Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Kahtlane garantii sülearvutil märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mobopobo
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012




sõnum 14.01.2012 14:15:34 Kahtlane garantii sülearvutil vasta tsitaadiga

Ostsin sülearvuti 1a.ee-st, 7 kuud hiljem hakkas kõvaketas tõkkama. Viisin siis garantiisse. See oli enne jõule ja muidugi läks garantiiga päris pikk aeg. Lubati, et garantiiga läheb 1-2 nädalat.
Umbes 3-4 nädalat hiljem sain vastuse, et sülearvuti on minu poolt lahti võetud ja on niiskuse/vedeliku vms. kahjustus. Enda arust pole ma kordagi midagi sülearvutile peale ajanud ega lahti võtnud. Välja arvatud siis klaver ja mäluslott.. Uurisin, kas on 1 pulk või 2 pulka mälupesades. Klaver käis siis väga vahvalt lahti, klõpsudega. Muidugi need 2 tegevust ei tohiks garantiid katkestada. Siinkohal mainiks veel, et klaveri all olid mõned kahtlased paar-kolm kriimu plekist korpusel, mis klaviatuuri alt paistis, ilmselt tehases tekkinud.
Okei, saatsin vastuse, et mina pole seda lahti võtnud jne. Sain vastuseks sama, mis eelmine kord, kuid siis öeldi, et lihtsalt niiskuse/vedeliku kahjustus ja garantii alla see ei kuulu. Panid siis veel juurde mulle diagnostikatasu 30 euri, mis on muidugi päris palju. Samuti pakkusid kõvaketta vahetust 100 euri eest. Muidugi see vastus ajas närvi mustaks, kuna enda arust olen läpakat ilusti hoidnud, klaviatuuri vahel mingit jama polnud, rääkimata vedeliku või muu jama ajamisest läpaka peale.

Tegemist siis 700 euri eest ostetud dell inspirioniga, millel i7 sees.

Kommentaare? Nõuandeid?

Tänud ette.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 14:22:47 vasta tsitaadiga

Ütlen ausalt, et ega normaalsel moel te neile seda selgeks ei teegi. Nad raiuvad ikka oma asja.
Diagnostika poolepealt see 30€ ka ilmselt sellepärast, et viga on "teie poolne" aga kui ei oleks olnud teie poolne,
siis nad ei oleks tohtinud seda 30€ ka küsida. Soovitan masina tagasi võtta ja ise uus ketas osta ja sisse panna (kui ise ei oska, siis lasta mõnel isikul, kes oskab).
Uskuge mind, et teil tuleb see odavam,
saate asja kiiremini korda ja mis kõige tähtsam, säilitate närve! icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jimbeam
HV kasutaja
jimbeam

liitunud: 30.12.2009




sõnum 14.01.2012 14:50:02 vasta tsitaadiga

Kõvakettal väideti niiskus/vedeliku kahjustus olevat? icon_eek.gif
_________________
O:Latitude D420 korraliku aku
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 14.01.2012 14:58:08 vasta tsitaadiga

Külmast õuest läpakaga tuppa tuleku järel kohe arvutit käima pannes võib olla seal kondensniiskust, mis elektrivoolu lisaabil pahandust teeb ( ka näiteks kõvaketta elektroonikale )...........
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meelis63
HV Guru

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 14:59:09 vasta tsitaadiga

...milles kõvaketta tõrkumine seisnes? Ja kus on väidetav niiskuskahjustus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 15:00:48 vasta tsitaadiga

Kui muu ei aita, siis Võsapets ikka aitab thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mobopobo
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012




