Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  TomTom GPS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
cosmico
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 21.05.2012 11:26:54 TomTom GPS vasta tsitaadiga

Kas keegi aitaks ühe vanema TomTom XL (2GB integr. mälu, ilma välise kaardi toetuseta) ellu äratada?
Aparaadil on üritatud uuendada kaarte, aga seal on miskit nihu läinud ja nüüd kogu süsteem on lakanud toimimast.
Kel huvi nokitseda või vihjetega aidata, oleksin südamest tänulik.
Eesmärk oleks see aparaa jällegi reaalselt kasutusse võtta. icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.05.2012 12:03:13 vasta tsitaadiga

Kas arvuti leiab üles seadme? Näeb kui välist kettaseadet? Kui jah, siis kopeeri (copy-paste exploreris) kogu sisu kuhugi kõvakettale igaks juhuks. Sel juhul peaks saama taastada kui midagi täiesti metsa läheb.
Seejärel teha täiesti tühjaks. Ühendada TomTom Home'iga ja sealt peaks siis saama ise uuesti süsteemi peale lasta. (9.43x peaks vist olema viimane navcore)

Aga eks see ole kõik omal riisikol. Võib vabalt ka telliseks lasta icon_razz.gif

_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cosmico
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 21.05.2012 12:15:38 vasta tsitaadiga

No arvuti tunneb ära kõik okei, aga kui paned GPSi iseseisvalt käima ütleb midagi sarnast et ei leia kaarte vms.
Ma usun et probleem ei ole tegelikult väga keeruline ehk, aga ise ei ole väga pädev seda parandama. icon_smile.gif

Telliseks lasta ei tahaks, aga viimast võimalikku softi ja kaarte tahaks küll, kui võimalik.
(Kuigi reaalsuses võiks ta lihtsalt toimida, natukene ikka temast kasu on)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2012 12:33:06 vasta tsitaadiga

cosmico kirjutas:
No arvuti tunneb ära kõik okei, aga kui paned GPSi iseseisvalt käima ütleb midagi sarnast et ei leia kaarte vms.
Ma usun et probleem ei ole tegelikult väga keeruline ehk, aga ise ei ole väga pädev seda parandama. icon_smile.gif

Telliseks lasta ei tahaks, aga viimast võimalikku softi ja kaarte tahaks küll, kui võimalik.
(Kuigi reaalsuses võiks ta lihtsalt toimida, natukene ikka temast kasu on)

Aga mingi kaart on reaalselt ikka sedamesse laetud?
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cosmico
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 21.05.2012 12:43:48 vasta tsitaadiga

Jah, stock TomTom kaardid. Ma kunagi alguses paar korda sain seda reaalselt isegi kasutada,
aga siis läks see külapeale ja noh nüüd jõudis ringiga minuni tagasi ja nüüd enam ei tööta. icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.05.2012 13:14:32 vasta tsitaadiga

Muideks, neil hetkeil peaksid uued TomTom'i kaardid ka ilmuma (oodati juba eelmisel nädalal). Ainult, et uued kaardid on päris suured ja ei rpuugi sinu seadmesse enam tervenisti mahtuda. Teve Euroopa on juba üle 2GB. Et siis on nüüd valida kas Euroopa tsooni-kaardid või siis eraldi Ida-Euroopa, kui kohalikke teid pidi soovid kruiisida. Oleneb kui palju rutse tahad kulutada icon_wink.gif
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cosmico
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 21.05.2012 13:32:13 vasta tsitaadiga

No vaja oleks tegelt baltikum ja skandinaavia vähemalt. Ma ei tea kuidas see TomTomil jaotatud on. Eks pean ilmselt süvenema sellesse teemasse rohkem.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2012 14:12:35 vasta tsitaadiga

cosmico kirjutas:
No vaja oleks tegelt baltikum ja skandinaavia vähemalt. Ma ei tea kuidas see TomTomil jaotatud on. Eks pean ilmselt süvenema sellesse teemasse rohkem.

Kui seda loogikat vahepeal muudetud pole, siis on sul vaja ida-euroopa ja skandinaavia kaarte.

Aga sa korra seda sedame täiesti tühjaks kustutamist ja TomTom Home'ist taastamist oled proovinud? Äkki on need praegu seadmes olevad kaardid kuidagi viga saanud
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cosmico
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 21.05.2012 15:05:09 vasta tsitaadiga

Mul on tunne et seda aparaat ongi tühjaks lastud, seal oli kuidagi liiga palju vaba ruumi.
Võimalik et ongi kaardid maha lastud. Ma loodan et see baassüsteem ise on ikka ok ja saab parandatud võimalikult lihtsalt.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2012 15:21:04 vasta tsitaadiga

TomTom Home oskab ka täiesti tühja seadme elule aidata.

