Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson W960i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 19.06.2007 16:04:33 Sony Ericsson W960i vasta tsitaadiga

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=ee&lc=et&ver=4000&template=pip1&pid=10908&zone=pp
Pilte:
http://www.mobilecowboys.nl/toestellen/5056/fromfeed
http://www.flickr.com/photos/generationmp3/sets/72157600365276254/
Päris kena telefon
head asjad mis peal:
WLAN
Camera 3.2-megapixel
Phone memory 8 GB
Touch screen
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 19.06.2007 16:19:12 vasta tsitaadiga

Ei saa salata - päris kena thumbs_up.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.06.2007 16:28:04 vasta tsitaadiga

jäi omalegi see silma. kahju ainult, et wifi-b kasutab. ja alati võiks olla vahetatava/lisakaardiga.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaanuzka
HV kasutaja
Jaanuzka

liitunud: 20.06.2006




sõnum 19.06.2007 17:44:35 vasta tsitaadiga

P2ris lahe telefon jah. Aga milleks lisakaart? M2lu kyllalt ju..
_________________
PSN: J44nuzk4
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2007 18:07:50 vasta tsitaadiga

Umbkaudset hinda ei tea öelda?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.06.2007 18:20:04 vasta tsitaadiga

Jaanuzka kirjutas:
//.. Aga milleks lisakaart? M2lu kyllalt ju..//

olen vanakool noh. saaks kasvõi teise telefoni tõsta nodi ümber vajadusel (on the road näiteks)

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 19.06.2007 18:47:24 vasta tsitaadiga

mõne asja tõstmisel saab kasutada edukalt sinihammast icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.06.2007 19:07:24 vasta tsitaadiga

ja siit edasi arendades mõttelendu, mis siis saab, kui telefon katki läheb icon_razz.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 19.06.2007 19:56:45 vasta tsitaadiga

lugesin et kuskil 600 eurot ehk siis eesti rahas 9360
video telefonist
http://www.youtube.com/watch?v=asOg-5CAjq8
veel pilte
http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=11607

_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanuzka
HV kasutaja
Jaanuzka

liitunud: 20.06.2006




sõnum 19.06.2007 20:10:21 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
ja siit edasi arendades mõttelendu, mis siis saab, kui telefon katki läheb icon_razz.gif


Noh jah, aga siis oleks telefon veelgi kallimaks l2ind, isegi kallis. Ja.. loodan, et tleb ikka Eestisse ka. Tema eelk2ija W950i ei olnud Eestis v2ga levinud.. icon_sad.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirka55
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2007 12:23:15 vasta tsitaadiga

Millal see tuleb Eestisse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2007 12:42:30 vasta tsitaadiga

mirka55 kirjutas:
Millal see tuleb Eestisse?

kõigepealt õhus küsimus, millal see üldse välja tuleb

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2007 13:06:12 vasta tsitaadiga

Mäger kirjutas:
mõne asja tõstmisel saab kasutada edukalt sinihammast icon_smile.gif

Sinihambaga sa jäädki seda 8 GB tõstma icon_biggrin.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2007 15:44:26 vasta tsitaadiga

Väga kena ja asjalik telefon paistab. Seda võiks juba pidada järgmise telefoni kandidaadiks. Mälukaardi pesa puudumist miinuseks ei pea - kui vaja, siis saab failid arvutisse panna ja sealt edasi mälukaardi pesa kaudu kaardile salvestada ja teise telefoni panna. Niikuinii ei hakkaks ju 8GB muusika/ videofaile mõnda teise telefoni kuskil teepeal kandma ei BT ega mõnel muud moel.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 02.07.2007 22:52:47 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
Mäger kirjutas:
mõne asja tõstmisel saab kasutada edukalt sinihammast icon_smile.gif