sõnum 14.01.2012 15:10:49 vasta tsitaadiga

Jah, oskan küll ise läpakat lahti võtta ja kõvaketast vahetada, sellega probleeme pole.
Mis puutub siis kondensniiskusesse siis ausalt öelda ma sellist jama eriti ei usu. Ostsin aprillis ja nüüd kui viimased soojad ilmad olid, läks garantiisse.. Miinus kraade pole sülearvuti näinudki. Kuigi tegelikult ma kandsin sülearvutit suht tihti kaasas(kui see üldse midagi mõjutab, sülearvutid ongi kaasaskandmiseks).
Tõrkumine siis seisnes selles, et ühel ilusal päeval enne lineaari kontrolltööd võtsin läpaka lahti, kasutasin ja asi töötas ilusti, peale lineaari kontrolltööd läksin siis laboreid tegema ja võtsin läpaka lahti.. Vapsee, enam ei funksinud. Ei tunnistanud kõvaketast, näitas et hdd-d ei eksisteeri.
Samas kuulda oli, et kõvaketas nagu tahaks ennast käima tõmmata aga ei läinud. Selline generaatori käimatõmbamise pinin, mis kestis 5 sekundit, tegi väikse pausi ja jälle, tsükliliselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.01.2012 15:11:19 vasta tsitaadiga

See vastuse-trend viitab pigem sellele, et see konkreetne Dell lendas kusagile Leetu või Poolasse garantiiremonti. Ja nendel Leedu-Poola tegijatel kipubki olema ainsaks tegevuseks tagasiviskamine, koos sellise tüüplausendiga, "ise olete süüdi".

Nii see on, kui ostetakse toodet ja ei uurita enne ostu, et mis firma ja mis riigis seda garantiiremonti teeb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mobopobo
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012




sõnum 14.01.2012 15:15:58 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga mõttetu firma siis? Aga samas dell-idel peaks olema world-wide garantii? Ma vähemalt loodan, et minu omal oli. Kuigi kahjuks nad ilmselt defektset kõvaketast enam kaasa ei anna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 15:29:57 vasta tsitaadiga

Miks ei peaks andma? Siis vast ei anna kui lasedki neil selle 100€ eest uue panna.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 15:34:13 vasta tsitaadiga

paistab, et Delli teendinud on ikka väga alla käinud.

Kui minu Lenovol oli sama teema, et kõvaketas vigane, siis sülearvutit taheti näha vaid niipalju, et sealt maha kirjutada seerianumber. Siis kruvisin ketta läpparist välja ja andsin selle teenindusele. Järgmine päev sain juba uue ketta. Kusjuures see Lenovo on pärit üldse Inglismaalt icon_razz.gif


viimati muutis heikis 14.01.2012 15:38:49, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 15:35:08 vasta tsitaadiga

Mis firmaga tegemist oli?
_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mobopobo
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012




sõnum 14.01.2012 15:37:51 vasta tsitaadiga

No kui sülearvuti kätte saan, viin mõne tuttava juurde või ükstapuha kelle juurde, kes on sertifitseeritud garantii teostaja. Muidugi lootuses, et arvutil oli world-wide garantii ja et nad annavad defektse ketta kaasa.
Kui nemad garantii ära teostavad siis lähen ja nõuan oma 30 euri tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.01.2012 15:52:32 vasta tsitaadiga

mobopobo: Muide, Dellil on olemas ainult üksikutel seeriatel see võimalus, et saad "ülemaailmse garantii" juurde osta.
Kui seda n-ö "maailmagarantiid" läpparit ostes kohe juurde ei ostetud, siis, kahjuks pole ka seda garantiilaiendust olemas. Ja garantiid teeb sel juhul see firma, kellega müügifirma on lepingu sõlminud.

Nii, et 1A-st ostes saadetigi see firmasse, kellega on 1A-l vastavad kokkulepped ja lepingud. Kuuldavasti siis kas Poolas või Leedus asuv Delli garantiiremont.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 16:05:17 vasta tsitaadiga

mobopobo, toksi siia oma arvuti põhja alt Service Tag -> http://support.dell.com/support/topics/global.aspx/support/my_systems_info/details?c=us&cs=555&l=en&s=biz&~ck=anavml

Kui selle järgi garantii kehtib, siis sea sammud omal valikul kas Tallinnas max123-e, IT Gruppi või Tartus Kernelisse. maxis pead küll maksma käsitlustasu aga peaksid saama oma murele lahenduse. Garantiivahetusel vaikimisi katkist ketast tagasi ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mobopobo
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012




sõnum 14.01.2012 16:20:28 vasta tsitaadiga

siLc täpselt sellised plaanid mul ongi. Kui ebaõnnestub siis ostan uue kõvaketta sisse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 19:10:59 vasta tsitaadiga

Sellega on selline lugu, et vedeliku või niiskusekahjustus võib seal ju isegi olla, iseasi on see, kuidas õnnestub kauba müüjal tõestada kliendi süülisust asja tekkimisel.