Ehk siis kustuta seade tühjaks (või liiguta kogu praegune sisu kuhugi turvalisse paika) ja ava TomTom Home. Siis pidi vist võtma "Update My device". Edasine peaks suht loogiline olema...
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.05.2012 15:22:00 vasta tsitaadiga

Seal seadme juurikas peaks olemas olema kaust stiilis EUROPE_2GB vmt (vastavalt sellele, mis seal alguses olema pidi), mis on kaardikaust. Vaata, kas see on alles ja mis seal sees on
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cosmico
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 21.05.2012 16:12:04 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
TomTom Home oskab ka täiesti tühja seadme elule aidata.

Ehk siis kustuta seade tühjaks (või liiguta kogu praegune sisu kuhugi turvalisse paika) ja ava TomTom Home. Siis pidi vist võtma "Update My device". Edasine peaks suht loogiline olema...


Kas ka sellised vanemad seadmed ärkavad ellu?
Ma olen veel tööl, eks ma õhtul kodus proovin järgi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2012 16:20:51 vasta tsitaadiga

cosmico kirjutas:
Kas ka sellised vanemad seadmed ärkavad ellu?
Ma olen veel tööl, eks ma õhtul kodus proovin järgi. icon_smile.gif

No mul endal on üsna vana One XL ja sellele olen ma paar korda sedasi ajuloputust teinud.
Ja kaartide olemasolu saad kontrollida nii nagu Dijital ennest soovitas.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 21.05.2012 18:37:46 vasta tsitaadiga

cosmico kirjutas:
No vaja oleks tegelt baltikum ja skandinaavia vähemalt. Ma ei tea kuidas see TomTomil jaotatud on. Eks pean ilmselt süvenema sellesse teemasse rohkem.


Europe East sulle siis sobilik (sisaldub "Europe - Single Map" pakis)

Skandinaavia + Eastern Europe eraldi ostes tuleks kallim ja saaks vähem riike kaetud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2012 18:45:42 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Skandinaavia + Eastern Europe eraldi ostes tuleks kallim ja saaks vähem riike kaetud.

Jah, aga nagu Dijital ennest ka mainis, siis see uus "juurop" on nii suur, et ei mahu enam seadmesse ära.
Ida + skandinaavia aga mahub 2GB kaardile ära ja jääb isegi mõnisada mega vabaks.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cosmico
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 21.05.2012 19:44:39 vasta tsitaadiga

Tänud selgitamast ja aitamast. Ma annan teada kas sain selle asja kombe. icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 21.05.2012 19:45:07 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Skandinaavia + Eastern Europe eraldi ostes tuleks kallim ja saaks vähem riike kaetud.

Jah, aga nagu Dijital ennest ka mainis, siis see uus "juurop" on nii suur, et ei mahu enam seadmesse ära.
Ida + skandinaavia aga mahub 2GB kaardile ära ja jääb isegi mõnisada mega vabaks.
tsitaat:
Our TomTom software will ensure the map will succesfully be downloaded to your device. Users of other devices with limited memory may not be able to install the complete map on their device, but will be able to choose between and switch map zones. One zone is approximately 1.6 GB. In case your device has an SD slot available, you can install a (bigger) memory card to fit the full map.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 21.05.2012 19:59:43 vasta tsitaadiga

Väike OT kiun:
Tomtomi uutel mudelitel (Via12x/go10xx) on 4GB mälu aga SD kaardi slot puudub, samas on nende failisüsteem linuximeestele tuttav ext2/4 (täpselt ei tea) ja soft ja kaardid mahukamad kui vanadel mudelitel, st, et enda go1000 uusim map on u 3,2GB + veel süsteemifailid, seega varsti võib eeldada, et peab ka mingeid jupikaarte installima hakkama. Huvitav kas TomTom meelega peedib oma kliente vähese mälumahuga ? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2012 20:05:08 vasta tsitaadiga

TomTom üldiselt sakib täiega. 4x aastas uuendada maksab ca 80 €. Garmin on hea masin = 90€ eest saab uuendusi terveks eluks. Kui olla ametlik siis on odavam TomTom ära visata ja Gargmini seade osta.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 21.05.2012 20:13:26 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
TomTom üldiselt sakib täiega. 4x aastas uuendada maksab ca 80 €. Garmin on hea masin = 90€ eest saab uuendusi terveks eluks. Kui olla ametlik siis on odavam TomTom ära visata ja Gargmini seade osta.