Sinihambaga sa jäädki seda 8 GB tõstma icon_biggrin.gif


tegelikult ma ei pidanud silmas 8GB sinihambaga kuskile tõsta, pigem seda, kui paari laulu või pilti sedasi vahetada.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 03.07.2007 22:25:32 vasta tsitaadiga

Ostaksin selle telefoni, kui see jõuab 5000 krooni piiresse, kaua sinna aega võib minna, 2 aastat? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanuzka
HV kasutaja
Jaanuzka

liitunud: 20.06.2006




sõnum 03.07.2007 22:34:01 vasta tsitaadiga

oliv3r kirjutas:
Ostaksin selle telefoni, kui see jõuab 5000 krooni piiresse, kaua sinna aega võib minna, 2 aastat? icon_biggrin.gif


v6i rohkem, kui see yldse Eestisse j6uab.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luke skywalker
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2007 23:56:15 vasta tsitaadiga

Mingid mängud oleks touchscreenile tapvad ju, vihahoos vajutad mõnuga puruks, kui just see värk seal väga tugev pole.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 07.07.2007 00:00:27 vasta tsitaadiga

Arvan, et enamus mänge on ikka nuppudega... Võib-olla mingid rahulikumad mängud, nagu Su Dokud on touch screeniga mängitavad, vähemalt nii oleks mõistlik.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luke skywalker
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2007 00:05:58 vasta tsitaadiga

Sudoku ajab ka ju vahepeal mõnda närvi icon_smile.gif Samas, mine sa neid mänguarendajaid tea, hakkavad imelikke mänge tegema, a'la riietad seal mingit tšikki lahti (ei, ma ei ole nüüd pervertne icon_lol.gif ). Mängust välja tulek võib ju käia ka touchscreeniga (igast krdi värdjaid mänge on, mis ei taha aksepteerida softkey'sid) , vihahoos tahad välja tulla ja pressidki katki.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2007 15:21:19 vasta tsitaadiga

Nii üks isend on jõudnud minu valdusesse ja eks näpin ja informeerin teid asjast ajapikku thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanuzka
HV kasutaja
Jaanuzka

liitunud: 20.06.2006




sõnum 15.11.2007 17:47:12 vasta tsitaadiga

Millal need v6iksid Eesti poodidesse j6uda? Keegi teab?
_________________
PSN: J44nuzk4
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 16.11.2007 23:51:20 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Nii üks isend on jõudnud minu valdusesse ja eks näpin ja informeerin teid asjast ajapikku thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Nõuame muljeid! 8)

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 16:41:32 vasta tsitaadiga

Pole aega olnud,eila sai Räiksi ametlikku võitu tähistada ja telefonile pole aega olnud pühendada icon_razz.gif
Aga muidu on väga käbe relv.
Tel,põhimõtteliselt sama nagu P1 thumbs_up.gif ,ainult et karm uus walkman on juures.
Põhi asi mis mulle meeldib enam kui P1 et w960i on tasapnnas nupud ja ekraan,siiani olen ilma styluseta(ekraani peale toksimiseks kepike) hakkama saanud(väga mugav sõrmega näppida) icon_idea.gif
Ekraan suur ja kirgas.Wifi töötab normaalselt ja pange pole kordagi pannud,tundub suti kiirem kui P1(toonitan arvan).
Lisaks on softi poolepealt tulnud kiirmenüü ikoon lisaks põhimenüü ikoonile,sinna saab panna 15 kiirteed mis on ligipääsetavad ühe klikiga thumbs_up.gif
musamängial on võimalik mingeid hetke emotsioonide ja tujukohast liikvad ja pärs graafilist tausta panna,neid saab panna nii laulule kui playlistile eraldi,
Lisaks jääb player taustale keset ekraani vaikimis mängima,mitte ainult ribana üles nagu eelnevatel isenditel 8)
Üks kräpp asi on ainult miks mina seda ei osta,kaamera nagu ikka ilma AF-ita icon_evil.gif
Krt. kuidas nad siis nüüd selle väikese asja lisamata jätsid,P1 sama suur jne. aag on autofookus icon_neutral.gif icon_mad.gif
Hiljem teen pilte menüüst ja erinevatest külgedest koos P1-ga ,kuna IMO on samaklassi pillid,kuid Point kaob ära P1 osta(ainult kämmi AF) icon_wink.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanuzka
HV kasutaja
Jaanuzka