Minu point on selles, et tulenevalt Võlaõigusseaduselt eeldatakse kliendi süütust senikaua, kuni on tõestatud vastupidist. Fakt, et "seadmel on niiskuskahjustus" ei tähenda seda, et see on tekkinud kliendi süül ja sellest tulenevalt peaks klient ka kannatama.

Diagnostikatasu on õigus kliendilt võtta ainult siis, kui klient on sellega eelnevalt nõustunud.

_________________
Rakvere parasiit
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mobopobo
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012




sõnum 14.01.2012 20:09:15 vasta tsitaadiga

Rasmus, aga samamoodi on probleem selles, et kuidas mina tõestan enda süütust asja tekkimisel?

Minnes siis tagasi kõvaketta soetamise juurde, millist soovitate?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5vakettad+-+sisemised/?search=b2ee7229514acb6bccfbbb48c587a696
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraff
HV veteran


liitunud: 10.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 20:16:19 vasta tsitaadiga

SSD peale ei taha mõelda?
_________________
Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 20:18:04 vasta tsitaadiga

Enda süütust ei pea tõestama, vaid su süüd peab töestama...
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.01.2012 20:54:28 vasta tsitaadiga

The_Boss: Et sõidad Leetu või Poolasse või mõnda muusse riiki X siis tõestama, et pole süüdi. icon_wink.gif

See on juba väga vana, aastakümneid tuntud Müügikettide Trikk, kus garantiilepingupartner valitakse kusagil väga kaugel asuvas kohas. Ja sel juhul see tihti nii lõppebki, et vihas omanik viskab katkise masina minema, sõimab ja sülitab ning ostab üleüldse uue.
-----------------------------
Karm värk siin maailmas, otsides võimalikult odavat müügikanalit, riskitakse väga tihti sellega, et hilisema garantiijama peale kulub raha kordades rohkem, kui ostult teenitud kokkuhoid.

PS: Olen ise neid Delle näinud küll, kelle üks ja ainus garantiikeskus on mingis riigis X või Y, mitte Eestis.
Näiteks kasvõi Inglismaal või näiteks USA-s.
Kedagi ei huvita, kui ostja on ise valed ostuotsused langetanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 22:14:36 vasta tsitaadiga

Ma just ütlesin, et mitte keegi ei pea oma süütust tõestama!!! Süüd peab tõestama.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mobopobo
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012




sõnum 14.01.2012 22:51:52 vasta tsitaadiga

kraff kirjutas:
SSD peale ei taha mõelda?

SSD oleks päris vinge, kui alla 100 euro saaks. Isegi, kui sülearvutile saaksin uue ketta garantiikorras kuidagi siis huvi oleks ikka SSD vastu.

Aga siis põhimõtteliselt lähen kohale ja hakkan nendega vaidlema? Ma olen suht kindel, et kui ma neile ütlen, et kogu see jama on üks suur kräpp, mis nad öelnud on, siis ma arvan, et nad põhimõtteliselt saadavad mind seenele ja raiuvad oma jura edasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 22:54:26 vasta tsitaadiga

Tarbijakaitsega ähvarda jms. Loe seadusi, saad omale vähemalt argumenteerimisvõimalusi.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 15.01.2012 00:40:05 vasta tsitaadiga

Kui on alla 6 kuu vana läpakas, siis saad küsida sóltumatut ekspertiisi ja maksab selle müüja, kui üle 6 kuu vana, siis maksab kaotaja. Kuna sul on üle 6 kuu vana, siis on risk, et kaotad, aga proovida ju vóid.
Lihtsam ja odavam sulle on, et parandad ise - selle peal nad väljas ongi, aga loomulikult kui suudad tóestada vastupidist ja vóita, siis ehk edaspidi sellist taktikat niipalju ei kasutata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 02:53:06 vasta tsitaadiga

See, et müüjapoolne nn "garantiipartner" kuskil kaugel ja teises riigis asub, ei puutu asjasse. Tarbija ees vastutab kauba müüja, mitte garantiipartner ja müüja asub eeldatavalt Eestis.

