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omaette
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2011
|
01.08.2012 13:44:42
|
|
|
See 5+1 tabamus jääb igaveseks ajalukku aukohale. Ma ei tea, kuidas sa selle ära tabasid või mis süsteemimängu sa tegid, aga see oli imetabamus ja seda ei ületa ei noored ega vanad enam süsteemimänguga. Juhuslikult või pliks plaksiga muidugi neid suuri võite veel tuleb, aga sina tegid ajalugu süsteemimänguga, aatom
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
14.09.2012 10:45:19
|
|
|
Nii, kambakas on läbi. Kuidagi tühi tunne on. Kes tõmbab uue nädalamängu või kambaka käima? Ma olen oma ebaõnne ilmselt juba piisavalt tõestanud
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
14.09.2012 11:13:03
|
|
|
| olc kirjutas: |
Nii, kambakas on läbi. Kuidagi tühi tunne on. Kes tõmbab uue nädalamängu või kambaka käima? Ma olen oma ebaõnne ilmselt juba piisavalt tõestanud  |
Aga äkki oled sa nüüd oma ebaõnne kõik ära kasutanud ja ainult õnn järgi?
_________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
14.09.2012 11:25:03
|
|
|
| olc kirjutas: |
Nii, kambakas on läbi. Kuidagi tühi tunne on. Kes tõmbab uue nädalamängu või kambaka käima? Ma olen oma ebaõnne ilmselt juba piisavalt tõestanud  |
pooldan seda mõtet...
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
green
HV veteran
liitunud: 20.06.2003
|
14.09.2012 15:38:47
|
|
|
pooldaks ka seda käimatõmbamist , aga vist mingi ajutine keeld Taneli poolt peal, või ..
_________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!? |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
14.09.2012 16:46:23
|
|
|
| green kirjutas: |
pooldaks ka seda käimatõmbamist , aga vist mingi ajutine keeld Taneli poolt peal, või ..  |
? Keeld?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
green
HV veteran
liitunud: 20.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003

|
14.09.2012 17:11:57
|
|
|
Midagi seoses et 'uute' loto ürituste korraldamiseks on määramata ajaks keeld. Julgen arvata et kui sa ise iganädalast üritust jälle korraldama hakkad, siis antud reegel ei kehti. Päris uue kasutaja puhul - ei tea..
Ma ise arvasin, et iganädalase üritusega on sinu poolt kõik - oled tüdinud mõnede kasutajate 'negatiivsetest' kommentaaridest vms!?
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
14.09.2012 20:43:52
|
|
|
See mäng võiks vaikselt edasi tiksuda küll
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
24.09.2012 15:06:11
|
|
|
| -Margus- kirjutas: |
See mäng võiks vaikselt edasi tiksuda küll  |
No keegi ei taha pankuriks hakata?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
atsik
Piiratud kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
26.09.2012 21:27:40
|
|
|
mu meelest võiksid ikka ise vedada võiduka lõpuni(loe: suurema võiduni)
ise küll juhuslik osaleja, kuid aegajalt tuleb tahtmine osaleda ühisüritustes.
Ebameeldivate tegelaste vältimiseks kirjuta reeglitesse, et selliste tegelaste panused kantakse enne loosimist tagasi või lähevad heategevuseks vms.
edit:
heategevus oleks tegelikult väga pro
Et kui panustaja kirjutab solvava või ähvardava sõnumi, siis vastavalt reeglitele läheb panustatud summa enne loosimist HV toetuseks või pelgulinna sünnitusmajale vms. koos maksekorralduse screenshotiga üldfoorumisse.
Reeglitesse sisse ja korras.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
26.09.2012 21:50:40
|
|
|
atsik, hea mõte. Ehk sünnib keegi uus ja parem.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
26.09.2012 21:57:53
|
|
|
| atsik kirjutas: |
mu meelest võiksid ikka ise vedada võiduka lõpuni(loe: suurema võiduni)
ise küll juhuslik osaleja, kuid aegajalt tuleb tahtmine osaleda ühisüritustes.
Ebameeldivate tegelaste vältimiseks kirjuta reeglitesse, et selliste tegelaste panused kantakse enne loosimist tagasi või lähevad heategevuseks vms.
edit:
heategevus oleks tegelikult väga pro
Et kui panustaja kirjutab solvava või ähvardava sõnumi, siis vastavalt reeglitele läheb panustatud summa enne loosimist HV toetuseks või pelgulinna sünnitusmajale vms. koos maksekorralduse screenshotiga üldfoorumisse.
Reeglitesse sisse ja korras. |
Noh, siis ei julge enam keegi suud lahti teha mingite ettepanekute või asjade osas
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
26.09.2012 22:13:00
|
|
|
| olc kirjutas: |
Noh, siis ei julge enam keegi suud lahti teha mingite ettepanekute või asjade osas  |
Siis ongi ... tegusid rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
26.09.2012 22:14:34
|
|
|
| Ettepanekuid teha ikka võib. Ega see pole reeglite rikkumine. Aga kui keegi lubab kurikaga ukse taha tulla või teretutvust rusikaga tegema hakata, siis on ilmselgelt hea maitse piir ületatud ja sanktsioonid peaksid rakenduma.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
green
HV veteran
liitunud: 20.06.2003
|
27.09.2012 10:07:23
|
|
|
_________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!? |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aatom
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
28.09.2012 00:08:46
|
|
|
Oih, nüüd on päris koomiline enda lauset lugeda juba
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|