liitunud: 20.06.2006




sõnum 17.11.2007 20:54:56 vasta tsitaadiga

On ka ilma AF-ta v? SE kodukal küll 8eldud, et AF t2itsa olemas.. :/
_________________
PSN: J44nuzk4
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 21:01:47 vasta tsitaadiga

Jaanuzka, On jah menüüs ka kirjas aga sellist asja nagu fookusseerimist küll ei toimu nagu W810,W610,K800,K810,K850,P1 icon_razz.gif
Vajutad ja laks kohe on pilt tehtud kah,jäi nagu jäi(ausalt ega ma pole päevavalges eriti väljas pilte ka veel teinud icon_redface.gif
Lasin ühe pinu pilte kah,midagi sättida ei viitsinud ja masianks oli K850 icon_biggrin.gif
W960


viimati muutis WäntWõll 17.11.2007 21:16:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 17.11.2007 21:10:09 vasta tsitaadiga

Autofookust saab settingutest valida... Normal, Macro ja Off vahel, ilmselt wanawoll'il on "Off" peal?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 21:17:06 vasta tsitaadiga

oliv3r, Näkäää 8) ,egas esimene Eeriku poeg pole mida näpin icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 17.11.2007 21:19:29 vasta tsitaadiga

Mina olen ka W960i'd näppinud ning olen enam kui kindel, et sellel on autofookus olemas. Ehk on kuidagi muudpidi settingutest seatud mingile režiimile, millel ei ole autofookust?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 21:30:52 vasta tsitaadiga

oliv3r, Nu tal on jah ja kiri tuleb üles nurka "Locked" aga pilt on piss mis piss icon_confused.gif
See millega fokusserid on keskelt puudu,näitab all nurgas rohelist fotika märki DAA icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mad Max
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2001




sõnum 05.12.2007 16:11:53 vasta tsitaadiga

On kellelgi infot juba millal see Eestis müügile jõuab?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 14:32:01 vasta tsitaadiga

Tänasest siis antud isend Elisas saadaval,hind 8399.- icon_eek.gif icon_lol.gif
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drac
HV kasutaja
drac

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 09:02:27 vasta tsitaadiga

mis te koostate omale pildialbumeid fööniga tehtud piltidest? telefon ikka ju rääkimiseks ja antud mudel ka muusika kuulamiseks.
_________________
58579602
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hotdog4848
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 23:06:57 vasta tsitaadiga

kas sellel on ka lugude otsimise võimalus olemas, äkki keegi teab kas üldse mõnel telefonil on selline võimalus et saaks loo nime sisse trükkida ja siis see leiaks telefonist selle loo üles ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
huub
HV vaatleja
huub

liitunud: 07.03.2005




sõnum 31.12.2007 12:23:58 vasta tsitaadiga

hotdog4848 kirjutas:
kas sellel on ka lugude otsimise võimalus olemas, äkki keegi teab kas üldse mõnel telefonil on selline võimalus et saaks loo nime sisse trükkida ja siis see leiaks telefonist selle loo üles ?

Kui lugude/albumite/esitajate loend on ees, siis alguse järgi saab otsida. Võibolla on ka mingi muu võimalus olemas, pole veel avastanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chazz
Code Monkey
chazz

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 12:46:10 vasta tsitaadiga

Üllatusena tuli see, et välja lülitatuna äratus ei tööta. Muidu seni väga positiivne. Nüüd oleks vaja BT stereo handsfree sebida icon_smile.gif

/chazz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 14.01.2008 21:35:58 vasta tsitaadiga

chazz kirjutas:
Üllatusena tuli see, et välja lülitatuna äratus ei tööta. Muidu seni väga positiivne. Nüüd oleks vaja BT stereo handsfree sebida icon_smile.gif

/chazz


Mis jutt see on? Ei tahaks hästi uskuda, et see omadus ära võetud on...