Tõepoolest, süütust tõestama ei pea - küll aga süüd.

Kui sul on vaja konkreetset abi vastukirja koostamisel, siis võta minuga juba eraldi ühendust ja ma aitan sul seda koostada.

_________________
Rakvere parasiit
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.01.2012 11:15:25 vasta tsitaadiga

Rasmus: Eks kirjutada on tõesti tore, aga seejuures pole ka mõtet karisid ära unustada, mis sellel teel valitsevad:
1. Ostust on möödas üle 6-e kuu. Ehk siis sellest ajast, kui müüja peab sebima ning kõike tõestama. Pärast 6-e kuu möödumist on juba ostje see, kes peab ekspertiise tellima, kohtukeisse algatama jms.
2. Ja järgmine kari on siis see, et antud konkreetne masin on tunnistatud "garantiikõlbmatuks omaniku endapoolse vale käitumise tagajärjel".
3. Ning kolmanda karina siis see, et ega keegi ei keela ju ostjal osta toodet müügiketist, millel on ka kohalik garantiiteenindus olemas. Ja sellised ketid ja garantiiteenidused on Dellil ju täiesti olemas.
-------------------------------
PS: Niipalju on kuulda olnud, et selliseid Poola-Leedu "ärikette" peaks veel üks-paar juurde tulema. Ning siis saab samasugust jama veel rohkem olema, kus on siis odava ostu suur rõõm ning hiljem No Warranty ja suur-suur jama majas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mobopobo
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012




sõnum 15.01.2012 15:32:25 vasta tsitaadiga

4.7. Ekspluatatsioonihäired, mis on põhjustatud seadmete väärast kasutusest ja kasutusjuhendi nõuete eiramisest (toote kasutamine tavalisest erinevates keskkonnatingimustes).

Huvitav, mida nad selle all mõtlevad? Aga samas ma väga kahtlen, et läpakas halbade keskkonnatingimuste tõttu läbi läks.
Ja siis tahaks teada, et milline on võimalus, et läpakas tuli mingi vedeliku vms. kahujustusega juba tehasest? Või mis muu saaks olla probleemi allikaks?

-----------------------------------------------------------------------------

Käisin postkastis ja leidsin sellised pildid, mille põhjal mind hukka mõisteti: IMAG0497, IMAG0499, IMAG0512
Üks pilt oli veel aga ei mahtunud üles laadida. Pildil oli prose jahutuse kate, mis oli termopastaga koos.

Äärmiselt huvitav on see, et kuidas jahutuse peale sai plekk tulla(pilt 0499), kui pildil 0497 on näha, et jahutus oli antud koha juurest kaetud?
Ja kõvakettast mulle ühtegi pilti ei saadetud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 15:42:59 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Rasmus: Eks kirjutada on tõesti tore, aga seejuures pole ka mõtet karisid ära unustada, mis sellel teel valitsevad:
1. Ostust on möödas üle 6-e kuu. Ehk siis sellest ajast, kui müüja peab sebima ning kõike tõestama. Pärast 6-e kuu möödumist on juba ostje see, kes peab ekspertiise tellima, kohtukeisse algatama jms.
2. Ja järgmine kari on siis see, et antud konkreetne masin on tunnistatud "garantiikõlbmatuks omaniku endapoolse vale käitumise tagajärjel".
3. Ning kolmanda karina siis see, et ega keegi ei keela ju ostjal osta toodet müügiketist, millel on ka kohalik garantiiteenindus olemas. Ja sellised ketid ja garantiiteenidused on Dellil ju täiesti olemas.
-------------------------------
PS: Niipalju on kuulda olnud, et selliseid Poola-Leedu "ärikette" peaks veel üks-paar juurde tulema. Ning siis saab samasugust jama veel rohkem olema, kus on siis odava ostu suur rõõm ning hiljem No Warranty ja suur-suur jama majas.