Uued mudelid on nii kenasti kinni, et ametlikule variandile polegi alternatiivi icon_wink.gif Aga Garmini menüüd + voice ei istu mulle mitte kuidagi, seetõttu olen jätkuvalt TomTomi leeris.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2012 21:17:04 vasta tsitaadiga

zaitz kirjutas:
artur- kirjutas:
TomTom üldiselt sakib täiega. 4x aastas uuendada maksab ca 80 €. Garmin on hea masin = 90€ eest saab uuendusi terveks eluks. Kui olla ametlik siis on odavam TomTom ära visata ja Gargmini seade osta.


Uued mudelid on nii kenasti kinni, et ametlikule variandile polegi alternatiivi icon_wink.gif Aga Garmini menüüd + voice ei istu mulle mitte kuidagi, seetõttu olen jätkuvalt TomTomi leeris.


Tundub et saan siit uue ülesande. Mis mudelitest algavad uuemad?
Natuke aega tegelen ja uurin olukorda ja kui õnnestub siis veame kihla kas on alternatiiv või mitte.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.05.2012 21:21:34 vasta tsitaadiga

GO 1000 Series
Via Series
GO LIVE 800 Series
GO 7100
GO 7150
GO 9100
GO 9150
Start 20 Series
Blue & Me TomTom 2 LIVE
Sony XNV

Navcore 10 ja 11

_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2012 21:28:58 vasta tsitaadiga

Lisaks dijitali pool postitatule:

Keegi tark mees kirjutas:
All of the newer TomToms from September 2010 onwards (such as the GO1000 range and all VIA models) do NOT show up as a drive on the computer and therefore cannot be accessed or edited. The reason is because they are using Linux based file systems instead of FAT/FAT32.

This wasn't a decision by TomTom to make it harder for us to copy or crack their devices. This was done because Microsoft successfully sued TomTom for using the Microsoft FAT and FAT32 file systems on a Linux platform, which Microsoft claimed it was an infringement.

Therefore TomTom were forced to use another file system other than a Windows based one. TomToms run on Linux anyway, so the choice to use Linux file systems do make the devices run faster than ever before, as their file systems are generally more reliable and capable than the older FAT/FAT32.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2012 21:38:59 vasta tsitaadiga

Siin küll seda värki ei promota aga tundub, et lahendus on ikka olemas.
http://gpsunderground.com/forum/tomtom-general-discussions/6791-go-1000-cannot-make-use-cracked-map-2.html
Mina ei ole piraatlehte siia pannud, kui sealt edasi navigeerida siis peaks lahenduse leidma ka uutele mudelitele.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 21.05.2012 22:17:42 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Siin küll seda värki ei promota aga tundub, et lahendus on ikka olemas.
http://gpsunderground.com/forum/tomtom-general-discussions/6791-go-1000-cannot-make-use-cracked-map-2.html
Mina ei ole piraatlehte siia pannud, kui sealt edasi navigeerida siis peaks lahenduse leidma ka uutele mudelitele.
tsitaat:
1. if you want to buy a new TT - don't buy anything running on NC10
2. if you already bought a device running NC10 and you still have the chance : take it back and get a refund. A refurbished Go520/530/720/730 is still the best way to go.
3. if it is already too late for, or you are just interested : keep reading ;

Currently there is no way to access a device running on NC10 other than using the MyTomtom app on your PC.
You wont see it in the Windows Explorer and the device won't show up as a drive letter, therefor you can not access it.
Why? TT uses a new file system whis is a modified Linux system. It uses a filesystem that Windows can not handle.
If you want to use a new/different map than you have to buy it from TT in case you have no free maps included in the purchase.
Same goes for modifications or additional software like ttmaps or tomplayer - only if they offer a installer for MyTomtom you can install them but still you are not able to add any further content at this stage.
Adding own POI's should now be possible using MYTT.

You don't have to ask on how to install a new map for your device or how to get premium voices working : not possible right now!
You don't have to try to install a new NC to "upgrade" your device : no access means no copying of a new NC onto the device and no patching possible.

As long as noone provides a DLL/plugin/program to access the file system you can only use MyTomtom to play with your device.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  TomTom GPS mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.