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chazz
Code Monkey
chazz

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 22:57:31 vasta tsitaadiga

Peale laupäeva hommikul sisse magamist leidsin selle teema (kommentaarid all). Tegin hetkel kiire testi ka. Telefon 'off'/'flight mode'. 'off' olekus äratus ei toiminud icon_smile.gif. 'flight mode' test selleks, et kindel olla, et kõik õigesti tegin icon_razz.gif

Edit:
Eks see natuke imelik ole, aga täna sai vaadatud ka, et 6h 'flight mode'-s kulus akust 1%. Seega vist see ööseks välja lülitamine suht huina-muina teema. Eriti vahet pole:)

/chazz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 20.02.2008 19:25:42 vasta tsitaadiga

Mingi päev peab minema näppima seda kuhugi.. väga ahvatlev tundub!

Mis te arvate, kas SE parandab eelnevalt postitatud reviews välja toodud puudused ära?

Ja kas sellele telefonile üldse skine näiteks on saada? (sorry kui loll küsimus, aga pole ühtki symbianiga telefoni kunagi kasutanud)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2008 01:52:00 vasta tsitaadiga

tiriks teema üles uuesti.
on keegi seda kasutanud kah pikka aega?
mis on plussid-miinused?
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 16:44:27 vasta tsitaadiga

Olen kasutanud väga pikka aega.
Mida sa täpselt teada tahad?

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 19:13:23 vasta tsitaadiga

wfiles kirjutas:
mis on plussid-miinused?

ja kuskohast saada head softi talle. thumbs_up.gif
Ja kas oled pilliga rahul?
wanawoll kirjutas:
Jaanuzka, On jah menüüs ka kirjas aga sellist asja nagu fookusseerimist küll ei toimu nagu W810,W610,K800,K810,K850,P1 icon_razz.gif
Vajutad ja laks kohe on pilt tehtud kah,jäi nagu jäi(ausalt ega ma pole päevavalges eriti väljas pilte ka veel teinud.
W960

Autofookus on olemas.
Kui hoiad nuppu poolall, siis läheb tal fokusseerimiseks mingi 0,5-1 sek aega, peale seda teeb piiks ja ütleb et lukus.
Siis vajutad nupu lõpuni ja fokusseeritud pilt on tehtud.
P1i sikutas seda pilt niiöelda edasi-tagasi, et fokuseerimine uhkem välja paistaks.
Pildikvaliteet on neil võrdne, K850i st parem.
Olen leidnud endale lõpuks telefoni, mis mulle sobib.
Tänud FALLOUT. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruudolf
Kreisi kasutaja
Ruudolf

liitunud: 26.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2009 00:41:46 vasta tsitaadiga

ja kuskohast saada head softi talle. thumbs_up.gif


Sama küsimus minul ka icon_wink.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xayqo
HV kasutaja
Xayqo

liitunud: 04.08.2002




sõnum 13.05.2009 17:34:19 vasta tsitaadiga

Kuidas telefonil vastupidavusega on(kuidas ekraan aastatele vastu läheb), mulle pakuti seda, aga enne uuriks. Tihti kokkujooksmisi esineb?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2009 21:52:11 vasta tsitaadiga

viimase softiga kokku jooksmisi ei esinenud mul, kui just ise ringi ei häki.
Mul on telefon u3aastat vana, millest 1.5a kasutanud. Hästi vastu pidanud, paar kriimu on, aga need ka enda süül tekkinud.

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 19.08.2012 04:41:20 vasta tsitaadiga

nothing important
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson W960i
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.