Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  FOTOD: Nokia uus Windows Phone 8 prototüüp märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 11:41:34 FOTOD: Nokia uus Windows Phone 8 prototüüp vasta tsitaadiga


Nokia võib tutvustada Windows Phone 8 telefone kõige varem juba septembris, kuid internetti on lekkinud pildid uuest prototüübist, vahendas gsmdome.com.


Loe edasi Äripäevast.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 11:53:40 vasta tsitaadiga

Praktiliselt 1:1 Lumia 800? icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 09.08.2012 12:12:31 vasta tsitaadiga

Tundub küll meeletult sarnane Lumia 800´le, ainult suurem.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 12:19:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Piltidelt on näha, et telefonil on kollane ümbrus, mida praegustel Lumiatel ei ole, kuid välimustel sarnaneb prototüüp väga Lumia 900 telefoniga.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GinPenGuin
HV kasutaja
GinPenGuin

liitunud: 04.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 12:34:35 vasta tsitaadiga

Märgatav vahe - "Nokia" on nüüd üleval paremas nurgas, Lumia 800'l on keskel, 900'l vasakus nurgas:)!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.08.2012 12:36:12 vasta tsitaadiga

Nokia kipub tagasi möödanikku vaatama - selleks, et telefoni välimus eristuks massist ostad teistsuguse korpuse (seekord siis mingi silikoon vms ümberise ümber).
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 09.08.2012 13:29:20 vasta tsitaadiga

Aga lõpptoote välimus võib ju tulla hoopis teine................
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaljukits
HV vaatleja
kaljukits

liitunud: 30.11.2008




sõnum 09.08.2012 13:58:56 vasta tsitaadiga

Minu arust väga õige lüke välimus samaks jätta. Tekib mingi brändi tunne. Rääkimata sellest, et näeb tõsiselt hea välja.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 14:07:31 vasta tsitaadiga

Nokia võiks sellise hea lükke teha, et sama telefon, aga mitu erinevat akuga versiooni. Nt kasutaja saaks ise valida, kas ostab omale 1500mAh akuga telefoni või hoopis 5 000mAh akuga telefoni. icon_cool.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 18:53:57 vasta tsitaadiga

Ainuke asi millega nokia veel turuosa kasvatada suudaks on hind, kui hind kirves siis vaevalt keegi viitsib androidi/ios pealt üle tulla.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 21:30:54 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Ainuke asi millega nokia veel turuosa kasvatada suudaks on hind, kui hind kirves siis vaevalt keegi viitsib androidi/ios pealt üle tulla.


Vaevalt keegi androidi käkki varsti tahab.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 21:42:29 vasta tsitaadiga

Repo, tõesti icon_eek.gif
http://www.ap3.ee/article/2012/8/9/android-ja-ios-ei-jata-ruumi-konkurentidele

tsitaat:
iOS platvorm moodustas ligi 17% müüdud nutitelefonidest, mis on pisut vähem kui aasta tagasi samal ajal, kuid ootuspärane enne iPhone 5 tulekut. Google'i Androidi turuosa kasvas võrreldes möödunud aastaga 47 protsendilt 68ni.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 09.08.2012 21:56:48 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Repo, tõesti icon_eek.gif
http://www.ap3.ee/article/2012/8/9/android-ja-ios-ei-jata-ruumi-konkurentidele

tsitaat:
iOS platvorm moodustas ligi 17% müüdud nutitelefonidest, mis on pisut vähem kui aasta tagasi samal ajal, kuid ootuspärane enne iPhone 5 tulekut. Google'i Androidi turuosa kasvas võrreldes möödunud aastaga 47 protsendilt 68ni.

Windows Phone 8 pole veel väljas, kuidas sa seda Androidi või iOS platvormiga võrrelda saad, aastapärast on näha, kas Android hoiab seda 68% ja millisel positsioonil see iOS asub.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.08.2012 22:02:28 vasta tsitaadiga

võtas-uxu: Kui viitsid uurida Nokia arenguplaane, siis suund on selline, et:
1. Euroopas ja kanadas kallis tootmine kinni
2. Ja tootmise üleviimine oluliselt odavama tootmisega riiki, Hiinasse.

Nii, et Elop vähendab oluliselt tootmiskulusid ja sellega saab ka odavamaid telefone toota. icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 22:16:08 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
võtas-uxu: Kui viitsid uurida Nokia arenguplaane, siis suund on selline, et:
1. Euroopas ja kanadas kallis tootmine kinni
2. Ja tootmise üleviimine oluliselt odavama tootmisega riiki, Hiinasse.