1. Jah, olen nõus, et kui müügist on möödunud rohkem, kui kuus kalendrikuud, ei pea enam eeldama, et lepingule mittevastavus oli olemas juba müügihetkel ja see teeb olukorra mõnevõrra keerulisemaks.
2. Küsimuse all on see, et kes tunnistas garantiikõlbmatuks? Müüjapoolne ekspertiis või ostja? Kui esimene, siis on sellel väitel ka tõestamisvajadus.
3. Kui müüja on Eestis tegutsev ja eesti äriregistris olev juriidiline isik, siis vastutab tema, mitte keegi kolmas lepinguline osapool.

Vedelikukahjustuse olemasolu iseenesest ei tõesta veel selle kasutajapoolset tekitamist, vaid seda on vaja eraldi tõestada.

_________________
Rakvere parasiit
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mobopobo
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012




sõnum 15.01.2012 16:42:54 vasta tsitaadiga

Tänud abi eest.

Mis te sellisest kirjast arvate? Kuna nad täna(pühapäev) tööl siis on natuke aega kirja kirjutada.

tsitaat:
Tere,

Mulle saadeti oletatavast kahjustusest ka pildid, kuid ükski pilt ei näita defektset kõvaketast ega selle põhjuse allikat. Kui ma nüüd sülearvutile järgi tulen siis soovin ka defektset kõvaketast kaasa. Vastasel juhul ma arvestan seda, kui tegeliku põhjuse varjamisena. Samuti tuleks siin mainida, et vedelikukahjustus ei tähenda veel seda, et see oleks tekkinud kasutajapoolse väärkasutusena. Selleks peavad ka mingid jäljed olema, mis viitavad sellele. Antud juhul ma ei näe neid ega ei ole teilt saanud ühtegi hüpoteesi, kuidas sai probleem tekkida. Seega pole antud diagnostika suutnud selgitada probleemi allikat ja seega on väär süüdistada kasutajat antud toote väärkasutamises. Seega jääb selgusetuks, et mille eest ma ikkagi tasusin 30 eurot diagnostika tasu?


Tegelikult nad ju ei saagi mingit tasu nõuda, kuna probleemi allikas on jäänud selgusetuks?
PS! Sülearvuti pole siiamaani tarnitud Eestisse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
afex
HV kasutaja
afex

liitunud: 28.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 19:08:36 vasta tsitaadiga

Piltidelt võib välja lugeda, et miskit vedelikku on masin siiski saanud. Kui ostsid, siis oli masin kinnises originaalpakendis? Kotis mingeid lekkivaid esemeid pole kaasas kandnud, eriti tol päeval.
Need plekid iseenesest ketta mitte töökorras olekut ei seleta, aga vedelikukahjustuse korral loetakse tavaliselt kogu garantii lõppenuks.

tsitaat:

Vedelikukahjustuse olemasolu iseenesest ei tõesta veel selle kasutajapoolset tekitamist, vaid seda on vaja eraldi tõestada.

Ei tea kuidas selle tõestamine käib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mobopobo
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012




sõnum 15.01.2012 20:52:14 vasta tsitaadiga

afex kirjutas:
Piltidelt võib välja lugeda, et miskit vedelikku on masin siiski saanud. Kui ostsid, siis oli masin kinnises originaalpakendis? Kotis mingeid lekkivaid esemeid pole kaasas kandnud, eriti tol päeval.
Need plekid iseenesest ketta mitte töökorras olekut ei seleta, aga vedelikukahjustuse korral loetakse tavaliselt kogu garantii lõppenuks.

tsitaat:

Vedelikukahjustuse olemasolu iseenesest ei tõesta veel selle kasutajapoolset tekitamist, vaid seda on vaja eraldi tõestada.

Ei tea kuidas selle tõestamine käib?


Nojah ega sellega on jah omad jamad ka. Iseenesest pole mul aimugi, kuidas need sinna võisid tekkida. Praeguse seisuga mõtlengi, et lähen otsin läppari ära ja vahetan ise kõvaketta ära.. Ei näe erilist mõtet edasi jamada sellega.
----------------------------
Mis te muidu sellest kõvakettast arvate? http://www.galador.ee/catalog/product/60350-st9500420as-sea-momentus-7200-4-500gb-sata2-16mb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Kahtlane garantii sülearvutil
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.