Nii, et Elop vähendab oluliselt tootmiskulusid ja sellega saab ka odavamaid telefone toota. icon_wink.gif


Mu Lumia 710 on toodetud Koreas (klapid ja laadija Vietnam )
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CurJam
HV kasutaja
CurJam

liitunud: 05.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 09:44:24 vasta tsitaadiga

Mis seal salata - Nokia WP telefonid on alati konkurentide omadest paremad välja näinud ja pole seegi miski erand.
_________________
Kraam müügiks
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 09:49:27 vasta tsitaadiga

c20xe kirjutas:
Tundub küll meeletult sarnane Lumia 800´le, ainult suurem.
Praktiliselt kõik tänapäeva nutitelefonid näevad ju samasugused välja, ega sisugi on laias laastus sarnane. Sisuliselt ainus vahe on tarkvaras. Samas tarkvara on ka laias laastus sarnane - Android on ikka Android, Symbian on Symbian jne.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 10.08.2012 11:33:05 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
c20xe kirjutas:
Tundub küll meeletult sarnane Lumia 800´le, ainult suurem.
Praktiliselt kõik tänapäeva nutitelefonid näevad ju samasugused välja, ega sisugi on laias laastus sarnane. Sisuliselt ainus vahe on tarkvaras. Samas tarkvara on ka laias laastus sarnane - Android on ikka Android, Symbian on Symbian jne.


mõtlesin just pigem välimust.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 11.08.2012 00:36:21 vasta tsitaadiga

c20xe kirjutas:
Mark0 kirjutas:
c20xe kirjutas:
Tundub küll meeletult sarnane Lumia 800´le, ainult suurem.
Praktiliselt kõik tänapäeva nutitelefonid näevad ju samasugused välja, ega sisugi on laias laastus sarnane. Sisuliselt ainus vahe on tarkvaras. Samas tarkvara on ka laias laastus sarnane - Android on ikka Android, Symbian on Symbian jne.

mõtlesin just pigem välimust.

Nii ongi, praktiliselt kõik on piklikud, lapikud, veidi vähem või rohkem ümardatud servade ja nurkadega, ühe külje hõlmab enamuses ekraan, võib-olla ka mõni nupp lisaks, ühes otsas on kaamera ja kuular ning teises mikrofon ja välisühenduse liides...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 02:21:37 vasta tsitaadiga

Vähemalt näeb normaalne välja mitte nagu ülejäänud samsa ja apple jama...
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 11:27:43 vasta tsitaadiga

Olgu ta siis Nokia või muu Windows Phone, seda ma igal juhul niipea ostma ei hakka. Olen juba Windows Phone´iga ise ükskord ämbrisse astunud ja sel nädalal selgus, et suur Nokia fänn (minu vend) samuti. Windows Phone´iga on see jama, et op. süsteeme ei saa ametlikult uuendada ega ka uut peale osta. Vennas ostis eelmisel kuul just Nokia lipulaeva Lumina 900 ja sel nädalal võis lugeda, et WP8 tulevikus sellele ei saa (mingi 7,8 ver pidi vaid tulema). See täiesti ju mõttetu, kui veel garantiiga mobla osutub moraalselt vanaks! Sama võib varsti juhtuda ka WP8-ga.
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 11.08.2012 13:21:29 vasta tsitaadiga

Ja näiteks samsa teemad on täis vingumisi kuidas nad ei saa oma seadmetele uusimaid androidi versioone.... sama ämber sisuliselt.... icon_wink.gif
Kui MS ja Nokia leiavad, et seniste Lumia versioonede riistvarapool ja uus tarkvara omavahel kokku ei sobi, siis kiunumine on täiesti mõttetu! See nende arvamus on üsna kindlalt õige, nii vähe kui see Nokiale ka meeldib, sest see tähendab klientide kaotust ja väiksemaid müügimahte.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 13:22:30 vasta tsitaadiga

MS ütles ju ammu et WP7 ei sa updatida WP8 icon_idea.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 14:17:46 vasta tsitaadiga

Ja arvata võib, et ei tule jälle uut op.süsteemi!!!, mobla viska minema, kuna uuendada ei saa. Eriti "õnnelikud" on need, kes juhtuvad ostma aasta või pool enne uue op. süsteemi väljatulekut icon_lol.gif
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 11.08.2012 14:32:43 vasta tsitaadiga

Ja see uuendamine on ülivägavägaväga vajalik, muidu lõpetab mobla töö üleüldse icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.08.2012 14:34:28 vasta tsitaadiga

kaur23 kirjutas:
Ja arvata võib, et ei tule jälle uut op.süsteemi!!!, mobla viska minema, kuna uuendada ei saa. Eriti "õnnelikud" on need, kes juhtuvad ostma aasta või pool enne uue op. süsteemi väljatulekut icon_lol.gif


Aga eks neid tootjaid on ennegi nähtud, kellel uuem tarkvara = uus telefon ja vanale seda uut tarkvara peale panna ei saa. Endal on olemas Google G1 ja selle Android on täpselt see, mis tal sees on ja kui uuemat tarkvara tahad, siis osta juba uus Google G2 telefon.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 14:35:46 vasta tsitaadiga

Windows Phone 7.8 tuleb sinusugustele.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 21:06:18 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Windows Phone 7.8 tuleb sinusugustele.


Õnneks minusugusele seda ei tule icon_biggrin.gif , ei oma sellist saasta enam.

_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004



Online
sõnum 12.08.2012 11:35:07 vasta tsitaadiga

Täiesti normaalne lüke Nokiast jätta disain samaks. Just koos selle silikoonümbrisega on see telefon käes nagu valatud ning miski ei sunni elus enam Androidi või iOS poole vaatama.

Uuendamishulludele: kas oma vanale 386'le otsa vaadates, mis nurgas tolmab, vibutate ka MSi suunas rusikat, et teid on petetud, kuna Windows7 seal peal hästi ei jookse ? icon_smile.gif Või, et kas 2 aastat vana android neelab tänase võileiva alla ja seedib seda rõõmuga?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 14:02:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja see uuendamine on ülivägavägaväga vajalik, muidu lõpetab mobla töö üleüldse

Jah, ei saagi enam helistada kellegagi.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.08.2012 11:22:21 vasta tsitaadiga


Link


5. september icon_cool.gif .
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 17:09:19 vasta tsitaadiga

Lumia 920?
https://twitter.com/evleaks/status/241483643107823616/photo/1

Lumia 820?
https://twitter.com/evleaks/status/241483427189248000/photo/1
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2012 17:22:27 vasta tsitaadiga

http://mynokiablog.com/2012/09/03/lumia-920-to-come-with-wireless-charging-and-8mp-pureview-camera-huh/


Kui kõlakas tõsi on siis olenevalt hetkehinnast shortime Nokiat kohe mõnuga.
Loodetavasti ei ole tõsi.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 17:24:42 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
http://mynokiablog.com/2012/09/03/lumia-920-to-come-with-wireless-charging-and-8mp-pureview-camera-huh/


Kui kõlakas tõsi on siis olenevalt hetkehinnast shortime Nokiat kohe mõnuga.
Loodetavasti ei ole tõsi.


tsitaat:
Edit: On the other hand, people have mentioned Damien Tweeting about “Other Techniques” to achieve PureView quality pictures, because obviously it’s not feasible to put a giant sensor in each phone. Perhaps there’s a way around the ridiculous sensor needed for oversampling? perhaps there’s a way around the need for oversampling in the first place. For example doesn’t Scalado’s tech of taking a lot of photos quickly then selecting the best and merging them together qualify as creating the perfect pixel but on a larger scale? Especially considering Nokias recent acquisition of Scaladao? Or have Nokia gone with the more Generic branding for technology as is Apples way? For Apple anything that’s high resolution is dubbed “retina” and people like that, it makes it easier for them to understand, personally if this supposed 8mp PureView can take proper photos, then I don’t care if it’s using Black magic to get these images, I’ll take two.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.09.2012 17:28:02 vasta tsitaadiga

Njah, pureview töötab sisuliselt puhtalt tänu suuremale sensorile. Lisa pikslite hulk annab üsnagi minimaalse kasu kogu pildikvaliteedi parandamise juures. Ei ole mingeid imenippe millega sellest piirangust mööda saada, füüsika paneb vägagi ranged piirid ette ning kogu moos.
Ehk siis suure tõenäosusega pole sealt midagi 808 laadset oodata, kui nad just ei tahtnud telefoni kaamera koha pealt paari sentimeetri paksuseks teha 808 sarnaselt.


Veelgi tõenäolisem on muidugi see, et pureview'ga pole sel telefonil midagi pistmist icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 17:42:18 vasta tsitaadiga

Saavad lihtsalt kasutada Pureview'i kui müügiargumenti, kuigi tegelikult täiesti tavaline kaamera.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2012 17:51:04 vasta tsitaadiga

Minul poleks midagi selle vastu, kui telefon oleks sama suur, kui seda on 808. Too telefon-kaamera on oma kvaliteedi kohta ikka väga õhuke. Kui keegi teeb võrdväärse kaameraga androidi valmis, siis ostaksin selle kõhklematult.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  FOTOD: Nokia uus Windows Phone 8 prototüüp
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.